לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2590325,903 עוקבים אודות עסקים

פורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

לצפיה ב-'איזה סרטים השפיעו עליכם הכי הרבה ולמה? נשכחים'
איזה סרטים השפיעו עליכם הכי הרבה ולמה? נשכחים
<< ההודעה הנוכחית
20/02/2008 | 16:24
65
958
איזה סרטים השפיעו עליכם הכי הרבה ולמה? אנחנו רואים הרבה סרטים ורובם נשכחים. אז מה מייחד את יחידי הסגולה?
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ה"למה" כמובן הכי חשוב'
ה"למה" כמובן הכי חשוב
20/02/2008 | 16:30
77
לצפיה ב-'התפוז המכני'
התפוז המכני
20/02/2008 | 20:16
104
תראה ותבין למה..
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הבריחה מסוביבור.'
הבריחה מסוביבור.
20/02/2008 | 20:19
106
סרט חזק ומרגש,המיטיב לתאר את זוועות מלחמת העולם השנייה,סרט שאם תצפו בו,הבטן תתהפך לכם.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מהאחרונים חסין מוות\כפרה השאירו הכי רושם...'
מהאחרונים חסין מוות\כפרה השאירו הכי רושם...
21/02/2008 | 00:20
4
73
לצפיה ב-'סיימתי לראות את "כפרה" לפני חצי שעה'
סיימתי לראות את "כפרה" לפני חצי שעה
21/02/2008 | 21:38
1
77
עכשיו הבנתי מה ההתלהבות
סרט כ"כ מרגש וסוחף הזלתי הרבה דמעות במהלך הצפייה.
ג'יימס מקאבוי פשוט ממגנט וקירה נייטלי [שאני ממש לא אוהבת בד"כ] מדהימה!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' ^^"'
^^"
22/02/2008 | 00:41
15
לצפיה ב-'הייתי רוצה לדעת מה השפיע עליך בחסין מוות.'
הייתי רוצה לדעת מה השפיע עליך בחסין מוות.
23/02/2008 | 12:24
1
57
אז אם תוכל לנמק, אני אשמח.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אוקיי...'
אוקיי...
23/02/2008 | 14:13
49
קודם כל נתחיל בביקורת שלי שכתבתי עוד בתקופה שהוא הגיע לקולנוע: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

ונמשיך בשרשור בדיוק מלפני שבוע בפורום השכן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

אני לרוב לא אוהב לשלוח קישורים כתשובות לשאלות אבל אני לא כל כך יודע מאיפה להתחיל בשאלה הנרחבת שלך, עכשיו אתה מוזמן לשאול כל שאלה ספציפית יותר שתרצה.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'מלך הסלים'
מלך הסלים
21/02/2008 | 02:45
64
דובי גל פשוט יצא מהמסך ונגע בי,, בנפש זתומרת..

אבל אפוקליפסה עכשיו בעצם היה הסרט הראשון שגרם לי באמת לאהוב קולנוע.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'היי. חדש פה. תהיו עדינים איתי'
היי. חדש פה. תהיו עדינים איתי
21/02/2008 | 09:54
3
84
מקום טוב להתחיל בו. טוב, יש כמה...
איש הפיל. שחור לבן, דיוויד לינץ', אנתוני הופקינס, ג'ון גילגוד, אן בנקרופט וג'ון הארט עם ראש בטטה. מטלטל אותי כל פעם שאני רואה אותו. אמפתיה נוראית כזאת כלפי דמות ראשית אני לא זוכר שהרגשתי. ולא משנה כמה קלישאות יש בו, אני לא מסוגל להיות ציני לגביו.
הדייר, של רומן פולנסקי. סרט האימה הראשון שאני זוכר. סרט אימה פסיכולוגי פרנואידי כמו שרומן יודע לעשות. הייתי ממש צעיר כשראיתי אותו ועברו 20 שנה בערך עד שראיתי אותו שוב, אבל אני סוחב איתי את ה-15 דקות האחרונות בסרט מאז הפעם הראשונה.
אושר, טוד סולונדז. סרט מצחיק על אנשים עצובים. כמו לגרד שעתיים רצוף פצעים פתוחים. תענוג.
מועדון קרב. אני יכול לראות את הסרט הזה פעם אחרי פעם. כל פעם אני מזדהה עם משהו אחר שם. מלא רבדים, עריכה מצויינת, הרבה סצנות ומשפטים שעזרו לו להפוך לסרט פולחן. ובצדק.
טוב 4 מספיק, לא? יש עוד המון אבל צריך להתחיל לעבוד :)
ברוך הבא לי יי
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ברוך הבא לפורום'
ברוך הבא לפורום
21/02/2008 | 10:31
26
ואל תדאג, אנחנו לא אוכלים אנשים... לפחות לא בדרך כלל

