סיכום שנת 2007 בקולנוע!

Shexy Peanut

New member
אני ../images/Emo9.gif ואין לי כוח להאריך במילים :)

סרט הדרמה של השנה: האמיצה נחשב לדרמה? זה מין דרמת פעולה :/ סרט הקומדיה של השנה: בכלל לא ראיתי לדעתי X: סרט המתח\אקשן של השנה: שודדי 3! [אלא מה?!] סרט הדוקומנטרי של השנה: עולם גדול מופלא סרט המדע בדיוני\מוזיקלי\אחר של השנה: היירספריי
סרט האנימציה של השנה: היחידי שראיתי משפחת סימפסון :/ סרט השנה שלכם: שודדי 3 הסרט המאכזב של השנה שלכם: משפחת סימפסון והארי פוטר החמישי. הסרט המפתיע של השנה: היירספריי שחקן השנה: ג'וני דפ שחקנית השנה: מישל פייפר במאי השנה: גור ורבינסקי :] ולסיום- לאיזה סרטים ואירועים בקולנוע אתם מחכים ב-2008? העולם על פי דן [שכבר מציג אני יודעת.. אבל אני כנראה אראה אותו רק ב2008], ג'ונו, סוויני טוד, דה הוטי אנד דה נוטי עם פאריס הילטון
[לא סתם זה בצחוק
]

eshalom

New member
שינוי קטן היה משנה תתמונה לגמרי..

אם הם היו מספיקים לשחוט את האמריקאי אז זה היה משאיר את הצופה מזועזע. וחוץ מזה זה יותר קרוב למציאות המגעילה.. למרות שבתור סרט על טרור, זה הסרט הכי מושקע ודומה למציאות! על החתום אבו-חמזה.. :) שהאללה שלהם יקח אותם!..

mosh511

New member
טוב זה יהיה קצר...

לרוב אני רואה סרטים ישנים יותר ואפילו כמה חדשים יחסית שראיתי כמו מיס סאנשיין הקטנה, אפוקליפטו, הילדים של מחר או יוקרה מתבררים מ2006... כך שהרשימה מצטמצמת ומ2007 מצאתי שם רק את : רטטוי, פלאנט טרור וזודיאק. אלו הציונים שנתתי להם בעבר... פלאנט טרור - שווה לדעתי 5 אבל קיבל אצלי 6 בסולמוש בגלל הגימיקים. רטטוי - שווה לדעתי 6 אבל נתתי לו 7 בסולמוש בגלל האנימציה המרהיבה. זודיאק - שווה לדעתי 7 אבל נתתי לו 8 בסולמוש בגלל האווירה האפלה והחזקה. זה די ממצה את הסיכום סרטי 2007 שלי...

el Cantante

New member
הסרטים האהובים עלי@@!!!!!!

סרט הדרמה של השנה: el Cantante! סרט הקומדיה של השנה: el Cantante! סרט המתח\אקשן של השנה: el Cantante! סרט הדוקומנטרי של השנה: el Cantante! סרט המדע בדיוני\מוזיקלי\אחר של השנה: el Cantante! סרט האנימציה של השנה: el Cantante! סרט השנה שלכם: el Cantante! הסרט המאכזב של השנה שלכם: el Cantante! הסרט המפתיע של השנה: el Cantante! שחקן השנה: el Cantante! שחקנית השנה: el Cantante! במאי השנה: el Cantante! אין! הסרט הכי טוב! וזה בכיכובי!!!!!! אני כזה מדהים! סלסה זה בדם שלי

v e g a

New member
שלי

סרט הדרמה: בופור קומדיה: משפחת סימפסונס (חשב, לא?) מתח/אקשן: לירות כדי להרוג דוקומנטרי: לא ראיתי מדע בדיוני\מוזיקלי\אחר של השנה: מעבר ליקום אנימציה: משפחת סימפסונס סרט השנה: מעבר ליקום. לא חף מבעיות, אבל סרט נהדר, וכמובן שאני משוחד בגלל הביטלס.. הסרט המאכזב: משחקי בילוש. נשמע מאוד מבטיח, מאכזב נורא. הסרט המפתיע של השנה: ספיידרמן 3. ציפיתי לסרט בינוני ומטה כמו הקודמים, אבל נהנתי. שחקן השנה: וויל סמית'. גם בהמרדף לאושר הוא היה מצויין וגם באני האגדה. שחקנית השנה: הלן מירן בהמלכה במאי השנה: זאק סניידר (300) וג'ולי טיימור (מעבר ליקום) סרטים ב2008: הכי הכי אני מחכה להאביר האפל. אבל יש גם את איירון מאן, הסרט החדש של סאם מנדז, 30 ימים של לילה (שכבר יצא בארה"ב) ועוד ועוד...

