שאלה לדעתכם

ועוד אחד ששכחתי- מיסטיק ריבר

לא כל הסרט, רק חלק קטן בהתחלה כששון פן מגלה שהבת שלו מתה וצועק "איפה הבת שלי?!" ומצלמים אותו מלמעלה... אוף...... קטע מצמרר...

scarlet moon

New member
אני כמעט בכיתי

בקטע שהוא כל הזמן מריץ אחורה את המשפט שאבא שלו אומר לו "I love you son" שהוא יודע שזה המשפט האחרון שהוא אמר לו לפני שהוא מת.

anakinskywalker

New member
שתי בחירות נוספות

את רוב הסרטים שמופיעים כאן ראיתי ומסכים עם כולם, אבל יש עוד שניים (אולי מעט קיטשיים אבל זה מה יש): 1. הסצינה ב"ארמגדון" שבה ליב טיילר נפרדת מברוס ויליס (אביה) ..... שובר את ליבי כל פעם מחדש... 2. בסרט "שדה החלומות" - יש כמה סצינות מרגשות מאוד - הסצינה שבה קווין קוסטנר פוגש את אבא שלו ומכיר לו את המשפחה. הסצינה שבה ברט לנקסטר מציל את חיי הילדה ונעלם.....

hazilume

New member
לב אמיץ.. ../images/Emo4.gif

מתי שמשספים למריון את הגרון, וכשמענים את וויליאם וואלס

aderettz

New member
הסוף של היפה וחיה של דיסני

לא משנה כמה פעמים אני אראה את הסרט הזה, תמיד בקטע בו החיה מת אני בוכה

נועה 081

New member
החיה

מת? הוא הופך לבן אדם, לא? כשקרני אור יוצאות לו מכל נקודה אפשרית בגוף כולל כפות הרגליים.

FrecCo

Member
מגיב בעצמי

סרט שעלה לי בראש הרגע ולא הזכירו פה עוד- טיסה 93.
אחד הדברים שהכי מעציבים אותי זה אנשים שיודעים מראש שהם לפני מוות. בטיסה 93 (למי שלא יודע- סרט על אחד המטוסים שלא פגעו בתאומים אבל התרסקו ב-11 לספטמבר) הסוף ידוע מראש, אבל זה פשוט כ"כ עצוב וקורע לב לראות את האנשים במטוס עושים שיחה אחרונה לקרובים שלהם באופן כ"כ ריאליסטי (מתבטא במיוחד בצסנה אחת שנערה מתקשרת לאמא שלה בדמעות והקול שלה נשבר תוך כדי שהיא אומרת לה "אמא...אני על המטוס החטוף.."). ואז הם עוד נלחמים על חייהם וכ"כ קרובים להציל את עצמם ו-הדרך שהציגו את הסיום- נורא, מצמרר, פשוט עצוב.

../images/Emo58.gif למצוא אךת ארץ לעולם לא

הסוף, כשהאמא מתה... גם אני וגם אמא שלי בכינו

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifמלך האריות.

כשמופסה מת. אני עדיין מריצה קדימה את החלק הזה בכל פעם שאני רואה את זה :X

Okuryo

New member
../images/Emo119.gifהו, אני מצטרף ../images/Emo3.gif

בחלק הזה, לא הייתי יכול להשאר באולם הקולנוע, כי בכיתי חזק מדי XD

Optimus_Prime

New member
צעצוע של סיפור 2

כשהבוקרת יושבת מול החלון ונזכרת בימים הטובים שהיו לה עם הילדה. when she loved me ברקע. להזיל דמעה. אני והחבר'ה - הסצינה הראשונה והאחרונה. גוסט דוג - חלקים נרחבים, לא אפרט עקב ספוילרים.

למעלה