לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2590325,903 עוקבים אודות עסקים

פורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

לצפיה ב-'הסרט זכה באוסקר לסרט הטוב - חובה לראות אותו?'
הסרט זכה באוסקר לסרט הטוב - חובה לראות אותו?
<< ההודעה הנוכחית
22/02/2011 | 17:40
59
190
בעקבות תגובה שלי בפוסט אחר פה בפורום, התחלתי לחשוב על משהו.
הרבה מאוד אנשים מתייחסים לזכיה באוסקר, בטח ובטח על הסרט הטוב ביותר, כעל חותם של איכות וצפיית חובה.
אבל לי אישית יוצא לפעמים לשבת ולחשוב - WTF?! למה הסרט הזה זכה באוסקר? הוא משעמם טילים ולא מעניין.

כדי לא לעוף על עצמי פה, אני אעשה סקירה של הזוכים "רק" בעשר השנים האחרונות. למעשה, מ2001.
2001
הזוכה: גלדיאטור.
שאר המועמדים: נמר, דרקון; שוקולאט; ארין ברוקוביץ'; טראפיק.
מבין את הבחירה. סרט שהוא שואו מרתק. עדיין, את הבימוי לקח סטיבן סודרברג על טראפיק, שגם הגיע לו לזכות. גם נמר, דרקון היה ראוי, אבל לא היו מעניקים את הפרס לסרט זר כל כך.

200
הזוכה: נפלאות התבונה.
שאר המועמדים: פארק גוספורד; בחדר המיטות; שר הטבעות 1; מולאן רוז'.
שנה די חלשה, לדעתי. מולאן רוז' היה חייב לזכות בגלל תחיית המיוזיקל ופשוט כי זה סרט נפלא. שר הטבעות 1 היה מרשים, אבל עדיין לא הרגיש בשל. לא אומר שנפלאות התבונה זה לא סרט טוב, אבל עדיין אפשר היה לתת אותו למולאן רוז'.

2003
הזוכה: שיקאגו.
שאר המועמדים: כנופיות ניו יורק; השעות; שר הטבעות 2; הפסנתרן.
תיקון על ההפסד של מולאן רוז' משנה לפני. שיקאגו היה מיוזיקל אמיתי ובועט, אבל סרט פחות טוב ממולאן רוז', לדעתי. האקדמיה עשתה תיקון על הבחירה של שנה לפני. כנופיות ניו יורק היה הרבה יותר מרשים מבחינת גדול, שר הטבעות 2 היה מעולה, והפסנתרן הוא סרט שואה שגם זכה בבימוי ובשחקן ראשי. שיקאגו זה אחלה סרט, אבל לא הסרט הטוב ביותר.

2004
הזוכה: שר הטבעות 3.
עוד מועמדים: אבודים בטוקיו; אדון ומפקד; מיסטיק ריבר; סיביסקיט.
עוד תיקון. היה צפוי ששר הטבעות יגרוף באוסקרים, אבל הם חיכו עד השלישי. לטעמי, השלישי בסדרה פחות טוב מהשני ומיסטיק ריבר הוא סרט הרבה יותר טוב מש"ה3. אבל זה היה צפוי, ועדיין לא אומר שזה היה מוצדק.

2005
הזוכה: מיליון דולר בייבי.
שאר המועמדים: הטייס; למצוא את ארץ לעולם לא; ריי; דרכים צדדיות.
האקדמיה אוהבת לפצות שנה אחרי, לא ככה? מיסטיק ריבר של איסטווד היה צריך לזכות שנה לפני, אז נתנו לו על מיליון דולר בייבי. לדעתי, שניהם באותה רמה ולשניהם מגיע בצדק. הטייס היה שואו, אבל זה עדיין לא היה הזמן של סקורזסה. ריי סיפק משחק משובח, למצוא את ארץ לעולם לא היה קסום אבל לא מספיק (והוא סרט מעולה ומומלץ בחום) ודרכים צדדיות תפס את משבצת סרט האינדי המשובח שזוכה להכרה.

2006
הזוכה: התרסקות.
שאר המועמדים: הר ברוקבק; קאפוטה; לילה טוב ובהצלחה; מינכן.
השנה שבה כולם הימרו על הר ברוקבק וקיבלו התרסקות של ההימורים שלהם (כן, השנינות פה מטורפת!). את האמת שזאת הייתה שנה פחות טובה. הר ברוקבק אכן שובר מוסכמות של הז'אנר, אבל הוא ברובו סרט איטי מדי. מינכן היה שם כי זה שפילברג וזה מבוסס על אירועים אמיתיים. למעשה, גם שני האחרים. לא אומר שזכיה מוצדקת לחלוטין, אבל בשנה כזאת זה הרע במיעוטו. בעצם, התרסקות זה סרט מטלטל שכתוב, מבוים ומשוחק מעולה. מגיע לו.

2007
הזוכה: השתולים
שאר המועמדים: בבל; מכתבים מאיוו ג'ימה; מיס סאנשיין הקטנה; המלכה.
זמן הפיצוי למרטין סקורזסה. גם קיבל סוף סוף את פרס הבמאי וגם את הסרט. בבל היה שם בגלל הרב תרבותיות שלו. מיס סאנשיין על תקן סרט האינדי החביב והאיכותי (והוא סרט מעולה, אבל הוא אינדי מדי). המלכה היה שם כי האקדמיה מעריכה סרטים בריטיים על משפחת המלוכה (נאום המלך?!). פרס מוצדק, אבל אליה וקוץ בה - זאת הפעם הראשונה שפרס הסרט הטוב ניתן לסרט שהוא רימייק של סרט זר.

