לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2590325,903 עוקבים אודות עסקים

פורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

לצפיה ב-' סיכום שנת 2010 בקולנוע '
סיכום שנת 2010 בקולנוע
<< ההודעה הנוכחית
25/12/2010 | 11:53
66
212
כן כן, גבירותיי ורבותיי,
שנת 2010 עומדת להסתיים וזה הזמן לסכם,
אפשר כמובן לסכם לפי ז'אנרים (ע"ע סיכומים קודמים), לפי דירוג מספרי או סתם לכתוב אילו סרטים אהבתם (או לא אהבתם)

וכמובן, מהו סרט השנה שלכם?

ובנוסף, שאלת רשות: לאילו סרטים אתם מחכים בשנת 2011?
סרטים וקולנוע >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אצלי זה'
אצלי זה
25/12/2010 | 13:30
32
נתחיל באלה שפחות אהבתי:
"גנב עירוני"
"רובין הוד"
"האמריקאי"
"הרוצח שבתוכי"

סרטים שאהבתי השנה ללא דירוג:
"RED"
"הבלתי נשכחים"
"מצ'טה"
"סופר הצללים"
"הילדים בסדר"

ונעבור לדירוג החשוב:
5. "סקוט פילגרים נגד עולם" - יותר מסתם סרט מגניב, הרשתי שצריך להכניס אותו לדירוג,
4. "אליס בארץ הפלאות" - בניגוד למה שהרבה אנשים אמרו לי, אני דווקא חושב שזה אחד הטובים שיצאו השנה,
3. "הרשת החברתית" - סרט עשוי טוב, קצבי, עם מוזיקה נהדרת,

לשני המקומות הראשונים הגיעו 2 סרטים ראויים ובהחלט טובים,
למקום השני הגיע "שאטר איילנד" - זו דרמה פסיכולוגית מרתקת, אהבתי את המשחק, את ההרעיון מאחורי הסיפור,

אני חייב לציין שהשנה (בניגוד לשנים קודמות) היו לי ממש לבטים מה לבחור בתור סרט השנה, עברתי על הסרטים שראיתי השנה, ובאמת היה קשה לי לבחור,
ובמקום הראשון, סרט השנה שלי:
"התחלה" - למרות הלבטים שהיו לי הוא עקף בקצת את המקום השני,
סרט שעשוי ברמה אחרת משאר הסרטים שראיתי השנה,
סרט עם  מוזיקה טובה, צילום, עריכה ובימוי טובים, וכמובן אפקטים נהדרים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שני סרטים שבאמת הותירו עלי חותם'
שני סרטים שבאמת הותירו עלי חותם
25/12/2010 | 17:27
1
38
למרות שאני יוצאת זונת מיינסטרים בבחירות הזאת:
1. צעצוע של סיפור 3
2. ההתחלה

יש לציין שעוד לא ראיתי את סקוט פילגרים ואת הרשת החברתית, שיש סיכוי שגם אותם הייתי מציינת...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אה אה..'
אה אה..
25/12/2010 | 17:31
22
שחכתי את מופע הפלאים של דר' פרנאסוס, לא יצירת מופת, אבל אחד הטובים של השנה...

אוף... ברור שיש עוד מלא ששכחתי...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בלי ספק, "התחלה"'
בלי ספק, "התחלה"
25/12/2010 | 17:31
1
46
ראיתי את הסרט ביום שיצא בארץ ומאז הוא לא יוצא לי מהראש. נהניתי מהמון סרטים השנה ("הרשת החברתית", "הילדים בסדר", "צעצוע של סיפור 3", "החבר'ה האחרים", "גנוב על הירח", "טרון המורשת", "הדרקון הראשון שלי", "שאטר איילנד", ,רובין הוד" ו"הנסיך הפרסי" הם רק כמה דוגמאות לכאלה שנהניתי מהם) והיו גם כמה סרטים רעים ("האמריקאי", "סקייליין", "כשף האוויר האחרון" ועוד). אף אחד לא משתווה ל"התחלה", יצרת מופת של ממש. יהיה לי ממש עצוב לראות אותו מפסיד באוסקר הקרוב במלא קטגוריות ראשיות ):
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'"איירבנדר" עיצבן אותי ברמות'
"איירבנדר" עיצבן אותי ברמות
26/12/2010 | 10:42
34
עבדו עליי עם התלת מימד.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שנה חלשה יחסית... בשליפה:'
שנה חלשה יחסית... בשליפה:
25/12/2010 | 18:59
25
הסרטים שהכי נהנתי מהם השנה הם:
אינספשן
הארי פוטר 7 חלק 1
IP Man 2
סקוט פילגרים

שניים שעוד לא ראיתי ותחושת בטן אומרת לי שאהנה מהם מאוד:
קיקאס
הנערה עם קעקוע דרקון

יש עוד כמה שחשבתי שהם מ-2010 אך התברר לי שלא - soul kitchen, defendor, תא 211 ואחרים.

היו ה-מ-ו-ן סרטים מאכזבים.... שווה שרשור נפרד.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סרט השנה שלי.'
סרט השנה שלי.
25/12/2010 | 19:48
37
מהו סרט השנה שלכם?

