לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2454024,540 עוקבים אודות עסקים

פורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

לצפיה ב-'תחרות קוד השתיקה ממשיכה!'
תחרות קוד השתיקה ממשיכה!
06/05/2009 | 10:55
185
2
לצפיה ב-'תחרות קוד השתיקה יוצאת לדרך! '
תחרות קוד השתיקה יוצאת לדרך!
<< ההודעה הנוכחית
30/04/2009 | 11:37
184
16
תחרות קוד השתיקה יוצאת לדרך!

תפוז אנשים בשיתוף יונייטד קינג מציגים: תחרות קוד השתיקה!

רוצים כרטיס זוגי לסרטה החדש של מימי לדר "קוד השתיקה" בכיכובם של מורגן פרימן ואנטוניו בנדרס?

כל שעליכם לעשות הוא לספר לנו על קטע מסריח שחבר שלכם עשה לכם, ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי לסרט החדש והמומלץ.

איך משתתפים?
גולש שמעוניין להשתתף בתחרות, צריך להגיב לשרשור זה ולספר על קטע מסריח שחבר או חברה עשו לו מתישהו בעבר. במקביל לכתיבת החוויה, על הגולשים לשלוח מסר ל "תפוז אנשים מודיע" ולציין בו את פרטיהם האישיים (שם, שם משפחה, כתובת למשלוח דואר, טלפון, מייל).
שימו : גולש שלא ישלח את פרטיו לא יוכל לזכות בכרטיס!

במהלך השבוע הקרוב, תוכלו להצביע לחברים שלכם על ידי שרשר האייקון מתחת לחוויה המעניינת ביותר לטעמכם, כאשר כמובן – גולש לא יכול להצביע בעד עצמו, ולכל גולש יש עד 3 הצבעות בלבד.

ביום חמישי ה-7 למאי, תבחר הנהלת הפורומים את הגולשים בעלי הדירוג הגבוה ביותר, ו-30 מהם יקבלו כרטיס זוגי לסרט.

על הסרט
קית' ריפלי הוא גנב מבריק ומנוסה החי לפי "קוד הגנבים" –  עשה את המוטל עליך, שמור על השותף שלך ולעולם אל תשתף פעולה עם המשטרה. לצערו של ריפלי שותפו הקודם, ויקטור קוצ'נקו, לא חי לפי החוק הזה וסופו שמצא את מותו.
גבריאל, גנב צעיר ומוכשר, תופס את תשומת ליבו של קית' כשהוא שודד מעטפה מלאה ביהלומים ברכבת התחתית.  במהרה קית' מגייס אותו למען משימה אחת אחרונה לפני הפרישה – לשדוד את הכספת המאובטחת של סוחר יהלומים רוסי. אם יצליחו, קית' יוכל להחזיר חוב גדול שהשאיר קוצ'נקו לפני מותו לסוכן הימורים אלים.  אם לא יצליחו, סוכן ההימורים יבוא אל קית' בכדי לדרוש את המגיע לו...

אז קדימה, צאו לדרך!

לטריילר של הסרט
לתקנון התחרות
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קטע מסריח שחוויתי בסרט "נער החידות ממומביי"'
קטע מסריח שחוויתי בסרט "נער החידות ממומביי"
30/04/2009 | 12:33
6
37
בעלילה, כוכב הקולנוע הנערץ על הילד גיבור הסרט הגיע לבקר במקום מגורי הילד. הילד היה באותו זמן בשירותי שדה 'בול קליעה'. אחיו הקטן סגר אותו בתא שלא יוכל לצאת, והילד נאלץ לקפוץ לתוך החרא ולצאת מלמטה. הוא בא לכוכב שלו כשכולו מסריח ומטונף אך מאושר וצוהל, והגיש לו ביד רועדת ונוטפת חרא תמונה מלוכלכת לחתימה. הוא זכה לחתימה המיוחלת מהכוכב שלו. מסריח מאוד אבל מצליח.
קטע דומה היה בסרט "סבבה" כשיודהלה נפל לבור החרא בשירותי השדה, אחרי שנעלו אותו בפנים. האם מפיקי "נער החידות" עשו כאן קטע מסריח של פלגיאט?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 12:35
3
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 12:38
3
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 12:47
3
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 16:56
1
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 16:58
2
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 17:00
4
לצפיה ב-'כשר אבל מסריח...'
כשר אבל מסריח...
30/04/2009 | 12:50
4
1
מה זה הקטע החדש המסריח שצריך להצביע לנרשמים לתחרויות??
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'חופשי מה זה החרא הזה.'
חופשי מה זה החרא הזה.
30/04/2009 | 15:57
2
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 17:18
2
לצפיה ב-'צודקת. נראה לכם שהמשתתפים יצביעו למתחרים?'
צודקת. נראה לכם שהמשתתפים יצביעו למתחרים?
01/05/2009 | 21:41
3
לצפיה ב-'מה איתי? לא קיבלתי מסר זכייה.'
מה איתי? לא קיבלתי מסר זכייה.
08/05/2009 | 00:42
אני בין 30 בעלי מספר ההצבעות הכי גבוה עד 7.5.09 ב-12 - מועד סיום התחרות לפי התקנון. תשלחו לי בבקשה כרטיסים. תודה.

ציטוט מהתקנון:

"כללי התחרות:
2.1 מיום ה` 30.4.09 בשעה 10:00- ועד יום ה`  07.5.09 בשעה 12:00, הגולשים יוזמנו  לספר על קטע מסריח שנעשה להם על ידי חבר או חברה שלהם.
2.2 במקביל לכתיבת החוויה בפורום, יש לשלוח מסר עם פרטים מלאים (שם וכתובת) לניק"תפוז אנשים מודיע". גולש שלא ישלח את פרטיו לא יוכל לקבל את הפרס.
2.3החל מיום ה` 30.04.09 ועד ליום ה` 07.5.09 בשעה 12:00, הגולשים יתבקשו להצביע עבור הסיפור המועדף עליהם ע"י שרשור האייקון כתגובה לסיפור המועדף עליהם. כל גולש יוכל להצביע עד 3 פעמים בלבד.
2.4 הסיפורים שקיבלו את מספר ההצבעות הגבוה ביותר יעלו לגמר. הנהלת הפורומים תבחר מבין העולים לגמר את שלושים הגולשים שיזכו בכרטיס הזוגי לסרט.
2.5 הנהלת הפורומים תודיע על הזוכים בתאריך 07.5.09 בשעה 15:00."
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הקטע המסריח שחברה שלי עשתה לי'
הקטע המסריח שחברה שלי עשתה לי
30/04/2009 | 12:50
1
הקטע המסריח שחברה שלי עשתה לי הוא שקבענו ללכת למסיבה ביחד אבל אז היא ביטלה לי ברגע האחרון כי היא יצאה לדייט
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קטע מעצבן'
קטע מעצבן
30/04/2009 | 15:01
1
אני וחברה טובה שלי תיכננו לנסוע לסיני לשבוע, ביקשתי חופש מהעבודה, וסידרתי הכל כדי שאוכל לנסוע איתה, ארבע ימים קודם, דיברנו, והתחלתי לדבר איתה על הנסיעה, והיא אמרה שהיא לא יכולה לנסוע, שבוע וחצי בערך אחרי מועד הנסיעה, ראיתי בפייסבוק תמונות שלה ושל הבן זוג החדש שלה בסיני.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 21:56
3
לצפיה ב-'קטע מסריח של אנשים שזוכים בפרס ויש להם טענות'
קטע מסריח של אנשים שזוכים בפרס ויש להם טענות
30/04/2009 | 17:08
5
2
במקום להגיד תודה רבה על הסרטים הנפלאים שתפוז מחלקים במתנה, לאנשים יש טענות. ככה זה ישראלים, מה לעשות, חושבים שהכל מגיע להם, ועוד מקטרים אח"כ
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 17:28
2
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 00:16
2
2
נא ללמוד להסתכל בצורה רחבה על דברים. תפוז אנשים מרוויחים פרסום, יונייטד קינג מרוויחים פרסום. אין דברים בחינם בעולם, בטח לא בעולם המסחרי. אתה הלקוח ובתור לקוח יש לך זכות מלאה להתלונן, על הפורומים, על המתנות, על כל מה שבא לך. אינטרנט =\ חינם. כל פרסומת קופצת (מציקה ומעצבנת) שתפוז מביאים לי כל פעם שאני נכנס לפורום = שווה להם כסף.
אל תרחם עליהם ואני בטח לא צריך להגיד להם תודה רבה ולסגוד להם.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מה הקשר ליונייטד קינג???'
מה הקשר ליונייטד קינג???
01/05/2009 | 03:53
1
1
הפרס בכלל מפורום פילם, והם מפצים בכרטיסים חלופיים. הם בסדר גמור. מה שכן, תפוז היו צריכים להעביר להם רשימה מסודרת של הזוכים לפיצוי, ולא שכל אחד יתלונן לתפוז בנפרד, ורק מי שנודע לו במקרה שנותנים פיצוי, יצטרך לשלוח מכתב על חשבונו להחלפת הכרטיסים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אתה חי בסרט'
אתה חי בסרט
01/05/2009 | 18:06
1
לצפיה ב-''
06/05/2009 | 13:13
3
לצפיה ב-'קטע מסריח שעשתה לי חברה'
קטע מסריח שעשתה לי חברה
30/04/2009 | 18:02
2
8
קבענו לצאת, היא לא אמרה לי שהיא מצוננת והגיעה חולה. היא התעטשה לידי חופשי כל הערב ונדבקתי. וככה שנינו שכבנו חולים. סתם הצטננות, לא משהו רציני, אבל זה מעצבן (זה היה לפני שפעת החזירים, לא לדאוג).
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
06/05/2009 | 05:53
4
לצפיה ב-''
06/05/2009 | 13:32
2
לצפיה ב-'קטע מסריח בים'
קטע מסריח בים
30/04/2009 | 19:41
1
1
הלכתי עם שכנה לים,
השתזפתי על החול, על הבטן, כמעט נרדמתי.
חזיית הביקיני היתה פתוחה
לשיזוף מושלם בגב.
(ללא סימני החלק העליון)
היא הכירה כמה בנים ובאה איתם
ושפכה עליי מים קרים!!!
כמובן שקפצתי...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
30/04/2009 | 20:22
2
לצפיה ב-'קטע מסריח שעשו לי..'
קטע מסריח שעשו לי..
30/04/2009 | 22:47
9
27
זה היה לפני כמה שנים, יצאתי עם חברים שלי לת"א וישבנו באיזה מקום.
במהלך הערב אמרתי לחברה שלי שישבה לידי שאני לא מרגישה טוב, ואם בא לה לחזור בקרוב, אפילו אם זה רק שתינו
היא אמרה לי סבבה. אחרי זה עוד 2-3 חברות רצו לחזור גם, ופתאום זה הגיע לזה שהורה של אחת מהם יכול לאסוף בדרך את מי שרוצה לחזור, אבל אין מקום לכולם. (יוצא מצב שלאחת אין מקום)
אז אמרתי שלי אין בעיה לנסוע בחזרה במונית הביתה עם עוד מישהי כדי שאף אחת לא תידפק. היה הרבה בלאגן ומהומה לא ברורה ובלי ששמתי לב, בדיוק כשסובבתי את הגב, כל הבנות נכנסו למכונית ונסעו ואני נשארתי בת"א עם אנשים שהיו איתנו, אבל לא הכרתי טוב- בכלל.

מיותר לציין שה"חברה" הזאת כבר לא חברה מזמן..
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' '
30/04/2009 | 23:19
למי זה לא קרה?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אווץ' נשמע מציק ביותר...'
אווץ' נשמע מציק ביותר...
30/04/2009 | 23:31
7
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 00:24
2
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 14:49
לא קראתי אבל תהנה מהכרטיס
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' מבאס '
מבאס
01/05/2009 | 19:31
1
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 20:37
לצפיה ב-'מממ... קטע מסריח , תחרות מעניינת..'
מממ... קטע מסריח , תחרות מעניינת..
30/04/2009 | 23:06
3
3
אבל הבעייה היא הרבה יותר ממסריחה.

בוא נגיד שזה קשור לאתר מסחרי שמכיל בתוכו אתר קניות ואין
לו בעייה לזלזל בגולשיו.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'איזה זילזול? יכול לפרט?'
איזה זילזול? יכול לפרט?
01/05/2009 | 00:22
2
3
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
01/05/2009 | 09:50
1
1
הנה מקרה עם "תחרות\חידון" שתפוז פירסם  ויחסו לגולשים ולקוחותיו

דבר ראשון אני רוצה להבהיר שאין לי שום עניין פרס\מתנה מתפוז
, אבל אכפת לי מאוד כשמזלזלים ככה בגולשים ובלקוחות , דבר שלא ניתן לצפות מאתר מסחרי גדול וכאתר קניות(getit)

תמצית המקרה:
הם עשו  "תחרות\חידון" לפסח
ובסוף החידון הם פירסמו את התשובות  והזוכים
ראה לינק
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

הנה חלק מתשובת שתי חידות:
---------------------------------------------------------------------------------
חידת היום הרביעי פורסמה בפורום WWE
החידה: מנה שלוש "רביעיות" הקשורות לפסח.
התשובה: כנגד ארבעה בנים דיברה התורה, ארבע כוסות יין, ארבע קושיות.
הזוכה: Gal isr

חידת היום השמיני פורסמה בפורום לימודים ושיעורי בית
החידה: כמה קושיות יש?
התשובה: יש רק קושייה אחת ("מה נשתנה הלילה הזה?"), אך היא בעלת ארבע תשובות
הזוכה: ד א ר י ה
----------------------------------------------------------------------------------  
אפשר לראות שיש פה טעות ברורה  ופרדוקס,
יש פה לפחות תשובה אחת לא נכונה בתשובות שהם פירסמו.
דבר שנאמר והוסבר כמה פעמים על ידי גולשים שונים
כאן יש לינק ראשון שאיתר את הבעייה

לאחר כמה ימים הם הודיעו שיבדקו את זה, ולאחר כשבוע הם  רשמו הודעת עידכון: שהתשובות  הראשונות עדיין נכונות
הנה לינק

כלומר מבחינתם , הם יכולים לזלזל בך כגולש וכלקוח למרות שמראים להם שיש טעות ברורה.
אין להם בעייה שביזבזת את זמנך בתחרות לא אמיתית, שאין בה ממש.
הטעייה ורמייה בפירסום חידון כשהוא לא חידון אמיתי.

