הסרטים והסדרות של השבוע...

גליגלי6

New member
השיחה..סרט מעולה של קופולה עם ג'ין הקמן.
שחקן מעולה. הסרט היחיד שראיתי שלו. אקספרס של חצות. סיפור אמיתי ומזעזע. מסתבר שהרבה אירועים לא קרו במציאות. שניהם משודרים עכשיו בהוט ערוץ 17. אני בדכ לא רואה סרטים כי בדכ הם ברמה ירודה. פעם ב10 שנים יש סרטים שווי צפיה לדעתי..
&nbsp
לא יודעת אם מתי ישודרו שוב. אולי בעוד 10 שנים..

ruven7

Active member
עיוות מציאות בסרטים אינו חדש
ראי הערתי בשרשור אחר לגבי 'צלף אמריקאי' ו'ג'נין, ג'נין'

גליגלי6

New member
אראה. מישהו ראה את השיחה? סרט מעניין, מתח עשוי בצורה נפלאה.
עד הרגע האחרון לא יודעים מי רוצה להרוג את מי. המתח נבנה לאט לאט. לדעתי מאוד מקצועי. אגב בויקיפדיה פספסו מרכיב בעלילה הזאת של המתח. מדובר בסרט שונה של קופולה. מהסנדק למשל . זהו סרט מינורי דל תקציב. קופולה גאון. כאן גיליתי שהוא גאון. מזכיר קצת את היצ'קוק בצורה שבנה את המתח. לא אוהבת מתח אך כאן הוא שונה..קופולה היה עצמאי ל3חלוטין ואף מפק לא אמר לו מה לעשות. הפיק בעצמו..

ruven7

Active member
האמת,לא בטוח לגבי השיחה+המלצות
העלילה מוכרת אבל אני לא בטוח שראיתי ומוזר כי בדרך כלל אני זוכר.
עם הזמן גם סרטים שלפני 20-30 שנה נראו טובים ומתוחכמים נראים כיום הרבה פחות במיוחד "כשהארי פגש את סאלי" שהיום מעורר בי גיחוך.
בטוח שגם "הסנדק" היה מרשים פחות.
יצירת המופת שלא נס ליחה-תפוז מכני,מאטל ג'אקט
מסרטי דה נירו כדאי מאד לראות את "הפריצה" עם משחק מבריק שלו ושל אדוארד נורטון וכמובן "מרדף חצות" שלא נס ליחו למי שלא ראה.

גליגלי6

New member
לדעתי אם היית רואה את השיחה היית זוכר. סרט שלא נס ליחו גם
היום. לדעתי סרט קלאסי כזה..כשהארי פגש את..גם אז העלה בי גיחוך..

ruven7

Active member
כנראה, אני זוכר על פי רוב
למרות שנשמע מוכר
משום מה כשיצא "כשהארי..." נראה משהו מושחז ומתוכחם.
אבל באמת מגוחך ובילי קריסטל פשוט מעצבן

גליגלי6

New member
בדיוק..לגבי "השיחה" שכחתי להוסיף לא מדובר בעוד סרט מתח
מי יהרוג את מי ומתי. הכל מתגלה דרך מעקב של חוקר (מצלם ומקליט) בחדר אחד. לאט לאט הוא מצליח לפענח משפט אחד לפי טון הדיבור הנאמר ע"י הרוצחים (די בסוף). משפט שלא שם לב אליו במשך כל הזמן. כלומר הסרט בנוי על ניואנסים דקים..
&nbsp
בקיצור מאוד מומלץ אבל הכל עניין של טעם..

גליגלי6

New member
גם את השיחה אף אחד לא
ראה?! אני מתחילה לאבד עניין בפורום..חשבתי שזה פורום על חוויות מסרטים מסויימים. מסתבר שזה פורום לזיהוי סרטים..חבל מאוד

ruven7

Active member
זה פורום פתוח,כל אחד יכול להעלות נושא
יש דיונים על סרטים אבל לא מעמיק לפי מה שאני קורא

למעלה