2006 בקולנוע - הסיכומים שלכם

הבחירות שלי:

מה הוא סרט השנה שלכם ל-2006? התלבטתי רבות בין השתולים לבין הילדים של מחר ובסופו של דבר החלטתי לתת את הקול שלי לילדים של מחר בגלל שהוא יותר ריאליסטי מבחינת הרעיון שלו ומשקף את התנהלותה של האנושות כיום ומפחיד לראות סרט שיכול לנבא את העתיד הלא רחוק. מקווה שאני טועה ושהחששות האלו רק עקב השפעת הסרט ולא יותר. מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו לראשונה ב-2006? קינג קונג. מה הוא הסרט המאכזב של השנה שלכם? אקס-מן 3. לא באתי אליו עם יותר מדי ציפיות עקב כך שידעתי שבריאן סינגר לא מביים אותו וגם שהבמאי שהחליף אותו לא במאי שאני מסמפט במיוחד אבל הסרט היה הרבה יותר גרוע מאשר חשבתי שהוא יהיה. מיהו שחקן השנה שלכם? ללא ספק קלייב אוואן, זו השנה שלו עם הילדים של מחר והאיש שבפנים. מיהי שחקנית שלכם? אמממ... לא זכורה לי מישהי דומיננטית במיוחד. אני אלך על לוסי לו בלהרוג את המזל. במאי השנה שלכם: אלפונסו קארון. הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה: פרנק קוסטלו (ג'ק ניקולסון בהשתולים). הסרט המפתיע של השנה: להרוג את המזל. לא באתי עם ציפיות גבוהות לסרט למרות ששמעתי שהוא סרט טוב אבל העדפתי לשפוט אותו בעצמי. ג'וש הארטנט הפתיע אותי לטובה בסרט עם יכולות המשחק שלו, וגם הסיום המפתיע מגניב. סרט ההמשך או ה-Remake הכי טוב של השנה: אין כזה. הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת: הילדים של מחר הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD/וידאו בשנה החולפת: פרחים שבורים. סרט מלנכולי עשוי היטב, ויש לציין את המשחק המצוין של ביל מוריי ואת הבימוי המעולה של ג'ים ג'רמוש. הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת: אין כזה. הסרט שהכי הצחיק אותכם בשנה החולפת: לא אוהב קומדיות. לשנה הבאה: כמובן לגיבורי הדגל, לגעת ביהלום אבל יותר מכל אני מצפה ל-300 שמבוסס ע"פ קומיקס של פרנק מילר.

Shexy Peanut

New member
טרלהלה

מה הוא סרט השנה שלכם של 2006? שני סרטים
"בוראט" ו"הר ברוקבק" מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו בפעם הראשונה ב-2006? "צ'ארלי בממלכת השוקולד" ו"מר וגברת סמית'" מהו הסרט המאכזב של השנה שלכם?הטינה 2 מיהו שחקן השנה שלכם? ג'וני דפ מיהי שחקנית השנה שלכם? אנג'לינה ג'ולי במאי השנה שלכם: קווין סמית' הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה: קפטן ג'ק ספארו
הסרט המפתיע של השנה: little miss sunshine סרט ההמשך או ה-Remake המוצלח של השנה: שודדי הקאריביים 2 [למרות שהראשון יותר טוב..] הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת: בוראט הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD\וידאו בשנה החולפת: יעד סופי 3 [לא טוב.. מגעיל בצורה שמתאימה ל12 בלילה ^^ עם חברה] הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת: וודסמן!!!!!!1111 [בפעם השנייה] הסרט שהכי הצחיק אתכם בשנה החולפת: בוראט לשנה הבאה - מהם הציפיות שלכם ולאיזה סרטים אתם הכי מחכים ב-2007? "קנדי", הארי פוטר [מה אני גרופית ^^] "אלפא דוג" [עד כמה שזה מזעזע אותי] "מארי אנטואנט" ו"רמז לסקנדל".