אז אני מוצא לנכון ואף כחובה להזהיר מלהשתתף בתחרויות הדמה שלהם, כי הם עושים מה שהם רוצים,
ומצפצפים על הלקוחות שלהם(ועוד מאתר קניות?!).
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הלינקים שנתת לא עובדים חבוב'
הלינקים שנתת לא עובדים חבוב
05/05/2009 | 23:26
3
לצפיה ב-'התנהגות מסריחה של "חברות"... זו לא מילה'
התנהגות מסריחה של "חברות"... זו לא מילה
01/05/2009 | 00:29
8
1
קטע מסריח?

מה שאני הולכת לספר כאן.. כן זה קטע מסריח ספיציפי אחד.. אבל התנהגות מסריחה של כמה וכמה אנשים..

זה היה ביום הולדתי! יום שאמור להיות כיף :)

הודעתי לכמה "חברות", שאני רוצה לחגוג את יום הולדתי במסעדת רנינג סושי בהרצליה פיתוח- מסעדה שיש בה גם סושי,נודלס,בשר..

אך לחברה יחסית טובה שלי זה לא התאים כ"כ והיא בשיא חוצפתה: "אולי נלך לג'פניקה.. יותר זול ויותר טעים" - זה היום הולדת שלי.. כ"כ קשה לך לכבד אותי? ומילא אם זה היה באמת יקר אבל זה לא, ואין הזמנת מינימום מצדי שתשתה מים מהברז.. ושהיא עשתה יום הולדת במקום שבו יש הזמנת מינימום 40 שקל לבן אדם זה בסדר כן?! ואז... חברה נוספת שהיתה איתה באותו רגע שלחה לי גם סמס "אולי נלך לג'פניקה יותר טעים ויותר זול שם". ואוו! כ"כ נעלבתי והתעצבנתי ורשמתי להן: תלכו לג'פניקה ותעזבו אותי בשקט". אחרי כמה זמן אותה חברה "טובה" מתקשרת אלי ואומרת לי : "אני באה מאמי, אבל.. יש בעיה.. הבנות לא יאכלו שם.. אז מי יאכל רק את ואני?"- הכי מנסה לבאס..

קולטים..? איזו התנהגות? אייייכס! עניתי לה: "אני מבינה שפתחתם דיון על המסעדה אתן לא חייבות לבוא.. יש לי עוד חברות(לא מהחבורה הזאת) שבאות, הסירי דאגה מלבך".

ואני עוד השקעתי מחשבה על מקום שיש בו גם סושי, גם נודלס למי שלא אוהב סושי, בשר.. ומקום באמת שמחירים אחלה!.

ירדו דמעות.. רשמתי סמס לכל הבנות האלה שהן יכולות להפסיק לקשקש בינהן כמה הם לא מתכוונת לאכול ולא צריכות לטרוח להגיע אם זה כזה בעיה בשבילן.

אני באמת שלא הבנתי.. איך הן מעיזות לגרום למישהי שיש לה יום הולדת כ"כ רע, למה כ"כ קשה להן להתנהג בכבוד.. מישהו דיבר איתם על מה לאכול? על מה לשתות? כסף? כלום! אז למה?!. לא.. לא ברור. התנהגות מסריחה.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'תוכלי לנקום בהן עכשיו '
תוכלי לנקום בהן עכשיו
01/05/2009 | 00:43
תזמיני אחת מהן,איתך לכרטיסים לסרט הזה,שאת הולכת לזכות.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 18:44
באמת חוצפניות ומגעילות!
אל תתיחסי אליהן
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
03/05/2009 | 02:00
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 18:50
איףףףף!! ממש מסריח!!!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 17:39
5
לצפיה ב-'אתם רציניים? מה מסריח פה?'
אתם רציניים? מה מסריח פה?
06/05/2009 | 13:52
1
התנהגות לגיטימית, לא כל אחד עשוי מכסף ומה לעשות שכשיש פעם בשבועיים יומולדת לחבר טוב שלך ת'לא יכול להוציא 100 שקל על שתי חתיכות סושי ואטריות
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אולי אתה לא יודע לקרוא?'
אולי אתה לא יודע לקרוא?
07/05/2009 | 22:28
אני לא עשויה מכסף וזה די חוצפה על מה שאתה רומז כאן...
אם היית קורא את מה שכתבתי רשמתי שהמסעדה הזאת - רגילה לחלוטין מחירים סבירים- לא יקרים וגם לא עמדת פלאפל- מנת נודלס שם עולה בדיוק כמו בשאר המסעדות הלא יוקרתיות!.
והם לא היו צריכים להוציא שקל!- וגם לא היו חייבים- לעומת אנשים אחרים שעושים ימי הולדת במקומות ושם אומרים מינימום הזמנה 40-50 שקל!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'2 קטעים מסריחים '
2 קטעים מסריחים
01/05/2009 | 02:39
קטע מסריח אחד עשתה לי מישהי שיצאתי איתה איזו תקופה...
יצאנו ביחד לתחנה מרכזית לקנות לי כמה בגדים לכבוד יום ההולדת שלי... ושוחחנו וצחקנו והכל, ובסוף הפגישה התיישבנו, רגע לפני שהיא עלתה לאוטובוס שלה והיא שיתפה אותי באיזה משהו קטן שהיא רצתה לומר לי... וזה היה שלדעתה לא כדאי שנמשיך להפגש עוד אחלה מתנת יומולדת.

