לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2590325,903 עוקבים אודות עסקים

פורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

לצפיה ב-' הסרטים הלא מתוכננים שלנו'
הסרטים הלא מתוכננים שלנו
<< ההודעה הנוכחית
09/09/2006 | 20:39
95
141
עלה לי רעיון לשרשור חדש כאן, אחרי תגובות שלי ושל גברת מיצי007 האהובה שלנו, בנוגע לשאלה על-"מה קרה בגטקה" שנשאלה כאן.
לכולנו יש סרטים שלא הכרנו בכלל, או שהכרנו מעט, אבל לא ממש היה לנו חשק לצפות בהם. או אפילו קלאסיקות שלא תכננו ממש לראות, וסרטים אחרים שרמת הציפיות שלנו מהם פשוט לא הייתה קיימת.
אני מאמין שכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת מצא את עצמו באמצע הלילה מול הטלוויזיה מעביר ערוצים ומחפש משהו לראות. פתאום הוא נופל באחד הערוצים על איזה סרט מהאלה שהזכרתי כאן מקודם, והוא מחליט להתחיל לצפות בו (כי אין סרטים אחרים שיותר בא לו לראות, או פשוט כי האופציה השניה היא שידור מחזורי בערוץ 23 או מחרוזת פסטיבל הזמר של 1966 בערוץ 1).

ואז אנחנו צופים בסרט הזה, נכנסים אליו פתאום ממש חזק ומוצאים את עצמנו מרותקים למסך. כשהוא מסתיים אנחנו אומרים לעצמנו "איך לעזאזל לא ראיתי את הסרט הזה קודם?", ורצים להמליץ עליו לחברים שלנו, או לבדוק כמה עולה הסרט ב-DVD, או פשוט להשאיר את זה עם עצמנו ולהרגיש נהדר שמצאנו במפתיע כזה סרט טוב.

אז מהם הסרטים הלא מתוכננים שלכם? סרטים שלא הכרתם שתפסתם פתאום ככה בלי תכנון ונהנתם מאוד, ואפילו אולי הם הפכו לסרטים הכי אהובים עליכם? זה יכול להיות סרט שבכלל לא הכרתם, סרט שלא היו לכם אליו בכלל ציפיות, קלאסיקה שלא משכה אתכם קודם, וכל דבר אחר.

נשמח לשמוע אצל איזה סרטים זה קרה אצלכם, וכמובן על הסיפור של החווית צפיה הראשונה בהן.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'זה לא חייב להיות רק בטלוויזיה כמובן'
זה לא חייב להיות רק בטלוויזיה כמובן
09/09/2006 | 20:42
29
אלא גם השכרה בלי ציפיות ב-DVD, קולנוע וכו'.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'איש המערות'
איש המערות
09/09/2006 | 20:56
4
74
קומדיה מטורפת ודלת תקציב בכיכובו של רינגו סטאר, המתופף של החיפושיות. מספרת על תקופת האדם הקדמון. הכל בג'בריש קדמוני. הוידיאו של אחי הגדול הקליט את זה בטעות משידורי הכבלים הפירטיים בשנת 88. לא יודע מאיזה שנה הסרט. משוגע ומצחיק ברמות.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הנסיכה הקסומה'
הנסיכה הקסומה
09/09/2006 | 21:25
1
23
אחותי נתנה לי לראות והייתי בטוחה (שכראוי לה..)
זה סרט קיטש גרוע ביותר
והתגלה כמובן כתענוג משולם
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
11/09/2006 | 00:49
2
לצפיה ב-'אפשר לראות יותר פרטים על איש המערות'
אפשר לראות יותר פרטים על איש המערות
11/09/2006 | 16:36
1
23
http://www.amazon.ca/Caveman-Widescreen-Full-Screen-Gottlieb/dp/B000063JDF
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קודם כל קבל כבוד שאתה מכיר את'
קודם כל קבל כבוד שאתה מכיר את
11/09/2006 | 20:22
14
איש המערות,ובאמת הוא סרט קורע,היום אולי לחבר'ה הצעירים הוא לא יעמוד במבחן הזמן אבל ראיתי אותו לא מזמן והוא עדיין הצחיק אותי.
אני לא יודע אם שמת לב אבל דניס קוויד משחק שם בתור החבר הטוב שלו,שלי לונג החברה שלו והרבה שחקנים שקיבלו הכרה בהמשך דרכם שיחקו שם.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אחד שאני זוכר כרגע.....'
אחד שאני זוכר כרגע.....
09/09/2006 | 21:04
11
39
נשים מושלמות, שמעתי עליו ביקורות רעות מפה ועד הודעה חדשה והטרילר שלו פשוט שחט לי את כל עלילת הסרט (or so i thought, בכל אופן לפחות על פרנציפ רציתי לא לראות - סרט שמרשים לפרסומת כזאת לפרסם אותו), אבל איךשהו ערב אחד הייתי אצל חבר שלי והוא ממש רצה לראות את הסרט ולמרות שממש התבכיינתי ואמרתי שלא בא לי אמרתי "טוב, אם זה לא טוב אחרי 10 דקות אני מפסיק".. בסוף כמובן ישבתי עד הסוף והייתי בהלם מרוב שהוא היה מעולה (הכוונה, יחסית לציפיותיי. למרות שהוא גם בפני עצמו סרט מאוד טוב).

בקיצור הפתיע אותי בגדול.

אני נזכר עכשיו בעוד כמה סרטים... חייל מצטיין - סרט מעולה שמכל מסע הפרסום שלו ציפיתי לדבר אחר לחלוטין ממה שהוא היה בסופו של דבר, באנדיטס - היה נשמע סרט אקשן מטופש בסופו של דבר יצאה דרמה רומנטית ממש חמודה.

מספיק לבנתיים אני משער. ^^

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'"באנדיטס" הפתיע גם אותי'
"באנדיטס" הפתיע גם אותי
10/09/2006 | 05:53
17
בהחלט סרט שלא היו לי ציפיות ממנו בכלל, ונהנתי ממנו מאוד.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'נשים מושלמות.'
נשים מושלמות.
10/09/2006 | 18:21
9
25
כשהקרינו את הסרט בקולנוע אצלנו בטכניון לא הבנתי למה הוא חינם, כי בדר"כ הסרטים עולים שם 12 שקל. ואז ראיתי אותו... על הפנים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סוג הביקורות שהרחיקו אותי'
סוג הביקורות שהרחיקו אותי
10/09/2006 | 18:39
8
20
מה כ"כ על הפנים בו..?
אני חושב שהוא אחלה בעוד סצינות האקספוזיציה שלו (בערך 30-40 דקות מההתחלה) פשוט יצירת מופת, גורם לי "לקרון מאושר והנאה" מה שנקרא..

