לה לה לנד |VS| מאחורי המספרים

גםצופה

Member
מנהל
לה לה לנד |VS| מאחורי המספרים

אני יודעת שיש עוד סרטים שהוקרנו השנה - אבל יצא שאת שני הסרטים הללו ראיתי כמה שבועות לפני טקס האוסקר ולכן ההשוואה הקטנה

אחד מהם היה לי מאד דחוף לראות ואילו השני ראיתי ממש במקרה ומאד נהנתי ממנו...

בעקבות כל הדיבורים סביב לה לה לנד (היו על הסרט המון 'פמפומים' בתקשורת..) החלטתי שאני חייבת לראות את הסרט... איך שהוא יצא לי לבחור ללכת לראות את הסרט עם חברה שלי....
הלכנו לסרט אחר הצהרים ולא אתבייש להגיד ש...ניקרתי בו לכל אורכו (לא רצינו ללכת לסרט מאוחר בערב כדי לא להיות עייפות ולכן בחרנו ללכת לסרט בשעות אחה"צ המוקדמות, אחרי העבודה...) חשבתי שאני היחידה שהשתעממה ממנו והבנתי שאני דווקא בחברה טובה
או אולי

הסרט במילה אחת משעמם !!!
אז נכון שהצילומים שלו מדהימים, ואולי גם הכיאוגרפיה וגם הסוף שלו (מקווה שאני לא עושה ספוילר - הכוונה לחלום...) אולי מדהים... אבל משהו בו פשוט לא עובד... גם השירים של הסרט לא ממש תופסים.. שמעתי אותם שוב בתוכנית של רווה ולא התחברתי לשירים)
[עכשיו גם עברתי על הערך שלו בויקיפדיה ולא מצאתי בו משהו מעניין... באמת שלא...]

כשבוע אח"כ הבת שלי רצתה שנלך לסרט - לא ידעתי למה ללכת - ראיתי את השם 'מאחורי המספרים' אבל השם שלו לא ממש דיבר אלי... כשהגענו (גם בשעות אחה"צ המוקדמות, לאחר יום עבודה עמוס...) לסינמה סיטי כדי לבחור מה לראות דרך התקציר על הסרט ראיתי שהנושא די מעניין אז בחרנו ללכת לראות את הסרט... ומה לומר מהשנייה הראשונה של הסרט פשוט נהנתי ממנו..
הסרט מספר את סיפורן של נשים אפרו-אמריקאיות בשנות ה-60 שהיו אלו שבזכות הגאונות שלהן, המירוץ לחלל התקדם... אותן נשים היו אחראיות לשיגור האסטרונאוט ג'ון גלן לחלל בשנת 1962....
כדי שהשיגור יעבור בשלום היה צורך בחישובים מתמטיים מאד מסובכים ולמרות חוסר האמונה בנשים האפר-אמרקיות הן אלו שבעצם עמדו מאחורי אותו מסע לחלל...
באותם שנים ההפרדה בין הלבנים והשחורים היתה ברורה והסרט מביא את הסיפור, בעיני בצורה ממש יפה...
אני יודעת שהסרט לא קיבל הרבה כוכבים - אבל בעיני הוא היה מוצלח מאד (הרבה יותר מלה לה לנד...)

ruven7

Active member
לא ראיתי אבל זה מה ששמעתי

לה-לה לנד, פשוט גרוע
גם השבחים סביב 'מנצ'סטר ליד הים' מוגזמים בעיני.לא משהו.

גםצופה

Member
מנהל
מנצ'סטר

באמת לא נשמע לי מעניין....
&nbsp
ללה לה לנד הלכנו בגלל השבחים....
יש כאלה שאני אומרת שהשתעממתי (פשוט ניקרתי בסרט
ממש ככה... וגם החברה שהלכה איתי...) וטוענים שהוא באמת סרט משעמם ויש שהמומים מזה שהשתעממתי ואומרים שזה סרט מדהים...
&nbsp
כשניסיתי לפענח מה מדהים הבנתי שמי שבעד הסרט אהב את הצילום שלו (ניחא, באמת הצילום יפה - אם כי לא ממש 'נפלתי' מזה...) וכן את הסוף שלו (שגם בו ניקרתי
) מעולה... אז נכון שיש בסוף כמה סצנות יפות (למרות שניקרתי ראיתי חלקים רחבים ממנו והבנתי את הסוף - לא אפרט מה הוא כדי לא לעשות ספויילר...) אבל ממש לא מעבר לכך...

למעלה