קטע מסריח נוסף עשה לי חבר טוב מאד.
השאלתי לו דיסק. היינו חברים ממש הרבה זמן. גם בבי"ס וב"פוקס" היינו ביחד גם בצבא.
קיצר - אני ממש לא הבנתי מאיפה זה בא לי. הוא צילצל אצלי בדלת בפעמון ונעלם. אני פותח את הדלת ומגלה שהדיסק שהוא השאיל ממני תלוי לי על הידית והוא רץ כנראה. נעלם.
בדרכו למטה במעלית אחי ואבא שלי בדיוק הגיעו מסידורים וראו אותו אז הם חשבו שהוא ביקר אצלי... הם אמרו לי "X היה אצלך נכון?" אמרתי מה פתאום? "ראינו אותו במעלית הרי"...
הקיצר, זה עוד לא הסוף... טילפנתי אליו באותה תקופה כמה וכמה פעמים. זה היה לפני כמה שנים טובות... אמא שלו אומרת כל פעם שהוא עסוק שהוא לא שם שהוא יחזור אלי... הקיצר מוזר. נמחק לי מהחיים מישהו קרוב ואני לא יודע בכלל למה
אם אני זוכר נכון הוא עשה את קטע ההיעלמות הזה גם לחבר אחר שלו.
לאחרים לא הייתי סולח. אבל הוא דווקא היה אחלה חבר. גם אחרי הקטע המסריח הזה הייתי מסכים לסלוח.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הקטע המסריח ביותר שחברים שלי עשו לי'
הקטע המסריח ביותר שחברים שלי עשו לי
01/05/2009 | 11:02
7
היינו כמה חבר'ה אחה"צ, היינו צריכים לעשות עבודה לביה"ס ביחד.
קבענו להיפגש אצל אחד מהחבר'ה שבמקרה גר קרוב מאוד אלי, מרחק של כמה בתים.
היינו ביחד, עשינו את העבודה ואז אנשים אמרו שהם מתקפלים הביתה. ויצאו אחד אחד.
אז גם אני אמרתי-אני הולך.
אחרי שאני יוצא מהבית וממשיך לכיוון הבית שלי אני רואה את החברים שהיו אמורים "להתקפל הביתה" מתחילים לחזור לבית של החבר שלי, מתלחששים כאילו יוצאים מהמחבוא וחוזרים אליו.
נעלבתי, קטע מסריח.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אוי מסכן'
אוי מסכן
01/05/2009 | 11:26
איזה אנשים רעיםםם
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' קטע מסריח!'
קטע מסריח!
01/05/2009 | 12:38
4
לצפיה ב-' מסריח'
מסריח
01/05/2009 | 12:54
3
לצפיה ב-'צודק.באמת קטע מסריח'
צודק.באמת קטע מסריח
03/05/2009 | 13:27
2
לצפיה ב-' איזה קטע מסריח בטירוף'
איזה קטע מסריח בטירוף
03/05/2009 | 13:33
1
לצפיה ב-' זה כל כך פוגע'
זה כל כך פוגע
03/05/2009 | 13:39
3
לצפיה ב-' מסריח'
מסריח
07/05/2009 | 13:58
3
לצפיה ב-'עבדו עלי ובגדול'
עבדו עלי ובגדול
01/05/2009 | 11:06
1
זה סיפור מימי הצבא:
היה לי ידיד טוב בצבא ושמו ערן.
יום אחד אני ועוד מישהו מהבסיס התחלנו להסתלבט עליו (על ערן),אחרי שהוא הבין שאנחנו מסתלבטים עליו הוא אמר לי :"חכי,היום שלך יגיע",ובאמת הנקמה לא איחרה מלבוא:
יצאנו הביתה בסופ"ש, ידעתי שערן נשאר שבת בבסיס.
להפתעתי,ערן מתקשר אלי כמה שעות אחרי שיצאנו הביתה,והוא אומר לי-"בסוף לא נשארתי שבת,אני בבית,בא לך לעשות משהו?אולי ניצא?"
אני כמובן לא חשדתי בכלום ואמרתי לו-בכייף אין בעיה,רק תגיד לי מתי אתה בא לאסוף אותי.
הוא אמר לי תיהי מוכנה עוד שעה. אני כמובן התארגנתי,התקלחתי,התלבשתי,כולי טיפ טופ!,ואז אני מתקשרת אליו כי אני רואה שהוא מאחר בכמה דקות ואני אומרת לו-נו איפה אתה? אז הוא עונה לי- תרדי למטה אני בחוץ.
אני יוצאת החוצה ואני רואה שהוא לא שם,אני שוב מתקשרת אליו ושואלת אותו- נו איפה אתה? אז הוא אומר לי-את רואה שם מישהו מסתובב על אופניים??,אולי זה אני...
באותו רגע הבנתי שהוא פשוט עבד עלי!שהוא לא מתכוון לבוא,כי הוא אי שם בבסיס בדרום...ושאני התארגנתי לחינם!!!
תארו לעצמכם את ההרגשה!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' קטע מסריח....'
קטע מסריח....
01/05/2009 | 11:18
6
מדובר בקטע מסריח שחברות שלי פעם עשו לי, כשהיינו יותר קטנות.
היינו כמה בנות חברות הכי טובות שתמיד היינו ביחד.
ויום אחד, בגלל שחברה שלי חשבה שהתחלתי עם החבר שלה וזה ממש ממש לא היה נכון היא המרידה את כולן והן עשו לי קטע מסריח במיוחד:
הן הקליטו קלטת מגעילה שבה הן קיללו אותי ואמרו עלי דברים מגעילים ופוגעים ואז יום אחד התקשרו אלי ושמו PLAY בקלטת וככה בלי שהן דיברו, אני הייתי בספיקר אצלהן והן שמעו אותי בוכה...ואני שומעת את כל הדברים המגעילים שהן אמרו עלי.
וזה היה מסריח ברמות!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'בהחלט קטע מסריח!'
בהחלט קטע מסריח!
01/05/2009 | 11:49
1
לצפיה ב-' אכן מסריח'
אכן מסריח
01/05/2009 | 12:35
2
לצפיה ב-' באמת מעליב'
באמת מעליב
03/05/2009 | 13:28
4
לצפיה ב-' אל תקחי ללב'
אל תקחי ללב
03/05/2009 | 13:41
5
לצפיה ב-''
03/05/2009 | 13:58
4
לצפיה ב-'קטע מסריח'
קטע מסריח
01/05/2009 | 11:23
הנה מקרה עם "תחרות\חידון" שתפוז פירסם  ויחסו לגולשים ולקוחותיו

דבר ראשון אני רוצה להבהיר שאין לי שום עניין פרס\מתנה מתפוז
, אבל אכפת לי מאוד כשמזלזלים ככה בגולשים ובלקוחות , דבר שלא ניתן לצפות מאתר מסחרי גדול וכאתר קניות(getit)

תמצית המקרה:
הם עשו  "תחרות\חידון" לפסח
ובסוף החידון הם פירסמו את התשובות  והזוכים
ראה לינק

הנה חלק מתשובת שתי חידות:
---------------------------------------------------------------------------------
חידת היום הרביעי פורסמה בפורום WWE
החידה: מנה שלוש "רביעיות" הקשורות לפסח.
התשובה: כנגד ארבעה בנים דיברה התורה, ארבע כוסות יין, ארבע קושיות.
הזוכה: Gal isr

חידת היום השמיני פורסמה בפורום לימודים ושיעורי בית
החידה: כמה קושיות יש?
התשובה: יש רק קושייה אחת ("מה נשתנה הלילה הזה?"), אך היא בעלת ארבע תשובות
הזוכה: ד א ר י ה
----------------------------------------------------------------------------------  
אפשר לראות שיש פה טעות ברורה  ופרדוקס,
יש פה לפחות תשובה אחת לא נכונה בתשובות שהם פירסמו.
דבר שנאמר והוסבר כמה פעמים על ידי גולשים שונים
כאן יש לינק ראשון שאיתר את הבעייה

לאחר כמה ימים הם הודיעו שיבדקו את זה, ולאחר כשבוע הם  רשמו הודעת עידכון: שהתשובות  הראשונות עדיין נכונות
הנה לינק

כלומר מבחינתם , הם יכולים לזלזל בך כגולש וכלקוח למרות שמראים להם שיש טעות ברורה.
אין להם בעייה שביזבזת את זמנך בתחרות לא אמיתית, שאין בה ממש.
הטעייה ורמייה בפירסום חידון כשהוא לא חידון אמיתי.

אז אני מוצא לנכון ואף כחובה להזהיר מלהשתתף בתחרויות הדמה שלהם, כי הם עושים מה שהם רוצים,
ומצפצפים על הלקוחות שלהם(ועוד מאתר קניות?!).