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'למרות שהטעם שלך ממש לא לטעמי שיאל'
למרות שהטעם שלך ממש לא לטעמי שיאל
10/09/2006 | 19:37
3
13
אני מוכרחה להסכים
נשים מושלמות קומדיה שחרחרה (שחורה אבל בקטנה ) ונורא מצחיקה, מאוד נהניתי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לי! '
לי!
10/09/2006 | 19:51
2
8
מה את עושה פה? ^^

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני כל פעם צצה ואתה כל פעם שואל שוב'
אני כל פעם צצה ואתה כל פעם שואל שוב
10/09/2006 | 21:09
1
5
לצפיה ב-'אני סנילי ומופתע-בקלות!! '
אני סנילי ומופתע-בקלות!!
10/09/2006 | 21:17
7
לצפיה ב-'יצירת מופת?'
יצירת מופת?
10/09/2006 | 23:52
3
8
אם זה מה שאתה חושב, אז אין לי מה לומר...

בכל מקרה, אם אתה אוהב, אז מה זה משנה לך מה אני חושב? שיהיה לך בכיף.
למרות שהטעם שלי הוא אבסולוטי ומושלם(), אני מוכן לקבל את זה שלאחרים יש טעם שונה...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אממ......'
אממ......
11/09/2006 | 00:31
2
6
זה בסדר גם הטעם שלי אבסולוטי ומושלם. ^^

משנה לי מה אתה חושב פשוט כי מעניין אותי לשמוע דיעות שונות משלי, לא אומר שתשכנע אותי או משהו..... (אבל אולי כן תגרום לי לחשוב)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני לא כ"כ זוכר'
אני לא כ"כ זוכר
11/09/2006 | 16:49
1
5
אבל קודם כל הרעיון לא משהו לדעתי וגם המשחק מוגזם, לדעתי.

בלי שום קשר, אני קורא מדי פעם את הביקורות שלך על סרטים ואני ממש מתקשה להבין איזה טעם הזוי יש לך, כי סרטים שחשבתי שהם חביבים קטלת בטירוף ובכלל שמתי לב שאתה קוטל הרבה סרטים ואני מופתע שזה סרט שנראה לך מצוין. אם כבר טעם אליטיסטי אז לך עם זה עד הסוף... :)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'^_^'
^_^
11/09/2006 | 18:02
2
כן יש לי טעם "הזוי", אבל אני נוהג (לנסות) לנמק אותו..

בכל אופן בקשר למשחק המוגזם - אני כמובן מסכים איתך, זאת משום שעד כמה שאני רואה את זה - זה היה בכוונה! ^^"

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'באפלו 66'
באפלו 66
09/09/2006 | 21:29
8
44
לצפיה ב-'...'
...
09/09/2006 | 22:17
3
24
לא באתי אליו בציפיות נמוכות אבל באמת סרט מעולה!!

אבל כן באתי בציפיות נמוכות לJust My Luck ו"איך לאבד בחור ב-10 ימים" (שני סרטים של אותו במאי) ושניהם ממש הפתיעו אותי לטובה... (נזכרתי פתאום)

גם הסרט "סדרה שלצרות" שציפיתי לרעות משום שלא הביאו אותו לקולנוע.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אצלי זה לא היו צפיות נמוכות'
אצלי זה לא היו צפיות נמוכות
09/09/2006 | 22:41
16
לא יכולתי להירדם וזה שודר במקרה, שמעתי את השם של הסרט בעבר אבל לא ידעתי עליו כלום.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סדרה של צרות?'
סדרה של צרות?
10/09/2006 | 16:53
1
14
אתה מתכוון ללימוני סיקריסט עם ג'ים קארי וג'וד לאו? כן בהחלט, סרט חמוד ביותר!
סרטים שלא מגיעים לקולנוע זה לא אורמ שהם גרועים, אחת הדוגמאות זה הסרט הזה וגם Garden State המעולה שלא הגיע לקולנוע בארץ ולמזלי שמעתי עליו באינטרנט והוא פשוט סרט מעולה.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אכן...'
אכן...
10/09/2006 | 17:37
6
לפעמים יש סרטים שלא מגיעים לקולנוע שאני לא מבין איך ולמה (silence becomes you, just my luck) וסרטים שכן מגיעים שאני עוד יותר לא מבין למה (מחיר הבגידה, אות משמיים).

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מהסרטים שאני תמיד תופס בלילה'
מהסרטים שאני תמיד תופס בלילה
10/09/2006 | 05:54
3
23
כמה פעמים כבר יצא לי להיתקל בו רק בשעות אמצע הלילה. אותי אישית הוא לא מאוד הלהיב. אבל סרט בהחלט חביב.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'באפלו 66?!?!'
באפלו 66?!?!
10/09/2006 | 19:07
2
17
זה סרט מעולה! תומר, מה נסגר איתך
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לא עשה לי את זה ברמות כאלה ()'
לא עשה לי את זה ברמות כאלה ()
10/09/2006 | 19:19
8
אבל בהחלט סרט טוב.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סרט מדהים!'
סרט מדהים!
11/09/2006 | 03:25
12
להתאהב בו כל פעם מחדש (קניתי את ה DVD!).
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'blood in blood out'
blood in blood out
09/09/2006 | 21:46
2
15
שכחתי איך קוראים לזה בעברית.
סרט פשע רחב יריעה ומרתק. הסרט מספר על שלושה חברים(בניהם בנג'מין בראט ודמיאן צ'פה) שדרכיהם מתפצלות בעקבות אירוע פשע-אחד נשלח לכלא,אחד הופך לשוטר ואחד לאמן מכור לסמים.

