הסרטים הלא מתוכננים שלנו

TV Eye

New member
Interstate 60

קודם כל שלום במקרה ראיתי אותכם כאן אז החלטתי לכתוב לכם כי אני פריק מטורף של סרטים יום אחד הגעתי כהרגלי לבלוקבאסטר השכונתי ניכנסתי. בירכתי לשלום את חברי/העובדים. וניגשתי לקיר של ZONE 1 לבחור לי סרט להיום אני עובר על הסרטים בנימה של: ראיתי,ראיתי,יש לי, ראיתי .... ואז פתאום אני רואה סרט שניראה קצת דפוק בשם Interstate 60. אמרתי לעצמי מה זה משנה עוד סרט במנוי ניראה. לקחת אותו חברתי דאז באה אלי וישבנו לראות את הסרט. הסרט מתחיל כמובן בכתוביות ואז אני מבין שהולך להיות כאן משהו מיוחד. השמות שעולים אחד אחרי השני גרי אולדמן כריסטופר לויד קריס קופר קורט ראסל והופעת אורח של מיקל גי פוקס!!???. ואז אני אומר לעצמי כזה אנסמבל ובחיים לא שמעתי על הסרט? כנראה היה נוראי. ולא אני לא רוצה להרוס לכם אם במקרה יצא לכם לראות אבל כמובן איך שניגמר הסרט יום למחרת חזרתי לבלוקבאסטר וביקשתי שיוצאו לי את העותק למכירה. אחד הסרטים הכי טובים שנעשו אי פעם עם אנסמבל מטורף. חובה לראות

AeroTom

New member
לא ראיתי את הסרט

אבל הבאת לי חשק לראותו. מה גם שכריסטופר לויד ומייקל ג'יי פוקס תמיד אהובים עלי (וביחד כמובן יותר). תודה על ההמלצה ואתה כמובן מוזמן להישאר כאן איתנו, עם עוד פריקים מטורפים של סרטים

AeroTom

New member
ועכשיו ראיתי שבוב גייל ביים את הסרט

ונהיה יותר מובן השיתוף פעולה של לויד וג'יי פוקס ביחד...

TheLost

New member
היחידי שאני זוכר כרגע

True Romance. לקחתי אותו לפני לא יותר מידי זמן, בפסח, מענק הוידאו, סתם ככה כי לא היה משהו אחר, ומה איכפת לי, פטרישה ארקט - אני אוהב אותה מ"מדיום", קוונטין טרנטינו? זה גם נחמד, אז לקחתי אותו וזהו. רק כשהגעתי הביתה שמתי לב לאורך שלו וכבר גם ככה לא היה לי ממש כוח לראות סרט בכלל, אז החלטתי סתם לראות. ופשוט מאוד הייתי מרותק, ובמשך כל השעתיים וחצי או כמה שזה לא היה, רק קיוויתי שהסרט הזה לעולם לא ייגמר. המשחק היה פשוט מאוד מעולה, התסריט היה מצחיק ועם כמה יציאות גאוניות של טרנטינו ("Who the fuck is Dick?" "You want me to suck his dick?!") והכל בו היה פשוט מאוד מדהים. ביום שלמחרת שצפיתי בו ישר ידעתי שאני מוכרח להשיג את הדיוידי מארה"ב, רק מה... לא היה כסף
(אבל כבר קניתי אותו אז לא נורא
)

Lion_Heart

Well-known member
הסרטים שלי

12 angry men bang bang ' your dead על שניהם לא ידעתי הרבה, ושניהם שינו את הדרך שבה אני מסתכל על קולנוע...ועל העולם בכלל ...אה כן ויש גם את inharit the wind בכלל סרט מדהים שלא ממש שמתי לב אליו עד אחרי 12 angry men

laife

New member
הומלס בהרוורד

סתם התחלתי לראות באמצע הלילה בהולמרק. ראיתי אחרי זה כבר 5 פעמים.

TheLost

New member
עוד משהו - קיס קיס באנג באנג

קיבלתי את הסרט בדיסק מבן דוד שלי, אבל לא באמת חשבתי לראות אותו, הוא נשמע לי אידיוטי ברמות, ולמרות ששמעתי שהביקורות עליו לא רעות... סתם לא היה לי שום חשק לראות אותו. אז שמתי לראות את WALK THE LINE - אבל זה כמובן לא עבד, ואז שמתי את V FOR VENDETTA, אבל עם המזל שלי, גם זה לא עבד, וממש רציתי לראות סרט, אז שמתי את קיס קיס באנג באנג ורותקתי פשוט מאוד
סרט מעולה ומומלץ לכל מי שעדיין לא ראה אותו!

