בוקר טוב - כמה בקשות ...

g a g a

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

Bavmorda

New member
../images/Emo13.gif ערב טוב לך

מתוך הרשימה הראשונה של AeroTom, הייתי הולכת על : 1. Rita Hayworth and Shawshank Redemption (סיפור קצר של סטיבן קינג שממנו עובד הסרט "חומות של תקווה" שנקרא רק The Shawshank Redemption - את הספר לא קראתי, אבל הסרט הוא סרט מצוין
2. ספרי הארי פוטר. אני לא רצתי לקרוא על מה כל העניין כשהתחילה הפשיטה הכלל עולמית על חנויות הספרים כי חשבתי שזו עוד אפיסודה חולפת... אבל לא. עולם קסום ומדהים של קסמים שאפשר אולי ולהאמין שקיים באמת
. 3. שר הטבעות 4. שתיקת הכבשים (כסרט הוא מאד מיוחד וחריג, ולמרות הקיצוניות שלו צפיתי בו יותר מ-10 פעמים). לא קראתי את הספר, אבל על הסרט אני מינסתם ממליצה. תהני, BAV.

Bavmorda

New member
ועכשיו לרשימה שלי ../images/Emo13.gif

הפצוע האנגלי The English Patient
כמה מספריו של ג'ון לה קארֶה. "החייט הפנמה" "הגנן המסור" אולי היו עוד (
).
ספר שנקרא "רציחות" (KILLINGS) שעליו מבוסס הסרט "חדר המיתות" (IN THE BEDROOM).
שירת הסרנה של עירית לינור
תרנגול כפרות של אלי עמיר.
"תחת שמי טוסקנה" של םרנסס מאייס
SNOW IN AUGUST של סופר ניו יורקי בשם פיט האמיל, שהפך לסרט טלויזיה ושודר בערוץ הולמארק. הסופר הוא יהודי. הספר מבוסס על ילד קטן בשנת 1947 בברוקלין שמתנדב ממש במקרה להיות גוי של שבת בבית הכנסת המקומי. בהמשך לסגנון הסרטים שמפיק ערוץ הולמרק (משפחתיים, תמיד עם סופטוב), זהו רומן יפה ויהודי עם מסרים חינוכיים.
כלבם של בני בסקרוויל
פרחים בעליית הגג (נדמה שראיתי את זה למעלה באחת ההמלצות).
צופן זה וינצ'י (יוצא בקרוב או שכבר יצא
) זה מה שבאלי לי כרגע...
צפיה ו/או קריאה מהנים לך, BAV.

AeroTom

New member
צופן דה וינצ'י יוצא ממש בקרוב

ב-17 במאי. אצלנו ב-18.

Bavmorda

New member
../images/Emo45.gif.... ועוד אחד לרשימה שלי :

"מסביב לעולם ב-80 יום". גם "20,000 מיל מתחת למיים" (או משהו כזה) של ז'ול וורן זכה בגירסה קולנועית. AEROTOM - יש מצב להעלות את השרשור הזה לטאגליינס
- נראה לי מעיין, ספרים שהפכו לסרטים
. לילה טוב, אני עוד מעט פורשת לקדושים שלי
, BAV.

thebride

New member
עוד כמה

LA Coinfidential by James Ellroy - עוד מעט גם יוצא The Black Dahlia שמביים בריאן דה פלמה עם סקרלט ג'והנסון, ג'וש הארטנט, הילארי סוואנק ואיאן אקהארט. The Princess Bride by William Goldman American Psycho/Rules of Attraction/Less Than Zero by Bret Easton Ellis Jarhead by Anthony Swafford Cidade de Deus/City of God - Paulo Lins The Bourne Identity/Supremacy/Ultimatom by Robert Ludlum Kiss the Girls/Along Came a Spider by James Patterson - ספרים מצוינים וסרטים די בינוניים Breakfast at Tiffany's/In Cold Blood by Truman Capote - כן, אותו אחד שמשחק פיליפ סימור הופמן Out of Sight/Get Shorty by Elmore Leonard Thank you for Smoking by Christopher Buckley - חייבת להודות שלא קראתי, אבל הסרט קורע. Requiem for a Dream by Hubert Shelby עוד שניים שיוצאים השנה וכדאי לקרוא לפני שרואים את הסרט: The Prestige by Christopher Priest - יוצא השנה, אחד הסרטים שאני הכי מחכה להם, מבויים ע"י כריסטופר נולן עם כריסטיאן בייל, יו ג'קמן, עוד הפעם סקרלט ג'והנסון, מייקל קיין ועוד... The Good German by Joseph Canon החדש של ג'ורג' קלוני וסודרברג Running with Scissors by Agusten Burroughs - מבויים ע"י ריאן מרפי (ניפ/טאק) ועם, בין השאר, אנט בנינג וגווינת' פלטרו. טוב, זה כל מה שיש לי בינתיים

Chandler Rulz

New member
"נאמנות גבוהה" (עם ג'ון קיוזאק)

אחל'ה סרט שעובד מספר לא פחות טוב (מאט ניק הורנבי)

Lady in red2

New member
האריה, המכשפה וארון הבגדים

גאווה ודעה קדומה - אמנם עדיין לא קראתי, אבל המיני סדרה של ה-BBC שמבוססת על הספר מעולה. יצאו גם הרבה סרטים שמבוססים על הספר. ציפורים מתות בסתר
ממה שציינו כאן ממליצה על שר הטבעות, הארי פוטר וצופן דה וינצ'י.

Mip Mip

New member
גאווה ו.. לקרוא לקרוא!!!!

ומהר! ובאנגלית בלבד! ג'יין אוסטין

mad city

New member
הסרט גם מעולה למרות שצריך כשרון

מיוחד ע"מ להרוס יצירה כה משובחת אך עדיין כה לחי ליוצרי הסרט.

Mip Mip

New member
באמת איזה?

האחרון היה גרוע! פיספס את כל האוסטיניות הצינית והמבודחת והשאיר דרמה רומנטית יתר על המידה. הדמויות לא הצטיינו באפיון מיוחד, בניגוד למקור שמציג אותן בקיצוניות ועומק, המוזיקה, הגינונים ממש לא היו מדויקים לתקופה... בתור מישהי שמצטטת חלקים שלמים מהספר ממש ממש לא נהנתי!

mad city

New member
אין זאת אלא דו שיח של חרשים.מפני

שכוונתי הייתה לסרט נרניה

mad city

New member
היו שבאו בטענות על כך שהמכשפה

גנבה את ההצגה וראו בכך אות קלון על מצח הסרט נרניה. למעשה אין כל בעיה כך שהרי ב"קוד שבור" ג'ון טרבולטה שיחק את הרע ועשה זאת טוב עשרות מונים מחברו כריסטיאן סלייטר אך מעניין שאז אף אחד לא פצה פה וצפצף!

למעלה