תפסתי את הסרט חצי שעה אחרי ההתחלה שלו,בסביבות 2 בלילה,ובדרך כלל אני לא רואה סרטים לא מההתחלה,אבל הסרט היה ממש מעניין אז המשכתי לראות ולא התאכזבתי(מאז ראיתי אותו עוד כמה פעמים,מהתחלה).
בהחלט מומלץ.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'"יצרים בדם"'
"יצרים בדם"
09/09/2006 | 22:15
1
39
לצפיה ב-'פוטוס לוקוס פורור מת על הסרט הזה'
פוטוס לוקוס פורור מת על הסרט הזה
10/09/2006 | 22:19
50
לצפיה ב-'Tommy.'
Tommy.
09/09/2006 | 23:42
2
19
פעם סתם במקרה העברתי לערוץ 4. זה היה בכיתה ז', נראה לי, כשערוץ הסרטים באמת היה אז ערוץ 4, לא כמו היום עם הממיר הדיגיטלי.
הסרט הזה הוא זה שחשף אותי לעולם המוזיקה, ובעקבותו הכרתי את אחת הלהקות האהובות עלי ביותר כיום, וממנו התחלתי להתעניין בעוד עשרות להקות ואמנים, ובסופו של דבר היום אני מתחיל את השנה השלישית שלי בלימודי פסנתר, ואני לא בטוח בכלל שלסרט הזה אין שום דבר בעניין.
מאז שראיתי את הסרט, כל כך נדלקתי עליו, שכל DVD שלהם אני קונה בלי לחשוב פעמיים.. רק מהסיכוי לשמוע איזה ביצוע שלא הכרתי ליצירה המושלמת הזו.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סיפור ממש נחמד '
סיפור ממש נחמד
10/09/2006 | 05:56
1
12
אני תמיד שמח לקרוא על משהו כזה שגורם חשיפה לאומנות טובה. במיוחד במוזיקה.

משער שיש לך את ה-Deluxe Edition של האלבום?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'עוד לא '
עוד לא
10/09/2006 | 18:29
6
(אם זה מעניין מישהו?)
יש לי את האלבום המקורי, פס-הקול של הסרט, את ההופעה Live in the Isle of Wight שם הם מבצעים את האופרה במלואה (DVD ו-CD), את הסרט כמובן , ה-DVD שיצא אשתקד של טומי וקוואדרופיניה, ותקליט של עיבודים פילהרמוניים לאופרה כולה.. וחוץ מזה גם כל מני DVDים ואלבומים בהופעות חיות, שהם מבצעים שירים ממנה.
וכל ביצוע שלהם.. מושלם פשוט.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'רעיון נחמד כמה שאני זוכר:'
רעיון נחמד כמה שאני זוכר:
09/09/2006 | 23:55
17
"פלישת חוטפי הגופות" - המקורי מאז שראיתי אותו לפני כמה שנים, אני מת לראות אותו שוב. הכי כיף לראות סרט שנהנתי ממנו אחרי כמה שנים כשכבר לא זוכרים ממנו כלום

"כיבוש הגלקסיה" - ראיתי במקרה ב-yes לפני כמה חודשים, והיה פשוט אדיר. גאוני.
את "שיווי משקל" ראיתי ממש אחרי שקראתי את "1984", ומאוד נהנתי ממנו בלי ששמעתי עליו.
האחרון הוא "האחיות מגדלנה" שחרשו עליו בערוץ הסרטים של הוט, ויצא לי לראות אותו פעם אחת בלילה. סרט חזק.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שניים לאחרונה'
שניים לאחרונה
10/09/2006 | 00:07
15
לפני חודשיים בערך ראיתי "ריידק - המסע מתחיל" בפעם הראשונה בהוט. זכור לי כשיצא הסרט לקולנוע רציתי לראות אותו , לא יצא לי , ומאז שכחתי..
אהבתי לאללה. הפך במהרה לאחד מסרטי המד"ב האהובים עלי ואפילו קניתי את הDVD שלו..
יום אחריו יצא לי לראות את The Football Factory - סרט טוב על חוליגניזם בכדורגל - מומלץ לכולם !
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כביש אבוד של דיוד לינץ.'
כביש אבוד של דיוד לינץ.
10/09/2006 | 00:49
17
ראיתי אותו בשעות המאוחרות של הלילה , ולא הצלחתי לקום מהכסא. סרט מדהים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הסיפור הראשון שלי'
הסיפור הראשון שלי
10/09/2006 | 01:08
3
25
זו הייתה תחילת שנת 2001. הסרט "כמעט מפורסמים" עלה לאקרנים בישראל, ובאותו הזמן ממש גם יצא ב-DVD בזון-1. אלו היו הימים הראשונים שבהם היה לי DVD. איזה אושר זה היה לקנות מכשיר כזה סוף סוף, ולדעת שאוכל עכשיו להשכיר את כל הסרטים שיוצאים כבר ב-DVD בארה"ב, עוד לפני אפילו שהם מגיעים לקולנוע כאן.
אחד הסרטים הראשונים שצפיתי ב-DVD שלי היה סרטו של קמרון קרואו "כמעט מפורסמים". אני זוכר שידעתי שזה סרט על מוזיקה בשנות ה-70, ואת קמרון הכרתי עדיין רק מ-"ג'רי מגוויר". אז אמרתי לעצמי ששווה לנסות והשכרתי אותו באותה תקופה. לא היו לי בכלל ציפיות גבוהות וגם לא ידעתי בדיוק למה אני נכנס.
כשחזרתי הביתה עם הסרט מהספריה היה כבר מאוחר. אני תמיד אוהב לראות סרטים בלילה. שאלתי את אחי הגדול אם הוא ירצה לצפות איתי בזה והוא סירב. אז בערך ב-1 או 2 בלילה התיישבתי לבדי בחדר הסגור מול ה-DVD והתחלתי לצפות בסרט הזה. בלי שמץ של מושג מה הולך להיות בו והאם אני אהנה ממנו.

כעבור שעתיים הייתי במצב בלתי מוסבר. כאשר הסצינה האחרונה בסרט הסתיימה עם Tangerine של לד זפלין, והכתוביות החלו לעלות, המילים המדוייקות שיצאו לי מהפה היו - "וואו. איזה סרט מקסים". לא תיארתי לעצמי שאוכל להתחבר לסרט ברמה שכזאת, ועוד רמה אישית שכזאת. מוזיקה זה משהו אצלי מאוד גדול בחיים, ובחיבור מאוד גדול. במיוחד הסגנונות האלה של שנות ה-60 וה-70. אני פשוט הוקסמתי מהסרט הזה. אחרי שהוא הסתיים הייתה לי הרגשה שצפיתי הרגע ביצירת מופת. לפחות בשבילי...

לא הרבה זמן אחרי צפיתי בסרט שוב וגם קניתי את ה-DVD, והתברר לי שזה הסרט האהוב עלי בכל הזמנים. ללא ספק. רמת חיבור כזו עם סרט והעלילה שלו והדמויות, בחיים לא הייתה לי. אין צורך להגיד כאן גם כמה אושר עילאי וקסם ענק היה לי בצפיה של ה-DVD של Untiteld, גרסת הבמאי של הסרט, לאחר שרכשתי גם את זה.