** רוזבד

New member
כמה סרטים

"הארי וטונטו" - סרט דרמה על איש שנוסע ברחבי ארה"ב עם החתול, בדרך לביתה של הבת שלו, אני במקרה נפלתי על הסרט הזה תוך כדי זאפינג בין ערוצים, ולא הפסקתי לראות אותו. "הנהג של מיס דייזי" - סרט דרמה על זקנה ששוכרת נהג, באותו זמן לא ידעתי כ"כ על מה הסרט, לא ידעתי מי משחק ומי מביים, במקרה העברתי וראיתי. "אנשים פשוטים" - דרמה פסיכולוגית על משפחה שאיבדה בן, ועל ההתמודדות של הבן השני עם הוריו.

** רוזבד

New member
עוד משהו

אני זוכר שכמה חודשים לפני ש"אמריקן ביוטי" הגיע לארץ, אני במקרה ראיתי פוסטר שלו באחד הקולנועים, באותו זמן חשבתי שזה הולך להיות סתם סרט, לא היו לי ציפיות ממנו, כשהוא הגיע לארץ הלכתי לראות אותו ונהנתי ממנו.

Hamall

New member
הממ

איזה לילה אחד ראיתי בערוץ הסרטים לפני הרבה שנים את 12 הקופים ואני זוכר שעוד כשראיתי אותו לא רציתי שהוא יגמר מרוב שאהבתי אותו. כך גם קרה לי עם פלזנטוויל, הוק ורומן על אמת. בטח יש עוד מלא ואני לא זוכר...לרוב הסרטים אני לא בא בצפייה...

AeroTom

New member
"12 קופים" ו-"פלזנטוויל" היו ככה גם

אצלי. תפסתי את שניהם בפעם הראשונה בלי שום ציפיה, וממש נהנתי. "12 קופים" היה כבר סרט שהרבה דיברו עליו, אבל משום מה לא משך אותי כ"כ. עד שנתקלתי בו במקרה ואמרתי "יאלה, נתחיל לראות. למה לא".

בוזו

New member
אני כבר הרבה זמן מתפתה לשנות את

החתימה שלי ולרשום שם שכולם ירשמו ל-Imdb ויתנו ל-"twelve monkeys" ציון 10
הסרט האהוב עלי בכל הזמנים
* ואם כבר, אז גם לרשום סרטים ישנים שיתנו להם 10. פשוט חבל לי לראות את הטופ 250 של imdb (ולא שהדירוג הזה אומר יותר מידי, אבל בכל זאת) מלא בסרטים שלא שווים את המיקום הזה...

Hamall

New member
אחד הסרטים הטובים...

אבל האמת היא שמרוב שראיתי אותו כבר קצת נמאס לי ממנו. בכל מקרה הוא איכותי ועם קאסט טוב. אגב, עוד סרט שראיתי בלי שום ציפיה ונדלקתי לגמרי הוא "מועדון קרב". כשהוא היה בקולנוע חשבתי שהוא סתם איזה סרט אקשן בינוני סטייל ואן דאם או סטלונה (שאגב, אני מת על סרטים מהסוג הזה) אבל בזמנו לא התחשק לי לראות אותו ויצא לי לראות אותו בטלויזיה בערך לפני 3 שנים ויש לי אותו היום בדיוידי ואני מת עליו (
למרות שבלתי אפשרי לשחזר את הפעם הראשונה שרואים את הסרט הזה ומבינים שמדובר למעשה בפיצול אישיות של ג'ק).

GK_FF

New member
גם לי היה סיפור דומה עם פייט קלאב..

... בתקופה שכן אהבתי אותו הכוונה..
(גיל 13)

טמפיקו

New member
בזכות פייט קלאב גיליתי את אד נורטון

מאז אני אחריו באש ובמים. אגב, אני חושב שדוקא זה אינו סרטו הטוב ביותר, למרות תצוגת המשחק המעולה (כרגיל) שלו. אני חושב שבאמריקן היסטורי X הוא נתן את ההופעה המרשימה שלו מעולם.

AeroTom

New member
לי תמיד יהיו את 3 הגדולים שלו

אמריקה-X מועדון קרב ו-פחד ראשוני, שזה היה הסרט הראשון שלו, והוא פשוט מביא שם תצוגה מדהימה. סרט נהדר וגם סרט בכורה אדיר של נורטון. הוא לא נופל שם מהמשחק שלו ב-אמריקה-X ו-Fight Club לדעתי.

GK_FF

New member
בהחלט מעולה בפחד ראשוני!!

(הסרט עצמו פחות.. ^^")

טמפיקו

New member
ממש קראת את מחשבותי!

ניסיתי להזכר בשם של הסרט הזה אתמול, אבל העייפות הרגה את החתול, ובסוף הסתפקתי באזכור שני המפורסמים יותר. תומר, אני רואה שיש לנו טעם די דומה בסרטים! זה לא ה-matching הראשון שאני שם אליו לב.

למעלה