תהנה!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' ברוך הבא ויש לך אחלה טעם'
ברוך הבא ויש לך אחלה טעם
21/02/2008 | 17:51
1
27
לצפיה ב-'ממני וגם מצחי (רוזבד המנהל...)'
ממני וגם מצחי (רוזבד המנהל...)
21/02/2008 | 17:52
18
לצפיה ב-'לכל המגיבים: תודה! אבל מה עם ה"למה"?'
לכל המגיבים: תודה! אבל מה עם ה"למה"?
21/02/2008 | 10:36
2
59
נראה שזוכרים שהסרט השפיע, אבל ככל שעובר הזמן הסצינות החשובות והסיבות נעלמות
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ממ...'
ממ...
21/02/2008 | 11:29
1
32
אני חושב שיש קטע כזה שכשמשהו מרשים אותך בצורה לא רגילה אתה מתחיל לחרוש עליו (ולרוב להנות מאוד מהחרישה הזאת) אבל באיזהשהו שלב (מאוחר לרוב) אתה מתרגל אליו ואתה מוכן ליצירה הבאה שתזעזע אותך.
אתה עובר מין "שלב התפתחותי" לקראת הסרט הבא, שמי יודע אם היה עושה לך את זה כמה "סרטים משפיעים" קודם לכן.

נגיד כשהייתי ממש קטן (6?) אהבתי את הסרט פחד עד מוות, ממש התלהבתי ממנו ונשבעתי שאף פעם לא אפסיק לאהוב אותו,
השבועה מן הסתם לא החזיקה יותר מדי,
אחר כך היו שם עוד כל מני סרטים זניחים (אנסטסיה, אף פעם לא התנשקה, משחקי פיתוי) ואז הגיע מועדון קרב שפיצץ אותי וממש הפך את עולמי או משהו כזה מבחינת תפיסה קולנועית ושטויות כאלה (), הייתי בטוח שזו פסגת האדם...
גם משם התפתחתי הלאה, אני חושב אולי הסרט שהגיע אחרי שהטריף את מחשבתי היה לאפוטה של מאייזאקי (מצויר משנות ה-80),
אחריו סדרת האנימה Tenshi ni Narumon, אחר כך Utena ואז Princess Tutu.
אחר כך זה היה מופע הקולנוע של רוקי,
אחר כך מלהולנד דרייב (בשלב הזה כבר יכולתי להבין שפייט קלאב הוא ממש לא מה שעשיתי ממנו אם בכלל),
וכאמור לאחרונה הדבר שהכי עשה לי את זה היה חסין מוות.

