לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2908929,089 עוקבים אודות עסקים

פורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004
x
הודעה מהנהלת הפורום

קישורים מהירים  פורום אופניים - לא לאופניים חשמליים!

תפריט לרוכבים מתחילים   מדריך לרכיבה עירונית  נוהל פרסום חוות דעת על חנויות 

מודעות יד שנייה מפרסמים רק בשירשוק הנפתח בסוף כל חודש

---------------------------------------------------------------

לציבור רוכבי האופניים החשמליים, פורום הנו פורום אופניים המונעים בכח הדיווש בלבד. אין לשאול כל שאלות הקשורות באופניים חשמליים מכל סוג וכל שאלה כזו תימחק.

המשך >>

לצפיה ב-'בקשה שערורייתית'
בקשה שערורייתית
19/02/2009 | 14:57
55
130
שלום לכולם

אני זקוק להמלצה על אופני הרים למתחילים.הכוונה היא להתחיל לרכב בשבילים ובסינגלים למתחילים בשבתות עם חברים.  אני מוגבל כספית לאזור האלף שקל ויודע מראש שלא ניתן לקנות אופניים ברמה גבוהה בסכום הזה

בחנות המליצו לי על EVOKE X-50  ב-950 שח
חבר המליץ על MERIDA מאחד הדגמים הבסיסיים שלהם שעולים גם הם כאלף שח

מה אתם אומרים על הדגמים האלה והאם יש לכם הצעות נוספות?

תודה מראש!
אופניים >>
לצפיה ב-'תפתח ראש ולך לחפש אופניים יד שניה'
תפתח ראש ולך לחפש אופניים יד שניה
19/02/2009 | 15:17
1
90
פרט לריח של חדש, ואולי לשתי שריטות על השילדה, זה אמור לצייד אותך באופניים משמעותית יותר טובים מכל זוג חדש שתקנה באלף שקלים. מרידה אכן זולים יחסית, אבל דגמי הבסיס הללו אכן מאוד בסיסיים.

אני הייתי מכוון לאופנים שעולים 1700-2000 שקלים כשהם חדשים. אפשר להגיד לך מה אני אוהב, אבל זה לא מאוד רלוונטי. גם לא מה אוהבים רוכבים אחרים בפורום. תסתובב בין היבואנים הגדולים, תנסה לרכב על האופניים שיעשו לך את זה. בסוף יהיו שלושה זוגות שיראו לך בדיוק אותו הדבר, כל מוכר יסביר לך למה שלו הכי טובים, ולא יהיה לך מושג איך אתה אמור לבחור. זה בסדר. מכיוון שברמות האלה ההבדלים באמת לא מאוד גדולים, זה השלב בו לוקחים את האופניים הכי יפים.

אם להוסיף כמה מאות שקלים ולקחת חדש, או לנבור בשוק המשומשים (חלק מהחנויות מוכרות גם יד שניה, וזה עשוי לקצר הליכים), זו כבר החלטה שלך. בכל מקרה, אופניים לא קונים לשבוע (אלא אם תתמכר ותתחי ללשדרג באובססיה). אי לכך, גם אם יד שניה מפחידים אותך (ואין סיבה) לא הייתי ממליץ לקנות זוג יותר מידי בסיסי. חבל על הכסף. אם כעבור שנה תרצה להחליף, ייצא שתוציא עוד 1700 שקל כדי לחסוף 450 היום.
אופניים >>
לצפיה ב-''
19/02/2009 | 17:51
6
לצפיה ב-'ההצעה הכי טובה'
ההצעה הכי טובה
19/02/2009 | 15:21
1
87
היא למצוא מישהו שמבין ובעזרתו לחפש אופניים משומשות.
באותו סכום שברשותך תוכל לקנות אופניים לרוב ברמה טובה יותר מהמוצע כחדש. ואף למכור אותם בעתיד כמעט באותו סכום.
בשלב הבא, לכשתוכל ואף תדע מה מתאים לך יותר תתקדם.

בהצלחה וברוך הבא!
אופניים >>
לצפיה ב-'שלא תתבלבל- כדאי שתקרא את הכתבה לרוכב המתחחי'
שלא תתבלבל- כדאי שתקרא את הכתבה לרוכב המתחחי
22/02/2009 | 10:31
62
לרוכב  המתחיל שלום
יותר טוב מאוחר מאשר אף פעם. זה מתייחס גם לתגובה המאוחרת שלי להודעה שלך וגם לך. אל תפספס את המדריך לרוכב המתחיל שמתפרסמת בלינק הבא:

http://ofanaim-mag.beatman.eu/he-IL/169/?ParentCat...

קרא,, קח את הזמן שלך  ואל תתן לאף אחד לבלבל אותך
ושים לב
אופניים זה לא מדע מדויק אבל כשהמעביר האחרוי מטונף הוא פשוט לא מדייק ולמעביר זה ממש לא משנה אם אתה רוכב על אופניים חדשים או  מיד שניה.

אופניים >>
לצפיה ב-'בוא וקרא קצת על תחום אופני הכניסה'
בוא וקרא קצת על תחום אופני הכניסה
19/02/2009 | 15:40
3
69
יש המון אפשרויות בשוק לאופני כניסה, וחשוב להבין מה אתה יכול לצפות מהאופניים החדשים.

אם משהו בכתבה לא ברור, נשמח לדעת ולשפר.

כמו כן, ההצעה לרכוש יד-שניה היא הצעה טובה, ובלבד שיש לך חבר שמבין בתחום ויוכל לעזור לך בחיפושים. אופני מתחילים שנרכבו באינטנסיביות עלולים להיות במצב רעוע למדי, ויישור קו (למשל החלפת שרשרת וגלגלי שיניים) עלול להתגלות כיקר.

