מה הציטוט האהוב עליכם ומאיזה סרט?

dandan125

New member
"פני צלקת"

סליחה מראש על האיות
me i want what's comes to me and what's comes to you? the wold chico...and everything in it ועוד אחד מפייט קלאב "ועכשיו לשאלה של נימוסים האם להפנות לך את המפשעה שלי או את אחוריי בהולכי מכאן"(זה לא בדיוק הולך ככה אולי מישהו יכול לרשום את המקורי באנגלית)

ניר4819

New member
לגבי פני צלקת

חשבתי שתצטט דווקא את המשפט הנהדר שבו טוני מזמין את יריביו "to meet my little friend..."

dandan125

New member
אתה צודק

בתור ציטוט הוא לוקח בגדול פשוט שכחתי איך הוא הולך ועכשיו נזכרתי "say hallo to my little friend'

ניר4819

New member
תודה שתקנת את הציטוט הלא מדוייק שלי...

גם אני שכחתי איך הוא הולך. רק זכרתי שהיה שם את "my little friend"... ציטוט פשוט ענק.

Chinese Face

New member
פייט קלאב../images/Emo99.gif../images/Emo26.gif

Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch?

ניר4819

New member
לא ראיתי עדיין את הסרט

אבל אני יודע באיזה סרט מדובר: אדוארד ידי מספריים. האם זה סרט טוב? מומלץ לראות? ראיתי סרטים אחרים של טים ברטון הנפלא, אבל את האחד הזה טרם...

noosh

New member
בטופ 3 שלי

אחד הסרטים הכי חזקים, יפים, מרגשים ונפלאים שראיתי. הוא פשוט... מעביר סיפור מופלא, עם אלמנטים פנטסטיים, בכלכך הרבה אנושיות ורגש, הבימוי, המוזיקה, העיצוב והמשחק נפלאים (העיירה הזכירה לי נורא את דה קיריקו, וג'וני דפ מצליח להעביר בכלכך מעט מילים, מנעד עצום של רגשות). אין ספק שזה האהוב עליי של בארטון, יצירה נהדרת. ממליצה, בהחלט

אנסה להיות מסויג

הכי טוב של ברטון, אחד מן הסרטים הכי מרגשים של שנות התשעים, סרט שמזכיר לי למה אני אוהב קולנוע.

ניר4819

New member
עד כדי כך?

וואו!! תחושת ההחמצה מכך שעדיין לא ראיתי את הסרט הולכת ומתגברת משניה לשניה... טוב, השבוע אני כבר יודע מה לחפש באוזן השלישית לקראת הסופ"ש...

noosh

New member
אוף, אני מקנאה בך

שתראה אותו בפעם הראשונה.

ניר4819

New member
אגב, יש סרט של ברטון

בנירוג, המופיע בפורום השכן. אבל מן הסתם זה לא אדוארד ידי מספריים. יכול להיות שבנירוג הבא הוא כבר ייכנס

The Human Torch

New member
אתה הורג אותי...

ראית דברים שעוד 20 שנה סביר שלא אגיע אליהם (לדוגמא כל פלוץ של קורוסוואה), אבל את המספריים של אדוארד לא יצא לך. P:

ניר4819

New member
לא להגיד פלוץ על סרטים של קורסאווה

הבמאי הלא אמריקאי האהוב עלי, שכל סרט שלו (שאני ראיתי, וזה רובם) הוא יצירת מופת מדהימה. וכמו לכולם, יש גם לי הרבה סרטים שלא ראיתי, וצריך להשלים. והמספריים של אדוארד הוא אחד מהם. אני מבין שקיים קונצנזוס שזה ה-סרט של טים ברטון, אה?

The Human Torch

New member
אחרי אד ווד...

ויחד עם באטמן. לא שאני ממעריצי ברטון, פשוט סרט שרוב האנשים ראו. תהנה. (וכבר אמרתי לך שמר. קורסאווה גם בחמישייה שלי :))

טוב, אני מניחה

שכבר נזפו בך די והותר על זה שעוד לא ראית את המספריים של אדוארד. רק שתדע לך, שלא לראות את הסרט הזה, זה לא בורות, זה פשוט החמצה. כי מדובר באמת בסרט של פעם בחיים. ובמקום לבזבז זמן על התגובה הזאת- לך תראה אותו עכשיו.

kraz11

New member
שלי ...

If you dont know the answer then i pitty you מהסרט האהוב עלי של קובריק - שבילי התהילה

למעלה