אני יכול דווקא להסביר מה אהבתי בכל אחד מהם אני חושב, but enough about myself.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני דווקא אשמח לשמוע מה אהבת בהם'
אני דווקא אשמח לשמוע מה אהבת בהם
21/02/2008 | 11:42
21
לצפיה ב-'הסרט שהכי השפיע עליי - "שלוש עשרה".'
הסרט שהכי השפיע עליי - "שלוש עשרה".
21/02/2008 | 14:28
1
147
מי שראה יכול להבין למה. כשראיתי את הסרט הייתי בערך בגיל של הדמות הראשית והסרט נתן לי נקודת מבט שונה על כל הקטע החברתי בגיל הזה. אני לא אגיד שזה עצר אותי מהתנסויות מסוימות, אבל זה בהחלט נשאר בראש שלי וגרם לי לחשוב הרבה לפני שאני עושה משהו בגלל ש"כולם עושים" ועזר לי לא להיכנע ללחץ חברתי.
הסיפור של הגיבורה, טרייסי, הוא לא משהו מקורי במיוחד, זה קורה להמון נערות ונערים כיום ואני חושבת שאם כל ילד בעולם היה רואה את זה, כולם היו מבינים שזה כן נורא לשתות אלכוהול ולעשן סיגריות וסמים בגיל 13 ולא היו מזלזלים בנושא הזה כ"כ..
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'זאת ההיא שנוסעת לניו יורק ומנסה סמים?'
זאת ההיא שנוסעת לניו יורק ומנסה סמים?
23/02/2008 | 23:32
43
קראו לסרט הזה גם "whatever" במקרה?
גם אלי זה דיבר הסרט הזה (אם אנחנו מדברים על אותו אחד)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'במשפט אחד - הדבר שמייחד את הסרטים שאני אוהב'
במשפט אחד - הדבר שמייחד את הסרטים שאני אוהב
21/02/2008 | 18:08
11
106
הוא שהם מראים לי דברים שלא ראיתי באף סרט אחר קודם לכן,
מפתיעים אותי ומרתקים אותי בצורה שגורמת לי לחקוק אותם בזיכרוני...
את הסרטים שאני אוהב הנמצאים ברשימת מוש(ינדלר) שלי
תמצא ב"סינמוש"
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סרטים שאני צופה בהמשך'
סרטים שאני צופה בהמשך
21/02/2008 | 19:02
10
66
עיר החטאים
התפוז המכני (בעשירייה)
אודיסיאה בחלל (בעשירייה)
תינוקה של רוזמרי (בעשירייה)
חומות של תקווה (ממש חבל שהוא במקום כל כך גבוה, לא מגיע לו)
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' שוב חיטטת לי בדברים?'
שוב חיטטת לי בדברים?
21/02/2008 | 19:06
40
לצפיה ב-'לא מגיע לחומות של תקווה?'
לא מגיע לחומות של תקווה?
21/02/2008 | 20:55
1
51
סרט מדהים בעיניי...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סרט ממש נהדר'
סרט ממש נהדר
21/02/2008 | 22:03
38
הוא עשוי מושלם, אבל מה שהוא עושה לא עד כדי כך מדהים, וכל הסוגייה הזאת של להיות חופשי ומלא תקווה בתוך הכלא זה יפה וטוב אבל זה לא בין הדברים הגדולים שעשו בקולנוע. רעיון ויפה וביצוע ממש נהדר, ויוצא לך סרט מאוד מאוד מאוד טוב. ללא ספק בין 100 הגדולים, אבל לא בחמישים הראשונים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סין סיטי לא בטוח יכנס'
סין סיטי לא בטוח יכנס
21/02/2008 | 22:06
6
36
אבל ספרות זולה וכלבי אשמורת.. אצלי הם בטופ 10
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'יפן סיטי!'
יפן סיטי!
22/02/2008 | 13:46
5
30
אם סין סיטי לא ברשימה של מוש אני מפטר אותו.
אצלי הוא טופ 5
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-' מה זה יפן סיטי?'
מה זה יפן סיטי?
22/02/2008 | 16:30
1
19
לצפיה ב-'יענתו סין'
יענתו סין
22/02/2008 | 17:14
11
לצפיה ב-'סין סיטי זה צ'יינהטאון?'
סין סיטי זה צ'יינהטאון?
22/02/2008 | 18:24
2
22
לצפיה ב-'סין סיטי = עיר החטאים'
סין סיטי = עיר החטאים
22/02/2008 | 20:53
35
אבל רעיון יפה דווקא .
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'וואו!!!!!!!! '
וואו!!!!!!!!
25/02/2008 | 06:41
25
אחת השנינויות הכי טובות ששמעתי.
אתה מעולה!
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אמריקן היסטורי X'
אמריקן היסטורי X
21/02/2008 | 20:59
60
עכשיו ראיתי ולא הפסקתי לאמר לעצמי "פאק"..
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'סרטים שהשפיעו עלי'
סרטים שהשפיעו עלי
21/02/2008 | 21:02
107
12 angry men
סרט ענק(לדעתי) שמורכב מדיאלוגים ממש יפים,
inharit the wind -  גם סרט ממש יפה  ששינה את הדרך שבה ראיתי סרטים
Mystery Science Theater 3000  the movie אחד ה קומדיות הכי גאוניות אי פעם!(sort this' deliver that' ill make'em all pay)
bang bang your dead- סרט שמבוסס על מחזה באותו השם- סרט ממש חזק
שובו של הג'דיי- ראיתי בגיל ממש צעיר וזה דיי הגדיר לי מחדש את  המילה מדע בדיוני(וגם העובדה שפעם בטעותראיתי את הסרט  the omen  במקום ,אז זה היתה הפתעה !)

