מה המומחים חושבים על דגם המרידה המהיר הזה? ושאלה לגבי מידה

מה המומחים חושבים על דגם המרידה המהיר הזה? ושאלה לגבי מידה

אני שוקל לקנות את האופניים האלה, הצרכים שלי הן נסיעות לעבודה, וגם לספורט ולכיף. כמעט רק בכביש/מדרכה/שבילי אופניים ומעט מאוד שטח "קל"..שבילי כורכר קלים וכאלה. לא מסלולים מאתגרים בטבע.

Merida SPEEDER 500

http://www.merida-bikes.com/en_int/bikes/road-fitness/fitness/2017/speeder-500-6540.html

כל המכלולים מפורטים בלינק.

אני גם שוקל להחליף את צמיגי הסטוק שהם 28 מ"מ לצמיגי 32 מ"מ כדי להוסיף קצת שיכוך ואחיזה.

אני מודע לכך שהן מהירות אבל אני בכושר טוב מאוד ולהבנתי חלקי הקרבון והכידון השטוח יעשו את הנסיעה למספיק נוחה.

שאלות :

1. דיעה כללית של מבינים לגבי האופניים? מומלצות לצרכים שלי?

2. ניסיתי את מידת 54 ואת מידת 56, אני לא בטוח איזה יותר מתאימה לי. אין מידה 55. אני 182 ס"מ. עדיף לקחת מידה קצת גדולה או מידה קצת קטנה?

תודה לעוזרים

steiff

New member
מפרט מצויין

בסך הכל מתאימים לצרכים שהגדרת.

עדיפה מידה קטנה.

תודה! יש הסבר לגבי המידה הקטנה?

&nbsp
והאם לדעתך אכן כדאי להחליף לצמיגי 32 מ"מ בשביל יותר עמידות וריכוך הנסיעה?

steiff

New member
מידה קטנה

קל יותר לשלוט באופניים קטנים. אפשר להתאים לרוכב גדול יותר בלי שינוי משמעותי של התנהגות האופניים.
מידה גדולה מדי תהיה קשה יותר לניהוג. קיצור של הסטם גורם להיגוי אגרסיבי.

The Pinky P

New member
האופניים נמכרים בארץ? אם כן, בכמה?

אי אפשר לחוות דעה על האופניים מבלי לדעת כמה עולים.
אם עולים 32 ש''ח הייתי אומר לך ללכת על זה,אפילו לקנות שתי חתיכות,
אם היו עולים 100,000 ש''ח הייתי ממליץ לך בחום לוותר,
אם המחיר לא רלוונטי - הייתי ממליץ לך על אופני הייבריד מחברה אחרת.

אני בספק אם הם מיובאים לארץ, אם כן - מה מחירם? בדרך כלל למרידה יש מחירים אטרקטיביים זה יש לציין.

הייתי לוקח בחשבון שאני אסבול איתם בכל דרך שהיא לא כביש. ככה זה באופני הייבריד שכאלו ולא חשוב עד כמה אתה חוראני.

לגבי הצמיגים - לא מייד בקנייה אלא אם כן אתה מרוויח על הטרייד הזה זיכוי.

לגבי מידה - אם אתה גבולי אז תיקח את הקטנה יותר ללא ספק.

נ.ב - אופניים הם לא מהירים, שלי נחים כרגע בהשענות על הקיר כבר יותר מיממה ולא זזו מילימטר, עד לפעם הבאה ש - אני - אצא לרכוב.
רוצה לומר שאין דבר כזה אופניים מהירים.
אתה תהיה "מהיר" על המרידה האלו באותה מידה שתהיה מהיר על כל זוג היברידי בתצורה דומה.

למעלה