מה הציטוט האהוב עליכם ומאיזה סרט?

ראם1

New member
איך אף אחד לא ציטט מסרטים ישראלים???

לא דובים ולא סולר,מקסימום חולר (גבעת חלפון) האויר הצח יהרוג אותי (דיזנגוף 99) מיקי זה ממיכל? לא. מיקי זה ממיקרוב (הלהקה) מיקו. בוא תראה מה הבאתי לך,מחזיק מפתחות ענתיקה. אומרים שהיה של המלך אחשוורוש (צ'רלי וחצי) כל עדשה מיקרוסקופ (חגיגה בסנוקר) ואני יכול להמשיך כך יום שלם,אולי בעצם זה שווה שרשור נפרד

נרקוזה

New member
מתחילים הכי מהר

ואח"כ מגבירים את הקצב. מבצע סבתא. מקווה שלא שיבשתי את המשפט.

AeroTom

New member
"ולאט לאט מגבירים את הקצב"

זה היותר מדוייק נראה לי. וכמובן מוסיף עוד אחד משם: "You want a cup of coffee? fuck of tea?"

fritably

New member
"אתה מתחיל הכי מהר שלך,

ולאט לאט מגביר".
"סבתא חיה מתה!"

Deosette

New member
בחורות עירומים זה חולירעעע!

נו זה הכי ראשון שעולה לי לראש! :)

הציטוט שהכי נחרט אצלי מסרט אהוב הוא

מהטוב הרע והמכוער. when you have to shoot ... shoot dont talk

jhshadi

New member
ועוד אחד...

- Hey - What? - I thought you said he was a gateway driver, what the fuck can he get away from!

סנאצ' זה אחד הסרטים

you should never underestimate the predictibilty of stupidity why the fuck do you need a gun? it's for protection protection from what?! "ze germans"?!

Eowyn of Rohan

New member
לונדון

Avi: Eighty-six carats. Rosebud: Where? Avi: London. Rosebud: London? Avi: London. Avi's Colleague: London? Avi: Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.

../images/Emo211.gif יש איזה דיאלוג בללכת על הכל 2...

ששעשע אותי, כשהדמות של מת'יו פרי [לא זוכרת איך קוראים לו, בקושי זוכרת משהו מהסרטים האלה] מנסה לברר עם המאפיונרים איפה אשתו. ?Where is my wife -Your wife is in a safe what? my wife is in a safe? -place. safe place יש את "Life is like a box of chocolate, you never know what you gonna get" מפורסט גאמפ יש את "Hate is baggage. Life's too short to be pissed off all the time. It's just not worth it." מאמריקה X ובערך חצי ממה שנאמר ב-fight club ויש עוד המון שלא עולים לי בראש כרגע...

AeroTom

New member
רציתי בדיוק לשים את זה!

מוסיף עוד אחד משם אהוב עלי:
"If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you're gonna see some serious shit".​

למעלה