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אני מניח שכולכם ניחשתם, אבל בכל זאת'
אני מניח שכולכם ניחשתם, אבל בכל זאת
21/02/2008 | 22:30
4
96
פייט קלאב השפיע עלי בכל כך הרבה דרכים שפשוט אי אפשר לא להזכיר אותו.

סרטים נוספים שהשפיעו עליי:

אפוקליפסה עכשיו - בעיקר זיעזע אותי, המחיש את מלחמת וייטנאם כמו שום דבר אחר עד כה. היופי בו הוא שהוא פחות מתמקד בזוועות המלחמה או בסצינות קרב ויותר במסע הפנימי של החיילים, והתהליך שהם עוברים בהדרגה: משפויים להרבה פחות...

טריינספוטינג - כן, זה קומדיה והכל, אבל בכל זאת הסרט שינה את הדעה שלי על סמים - עכשיו אני הרבה יותר מפחד מהם מפעם... הוא המחיש בצורה מדהימה כמה האנשים נהיים תלויים בסם (צריך פעם אחת לספור, כמה פעמים דמויות מכריזות ב90 דקות "זהו, אני סיימתי עם סמים" ולא מקיימות את זה), אמנם באמצעים מזעזעים אבל חיוניים מאוד. הסצינה לדוגמה שבה רנטון צולל לשירותים בשביל להשיג מנה שנפלה... או שהתינוק מת כתוצאה מהזנחה, והתגובה של האמא (אחרי הרבה מאוד צעקות) היא "אני חייבת עוד מנה, בשביל לשכך את הכאב...". הסצינות בהתחלה ("קחו את האורגזמה הכי טובה שהייתה לכם...") לא גרמו לי לרצות להשתמש בסמים, אבל מאוד תרמו לרושם האותנטי שנהייה לי מהסרט, ולכן מהאפקטיביות שלו; בניגוד ל"רקוויאם לחלום", הסרט לא מרגיש כאילו הוא בא להעביר את המסר נגד הסמים אלא כדי לספר את הסיפור של רנטון וחבריו, וזה מה שעושה אותו משכנע כל כך.

פורסט גאמפ - שינה מאוד את החשיבה שלי על אנשים אוטיסטים... בעיקר הזדהתי עם ג'ני - הרי כולנו מרחמים על אנשים כאלה ומנסים לרחם אותם, אבל מה שהוצע לה הוא הרבה יותר קשה: להתחתן איתו. כל זה בעיצומו של דור ילדי הפרחים, כאשר האפשרויות מרקיעות שחקים, מי רוצה להתחתן עם מוגבל? ג'ני נחשבת בידיי אנשים רבים כדמות שלילית וסיכוי גבוה שהצופים ישנאו אותה בגלל מה שפורסט עובר בגללה, אבל אני הזדהתי לחלוטין עם הדמות שלה. סרט נפלא...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'טריינספוטיגנ זה פחות או יותר קומדיה כמו'
טריינספוטיגנ זה פחות או יותר קומדיה כמו
22/02/2008 | 12:24
2
53
שהתפוז המכני הוא קומדיה.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-''
22/02/2008 | 12:50
4
לצפיה ב-'קומדיה שחורה הוא התכוון'
קומדיה שחורה הוא התכוון
23/02/2008 | 15:15
26
לצפיה ב-'כ"כ צודק'
כ"כ צודק
22/02/2008 | 17:46
33
זה הסרט הראשון שראיתי שאשכרה גרם לי לפחד מזה, ובנוסף גרם לי לפקפק ביכולת שלי לדחות סמים
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'התפוז המכני ודוגוויל'
התפוז המכני ודוגוויל
21/02/2008 | 23:02
47
התפוז המכני, כי הוא הפחיד אותי. לא במובן של פחד ממה שקורה על המסך, אלא פחד מאיך ש-אני- מגיבה למה שקורה על המסך, לאמפתיה שאני מגלה או לא מגלה, לטלטול הרגשי שאני עוברת יחד עם הגיבור של הסרט, לאיך שאני כועסת על עצמי שאני מזדהה או לא מזדהה איתו, להתחבטויות האלה של מה אני אמורה להרגיש, בעצם. הסרט הזה השפיע עליי כי הוא גרם לי להבין דברים על רוע, ועל אנושיות, וזה זעזע אותי. זה היה מעוות בצורה הכי יפה (ויזואלית) שאפשר, וזה באמת זעזע אותי.