אופניים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'על הכפאק'
על הכפאק
19/02/2009 | 15:44
2
37

תודה על התגובות המהירות והנבונות!

אתם יותר זריזים אפילו מפורום אביזרי מין נטענים החביב עליי

תודה!

אשמח, כמובן, לעוד תגובות
אופניים >>
לצפיה ב-'אני התחלתי עם אופניים של 1000 שח'
אני התחלתי עם אופניים של 1000 שח
19/02/2009 | 16:19
44
הם הספיקו לי לכל מה שעשיתי במשך כמה חודשים. מאחר שהאופניים לא היו שלי אלא בהשאלה, כשקניתי  זה כבר היה ברמה גבוהה יותר ואיפשר לי לעשות הרבה יותר (משומשים).
אופניים >>
לצפיה ב-'אנחנו יותר בכושר מהם'
אנחנו יותר בכושר מהם
19/02/2009 | 16:20
18
לצפיה ב-'עשה לעצמך טובה ו... אל תקנה יד שנייה!!!'
עשה לעצמך טובה ו... אל תקנה יד שנייה!!!
19/02/2009 | 18:52
21
78
בשביל חיסכון של פרוטות, מה תקבל?
אופניים שאחר "קרע" אותם לפניך.
אופניים ללא אחריות.
תשלם עליהם במזומן, בזמן שרוב החנויות מציעות עיסקאות תשלומים מפתות.
היום כשהשוק מוצף במבצעים על אופניים חדשים אין סיבה אמיתית לקנות יד שנייה.
אופניים >>
לצפיה ב-'אני לא רוצה להישמע בוטה..'
אני לא רוצה להישמע בוטה..
19/02/2009 | 20:36
20
64
אבל את ממש, אבל ממש לא בכיוון!
מאיפה הנחרצות הזו, גם הודעתך הקודמת בעניין מוט הגרירה קצת תמוהה.. מאיפה הביטחון הזה לגבי חוזק ועמידות והתובנות בעניין שוק האופניים?

אני ממליץ בחום לרכוש אופני יד שניה, בטח למישהו שרק נכנס לתחום ולא מעונין להוציא סכומים גבוהים, בסכום X אפשר לרכוש אופני יד שניה בשתיים שלוש ולפעמים אף ארבע (במקרה של מציאה אמיתית) רמות גבוה יותר מאופניים חדשים באותו סכום וזה ממש, אבל ממש לא פרוטות!

הגישה של "קרעו אותם" נשמעת לי כמו אילו שמפחדים לקנות רכב מיד שניה, כל מקרה צריך להידון לגופו ויש המוווון מציאות! (הלוואי שהיה לי הכסף לממש אפילו חצי מהן בכל זמן נתון). בעלי החנויות יקצרו את הפירות מאוחר יותר בזמן השדרוג (שבוא יבוא) וכשהרוכב החדש יתחיל להצטייד.

לסיכום - מומלץ יד שניה
ולגבייך אורית, סלחי לי, אבל הייתי קצת נזהר בהצהרות.
אופניים >>
לצפיה ב-'אני נחרצת, כי אני מאמינה בצידקתי.'
אני נחרצת, כי אני מאמינה בצידקתי.
19/02/2009 | 21:03
19
41
כמו בכל מוצר (מגהץ, מכונת כביסה, מכונית ו...גם אופניים) מוצר משומש סובל מבלאי.
לכן ההפרש הפעוט בין אופני יד שניה לאופניים חדשים לפי דעתי לא מצדיק קנייה של יד שנייה.
חושב אחרת? לך תקנה (הרי מדובר בכסף שלך).
אני אמרתי את דעתי, ולכן אני קונה רק אופניים חדשים.
אופניים >>
לצפיה ב-'ממה יש לפחד? מפגיעה בשאסי? '
ממה יש לפחד? מפגיעה בשאסי?
19/02/2009 | 21:31
17
45
מסכים עם קודמי שאמר כי הנחרצות שלך לא במקומה

אופניים משומשים, להבדיל אלפי הבדלות מרכב, כדאים מאוד לרכישה מיד שניה

בשוק מסתובבים הרבה זוגות אופניים נהדרים וטובים, שבעליהם חשק באופניים טובים יותר, ומוכן להיפרד מהזוג הקודם לכל המרבה במחיר

באופניים, מלבד סדק בשילדה (דבר די נדיר וניתן לרוב לזהותו מיד) אין שום חשש לנפילה...

במקרה הגרוע יתכן ויהיה צורך להחליף צמיגים/רפידות/ציר מרכזי/טיפול לבולם קדמי

מדובר על הוצאה של מאות שקלים בודדים במקרה הגרוע...
אופניים >>
לצפיה ב-'אפרופו הפרש פעוט...'
אפרופו הפרש פעוט...
19/02/2009 | 22:24
16
39
שמתי לב שכתבת כי ההפרש בין אופניים חדשים למשומשים הינו "פעוט"  -

אם ניקח לדוגמא אופני שיכוך מלא טובים חדשים שעולים  כ- 15,000 ש"ח,

לאחר שנה- שנתיים ניתן למצוא אותם כמשומשים בכחצי מחיר

אם חסכון של 7500 ש"ח זה חסכון "פעוט" בעיניך, כנראה שהמצב הכלכלי שלך טוב ):