סרט השנה שלי הוא Inception, משום שמדובר בסרט מדהים מכל הבחינות. לא יכולתי להפסיק לחשוב עליו מהרגע שסיימתי לראות אותו, ולא נרגעתי עד שראיתי אותו שוב, כשבועיים לאחר הצפייה הראשונה. עד כה ציפיתי בסרט כבר שלוש פעמים, והוא בין הסרטים היחידים שראיתי פעמיים בקולנוע. דירגתי אותו 9/10 בלבד, אך אני שוקל לעומק אם מגיע לו 10/10, ובהחלט יכול להיות שהוא יקבל אצלי ציון מושלם בצפיות הבאות.

סרט נוסף שאהבתי מאוד השנה הוא Kick-Ass, שגם הוא נמצא בין הסרטים היחידים שראיתי פעמיים בקולנוע (בכללי למען הסר ספק, ולא רק השנה). ראיתי אותו פעם נוספת בהפרש של ימים אחדים מהצפייה הראשונה. סרט פאן מטורף, ונהניתי ממנו מאוד. ראיתי אותו כארבע פעמים בכולל. הוא מקבל אצלי ציון גבוה מאוד של 9 מתוך 10. יכול להיות שאני אשקול להוריד לו את הציון ל-8, כדי לא לבייש את שאר התשיעיות ברשימה שלי. אבל קחו זאת בערבון מוגבל, משום שאני לא מבטיח כלום.

לגבי המקום השלישי התלבטתי רבות, ולא הצלחתי להגיע עם עצמי להסכמה. ראיתי כ-45 סרטים שיצאו השנה לאקרנים, ואהבתי רק כ-8 מתוכם, כאשר מתוך ה-8 האלה אהבתי מאוד רק 2. את השאר אהבתי ברמה סבירה, אך לא מספיק בשביל לדרג אותם כ"הסרט האהוב". סה"כ צריך לזכור שמדובר במושג די יחסי... כמובן שיש לקחת בחשבון את הסרטים שטרם הספקתי לראות, כגון The Town ו"הרשת החברתית". שמעתי בינתיים רק שבחים על שני הסרטים הנ"ל, עם דגש גדול מאוד על הרשת החברתית כמובן.

לאילו סרטים אתם מחכים בשנת 2011?

ציפיתי מאוד ל"שודדי הקאריביים 4", ובכן, עד שראיתי את הטריילר שלו. כבר כתבתי כאן בעבר לגביו, ופשוט אחזור על דבריי: מרגישים מאוד בחסרונם של הדמויות וויל ואליזבת', לא מוצא חן בעיני שהעבירו את בארבוסה לצד של הטובים משום שזה לא מתאים לדמות שלו בעליל (בשום מצב או סיטואציה), והטריילר עשוי ממש לא ברוח של הטרילוגיה (שהיא הטרילוגיה האהובה עליי אגב).

אם כך, מהו הסרט שאני הכי מצפה לו כעת? ובכן, אני מצפה מאוד לסרט הבא של מת'יו ווהן שהביא לנו את "קיק אס" סרט הפאן המופתי ואת "אבק כוכבים" הפנטסטי והמדהים. הפרויקט הנוכחי שלו הוא כאמור "אקס-מן: מחלקה ראשונה", סרט מקדים לטרילוגיה הבינונית (שאני אוהב משום מה). אני מצפה להמון מהסרט הזה, כך שיש סיכוי גדול שאתאכזב. ציפיתי מאוד בזמנו ל"קיק אס", משום ש"אבק כוכבים" הוא בין סרטי הפנטזיה האהובים עליי (הוא מדהים ומרגש מבחינתי). אבל כ"כ ציפיתי לסרט, עד שהרגשתי שהוא יוצא לי מכל החורים והתבאסתי ממנו טילים... וכך יצא מצב שהגעתי לסרט עם אפס ציפיות (התאכזבתי טרם הצפייה בסרט), וככל הנראה הצלחתי ליהנות ממנו ברמות מטורפות משום שהייתי בחוסר ציפיות כלשהן. אני חושש שאם אמשיך לצפות מאוד לסרט המקדים של אקס-מן, יווצר מצב של "כגודל הציפיה, גודל האכזבה".
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לפי הדירוגים שלי ב-imdb:'
לפי הדירוגים שלי ב-imdb:
25/12/2010 | 20:32
12
46
תחיית ואלהלה (8) - ניקולס וינדינג רפן שוב אחראי על סרט השנה שלי. סרט מעולה שלא הייתי ממליץ עליו לאף אחד. איזה אקסצנטרי אני.
התחלה (7) - רעיון שנגנב מסקרוג' מקדאק, יותר מדי פגמים, אבל אחלה סרט אקשן בסופו של דבר.
שאטר איילנד (7)- מין חיקוי משולב של ממנטו והמכונאי, סוף יומרני למדי, אבל עשוי יפה.
שטן (6) - סרט מבדר עם קונספט שנחמד לראות אותו מתפתח. טוויסט? שאמלאן מאבד את זה...
כמו יום ולילה (6) - עושה את העבודה, אחלה אקשן.
רד (6) - כנ"ל.
אליס בארץ הפלאות (5) - חלש מאוד. אפילו מעריצי בארטון משקרים לעצמם כשאומרים שזה סרט טוב.
קפואים (5) - סרט טיפשי אך משעשע לפרקים.
מצ'טה (5) - כנראה שמבחינת רוברט רודריגז לעשות סרט טראש זה לעשות זבל של סרט. די, שיחזור לעשות סרטי ילדים.