2008
הזוכה: ארץ קשוחה.
שאר המועמדים: כפרה; ג'ונו; זה ייגמר בדם; מייקל קלייטון.
שנה שאני בכלל לא מבין מה קרה שם. ג'ונו הוא קומדיית נעורים חביבה ומתחכמת, משהו רענן אבל לא ממש חומר אוסקרים (למרות הזכיה בתסריט המקורי). כפרה לא ראיתי, אבל זה סרט תקופתי על מלחמת העולם השניה, אז אפשר להבין. מייקל קלייטון הרדים אותי באמצע, עם כל החיבה שלי לג'ורג' קלוני. זה ייגמר בדם גם הרדים אותי באמצע, עם כל החיבה פלוס לדניאל דיי לואיס. וארץ קשוחה?! אני חולה על האחים כהן, אבל זה אחד הסרטים הבודדים שלהם שאני לא סובל. לדעתי, אולי אפילו הסרט הכי גרוע שלהם.

2009
הזוכה: נער החידות ממומביי.
שאר המועמדים: הסיפור המופלא של בנג'מין באטן; פרוסט/ניקסון; הקורא; מילק.
סרט בהחלט מעולה, ובתיקו אצלי יחד עם בנג'מין באטן. פה האקדמיה נתנה כבוד לדני בויל על הדרך שהוא עבר מחברים לרצח וטריינספוטינג. האם השנה ייתנו את אותו הכבוד לדיויד פינצ'ר, שהם פספסו בבנג'מין באטן? את שאר שלושת הסרטים לא ראיתי, אבל מבחינתי זה היה יכול ללכת לנער החידות או לבנג'מין.

2010
הזוכה: מטען הכאב.
שאר המועמדים (היו 10): יהודי טוב; לחנך את ג'ני; אווטאר; מחוז 9; ממזרים חסרי כבוד; פרשס; הזדמנות שניה; למעלה; תלוי באוויר.
תהרגו אותי פה תכף ומיד! מטען הכאב, שראיתי פעמיים, הוא אחד הסרטים היותר משעממים שראיתי. אז למה ראיתי פעמיים? כדי לוודא שלא פספסתי משהו בפעם הראשונה, מכל ההתלהבות סביבו. אווטאר זה עולם אחר וזה הסרט הכי רווחי אי פעם, עם שפה קולנועית חדשה. ממזרים הביא את טרנטינו לשיא מבחינת בימוי וכתיבה. אפילו מחוז 9 היה סרט מקורי ומעולה, עם מסר חשוב נגד אפליה. אז מטען הכאב?!? אם לא היה את כל סיפור קתרין ביגלו, לא נראה לי שזה היה זוכה.

ומה יהיה השנה?
נאום המלך זה סרט טוב, אבל לא הכי טוב.
הרשת החברתית הוא סרט טוב יותר. ברבור שחור טוב יותר. פייטר הפתיע אותי לחלוטין והוא סרט מעולה, יותר טוב אפילו מברבור שחור לדעתי. ההתחלה מבוזבז מבחינת הפרסים, וגם הוא טוב יותר מנאום המלך. שלא תבינו לא נכון - נאום המלך הוא סרט מעולה. הוא סרט אוסקרים מובהק. אבל לא בטוח שזה מצדיק את הזכיה שלו. מי יודע? אולי נקבל הפתעה.

וואו. חפרתי ממש.
מקווה שאתם עדיין כאן ולא פרשתם באמצע.
אז אם אתם עוד פה, מה דעתכם?
האם סרט שזוכה באוסקר לסרט הטוב ביותר הוא אוטומטי סרט שהוא צפיית חובה? או שזה לא משהו שחשוב/משנה לכם?
ומבין 10 השנים האחרונות, מה הסרט שהכי לא הגיע לו לזכות (לדעתכם)?
ואיזה סרט שלא זכה, כן הגיע לו?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'גם אני לא הבנתי את הקטע של מטען הכאב'
גם אני לא הבנתי את הקטע של מטען הכאב
22/02/2011 | 18:45
10
7
היה נראה לי מרוח ומעצבן, אבל התאמצתי לראות, כי היה נראה לי שצריך..
אני בדר"כ משתדלת לראות את הסרטים המועמדים עוד לפני האוסקר, אז התאמצתי השנה לראות את נאום המלך, שהיה יכול להיות יותר מעניין, אם היו הופכים אותו לאיזה פארודיה שנונה..
שנה שעברה קיוויתי שתלוי באוויר, אבל בסופו של דבר שמחתי שביגלו לקחה לקמרון את האוסקר..

מאוד אהבתי את התרסקות, ולמיליון דולר בייבי - לא ממש הייתה תחרות.
את נער החידות אהבתי עוד לפני שראיתי .. אבל לבבל הגיע יותר מאשר לשתולים.

השנה הכי אהבתי את הרשת החברתית. מקווה שהסרט וסורקין יזכו.
גם את Inception אהבתי, אבל פחות.
127 שעות היה טוב, אך מייגע. לשחקן - מגיע בהחלט, אבל לא לסרט..
ברבור שחור - כנ"ל לגבי פורטמן המתוקה שלנו.. אבל הסרט היה מבלבל ביותר וקצת מעיק.
הילדים בסדר - נחמד, אבל לא הבנתי מה הוא עושה באוסקר.
וגם מפייטר לא התלהבתי.

חוץ מזה - שום דבר לא יושיב אותי לראות סרטים בסגנון  שר הטבעות, או גלדיאטור.. גם אחרי שהם זכו..
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לראות לפני זה בהחלט עדיף'
לראות לפני זה בהחלט עדיף
23/02/2011 | 11:01
5
5
למרות שגם אז, יוצא שרואים סרט או 2 רק כי הוא מועמד לאוסקר.
נגיד, התחלה, הרשת החברתית, צעצוע של סיפור 3 וברבור שחור ראיתי לפני הכרזת המועמדות. נאום המלך ופייטר אחרי.

את הספר של נער החידות לא קראתי, והבנתי שהוא טוב יותר מהסרט.
בבל לא ראיתי, אז לא יכול להסכים או לתת סיבה נגד.