יש יותר מסריח מזה?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' קטע מסריח של החבר הכי טוב שלי'
קטע מסריח של החבר הכי טוב שלי
01/05/2009 | 11:48
5
אני והחבר הכי טוב שלי התחלנו להתכתב ביחד עם מישהי מהאינטרנט, לפעמים כשהוא היה בא היינו מדברים איתה ביחד ולפעמים רק אני.
אחרי כמה חודשים שאנחנו מדברים על בסיס קבוע, החלטנו להיפגש אני והיא.
החבר שלי, שידע שאני הולך להיפגש איתה עבד עלי בתירוץ עלוב כדי שאני אחשוב שהיא ביטלה את הפגישה איתי ליום שישי.
כשבעצם...הוא הלך לפגוש אותה במקומי.
שנאתי אותו הרבה זמן והיה בינינו ריב גדול כי זה היה ממש קטע מסריח מצידו-הוא היה החבר הכי טוב שלי!
אבל היום אני כבר בסדר איתו כי הם כבר 3 שנים ביחד....והם עומדים להתחתן אז אני שמח בשבילם.
אבל באותו זמן היה מסריח לאללה!!!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' מסריח לגמרי'
מסריח לגמרי
01/05/2009 | 12:56
2
לצפיה ב-' פיייייייי מסריח לאללה'
פיייייייי מסריח לאללה
01/05/2009 | 12:59
2
לצפיה ב-' זה קטע מה זה מסריח'
זה קטע מה זה מסריח
03/05/2009 | 13:30
3
לצפיה ב-' איזה חבר.....'
איזה חבר.....
03/05/2009 | 13:42
3
לצפיה ב-'קטע מסריח'
קטע מסריח
01/05/2009 | 11:53
9
הייתה לי ידידה מאד קרובה. כמה שנים טובות. תמיד הייתה יוצאת איתי ועם
חברים שלי וגם לה היו כמה חברות טובות שהכירה בניפרד כשתמיד היא הייתה
אומרת שהיא מאד רוצה להכיר ביננו לבין החברות הטובות שלה, עד שיום אחד זה קרה.
נפגשנו בבית קפה במפגש נחמד של כל מיני חברים משתפים שלה.
במהלך הערב הרגשנו שפה משותפת עם החברות שלה והיא הרגישה מאד לא בנח,
התחילה לקנא ואפילו יצאה מפעם לפעם לשאוף אויר מחוץ לבית הקפה, בתור מחאה.
היה ערב מאד מוצלח שקבענו להיפגש שוב והידידה המשותפת המציאה תירוצים לא להצטרף אלינו.
אפילו נסענו לצימר משותף בצפון בלעדיה וכל מה שהיא ביקשה זה שנספר לה רק
אם קרו דברים לא נעימים ביננו ורק אם לא היה לנו כייף בחברתן וכשהיא לא הייתה
מסוגלת להתמודד עם המצב שהיא בעצמה יזמה, היא שלחה לנו s m s לכל אחד בנפרד
וכתבה את המשפט הפוגע הבא:
"החלטתי לנתק את הקשר איתך, שיהיו לך חיים נפלאים"...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 12:04
3
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 12:21
2
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 17:22
3
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 20:13
2
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 16:58
3
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 22:03
2
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 06:53
3
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 20:25
2
לצפיה ב-'קטע מסריח'
קטע מסריח
01/05/2009 | 12:14
8
הייתי בטיול של כמה ימים באי רודוס עם כמה חברים טובים שלי.
אחד מהם קמצן במיוחד, שעד שלא יוצאים לארץ אחרת, אי אפשר
להבין עד כמה הקמצנות שלו הרסה לנו את הטיול.
נסענו באחד הימים למרכז בילוי והקמצן לא הרגיש טוב ובמקום שייסע
חזרה לבדו למלון, הוא הכריח אותנו ליסוע איתו ביחד כדי שישלם
שליש מחיר לנהג המונית ושאחר כך נמשיך בבילוי שלנו, מיותר לציין
שאותו ערב נהרס בגללו כי הזמן שביזבזנו בהלוך וחזור גם לקח יותר
משעה וגם כבר הוציא את החשק להמשך הבילוי.
בנוסף, גם כשהיינו אמורים לשלם על ארוחה או בילוי אחר, הוא תמיד
אמר שיש לו רק אשראי ולא משך כסף מזומן...
אם יש תכונה שקשה לי איתה זאת הקמצנות, כך שהוא כבר מזמן לא
חבר טוב שלי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 12:21
3
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 17:23
3
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 20:14
4
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 17:00
2
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 22:05
2
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 20:21
3
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 20:27
2
לצפיה ב-'קטע מסריח'
קטע מסריח
01/05/2009 | 12:41
8
1
היה לנו תלמיד חרשן בכיתה שתמיד היה מקבל ציון 100 ותמיד
השתעשעתי ברעיון שבלי שבודקים אותו, נותנים לו מיד 100 ואם פעם
ארשום את שמו על הבחינה שלי, בטעות, גם אני אקבל ציון 100...
כשהייתי בכיתה י"א, אחד המורים שלנו החליט לעשות לנו בוחן פתע
בלי סיבה, כי הוא היה מורה רשע.
כצעד מחאה קמה מישהי, הפכה את הכסא והלכה הבייתה ואחריה
הלכו אחד אחרי השני כל שאר התלמידים.
מה, שבעצם, הסתבר לנו יותר מאוחר זה שהתלמיד החרשן של הכיתה,
היה היחיד שנשאר ועשה את הבחינה בלעדנו ובעצם עשה לנו קטע מסריח
כשהרס לנו את המחאה הקולקטיבית.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
01/05/2009 | 17:25
3
לצפיה ב-'מורה רשע ?.....!'
מורה רשע ?.....!
01/05/2009 | 21:12
1
אז הוא עשה לכם בוחן פתע, אז מה?!