אין יותר מדי סרטים מ-2010 שאני רוצה להשלים וזה די עצוב. מה שאני הכי מחכה לו ב-2011 הוא Drive של NWR בכיכובם של ריאן גוסלינג, רון פרלמן, כריסטינה הנדריקס (גררר) ובריאן קרנסטון (שובר שורות). Contagion של סודרברג על התפרצות מחלה קטלנית עם מאט דיימון, קייט וינסלט, גווינית' פלטרו ואחרים. אפילו קווין סמית' הצליח לסקרן אותי עם הטיזר של Red State.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כמו יום ולילה'
כמו יום ולילה
25/12/2010 | 20:41
10
נמרח בצורה מיותרת, טריילר מבטיח, סרט - מאכזב.
אם כבר-
גם "החבר'ה האחרים".
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לתת ל"שטן" 6 זה לתת 6 נקודות יותר מדי'
לתת ל"שטן" 6 זה לתת 6 נקודות יותר מדי
27/12/2010 | 17:31
2
15
אחד הסרטים המטופשים שראיתי השנה, או בכל שנה.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'רוב סרטי "האימה" מטופשים,'
רוב סרטי "האימה" מטופשים,
27/12/2010 | 18:00
1
15
אבל בשטן היה רעיון נחמד ולא שחוק, היה קצר, שעשע לעיתים... הרגשתי שהגיע לו קצת יותר.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הוא קצר, ניתן לו את זה...'
הוא קצר, ניתן לו את זה...
28/12/2010 | 15:40
7
לצפיה ב-'רגע רגע רגע רגע!!!!'
רגע רגע רגע רגע!!!!
27/12/2010 | 20:59
2
22
ברור שולהלה רייזינג היה סרט השנה - אם הוא היה מ2010!

זהו.
היה חשוב לי לציין.

הוא מ-2009.

בגלל זה לא בחרתי אותו.

אחרת ברור.

גם אני נתתי ליום ולילה 6 אגב, נראה לי, באמת אחלה סרט.
קפואים ואליס לא זכאים להכנס לרשימת הטובים לדעתי. חח

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ב-2009 הוא הוקרן לראשונה בפסטיבל ונציה.'
ב-2009 הוא הוקרן לראשונה בפסטיבל ונציה.
27/12/2010 | 21:14
1
12
לעולם הוא יצא במרץ 2010, לכן יש להחשיב שהוא "מתחרה" ב-2010.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'תלוי מי יוצר את הרשימה..'
תלוי מי יוצר את הרשימה..
27/12/2010 | 21:36
8
בכל אופן אני מתייחס לפי ימדב..

כך או כך סרט מצוין. (מהטובים של 2009. )

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בא לך להסביר את בחירת ואלהלה ?'
בא לך להסביר את בחירת ואלהלה ?
27/12/2010 | 22:02
4
9
מסקרן אותי לדעת למה אהבת אותו עד כדי כך
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'את זה כתבתי ביולי כשראיתי את הסרט:'
את זה כתבתי ביולי כשראיתי את הסרט:
27/12/2010 | 22:16
14
בשנה שעברה ניקולס וינדינג רפן הוציא את ברונסון שהפך לסרט השנה שלי, ונראה לי שהוא עשה את זה שוב השנה. מדס מיקלסן מרתק אותי כבר תקופה ארוכה, שחקן מאוד איכותי בעיניי, ואפילו בדמות הטיפשית שלו בטרילוגיית פושר ניכר משהו עמוק ומעניין מתחת לפני השטח. הסרט מאוד פסיכודלי ומופשט, כמעט עד כדי פלצנות, אבל רפן עושה עבודה נהדרת בלשמר את כל האלמנטים של הז'אנר מבלי לוותר על החזון האישי והייחודי שלו. האלימות מצולמת באופן טבעי וריאליסטי, לכן אני לא ממליץ למי שנגעל בקלות לצפות בו. אפילו אני, צופה מנוסה בעל סיבולת גבוהה, נאלצתי להפנות את המבט ולכווץ את שרירי הפנים כשראיתי איך הוא קרע למישהו את הבטן באצבעותיו ושפך את כל מערכת העיכול על האדמה. (7/10)

זה לא מסביר מי יודע מה, אבל נחמד שחזיתי את בחירת סרט השנה שלי כבר באמצע הדרך וגם בהמשך הציון עלה (אגב, אין קשר בין ציון לבין הבחירה, אחד הסרטים האהובים עליי אי פעם עומד אצלי על ציון 7). אני יכול לשפוך סופרלטיבים על סרט ולספר מה אהבתי, אבל להסביר למה... זה אפשרי?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לי היה פשוט מדהים'
לי היה פשוט מדהים
28/12/2010 | 02:32
2
5
הראליסטיות הקשה שלו. לראות סרט אפי לחלוטין חסר הסתכלות רומנטית או הירואית. מבחינת בימוי שחקנים זה פשוט הרגיש דוקומנטרי על ימי הביניים.
ועם זאת, הדיוק המדהים שלו מבחינת שוטים, קצב, סאונד.
זו הייתה חוויה מדהימה.