פייטר לדעתי הוא סרט מעולה. יותר טוב מברבור שחור. ג'יימס פרנקו לא ייקח על המשחק שלו ב127 שעות כי זה הזמן של קולין פירת' ונאום המלך.
סורקין בטוח ייקח.

וסתם שאלה - למה האנטי על שר הטבעות (די מובן) או גלדיאטור (לא מובן בכלל)???
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'זה לא אנטי עקרוני..'
זה לא אנטי עקרוני..
23/02/2011 | 19:05
1
5
אני לא אוהבת סרטים בסגנון, ומאלה ספציפית - אני די בטוחה שלא אהנה..
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שר הטבעות אני יכול להבין'
שר הטבעות אני יכול להבין
23/02/2011 | 20:53
2
לא קל להתחבר לזה, בעיקר למי שלא אוהב את הז'אנר.
אבל אני הייתי ממליץ לתת צ'אנס לגלדיאטור. משחק מעולה של ראסל קרואו (שזכה באוסקר על שחקן ראשי) ועוד יותר מעולה של חוואקין פיניקס (שהגיע לו לזכות על שחקן משנה, והפסיד משום מה לבניסיו דל טורו על טראפיק), שגונב את ההצגה.

לא בכוח, אבל זה באמת אחלה של סרט.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'נער החידות ספר גרוע.'
נער החידות ספר גרוע.
23/02/2011 | 19:08
2
2
לצפיה ב-'אבל סרט מעולה.'
אבל סרט מעולה.
24/02/2011 | 18:26
1
6
לצפיה ב-'לא ראיתי (yet)'
לא ראיתי (yet)
24/02/2011 | 18:29
5
לצפיה ב-'רק אני חושבת שמיליון $ בייבי הוא סרט מייגע?'
רק אני חושבת שמיליון $ בייבי הוא סרט מייגע?
24/02/2011 | 18:26
3
8
לצפיה ב-'כן'
כן
25/02/2011 | 18:16
2
10
קלינט איסטווד מלך.
סרט האיגרוף הטוב ביותר בכל הזמנים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ראית השור הזועם?'
ראית השור הזועם?
25/02/2011 | 18:30
1
60
לצפיה ב-'ודאי'
ודאי
25/02/2011 | 18:33
12
אני מעריץ של דה נירו, אבל לטעמי הוא קצת אוברייטד.
דה נירו משחק כמובן מעולה וגם ג'ו פשי אבל חסר לי שם משהו שאני אפילו לא יכול להסביר.
זה לא סרט שהדביק אותי לכיסא כמו מיליון דולר בייבי. מצאתי את עצמי משועמם בכמה רגעים, בעיקר באמצע הסרט.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בטח לראות...'
בטח לראות...
22/02/2011 | 19:15
2
3
הוא זכה באוסקר זה אליבי מצויין לראות את הסרט
למרות שאני הייתי יותר שמח לראות סרט שהמליץ עליו חבר טוב...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'השאלה, עד כמה זה אליבי מצוין באמת?'
השאלה, עד כמה זה אליבי מצוין באמת?
23/02/2011 | 11:07
1
4
יש כמה סרטים שזכו באוסקר שלא שווים אפילו 10 דקות צפיה (לדעתי בלבד).
גם אני מעדיף המלצה של חבר, אבל רק של חבר עם אותו טעם כמו שלי! חחחח
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הכוונה שלי'
הכוונה שלי
23/02/2011 | 13:48
1
שאתה ניגש לסרט ואתה לא יודע מי הוא ומה הוא אתה מחפש קצת מידע עליו
זה שהוא זכה באוסקר זה נקודות זכות אבל עם זאת אם סרט שזכה באוסקר יעמוד עם
סרט שהמליץ חבר או סרט ממש מדובר פה בפורום האוסקר פחות יהיה חשוב...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'צודק לחלוטין.'
צודק לחלוטין.
22/02/2011 | 19:15
1
10
(למשל: אין מה להשוות בשום רמה בין מטען הכאב ליהודי טוב!).

בהחלט זכייה  באוסקר אין בה כדי לרמז שהסרט הוא חובת צפייה.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
23/02/2011 | 11:08
3
לצפיה ב-'אני חושב שצריך לראות כל סרט שזוכה בפרס הזה,'
אני חושב שצריך לראות כל סרט שזוכה בפרס הזה,
22/02/2011 | 19:46
8
27
למרות שאני מודה שעל שיקאגו ויתרתי מראש.

גלדיאטור - 8/10. מוצדק. עדיין מצליח להעביר צמרמורת.
נפלאות התבונה - 8/10. מוצדק. שנה חלשה.
שיקאגו - כאמור, לא ראיתי, אבל לא מאמין שסרטים כמו כנופיות ניו-יורק או הפסנתרן פחות טובים.
שר הטבעות 3 - 8/10. לא בטוח שמוצדק, אבל בהחלט מובן. אהבתי את אבודים בטוקיו ומיסטיק ריבר יותר.
מיליון דולר בייבי - 8/10. אהבתי, אבל לא מוצדק. הטייס היה צריך לזכות (ודיקפריו בשחקן הכי טוב).
התרסקות - 6/10. בושה! כל הסרטים המועמדים היו יותר טובים ממנו. מינכן היה צריך לזכות.
השתולים - 9/10. מוצדק לחלוטין.
ארץ קשוחה - 9/10. הסרט הכי טוב של האחים כהן והכי טוב בכללי מאז החיים יפים.
נער החידות ממומביי - 7/10. לא בטוח שמוצדק, אבל בהחלט מובן.
מטען הכאב - 7/10. צריך לתת לו צפייה נוספת, אבל יש יותר מסרט אחד שהגיע לו יותר. ממזרים חסרי כבוד היה צריך לזכות.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אם צריך לראות כל סרט, אז למה שיקאגו לא? '
אם צריך לראות כל סרט, אז למה שיקאגו לא?
23/02/2011 | 11:11
7
21
כנופיות ניו יורק היה טוב יותר משיקאגו, אבל שיקאגו היה סרט גרנדיוזי. הוא היה סרט אוסקרים קלאסי.
ולמרות שהדמויות שם פוצחות בשירה כל איזה 10 דקות, זה לא גורע מהסרט. תן לו צ'אנס, אולי עוד תאהב!

