The House With A Clock In Its Walls (2018)

סטילהוק

New member
The House With A Clock In Its Walls (2018)

מותחן פנטזיית אימה ומיסתורין בידיוני חדש של אלי רות', המבוסס על נובלה באותו שם של ג'ון בלאירס משנת 1978, בכיכובם של קייט בלאנשט, ג'ק בלאק, קייל מקלכלן, אוון ואקארו, רני אליז גולדסברי ולורנזה איזו. אמור להגיע למסכי הקולנוע בספטמבר 2018.

big ass blue

New member
אני מופתע שהבמאי הצליח לעשות סרט שכזה.

הרזומה שלו לא בדיוק כל כך מעניין, הוא מעולם לא הוציא סרט טוב.

סטילהוק

New member
באמת? אלי רות' מעולם לא הוציא סרט טוב?

Cabin Fever (2002)
Hostel (2005)
Grindhouse (2007)
Hostel: Part II (2007)
Inglourious Basterds (2009)
The Green Inferno (2013)
Knock Knock (2015)
Death Wish (2018)

big ass blue

New member
כדאי שתעשה תחקיר לפני שאתה כותב משהו.

בגריינדהאוס הוא רק ביים את הטריילר המזוייף, שאפשר לראות שיש שם נגיעה של רות'. מי שביים את הסרט זה רוברט רודריגז שעשה את פלאנט טרור וטרנטינו שעשה את דת' פרוף...
בממזרים חסרי כבוד הוא רק שיחק, אין שם שום בימוי שלו. שאר הסרטים ברשימה שהוא אכן ביים פשוט אינם טובים.

סטילהוק

New member
מי שלא מבין בסרטים עדיף שישתוק ולא יעשה מעצמו צחוק

Inglourious Basterds (2009)
https://www.imdb.com/title/tt0361748/?ref_=nm_flmg_dr_8

Directors: Quentin Tarantino, Eli Roth (uncredited)

זה שהוא לא מופיע בקרדיטים של הסרט לא משנה את העובדה שהוא עזר לטרנטינו בבימוי הסרט.

ולפי מה קבעת ששאר הסרטים ברשימה שהוא אכן ביים פשוט אינם טובים?

Hostel 1+2 סרטים לא טובים?
Cabin Fever סרט לא טוב?
Knock Knock בכיכובו של קיאנו ריבס סרט לא טוב?
Death Wish בכיכובו של ברוס וויליס סרט לא טוב?

וחוץ מזה שהוא במאי הוא גם תסריטאי של הסרטים שלו ושל סרטים של במאים אחרים​

big ass blue

New member
כי ראיתי אותם.

אני תמיד צופה בסרטים למרות הביקורות שלהם בכל מיני אתרים מוכרים.
את כל הסרטים שהוא ביים, ראיתי, ואין בהם את המעבר, יש בהם ניסיון של אפקט הוואו, סוג של טריגר הלם.
הוסטל, אלים מידי עם סיפור לא משכנע, משחק לא טוב.
הוסטל 2, לא אלים מספיק, עם עלילה מופרכת וצפויה מראש, כתיבה לא טובה, משחק נוראי.
קאבין פיבר, שם הכרתי אותו בתור במאי, טוויסט לא מספיק חזק, התסריט בנוי מפרגמנטים ברובו, מוגזם, לא מפחיד מספיק, אובר דרמטי, משחק לא טוב.
קנוק קנוק, לא רוצה לדבר על זה אפילו, הסרט הכי גרוע של קיאנו אבר.
דט וויש, מעביר את הזמן, יש שיפור, אבל עדיין גרוע.

בממזרים חסרי כבוד אתה לא יודע מה הוא ביים? את הסרט המפגר ששודר בקולנוע... נראה לך שטרנטינו היה מאפשר לו לביים סצנה מהסרט? ממש.

אני חייב אוסף מיקרופונים חדש.

סטילהוק

New member
גם אני ראיתי אותם וחושב כמו רבים אחרים שהסרטים לא רעים בכלל

והוסטל אחד הסרטים היותר טובים שנעשו בז'אנר הזה. גם החלק השני היה לא רע בכלל. לעומת זאת החלק השלישי שרות' לא ביים היה גרוע ברמות.

גולי233

New member
אני גם סבור שהוא לא יוצר מוצלח במיוחד

לא אהבתי את רוב הסרטים שלו. אני חושב שהוא אוהב את הקונספט של "הנה הסרט המטורף הבא של אלי רות'" וזה היה נחמד לו רק היה מקפיד יותר על פיתוח עלילה תסריט וכל שאר הדברים שהופכים סרט לחוויה משתלמת.
&nbsp
מבין הסרטים שלו אני זוכר שנהנתי מהוסטל בצעירותי ולא סבלתי כאשר צפיתי ב-The Sacrament.
&nbsp
אני לא אוהב את טרנטינו ואין לי הערכה יתרה לסרטיו כולל ממזרים חסרי כבוד. טרנטינו הוא אלי רות' עם יותר כשרון אבל הסגנון דומה. זה הכל לגבי הסטייל והטירוף ופחות לגבי הסרט עצמו. אני לא מעריך את זה.

big ass blue

New member
דיעה מעניינת

פעם חשבתי בדיוק כמוך על טרנטינו, בהתחלה שראיתי את כלבי אשמורת, פשוט לא הבנתי את הסרט, וספרות זולה? שיעמם אותי נורא וחשבתי שאני רואה סרט שבכלל מיועד לאשכנזים.

גולי233

New member
תראה אני לא מתכחש לכך שנהנתי למשל מקיל ביל (סרט אקשן חביב)

אבל אני לא מעריך את זה במיוחד. כמו שציינת לגבי רות', זה הומאז' לסרטים אסייאתים סוג ד' משנות השבעים ורובו ככולו מין "פוזה" כזו.
&nbsp
זה הלך והחמיר עם השנים כמו למשל הסרט עם ג'יימי פוקס. את האחרון הפסקתי באמצע (השנואים או משהו). כמו לראות סרט שניקולס קייג' משחק בו 5 דמויות.

big ass blue

New member
אני לא חושב כמוך

טרנטינו מאוד השתפר פלאים.
הסרט ממזרים חסרי כבוד, פשוט מקפצה אדירה מבחינה קולנועית בשביל טרנטינו, זה מדהים שהוא לקח את הטעם האלים והאישי שלו והפך את זה לאמנות, למשהו שכולם יכולים לצפות.
ג'אנגו ללא מעצורים, זה אחד הסרטים הכי אהובים עליי. זה סרט שאני מסוגל לראות כמה פעמים, וזה אומר פאקינג הרבה.
לאחר תקופה ראיתי שוב את ספרות זולה, ואהבתי. ראיתי את כלבי אשמורת והבנתי את המורכבות של הסרט.
היום, טרנטינו, זה אחד הבמאים שאני הכי אוהב.
אני פשוט נתתי הזדמנות.

גולי233

New member
נשאר לי רק לקנא בהנאה שלך; צפית בסרטים שהשפיעו על טרנטינו?

ליידי סנובלאד, פוקסי בראון, משחק המוות, Lone Wolf and Cub, מותחן: סרט אכזר.
&nbsp
יש מצב שיהיה לך נחמד לצפות בהם אם עוד לא עשית זאת

big ass blue

New member
לא יצא לי לראות. אולי בהזדמנות.

אני לא בטוח שמשהו השפיע עליו, טרנטינו הוא בעייתי, הוא אולי אומר את זה, מה השפיע עליו כדי להיות מגניב, אבל האם זה נכון? האם הסרטים דומים? אולי.

למעלה