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 17:02
3
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 22:06
5
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 06:56
3
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 20:28
2
לצפיה ב-'קטע מסריח שעשו לי ידיד וידידה'
קטע מסריח שעשו לי ידיד וידידה
01/05/2009 | 17:38
1
קבעתי ללכת איתם לסרט ולקראת סוף הסרט הם אמרו שהם חייבים
לצאת מוקדם כדי להגיע הביתה.
מאוחר יותר, הקטע המסריח שבעניין הוא, שהתברר לי שהם הלכו
להתחבא בשרותים של הקולנוע
כדי להיכנס לסרט אחר נוסף, במקום שיילכו איתי הביתה.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קטע מסריח שהחבר הכי טוב שלי עשה לי'
קטע מסריח שהחבר הכי טוב שלי עשה לי
01/05/2009 | 19:48
5
24
אני משרת בחיל האויר כתכניתן. במשך תקופה מסוימת לפני שנתיים, שני חברים שלי שכנעו אותי בלי הפסקה להתחיל ללמוד איתם תואר שני במדעי המחשב. אחד מהם לחץ במיוחד.
הוא טען שזה יעזור לנו להתפתח מקצועית, למצוא עבודה בקלות אחרי הצבא ואולי אפילו יהיה קצת כיף.  אני התנגדתי ונלחמתי ברעיון בכל כוחי, אמרתי שלימודים הם סבל והורסים את החיים,
ולא צריך בכלל תואר שני בשביל למצוא עבודה בהיי טק. היו חודשים של ויכוחים. בסוף נשברתי, החלטתי לנסות, להתחיל כמה חודשים ולראות איך זה יהיה. בכל זאת, זה קצת נחמד ללמוד ביחד עם שני חברים קרובים.
התחלנו את התואר, סיימנו סמסטר אחד בלי בעיות מיוחדות. התחלנו את הסמסטר השני, למדנו בו רק קורס אחד בימי שישי, ממש לא מפריע לחיים. ואז, פתאום, בלי הזהרה מוקדמת, באמצע הסמסטר, החליט החבר (שלחץ במיוחד)
לפרוש מהתואר. זה היה שוק מטורף!!! התווכחנו כמה ימים, אני טענתי שאם כבר התחלנו, למה לוותר כ"כ מהר? זה לא כזה סבל בינתיים, ואנחנו ביחד, ואנחנו עושים עכשיו רק קורס אחד, זה כלום. והוא התחיל להשתמש בכל התירוצים
שלי מלפני שהתחלנו ללמוד, שזה לא מהנה (למה הוא חשב שלימודים יהיו כיפיים???) ושלא צריך את זה ובקיצור, שלא יעזור כלום, הוא כבר החליט.
נשארנו רק שניים, זאת דפיקה מטורפת בגלל שהוא החבר הכי טוב שלי, זה מבאס בגלל שלמדנו שלושתינו והיה נחמד ובמיוחד בגלל שהוא זה ששכנע אותי כ"כ ואני בכלל לא רציתי!
איזה קטע מסריח!!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 21:19
3
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 21:43
2
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 12:45
4
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 17:43
5
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 12:26
3
לצפיה ב-'קטע מסריח'
קטע מסריח
02/05/2009 | 18:49
5
במסגרת עבודתי הייתי צריך לבצע פרוייקט לקידום העסק.
את הפרוייקט ניהלתי כשנעזרתי קצת באחד מחבריי לעבודה.
כשהסתיים הפרוייקט והבוס שלנו שאל מי אחראי על סיום
הפרוייקט בהצלחה, החבר לעבודה לקח את הקרדיט על עצמו
בלבד ולא הזכיר שלי יש חלק גדול יותר בנושא.
מיותר לציין שהוא קיבל קידום בתפקיד ושידרוג בשכר
ואני נאלצתי להישאר בצד, כי הבוס מכיר אישית אותו בקשר מצויין.
להבא, למדתי, לא לסמוך יותר על אף אחד ולעשות עבודה בעצמי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 22:07
4
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 20:26
2
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 20:30
2
לצפיה ב-'קטע מסריח שהיה לי...'
קטע מסריח שהיה לי...
02/05/2009 | 20:27
5
1
הסיפור שלי הוא על חבר מהצבא שחשבתי שהיה חבר טוב והיה קטע בתחילת הטירונות שאני ועוד 2 חברים עזרנו לו מאוד וסחבנו אותו על אלונקה כי הוא טען שיש לו בעיות ברכיים וכו...
לאורך הטירונות ולקראת סופה התברר שהוא מוציא פטורים סידרתי ופשוט התעצל לעשות על כל מה שהוטל עליו.
הרגשנו ממש פראיירים שעזרנו לו עד היום והצטערנו על כל רגע כי ידענו שהוא לא היה שווה את זה...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 23:15
2
לצפיה ב-''
03/05/2009 | 03:30
6
לצפיה ב-'קטע מסריח בעבודה'
קטע מסריח בעבודה
03/05/2009 | 07:40
5
1
שנה שעברה עבדתי כמנהל בר באיזה מקום, ואיכשהו תמיד היו לנו בעיות עם משמרות כי הבעלים היה ממש בעייתי וכל מי שהתחיל לעבוד במקום רצה להתפטר צ'יק צ'ק. בגלל שהייתי מודע לבעיה הזו, חודש לפני יום ההולדת ה- 50 של אבא שלי, הודעתי לבוס שלא אוכל לעבוד בתאריך הזה, וגם ביום שלמחרת (האבא חגג בצפון הרחוק). הבוס אמר שאין שום בעיה. לפתע פתאום, כשבוע לפני יום ההולדת המדובר, התפטר (שוב) אחד העובדים, וכבר ראיתי שהולכת להיות לי בעיה עם הנסיעה צפונה. דיברתי עם אבי לברר איך יגיב במידה ולא אוכל להגיע, והוא כמובן אמר "זה יום הולדת 50 של אבא שלך, ואין מצב שאתה לא תהיה פה!". דיברתי כמובן גם עם הבוס, להתריע שהולכת להיות בעיה עם היומיים שלא אהיה כי אין מספיק עובדים, והוא כרגיל הגיב ב"נסתדר". בבוקר היום שהייתי אמור לנסוע ליום ההולדת, מתקשר הבוס ואומר שבסוף אין מי שיעבוד, ושאני חייב להגיע. הסברתי כי אין מצב שאחמיץ את יום ההולדת ה- 50 של אבא שלי, והוא אמר שזה לא מעניין אותו ושאם אני לא מגיע- אני מפוטר! בלית ברירה, הגעתי לעבודה, כי לא יכולתי להרשות לעצמי לא לעבוד... אבי כעס עלי בערך חודש אחרי המאורע, אבל לפחות למדתי לקח, חיפשתי עבודה חלופית, ואיך שמצאתי- ברחתי מהמקום הזה!!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
03/05/2009 | 14:51
3
לצפיה ב-''
03/05/2009 | 15:02
2
לצפיה ב-''
03/05/2009 | 16:35
4
לצפיה ב-''
03/05/2009 | 17:46
1
לצפיה ב-'קטע מסריח שחברה שלי עשתה לי'
קטע מסריח שחברה שלי עשתה לי
03/05/2009 | 13:02
6
כשהייתי בכתה ח' ,היתה לי חברה מאד טובה כמו אחותי.ביום ששי אחד קבענו ללכת לים בשבת .בשבת בבוקר היא התקשרה ואמרה שהיא קיבלה מחזור ולא יכולה ללכת לים.אז כשאמרתי לה אולי אבוא אליה ,היא אמרה שהיא מרגישה לא טוב.אז התקשרתי לבת דודתי , והצעתי לה ללכת לים והיא מאד שמחה.כשהגעתי לים, לא האמנתי למראה עיני, היתה חבורה של בנים ובנות מהכתה ובינהם גם היא. מאד כעסתי עליה,היא אמרה שאני לא אכעס, מכיוון שהם הזמינו רק אותה ושהיא תדבר איתי יותר מאוחר.מאז ועד היום חלפו יותר מ30 שנה, לא דיברתי איתה יותר.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' מסריח ביותר'
מסריח ביותר
03/05/2009 | 13:29
6
לצפיה ב-' לא הייתי סולחת גם. קטע מגעיל'
לא הייתי סולחת גם. קטע מגעיל
03/05/2009 | 13:31
2
לצפיה ב-' צודקת, מסריח'
צודקת, מסריח
03/05/2009 | 13:36
2
לצפיה ב-' איזה קטע מסריח'
איזה קטע מסריח
03/05/2009 | 13:37
6
לצפיה ב-'בהחלט מסריח'
בהחלט מסריח
05/05/2009 | 21:02
3
לצפיה ב-'קטע מסריח'
קטע מסריח
03/05/2009 | 13:15
5
רציתי לקנות מחשב לחבר שלי ליום ההולדת שיהיה לו בחדר ואז נוכל לגלוש ביחד ולשחק.אז ההורים שלו התנגדו ולא הסכימו שאקנה לו.אז החבר היה בעדם.הם טענו שהם לא רוצים שהבן שלהם יסתגר בחדר, הם רוצים שיהיה יותר זמן איתם בסלון.מאד כעסתי ועזבתי את הרעיון.כעבור חודש, הם קנו לבן השני הצעיר יותר ,מחשב לחדר שלו. זה היה קטע מה זה מסריח.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' באמת לא יפה'
באמת לא יפה
03/05/2009 | 13:29
3
לצפיה ב-' מאד מעליב !!!'
מאד מעליב !!!
03/05/2009 | 13:32
1
לצפיה ב-''
03/05/2009 | 13:32
2
לצפיה ב-'קטע מסריח שהיה לי'
קטע מסריח שהיה לי
03/05/2009 | 13:51
היינו שלושה חברים טובים. קבענו לנסוע לסיני סופ"ש, ערב לפני הנסיעה נפרדתי מחברה שלי ואמרתי לה שאראה אותה יום ראשון אחרי הסופ"ש.
ביום הנסיעה (יום ה') קבענו שנהיה אצל אחד החברים ב-8 בבוקר. רק אני הגעתי לאחד מהם והשלישי עדיין ישן עם פלא' כבוי. עד שהוא קם היה כבר 10:00 והוא בא רק ב-12:00 אז אמא של אחד החברים שאלה אותו "איפה הציוד והדרכון שלו?" כי הוא בא בלי כלום.(חשבנו שזה באוטו שלו) אז הוא ענה שהוא בכלל לא התכוון לנסוע ואין לו כוח.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קטע מסריח שעשו לי חבריי במוסך'
קטע מסריח שעשו לי חבריי במוסך
03/05/2009 | 22:40
2
אני מטפלת במכוניתי שנים רבות באותו מוסך המורשה ע"י היבואן, והמוסכניקים כבר חברים שלי. לפני כמה זמן הייתה בעיה שהמכונית הרעישה בזמן עצירה ושילמתי למוסך אלפי ש"ח על טיפול בבלמים. מאז הבלמים לא עצרו טוב כמו קודם והרעש המשיך. חזרתי לחבריי במוסך והם טענו שבדקו, עשו נסיעת מבחן, והכל בסדר. השבוע עשיתי טסט, ואמרו לי שיש בעיה בבלמים. חזרתי למוסך ובפירוק הבלמים התברר שיש בעיה חמורה שדורשת תיקון יקר, שלטענתם אינו קשור לתיקון הקודם, שזו בעיה אחרת. אחרי שהתעצבנתי על הסכום שאמרו לי וסרבתי לשלם, "פתאום" מצאו פתרון - החשבון כולל חלקים מקוריים ואני יכולה לשלם על חליפיים - בדיוק אלף ש"ח פחות. ואני חושבת:  א. בגלל שאני אישה הם מרשים לעצמם לעבוד עליי.  ב. בכל מקרה שמים חלקים חליפיים, אבל גובים ברמאות על מקוריים.  ג. כשמתעקשים על הסכום לתשלום, פתאום הוא מופחת בחצי. וזו לא הפעם הראשונה. מי שפראייר משלם את הסכום ההתחלתי שדרשו בלי להתווכח.  ד. נראה לי שהם גורמים לתקלות יזומות. כל פעם שאני חוזרת מהם יש תקלה חדשה. לך תוכיח.  ה. אי אפשר לסמוך על מוסכים מורשים. גם לא על חברים. כל פעם אני אומרת שלא אחזור אליהם, וחוזרת כדי שיתקנו במסגרת האחריות את התיקון הקודם. נראה לי שמוסכים אחרים לא יותר טובים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' צודקת'
צודקת
05/05/2009 | 15:35
2
לצפיה ב-' באמת קטע מסריח'
באמת קטע מסריח
06/05/2009 | 20:59
4
לצפיה ב-'קטע לא נעים...'
קטע לא נעים...
04/05/2009 | 07:17
5
1
זה היה בתקופת התיכון.
יצאתי עם מישהו ושנינו הרגשנו מאוד טוב עם זה והיה ממש נחמד ונעים.
מה שקרה זה שהסתבר שחברה שלי (לא הכי קרובה אבל עדיין מישהי שהייתי איתה בקשר טוב) כנראה גם רצתה להיות חברה שלו או אולי קינאה בנו.
ראיתי מדי פעם שהיא לוטשת ככה עיניים ואני מתארת לעצמי שגם שלא ראיתי היא עשתה את זה.
בסופו של דבר בכל מקרה נפרדתי ממנו אבל עד היום אני חושבת שזה היה קשור אליה מהרבה בחינות...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 07:42
4
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 16:22
3
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 23:19
5
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 00:11
2
לצפיה ב-'הקטע המסריח שלי!'
הקטע המסריח שלי!
05/05/2009 | 02:01
6
1
היה לי קטע מאוד לא נעים שהיה עם חבר ילדות בזמן התיכון.