ודוגוויל, כי הוא גרם לי לחשוב ולהבין דברים לגבי עצמי. גם הוא גרם לי להבין דברים על רוע ועל אנושיות, אבל בצורה אחרת, הרבה יותר אינטרוספקטיבית. הוא גרם לי לחשוב על התנהגות אנושית ועל עצמי, הוא מציג את אנשי העיירה ואת גרייס בצורה מוקצנת ועם זאת הכי טבעית שיש. וזה משהו שבאמת גרם לי לחשוב על מי שאני ועל איך שאני מתנהגת ועל איך שאני מרגישה ומגיבה. זה באמת סרט שלפעמים אני מוצאת את עצמי חושבת עליו ולוקחת ממנו, הוא לימד אותי משהו על אנושיות מול ניסיון להתעלות עליה, ועל האיזון בין להכנע ליצרים ותחושות, לבין להתנגד להם.

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'לי יש שלושה:'
לי יש שלושה:
21/02/2008 | 23:39
1
76
12 הקופים- "ואם אתם יודעים את הסוף, למה לא להנות מהפרחים?" סרט עם סוף מפתיע וידוע באותה נשימה, סרט שמעלה את כל השאלות החשובות בקשר להיותינו אנושיים- במה אנחנו שונים מהקופים? בחוזק שלנו? בשרידות? אולי במוסר והכללים שהחברה האנושית המציאה לעצמה? התשובה, כפי שמגלים בסרט, היא היכולת להריח את הפרחים, ולאהוב.

V for Vendetta- ושוב סרט שעוסק בחברה האנושית ובמאפייניה. אין צירופי מקרים, הכל מחושב וקורה כמו שעון. הטירוף עולה ואף אחד לא שם לב, כולם שותקים- עד שאדם אחד, אדם שמאחוריו עומד רעיון, מחליט לשבור את השתיקה. למילים יש משמעות, יש להן כוח, היות והן הבסיס לתקשורת ולחברה האנושית כולה. זהו סרט על איך המילים לעולם לא ימותו, הרעיונות יחיו לנצח, וכאן באה לידי ביטוי תכונה אנושית נוספת- הערכים והאידיאלים וההבנות שאינן תלויות באדם האחד אבל נמצאות בכולנו וחיות דרכינו.

המספר 23- זה הסרט האחרון שראיתי. ראיתי אותו שבוע שעבר וכבר הספקתי לראות אותו 3 פעמים. זה סרט על גורל(אם יש דבר כזה), על בחירה חופשית (כנ"ל), על תשוקה, על מופרעות, וממש לא על מספר. המספר, שמלווה את העלילה, לא קשור אליה בכלל, הוא רק מספר, צורה שאנחנו נותנים לה משמעות... לא?
סרט מרתק עם סוף גאוני, אולי לא הכי שמח, אבל בהחלט הכי נכון.

בכל אחד מהסרטים האלה שזורים בעלילה כל כך הרבה תקבולות, רמזים, ארמזים, ומסרים כך שאפשר לראות אותם מספר אינסופי של פעמים ועדיין להתרגש, עדיין ללמוד משהו חדש, על החיים, על עצמך.

