שאלה לגבי נטפליקס

גולי233

New member
שאלה לגבי נטפליקס

היי,
אני יותר מתעניין בסרטים מאשר בסדרות.
האם במאגר הסרטים של נטפליקס יש רק הפקות מקור שלהם או כל מיני סרטים?
כלומר האם אוכל לצפות בכל מיני סרטים - נניח "מת לחיות", "בייבי דרייבר" ו-"ליגת הצדק"?

אני מנסה להבין עד כמה נטפליקס הוא באמת פתרון רלוונטי לצרכן כמוני.

תודות לעונים.

סטילהוק

New member
נטפליקס בארה"ב זה לא נטפליקס הישראלי, יש הבדל עצום ביניהם

הרבה מאוד מהסרטים, הסדרות ובכלל התכנים המשודרים לצופי טפליקס בארה"ב בכלל לא משודרים ואין שום גישה אליהם בישראל. אבל מי בכלל צריך נטפליקס כשיש בהישג יד פתרונות הרבה יותר עשירים ומלאי תוכן מכל הסוגים והמינים, ועוד בחינם.

רוב הזמן נח

Well-known member
גם ליוטיוב יש שרות הזמנת סרטים בתשלום שלא פועל בישראל

רק מי שיכנס ליוטיוב עם IP של מדינה אחרת יראה בצד שמאל ברשימה את הסרטים.
האפשרות לא תהיה שם כשנכנסים מ-IP ישראלי.

סטילהוק

New member
בטכנולוגיה של ימינו גם את זה ניתן לעקוף

אך ממש אין צורך בזה, כי יש אתרים שלמים של סרטים וסדרות לצפייה מיידית בחינם, מסודרים לפי ז'אנרים, שנים ואפילו נושאים. וכמובן שיש תוכנות מצויינות שניתן להתקין על כל המכשירים האלקטרוניים, כולל הסלולריים. ובהן יש הכל.

גולי233

New member
אני היום משתמש בפתרונות הללו

אבל בהחלט הייתי שמח לצרוך את התכנים שלי באופן חוקי ובמחיר סביר של כמה עשרות שקלים בחודש - בהנתן שהשירות מספק לי את כל (או רוב) מה שאני צריך ( = מאגר ת'כלס כמעט בלתי מוגבל של סרטים, למעט מה שרץ כעת בבתי הקולנוע)

סטילהוק

New member
לא תמצא בשום מקום מאגר סרטים ברמה אמריקאית שיש בו הכל

ולא משנה כמה כסף תשלם.
יותר מזה, יש סרטים שעד היום לא ניתן להשיג צפייה ישירה אונליין בהם בישראל, גם לא בתשלום. כמו למשל הסרט Stealing Paradise 2011 שניסיתי להירשם לאמזון פריים רק בשביל לצפות בו, עד שהתברר לי שאין באפשרותי לרכוש צפייה בו מישראל, ובגלל שכרטיס האשראי שאיתו השתמשתי היה ישראלי אמזון דחתה את בקשתי. מה שמצחיק שיש לי את הסרט הזה כולו מדובב לפולנית וללא תרגום, ולא ניתן להשיג בשום מקום כתוביות בעברית או אפילו באנגלית לסרט הזה. מה שאומר שאני תקוע עם סרט שלם שאני לא יכול לצפות בו, כי אני לא מבין שום מילה ממה שנאמר בו.

גליגלי6

New member
אבל רמה אמריקאית היא לא

רמה. תכניסו לכם כבר לראש ואני לא מתכוונת לסרטים בודדים מעולים מלפני שנות ה90 וכמובן להוליווד הישנה והטובה..
&nbsp
&nbsp

motti261

New member
תוספת

לא רק 1000 סרטים ב VOD אלא גם 5 ערוצי סרטים של יס :

Yes 1/2/4/5 ו יס דוקו.