להערכתי השנה הייתה די מעפנה

אבל לא העשור כאילו אני לא יכול לתת שמות של עשרה סרטים טובים שראיתי... (או שאני פשוט סנילי או שמישהו צריך להזכיר לי) בקומדיות רק ידידים היה חמוד.... השתולים לטעמי ללא ספק סרט השנה הוא גם השאיר עלי חותמת כי הוא האחרון שצפיתי בו. (לא השאיר אותי אדיש לרבע שניה בחיי) האמת כשאני מנסה להיזכר כל הסרטים של סנדלר תמיד מעולים בקומדיות השנה הוא הפציץ עם "קליק" כאילו ההומור שם התרגלתי אליו, כי אחרי שאתה מכיר את סנדלר קשה לו לו להפתיע אותך, אבל אתה תמיד תהנה גם אם לא תצחק, ספויילר למי שלא ראה הקטע עם השלט פאק הרג אותי, הקטע עם האבא ריגש אותי. סרט טוב בקיצור. אבל קומדית העשור ללא ספק שייכת לחמישים הדייטים הראשונים של סנדלר לטעמי גם מצחיק טילים וגם רומנטי בו זמנית, אז אולי יותר נכון להגיד הקומדיה הרומנטית שלה העשור מה שטוב אצלו הוא תמיד לוקח נושאים מקורים , לא מזמן הוא גם הוציא את "לונגסט יארד" בעברית פשוט תרגמו את זה כרגיל דפוק. אכזבת השנה משחקן אני חושב שמאנדי גרסייה לא ראיתי שום דבר חדש שלו אותו כנ"ל לגבי בניסו דל טורו, הזכור לטובה מטראפיק, ומעוד סרט ששכחתי את שמו עם אדוארד נורטון, בניסו דל טורו הוא מסוג השחקנים שעדיף לא לדבר פחות יש לו עיניים מלאות הבעה כאלה שיוצרות רושם מאוד כבד על המסך אסור לתת לו תסריטים עמוסים לבן אדם הזה, הוא מאבד מהמסתוריות שלו. הסרט שהכי איכזב אותי וזה לגבי העשור לא רק לגבי השנה זה דווקא "להרוג את ביל 1" את שתיים לא טרחתי לראות. ואני אסביר גם למה. קוונטין טרנטינו הוא אחד הבימאים המבריקים לטעמי, היה לפחות אחרי הרושם העצום מספרות זולה, שהחזיר כמה כוכבים למרקע והפך כמה שחקנים הוליוודים דרג ב וג' לשחקנים ממעלה ראשונה (קימבק בקטנה את ברוס, קימבק בגדול את טרבולטה, הוביל לפריצה של סמואל לי ג'קסון) אגב לגבי הסרט הטוב ביותר שראיתי השנה השתולים לא בהכרח תופס אצלי מקום ראשון כשאני חושב על זה בתחילת השנה ראיתי את הסרט של "מחלק 13" שהשאיר עלי השפעה עצומה, אני חושב שאת סרט השנה אולי הייתי נותן לשתולים. אבל לסרט הזה מגיע קרדיט ענק בעיקר על העוצמה של "בישוף" והתסריט המורכב. שחקן השנה הייתי נותן (לא זוכר תשם זה ששיחק במטריקס בתור מורפיוס וזה לא סמואל לי ג'קסון) על תפקידו במחלק 13. השחקן היציב של העשור הייתי נותן לדנזל וושינגטון אגב זה לא הפורום הנכון אבל הדבר שהכי נהנתי ממנו על המסך עד היום ובשנה החולפת זה משחק הפלייסטיישן גאד אוף וואר, לא נהנתי משום משחק כמו שנהנתי מהמשחק הזה אז זה לא בדיוק הפורום אבל המשחק כל כך טוב שזה לא רחוק מקולנוע. שנה אזרחית טובה לכולם וקולנוע איכותי לא עניתי על כל הקטגוריות אבל כתבתי בהחלט מספיק