(למי שמתחבר לכאלה סרטים, אני ממליץ בחום על הסדרה הגאונית ביותר ששודרה אי פעם- סדרת המופת "בטלסטאר גלאקטיקה". לדעתי הסדרה היא יצירת מופת מלאת רבדים ומקצועית מכל הבחינות כמו כל אחד מהסרטים הנ"ל).
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'אגב V for vendetta'
אגב V for vendetta
22/02/2008 | 13:22
25
למרות שזה פורום סרטים אני מאוד ממליצה על הקומיקס.
הוא מצמרר יותר מהסרט.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'פול מטאל ג'אקט '
פול מטאל ג'אקט
22/02/2008 | 01:15
1
115
החלק של הטירונות,
הקטע מתחיל בתור סרט חמוד שרואים איך פרייווט פייל לאט לאט נהיה יותר מקצועי כשאנחנו בטוחים שבסוף הסרט נראה מקצוען לנגד עינינו ומסתיים בשתי הסצנות האכזריות למדי (הסבונים וההתאבדות)
שינה את התפיסה שלי לגבי הרבה דברים, למשל, לפני שבוע בעבודה שלי ראיתי אבא צורח על הבן שלו והבן שלו הולך לבכות, האבא אומר לי "רק ככה הם לומדים", אמרתי לאבא "תראה את הסרט פול מטאל ג'אקט"
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'sad but true'
sad but true
22/02/2008 | 12:51
10
לצפיה ב-'SUPER SIZE ME '
SUPER SIZE ME
22/02/2008 | 14:38
25
ממש השפיע עלי כמעט הפסקתי לאכול במקדונלדס'....  
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'המטריקס 1. אקסזיסטנס. שמש נצחית בראש צלול'
המטריקס 1. אקסזיסטנס. שמש נצחית בראש צלול
23/02/2008 | 10:54
30
לצפיה ב-'היי, חדש פה...'
היי, חדש פה...
23/02/2008 | 12:37
29
הרבה סרטים השפיעו ונגעו, חלקם עד דמעות אבל זה שהכי השפיע - "Fight club".
בגלל המאבק בממסד.
חייב לציין גם את "אמריקן פסיכו". נותן לגיטמציה לחלומות בהקיץ
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'משחק הדמעות, לשבור את הגלים'
משחק הדמעות, לשבור את הגלים
23/02/2008 | 14:07
1
47
סרטים שטורפים את הקלפים בכל הנוגע למה מוסרי ומה לא ומשאירים אותי עם סימן שאלה גדול.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'וכמובן מלכודת לפרקליט, מאותה הסיבה'
וכמובן מלכודת לפרקליט, מאותה הסיבה
23/02/2008 | 14:10
109
לצפיה ב-'הסרטים שהשפיעו עליי.'
הסרטים שהשפיעו עליי.
23/02/2008 | 14:18
1
85
רבים הם. אבל חלק מהסרטים שבאמת עשו אימפאקט:

Taxi Driver - לא ראיתי איזכורים בריפרוף הקצר שלי על השרשור, אני מקווה שזה בגלל שלא שמתי לב. מה לא נאמר על יצירת המופת של סקורסזה? באופן אישי אני תמיד התחברתי לדמות של טראוויס ביקל. החיים הגלמודיים שלו, האהבה לבטסי, הסצינות בהן הוא נוהג בניו-יורק המסואבת של אמצע שנות השבעים לצלילי הסאונדטרק המדהים של ברנרד הרמן. ומה גם יפה זה שבסוף אנחנו אלה שמפרשים את מה שקרה. האם טראוויס באמת שרד, או שהוא נהרג וזו הפנטזיה שלו לאחר המוות.

Scarface - בגלל האייטיז, הקוקאין, ההופעה המחשמלת של אל פצ'ינו, שהשפיע על מאות אלפי אנשים. כל משפט שני שנאמר בסרט הזה הוא ציטוט שנזכר לתמיד.

Falling Down - מבט נוקב על החברה האמריקאית, אבל תכל'ס, מבט על כולנו. דמותו מייקל דגלאס אמנם כן לוקה בבעיה נפשית כלשהי בסרט, אבל כל תחנה ותחנה הוא נתקל בדברים שהכי מעצבנים אותנו, אם זה כנופיות רחוב, ביורקרטיה, רדיפת בצע, גזענות... סרט אדיר, מאוד ריגש אותי והזיז אותי. סוף די מבאס. אבל צפוי.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'פאלינג דאון - מצטרף'
פאלינג דאון - מצטרף
23/02/2008 | 14:32
17
לצפיה ב-'רקויאם לחלום, החולמים, אמלי, מטריקס'
רקויאם לחלום, החולמים, אמלי, מטריקס
23/02/2008 | 14:57
47
רקוויאם- בוקס חזק בבטן לא ללכת אחר היצר והרצון לעשות שטויות בלי גבולות, מה שיכול לדפוק לך את החיים.

החולמים- האפשרות לחלום, לרצות, להתאהב. הכל אפשרי.

אמלי- אפשר להיות בן אדם טוב יותר, ובסוף גם אתה תרוויח מזה.

מטריקס- סרט פילוסופי ענק!