אופניים >>
לצפיה ב-'כאן מדובר על אופניים ב-2000 ש"ח ולא ב15000 ש"'
כאן מדובר על אופניים ב-2000 ש"ח ולא ב15000 ש"
19/02/2009 | 22:44
1
44
כך שצמיגים, ציר מרכזי, ברקסים וכו' יוצאים יותר מההפרש בין חדש לישן.
אופניים >>
לצפיה ב-'האופניים המשומשים שקניתי הם משומשים מאוד'
האופניים המשומשים שקניתי הם משומשים מאוד
19/02/2009 | 22:50
36
ועדיין, חוץ מצמיגים לא צריך להחליף בהן כלום. מצד שני קיבלתי מערכת הילוכים ברמה גבוהה בהרבה מכל אופניים שהייתי קונה במחיר הזה ושלדה מהנה.
דווקא למי שמחפש אופניים ב-1000 ש"ח, חיפוש זהיר וידעני יכול לנפק אופניים משומשים במצב טוב מאוד עם מכלולים עדיפים בהרבה על אלו שמוצעים במחיר כזה כחדשים.
אופניים >>
לצפיה ב-'ההפרש הוא תמיד משמעותי, לא משנה הסכום'
ההפרש הוא תמיד משמעותי, לא משנה הסכום
19/02/2009 | 22:47
13
26
עבור מי שמחפש אופניים ב-1000 ש"ח, 500 ש"ח הם משמעותיים, ועבור מי שמחפש אופניים ב-8000 ש"ח, 5000 ש"ח הם משמעותיים - כך שתמיד ההפרש במחיר בין חדש למשומש הוא משמעותי עבור הקונה.
אופניים >>
לצפיה ב-'תקרא את התגובה שלי, שוב והפעם לאט'
תקרא את התגובה שלי, שוב והפעם לאט
19/02/2009 | 22:50
7
34
כתבתי שבמחיר המדובר, עלות התיקון והשיפוץ עלולה להגיע למחיר של זוג אופניים חדשים.
אני צריכה לכתוב את זה שוב?
אולי בטורקית?
רק שתבין.
בהצלחה
אופניים >>
לצפיה ב-'נסי בכתיב מנוקד, אולי אז שפעת חוכמתך תצליח'
נסי בכתיב מנוקד, אולי אז שפעת חוכמתך תצליח
19/02/2009 | 23:46
3
34
לפעפע אלינו, פשוטי העם.
ואחרי שתנסחי את התשובה, תקראי את התשובה שלי להודעה הקודמת שלך - לא כל אופניים משומשים צריכים שיפוץ, באותה מידה שאת לא משפצת את האופניים שלך כל שנה. דווקא בתחום של אופניים שעלו כחדשים בסביבות 2000 ש"ח יש הרבה מציאות, כי זו קטגוריה של אופני כניסה בה יש הרבה שקנו אופניים בהתלהבות ובסוף כמעט ולא רכבו עליהם.
ותתפלאי, גם פשוטי עם דלי הבנה - משמע לא את - מסוגלים לזהות אופניים במצב כמעט חדש כשהם רואים אותם.
אופניים >>
לצפיה ב-' צודק במאה אחוז'
צודק במאה אחוז
20/02/2009 | 13:58
2
35
השבוע בפחות מ 1000 ש"ח רכשתי עבור אישתי טרק 4300 מבחור נחמד שרכב עליהם בעיקר בפארק הירקון.
איך יודעים ? לפי הפנס ומחזירי האור שבדרך כלל מעידים על איזורי הרכיבה.
בדיקה מהירה של השלדה לראות שאין מכות סדקים וכדומה. מיקוח מהיר וכולם מרוצים.

כשקונים יד שנייה ולא מבינים בתחום, שווה לקחת חבר/ה שמבינים , דבר שנכון גם בקניית יד ראשונה מחנות.
אבל בהחלט למי שנכנס לתחום שווה לקנות יד שניה.
הרי השידרוג בוא יבוא או שנמאס אז ניתן למכור אותם באותו מחיר שקנינו.
אופניים >>
לצפיה ב-'קניתי ב- 800, פראייר...'
קניתי ב- 800, פראייר...
22/02/2009 | 16:51
1
38
ועוד היו שפיצים על הצמיגים!

אופניים >>
לצפיה ב-'פחות מ1000 ,יכול להיות = 799 ש"ח .'
פחות מ1000 ,יכול להיות = 799 ש"ח .
22/02/2009 | 17:02
53
הלוואי.
950 ש"ח ועדיין מרגיש טוב עם הרכישה.
אבל המחיר שקנית בו רק מראה שיד שניה ,זה מציאון לא רע בכלל.
צריך לדעת מה רוצים ואם לא לחוצים ,אז קצת סבלנות וניתן בהחלט לצאת ברווח לא רע בכלל.
אופניים >>
לצפיה ב-'מי זאת ? מה ? בעלך קנה לך אופניים....?'
מי זאת ? מה ? בעלך קנה לך אופניים....?
20/02/2009 | 12:37
2
37
מילא את כותבת את דעתך האישית והיחא שונה משל כולם . מילא ....

אבל כל כך הרבה שטויות כתבת כאן ובכזאת נחרצות ואף התפתית לרדת לרמה של חלק מאלו שהגיבו לך (וצדקו - מה לעשות ?).

הבחור לא מבין כלום באופניים ורוצה לקבל מאיתנו ה"מבינים" (עלק) דיעה וקצת נסיון - למה את כל כך נחרצת בדיעה על יד שניה ?

מבינים שהיה לך נסיון רע ביניין - אבל לא לא לכולם יש את אותו נסיון.

חנויות אופניים מרוויחות הון על "תובנות" כמו שלך והייתי מציע לך להביע את דעתך תוך כדי ציון שזו דעתך בלבד ואם תשתפי אותנו בנסיונך (הרע או הטוב) זה רק יועיל לכולנו פה.