אני באמת חולה שכחתי לנמק

(שפעת) אמ.. אני שונא את קיל ביל כי כל הסרט נראה לי לא אמין איברים כרותים והתזות דם כמו בסרט סטודנטים עקרת בית ששולחת סכינים על עקרת בית אחרת במיומנות של אפילו הצ'וקי מסאמי (ראש איגוד הנינג'יטסו העולמי דאן 9) לא מסוגל לעשות. (אז שתי פוסטמות כן?) הדבר השני זה שהוא גנב שם סצינה ממטריקס הקטע של כל האנשים עם החרבות ממלאים את המבנה ואומה טורמן מכסחת להם את הצורה בדיוק בסגנון של המטריקס רק עם חרבות, זה שיא המעתיקנות וזה חולני מגעיל וגורם לי להקיא, זה שיא המסחריות גם לבן אדם שעד לאותו סרט החזקתי ממנו הכי מקורי. אגב גם הדיאלוגים לא היו שם כאלה חזקים, בהשוואה לספרות זולה, דווקא העלילה התחילה משהו בן זונה, ואח"כ נהיה קיטש קטע שעיצבן אותי שאחרי שהיא הורידה לה תראש היפנית המשיכה לדבר .... נו וואטס דה פאק? מהחלק הזה לא המשכתי לצפות זה כבר לא עניין אותי מה קורה שם וכו' העלילה כמו שאמרתי התחילה חזק עשתה עלי רושם....אבל כל כך הרבה חורים ופאקים באמינות זה היה פשוט יותר מדי וזה לא שאני טיפוס ביקורתי מדי, זה פשוט צורם עוד דוגמא אוקיי, אמ... הבחורה הייתה אמורה לעבוד עבור ארגון שמחסל לראות את השחקן ההוא מוקף בכוסיות קליניות, שלבושות כמו חשפניות באמת עושה לכם את התחושה שמדובר באירגון פשע רציני? שרוב רובו הוא נשים? כאילו זה לא שאתם צופים בפאקינג קומדיה שיש מקום לזלזל או לקסטח זה פאקינג סרט של טראנטינו, כאילו בהשוואה לספרות זולה? בספרות זולה כשג'ון חטף כדור בבטן, הוא חטף כדור בבטן, כשבוטש הרג את המתאגרף אפילו לא טרחו להראות איך הוא עשה את זה... וזה מה שהיה טוב! הרעיון הוא שלפי דעתי טרנטינו הסניף כנראה יותר מדי.............. אגב מחלק 13 למי שלא ראה מאוד מומלץ ואם הייתי אומר לכם שקוונטין טרנטינו ביים אותו הייתם מאמינים הוא עשוי פשוט מעולה לרוץ דחוף לראות. תודה

On23

New member
עונה...

מה הוא סרט השנה שלכם של 2006? יש לי עוד המון להשלים. בינתיים, סרט השנה שלי הוא 'ונדטה' (ומיסנשיין). מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו בפעם הראשונה ב-2006? (הסרט עצמו לא חייב להיות מהשנה החולפת) אני חושב ש"בלייד ראנר". מהו הסרט המאכזב של השנה שלכם? "אמן האשליות". צפיתי בו אתמול והתאכזבתי מאוד. מיהו שחקן השנה שלכם? אין... מיהי שחקנית השנה שלכם? מריל סטריפ. במאי השנה שלכם: אין. הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה: דווין מ"מיסנשיין"
. הסרט המפתיע של השנה: לא זכור לי כזה.. סרט ההמשך או ה-Remake המוצלח של השנה: (אם יש לכם כזה) אין. הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת: "מישהו לרוץ איתו", הוא היחיד שזכור לי לטובה. הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD\וידאו בשנה החולפת: "שדרות סנסט" ו"דרך ללא מוצא". הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת:: צ'יינהטאון, בוני וקלייד... קשה לבחור בינהם. הסרט שהכי הצחיק אתכם בשנה החולפת: לא זכור לי משהו כזה. לשנה הבאה - מהם הציפיות שלכם ולאיזה סרטים אתם הכי מחכים ב-2007? "סוויני טוד" של טים ברטון, "גנגסטר אמריקאי" של רידלי ואפשר להגיד גם "יהלום הדמים".