מסכים שממזרים עדיף על מטען הכאב. אבל למה שיתנו את האוסקר לסרט על נאצים של קוונטין טרנטינו, כשאפשר לתת את הזכיה לסרט שכמעט אף אחד לא ראה בקולנוע, רק בשביל הסיפור האישי בין ביגלו לקמרון?

ולמה כזה אנטי על התרסקות? הוא לא סרט כזה רע. מה שמזכיר לי שאני חייב לראות את מינכן כבר!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'התרסקות קלישאתי, צפוי, מוגזם,'
התרסקות קלישאתי, צפוי, מוגזם,
23/02/2011 | 19:24
6
31
יומרני, מטיף, גימיקי, ועושה כל מה שרע בסוג הסרטים הזה (האירוניה שלו מאולצת וכושלת).
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
23/02/2011 | 20:15
18
סרט אדיר, ללא ספק הגיע לו לזכות באוסקר על פני 'הר ברוקבק' הבינוני.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' מסכים מאד'
מסכים מאד
24/02/2011 | 09:22
5
גם בעיני זו הזכייה הכי לא ראויה by far.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'התרסקות נפלא פשוט'
התרסקות נפלא פשוט
24/02/2011 | 09:35
2
15
שיקגו- אחד מיצירות המופת של העשור- סטירה חדה ומדויקת, שמדהים שהיא עדיין כ"כ עדכנית (המחזמר המקורי ישן..)  
ברוקבק- נפלא- אחד הסרטים המרגשים שראיתי, ותצוגת משחק נפלאה כנראה הכי טובה של שני השחקנים הנ"ל (במיוחד של לדג'ר). טוב שנתנו לו את הבימוי לפחות.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הבעיה שלי עם ברוקבק'
הבעיה שלי עם ברוקבק
24/02/2011 | 11:39
7
זה שהוא סרט איטי ממש!
אין לי בעיה מדי פעם לראות סרט איטי, שנבנה לאט עד לשיא.
אבל פה זה היה איטי מדי, לטעמי.
יותר מדי נוף גם, שלא ממש מוסיף לעלילה.

לפעמים יש סרטים שהנוף הוא דמות נוספת, והוא מוסיף לעלילה מאוד. פה זה הרגיש לי דווקא פוגע בעלילה.
לדג'ר ז"ל וג'ילינהול משחקים טוב מאוד, וגם מישל וויליאמס מפתיעה פה (בתפקיד הראשון שגרם לעולם לחשוב עליה בתור שחקנית טובה ולא בתור ההיא מדוסון קריק). אבל עדיין, הסרט עצמו בעייתי לי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'גם את עברת לאנטרקטיקה בגלל המבחנים?'
גם את עברת לאנטרקטיקה בגלל המבחנים?
24/02/2011 | 17:11
11
לצפיה ב-' התרסקות שווה את האוסקר.'
התרסקות שווה את האוסקר.
26/02/2011 | 15:36
3
לצפיה ב-'אממ אני חושבת שברוב הפעמים'
אממ אני חושבת שברוב הפעמים
22/02/2011 | 21:21
1
6
בהחלט לראות. זה מסקרן לפעמים לדעת למה סרט זכה... מה גרם לו להיות כל כך טוב.

גלדיאטור: אפילו שידעתי שהוא זכה באוסקר ולא כזה רציתי לראות עד שאבא שלי הכריח אותי, והבנתי שהניצחון שלו מוצדק..
נפלאות התבונה: שוב עם שחקן מדהים, סרט מדהים.
שיקאגו: אממ לא הייתי אומרת שהוא בהכרח חומר של אוסקר, הוא סרט טוב אני חושבת אבל שהגיע יותר לסרטים אחרים... אני חושבת שלפסנתרן הגיע יותר.
שר הטבעות 3: אממ בהחלט הסרט שהכי אהבתי מכל השלושה... ובהחלט הגיע לו לזכות באוסקר.
מיליון דולר בייבי: ואוו אממ בדיוק לפני איזה שעה ומשהו סיימתי לראות הטייס שגם היה מועמד. "מיליון דולר בייבי" בהחלט סרט שרציתי לראות בגלל שהוא זכה באוסקר.. והוא סרט נורא מרגש אבל אני לא הייתי יכולה להחליט בינו לבין הטייס את האמת.
התרסקות: פשוט לא.
השתולים: מסכימה לגמרי עם ההחלטה הזו, זוהי דרמת פשע עשויה היטב.. עם כל השחקנים הנכונים שגרמו לסרט הזה להיות הטוב ביותר.
ארץ קשוחה: את האמת שלא ראיתי חח כי הרעיון שלו לא כזה מעניין אותי, אפילו אם הוא זכה באוסקר...
למרות שכן, אם הוא יהיה בטלוויזיה אני אנסה לפחות לראות אותו.
נער החידות ממומביי: באמת שאני לא יודעת למה, לא התלהבתי מהסרט הזה בכלל.
מטען הכאב: ראיתי את הסרט לא מזמן בפעם הראשונה ולא יודעת.. לא התחבב עליי במיוחד, בטוח יש סרט אחר שהגיע לו יותר..

אממ אני מקווה שהשנה יזכה או ברבור שחור או נאום המלך או ההתחלה... אלה סרטים שמגיע להם לזכות באוסקר לדעתי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'השאלה היא...'
השאלה היא...
23/02/2011 | 11:19
3
האם זה שהסרט זכה אוטומטית הופך אותו לטוב?
גלדיאטור לדעתי נפלא ואני שמח שאבא שלך הכריח אותך!
ארץ קשוחה - קשה לי איתו. יש פה מלא שאוהבים אותו, אבל אני לא הצלחתי למצוא בו יותר מדי עניין.
ואיך אפשר לא להתלהב מנער החידות?! אחד הסרטים הקשים/מדכאים עם הסוף האופטימי האפשרי.