שבת שלום לכולנו.
אופניים >>
לצפיה ב-'רק לדייק - היא ירדה, ואז פיתתה אחרים. לא להפך'
רק לדייק - היא ירדה, ואז פיתתה אחרים. לא להפך
20/02/2009 | 15:02
20
לצפיה ב-'זו הבעיה כ"שנדפקים" ע"י יד שניה'
זו הבעיה כ"שנדפקים" ע"י יד שניה
21/02/2009 | 14:15
13
לצפיה ב-'ממש קל למצוא אופני יד 2 מצויינות'
ממש קל למצוא אופני יד 2 מצויינות
19/02/2009 | 22:54
4
46
וגם מאוד קל לראות את זה (בניגוד לרכב או מגהץ)
אני מכרתי עכשיו זוג בפחות מחצי מחיר (היו אצלי 3 שנים)
אופניים מעולים עם צמיגים חדשים - לקונה נשאר להחליף שרשרת ורפידות בלם - 200 ש"ח (אם היה קונה חדש היה צריץ להוסיף 2000 ש"ח)
אופניים >>
לצפיה ב-'תמסור לקונה בשמי: תתחדש!!'
תמסור לקונה בשמי: תתחדש!!
19/02/2009 | 23:11
3
26
לצפיה ב-'יש שלב בחיים בו עדיף לקפל זנב ולמזער נזקים'
יש שלב בחיים בו עדיף לקפל זנב ולמזער נזקים
20/02/2009 | 01:38
35
היתרון של הפורום, בניגוד לבורסה למשל, שדי ברור מתי השלב הזה מגיע. רמז, אורית, עכשיו. (שלא לומר לפני חצי יממה).

אוקיי. בהחלט סביר שבהפרש של כמה מאות שקלים יהיו אנשים שיעדיפו לקנות חדש. אולי את מאלה. אולי אני מאלה. זה לא אומר שהתיאוריה שלך על אופנים משומשים מתחברת למציאות. אין סיבה להפחיד. בטח לא בכזו נחרצות. תחשבי על הבן אדם בקצה השני של הקו, ששואל בתמימות שאלות, בלי להפנים שלרובנו אין מושג, ועלול להתקע עם אופנים (חדשים ונוצצים) שבמקרה הטוב יתאימו לטיול בשבילי פארק הירקון הסלולים, כי מישהי מהפורום (שבטוח מבינה עניין, כי היא כותבת בפורום אופניים) הבהילה אותו.

את באמת מוכנה לקחת אחריות ולספר לבן אדם שזוג כזה ישרת אותו טוב יותר מטרק 4300 בני שנה, שעברו 5000 ק"מ? סתם דוגמא, כמובן. זה יכו ללהיות הרבה מאוד דגמים של חברות אחרות. וגם הרבה יותר קילומטרים.
אופניים >>
לצפיה ב-'אורית תחסכי לנו דעות קדומות על נשים'
אורית תחסכי לנו דעות קדומות על נשים
20/02/2009 | 02:23
28
ותתקפלי לך לפורום תפירה ומקרמה..

ההתלהמות שלך מוציאה אותך הבלה ולא תורמת לאף אחד, גם אם את בטוחה שאת צודקת יש דרך להעביר את מחשבותייך כך שאחרים יניבו מהם משהו.

ציפי ליבני לשלטון !
אופניים >>
לצפיה ב-'אוסקר ויילד כמדומני אמר ש..'
אוסקר ויילד כמדומני אמר ש..
20/02/2009 | 06:28
30
"סבון וחינוך אינם מיידיים כמו רצח, אבל לטווח ארוך הם מסוכנים הרבה יותר..."
לדאבוני הדבר בא לידי ביטוי בצורה כל כך קיצונית אצל הגברת פיירברג (יש קשר לראש העיר?).
ופה ברשותכם "רגע של פילוסופיה",
הפורום הזה, כמו רבים אחרים, הוא בור סוד של ידע, מעין מנטור אם תרצו, עבור אילו אשר אינם שולטים בחומר. הרוכב המתחיל שאינו בקיא בפרטים, יכול היה (אילו לא התערבנו במקרה דנן לדוגמה) לקחת את המלצתו החד-משמעית והנחרצת של מאן דהוא ולאוץ לו לחנות הראשונה בלי לקחת בכלל בחשבון את האופציה השניה מה שהיה, ללא כל ספק!, מונע ממנו לכל הפחות לראות עוד משהו וסביר להניח שגם לחסוך לא מעט זוזים.

רוצה לומר, חברים, כל אחד רשאי ומוזמן להביע דעתו, הרי בשביל זה הפורום קיים, אך גורו לכם בלשונכם, אל לו לזה ה"חושב" שהוא יודע לצאת בהצהרות שאין בלתן, אני ממליץ להתחיל כל תשובה, תגובה ועצה במילים "למיטב הבנתי" או "דעתי היא.." או אפילו נראה לי ש..", ככה דעתכם תהדהד ברמה אך תשאיר פתח גם לאחרים להתבטא בלי להפוך אותם, עוד לפני שכתבו אות אחת, לאדיוטים.

ומילה ל"חדשים", בנינו, את המקצוענים הרי קל לזהות, אילו יהיו מן הסתם בעלי ההודעות הלא "מתלהמות" ובין השיטין ניתן יהיה לחוש מיד בביטחון והשקט המאפיינים אנשים השולטים בתחומם ללא עוררין.

בהצלחה.
אופניים >>
לצפיה ב-'מאמינה בצדקתך...ממש ציפי לבני'
מאמינה בצדקתך...ממש ציפי לבני
20/02/2009 | 16:11
19
זה לא ממש ענין של חיים ומוות. כל אחד עושה מה שטוב לכיס שלו. חוץ מזה, אם כולם ישמעו לעצתך, מי יקנה ממך את האופניים המשומשים כשתרצי לשדרג?
אופניים >>
לצפיה ב-'רכיבה על אופניים כמו תחביבים רבים'
רכיבה על אופניים כמו תחביבים רבים
20/02/2009 | 13:46
22
51
היא עיניין חולף.

לכן אין בעיה למצוא אפוניים שנות 7 שנים שנרכבו אולי עונה או שתיים.