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'שלי'
שלי
23/02/2008 | 15:12
31
1.התפוז המכני
2.עיניים עצומות לרווחה
3.קן הקוקיה
4.סרט חדש בשם הצעיף הצבעוני
5.טריינספוטינג
6.אפולפיסקה עכשיו
7.צייד הצבאים של מייקל צימנו
8.נהג מונית
9.השור הזועם
10.סיפורו של אלוף
11.שבעה חטאים
12.וכמובן טרילוגיית הסנדק יצירת מופת של המאה

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'קברט וסיפור הפרברים'
קברט וסיפור הפרברים
23/02/2008 | 16:15
25
סרטים מוזיקאליים אבל יפים. בעיקר סיפור הפרברים אני לא מתעייף לצפות בו.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'כל הסרטים של רובר ברסון'
כל הסרטים של רובר ברסון
23/02/2008 | 16:16
47
סרטים מדהים מכל הבחינות,
דומגאות לסרטים שלו הם "הנידון למוות ברח" ו"הכייס".
הסרטים שלו הם כמו שירים, פשוט מעולים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'התפוז המכני, ללא ספק.'
התפוז המכני, ללא ספק.
23/02/2008 | 17:02
40
אפילו שזה מאוד נדוש

אני לא יודעת להסביר למה. הוא פשוט נכנס פנימה ומטלטל אותך. אני לא בטוחה שבכלל הבנתי אותו לעומקו. אבל יצאתי ממנו כאילו אני זו שעברה את שטיפת המוח, ולא אלכס. ואני באמת כמעט ולא מסוגלת לשמוע מוזיקה קלאסית בגלל הסרט הזה. היא ישר עושה לי פלאשבקים לסרט...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הסרט שהשפיע לי עלי הוא סינמה פרדיסו'
הסרט שהשפיע לי עלי הוא סינמה פרדיסו
23/02/2008 | 17:22
54
הסרט שהכי השפיע לי עלי הוא סינמה פרדיסו   ולמה   זה סרט שנורא הזדהתי איתו ומשך אותי להמשיך לראות סרטים ישנים
וטובים  הפשטות התמימות ולא השמות הגדולים כמו היום  לו מזמן שידרו את הסרט לורנס איש ערב  מומלץ בחום
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הסרט שהכי השפיע עלי הוא סינמה פרדיסו'
הסרט שהכי השפיע עלי הוא סינמה פרדיסו
23/02/2008 | 17:32
42
הסרט שהכי השפיע עלי הוא סינמה פרדיסו
הסרט לוקח אותך למקומות רחוקים לכפרים בלי קידמה ונותן לך להזדהות עם הדמויות
אתה מרגיש שאתה חי את הסרט  אפילו שהוא לא נעשה בתקציב על  ושחקנים שמרוחים מליונים
ג'וזפה טורנאטורה  במאי:
פיליפ נוארה , ז'אק פרין , בריז'יט פוסי , סלבטורה קאסקיו , מרקו לאונרדי , אנטונלה אנטילי  
פשוט בא לך לראות עוד פעם
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'ואלה שהשפיעו עלי'
ואלה שהשפיעו עלי
23/02/2008 | 17:38
47
חומות של תקווה- ראיתי אותו כל כך הרבה פעמים ובכל פעם שאני מסיים אותו יש לי צמרמורת בכל הגוף.

המספריים של אדוארד- יש בסרט הזה קסם, אני זוכר כמה פחדתי מסצינת הפתיחה שהייתי קטן.

מועדון קרב- הטאוויסט הגאוני, כל הסרט ממגנט.

שר הטבעות הראשון והשלישי- מהראשון יצאתי בשוק והשלישי הוציא אותי בסוג של ריקנות... כאילו משו ממני הלך. כל כך סוחף.

ארץ קשוחה- זה האחרון שראיתי והספקתי מאז לראות מספר פעמים.

חינוך רע- סיפור חזק.

וגם הישראלים האחרונים היו מעולים כמו בופור וביקור התזמורת.

השעות ונפלאות התבונה, ואפילו מלך האריות... ואני בטוח שעשיתי הבל להרבה סרטים אחרים.
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'יאללה מכות!...'
יאללה מכות!...
23/02/2008 | 21:50
1
58
מועדון קרב..