Almost Famous הוא גם כיום כמובן הסרט האהוב עלי בכל הזמנים. יש לי 2 גרסאות שלו ב-DVD, את הפסקול על דיסק ועל תקליט, ועוד פריטי אספנות למיניהם כמו ה-Press Kit המלא של הסרט ו-קלטת ה-Screener שלו. זה הכל הגיע מהאהבה העצומה שלי ליצירה הזאת של קמרון קרואו. או יותר נכון - החיבור הענק. חיבור שקשה לתאר אותו. כמו אחד כזה שיש לך עם להקה מסויימת ואלבומים מסויימים - פשוט קשה להסביר את האהבה הזאת והחיבורים הענקיים שעושים לך כ"כ טוב על הנשמה.

וכל מה שאני מרגיש כלפי הסרט הזה והתואר שיש לו אצלי כיום. כל זה הגיע מהשכרה תמימה לסרט שנראה נחמד, אך חסר ציפיות מיוחדות. אני לא חושב שאי פעם אני אשכח את הצפיה הראשונה בסרט הזה. את הלילה הקסום הזה שלי לבד מול ה-DVD. לבד מול הדמויות, הסיפור, המוזיקה, והסרט.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סיפור יפה.. ^^'
סיפור יפה.. ^^
10/09/2006 | 01:21
4
לצפיה ב-'סרט מעולה'
סרט מעולה
10/09/2006 | 16:58
8
חחח, אני ידועת שאתה מאד אוהב אותו(: אתה כל הזמן כותב את זה וזה מאד נחמד לקרוא.
הוא לא הסרט האהוב עליי אבל בהחלט אחד מהאוהבים ביותר וגם אני כשראיתי אותו בפעם הראשונה ממש התלהבתי ממנו.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' גם לי זה קרה איתו'
גם לי זה קרה איתו
11/09/2006 | 23:09
7
אם כי בניגוד אליך, לא השאלתי אותו מספריית הוידאו, אלא נפלתי עליו במקרה, כמה דקות אחרי שהתחיל, בטלוויזיה. נדבקתי למסך (כמו שקרה לי לפני שבוע עם "איש קטן ושמון טייט" עליו סיפרתי בשרשור אחר). טוב, שלא כמוך, זה לא הסרט האהוב עלי בכל הזמנים, אבל אני בהחלט מחזיק ממנו אחד הטובים. אפשר לומר על הסרט הזה המון (דברים טובים), אבל אני חושב שהמשחק המעולה של כל השחקנים הראשיים הוא אחד מסגולותיו העיקריות.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הסיפור השני שלי - "סרט השנה"'
הסיפור השני שלי - "סרט השנה"
10/09/2006 | 01:54
7
23
אם אני זוכר נכון זה היה ממש לפני 10 שנים, ב-1996. ערוץ הסרטים של הכבלים אז (הערוץ הסרטים היחיד שהיה קיים) הקרין כל שבוע את "סרט השבוע" שלו. לקראת סוף השנה הוא הכריז במבצע של "סרט השנה". מתוך סרטי השבוע שהוקרנו בשנה החולפת היו הצופים צריכים לבחור מתוך איזה 5 מועמדים סופיים, את הסרט שירצו לראות שוב ושיוכרז גם כ-"סרט השנה" של ערוץ הסרטים.

אני הייתי אז בן 13 או 14, ואני לא זוכר את כל המועמדים, אבל 2 מהם אני זוכר היטב. לאחד מהם נגיע בקרוב, אבל האחר היה הסרט "המסכה" עם ג'ים קארי. אני פיספסתי אותו בזמנו בקולנוע ועדיין לא ראיתי אותו, ואני זוכר שזה היה הסרט שרציתי שיזכה, כדי שאוכל סוף סוף לצפות בו.
התיישבתי באותו מוצ"ש מול הטלוויזיה לבחירה של הסרט והקרנתו, ואז הסרט שזכה בתואר "סרט השנה" של הערוץ היה...לא "המסכה". אני זוכר את עצמי די מאוכזב ולא היה לי משהו אחר לעשות באותו זמן. הסרט שכן זכה בתואר ועמד להתחיל, היה סרט דרמה על משהו עם בית כלא...סרט שממש לא הכרתי וממש לא משך אותי לצפיה בזמנו. אבל אמרתי "נו שיהיה, אתחיל לצפות בזה עד שישעמם לי".

אז התחלתי לצפות בסרט הזה. עברה רבע שעה, עברה חצי שעה. עברה איזה שעה ופתאום אני מוצא את עצמי כ"כ שקוע בסרט, שאני לא שם לב שהזמן בכלל עובר כזה מהר. באמצע הסרט כבר ממש נהנתי והייתי מרותק למסך.
אחרי שעתיים ו-20 דקות, הצפיה "המאכזבת" מבחירת הצופים, ריתקה אותי כמו שלא הרבה סרטים עשו לי קודם. ועוד במיוחד אחרי סופו המדהים, אני הייתי המום. הייתי המום עד כמה הסרט הזה טוב. אחרי זה גיליתי גם שהוא מבוסס על סיפור קצר, ושהוא היה מועמד ל-7 פרסי אוסקר אך לא זכה באף אחד מהם. ממש התרגזתי שהוא לא זכה באף אחד. זה היה אחד מהסרטים הכיח טובים שראיתי בחיי, או כמו שתיארתי אותו אז "אחד הסרטים המגניבים ביותר שאי פעם ראיתי".

את הסרט "המסכה" בסופו של דבר ראיתי אחרי כמה זמן. ממש לא התלהבתי ממנו, ונזכרתי עם חיוך איך רציתי כ"כ לראותו אז במוצ"ש. ואיזה מזל שבסוף הוא לא נבחר וזכיתי לראות בלי תכנון את אחד הסרטים הכי טובים שנעשו לדעתי.

מי יודע מתי הייתי רואה בפעם הראשונה את "חומות של תקווה", אם הוא לא היה זוכה אז בתואר "הנכסף" של ערוץ הסרטים. אבל אותה צפיה ואותו מוצ"ש, תמיד יהיה המקרה הכי בולט בחיים שלי שבו זכיתי בספונטניות מוחלטת ובלי שום שום הכרה או חשק אפילו, לראות את אחד הסרטים שהכי נהנתי מהם ומהיותר טובים שנוצרו.