באופן אישי אני ממליץ לך על גרי פישר טסחרה או טרק 4900 (אותם האופניים בדיוק) משנת 2002 או 2003. זוג כזה תקין לחלוטין שבקושי נרכב לא אמור לעלות יותר מ 1000 שקלים

יש לי כאלו אופניים וזה סוס עבודה במשקל של 12 וחצי קילו עם רכיבי שימנו דיאור מכל הכיוונים ועם תנוחת רכיבה נוחה לשבילים (תנוחה יחסית זקופה) , ואני מוצא אותם הרבה הרבה יותר מהירים ונוחים גם מאופני כניסה חדשות של 3000 שקלים ומעלה ובטח שיותר מהירים מאופני שיכוך מלא יקרות בהרבה.

יש לי בבית גם אופני AM ב 13000 שקל ואני מוצא את עצמי הרבה דווקא על הז"ק הקשישות האלו, (שהם אגב לא למכירה, פשוט לא שווה לי לוותר עליהם בשביל 1000 שקלים שאולי אני אוכל לקבל עבורם)
אופניים >>
לצפיה ב-'לדעתי היא צודקת מאה אחוז !'
לדעתי היא צודקת מאה אחוז !
20/02/2009 | 14:13
21
27
זה לא שווה את המאמץ. את הטיעונים היא כבר אמרה.

יש עוד דבר שאתם שוכחים.
התחושה של לרכב על משהו חדש שאף אחד לא נסע עליו לפני כן היא אמנם סובייקטיבית אך לאנשים רבים היא חשובה מאד. זה פשוט הרגשה כיפית ואחרת לחלוטין ,בדיוק כמו לנהוג ברכב חדש מהניילונים שהוא שלך.

אין בכלל מה להשוות.

מי שלא מבין את הנקודה הזו או שזה לא חשוב לו שיקנה יד שניה ויהיה מבסוט. אין כאן אמת מוחלטת אבל ישנם רבים שסבורים כמוני וכמוה.

אין שום הצדקה ל"ירידות" האלה.
אופניים >>
לצפיה ב-'ההרגשה של לרכב על אופניים שחסכו בהם בכל'
ההרגשה של לרכב על אופניים שחסכו בהם בכל
20/02/2009 | 15:07
20
39
פריט כדי להגיע לרף מחיר של 1000 ש"ח נוצצת אולי לשניה או שתיים, אח"כ זה מתחיל לבעס. יש לי זוג אופניים בני 15, שבזמנו היו ברמה גבוהה מאוד - וההילוכים בהם עדיין עוברים נעים יותר תחת עומס מאשר מערכות מודרניות וחדשות, בטח מאליוויו שלא לדבר על "שימנו" חסרי שם פרטי.
אופניים >>
לצפיה ב-'לא צריך להגזים'
לא צריך להגזים
20/02/2009 | 16:32
2
27
יש אופניים באיזור ה 1000 שח שיכולים לעשות הכל בשטח קל. כל דרך עפר שאיננה אגרסיבית יכולה להתאים למרבית האופניים. אפילו אופני ריג'יד יכולים להכנס לשטח בכיף.

והדבר השני החשוב יותר, ואני ארשה לעצמי לצטט את אורית כאן: "היום כשהשוק מוצף במבצעים על אופניים חדשים אין סיבה אמיתית לקנות יד שנייה" אין לך מושג כמה שזה נכון. קניתי לפני חודש אופניים חדשים בדיוק באותו מחיר שמישהו רצה על משומשים (אופניים בני חצי שנה 25% מתחת למחיר). אני לא מגזים או מקצין!

ואני דווקא מתנגד לקניית חדשים, שני הזוגות הקודמים שקניתי היו משומשים והייתי מאוד מרוצה מהעיסקאות שעשיתי.
אופניים >>
לצפיה ב-'לדעתי אתה טועה'
לדעתי אתה טועה
20/02/2009 | 19:33
1
26
אם השוק מוצף במבצעים על אופניים חדשים , אז שוק היד השנייה מוצף במחירי ריצפה .
דבר זה רק מגביר את הכדאיות ליד שנייה
.
אותו אחד שרצה למכור לך משומש במחיר חדש.

מזכיר לי את הבדיחה על אדם שפירסם את הכלב שלו למכירה במיליון דולר, הוא לא הצליח למכור ובסוף הוא התפשר על שני חתולים שכל אחד שווה חצי מיליון.

ומוסר השכל בסוף מוכרים במחירים האמיתיים.
ועדיין כן זה כיף לקנות חדש, אבל שיקול כלכלי ומציאות בשוק המשומשים יכולים להביא למציאות.
אופניים >>
לצפיה ב-'אתה כמעט מתפרץ לדלת פתוחה '
אתה כמעט מתפרץ לדלת פתוחה
21/02/2009 | 10:25
21
נכון שהמחיר של החדשים משפיע על יד שניה, אבל, כשמדובר ב"מבצעים", המחיר לא נקבע כנמוך אלא רק הזדמנות חד פעמית. כמו כן, עיקר המבצעים הם על מודלים ישנים יותר, לעיתים גם על 2008 כמו במקרה שלי, ואז אתה מקבל אופניים דנדשים עם אחריות ומשלם מחיר מצחיק.
אופניים >>
לצפיה ב-'יתרה מזאת-'
יתרה מזאת-
20/02/2009 | 19:30
16
25
רכיבי אופניים ברמת כניסה עמידים הרבה פחות מרכיבי אופניים עם תג מחיר של 3,000 ש"ח וצפונה. מסקנה ישירה- אולי בחודש הראשון, האופניים החדשים יהיו באמת חדשים. לאורך זמן, הם "יזדקנו" מהר בהרבה מאופניים בשווי 3-4K שנקנו כמשומשים באותו מחיר- תוך חצי שנה אפשר יהיה כבר להגיד שלום לציר המרכזי ולקראנק (כי באיזה קראנק של אופני 1,000 ש"ח אפשר להחליף פלטה בודדת?); תוך שנה ההילוכים כבר בקושי יעברו (אמרת אליביו? נסה יותר בכיוון של SIS...); והמזלג, שמראש יעשה טובה אם יסכים בכלל לעבוד לאורך הציר שלו, יתחיל לעבוד גם לכל כיוון אחר תוך לא יותר משנה וחצי.

