בקשר לסרט מה נשים רוצות בכיכובו של מל גיבסון

gadibar23

New member
בקשר לסרט מה נשים רוצות בכיכובו של מל גיבסון

טוב אז ככה: יצא לי לראות את הסרט הזה אתמול... סרט נחמד מינוס. האמינו לי צפיתי בסרטים הרבה הרבה יותר מרתקים, מותחים, מצחיקים, עמוקים, ובעלי משמעות. אך זה לא האישיו כאן. מה שרציתי לשאול למי שכמובן צפה בסרט הוא לגבי סצינה שהייתה בסרט - שהייתה עבורי בלתי מובנת בעליל, תלושה לחלוטין מהמציאות, ונוגדת כול הגיון בריא. אז בגדול למי שראה כבר את הסרט זה על מל גיבסון שמגלם את דמותו של ניק מרשל שכתוצאה מתאונה ניחן ביכולת לקרוא ולשמוע מחשבות של נשים בלבד. הוא מנצל זאת לטובתו, ומתחיל להנות מכול העסק. עכשיו נחזור לסצינה ההזוייה. הוא מנצל את יכולתו כדיי לשכב עם בחורה שפגש בבית הקפה, הם מגיעים אליה לדירה, ועושים סקס מטורף. הוא שומע את מחשבותייה של הבחורה שאומרת: זה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים". הניק מרשל הזה הוא אלוהי הסקס." הוא פר הרבעה". אחרי 6 ימים, היא מופיעה אצלו במשרד בעבודה - והבחורה מגיעה למסקנה שהוא הומו ומטיחה בו את האשמה הזאת שהוא הומו - בגלל שהוא נעלם לה.לשישה ימים. הוא שומע את מחשבותיה שלה שאומרות בבקשה שהוא יגיד לי שהוא הומו, אני לא רוצה להיפגע שוב מגברים. הוא שומע את מחשבותיה ומחליט לא לאכזב אותה ולהתחזות להומו. נתן ווידוי שיקרי רק בכדיי לא לפגוע בה. אז היא שואלת אותו, עד כמה אתה הומו? הוא אומר לה אני מאוד הומו. בתור סטרייט מובהק כמוני, הסצינה הייתה נראתה דיי תלושה מהציאות. איך לעזאזל הבחורה הגיעה למסקנה שהוא הומו, אחרי שהוא פשוט קרע לה את הצורה במיטה? {סליחה על הביטוי} ואיך בדיוק הומו יכול לשכב בכלל עם בחורה? ובכלל איך בדיוק הומו יכול לשכב בצורה כזאת עם בחורה שתגרום לה לחשוב שהוא אלוהי הסקס, ובדיוק לאחר שישה ימים להגיע למסקנה שהוא הומו? אשמח אם מישהו יפרש לי את הסצינה ההזוויה הזאת. תודה.

סטילהוק

New member
זה בדיוק העניין, נשים חושבות אחרת מגברים, מה שהגיוני לנו

לא דווקא הגיוני להן, וההיפך. ואת זה בדיוק בא הסרט הזה להציג.
עצם זה שהוא היה מסוגל לקרוא או יותר נכון לשמוע את מחשבותיהן של נשים, אפשר לו להיכנס לראשן ולהבין איך הן חושבות. ושהוא הבין שהיא נפגעה מגברים, כגבר הולל שדופק וזורק הוא אמר לה שהוא הומו כדי שלא תיפגע. בהמשך הסרט הוא מגלה עוד דברים, שעוזרים לו לשנות את כל גישתו השוביניסטית כלפי נשים ובכלל.

למעלה