שאלה לדעתכם

the only nona

New member
עיר החטאים

כשהרטיגן מתאבד..וגם בפורסט גאמפ שהוא מגלה שג'ני חשפנית (הדרך שהיא מנסה להסביר לו)

kraz11

New member
בנוסף לכל אלה

יש גם את הסצנה ב"שבילי התהילה " של קובריק
בהמשך בהוצאה להורג ...איך שאחד מהנידונים עובר ואומר לכומר החסר אונים "למה אני צריך למות ? לא עשיתי כלום למה לא הם? " מצמרר ...

scarlet moon

New member
../images/Emo3.gif ../images/Emo58.gif

- פוקהונטס. הסצנה האחרונה שרואים אותה מנופפת לשלום והספינה של ג'ון סמית שטה ורואים את הנשימה שלה עפה והוא נושם אותה. - בחומות של תקווה הייתי ממש עצובה בסצנה שבה הזקן (שכחתי את השם שלו) שהיה אחראי על הספריה בכלא ושוחרר התאבד.
- הסיפור שאינו נגמר. שהסוס של אטריו מת בביצות. - ראיון עם ערפד, שקלאודיה מתה. זה היה עצוב (למרות שקצת הגיע לה
) יש עוד הרבה אבל את רובם כבר אמרו

[עוברת אורח מהשער]ב"איש הגשם"

|ספויילר| כששלחו את ריימונד למוסד חזרה והוא ואחיו שאני לא זוכרת את שמו עכשיו נפרדו בתחנת רכבת. וכמו שמישו כבר אמר,בסוף של מולאן רוז' כשסאטין מתה.למרות שאני לא אוהבת בסרטים שמודיעים לך את הסוף[כמו סיפור אהבה בלתי נשכח]

mayarel

New member
באמת? ארמגדון? ../images/Emo58.gif

אותי זה דווקא ממש שעשע שרק פצצת אטום על סטרואיד בחלל מסוגלת להרוג את ברוס וויליס בסרטים, אבל לא לפני שהוא יציל את העולם. נו טוב..אולי זה רק אני..

Dead Scene

New member
../images/Emo58.gif

מה גורם לך לחשוב שזה הרג אותו? ברוס וויליס עדיין מתעופף לו בחלל אי שם... מחכה לתפוס טרמפ על לווין לכדוה"א. הסרט הזה כזה מצחיק מהעבודה שהוא מסרב להגמר, כל פעם מוצאים תקלה אחרת ומישהו אחר עומד למות... כאילו התסריטאים ישבו על מאפינס והמציאו בעיות.

ישבו על מאפינס? חחחחחחחחחחחחחחחחח

זה אחלה דימוי =] אבל לי אין מה להגיד, אני בוכה כל פעם מחדש בארמגדון...

pasiava

New member
זה סרט יחסית לא ישן, אבל...

בשר המלחמה(
) כאשר הוא מודיע לאמא שלו שאחיו מת, והיא אומרת לו "שני הבנים שלי מתו" וגם באותה סצינה רואים שאשתו גילתה שהוא סוכר נשק וקנה את התמונה שלה והיא עוזבת עם הבן שלו. וגם, לא תאמינו, בסרט דמבו של וולט דיסני, כשדמבו מחוץ לכלוב של אמא שלו והוא בוכה ורוצה את אמא, והם משלבים חדקים. כילד קטן תמיד בכיתי מזה. רק עכשיו כשאני חושב על זה עולה לי דמעה

ארמגדון, וגם...

אני חושבת שבחיים לא בכיתי כמו שבכיתי בארמגדון (ובוכה כל פעם שאני רואה את זה)... - מלך האריות וגם ספר הג'ונגל (משהו תמיד העציב אותי כשמוגלי עזב את הג'ונגל והצטרף לכפר... וגם המנגינה שיש באותו רגע... לא יודעת) - אמריקה X (סוף כל כך עצוב....) - שבעה חטאים, כמו שכבר אמרו פה

למעלה