Liorking

New member
מסכם

סרט הדרמה של השנה: אני לא חובב סרטי דרמה, אבל אם זה נחשב, אז I Am Legend סרט הקומדיה של השנה: הסימפסונס סרט המתח/אקשן של השנה: מת לחיות 4 (דווקא היה קאמבק טוב) הסרט הדוקומנטרי של השנה: כנ"ל דרמה סרט המד"ב/מוזיקלי/אחר: I Am Legend סרט האנימציה של השנה: הסימפסונס! סרט השנה שלי: הסימפסונס הסרט המאכזב של השנה: ספיידרמן 3. לא ראיתי את שני הראשונים, אבל האחרון היה גרוע מכל הבחינות הסרט המפתיע של השנה: I Am Legend שחקן השנה: ג'וני דפ ("שודדי הקאריביים 3") שחקנית השנה: קיירה נייטלי (כנ"ל) במאי השנה: הבמאי של הסימפסונס ציפיות ל-2008: אין ממש

מיי סיכומיישן

סרט הדרמה של השנה: כנראה ש"בופור". למרות האכזבה הקלה לעומת הספר המצוין. סרט הקומדיה של השנה: אומנם יצאו המון קומדיות השנה, אבל רובן היו די מעפנות, חוץ מ"הסימפסונס" שאשכרה גרמו לי להשתין במכנסיים מרוב צחוק. סרט המתח\אקשן של השנה: את הפרס הזה חולקים שניים: "נקסט" ו"זודיאק". שניהם עשויים טוב, ונהניתי מכל שניה שלהם, כולל מהשחקנים הראשיים ניקולס קייג' ב"נקסט" וג'ייק גי'לנהול המקסים ב"זודיאק". סרט הדוקומנטרי של השנה: לא משהו שאני זוכרת באופן מיוחד. סרט האנימציה של השנה: "ביוולף". וויזאולית, עשוי בצורה מדהימה. אומנם לא ראיתי יותר מדי אנימציות בזמן האחרון, אבל "ביוולף" אכן היה שווה את הכסף של הכרטיס שלו. סרט השנה שלכם: "הסימפונס". הסרט היחיד שראיתי השנה שהוא באמת עונג צרוף. הסרט המאכזב של השנה שלכם: "פורץ הדרך". סביר להניח שאף אחד לא שמע עליו, וטוב שכך. פשוט הסרט הנוראי ביותר שקיים. השנה, ובכלל. הסרט המפתיע של השנה: אני מאמינה ש"ביוולף". פשוט באמת לא ציפיתי להינות כ"כ. האמת היא שגם "זודיאק" ו"נקסט" הפתיעו לטובה. אני לא יודעת. הדעות חלוקות. שחקן השנה: ג'ייק ג'ילנהול. גם ב"זודיאק", וגם ב"חקירה מעבר לקווים", הוא פשוט היה הכי טוב שהוא יכול להיות. כמו תמיד. שחקנית השנה: אין מישהי מיוחדת שאני זוכרת לטובה. במאי השנה: כנ"ל. אולי דיוויד פינצ'ר. ולסיום- לאיזה סרטים ואירועים בקולנוע אתם מחכים ב-2008? אני משערת שלכל סרט בכיכובו של יואן מק'גרגור או גי'לנהול היקרים. מה גם של"סוויני טוד" ובכלל לכל שיתוף פעולה בין טים ברטון הגאון לג'וני דפ המוכשר. שנה טובה לכולם!

tal127

New member
סרטי השנה שלי...