בקשר לשנה - ברבור שחור או ההתחלה נחשבים לקלף פרוע, כלומר לסרט שיכול לזכות בגלל חלוקת קולות מיותרת בין נאום המלך והרשת החברתית, למרות שרוב הסיכויים שנאום המלך ייקח
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'תסלחו לי שאני מתערב אבל'
תסלחו לי שאני מתערב אבל
22/02/2011 | 22:43
1
7
איך אף אחד לא מזכיר הסרט הכי משעמם אבר,
"הפצוע האנגלי"
אפילו עשו עליו פרק / קטע בסיינפלד
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'תתערב חופשי, מדינה דמוקרטית! חחחחח'
תתערב חופשי, מדינה דמוקרטית! חחחחח
23/02/2011 | 11:21
8
הפצוע האנגלי זה מ1997.
אני דיברתי פה רק על סרטים מ2001.

לא ראיתי עדיין, אבל לא נראה לי שיש סיכוי שאני אראה אותו מתישהו, בעיקר נוכח הפרק המיתולוגי ההוא של סיינפלד
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מטען כאב סרט עלוב'
מטען כאב סרט עלוב
22/02/2011 | 23:54
1
8
אני לא מגזים, אחד הסרטים הכי גרועים שראיתי בחיים. תחליפו את התרחשות הסרט במיקום אחר, נגיד צ'צ'ניה, ובמקום אמריקאים אלה יהיו רוסים, והסרט הזה בכלל לא היה מוזכר.
בכלל, שנה מאד חלשה לקולנוע. אני מת על טרנטינו אבל ממזרים חסרי כבוד רחוק מאד מהקלאסיקות ספרות זולה, כלבי אשמורת ולהרוג את ביל. לדעתי חסין מוות יותר טוב ממנו.

2001 - גלדיאטור לא ראיתי כי פשוט אני לא סובל סרטים הסטוריים. מהרשימה ראיתי את ארין ברוקוביץ' וטראפיק. ביניהם אהבתי יותר את ארין.
2002 - נפלאות התבונה באמת סרט ענק. אוסקר מוצדק, למרות שלא ראיתי את השאר.
2003 - שיקאגו בינוני, כנופיות ושעות עוד יותר. לא ראיתי עדיין את הפסנתרן.
2004 - לא ראיתי שום דבר חוץ ממיסטיק ריבר שלדעתי הוא אחד הסרטים הטובים שנעשו.
2005 - מיליון דולר בייבי סרט נהדר. פרט אליו ראיתי רק את הטייס שגם אותו אהבתי.
2006 - התרסקות לא כ"כ אהבתי. הר ברוקבק לדעתי סרט יותר יפה. קאפוטה לא סוחב לאוסקר, ואת השאר לא ראיתי.
2007 - אחלה סרט השתולים. באמת. לא יודע אם נתנו לו מטעמי פיצוי או לא, אבל לדעתי הסרט שווה אוסקר בלי שום קשר. חוץ מבבל לא ראיתי כלום מהרשימה.
2008 - פה אני לא מסכים בענק. לטעמי ארץ קשוחה זה הסרט הטוב ביותר של שנות ה 2000 ויבוא יום והוא יחשב לקלאסיקה. יצירת מופת. ג'ונו וכפרה לא ראיתי, מייקל קלייטון הרדים אותי באמצע, וזה יגמר בדם עומד רק בזכות המשחק הנדיר של דניאל דיי לואיס.
2009 - לא ראיתי כלום חוץ מנער קריאה אז אני לא אגיב.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כמה הערות/הארות'
כמה הערות/הארות
23/02/2011 | 11:25
3
מטען הכאב בהחלט משעמם. אבל לא מסכים איתך לגבי ממזרים. אני חושב שזה הסרט הכי טוב שלו, בתיקו עם ספרות זולה.

גלדיאטור... הוא הרבה יותר מסרט היסטורי. נכון, יש שם קיסרים וסוסים ומרכבות. אבל זה סרט יותר על גאולה ועל גבורה מאשר על היסטוריה. בהחלט ממליץ לצפות בו.
לגבי 2008 יש לנו לפחות חצי הסכמה, לגבי מייקל קלייטון וזה ייגמר בדם.
ותראה את נער החידות ואת באנג'מין באטן. סרטים טובים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הרבה מרגישים לי לא מוצדקים'
הרבה מרגישים לי לא מוצדקים
23/02/2011 | 12:56
1
7
מאוד אהבתי את מטען הכאב (מה זה התרגום המחורבן הזה? שם הסרט מתייחס לארגז שבו הוא שומר את חלקי הפצצות שהוא פירק), אבל אני לא חושב שהוא ראוי לאוסקר.
גלדיאטור הוא אחד מסרטי האקשן האהובים עלי, אבל אני לא מוצא בו שום דבר מעבר לאקשן. ארץ קשוחה אכן היה בעייתי מאוד. אני יכול להמשיך עוד ועוד, אבל יש סרט אחד שבאמת לא ראוי בעיני: השתולים. ראיתי אותו אחרי שראיתי את המקור (המעולה), ומעבר לעובדה שהרסו את העלילה לחלוטין ושאחד הדברים החשובים בעלילה לא הצליח לצלוח את מעבר התרבות בהצלחה (התיקון על המעטפה), הוא גם הרגיש כמו סרט שלא מצליח להחזיק מים בפני עצמו, בלי שמשווים אותו למקור. אחד הסרטים הרעים שראיתי בשנים האחרונות.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בקשר לשתולים, ולשאר התגובה גם'
בקשר לשתולים, ולשאר התגובה גם
23/02/2011 | 13:56
6
מודה - לא ראיתי את הטרילוגיה המקורית.
אני חושב שהיו צריכים לתת לטייס או לכנופיות ניו יורק, ובגלל שהאקדמיה פספסה את זה, נתנו לשתולים. לא שזה סרט רע, אבל לא הכי טוב של סקורסזה.

