מה הציטוט האהוב עליכם ומאיזה סרט?

מה הציטוט האהוב עליכם ומאיזה סרט?

שלי- ג'וליה רוברטס באישה יפה- "את עובדת לפי עמלות נכון? טעות גדולה. ענקית." וכמובן- רוברט דה נירו בנהג מונית- You talkin' to me?

מי נם איז בונד, ג`יימס בונד.

או נאומו המרטיט והרומנטי של ריצ`ארד גיר בתפוס את הכלה, יש עוד, אחשוב ואכתוב.

הציטוט הוא תירגום לא מדוייק מאנגלית

מאייזשהו על סרט אמריקאי ששחכתי את שמו. "הכירו זה פרופסור פיסטון, זה פרופסור שטורמברג וזה פרופסור קונסטנטין....., וזה פרופסור רזנטל".

my name is inigo montoya...

|you killed my father - preper to DIE מהנסיכה הקסומה
כל הציטוטים הקלאסיים מקזבלנקה. HUSTON, WE HAVE A PROBLEM
מתוך אפולו 13, וזה מה שהמחשב שלי "אומר" כשמדליקים אותו... וכשמכבים אותו שומעים את שוורצנגר אומר HASTA LA VISTA, BABY
והאמת היא, שאני לא זוכרת מאיזה סרט זה...
לא מזמן ראיתי את "סקופ" ואהבתי שוודי אלן אמר "נולדתי לאמונה היהודית, אבל הימרתי לנרקיסיזם"... TOMORROW IS A NEW DAY
(סקרלט אוהרה)
you want the truth? you can't handle the truth! - a few good man
life is like a box of chocolates [וזה ממוגנט לי לדלת]
ZED IS DEAD, BABY, ZED IS DEAD
you make me wanna be a better man - as good as it gets
יש עוד מלא. כתבתי רק מה שעלה לי לראש, אבל אין אין על: "בון ג'ורנו, פיציפסה..."

ניר4819

New member
מת על הציטוט הראשון!

כל כך הרבה זמן עבר מאז ראיתי לאחרונה את הסרט, ואיך שקראתי את הציטוט, נזכרתי בו בחיבה (גדולה)...

Deosette

New member
ידוע שאני אוהבת את המשפט

KEEP YOUR FRIENDS CLOSE, BUT YOUR ENEMIES KEEP CLOSER מסנדק 2 כמובן והנאום של פרנק הרבט בסרט\ספר החולית "אל פחד, פחד הוא קוטל הבינה..." וההמשך שלא זוכרת בדיוק. וגם הקטע עם הלובסטר והנקמה הקרה.... ולא, זה לא טרנטינו.

Deosette

New member
יאו איך שכחתי!!!!

הדיאלוג הכי אהוב עליי מכל הזמנים: Honey Bunny: [about to rob a diner] I love you, Pumpkin. Pumpkin: I love you, Honey Bunny. Pumpkin: [Standing up with a gun] All right, everybody be cool, this is a robbery! Honey Bunny: Any of you fucking pricks move, and I'll execute every motherfucking last one of ya! וגם משפטי הקאלט מקזבלנקה: "זה התותחים יורים או שזה הלב שלי דופק?" הוווחחחח "נשק אותי, נשק אותי כאילו זו הפעם האחרונה" "כשכל העולם מתפורר, מצאנו לנו זמן להתאהב" והכי הכי הכי אהוב עליי: "לחיי איך שאת נראית, ילדונת" יש משהו בבוגארט שאומר את זה, מפיל אותי מהכסא!

mosh511

New member
וואו יש כל כך הרבה, אתן אחת כי אני עייף כרגע:

Rhett, Rhett... Rhett, if you go, where shall I go? What shall I do? - Frankly, my dear, I don't give a damn..." וזה כמובן מ"חלף עם הרוח" קטע אדיר (עצוב ומצחיק בו זמנית)...

leelach

New member
והציטוט הכי טוב מכולם ,כמובן

human beings have neither the aural nor the psychological capacity to withstand the awesome power of God's true voice. Were you to hear it, you're mind would cave in and your heart would explode within your chest. We went through five Adam's before we figured that out. עם דגש על המשפט האחרון שזהו הציטוט הטוב ביותר.

AeroTom

New member
../images/Emo45.gif

של ה-Metraton, הלא הוא כמובן אלן ריקמן המופלא.

leelach

New member
צודק, ותיקון, זה METHATRON .

אחד המשפטים הטובים ששמעתי בחיים,בכלל כל הסרט הזה,לדעתי, משופע במשפטים מעולים.

AeroTom

New member
טוב, זה דיאלוגים של קווין סמית' ../images/Emo45.gif

אז מה אם יש שם Giant poop monster...

ואגב ציטוטים מדוגמה... הנה עוד אחד

"do you know how to make a holy bartender? this is how you make a holy bartender" יש עוד מלא, אבל הרגע התעוררתי אז אני לא זוכרת...

chatenoire

New member
אחד שאני מצליחה לזכור כרגע

A revolution without dancing is a revolution not worth having -- וי, "ונדטה"

Charnibog

New member
"nice marmot man..."

The Dude- the big lebowski. וגם "in the quite words of the virgin mary, come again" Flat-top - snatch

למעלה