כל מה שנותר לי זה להודות לצופים של ערוץ הסרטים בזמנו, שלא בחרו ברוב קולות את מה שכן רציתי לראות באותו הערב. להודות להם על אחד מערבי הצפיה בסרט מסויים, מהכי טובים (ובלתי מתוכננים) שהיו לי בחיי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'חח עוד סיפור יפה.. '
חח עוד סיפור יפה..
10/09/2006 | 08:55
1
12
אני עוד לא ראיתי חומות של תקווה... (והאמת גם אותי זה לא מעניין.. בכל זאת אני בטח אראה מתישהו..)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'תודה, ו-"חומות" אני די מחשיב'
תודה, ו-"חומות" אני די מחשיב
10/09/2006 | 16:33
11
כסרט חובה כיום. בטח לא היחיד גם...ממליץ מאוד לראות, מקווה שהשפעתי עליך ותצפה בו בקרוב
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני הצבעתי באותה שנה'
אני הצבעתי באותה שנה
10/09/2006 | 18:06
4
12
בחרתי כמובן בסרט "חומות של תקווה",

אם יש משהו שהכי שימח אותה ב"סרטי השנה" של ערוץ הסרטים, היה שהסרט "ליאון" נבחר כסרט השנה (לא זוכר מתי)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'משער שאני חייב לך תודה חלקית '
משער שאני חייב לך תודה חלקית
10/09/2006 | 18:09
3
10
אחח...הימים שערוץ הסרטים היה הדבר הכי חם בסביבה לצפיה בסרטים...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' לפני שהפך למושג'
לפני שהפך למושג
11/09/2006 | 13:29
2
9
"מהסרטים הזולים האלו של ערוץ 4..."
אגב אני זוכר את היום הזה שאתה מדבר עליו
הייתי בספריית וידיאו (אז היא הייתה של וידיאו "האוזן השלישית")
בטלויזיה שידרו את "סרט השנה" שזה היה "חומות של תקווה" על פי בחירת הצופים
אז אני יצאתי לספרייה כי כבר הכרתי את הסרט ורציתי לראות משהו חדש
פתאום בספרייה היה איזה זוג שלקח את חומות של תקווה
הוא עמד משתומם מול הסרט והבעל אמר שהוא שמע שזה סרט טוב והיא אמרה לו משהו בנוסח "יאללה" ואני עומד שם רוצה לצעוק להם "לאאאאא יש את זה עוד רבע שעה בטלויזיה חינם! חבללל! פשוט לכו הביתה תפתחו טלויזיה"
חשוב לציין שאני לא חושב שהיה אז יס ככה שהייתי כמעט בטוח שיש להם כבלים
אבל לא רציתי שהמוכר יבעט אותי החוצה...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'XDDDDDDD'
XDDDDDDD
11/09/2006 | 14:00
10
גם לי היה מקרה דומה אבל בסוף הם פשוט בחרו סרט אחר.. XD

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'משעשע'
משעשע
11/09/2006 | 23:28
7
אולי עוד יקרה לך סיפור דומה בעתיד, והפעם תזרוק להם כן את ההערה.

וטוב לשמוע שיש עוד שזוכרים את היום הזה
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'"נינוצ'קה" - גארטה גארבו מלכה...'
"נינוצ'קה" - גארטה גארבו מלכה...
10/09/2006 | 03:28
2
53
לצפיה ב-'לסרטים של לוביטש אני תמיד בא בגישה'
לסרטים של לוביטש אני תמיד בא בגישה
10/09/2006 | 07:49
1
10
אחת:
זה הולך להיות סרט מדהים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' ושתבין קטע...לא הכרתיו לפניי'
ושתבין קטע...לא הכרתיו לפניי
10/09/2006 | 09:54
9
כל מה שידעתי זה שאין מה לראות... זו שעת בוקר מוקדמת והנה מתחיל לו איזה סרט בשחור לבן בטלויזיה...סתם בטח הולך להיות לי מעפן אבל מסקרן איך פעם עשו סרטים...אה רגע זה מצחיק...וואי זה באמת מצחיק...ומי זו?...וואו איזה יופי של סרט...וככה באופן לא מתוכנן גיליתי את אחד הסרטים היפים ביותר שראיתי בחיי (אחד שהיה מועמד רציני לטופ 100 שלי ונשר עקב סלקציה גבוהה...)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'"אנשים פשוטים" של רוברט רדפורד.'
"אנשים פשוטים" של רוברט רדפורד.
10/09/2006 | 07:01
47
לצפיה ב-'9 מלכות'
9 מלכות
10/09/2006 | 09:45
13
זה שודר בזמנו ביס באיזה שבת בצהריים, סרט דובר ספרדית יכל להיות שזה אפילו שודר ביס שלוש. בהתחלה עוד זיפזפתי פנימה והחוצה אבל מהר מאוד נשבתי בקסם של ביילסקי.
ועוד יותר הופתעתי לגלות שזה היה הסרט הראשון שהוא ביים. קראתי הרבה ביקורות על הסרט, חלקם אמרו שהוא צפוי וידוע אבל עבורי באותה שבת כל דבר היה עדיין ראשוני.
מאוחר יותר ראיתי גם את קרימינל האיבוד ההוליוודי לתשע מלכות, כמובן שאין מה להשוות.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'עת לרקוד , סיפור אהבה בלתי נשכח'
עת לרקוד , סיפור אהבה בלתי נשכח
10/09/2006 | 11:56
85
לצפיה ב-'shaun of the dead'
shaun of the dead
10/09/2006 | 13:02
4
14
סרט שלא הגיע לארץ, ומהשם זה נשמע לי כמו עוד סרט אימה סוג ג'.
ראיתי - ועכשיו אני פריק :)
סרט בריטי (כבר נקודת זכות) שמהווה שילוב הזוי של כמה ז'אנרים - קומדיה-רומנטית-אימה-זומבים.
סרט מצחיק ומקורי להפליא עם עריכה ומשחק נהדרים, עלילה הזויה והמון כיף :)
כדאי ממש.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'נשמע טוב!'
נשמע טוב!
10/09/2006 | 14:18
5
זה ביס או בהוט?