הנושא שבו הסרט מתעסק והצורה שבה דיוויד לינץ' מציג את ההתעסקות בנושא הזה פשוט גאונית ומצמידה אותך למסך לעבר סצינת הסיום הבלתי נשכחת שמשאירה אותך עם פה פעור..
ונוסף על ההזדהות הגדולה שלי עם האנטי-טיילר שפשוט לא משאירה לי מקום לאוביקטיביות לגבי הסרט...

הסרט שהפך אותי מילד-איקאה לקוף חלל...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'דייויד פינצ'ר, לא דיוויד לינץ' :)'
דייויד פינצ'ר, לא דיוויד לינץ' :)
24/02/2008 | 02:03
18
לצפיה ב-'רטטוי, אלא מה?'
רטטוי, אלא מה?
24/02/2008 | 07:48
42
למצוא דמות שלא מתפשרת................ מהנה, ומענג
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'הסרט "הכפר".'
הסרט "הכפר".
24/02/2008 | 10:08
1
54
מאוד התחברתי לסרט הזה. אפשר לומר שהוא ריגש אותי, כי הוא עוסק בעצם
בנושא התמימות, ומה אנשים יעשו כדי לשמור על התמימות שלהם או של
הילדים שלהם. אני חושב ש-מ. נייט שיאמלן הוא גאון, והסרט הזה הוא
יצירת-מופת של ממש. והבחירה שלו בשחקנית ברייס-דאלס הווארד
(הבת של הבמאי רון הווארד) בתור מודל לאדם תמים היא מצויינת.
אין מישהו אחר שיכול להתאים יותר לתפקיד כזה. כל הסרטים של
שיאמלן היו מעולים, "החוש הששי", "בלתי שביר" וכו'. רק "נערה
במים" היה נפילה גדולה אחרי "הכפר", וזה קצת חבל. כרגע הוא
עובד על סרט שנקרא - "The Happening", ואני מאוד מקווה
שהוא קצת יחזור לעצמו, והסרט לא יהיה נפילה קשה כל-כך כמו
"נערה במים". למי שעוד לא ראה, אני ממליץ בחום. אז נכון, אין
יותר מדי אלימות או אקשן בסרט, ויש כאלה שיגידו שהוא נועד
לאנשים נאיבים או משהו כזה. אבל יש בו קסם מאוד מיוחד,
ומי שאכפת לו מתמימות, ערכים ומוסריות, בהחלט יכול למצוא
בסרט הזה הרבה נחמה. הציון שלי - 10/10. זה אחד הסרטים
היותר יפים ויותר חכמים שראיתי מימיי. כן ירבו...

סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'תיקון קטן...'
תיקון קטן...
24/02/2008 | 10:13
21
או יותר נכון, הבהרה.

"למי שעוד לא ראה, אני ממליץ בחום" - הכוונה ל"הכפר", כמובן, לא ל"נערה"...
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'Cinima Paradiso Makes me cry. Its all about'
Cinima Paradiso Makes me cry. Its all about
24/02/2008 | 10:25
27
לצפיה ב-'הסרט הפסנתרן השפיע מאד בגלל'
הסרט הפסנתרן השפיע מאד בגלל
24/02/2008 | 11:54
56
זה סרט על השואה מה עברו היהודים שם ויש שם דברים שאתה רואה ואתה חי את הסרט אין מצב שלא תבכה מי שלא ראה את זה לא יודע מזה סרט שאפשר לבכות ממנו
סרטים וקולנוע >>
לצפיה ב-'פרחים בעליית הגג'
פרחים בעליית הגג
24/02/2008 | 11:58
100
סרט אכזרי על התעללות פיזית ונפשית בילדים
סרטים וקולנוע >>

הודעות אחרונות

08:35 | 20.01.19 אורחים בפורום
12:07 | 17.01.19 דני הזמיר 666
07:24 | 16.01.19 אורחים בפורום
09:02 | 11.01.19 ALON408
00:05 | 11.01.19 רועי סיני
17:07 | 10.01.19 דני הזמיר 666
16:58 | 10.01.19 רוב הזמן נח
10:47 | 10.01.19 big ass blue
12:42 | 05.01.19 אורחים בפורום
10:44 | 03.01.19 דני הזמיר 666
10:24 | 01.01.19 ניקיטה FTB
13:30 | 27.12.18 דני הזמיר 666
10:37 | 25.12.18 אורחים בפורום
17:46 | 20.12.18 אורחים בפורום
11:52 | 20.12.18 דני הזמיר 666

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