אפליקציות לאופניים

אפליקציות לאופניים

אכפת לכם לשתף אותי במה אתם משתמשים ?
רצוי אפליקציות חינמיות.
אני רוצה משהו פשוט , בעיקר מעניין אותי איזה מרחק אני עושה.
הורדתי את את האפליקציה של runtastic (יש שתיים לאופניים, הורדתי את זו של האופני הרים למרות שרוכב בעיר), היא נחמדה, מישהו יודע להגיד עד כמה המרחק שמודדת הוא מדוייק?
תודה

susita7

New member
רמת הדיוק לא תלויה באפליקציה

אלא במכשיר שלך ובקליטת הלווינים במקום שבו אתה נוסע.
במכשירים כיום המדידה מדויקת מאד.

steiff

New member
MapMyRide

ורכשתי את החבילה המסחרית (לא יקרה) שכוללת גם אפליקציות לריצה והליכה. גם מסננת את הפרסומות.

אפשר לנסות גם את אנדומונדו.

steiff

New member
לגבי הדיוק

מדדתי במקביל מספר מכשירים מבוססי GPS.
שעון פולאר
מחשב גארמין
Mapmyride על אייפון

ברכיבה של 20 ק׳ממצאתי הפרשים של פחות מאחוז בין המרחקים.
לעומת זה ההבדל בחישוב הקלוריות היה למעלה מ-30%.

rubber duck

New member
חישובי הקלוריות הם אלגוריטמים

שלא מתחשבים בפיזיולוגיה
מספיק שאתה מצונן היום והדופק גבוהה יותר במעט וזה משנה את הנתון בין מה שתקלב לבין האמיתי

שלא לדבר על מצבים פיזיולוגים מורכבים יותר

שרון

בנתיים משתמש באנדמונדו אז תודה

על ההצעה.
היא מתאימה לי ואני אוהב לקבל חיווי קולי אחרי כל ק"מ שעובר

חוריפיש

New member
Strava דוגמת פעם בשנייה

לפחות כך נראה לפי מבט מהיר בקובץ הנתונים. המשמעות היא שבמהירות של 36 קמ"ש הדיוק הוא 10 מטר, ככל שהמהירות גבוהה יותר, כך הדיוק במרחק קטן יותר, בהנחה שהם לא מגדילים את תדירות הדגימה עם המהירות.
הדרך המדוייקת ביותר זה מחשב אופניים, אפשר לקנות כזה באי ביי בכ-15 דולר. הוא מודד מספר סיבובים של הגלגל ומכפיל בהיקף הגלגל. המשמעות היא שהדיוק הוא כ-2 מטר (עבור גלגל אופני כביש). זה גם אמין יותר כיוון שלא תלוי בלווינים, עד שזה מפסיק לעבוד (מה שקרה אצלי אחרי 3 חודשים - עכשיו הוא מדי פעם מודד, אבל בדרך כלל לא).

משה כ2

New member
אפליקציית אופניים

אני ממליץ על BikeComputer
נוחה וידידותית. ה"תוצרים" שלה: מרחק רכיבה, זמן רכיבה, מהירות ממוצעת ומסלול הרכיבה מוקלט על המפה. אני משתמש איתה כבר יותר משנתיים ומתעד איתה רכיבה של למעלה מ 10,000 ק"מ. בנוסף ניתן להעלות בקלות רבה את המסלול לפייסבוק לטובת אלה ששואלים אותך איפה רכבת היום ואין לך סבלנות לענות להם.
בהצלחה

משה כ2

New member
ממש לא מחסלת סוללות

אחרי רכיבה של 4 - 5 שעות הסוללה מנוצלת ב כ 40% 50%, אבל היא לא משמשת אותי לניווט, רק לתיעוד. כלומר לפני הרכיבה מפעיל ומכבה מסך, בסוף שומר ובוחן את הנתונים.

למעלה