בקשר לשם בעברית של מטען הכאב, זה דווקא עובד לא רע. כמו שרשמת, Hurt Locker זה הארגז. אבל גם השם בעברית מתאים - יש לו מטען מלא בכאבים מכל הפעולות שלו, אז זה יוצא לא רע. אבל שוב, לדעתי - לא ראוי לאוסקר בכלל.

ודווקא בגלדיאטור אני מוצא המון מעבר לאקשן, אבל אולי זה רק אני

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אצלי אישית זו חובה.'
אצלי אישית זו חובה.
23/02/2011 | 15:53
1
5
סתם כדי לדעת אם הוא היה שווה את האוסקר.
לפי הקריאה פה אני רואה שהעשור הזה היה מלא בזכיות לא מוצדקות...

2001- גלדיאטור אחלה סרט, לא ראוי לאוסקר אבל. גם שאר הסרטים מעניינים אבל לאף אחד לא הייתי מביא את הפסלון.
2002- נפלאות התבונה מהסרטים המחורבנים ביותר. ממה שראיתי מבין השאר- שר הטבעות 1 גרוע, פארק גוספורד חביב.
2003- זכייה יפה, אבל הייתי מעדיף לתת לפסנתרן או ל"השעות". כנופיות ניו ושר הטבעות 2 לא משהו. שנה טובה.
2004- זכייה לא מוצדקת. סרט חביב, הכי טוב בטרילוגיה, אבל לא ראוי לשום פרס. מיסטיק ריבר המופתי היה צריך לזכות. את השאר לא ראיתי.
2005- זכייה מוצדקת. מבין מה שראיתי, שזה ארץ לעולם לא וזה, למיליון היה מגיע לזכות.
2006- בעע, התרסקות כזה גרוע. לא ראיתי את השאר שאני יכול לדעת למי יותר הגיע. ראיתי את לילה טוב ובהצלחה והוא היה סתם סרט.
2007- לא מגיע, הייתי נותן למכתבים.
2008. שנה חזקה מאוד, עם זכייה מוצדקת, מסרטי העשור.
2009- שנה גרועה לגמרי. סרטים מעפנים. לאף אחד לא הגיע לזכות, במיוחד לא לזוועה "נער החידות".
2010- שיפור משמעותי. לא הבנתי את ההתלהבות ממטען הכאב, אבל הוא היה בסדר. לא אוסקר. לממזרים היה מגיע הרבה יותר.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מסכים עם חלק ממה שרשמת'
מסכים עם חלק ממה שרשמת
24/02/2011 | 12:17
5
מסכים שמיסטיק ריבר היה צריך לזכות ולא ש"ה3.
ב2007, לא ראיתי את מכתבים, אבל מה לעשות, השתולים זה הפיצוי לסקורסזה.
שוב, יש לי בעיה עם ארץ קשוחה. לא ששאר הסרטים היו וואו, אבל את ארץ קשוחה לא אהבתי בכלל.
ממזרים>מטען הכאב
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'חבר מארה"ב אמר לי פעם שבשבילו האוסקר'
חבר מארה"ב אמר לי פעם שבשבילו האוסקר
23/02/2011 | 18:58
2
11
הוא אינדיקציה לסרטים שאמורים להיות טובים, מה שאומר שבעצם דבקה באוסקר תווית טובה - סרט שמועמד/זוכה באוסקר הוא סרט טוב. לא תמיד זה נכון, אבל התווית הזו בעצם עושה מה שניסתה לעשות: לקדם את הסרטים המועמדים/זוכים ולתת להם פוקוס שאולי לא היו מקבלים אם לא האוסקרים.

בכל מקרה, תמיד יהיו סרטים טובים יותר שזכו ("מיליון דולר בייבי", "ארץ קשוחה", "נערות החידות..") וסרטים לא טובים שזכו (אני אסבור פה מיתוסים: "גלדיאטור", "נפלאות התבונה", "שיקאגו" וכמובן "מטען הכאב"). נקווה שהשנה יהיה סרט טוב באמת שייקח ולא סתם עוד אחד שהיח"צ שלו היה מאסיבי בטירוף (:
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'זה די ברור שמועמדות/זכיה זה תווית טובה'
זה די ברור שמועמדות/זכיה זה תווית טובה
24/02/2011 | 12:19
1
5
אף פעם לא טענתי שסרטים שמועמדים/זוכים באוסקר לא שווים צפיה.
מה שכן, הטענה המקורית שלי הייתה שסרט שזוכה לא תמיד הוא הכי טוב.

כן, לאחרונה זה נהיה יותר יח"צ (שייקספיר מאוהב על פני להציל את טוראי ראיין), אבל לא בטוח של מי היח"צ הכי טוב השנה.

איך גלדיאטור נחשב רע?! :-O
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'היח"צ הכי טוב השנה, לדעתי, הוא של נאום המלך'
היח"צ הכי טוב השנה, לדעתי, הוא של נאום המלך
25/02/2011 | 15:08
2
ולא התלהבתי מגלדיאטור. הוא לא סרט רע, אבל הוא פשוט סרט סתמי ולא מעניין.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני משתדל שכן'
אני משתדל שכן
23/02/2011 | 19:01
7
5
רוב הסרטים שזכו שווים את הצפייה ורק לשם הסקרנות כדי להבין מה מצאו בהם חברי האקדמיה.
בכל אופן אני מסכים שבעשור האחרון הבחירות היו לא מוצלחות. בעיקר הבחירה האחרונה והפלצנית במטען הכאב כשיש אלטרנטיבות כמו ממזרים חסרי כבוד ואוואטר (יהודי טוב עדיין לא ראיתי). אבל אני חושב שהאישו כאן הוא לא הזוכים, אלא העשור הדל והחסר יצירתיות וחדשנות לעומת הניינטיז. אנחנו מתלוננים כאן על סרטים כמו התרסקות ושיקאגו שזכו, אבל תכל'ס - אילו אלטרנטיבות כבר יש? הזכיות הללו הן תוצר של עשור חלש. הזוכה היחיד בעשור האחרון שמתקרב לתור הזהב בניינטיז הוא נפלאות התבונה (שכמה כאן קטלו ואלוהים יודע על מה) שהשאיר אותי מרותק ופעור פה.