מה שקרה הוא שקבענו לנסוע לחופשה בחו"ל (לספרד) בקיץ של סוף שנת הלימודים בכתה י"ב.
חשבנו במשך השנה על הטיול ועל האתרים שנבקר בהם ותכננ האופן כללי את משך הטיול כולו ואז...
החבר החליט שזה לא מתאים לו לצאת בתקופה הזאת והוא חייב לחסוך קצת ולעבוד ושחייבים לדחות את הטיול בכמה חודשים.
הייתי מוכן לשקול את זה אבל מה שקרה שתוך כדי המחשבה אם ואיך לדחות קיבלתי פתאום הודעה שהגיוס שלי הוקדם ושהוא יהיה כבר בספטמבר של אותה השנה.
כמובן שאמרתי לחברי על הבעיה החדשה שנוצרה אבל הוא לא מצא לה פיתרון ובסופו של דבר הטיול לא יצא אל הפועל...

מתסכל אבל התגברנו...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 21:38
3
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 00:08
3
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 02:12
1
לצפיה ב-'החשבון עלי '
החשבון עלי
05/05/2009 | 09:06
1
1
ביום הולדת אחרונה שלי חבר טוב שלי אירגן לי מעין מסיבת הפתעה הזמין אותי למסעדה ושם חיכו לי כל החבר'ה כולם אלו שתו נהנו כולל אותי ,עברו השעות ולאט לאט המקום התחיל להתרוקן נשארנו רק אני ואותו "חבר" כשהגישו לו את החשבון למעלה מ1300 ש"ח כמובןןןןןןןןןן שאופס הוא בלי הארנק עליו ואני נאלצתי לשלם את החשבון שדרך אגב אחרי 7 חודשים עדיין לא קיבלתי חזרה
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'זה חבר מסריח '
זה חבר מסריח
05/05/2009 | 09:13
1
גם לי פעם חברה עשתה דבר דומה אבל החזרתי לה בגדול היא שילמה על טיול שעשינו לחו"ל ולא ראתה שקל חחחחחחח
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קטע מסריח שעשו לי:'
קטע מסריח שעשו לי:
05/05/2009 | 13:03
3
שאני ובעלי היינו חברים, הייתה לי חברה מאוד מאוד טובה שנדלקה עליו ונסתה מאחורי גבי לצאת איתו, בהתחלה זה היה ברמזים אולם בהמשך היא ממש התקשרה אליו וניהלה איתו שיחה שלמה (שאני האזנתי מעבר לקו) ובה היא סיפרה לו שהיא מאוהבת בו קשות ולמרות שהיא חברה טובה שלי ושהיא אוהבת אותי היא מאוד רוצה לצאת איתו.