אגב- אני מחובבי ה"חדש". זה לא אומר שאני מסתפק במועט, זה אומר שבסופו של דבר אני פשוט משלם יותר...

יש יתרונות בלקנות חדש- אבל במקרה הזה אני לא חושב שהם באים לידי ביטוי.
אופניים >>
לצפיה ב-'תגובה לשני הגולשים שנתנו תגובות שוביניסטיות'
תגובה לשני הגולשים שנתנו תגובות שוביניסטיות
20/02/2009 | 21:06
15
34
אחים שלי, תגובות נגד נשים אינן מפצות על כלי בגודל של וונטיל צרפתי.
העובדה שאני אישה לא מנעה ממני להכנס בגפי לחנות האופניים ולרכוש לעצמי אופניים ללא עזרת בעלי התומך (והגברי).
אבל, בל תיפול רחכם גודל הכלי כמובן שלא תמיד קובע, בתנאי שיש לכם כסף (יש לכם?)
עכשיו לדדי העובדה שקנית לרעיתך אופניים משומשים וזו הבחירה שלך, לא פוסלת את את הדיעה שלי.
אני בטוחה שגם אתה רוכב על אופניים משומשים וגם את הזוג הקודם קנית משומש. או שאתה חושב שרק לאישתך מגיע משומש?

אופניים >>
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
20/02/2009 | 21:16
12
לצפיה ב-'אגב, תשכחו מזה, אופניים זה לא ענף גברי'
אגב, תשכחו מזה, אופניים זה לא ענף גברי
20/02/2009 | 21:42
23
זהו ענף שמתאים לשני המינים. ספרו לקשישה הגרמנייה אשר מטפסת מידי בוקר במעלה האלפים ומהדהדת בקולה בירכת בוקר טוב לשכניה,
שמדובר כאן בקטע גברי.
אין מקום בענף הנחמד והעדין הזה למושגים השאולים מעולם הצבא והמילואים..
אופניים הינם כלי תחבורה שקט, חסכוני, נח, עדין, ששומר לי מידי יום על גיזרתי החטובה.
לא יותר מזה, אבל גם לא פחות.
רוצים ענף גברי? נסו אולי נגרות, שרברבות ועוד...
אופניים >>
לצפיה ב-'"במקרה" אני רוכב על יד ראשונה'
"במקרה" אני רוכב על יד ראשונה
20/02/2009 | 21:57
9
28
אבל מבטיח לך שאם הייתי יודע, כשנכנסתי לתחום, את מה שאני יודע היום. ללא ספק שהייתי בוחן ברצינות יד שנייה ורק אז מחליט.
אני חושב שקיצפם של האחרים יצא על הנחרצות שלך לכיוון אחד (חדש) וביטול הכיוון האחר (משומש).
העניין של מגיע או לא מגיע משומש, הוא מיותר.
מגיע מתאים או לא מתאים!

אין ספק שכל רכישה בנויה מעלות מול תועלת .
תועלת היא לא רק פרקטית, אלא גם (ויש שיגידו בעיקר) ריגשית. רוב הרוכבים החובבים רוכבים על אופניים העולות בכמה רמות על יכולותיהם (כן גם אני בתוכם), ואם להקצין אז הטופ שמתאים לרובנו היה באופניים ב 3000 ש"ח. ועדיין הריגוש באופניים טובים שיכולים לעשות המון וגם אופניים חדשים מהשקית עושים לנו את זה.
אבל מי שמחפש פרקטיות (כמוני בתחומים אחרים) יעשה את עסקת חייו ברכישת יד שנייה.
ולגבי אישתי , תאמיני לי שלא איכפת לה אליויו שמליויו "העיקר שהההילוכים עוברים" - סוף ציטוט.

וכל זה נאמר ללא קשר אם את אישה או גבר.
אופניים >>
לצפיה ב-'דדי, התגובה המתייחסת להערות השוביניסטיות'
דדי, התגובה המתייחסת להערות השוביניסטיות
20/02/2009 | 22:03
8
22
לא כוונה אליך. אתה נתת תשובה עיניינית וקבלת את התייחסותי ללא קשר אם אתה גבר או אישה,
אופניים >>
לצפיה ב-'אורית היקרה'
אורית היקרה
21/02/2009 | 03:49
6
27
מה הקשר של הנושא לגודל הכלי...? אם את מתוסכלת מזה שלבעלך יש איברים נשיים לכן את מרגישה צורך להיות גברית, לפחות אל תוציאי את זה עלינו בפורום :) חבל שאת בת 36 עם ראש של ילדה מרדנית בת 16 שמשתלחת בכולם ונובחת לכל עבר..

ושוב כמו שכבר אמרתי, חולשה מדברת מגרונך לכן את מרגישה צורך לתקוף כאשר למישהו יש דעה מעט שונה משלך.
את חלשה, מתוסכלת וקטנה קטנה... תעשי משהו עם התסכול שלך של להיות אישה, תייצרי מזה משהו.. לא יודע אולי עוגיות או וילונות או משהו בסגנון.

ענף זה בטח ובטח שלא רק לגברים ותעיד על כך בת זוגתי היקרה, את אף אחד לא מעניין אם המגיב הוא גבר או אישה אלא תוכן התגובה שבמקרים שלך תוכן זה דבילי נמהר נחרץ ותוקפני ללא שום גיבוי מאחוריו מלבד דעתך האישית הלאו דווקא נכונה.