Serpent King

New member
שלי

מה הוא סרט השנה שלכם של 2006? האיש שבפנים או מיאמי וייס מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו בפעם הראשונה ב-2006? (הסרט עצמו לא חייב להיות מהשנה החולפת) ימים משונים מהו הסרט המאכזב של השנה שלכם? משימה בלתי אפשרית 3 מיהו שחקן השנה שלכם? דנזל וושינגטון מיהי שחקנית השנה שלכם? ג'וליאן מור במאי השנה שלכם: ספייק לי הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה: ג'יימס בונד הסרט המפתיע של השנה: קזינו רויאל. אני לא מת על ג'יימס בונד אבל מזמן לא ראיתי סרט פעולה כמו קזינו רויאל.. סרט ההמשך או ה-Remake המוצלח של השנה: (אם יש לכם כזה) אין כזה אבל אני חיב לציין שכל סרטי ההמשך שראיתי (שהם משימה בלתי אפשרית 3, מת לצעוק 4 ושודדי הקריביים 2 ) היו די גרועים.. הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת: קזינו רויאל הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD\וידאו בשנה החולפת: vod נחשב? דינר ראש. אחלה סרט.. הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת: ימים משונים. הסרט שהכי הצחיק אתכם בשנה החולפת: לא זוכר סרט מצחיק במיוחד השנה.. לשנה הבאה - מהם הציפיות שלכם ולאיזה סרטים אתם הכי מחכים ב-2007? קודם כל יש לי הרבה להשלים מהשנה הזאת. סרטים חדשים של סקורסזי, כריסטופר נולן, קווין סמית', אוליבר סטון, בריאן דה פאלמה, לוק בסון ועוד במאים גדולים. לא נראה לי שהשנה הזאת תהיה כל כך מאכזבת, בסך הכל נראה לי שיש שיפור בקולנוע בזמן האחרון..

Obi Dan Kenobi

New member
Moi ../images/Emo13.gif

מה הוא סרט השנה שלכם של 2006? "שודדי הקאריביים: תיבת האיש המת" מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו בפעם הראשונה ב-2006? "נרניה" מהו הסרט המאכזב של השנה שלכם? "מת לצעוק 4" מיהו שחקן השנה שלכם? ג'וני דפ מיהי שחקנית השנה שלכם? ג'ניפר אניסטון במאי השנה שלכם: בראט רטנר הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה: ג'ק ספארו הסרט המפתיע של השנה: "בוראט" סרט ההמשך או ה-Remake המוצלח של השנה: "אקסמן 3: המפלט האחרון" הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת: ושוב, "שודדי הקאריביים: תיבת האיש המת" הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD\וידאו בשנה החולפת: "מלחמת הכוכבים: נקמת הסית'" או "אקסמן 3" הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת: "המטריקס"
הסרט שהכי הצחיק אתכם בשנה החולפת: "בוראט" כמובן לשנה הבאה - מהם הציפיות שלכם ולאיזה סרטים אתם הכי מחכים ב-2007? "שודדי הקאריביים: בסוף העולם", "הארי פוטר ומסדר עוף החול" ו"הסימפסונים"