אגב, שמתי לב למגמתיות בהבדלים בין עשור לעשור. הסבנטיז שופע קלאסיקות עם רשימת סרטים בלתי נגמרת ועם השחקנים הגדולים בכל הזמנים, האייטיז נוראים עם כמה הבלחות קטנות (פני צלקת, פול מטאל, תנאים של חיבה, הניצוץ), גם מוזיקלית אגב אבל זה נושא אחר ולאחר מכן הניינטיז עם שחקנים צעירים מעולים ובמאים שפורצים לבמה המרכזית.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני לא בטוח שזה היה עשור דל'
אני לא בטוח שזה היה עשור דל
24/02/2011 | 12:32
6
2
כן, היו כמה זוכים הזויים ומועמדים הזויים.
אבל דווקא היו המון סרטים טובים ושווים.
אי אפשר להשוות את הקלאסיקות של שנות ה70 לסרטים של היום.

זה כמו שעוד 30 שנה אנשים יסתכלו על גדליאטור, שיקאגו, ארץ קשוחה ויגידו "וואו! איזה קלאסיקות! פעם עשו סרטים עם בני אדם ולא עם רובוטים/אנימציות/הולגרמות"
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לא מסכים'
לא מסכים
24/02/2011 | 14:45
5
1
אני לא רואה באף אחד מהסרטים שציינת חומר לקלאסיקה עתידית. אולי גלדיאטור, אולי. עזוב את הסבנטיז, זה עשור שקשה עד בלתי אפשרי להתקרב אליו, אני משווה לשנות ה-90. אין מה להשוות, על כף אצבע אחת אני יכול לספור את הסרטים שנכנסים לאותו לבל של קלאסיקות כמו פייט קלאב, אמריקן ביוטי, ניחוח אישה, הכי טוב שיש, חומות של תקווה ואני יכול להמשיך עד מחר..
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מסכים חלקית'
מסכים חלקית
24/02/2011 | 14:57
לא אומר ששנות ה90 לא היו עשור טוב.
אבל אנחנו רואים את זה גם במבט מפוקח של לפני 10 שנים.
אם עשיית הסרטים הולכת בכיוון של אווטאר יותר מאשר בכיוון של דרמות מונעות שחקנים (אמריקן ביוטי, חומות של תקווה, נאום המלך אפילו), אז יכול להיות שהסרטים שאנחנו אומרים שהם לא משהו עכשיו, יהיו הקלאסיקות של עוד כמה שנים.

נעשו מלא סרטים טובים בשנות ה90 ואני לא מזלזל בעשייה הקולנועית אז.
אבל אי אפשר להגיד ששנות ה2000 היו דלות מבחינת עשייה קולנועית, למרות הזוכים הלא ראויים לעיתים באוסקר.
ממזרים חסרי כבוד, למעלה, רקוויאם לחלום, גלדיאטור, שמש נצחית בראש צלול, היוקרה, האביר האפל ויודע מה? אפילו אווטאר וטרילוגיית שר הטבעות.

בסופו של דבר, כמו בכל תחום (כולל מוזיקה, שהזכרת בתגובה הראשונה שלך), יש עליות ומורדות.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'העשור הראשון של שנות ה-2000'
העשור הראשון של שנות ה-2000
26/02/2011 | 14:18
3
6
טוב לא פחות משנות ה-90.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הבעיה של אנשים כאן '
הבעיה של אנשים כאן
26/02/2011 | 14:20
1
4
שהם כל כך מסתכלים על סרטים שבאו מהולוויד מה שנקרא אוסקר מייד כעל המייצג את הקולנוע בעולם,שהם שוכחים סרטים ענקים שנוצרו בשנות ה-2000 שהם לא אמריקאים,עיר האלוהים זו דוגמא לקולנוע משובח הרבה יותר מ-95 אחוז מהסרטים האמריקאים שיצאו באותם שנים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ודרך אגב גלדיאטור '
ודרך אגב גלדיאטור
26/02/2011 | 14:21
5
זה סרט נחמד ולא יותר מזה אם לא פחות מזה.
וזה שאנשים מתייחסים אליו כאל קונטרה או המשך של הסרטים הטובים משנות ה-90 לא מעיד טובות עליהם.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'תן דוגמות'
תן דוגמות
27/02/2011 | 15:07
5
עיר האלוהים סרט שיש לי ומשום מה עוד לא יצא לי לראות. אילו עוד סרטים בעשור האחרון מתקרבים לקלאסיקות כמו פייט קלאב, אמריקן ביוטי, ספרות זולה, כלבי אשמורת, החשוד המידי, פורסט גאמפ וכ'ו וכ'ו?
אני יכול לספור אולי 2-3
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'צר לי לאכזב'
צר לי לאכזב
23/02/2011 | 22:03
4
אבל, כבר ממזמן אין קשר בין סרט טוב לסרט זוכה אוסקר. האוסקר הפך לכלי פוליטי פנימי של הוליווד, ומיצג יותר יוקרה מאשר איכות.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ידוע שהבחירות של שופטי האוסקר מוטות'
ידוע שהבחירות של שופטי האוסקר מוטות
25/02/2011 | 14:12
3
ולא ענייניות. מבחינתי סרט שזכה בפרס הסרט הטוב או בהרבה פרסים מקבל מראש נקודות חובה.