(אגב בקשר להודעה של אלכס, אני לא כל כך אהבתי ברונסון, וראיתי אותו בעקבות ולהלה)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני נהנתי מאותם דברים שאתה ואלכס הערכתם אם כי'
אני נהנתי מאותם דברים שאתה ואלכס הערכתם אם כי
28/12/2010 | 05:37
1
7
היה חסר לי פיתוח עלילה ובעיקר טקסטים. כמעט ולא מדברים בסרט הזה. וכשלא מדברים - קשה להעמיק. לפרקים הוא הרגיש כמו צילום של אנשים הולכים.
אז יש סגנון (מרשים!!) ויש דרמה אבל הסרט לא מושלם בעיני. חשוב להגיד שהגעתי לצפות בו עם ציפיות סופר גבוהות, מה שגם משפיעה על חווית הצפייה.

את ברונסון לא אהבתי. היה תיאטרלי מדי לטעמי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מסכים לגבי ברונסון,'
מסכים לגבי ברונסון,
28/12/2010 | 05:42
9
ואני ממש אהבתי את חוסר הדיבור זה היה מאוד ראליסטי עבורי ולא היה חסר לי דיבור בכלל. לא חושב שבלי דיבור אי אפשר להעמיק, לא חושב שיש קשר בין הדברים...

(סתם לדוגמא חסין מוות זה כאילו הקונטרה לולהלה כי הן לא סותמות את הפה אבל אני לא חושב שזה הופך אותן להיות עמוקות יותר מהדמויות בולהלה (בשני הסרטים הדמויות מדהימות. ))

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'די קשה'
די קשה
26/12/2010 | 02:19
3
12
קשה לדרג אבל  אני אזרוק מספר סרטים  שאהבתי ומה אני חושב עליהם.
התחלה - סרט עם פוטנציאל ענק אבל לפי טעמי מפוספס.
רוב הדמויות בסרט לא פותחו כלל בעלילה ולא נתנו לנו לטעום מהם, כמו הבחורה והשותף של די קאפריו.
הקטעים הכי טובים בסרט היו לא האקשן או העובדה שהם חולם בתוך חלום בתוך חלום(שבהם הראציונליזציה של הפיזיקה של העולמות הללו היא קצת אינפנטילית)...בלה בלה.... אלא הקטעים עם אישתו שהתאבדה מכיוון שלא ידעה עם היא חיה את המציאות או את החלום(לפי דעתי זה הרעיון הכי מקורי ומעניין בסרט שהיה צריך להיות המוטיב המרכזי) והעובדה שכל הסרט אנחנו לא יודעים האם היא התאבדה כי היא השתגעה או שהוא פשוט סירב להאמין לה ונשאר לחיות את החלום.

סקוט פילגרים-סרט פצצה,הקומדיה הכי שנונה של השנה ללא ספק רק בסוף קצת התפקששה.

ברבור שחור-סרט ענק לפי דעתי.תיזמון, משחק, עלילה, עריכה, אווירה, בימוי...פשוט סרט ברמה הכי גבוהה,אין לי שום דבר רע להגיד עליו לשמחתי.

shutter island - סרט מצוין אבל קצת מפוספס, לפי דעתי בעיקר בגלל ליהוק כושל של אישתו ושל הרופא\חוקר ששיחק לצד די קאפריו.
יצא 8.5 יכל להיות 9 בכל מקרה סרט מצוין.

Easy A - סרט קליל אבל מצוין,שנון בצורה הנכונה.

The ghost writer - סרט פולנסקי מצוין עם ליהוק טוב ובימוי טוב.

סרטים שאני עדיין רוצה לראות:

Exit through the gift shop
Winter's bone
The king's speech
Blue valentine
127 hours

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ברבור שחור'
ברבור שחור
26/12/2010 | 08:06
1
6
ראיתי השבוע, היה על הכיפאק.

גם סקוט פילגרים היה הפתעה מבחינתי כי ציפיתי לסתם סרט.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'איפה ראית? זה לא יצא עדיין לא?O:'
איפה ראית? זה לא יצא עדיין לא?O:
26/12/2010 | 14:34
9
לצפיה ב-' ענק ל"התחלה" מעליי!'
ענק ל"התחלה" מעליי!
26/12/2010 | 10:14
5
לצפיה ב-'בימים הקרובים אני מתכוון להשלים פערים'
בימים הקרובים אני מתכוון להשלים פערים
26/12/2010 | 11:54
5
13
ואז אני אתן את שלי.

הסרטים שאני מחכה להם הם של שניים (או יותר נכון שלושה) מהבמאים האהובים עלי. "מכאן והלאה" של קלינט איסטווד וtrue grit של האחים כהן.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אתה אוהב את קלינט איסטווד?'
אתה אוהב את קלינט איסטווד?
26/12/2010 | 20:26
4
4
אני ראיתי שלושה סרטים שלו בנתיים והתלהבתי מהאופי שלו...
ראיתי את "מיליון דולר בייבי" ו"גראן טורינו" ואת שניהם מאוד אהבתי... יש בהם דברים דומים
ראיתי גם את "מיסטיק ריבר" ואהבתי אבל פחות, לא יותר מידי

הבנתי שיש לו סרטים בסגנונות ממש שונים, לדוגמא מערבונים שזה דבר שלא נראה לי שיצא לי לראות ואני לא בטוחה עד כמה אני אוהב (אם זה לא יותר לבנים)

אני רוצה לראות עוד סרטים שלו, אבל אוהבת דרמות... יש לו עוד סרטים בסגנון? מה לגבי השאר? אתה חושב שאולי אני אוהב גם? או שזה משהו אחר לגמרי? אני אשמח לשמוע איזה סרטים שלו אהבת, איזה פחות וכו'... סופסוף אני מוצאת את מי לשאול...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אפשר פשוט לשאול.'
אפשר פשוט לשאול.
26/12/2010 | 21:09
3
6
הגשרים של מחוז מדיסון.
ההחלפה.