legolasr

New member
עונה

מה הוא סרט השנה שלכם של 2006? שודדי הקאריביים!!! תיבה של איש מת אין פשוט חיה מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו בפעם הראשונה ב-2006? (הסרט עצמו לא חייב להיות מהשנה החולפת)אמ......קליק מהו הסרט המאכזב של השנה שלכם?לא עולה לראש.. מיהו שחקן השנה שלכם?ברור שג'וני דפ מיהי שחקנית השנה שלכם?סקרלט ג'והנסון במאי השנה שלכם:אני:) הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה:קאפיטן ג'ק ספארוו הסרט המפתיע של השנה:.... סרט ההמשך או ה-Remake המוצלח של השנה: (אם יש לכם כזה)שודדי הקאריביים הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת:שודדי הקאריביים אני מכור:) הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD\וידאו בשנה החולפת:קליק? הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת:לא זוכר... הסרט שהכי הצחיק אתכם בשנה החולפת:לא זוכר לשנה הבאה - מהם הציפיות שלכם ולאיזה סרטים אתם הכי מחכים ב-2007?שודדי הקאריביים 3:)

Deadly Whisper

New member
אני!! ../images/Emo9.gif

מה הוא סרט השנה שלכם של 2006? ממ. קשה, כי לא היו הרבה טובים. נלך על "שודדי הקאריביים:תיבה של איש מת". מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו בפעם הראשונה ב-2006? (הסרט עצמו לא חייב להיות מהשנה החולפת) ממ. לא יודעת... מהו הסרט המאכזב של השנה שלכם? צ'ופן דה וינצ'י
מיהו שחקן השנה שלכם? ג'וני דפ כ"כ
מיהי שחקנית השנה שלכם? וואייי קשה. לא יודעת. במאי השנה שלכם: כנ"ל. הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה: רר, ג'ק ספארו.
הסרט המפתיע של השנה: בוראט!
סרט ההמשך או ה-Remake המוצלח של השנה: (אם יש לכם כזה) אין. הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת: שודדי הקאריביים/בוראט/יעד סופי 3/השטן לובשת פראדה!!
הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD\וידאו בשנה החולפת: סיילנט היל הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת: יש מלאאאאאאאאאאאא הסרט שהכי הצחיק אתכם בשנה החולפת: בוראט לשנה הבאה - מהם הציפיות שלכם ולאיזה סרטים אתם הכי מחכים ב-2007? ספיידרמן 3, שודדי הקאריביים 3 [אם זה יוצא שנה הבאה, אני לא בטוחה] ואני לא יודעת עוד...