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' פארודיה מעולה'
פארודיה מעולה
10/09/2006 | 14:57
2
7
אני מת על סרטי זומבים אז בהתחלה לא רציתי לראות. וגם התקציר שלו נשמע טפשי אבל בסופו של דבר ראיתי וממש אהבתי..
יש בו כמה רעיונות ממש טובים לאיך להתמודד עם זומבים..
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'רציני? אחד הגרועים, יעני...'
רציני? אחד הגרועים, יעני...
10/09/2006 | 18:19
5
לצפיה ב-'סרט גדול'
סרט גדול
10/09/2006 | 23:02
2
לצפיה ב-'Interstate 60'
Interstate 60
10/09/2006 | 13:14
3
56
קודם כל שלום
במקרה ראיתי אותכם כאן אז החלטתי לכתוב לכם כי אני פריק מטורף של סרטים

יום אחד הגעתי כהרגלי לבלוקבאסטר השכונתי ניכנסתי. בירכתי לשלום את חברי/העובדים. וניגשתי לקיר של ZONE 1 לבחור לי סרט להיום אני עובר על הסרטים בנימה של: ראיתי,ראיתי,יש לי, ראיתי .... ואז פתאום אני רואה סרט שניראה קצת דפוק בשם Interstate 60. אמרתי לעצמי מה זה משנה עוד סרט במנוי ניראה. לקחת אותו חברתי דאז באה אלי וישבנו לראות את הסרט. הסרט מתחיל כמובן בכתוביות ואז אני מבין שהולך להיות כאן משהו מיוחד. השמות שעולים אחד אחרי השני גרי אולדמן כריסטופר לויד  קריס קופר  קורט ראסל והופעת אורח של מיקל גי פוקס!!???. ואז אני אומר לעצמי כזה אנסמבל ובחיים לא שמעתי על הסרט? כנראה היה נוראי. ולא אני לא רוצה להרוס לכם אם במקרה יצא לכם לראות אבל כמובן איך שניגמר הסרט יום למחרת חזרתי לבלוקבאסטר וביקשתי שיוצאו לי את העותק למכירה. אחד הסרטים הכי טובים שנעשו אי פעם עם אנסמבל מטורף. חובה לראות
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לא ראיתי את הסרט'
לא ראיתי את הסרט
10/09/2006 | 16:40
2
8
אבל הבאת לי חשק לראותו. מה גם שכריסטופר לויד ומייקל ג'יי פוקס תמיד אהובים עלי (וביחד כמובן יותר).

תודה על ההמלצה ואתה כמובן מוזמן להישאר כאן איתנו, עם עוד פריקים מטורפים של סרטים
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ועכשיו ראיתי שבוב גייל ביים את הסרט'
ועכשיו ראיתי שבוב גייל ביים את הסרט
10/09/2006 | 16:42
1
2
ונהיה יותר מובן השיתוף פעולה של לויד וג'יי פוקס ביחד...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'נכון שחכתי להזכיר את זה באמת :)'
נכון שחכתי להזכיר את זה באמת :)
10/09/2006 | 18:25
2
לצפיה ב-'היחידי שאני זוכר כרגע'
היחידי שאני זוכר כרגע
10/09/2006 | 13:58
12
True Romance.
לקחתי אותו לפני לא יותר מידי זמן, בפסח, מענק הוידאו, סתם ככה כי לא היה משהו אחר, ומה איכפת לי, פטרישה ארקט - אני אוהב אותה מ"מדיום", קוונטין טרנטינו? זה גם נחמד, אז לקחתי אותו וזהו.
רק כשהגעתי הביתה שמתי לב לאורך שלו וכבר גם ככה לא היה לי ממש כוח לראות סרט בכלל, אז החלטתי סתם לראות. ופשוט מאוד הייתי מרותק, ובמשך כל השעתיים וחצי או כמה שזה לא היה, רק קיוויתי שהסרט הזה לעולם לא ייגמר.
המשחק היה פשוט מאוד מעולה,
התסריט היה מצחיק ועם כמה יציאות גאוניות של טרנטינו ("Who the fuck is Dick?"
"You want me to suck his dick?!")
והכל בו היה פשוט מאוד מדהים. ביום שלמחרת שצפיתי בו ישר ידעתי שאני מוכרח להשיג את הדיוידי מארה"ב, רק מה... לא היה כסף

(אבל כבר קניתי אותו אז לא נורא )
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הסרטים שלי'
הסרטים שלי
10/09/2006 | 16:02
15
12 angry men
bang bang ' your dead
על שניהם לא ידעתי הרבה, ושניהם שינו את הדרך שבה אני מסתכל על קולנוע...ועל העולם בכלל
...אה כן ויש גם את inharit the wind
בכלל סרט מדהים  שלא ממש שמתי לב אליו עד אחרי  12 angry men
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הומלס בהרוורד'
הומלס בהרוורד
10/09/2006 | 16:24
5

סתם התחלתי לראות באמצע הלילה בהולמרק.

ראיתי אחרי זה כבר 5 פעמים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'עוד משהו - קיס קיס באנג באנג'
עוד משהו - קיס קיס באנג באנג
10/09/2006 | 17:59
12
קיבלתי את הסרט בדיסק מבן דוד שלי, אבל לא באמת חשבתי לראות אותו, הוא נשמע לי אידיוטי ברמות, ולמרות ששמעתי שהביקורות עליו לא רעות... סתם לא היה לי שום חשק לראות אותו.
אז שמתי לראות את WALK THE LINE - אבל זה כמובן לא עבד, ואז שמתי את V FOR VENDETTA, אבל עם המזל שלי, גם זה לא עבד, וממש רציתי לראות סרט, אז שמתי את קיס קיס באנג באנג ורותקתי פשוט מאוד סרט מעולה ומומלץ לכל מי שעדיין לא ראה אותו!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שני סרטים'
שני סרטים
10/09/2006 | 11:45
11
בשנות התשעים זיפזפתי פעם לערוץ הסרטים ופתאום נתקלתי בסרט שחור-לבן מוזר שכלל בעיקר רק דיאלוגים משונים. לא יכולתי להפסיק לראות אותו. זה היה Clerks וזה היה הפעם הראשונה ששמעתי על קווין סמית' שמאז הוא אחד הבמאים המוערכים עליי...

