הסרטים של השבוע...

דני הזמיר 666

Member
מנהל
Last shift... מותחן אימה המתרחש בתחנת משטרה נטושה, בה שוטרת מתמודדת עם הפחדים העמוקים ביותר שלה... מבהיל לפעמים...שווה צפייה...

Black Stain

New member
כמה בקצרה
Love me if you dare - סרט צרפתי, בעיקרון זה על זוג חברים שדי מעורער בנפשו שמאז שהם ילדים משחקים משחק של 'נראה אותך מסוגל' וככל שהם מתבגרים המשחק הופך להיות ויותר אכזרי גם כלפיהם וגם כלפי האנשים שסובבים אותם.. בעיקרון אהבתי אבל אני נורא מבולבלת, אם מישהו ראה את זה אשמח אם תסבירו לי מה החוקים של המשחק שלהם

&nbsp
Return to sender - נכון 'נעלמת'? אז זה זה. אותה שחקנית, אותה דמות.. כאילו איימי דאן לא הלכה לעולם, אם רוצים לשים את זה בטיים ליין זה בטח איפשהו לפני שהיא פגשה את ניק. התחיל מבטיח ונגמר מאכזב מאוד
&nbsp
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse - בדיוק כמו שזה נשמע, לגשת רק כששיכורים
&nbsp
המתמחה - הפתעת השבוע!! אהבתי מאוד מאוד מאוד. סרט שעושה הרגשה נעימה וחמימה בלב
&nbsp
ארבעת המופלאים - הייתי חייבת לראות במה מדובר וממש הגזמתם, הוא לא סרט טוב אבל הוא גם לא כזה נורא
האינטרנט הפך אותו לאויב הציבור מס' 1 אבל אפילו די נהנתי בהתחלה, הסוף קצת מחורבש אבל לא כמו שעשו ממנו

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

גולי233

New member
סיכום השבועיים האחרונים
מרגלת. השליש הראשון לא משהו בכלל, אבל אח"כ מתפתחת קומדיה מצחיקה מאוד עם כמה דמויות מוצלחות במיוחד. זה נראה כאילו כתבו את הסרט סביב היכולות של מליסה מקארתי.
הגל. סרט אסונות נורבגי. צפוי אבל well done.
פנטסטיק פור. הכי צורם - יפוטר לאלתר מי שעבד על הויזואל של בן גרים לאחר התאונה, שפשוט נראה נורא.
DOPE. קומדיה חביבה, אפשר בהחלט לראות.
להציל את מרק ווטני. טוב מאוד, אהבתי את המדע.
אוורסט. הפתעה לטובה, אוסף שחקנים מצויין (ג'וש ברולין, ג'ק ג', ג'ייסון קלארק ועוד) בדרמה מעניינת ומותחת. מומלץ. וזאת למרות שקירה נייטלי היא השחקנית המפורסמת הגרועה ביותר בהוליווד היום.
צבי הג'ינג'ה החדש. הכי צורם – כמו בפנטסטיק פור – הצבים וספלינטר פשוט נורא מכוערים וקשה להביט במסך רוב הסרט.
צייד המכשפות האחרון. סתם סרט, כמו פנטסטיק פור – לצפות בשביל להעביר את הזמן.
לזכור את הטיטאנים. עדיין דרמה מעולה, כפי שזכרתי אותו. בועז יכין ביים כמה סרטים מעולים.

למעלה