והגולת כותרת שלו אלה:
מיליון דולר בייבי.
גראן טורינו.
הבלתי נסלח.
הטוב, הרע והמכוער.

מסקרנים שלא יצא לי לראות:
מכתבים מאיוו ג'ימה (הסרט היחידי שלא ראיתי של איסטווד)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
26/12/2010 | 23:03
2
3
"החלפה" הוא סרט מעולה, אבל מזעזע ברמות והיה לי קשה נורא נורא לראות אותו... ממש בכוח לא הפסקתי באמצע והתפחלצתי... זה פשוט נוראי...

דווקא "גראן טורינו" לא נחשב... רוב האנשים לא ראו אותו אפילו... (ממה שיצא לי לקלוט), אבל אני ממש התרשמתי ממנו...

מה לגבי "הבלתי נסלח" ו"הטוב הרע ומכוער" - אלה סרטים מסגנון שונה לגמרי, לא? אני מקווה שאין קטסטרופה וזוועות בעוד סרטים שלו כמו ב"החלפה" (?)

רק לי פה יש לב רגיש?...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מממ...'
מממ...
27/12/2010 | 02:48
1
2
קודם כל, אם הבקשה היא להמלצות לסרטים שאיסטווד ביים אז הטוב הרע והמכוער מן הסתם לא קשור. הוא רק שיחק בו ולא ביים (סרט ענק בלי קשר, אבל סגנון שונה לחלוטין מהדרמות אותם הזכרת).
לגבי בלתי נסלח- מדובר במערבון, אבל באופן כללי מעבר לעובדה שהוא מתרחש במערב הפרוע, המבנה שלו הוא דיי דרמטי ומזכיר את מליון דולר ומסטיק ריבר במבנה שלו אז נראה לי שתאהבי. לגבי "זוועות"- קשה לי להגיד, כי אני ברצינות לא מבינה מה היה כ"כ מזעזע בהחלפה  
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'נשלח באמצע....'
נשלח באמצע....
27/12/2010 | 02:53
2
אני אישית לא מצאתי את ההחלפה כ"כ מזעזע, מליון דולר ומיסטיק ריבר היו הרבה יותר מטרידים בעיני... אז קשה לי לענות על זה.
יש בבלתי נסלח נושאים קשים כמו רצח אלימות, זנות (גם אונס אאל"ט). אבל הם לא גרפיים בכלל... נראה לי שאם לא הייתה לך בעיה עם מיסטיק ריבר..לא תהייה לך בעיה גם איתו...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קשה קשה....'
קשה קשה....
26/12/2010 | 12:45
2
10
אני חושבת שכמה היו טובים:
"ההתחלה"- סרט גדול
"הילדים בסדר"- קליל ונחמד כזה.
"הנסיך הפרסי"- שממש נהניתי ממנו...
ו-"RED"- היה סבבה לגמרי.... מצחיק

ויש לי עוד פוול להשלים.... בסוף לא ראיתי טרון
השבוע נראה טרון וגם... "אל תלחצי אני בדרך" [ממש אחלה של תרגום]
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כל הזמן כותבים פה על RED'
כל הזמן כותבים פה על RED
26/12/2010 | 20:26
1
7
הוא עדיין בקולנוע?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'חרא סרט...מתאים לדי וי די'
חרא סרט...מתאים לדי וי די
27/12/2010 | 14:34
10
לצפיה ב-'סרט השנה שלי הוא... פם פם פם'
סרט השנה שלי הוא... פם פם פם
26/12/2010 | 16:07
17
צעצוע של סיפור 3.
כן, גם אהבתי את 'התחלה', אבל את 'צעצוע' יותר (השבוע אני יעשה רשימת סיכום שנה, אז הכול יובן)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'Inception ו- The Social Network. '
Inception ו- The Social Network.
26/12/2010 | 17:00
8
לצפיה ב-'מתוך 40 סרטים שראיתי מ2010..'
מתוך 40 סרטים שראיתי מ2010..
26/12/2010 | 19:40
5
18
עוד לא ראיתי סרט שהיה טוב מספיק ל"סרט השנה", מאוד התלהבתי מRemember Me בצפיה הראשונה אבל בשניה קצת פחות אז גם אותו לא.

בכל אופן עוד ארבע סרטים שמאוד אהבתי הם שאטר איילנד, רפונזל, בלתי נשכחים וכלבת.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'למה אתה קורא לזה רפונזל?'
למה אתה קורא לזה רפונזל?
26/12/2010 | 20:02
2
15
לצפיה ב-'גם אני קורא לזה רפונזל, מה רע?'
גם אני קורא לזה רפונזל, מה רע?
26/12/2010 | 20:08
17
לצפיה ב-'ממ,'
ממ,
26/12/2010 | 20:35
8
אני מעדיף את השם הזה וגם זה לא כזה מופרך, זה היה השם עד כמה חודשים לפני היציאה וכמדומני בצרפת זה עדיין השם (ומי יודע באיזה עוד ארצות).