פעם "נגררתי" לראות את 8 מייל של אמינם בקולנוע והופתעתי לטובה, כי הסרט דווקא היה מעניין והמשחק של אמינם היה לא רע בכלל.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כמה סרטים'
כמה סרטים
10/09/2006 | 18:15
1
20
"הארי וטונטו" - סרט דרמה על איש שנוסע ברחבי ארה"ב עם החתול, בדרך לביתה של הבת שלו, אני במקרה נפלתי על הסרט הזה תוך כדי זאפינג בין ערוצים, ולא הפסקתי לראות אותו.
"הנהג של מיס דייזי" - סרט דרמה על זקנה ששוכרת נהג, באותו זמן לא ידעתי כ"כ על מה הסרט, לא ידעתי מי משחק ומי מביים, במקרה העברתי וראיתי.
"אנשים פשוטים" - דרמה פסיכולוגית על משפחה שאיבדה בן, ועל ההתמודדות של הבן השני עם הוריו.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'עוד משהו'
עוד משהו
10/09/2006 | 18:20
10
אני זוכר שכמה חודשים לפני ש"אמריקן ביוטי" הגיע לארץ, אני במקרה ראיתי פוסטר שלו באחד הקולנועים, באותו זמן חשבתי שזה הולך להיות סתם סרט, לא היו לי ציפיות ממנו, כשהוא הגיע לארץ הלכתי לראות אותו ונהנתי ממנו.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הממ'
הממ
10/09/2006 | 18:28
14
12
איזה לילה אחד ראיתי בערוץ הסרטים לפני הרבה שנים את 12 הקופים ואני זוכר שעוד כשראיתי אותו לא רציתי שהוא יגמר מרוב שאהבתי אותו. כך גם קרה לי עם פלזנטוויל, הוק ורומן על אמת.
בטח יש עוד מלא ואני לא זוכר...לרוב הסרטים אני לא בא בצפייה...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'"12 קופים" ו-"פלזנטוויל" היו ככה גם'
"12 קופים" ו-"פלזנטוויל" היו ככה גם
10/09/2006 | 18:39
13
15
אצלי. תפסתי את שניהם בפעם הראשונה בלי שום ציפיה, וממש נהנתי. "12 קופים" היה כבר סרט שהרבה דיברו עליו, אבל משום מה לא משך אותי כ"כ. עד שנתקלתי בו במקרה ואמרתי "יאלה, נתחיל לראות. למה לא".
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני כבר הרבה זמן מתפתה לשנות את'
אני כבר הרבה זמן מתפתה לשנות את
10/09/2006 | 21:43
12
9
החתימה שלי ולרשום שם שכולם ירשמו ל-Imdb ויתנו ל-"twelve monkeys" ציון 10 הסרט האהוב עלי בכל הזמנים

* ואם כבר, אז גם לרשום סרטים ישנים שיתנו להם 10. פשוט חבל לי לראות את הטופ 250 של imdb (ולא שהדירוג הזה אומר יותר מידי, אבל בכל זאת) מלא בסרטים שלא שווים את המיקום הזה...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אחד הסרטים הטובים...'
אחד הסרטים הטובים...
11/09/2006 | 16:55
6
8
אבל האמת היא שמרוב שראיתי אותו כבר קצת נמאס לי ממנו. בכל מקרה הוא איכותי ועם קאסט טוב.

אגב, עוד סרט שראיתי בלי שום ציפיה ונדלקתי לגמרי הוא "מועדון קרב". כשהוא היה בקולנוע חשבתי שהוא סתם איזה סרט אקשן בינוני סטייל ואן דאם או סטלונה (שאגב, אני מת על סרטים מהסוג הזה) אבל בזמנו לא התחשק לי לראות אותו ויצא לי לראות אותו בטלויזיה בערך לפני 3 שנים ויש לי אותו היום בדיוידי ואני מת עליו ( למרות שבלתי אפשרי לשחזר את הפעם הראשונה שרואים את הסרט הזה ומבינים שמדובר למעשה בפיצול אישיות של ג'ק).
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'גם לי היה סיפור דומה עם פייט קלאב..'
גם לי היה סיפור דומה עם פייט קלאב..
11/09/2006 | 18:30
6
... בתקופה שכן אהבתי אותו הכוונה.. (גיל 13)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בזכות פייט קלאב גיליתי את אד נורטון'
בזכות פייט קלאב גיליתי את אד נורטון
11/09/2006 | 23:15
4
14
מאז אני אחריו באש ובמים. אגב, אני חושב שדוקא זה אינו סרטו הטוב ביותר, למרות תצוגת המשחק המעולה (כרגיל) שלו. אני חושב שבאמריקן היסטורי X הוא נתן את ההופעה המרשימה שלו מעולם.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לי תמיד יהיו את 3 הגדולים שלו'
לי תמיד יהיו את 3 הגדולים שלו
11/09/2006 | 23:32
3
10
אמריקה-X
מועדון קרב
ו-פחד ראשוני, שזה היה הסרט הראשון שלו, והוא פשוט מביא שם תצוגה מדהימה. סרט נהדר וגם סרט בכורה אדיר של נורטון. הוא לא נופל שם מהמשחק שלו ב-אמריקה-X ו-Fight Club לדעתי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בהחלט מעולה בפחד ראשוני!!'
בהחלט מעולה בפחד ראשוני!!
12/09/2006 | 05:44
5
(הסרט עצמו פחות.. ^^")

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ממש קראת את מחשבותי!'
ממש קראת את מחשבותי!
12/09/2006 | 15:53
1
5
ניסיתי להזכר בשם של הסרט הזה אתמול, אבל העייפות הרגה את החתול, ובסוף הסתפקתי באזכור שני המפורסמים יותר.
תומר, אני רואה שיש לנו טעם די דומה בסרטים! זה לא ה-matching הראשון שאני שם אליו לב.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני חייב לדעת אחת ולתמיד'
אני חייב לדעת אחת ולתמיד
12/09/2006 | 23:52
3
9
מדוע דר. ריילי טוענת שהיא מכירה ג'יימס,
אני מניח שלא מתמונה ממלחה"ע, כי אחרי שהוא שם את הפיאה והשפם
היא טוענת שככה היא זוכרת אותו.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' ל-12 קופים'
ל-12 קופים
13/09/2006 | 00:25
1
4
לצפיה ב-'אופס. סורי, אני בהחלט אעבוד על זה!'
אופס. סורי, אני בהחלט אעבוד על זה!
13/09/2006 | 01:01
5
לצפיה ב-'|ספויילר|עד כמה שזכור לי'
|ספויילר|עד כמה שזכור לי
14/09/2006 | 04:59
2
ג'יימס הוא זה שאומר לה שככה הוא זוכר אותה - מפני שהוא זוכר אותה מהילדות שלו שאז הוא ראה אותה רצה אחרי עצמו המבוגר...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'12 קופים'
12 קופים
14/09/2006 | 04:57
5
(גם) הסרט האהוב עליי ביותר בכל הזמנים
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'SPUN. בעיברית משהו בסגנון "חיים'
SPUN. בעיברית משהו בסגנון "חיים
10/09/2006 | 20:58
8
לצפיה ב-'זכור לי סרט אחד...'
זכור לי סרט אחד...
10/09/2006 | 21:07
10
טוב זה לא היה כזה מזמן, אבל כשראיתי את הטריילר של "היום שאחרי מחר" אמרתי לעצמי ולכל מי שהסכים לשמוע שלסרט הזה אני לא הולכת..
יום אחד מצאתי את עצמי מזפזפת ולא היה מה לראות עצרתי באחד הערוצים, והיום שאחרי מחר שודר בדיוק, והתחלתי לצפות. הסרט הוא סרט אסונות ובכל זאת נצמדתי למסך, הוא היה מרתק, לפי דעתי כמובן, ועד היום כשעוד לפעמים משדרים אותו, אני אוהבת "להידבק למסך" :)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סרט של סלבסטר סטאלונה'
סרט של סלבסטר סטאלונה
10/09/2006 | 21:23
9
אוסקר חשבתי שלא יצחיק אבל בסוף היה סביר+
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בהחלט זכור לי אחד כזה'
בהחלט זכור לי אחד כזה
10/09/2006 | 23:24
10
וקוראים לו "דאדילק של סופשבוע". סרט משנות השמונים, לא מפורסם כ"כ עם פטריק סוויזי ווסלי סנייפס.
סרט מתוק מתוק, קצת קיטשי, ומאוד מצחיק.