AeroTom

New member
והנה שלי

מה הוא סרט השנה שלכם של 2006? אחרי חשיבה קלה אני חושב שזאת הייתה השנה של קלייב אוון אצלי. כי "האיש שבפנים" ו"Children of Men" חולקים אצלי את המקום הראשון כנראה כסרט השנה שלי.
מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו בפעם הראשונה ב-2006? (הסרט עצמו לא חייב להיות מהשנה החולפת) היה לי קשה להיזכר, אבל נראה לי אלך על "טראנס אמריקה". יצא ב-2005 וצפיתי בו השנה לראשונה. סרט נהדר. עוד מועמדים אצלי היו "ונדטה" ו"הולך בדרכי".
מהו הסרט המאכזב של השנה שלכם? "Lady In The Water" נראה לי. אני מאוד אוהב את מ.נייט שמאליין ומאוד ציפיתי לסרט. האכזבה הראשונה הגיעה כשהחליטו לא להקרין אותו כאן בקולנוע. אז חיכיתי ל-DVD ואני חייב לציין שדי התאכזבתי ממנו. אולי הציפיות שלי היו גבוהות מדי, אבל הסרט הזה ממש לא עשה לי מה שסרטיו הקודמים עשו לי.
מיהו שחקן השנה שלכם? קלייב אוון. ללא ספק.
מיהי שחקנית השנה שלכם? פליסטי הופמן כנראה. מאוד הרשימה אותי ב-"טראנס אמריקה" וגם צפיתי השנה לראשונה ב-Door To Door הנחמד בו היא משחקת.
במאי השנה שלכם: אני אקח את גור ורבינסקי, שגם עשה את "שודדי הקאריביים 2" המשעשע, וגם את "The Weather Man" עם ניקולס קייג', שיצא פה רק ב-DVD וצפיתי בו השנה. בהחלט חיבבתי.
הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה: הוגו וויבינג היה ממש מגניב בתור "V" ב-ונדטה. אז כנראה הוא. ראוי לציון גם אייזנהיים של נורטון ב"אמן האשליות".
הסרט המפתיע של השנה: "קזינו רויאל". לא בחרתי בכוונה סרט שממש ממש אהבתי. אלא סרט שלא היו לי ציפיות אליו בכלל והצליח להפתיע אותי מאוד לטובה. לא אהבתי את סרטי בונד האחרונים וזה היה יופי של סרט אקשן עשוי היטב. הפתיע אותי מאוד לטובה.
סרט ההמשך או ה-Remake המוצלח של השנה: (אם יש לכם כזה) "שודדי הקאריביים 2" עדיין שיעשע אותי ונהנתי ממנו. "משימה בלתי אפשרית 3" היה גם עשוי היטב לדעתי. הוא ו"קזינו רויאל" הם מסרטי האקשן מבחינתי יותר טובים בשנים האחרונות.
הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת: "הילדים של מחר" ו"האיש שבפנים".
הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD\וידאו בשנה החולפת: "טראנס אמריקה" כנראה. ראוי להזכיר גם את "ודנטה" ואת "סין סיטי".
הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת: לא זכור לי משהו ספציפי, אבל אני אבחר את "אנשי התחנה" שצפיתי בו בפעם השניה באיזה לילה בטלוויזיה ושוב נהנתי ממנו מאוד.
הסרט שהכי הצחיק אתכם בשנה החולפת: "Anchorman: The Legend of Ron Burgundy". ללא ספק.
לשנה הבאה - מהם הציפיות שלכם ולאיזה סרטים אתם הכי מחכים ב-2007? היו לא מעט סרטים מסקרנים, אבל מעל כולם יש 2 שאני הכי מחכה להם: "Zodiac", שאני מצפה לו כבר כמעט 5 שנים. זה יהיה סרט ראשון של פינצ'ר מאז "החדר" ב-2002. והשני הוא הסרט של הסימפסונס, שלו מחכים כבר ממש הרבה זמן...נהדר שסוף סוף יש לו אור ירוק ואני ממש מצפה לראות מה ייצא על המסך הגדול. שתהיה שנת 2007 טובה לכולם!

תגיד גבר ה"איש שבפנים"

אתה מדבר על הסרט של דנזל וושינגטון? כי אם כן תשמע נחמד לאללה אבל ראיתי טובים יותר שלו.... כמו למשל " נקמה בוערת" ו"עד קצה הזמן" זה לטעמי .. הם בטוח לא נופלים ממנו. ממליץ לך לבדוק את "מחלק 13" זה נראה לי יקלע לטעמך....

AeroTom

New member
כל אחד וטעמו...

וראיתי את "מחלק 13". חביב לדעתי, אך לא יותר. לא היה בו משהו ממש מיוחד ששם אותו בשבילי מעל סרטי אקשן\מתח אחרים.

תראה אותו שוב

חחחחחחחחחחחחחחח אחלה סרט אני בכלל ראיתי אותו בתנאים גרועים (יום שישי אור יום צהריים ואימא לוחצת אותי לרדת לאכול...... אבל הסרט ניתק אותי מהעולם) בישוף היה שם מעולה............