מיותר לציין כי שנינו ניתקנו מגע עם הבחורה ומאז ועד עצם היום הזה אנחנו ביחד.

בהצלחה לכולם
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קטע מסריח'
קטע מסריח
05/05/2009 | 19:52
4
חברה שלי (כמובן שאחרי הסיפור היא כבר לא) ואני הלכנו ביחד למועדון.
ביקשתי ממנה לשמור לי על שני שטרות של 50 שקל כי לא היו לי כיסים.
בסוף הערב כשביקשתי ממנה את הכסף שלי היא החזירה לי רק שטר אחד בטענה שזה כל מה שהבאתי לה.
יום אחרי התברר לי מידיד שלי שהיא קנתה בכסף הזה שתייה.
בקיצור גם גנבת וגם שקרנית! מאז ניתקתי איתה קשר
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 20:25
3
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 21:00
3
לצפיה ב-''
06/05/2009 | 06:30
באמת מסריח
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קטע מסריח של חבר טוב'
קטע מסריח של חבר טוב
05/05/2009 | 20:35
1
1
היה לי חבר טוב שהיה מאד קרוב אליי, בילינו הרבה ביחד וידענו
את כל הסודות אחד של השני.
יום אחד הוא ביקש הלוואה של 500 ש"ח ומאז הוא מכחיש
שלווה ממני כסף ושאין לי הוכחה לכך.
כל הסיפור מאד פגע בי, כי נשבר האמון ביננו
וכמובן שכיום איננו בקשר יותר.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 22:20
4
לצפיה ב-'מעשה שהיה...'
מעשה שהיה...
05/05/2009 | 21:34
5
1
טוב אצלי הקטע המסריח היה דווקא יחסית לא מזמן.
קבעתי עם חברה ללכת לקניות בת"א ולקחתי יום חופש במיוחד מהעבודה בשבי זה.
קבענו שניפגש בתחנה המרכזית החדשה ומשם כבר נחליט איפה נסתובב באותו היום.
מה שקרה הוא שאחרי שהגעתי לשם חיכיתי במקום שקבענו והיא לא היתה שם...
חשבתי שהיא מאחרת ונתתי עוד קצת זמן אבל לבסוף פשוט התקשרתי אליה והתברר שהיא בכלל נסעה עם חברים לאיזה טיול ולא אמרה לי כלום לגבי ביטול של יום הקניות.
חשבתי שאני הורגת אותה אם היא היתה לידי באותו רגע...אם יש דבר אחד שמוציא אותי מדעתי זה שאנשים חסרי אחריות לדבי מה שהם קובעים עם אחרים...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
05/05/2009 | 21:37
3
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 00:09
3
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 00:11
3
לצפיה ב-'חברה שלי בגדה בי אם חבר אחר'
חברה שלי בגדה בי אם חבר אחר
06/05/2009 | 12:51
1
והם מתחתנים עוד חודשים מספיק מסריח ?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'תרגיל מסריח.'
תרגיל מסריח.
06/05/2009 | 17:15
1
1
חליתי בסרטן לפני יותר משנה. האנשים שהיו הכי קרובים אליי התפללו לשלומי, אנשים זרים רצו לעזור, ואפילו אנשים שאיתם רבו השלימו איתי בפרוץ הידיעה שחליתי. כשחזרתי הבייתה החלמתי לחלוטין. לאחר תקופה מסוימת אמא שלי ביקשה שאזרוק כמה שקיות זבל לצפרדע, ואמרתי לה שאני קורא מאמר לקראת מבחן ושאזרוק את זה בערב. היא אמרה לי אז - "אתה חלאה של בן אדם, ומגיע לך שהיה לך סרטן, אמן תמות, אתה לא הבן שלי". כמובן שבהתחלה לקחתי את זה די בקלות וניפנפתי את זה, אבל היום אני רואה שמכל האנשים בעולם, מכל חבריי ואויבי, אמא שלי, זו שצריכה הכי הרבה לרצות בטובתי, היא האדם שהכי רוצה ברעתי. וזה בהחלט קטע מסריח.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מסריח!'
מסריח!
06/05/2009 | 20:54
3
לצפיה ב-'קטע מסריח שקרה לי'
קטע מסריח שקרה לי
07/05/2009 | 12:20
ובכן משהוא ממש מסריח -
עבדתי במקום משגע מבחינת עניין .
שוכנעתי במזימת שווא לעזוב ולעבור למקום אחר בשכר כפול !
כעבור זמן מזערי פוטרתי משם בטענת שווא !!!

ממש מסריח !!!!!!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' קטע מסריח שעשו לי'
קטע מסריח שעשו לי
07/05/2009 | 13:58
5
1
רציתי לבוא לחברה מאוד טובה שלי (ככה חשבתי לפחות) ביומולדת שלה עם בלונים ומתנה,
היא אמרה לי שהיא לא תהיה בבית בשעה שרציתי להגיע אליה אז אמרתי לה שלא אבוא.
בסוף החלטתי כן ללכת אליה ולשים לה את זה בפתח הבית.
כשהגעתי אליה ראיתי שיש אצלה המון חברים, עושים מסיבה... אוכלים שרים ואותי לא הזמינו ואפילו היא לא טרחה להגיד לי להגיע כי כולם אצלה....
גם אם זו היתה מסיבת הפתעה או משהו. אנחנו כבר חודשיים לא מדברות בגלל זה. היה מגעיל!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 14:03
מסריח לאללה
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 14:04
4
לצפיה ב-' מסריח אחותי...'
מסריח אחותי...
07/05/2009 | 14:07
4
לצפיה ב-''
07/05/2009 | 14:08
גם אני לא הייתי מדברת איתה
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'התחרות הסתיימה. מסרים נשלחו לזוכים!'
התחרות הסתיימה. מסרים נשלחו לזוכים!
07/05/2009 | 15:37
תודה לכל מי שהשתתף
סרטים וקולנוע >>

הודעות אחרונות

17:59 | 22.09.17 שרי48
21:24 | 21.09.17 liron50
17:56 | 21.09.17 אורחים בפורום
22:25 | 20.09.17 סטילהוק
18:52 | 14.09.17 דני הזמיר 666
18:51 | 14.09.17 דני הזמיר 666
19:16 | 12.09.17 דורדי3
00:44 | 10.09.17 אורחים בפורום
18:45 | 09.09.17 אורחים בפורום
15:35 | 07.09.17 דני הזמיר 666

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