מצער להיתקל באנשים כמוך שמטנפים את העולם עם פה מלוכלך וגישה שלילית. אל תשכחי שהגלגל מסתובב וגישה זו חוזרת אלייך.
מאחל לך כל טוב
אופניים >>
לצפיה ב-'רויביט היקר'
רויביט היקר
21/02/2009 | 11:22
5
24
הראשון שהעלה את נושא המגדר בשרשור ושלח אותה לפורום מקרמה הוא אתה.
בטוחני כי גבר שהיה מביע עמדות כמו של אורית, לא היה זוכה ממך לתגובה שכזו.
לו הייתי מנהלת פורום, הייתי מוחקת את הודעתך המתלהמת, שבתור אישה, לא נעים היה לי לקרוא אותה.
תגובתה של אורית, דבילית ככל שתהיה לדעתך, לא אמורה לחלץ ממך הערה על מקרמה, שכן היא מדברת בשמה, כמו שכל גבר בפורום מדבר בשם עצמו, ולעולם לא יזכה להערות מעליבות ומתנשאות הקשורות לגבריותו.
סופ"ש נעים.
אופניים >>
לצפיה ב-'ולסיכום השרשור.'
ולסיכום השרשור.
<< ההודעה הנוכחית
21/02/2009 | 11:41
4
975
מי שמתכוון לרכוש אופניים עדיף שיעשה את הדברים הבאים.

1 יגדיר לעצמו מה מטרת הרכיבה (תחבורה, תחביב בפארק, סינגלים , אגרסיבי וכו').
2 יגדיר לעצמו את התקציב אותו הוא מוכן להשקיע באופניים ראשונות (ובתת מודע יוסיף עוד 50% ).
3 ישאל בפורום "אני רוצה לקנות אופניים למטרת ____  בתקציב _____  איזה כדאי לי?
4 יופנה לתפריט רוכבים מתחילים.
5 יחזור וישאל ואז יקבל ביקורות לא משהו  על אופניים זולים (מתחת ל 10K ).
6 יקבל הצעה להסתובב בחשמונאים ולחזור אלינו עם 3 דגמים שעשו לו את זה.
7 יחזור עם שלושה דגמים ואז יגידו לו במחיר הזה עדיף לך לקנות יד שניה.
8 יפנו אותו לשרשור הזה.
9 בסוף יבין לבד שכמספר הכותבים בפורום כך מספר הדעות [כולל דעות קדומות על נשים (מקרמה) ועל גברים (ונטילים)].
10 יקנה אופניים , יכתוב התחדשתי ומה דעתכם ושוב תיפתח סאגה "קנית כבר אז מה אכפת לך מה אנו חושבים" או "חבל ,במחיר כזה יד שניה היית משיג עם איבזור טוב יותר"
11 יתחיל לרכב ולאחר חודש כשמישהו חדש ישאל שאלה הוא כבר יגיב כאחד המגיבים בשרשור זה.

מוסר השכל
אם לא הייתה שבת חורפית הייתי רוכב עכשיו במקום לכתוב שטויות.
רכיבות טובות לכולם.
אופניים >>
לצפיה ב-''
21/02/2009 | 12:09
23
לצפיה ב-''
21/02/2009 | 12:16
1
11
לצפיה ב-'ממרב..'
ממרב..
21/02/2009 | 14:00
34
תמונת הפרופיל שלך היא פשוט וואו(!) מטורף ..  עשית לי חשק ואני כבר רואה את מוחי נודד במחשבות..
נראה כיף לחלוטין
אופניים >>
לצפיה ב-'דדי ! סיכום שרשור ענק ! כל הכבוד לך..........'
דדי ! סיכום שרשור ענק ! כל הכבוד לך..........
21/02/2009 | 17:29
27
אבהתי.באמת אהבתי.אתה כ"כ צודק..........
נקווה לשבת הבאה יבשה יותר ואז נוכל להירטב בזיעתנו ולא בהקלדתנו (שטויות).
אופניים >>
לצפיה ב-'מילה על פרקטיות'
מילה על פרקטיות
22/02/2009 | 09:30
27
תופעה שיש לשים לב אליה. אחרי כמה שנים של התמסרות לנושא, ה"חדש" כבר לא בוהק כמו מקודם. הניסיון שנרכש מאפשר להסתכל נכונה על אופניים בכל מצב שהוא ולעשות שיקולים פרקטיים. אני מוצא את עצמי רוכב על שלדות שהחלפתי בדילים עם חברים, שלדות שרותכו עקב שבירה (זה לנושא אחר אם תרצו) וגם... שלדות שרותכו במיוחד בשבילי יענו קאסטום. מסקנתי - זה סוג של מילכוד.

רוכבים חדשים אין להם את הניסיון ואת הבטחון ללכת עם אופני יד שניה למעט אם יהיה להם חבר טוב שימליץ ויעשה עבורם. רוכבים ותיקים מבינים היטב את מגבלות החדש, עושים קומבינות פרקטיות אבל מוציאים לא פחות כסף בגלל עליה בדרגה של הציוד שהם משתמשים בו וכיוצא מזה גם העלות שלו (עיין ערך XT). המפגש הזה נדון לסוג של כשלון. תמיד יהיה מי שישאל לגבי תקציב של 1000 ש"ח ותמיד ימליצו לו על המרידה וכו', ומנגד כאלו שימליצו על יד שניה. לדעתי בתור מתחילים אין לנו סיכוי להבין למעט מקרה החבר הטוב שיקח אותנו ביד ויעזור לנו.