וגם ערוצים ישראלים : 11,12,13,14,9,20,24

גולי233

New member
מעניין! לא הכרתי את סטינג TV

ביטלתי את HOT לפני כמה חודשים ואני לא מתחרט על כך.
&nbsp
סטינג TV נשמע כמו דיל ממש טוב, לא שמעתי על זה בכלל.

motti261

New member
הם פעילים כבר חודשיים

שירות מוזל של יס.
מה שטוב אצלם שזה מחולק לחבילות:
סדרות - 39 שקל (ערוצי יס אקשן, יס דרמה, יס או , יס קומדי, יס דוקו)
סרטים - 39 שקל (YES 1,2,4,5 יס דוקו.)
ילדים - 39 שקל
מדע וטבע - 29 שקל
ספורט (וואן) - 9 שקלים
ספורט 1 ( ערוצי צרלטון)- 67 שקלים.
משפחתי (הכל חוץ מהספורט) - 99 שקלים.

אתה יכול לבחור איזו חבילה שתרצה. עם כל חבילה אתה מקבל את הערוצים הישראלים ללא תוספת + VOD של אותה חבילה (בחרת סרטים, תקבל ערוצי סרטים+VOD של סרטים+ערוצים ישראלים, בחרת סדרות תקבל ערוצי סדרות+VOD של סדרות + ערוצים ישראלים).

הדבר היחיד שחסר כדי שזה יהיה מושלם אלו ערוצי ספורט 5 בגלל סכסוך ארוך שיש ליס עם מפקי הערוץ RGE. (שהם גם הבעלים של ערוץ 10 וערוץ הילדים ולוגי)

רוב הזמן נח

Well-known member
למה אין שם חבילה במחיר שפוי עם סדרות + סרטים?

עדיין הם מגבילים בחבילות שהם קבעו, במקום לתת ללקוח לבחור ערוצים ולייצר לעצמו את החבילה שהוא צריך.

motti261

New member
פתרונות נוספים חוקיים

בחנות של ITUNES ניתן לשכור או לקנות סרטים חדשים. גם בייבי דרייבר ובקרוב בטח ליגת הצדק וסרטים נוספים.

אופציה נוספת: SMART VOD - אפליקציה לטלפונים , טאבלטים ואנדרואיד TV שגם היא מאפשרת לשכור או לרכוש סרטים חדשים.

גולי233

New member
המחירים ב-ITUNES גבוהים

אם אפשר לקנות חופשי חודשי לקולנוע ב-10$ בארה"ב ובאירופה, אני לא רואה סיבה למה שבצפייה ביתית אשלם יותר מכמה שקלים בודדים לצפייה בסרט מסויים (שירד מן המסכים).
&nbsp
10$ - נניח שמנוצל ל-8 סרטים בחודש - כלומר דולר ורבע לסרט. בתי קולנוע מוכנים לתמחר סרט כך אם אתה מתחייב לשלם להם 10 דולר מדי חודש.
&nbsp
אני מוכן לאותו הדיל בצפייה ביתית.

motti261

New member
אז בסמארט זה קצת יותר זול מאייטיונס

יש כרטיסיות - 5 סרטים ב 79.90 (15.98 לסרט)
10 סרטים ב 149.90 (14.99 לסרט)
15 סרטים ב 199.90 (13.33 לסרט)

ruven7

Active member
הייתי מחובר אליהם חודש נסיוני,הסרטים ככה-ככה,סביר

לא יותר
למשל את "צלף אמריקאי" לא מצאתי,לפחות אז
(לפני כמה חודשים)
תתחבר חודש ניסיון חינם.
יש סרטים שככל הנראה לנטפליקס אין זכות לקנות או לשדר,עניין זכויות יוצרים.
השוק הישראלי קטן ודורש תרגום

סטילהוק

New member
מה שבטוח לא תמצא במאגריהם הרבה סרטים שיש בהולו ואמזון פריים

שבשניהם רק מי שחי בארה"ב יכול לצפות.

למעלה