סרטי השבוע

בחזרה למשחק

קלינט איסטווד בתפקיד צייד כשרונות בייסבול ותיק שמתחיל לאבד את הראייה שלו, מה שמאלץ את בתו, איימי אדמס, להצטרף למסע הגיוס. אדמס מנסה לנצל את ההזדמנות לשפר את מערכת היחסים עם אביה, ועל הדרך פוגשת את ג'סטין טימברלייק..

סרט חמווווד, ויש בו הכול לכולם.. אהבתי.

ערן1987

New member
לא היה לי זמן לשום כלום בשבועיים האחרונים

בשבוע הראשון בגלל סרט הגמר שהפקתי ושצילמנו באזור שדרות רגע לפני תחילת כל הבלאגן ואח"כ היה לי צו 8 של שבוע.. מוי כיף!

הערת שוליים

סרט עם משחק משובח של בראבא, לא אהבתי את המוזיקה של הסרט,
צריך להיות מוכנים לסרט עם סוף פתוח

CallMeCavanaugh

New member
פרנורמן

אחד מסרטי האנימציה הנפלאים של השנים האחרונות.

נורמן הוא ילד שיכול לדבר עם מתים, אבל הוא עושה עם זה דברים שונים לחלוטין מהילד מהחוש השישי. למשל - מתמודד עם מכשפה שפותחת במתקפת זומבים על העיירה בה הוא גר.

האנימציה אמנם ממוחשת, אבל נראה שהיא מבוססת על בובות - היא מאוד הזכירה לי את הרפתקאות מארק טוויין הותיק, רק שהיא חלקה יותר. העיצוב של הדמויות נהדר והסרט פשוט כיפי, אפילו אם אין בו משהו באמת חדשני. מומלץ בחום.

BlackUnicorn

New member
אני רק עם סדרות בשבועיים האחרונים...

כרגע זה True Blood. בדיוק סיימנו את העונה הראשונה.
סדרה מגניבה לגמרי.. לוקח זמן להתחבר אליה ולטראשיות של הרדנקים, אבל ברגע שזה קורה זה ממש כיף.
וכל מה שיש לי להגיד זה - Sooookie

alphac

New member
מה אהבת בדם אמיתי?

ניסיתי את הסדרה, היא הייתה נראית לי מאוד שטחית, מאוד מינית (יותר מידי, כאילו אין לה משהו אחר למשוך איתו את הצופים), וחשבתי שאולי זה כך רק בהתחלה אבל אחרי משהו כמו 5-6 פרקים שנמשכו די אותו הדבר, איבדתי עניין.

זו אולי סדרה טובה אם אתה מחפש "לנקות ת'ראש", ולא לחשוב יותר מידי על "מה היה בפרק הקודם" אחרי שהוא נגמר

אז.. תהיתי מה מצאת בה

BlackUnicorn

New member
קודם כל, הקטע של המיניות זה משהו שמאוד

מאפיין את הסדרות של HBO באופן כללי. מעניין מה חשבת על סדרות אחרות כמו "משחקי הכס" (לא שאפשר להשוות) או אפילו "הסופרנוס".

שנית... אני מוצאת את הסדרה דווקא עמוקה, אם קוראים אותה יפה בין השורות. היא נותנת אחלה של ביקורת על העם האמריקאי, כולל כל מה שקשור לדת, לפנאטים של דת (מספיק לראות את הפתיחה של הסדרה כדי להבין את זה), לאנשים כעדר וכטיפשים, וכל זה במסווה של סדרה על ערפדים.
בלי קשר לזה.. אני מוצאת את הדמויות כיפיות ומעניינות, ודווקא יש להן עומק בעיניי. לקראת סוף העונה הראשונה גם מגלים הרבה דברים מאוד מעניינים. לכל אחת יש סיפור

סוקי ואח שלה שההורים שלהם נהרגו. סוקי שהאח של הסבתא שלה הטריד אותה מינית. טרה עם האמא האלכוהוליסטית, ביל עם המשפחה שלו, סאם בילדותו והכוחות שלו וכו'...
סוף

ובכלל יש בסדרה המון בדיחות שאני אישית נקרעת מהן... כאילו הסדרה צוחקת על עצמה וזה כיף ענק. לדוגמא בתחילת העונה השנייה
כשביל הופך את הנערה בת ה- 17 לערפדית, והיא מתנהגת כמו נערה טיפוסית ומתלהבת מהערפדיות, ומצד שני כשסוקי שואלת אותה ואת ביל אם הם שכבו אז היא כזה "ewww no! he's old!"
(אם אני זוכרת נכון).

ובכלל, אני תמיד אוהבת את המוטיבים העל טבעיים - ערפדים, משני צורה, אנשי זאב, מכשפות.. כל אלה. איכשהו זה משולב כאן יפה.
ומעבר לזה, אני מוצאת שהסדרה נותנת תמיד מענה על כל מיני שאלות שעולות מבחינת היגיון הסדרה. אם זה "איך ערפדים עובדים" (למשל
, נקרעתי כשביל מגיע להרצות בכנסייה והוא מתייחס לצלב שם... וצוחקים על כל הקטע של השום וכאלה...),
או לדוגמא אם לא מובן למה דמות מסוימת פועלת בניגוד להיגיון, אז מסבירים את זה.. אני יכולה לתת כמה דוגמאות אבל אין לי כוח לחפור.

בכלל, כל פרק קורה משהו מעניין, יש הרבה אקשן, רציחות, תעלומות... כל מה שקורה עם ג'ייסון זה בכלל משעשע ברמות, הוא דמות ענקית בעיניי...

alphac

New member
יפה שהצלחת לקרוא את זה בין השורות

איכשהו זה נעלם מבין עיניי.
אולי המיקוד המוגזם סביב סוקי והאנשים הטפשים (כמוה) סביבה הסתיר לי את זה.
ובכל זאת.. קראתי עד הספוילרים למקרה שבכל זאת אמשיך יום אחד לראות אותה..
לא ראיתי משחקי הכס.

תמשיכי להנות מהסדרה :)

לקום אתמול בבוקר

קומדיה רומנטית חביבה,

מספרת סיפור של אדם שנזרק כל יום בשעה שש בבוקר 24 שעות אחורה,
וכל יום הוא מנסה שיטה חדשה להשיג את הקולגה שלו

למעלה