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'איך ה"בלתי נשכחים"? למה הוא הבחירה שלך?'
איך ה"בלתי נשכחים"? למה הוא הבחירה שלך?
27/12/2010 | 18:19
1
7
אני משלים לאט לאט את הסרטים שלא ראיתי השנה (ויש מלא), אבל דווקא את הסרט הזה אני לא יודע אם לראות או לא. כאחד שגדל על סרטי האקשן של החבר'ה הוותיקים בסרט, נראה לי אכאב לי הלב לראות אותם 20 שנה אחרי, כי אין מה לעשות הזמן עושה את שלו. גם העלילה נראת כסכימה שכבר השתמשו בה די הרבה. לדוגמא, את הסרט האחרון של סטאלון, "ראמבו 4" לא אהבתי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ובכן..'
ובכן..
27/12/2010 | 20:55
4
אני לא ממש גדלתי על סרטי אקשן (של השחקנים האלה או בכלל, למרות שאני ממש אוהב את ג'ייסון סטאתם) אבל פשוט מאוד נהנתי מהסרט הזה, הייתה לו עלילה ודמויות טובות ולא ממש חד מימדיות שלפעמים הפתיעו בפיתוח שלהן, וסצינות אקשן סבבה (הgrand finale היה קצת מסורבל עד חוסר הבנה אבל לפניו היו רגעים שהקפיצו ואתי מהכיסא).

אז זהו. (:

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שנה חלשה לקולנוע העולמי, ומדהימה לישראלי.'
שנה חלשה לקולנוע העולמי, ומדהימה לישראלי.
26/12/2010 | 21:06
7
13
(קולנוע עולמי=הוליווד)

סרט השנה (הוליווד): צעצוע של סיפור 3. בלי שום ספק. למעשה אין עוד סרטים ראויים לציון (ההתחלה מגרד אכויות קולנועיות, אבל לא מספיק בשביל להפוך אותו לסרט חשוב)

סרט השנה (ישראל): שליחותו של הממונה על משאבי אנוש (בנוסף: הדקדוק הפנימי המקסים, כלבת המשעשע - שניהם ראויים לציון).
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'איך צעצוע של סיפור 3 עדיף על התחלה?'
איך צעצוע של סיפור 3 עדיף על התחלה?
26/12/2010 | 21:31
4
7
לא שכזה אהבתי התחלה אבל צעצוע של סיפור?
בכל אופן גם רפונזל מתעלה עליו..

ואני חושב שעוד מוקדם לשפוט אם 2010 שנה טובה או לא לקולנוע העולמי, חכה לראות יותר סרטים ממנה, לקראת אמצע 2011 אני חושב תוכל לדעת קצת יותר... (ככה היה לי עם 2009, וכל שנה בערך)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ראיתי מדגם מייצג,'
ראיתי מדגם מייצג,
26/12/2010 | 22:39
3
6
אתה יודע מה, באמת שכחתי סרט טוב נוסף - קארטה קיד החדש (בלי ציניות. אחלה סרט).

וצעצוע של סיפור לוקח את "התחלה" בכל כך הרבה אספקטים. אם היו מציעים לי לראות עכשיו אחד מהם בקולנוע, הייתי הולך על צעצוע. וזה למרות שראיתי אותו כבר פעמיים בקולנוע ונשבר לי מתלת מימד...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'חח..'
חח..
27/12/2010 | 00:07
1
10
גם אני ראיתי אינספשן פעמיים ואם היו אומרים לי צעצוע או אינספשן הייתי לוקח אינספשן שוב.. (:
(אגב לאינספשן נתתי 4\10 ולצעצוע 3\10..)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'3 ו-4?'
3 ו-4?
27/12/2010 | 17:35
6
יכול להיות שאתה קשוח מדי בדירוגים שלך ידידי? דירוג 3 אני נותן לסרטים רעים של סטיבן סיגל:)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קראטה קיד החדש באמת אחלה סרט!!!'
קראטה קיד החדש באמת אחלה סרט!!!
27/12/2010 | 08:25
14
לצפיה ב-'שליחותו של הממונה באמת סרט טוב!'
שליחותו של הממונה באמת סרט טוב!
27/12/2010 | 02:11
1
2
ראיתי היום (אתמול בערב). מאוד אנושי ונוגע ללב ומשחק מצויין של מארק איווניר. 8/10

ולגבי כלבת, הוא באמת יותר משעשע ממפחיד, כמו שנכתב ברוב הביקורות שקראתי?
כי אני כמובן מעדיפה שיהיה בו יותר מן הפחד מאשר הומור מאקברי או משהו בסגנון.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כלבת הוא קומדיה שחורה.'
כלבת הוא קומדיה שחורה.
27/12/2010 | 08:12
3
לא בדיוק אימה.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הסרטים שלי ...'
הסרטים שלי ...
28/12/2010 | 01:36
8
13
טוב אז ראיתי כמעט את כל הסרטים שיצאו בקולנוע השנה...
אני חובב סרטים מושבע...

הסרטים הכי חזקים לשנת 2010. .. הם

אוקי,
בקטגוריה אנימציה,
חייב להיות Tangled... (רפונזל)(פלונטר)
זה אחד מסרטי האנימציה החזקים שראיתי בחיים שלי

בקטגוריה אקשן,
Red והבלתי נשכחים מתחרים שניהם על המקום הראשון...
למרות שאיירון מן 2 .. לפי דעתי ממש ממש באותה הרמה איתם.
אז בואו נגיד, Red, בלתי נשכחים ואיירון מן 2.