חוץ מזה מי רואה סרטים רגילים ?...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אחלה פוסט בנאדם!!'
אחלה פוסט בנאדם!!
25/02/2011 | 17:11
2
4
אני מגיע מהראשי ואלא התשובות שלי:

אני חושב שאם סרט זכה באוסקר אז יש מקום לצפות בו למרות שיש פה חלק מהסרטים שלא ראיתי (שר הטבעות 3, מטען הכאב, שיקגו)

האמת היא שמכל הסרטים -שכן- ראיתי כולם היו מדהימים ככה שאני לא יכול להגיד מילה רעה אבל עצם העובדה שאת שלושת הסרטים שלא ראיתי, לא ראיתי, אז אני חושב שזה אומר משהו עליהם, במיוחד מטען הכאב שבכלל לא שמעתי עליו שזה הזוי בפני עצמו כי הוא זכה באוסקר וגם לא מזמן.. (ואני כן בנאדם שרואה סרטים)

אווטר ללא ספק היה צריך לזכות.

אפרופו דיברת על השנה, אני חושב שאם "התחלה" יהיה מועמד הוא צריך לזכות, זה ללא ספק אחד מ5 הסרטים הכי טובים שיצא לי לראות בחיים הקצרים שלי, את נאום המלך לא ראיתי אבל אני כנראה אראה בדיוידי.

אני חייב גם לציין שאני לא מבין למה אתה מדבר על נפלאות התבונה בצורה כזאת, נכון שאתה לא אומר שזה חרא של סרט ושהוא לא היה צריך לזכות אבל מתוך שבעת הסרטים שכן ראיתי כאן (שזכו באוסקר) הוא אחד מהטופ 3 בלי לחשוב פעמיים. סרט מדהים, אחד הסרטים הבודדים שראיתי לפחות 5 פעמים..

ושוב הפעם, אחלה פוסט!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כבר הכריזו על המועמדים לאוסקר 2011,'
כבר הכריזו על המועמדים לאוסקר 2011,
25/02/2011 | 17:30
1
7
והטקס אף משודר בלילה שבין יום ראשון לשני הקרובים. "התחלה" אכן מועמד בקטגוריית הסרט הטוב ביותר, אך הוא לא נמצא בטופ 5 משום שנולאן לא מועמד בקטגוריית הבימוי. שני המועמדים המובילים עם "הרשת החברתית" ו"נאום המלך", עם עדיפות ברורה ל"נאום המלך". אם תהיה הפתעה כלשהי, עדיין "התחלה" לא נמצא ברשימת הסרטים שבאים אחרי אלו שציינתי.

למען הסר ספק, גם אני רוצה מאוד ש"התחלה" יזכה בקטגוריה הזו, אבל עובדתית פשוט אין סיכוי. נותר רק לקוות שנולאן יזכה בקטגוריית התסריט המקורי, וגם זה בספק.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'המועמדים המובילים הם**'
המועמדים המובילים הם**
25/02/2011 | 17:31
7
לצפיה ב-'מישהו במקרה יודע'
מישהו במקרה יודע
25/02/2011 | 17:53
6
היכן ניתן לראות את הסרטים המועמדים בקטגוריית הסרטים הקצרים?

אודה מאוד לעזרתכם
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'2001 הייתה שנה טובה'
2001 הייתה שנה טובה
25/02/2011 | 17:56
5
עם גלדיאטור, טראפיק, שוקולד, ארין ברוקוביץ, רקוויאם לחלום
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'נאום המלך'
נאום המלך
26/02/2011 | 00:00
3
לצפיה ב-'הזדמנות שנייה'
הזדמנות שנייה
26/02/2011 | 00:17
2
6
אחד הסרטים היותר טובים ומרגשים שראיתי אי פעם בחיים שלי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סתם סרט אמריקאי טיפוסי'
סתם סרט אמריקאי טיפוסי
26/02/2011 | 14:23
1
6
עוד סרט על האמריקאי הלבן העשיר שנתקל בעוד כושי שמטנף את הרחובות ונזכר שהכושי הזה זה בעצם בן אדם.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הסרט הזה לא מבוסס על סיפור אמיתי במקרה? '
הסרט הזה לא מבוסס על סיפור אמיתי במקרה?
26/02/2011 | 14:59
56
לצפיה ב-'לי יש תאוריה בדברים האלה:'
לי יש תאוריה בדברים האלה:
26/02/2011 | 15:33
9
אם זה סרט של קלינט איסטווד, אז הוא "זוכה אוסקר" מבחינתי גם אם הוא לא זכה בפסלון. פשוט כי זה כבר הגיע למצב שלא משנה מה הוא יוציא, אני יכול להגיד בעיניים עצומות שאני יאהב את זה וכל פעם זה הוכיח את עצמו מחדש.

מלבד זה, התרסקות, שר הטבעות, גלדיאטור, נפלאות התבונה לדעתי הם סרטים ראויים, טובים וכאלה שאני מצאתי לנכון להגדיר בתוך הרשימת הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים, אז פה המתאם בין האוסקר לטיב הסרט הוא די טוב.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'עבר לטאגליינס'
עבר לטאגליינס
27/02/2011 | 10:46
4

הודעות אחרונות

08:35 | 20.01.19 אורחים בפורום
12:07 | 17.01.19 דני הזמיר 666
07:24 | 16.01.19 אורחים בפורום
09:02 | 11.01.19 ALON408
00:05 | 11.01.19 רועי סיני
17:07 | 10.01.19 דני הזמיר 666
16:58 | 10.01.19 רוב הזמן נח
10:47 | 10.01.19 big ass blue
12:42 | 05.01.19 אורחים בפורום
10:44 | 03.01.19 דני הזמיר 666
10:24 | 01.01.19 ניקיטה FTB
13:30 | 27.12.18 דני הזמיר 666
10:37 | 25.12.18 אורחים בפורום
17:46 | 20.12.18 אורחים בפורום
11:52 | 20.12.18 דני הזמיר 666

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