שאלה לדעתכם

Welsh

New member
תאוריות מדעיות עליו? רבאק! זה סרט!

סרט מעולה, אבל סרט.

אני יודעת

אבל באמת יש קהילות שלמות של אנשים באינטרנט שהפכו אותו לסרט קאלט ומדברים שם על מסעות בזמן ויקומים מקבילים. משהו מטורף... גם אני חושבת שזה הזוי מדי וגם נורא הורס את הסרט

gilatb1

New member
באמת הזוי משהו..

התחלתי לראות אותו לפני קצת זמן, ניסיתי להמשיך לראות אפילו שהוא היה נראה לי מוזר עד שחתכתי באמצע...

בגלל זה אמרתי

שצריך להיות בן אדם מאוד מסוים כדי ממש להתחבר אליו. אני לא מאשימה אותך, אבל כן הייתי ממליצה לך לראות אותו, והכי חשוב- יותר פעם אחת.

0mroosh

New member
...

"לשבור את הגלים"-כולו ובמיוחד הסצינה שבס מובלת לביה"ח לאחר שעלתה על האנייה האלימה.. "רוקדת בחשיכה", קונספט מצמרר. טרייר גאון טראגי ומתסכל.

AeroTom

New member
ב"מספריים של אדוארד"

הסצינה מול החלון כשקים מבקשת שיחבק אותה והוא אומר "I Can't"...וסצינת הסיום גם של הסרט עם המוזיקה של אלפמן ברקע. זה תמיד מרגש אותי. ב"בנים אינם בוכים" (זהירות
לפניכם) - כשהחוקרים מתחקרים את טינה\ברנדון על האונס+היריות בסוף ו-לנה ליד הגופה של טינה\ברנדון.

בחרת

בסרטים חזקים........ "המספריים של אדוארד" זו אכן קלאסיקה. ועל "בנים אינם בוכים" בכלל אין מה לדבר. רק שתדע שאת כל הסרטים האהובים עליי ראיתי עשרות פעמים, ואת הסרט הזה, שהוא אחד היפים והחזקים ביותר שראיתי, אני פשוט לא מסוגלת לראות שוב.

AeroTom

New member
קניתי אותו לא מזמן ב-DVD

וצפיתי בו אחרי הרבה זמן. הוא באמת אחד הסרטים הכי חזקים וטובים שיש.

../images/Emo45.gif מאוד המספריים של אדוארד...

זה סרט כל כך אגדתי וכשהוא נגמר כל כך עצוב זה הכי לא צפוי ... אחד הסרטים האהובים עליי

MichalSam

New member
../images/Emo45.gifהמספריים של אדוארד

הגעתי מהעמוד הראשי וישר חשבתי שאני חייבת לכתוב על הסצינה הזאת. כל פעם שאני רואה את הסצינה הזאת אני בוכה עד הכתוביות סיום כמו ילדה קטנה

בָלבָל

New member
הסרט שיער

כשברגר עולה למטוס למלחמה (או למוות וודאי) וכשעוברים לצילום בבית הקברות...

AeroTom

New member
../images/Emo140.gif

זה רק לסמן "
" אם מגלים משהו קריטי בעלילה...מתרגלים

בָלבָל

New member
כן אני יודעת....

אבל צריך לזכור את זה
זה בטח בא טיבעי אם כותבים מספיק ספויילרים..
אני חושבת שזו הפעם הראשונה שעשיתי את זה.. בכל מקרה היה שווה לפשל רק בשביל הפרח

mayarel

New member
ב-מה עובר על גילברט

כשהדמות של גילברט (ג'וני דפ) מאבדת אשתונות ומכה את הדמות של אחיו האוטיסט (ליאונארדו דה קפריו).

the fragile

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo58.gif

וגם הסצינה שאמא שלהם מתה .. איך שארני מגיב לזה

למעלה