לאחר מאמצים רבים להפנות את הOCD שלי לתחום האופניים בפוזיטיבי ומעבר בין יותר מ10 שלדות ואופניים בחמש שנים האחרונות במחסן שלי אני יכול להעיד שהיום אני מטפל בעצמי, בונה בעצמי, אבל לא תמיד יש לי כוח ללוות את כל החברים בסיבוב "אופני כניסה" כי הנהירה לענף היא אדירה. הפתרון של אופני הכניסה אם כן הוא נכון, ודעתי היא שזה סוג של טמינת הראש בחול להמליץ למשהו שאין לו מושג, לקנות אופני כניסה יד שניה שהרי...אתם מבינים את הפראדוקס. הם קיימים בדיוק למטרה שהוא יכול לנסות מבלי להוציא יותר מדי תקציב, שהרי גם אין ביכולתו להעריך את ההבדלים טיב הציוד ברמה זו או אחרת.

לסיכום עם הזמן באות התובנות.

ואני הייתי מתמצת את ההודעה המשעשעת של דאדי-טאמי ב
א. קנה אופני כניסה ועזוב אותנו באמשך
ב. או שקח חבר טוב שיקנה יד שניה עבורך
ג. אבל בכל מקרה לך על זה - זה מואי כייף

אופניים >>
לצפיה ב-'אורית צודקת ברב המקרים !!!'
אורית צודקת ברב המקרים !!!
22/02/2009 | 02:05
2
31
אני לא יודע מה כולם פה קופצים.
נכון שהרבה פעמים כדאי לקנות יד שניה - אבל הייתי מאד נזהר - במיוחד באופני פתיחה שכל חלק בהם לא מיועד לעמידה בעומסים - וכאן אורית ממש צודקת.
לשמחתי אני יכולתי להרשות לעצמי ורכשתי את האופניים שלי מהיבואן ואני לא מצטער לרגע. כל חלק שידרוש טיפול באפניים שלי עולה אלפי שקלים והמתנה לחלקים שיגיעו מחו"ל - ישנם חלקים כמו בולמי הזעזועים שקשה מאד להעריך את מצבם וזה סיכון לקנות יד שניה. בנוסף אני יכול לומר לכם שרוכבים מתחילים בדרך כלל לא רוכבים נכון ( כן גם אני רכבתי לא נכון בהתחלה) וגורמים לעומסים גבוהים מאד ולנזקים שמתבטיים לאורך זמן - חברו זאת עם אופני פתיחה "עדינות" וקבלו מתקון מסוכן.
לבסוף התגובות האנטי נשיות הם ממש לא לענין ... חחח הרג אותי הקטע עם הוינטיל הצרפתי -אורית  את גדולה
דרך אגב גם לאישתי קוראים אורית - אבל זה לא שיך :)

לסיכום שכל אחד יביע את דעתו בלי עליהום על האחר - במיוחד לא על הרוכבות - כי זה ממש כיף לראות אותם עם התלבושות הצמודות - אז אל תוציאו להם את החשק

ושיהיה לכולם שבוע נהדר

רון
אופניים >>
לצפיה ב-'רון, תודה, הסמקתי מהנאה. אבל די בואו נסגור א'
רון, תודה, הסמקתי מהנאה. אבל די בואו נסגור א
22/02/2009 | 19:47
1
29
די, בואו נסגור את השרשור המייגע הזה
אופניים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הסמקת מהנאה - כבר היה שווה - נסגר את השירשור'
הסמקת מהנאה - כבר היה שווה - נסגר את השירשור
24/02/2009 | 18:57
10
לצפיה ב-'קניית אופניים'
קניית אופניים
21/02/2009 | 14:39
1
58
למחיר המסגרת שהצבת לך המוצר היחיד אשר
יהיה ברמה סבירה הם אופניים יד שניה.
סשלה ראשון יש להגדיר את היעוד של האופניים ואז לבחון מה מתאים.
לרוכב חדש בכל מקרה הייתי ממליץ על אופניים זנב קשיח.
משני סיבות הראשונה המחיר והשניה ניתן למשוך לכל כיוון עם אופניים זנב קשיח
כאשר יהיה לך הכיוון אפשר להשקיע יותר באופניים המיועדות לתחום מסויים של רכיבה.
לגבי אופניים יד שנייה.
אין כל פסול באופניים יד שנייה.
צריך לזכור שבהפרש המחיר בין חדש למשומש. ניתן להשיג מוצר איכותי בהרבה.
במידה ואתה מצרף אליך מישהו אשר יש לו ניסיון או קונה בחנות עם אחריות על המכירה.
הסיכוי שתפספס מבחינת איכות הוא קטן.לעומת ההוצאה הנוספת הגדולה בהרבה על מוצר חדש.
אופניים >>
לצפיה ב-'וואוו, איזו התלהבות'
וואוו, איזו התלהבות
22/02/2009 | 19:20
26

רוכבים יקרים, אתם מצדיקים את תדמית הנלהבים שיש לכם
איזה דיון, איזו דרמה, אילו מהלומות. תענוג

תודה על כל המידע, למרות שהוא מורכב, סותר, חסר שורה תחתונה ובעיקר מבלבל.
ואולי יוולד כאן מקצוע להכנסה צדדית בימי מיתון קשים אלה: יועץ אופניים למתחילים. שיילך עם הדיוטות כמוני לקנות אופני יד שנייה או ראשונה או קורקינט. ואולי לא.

אופניים >>

הודעות אחרונות

14:58 | 10.02.19 Erez Lahav
09:19 | 08.02.19 1 מזמושץ
06:43 | 28.01.19 הפאלפל מס 2 בארץ
04:11 | 04.01.19 מדהים4
07:02 | 02.01.19 idoifr
13:28 | 01.01.19 מדהים4
19:49 | 31.12.18 מדהים4
21:58 | 28.12.18 מדהים4
23:04 | 26.12.18 Amishoshani
20:55 | 24.12.18 steiff
07:41 | 19.12.18 אילן סקלי
22:57 | 14.12.18 VW PASSAT 2008

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