ממש לא תכננתי לראות אותו אבל אני שמחה שעשיתי את זה, ועד עכשיו אני רודפת אחריו בכל פעם שהוא משודר בטלוויזיה (לא מספיק לטעמי). מומלץ!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'The Rocky Horror Picture Show'
The Rocky Horror Picture Show
11/09/2006 | 03:31
1
9
אני זוכר שהייתי בן 18 ככה... ישבתי באוטובוס ושמעתי כמה אנשים מאחורי מקשקשים שהסרט ישודר בערוץ 2, חשבתי Horror = אימה ו... לא.ידעתי.מה.מחכה.לי!. שנננננאתי את הסרט! כאילו, אפילו לא ראיתי אותו עד סופו! אבל אחרי צ'אנס נוסף, ה-ת-מ-כ-ר-ת-י וקניתי את הפס-קול!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אכן מעולה. '
אכן מעולה.
11/09/2006 | 10:16
4
לצפיה ב-'לי היה סיפור די מצחיק בקטע הזה...'
לי היה סיפור די מצחיק בקטע הזה...
11/09/2006 | 19:44
12
בערך לפני שנה-שנתיים, ישבתי ליד הטלוויזיה מאוחר בלילה אחרי שכולם הלכו לישון, וחיפשתי מה לראות.
אבל כול הסרטים היו נשמעים לי משעמים כול-כך, וכמו שזה בטח יצלצל מוכר לשאר הנערים ביננו, החלטתי לזפזפ בין כול הסרטים שהם ל-18 ומעלה, לראות סצנה כמו שאני מחפש וללכת לישון.
טוב, אז אני מזפזפ לי בין הערוצים בין סרט על חיילים, סרט על איזה גבר בגיל העמידה ודרמה רומנטית כזאת.
אז אני מעביר בשעמום ולאט לאט תופס אותי הסרט עם הסמים, עד שבלי לשים לב גיליתי שהסרט נגמר ובכלל צפיתי בו בלי לזפזפ איזה שעה שלמה.

אהה, כן, הסרט היה "פול מטאל ג'אקט".
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הכל בזכות הוטט חח'
הכל בזכות הוטט חח
12/09/2006 | 00:07
12
בדרך כלל כל מה שהם משדרים לא משהו ,
אבל  נתקלתי ב3 סרטים ממש טובים דרכם ,

birdy
אדם ופול
בארטון פינק
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סרטים לא מתוכננים זה קורה לי הרבה'
סרטים לא מתוכננים זה קורה לי הרבה
12/09/2006 | 02:58
17
אבל כרגע אני ניזכר רק בשניי אלה:
"יצרים בדם" אמנם סרט מאוד ארוך אבל מאוד מרתק על צד אחר באמריקה הגדולה סרט פשע מרתק אם עלילה קשה.
"בחזרה למלזיה" סרט טוב אהבתי מאוד את התסריט של הסרט כל הרעיון של הסרט מאוד מושך לצפיה.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'להתראות לנין, ללכת על המים'
להתראות לנין, ללכת על המים
12/09/2006 | 23:42
12
כשניסיתי להסביר לאשתי על היתרונות של סרטים מתורגמים, ועל היכולת ללמוד שפה חדשה דרכם, הצעתי שניקח בDVD סרט ישראלי, נשים תרגום ונוכיח שבסוף הסרט היא תצליח לקלוט כמה מילים חדשות בעברית. טוב, כל מי שראה יכול להבין מיד שזה לא כ"כ הלך, 80 אחוז מהסרט באנגלית, ועוד 20 אחוז מתחלקים בין עברית לגרמנית.
הלוקיישנים בישראל ובברלין קסמו לשנינו, הטיפול הרגיש בנושא השואה וההתאהבות המיידית של אשתי בליאור אשכנזי צירפו את הסרט למאגר ה-DVD שלנו.

כתגובה לנסיון הלא מוצלח הגיע תורה של אשתי לבחור סרט, לקחנו את "להתראות לנין" והדבר היחיד שיכולתי לחשוב, זה איך לעזאזל לא ראיתי את זה קודם, מופתי.
דניאל ברול, השחקן הראשי, הוא הסיבה שאחר כך רצתי לראות את "המחנכים", הסרט האחרון שראיתי בישראל, לא אכזב בכלל!!!
סרטים וקולנוע >>

הודעות אחרונות

08:35 | 20.01.19 אורחים בפורום
12:07 | 17.01.19 דני הזמיר 666
07:24 | 16.01.19 אורחים בפורום
09:02 | 11.01.19 ALON408
00:05 | 11.01.19 רועי סיני
17:07 | 10.01.19 דני הזמיר 666
16:58 | 10.01.19 רוב הזמן נח
10:47 | 10.01.19 big ass blue
12:42 | 05.01.19 אורחים בפורום
10:44 | 03.01.19 דני הזמיר 666
10:24 | 01.01.19 ניקיטה FTB
13:30 | 27.12.18 דני הזמיר 666
10:37 | 25.12.18 אורחים בפורום
17:46 | 20.12.18 אורחים בפורום
11:52 | 20.12.18 דני הזמיר 666

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