בקטגורית הפנטזיה
כמובן שTRON !!!!!!!!!!!!
ובמקום שני מיד מתחתיו
alice in wonderland
אני פשוט חולה על הסיפור...
וגם הארי פוטר.. אני מעריץ סודי שלו ...

אם הייתי צריך לבחור סרט אחד מכל אילה ?
וואו...
טוב נו הייתי לוקח את טרון.. פשוט יצירת מופת.

מה הכי מצפה בשנת 2011 ?
למה לא ??!?
יש המון סרטים שהולכים לצאת !!!!
שודדי הקאריבים 4 ?!!?!? זה אולי הסרט שאני הכי מצפה לו ...
green lantern גם כן נראה ענק
guliver ! חולה על ג'ון בלאק... אין עליו...
הארי פוטר 7 החלק השני...אמרתי אני אישית אוהב את הסדרה...
יש גם את כיפה אדומה החדש, זה מתח חזק צריך להיות...
יש עוד מלא מלא מלא סרטים שאני אפילו לא חושב עליהם עכשיו ...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אגב...'
אגב...
28/12/2010 | 01:38
8
למרות שאני ימחק את כל זה ... וימשיך את AVATAR משנה שעברה...
כי זה בטוח אם לא הסרט הכי טוב שראיתי בחיים שלי ...
אז מדורג ב5 הראשונים בטוח !!! (והוא יצא נורא קרוב ל2010 ...)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מה טרון היה כזה רע. '
מה טרון היה כזה רע.
28/12/2010 | 02:34
5
5
לצפיה ב-'מה ?!?! איך אתה יכול להגיד דבר כזה ?'
מה ?!?! איך אתה יכול להגיד דבר כזה ?
28/12/2010 | 08:50
2
6
זה סרט כל כך טוב ...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סרט מחורבן!!!! בזבוז של כסף'
סרט מחורבן!!!! בזבוז של כסף
28/12/2010 | 08:52
1
12
לצפיה ב-'חח! איזה מלך..'
חח! איזה מלך..
28/12/2010 | 11:58
4
לal19 העלילה מאוד בנאלית אבל זה פחות הפריע לי מהדרך שהעבירו אותה שחשבתי שהייתה ממש משעממת. נוסף לזה חשבתי שהדמויות ממש רעות וכולן עיצבנו אותי מאוד (אם אתה רוצה פירוט, היו לי בעיות עם האבא, הבן, הבחורה השחורה, הבחורה הלבנה והרע הלבן. אם אתה מבין נכון זה משאיר רק את ברידג'ס הצעיר עם לא כל כך תלונות עליו וזה לא מספיק).

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בניגוד לשאר הסרטים שהוא רשם...?'
בניגוד לשאר הסרטים שהוא רשם...?
29/12/2010 | 09:33
1
6
לצפיה ב-'חח.. שמע טנגלד עיוור אותי לרגע. (:'
חח.. שמע טנגלד עיוור אותי לרגע. (:
29/12/2010 | 10:50
79
לצפיה ב-'אם אתה חולה על הסיפור של אליס'
אם אתה חולה על הסיפור של אליס
28/12/2010 | 10:58
11
לא יכול להיות שאהבת את אליס בארץ הפלאות של השנה.. הם פשוט לקחו את הסיפור ושחטו אותו עד דק. ואני לא מדבר מבחינת הורדה של פרטים לפה או לשם, אלא שינוי מוחלט של כל מה שהעולם של אליס התבסס עליו. כל הקטע באליס היה הנונסנס, הבלגן, חוסר המודעות. הסרט היה פשוט סרט פנטזיה רגיל עם טובים ורעים כשבסוף, אלוהים יודע למה, דחפו גם קרב ענקי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שלי! '
שלי!
28/12/2010 | 07:48
12
5 הסרטים הכי טובים שראיתי השנה הם...

5. "מצ'טה". סרט שהוא רק כיף, סרט שנהניתי בו מכל רגע.

4. "סקוט פילגרים נגד העולם". סרט מצויין עם עריכה מדהימה וגאונית.

3. "שאטר איילנד". סרט שהשאיר אותי עם המון מחשבות והרבה כאב ראש. בא לי לראות אותו שוב

2. "צעצוע של סיפור 3". פיקסאר עשו את הסרט הכי טוב שלהם, ואת אחד הסרטים הכי טובים שראיתי. הסרט הזה מושלם מכל הבחינות, והתסריט קודם להכל, והוא כתוב בצורה מושלמת.

1. "התחלה". סרט השנה שלי, אין לי מה להגיד יותר

הסרט המאכזב של השנה:
"איירבנדר". הרבה זמן לא נראה כזה זבל בקולנוע. בזבוז של זמן. סרט גרוע כל כך שלא בא לי לכתוב עליו .
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קצת בנאלי..'
קצת בנאלי..
28/12/2010 | 15:36
8
התחלה היה אדיר מבחינה רעיונית וביצועית, סוג של איכות להמונים.
הרשת החברתית מבחינת הדיאלוגים והקצב.
ופילגרם (אולי האהוב עליי השנה) היה פשוט אפי מבחינת מיזוג המדיומים הויז'ואליים השונים לסרט קומדיה רומנטית לגברים כל כך שנונה ומצחיקה.