Pie88

New member
אממ אממ אממ

מה הוא סרט השנה שלכם של 2006? "הילדים של מחר" מה הוא סרט השנה שלכם שצפיתם בו בפעם הראשונה ב-2006? "משפחת טננבאום" מהו הסרט המאכזב של השנה שלכם? שמעתי כל כך הרבה דברים טובים "קרייזי", ומה אומר - תסריט צפוי למדי שעורר בי יותר מכל דה ז'ה וו למי יודע כמה סרטים אחרים. מה שכן, היה לו סטייל ויזואלי שהעלה אותו בכמה רמות. מיהו שחקן השנה שלכם? ג'ף דניאלס ב"חיים בין השורות" - אלוהים יודע איך הוא הצליח לגרום לי לאהוב את הדמות שהוא גילם. מיהי שחקנית השנה שלכם? השחקניות הראשיות ב"אביבה אהובתי" ו"מישהו לרוץ איתו". וכמובן שחייבים להכניס את פנלופה קרוז ב"לחזור", ואני לא צריך לפרט למה. במאי השנה שלכם: אלפונסו קוארון רק ממשיך להתעלות על עצמו מסרט לסרט. הדמות הקולנועית שהכי אהבתם השנה: אמממ... אהבתי את וויל פארל ב"מעבר לכל דמיון", ואת וודי ב"סקופ". הסרט המפתיע של השנה: שוב וודי, ושוב "מעבר לכל דמיון". אלן הפתיע עם "נקודת מפגש", דרמת מוסר אירונית, מעוררת מחשבה ומצולמת להפליא. מיותר לציין כי הסרט שונה לחלוטין מהחומרים שהוא התעסק איתם בשנים האחרונות. גם נורא הופתעתי לטובה מ"מעבר לכל דמיון": ציפיתי לקומדיה רומנטית קלילה ותו לא, וקיבלתי דרמה קומית חכמה על החיים, האומנות, המוות והגורל. סרט ההמשך או ה-Remake המוצלח של השנה: (אם יש לכם כזה) "מוכרים בלבד 2" היה פשוט נהדר. מזמן לא נהניתי ככה מסרט. הסרט הכי טוב שראיתם על מסכי הקולנוע בשנה החולפת: שוב, "הילדים של מחר". הסרט הכי טוב שצפיתם ב-DVD\וידאו בשנה החולפת: טים אמריקה. הסרט הכי טוב שתפסתם בטלוויזיה בשנה החולפת: אלו שחולפים לי בראש כרגע הם "לפרק את הארי" ו"לאורה". הסרט שהכי הצחיק אתכם בשנה החולפת: "מוכרים בלבד 2". לשנה הבאה - מהם הציפיות שלכם ולאיזה סרטים אתם הכי מחכים ב-2007? עוד לא ראיתי את "בוראט" ו"השתולים", אבל אני מניח שזה לא נחשב. אני מחכה ל"ספיידרמן 3", החמישי של הארי פוטר (בתקווה שהוא יהיה יותר כמו השלישי ופחות כמו האחרים), ואני משער שגם ב2007 וודי אלן יוציא סרט חדש כך שגם אליו אני ממתין.

musichunter85

New member
תשובותי לפי מספרי השאלות:

1) סיילנט היל (תחכום, מסר, עיצוב ייחודי). 2) המסור 1+2. 3) כשזר מצלצל, אפקט הפרפר 2. 6) כריסטוף גאנס - סיילנט היל. 8) רדיפה אמריקנית (מסר חברתי נוקב), להישאר בחיים (גרפיקה). 9) פולס (מטריד). 12) רכבת אטומית (מה אתם צוחקים?). 14) ההיסטוריונית (ספר ענק). לכל שאר הקטגוריות אין לי מועמדים. ולסיום, אני מוסיף קטגוריה משלי: הפסקולים. לשבח: נרניה, צופן דה-וינצ`י, הפנתר הורוד (על פסקול סצינה 2 - יום מושלם לרצח). לגנאי: פוסיידון (קלאוס באדלט), שודדי הקריביים 2 (האנס זימר).

musichunter85

New member
אופס, שכחתי לציין...

שהסרט pulse הוא רימייק לסרט היפני kairo, שזו המילה היפנית לפעימה (של גל אלקטרומגנטי).

למעלה