מבין הסרטים הקטנים יותר אהבתי נורא את סופר צללים.
האיכויות הישנות שבו, בניית המתח והאיטיות היו בו מעולים ואני מקווה שסוג הסרטים הזה לא נכחד לגמרי ונראה גם ב 2011 כמה כאלה.
וגרינברג שהיה בו משהו כל כך תלוש, מהורהר ואסקפיסטי שהצליח לתפוס הלך רוח כל כך נכון לשנת 2010, או לפחות קצת את שלי.

וכל זה נכון לעכשיו, טרום סרטי האוסקר שיגיעו לצפייה בקולנוע בחודשים הקרבים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שלי!'
שלי!
28/12/2010 | 23:35
6
מקום חמישי : סקוט פילגרם ( הלכו עם הרעיון יפה מאוד בעייני)

מקום רביעי : סטפ אפ 3 (ברור לי שזה רק אני פה)

מקום שלישי  : צעצוע של סיפור 3 ( הוא פה רק כי השנה הזאת מאוד מאוד חלשה)

מקום שני : שאטר איילנד ( פשוט סקרן אותי וגרם לי לחשוב הרבה)

מקום ראשון : התחלה- מספר 1 השנה בהליכה (לפחות לדעתי) פשוט כל פעם שאני נזכר בו עולים בי התחושות מחדש!!!
                   מה גם שאני כבר הרבה זמן מתעסק בחלומות צלולים אז בכלל הסרט פגע אצלי...

כמובן שאני חייב להוסיף גם מברוק על הסרט כלבת הישראלי וגם על הדקדוק הפנימי (למרות שלא ראיתי עדיין פשוט כל מי שראה עד עכשיו אהב אז אני מאמין שגם אני) יאללה ישראל! אם נמשיך ככה עוד נכבוש את הוליווד
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'2010, עוד שנה על הפלנטה הזאת'
2010, עוד שנה על הפלנטה הזאת
29/12/2010 | 03:48
3
10
ישנם הרבה שלא ראיתי כך שמטבע הדברים חסרים כאן כמה וכמה

אנימציה:

How To Train Your Dragon
Toy Story 3
Despicable Me

פעולה\מתח\פשע ובקצרה, "פלילים":

The A-Team (בגלל הנוסטלגיה והפאן הטהור)
Shutter Island (סקורסזה לא מוטיא)
Unthinkable (מזעזע עד כדי מצוינות)
Inception (נאמר כבר הכל)
The Town (בלי הרבה יומרות, פשוט סרט טוב)
Robin Hood (בגלל הפרשנות הריאליסטית לאגדה)

אימה:
The Crazies (בהתחשב בשנה חלשה באימה)

קומדיה:
Easy A (כיפי ושנון)
Cemetery Junction (טוב טוב טוב)
Kick-Ass (הנאה מוגברת)

סדרות:
The Walking Dead (http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...)
The Pacific (אפילו טוב יותר מ"אחים לנשק")
Strike Back (אקשן בריטי פשוט ומהנה)
The Event (קונספירציה ממשלתית וחייזרים, מה צריך יותר מזה?!)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מה זה unthinkable?'
מה זה unthinkable?
29/12/2010 | 10:57
2
13
אני רואה שזה הבמאי של חייל מצטיין שמאוד אהבתי בזמנו.
צריך באמת לראות the crazirs, ואני מבין שרפונזל לא ראית?

אגב רובין הוד היה בערך ראליסטי כמו סרטי המתיחות של יהודה ברקן!

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'unthinkable מומלץ מאוד'
unthinkable מומלץ מאוד
29/12/2010 | 17:30
1
4
קורס קצר בפסיכולוגיה של לחץ ומצבי החרום
ואמירה פוליטית לא שגרתית בהוליווד.
אבל אני חייב להזהיר אותך, זה לא סרט לבעלי קיבה חלשה.

מ the crazirs אל תצפה לאימה יוצאת דופן. ס"ה רימיק חביב שתפס מקום גבוה
בגלל שנה חלשה באימה.

רפונזל באמת לא ראיתי.

לגבי רובין הוד,
אם אתה מכיר את האגדה על האיש
תהיה חייב להודות שהגרסה של סקוט לסיפור היא
הרבה יותר מפוכחת וריאליסטית.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'The Crazies בינוני בקושי. יש אלף כמוהו.'
The Crazies בינוני בקושי. יש אלף כמוהו.
29/12/2010 | 17:37
7
לצפיה ב-'סרטי השנה'
סרטי השנה
29/12/2010 | 09:58
11
‏1. התחלה.    2.ברבור שחור.    3.צעצוע של סיפור 3.    4.עצמות חורף.    5.שאטר איילנד.
סרטים וקולנוע >>

הודעות אחרונות

08:35 | 20.01.19 אורחים בפורום
12:07 | 17.01.19 דני הזמיר 666
07:24 | 16.01.19 אורחים בפורום
09:02 | 11.01.19 ALON408
00:05 | 11.01.19 רועי סיני
17:07 | 10.01.19 דני הזמיר 666
16:58 | 10.01.19 רוב הזמן נח
10:47 | 10.01.19 big ass blue
12:42 | 05.01.19 אורחים בפורום
10:44 | 03.01.19 דני הזמיר 666
10:24 | 01.01.19 ניקיטה FTB
13:30 | 27.12.18 דני הזמיר 666
10:37 | 25.12.18 אורחים בפורום
17:46 | 20.12.18 אורחים בפורום
11:52 | 20.12.18 דני הזמיר 666

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