בחרתי מתוך כלל הסרטים שבהם צפיתי השנה...גם כאלה שטרם שודרו בישראל... בחירותיי הן: סרט הדרמה של השנה: ''כפרה''-ג'ו רייט סרט הקומדיה של השנה: ''סופרבאד''-גרג מוטולה סרט המתח\אקשן של השנה: ''לא ארץ לזקנים''-האחים כהן סרט הדוקומנטרי של השנה: לא צפיתי בדקומנטרי השנה... סרט המדע בדיוני\מוזיקלי\אחר של השנה: ''אני לא שם ''(טוד היינס)...לצערי לא יצא לי לצפות עדיין בסוויני טוד... סרט האנימציה של השנה: ''משפחת סימפסון'' סרט השנה שלכם: ''סופרבאד'' ו''לא ארץ לזקנים''...שניהם כל כך שונים זה מזה וכל כך גאוניים כך שממש ממש קשה לבחור אחד... הסרט המאכזב של השנה שלכם: ''זודיאק'' (דיוויד פינצ'ר הגאון בדרך כלל)...אחד הסרטים שהכי ציפיתי להם והכי איכזבו אותי...אבל אולי זה רק אני כי כולם כל כך סוגדים לו... הסרט המפתיע של השנה: ''ביקור התזמורת''- ערן קולירין שחקן השנה: חוויאר באראדם (''לא ארץ לזקנים'') שחקנית השנה: ג'ודי פוסטר (''האמיצה'') במאי השנה: האחים כהן ולסיום- לאיזה סרטים ואירועים בקולנוע אתם מחכים ב-2008? ''סוויני טוד'', ''זה ייגמר בדם'', ''האביר האפל ''וכמובן כמובן ''סקס והעיר הגדולה-הסרט''

kraz11

New member
סופרבאד גאוני?

או שפספסתי משהו או שאנחנו לא מדברים על אותו הסרט...

לא יודע אם גאוני...

אבל הוא היה עשוי יחסית טוב מבחינת הבימוי וההפקה. רואים שהשקיעו בסרט

Pie88

New member
,,,

סרט הדרמה של השנה: ביקור התזמורת סרט הקומדיה של השנה: משפחת סימפסון סרט המתח\אקשן של השנה: מת לחיות 4 סרט הדוקומנטרי של השנה: סטאלגים סרט המדע בדיוני\מוזיקלי\אחר של השנה: טיידלנד סרט האנימציה של השנה: רטטוי סרט השנה שלכם: טיידלנד הסרט המאכזב של השנה שלכם: חסין מוות הסרט המפתיע של השנה: תפוס ת'גלים שחקן השנה: ששון גבאי שחקנית השנה: ג'ואן פרלנד במאי השנה: טרי גיליאם ולסיום- לאיזה סרטים ואירועים בקולנוע אתם מחכים ב-2008? אחרי דרג'ילינג לימיטד אני הכי מחכה לסוויני טוד, לא ארץ לזקנים, זה ייגמר בדם והאביר האפל

XMankoX

New member
קצת באיחור ../images/Emo139.gif../images/Emo136.gif

סרט הדרמה של השנה: Black Snake Moan, סימנים של כבוד, עניין של שם סרט הקומדיה של השנה: ללא ספק Hot Fuzz. ועוד אחד שאני לא זוכרת שנדמה לי יצא לקראת 2006- School for Scoundrels עם ג'ון הדר הענק. סרט המתח\אקשן של השנה:Crank,Shooter ו Shoot 'Em Up. שלושתם היו מצוינים. אה ומעל כולם Death Proof. סרט הדוקומנטרי של השנה:Jesus Camp.. סרט המדע בדיוני\מוזיקלי\אחר של השנה: The Host אחח איזה סרט אדיר! במיוזיקל אני ממש מתלבטת בין היירספריי השטותי אך כייפי לבין Once הקטן ונוגע.. סרט האנימציה של השנה: רטטוי בגדול. אחריו Surf's Up, הסימפסונים והסרט של aqua teen anger force. סרט השנה שלכם: בייוולף בתלת מימד- רק בגלל החוויה המדהימה שאין מילים לתאר אותה
הסרט המאכזב של השנה שלכם: לא חסר... אבל האכזבה הכי טרייה זה ממכושפת- הטריילר ממש מטעה לחשוב שזה סרט יותר שחור ממה שהוא... אה ועוד אחד- שודדי הקאריביים השלישי, למרות שלא ציפיתי למשהו מיוחד. אה ועוד אחרון- פורץ הדרך, שחיכיתי לו וקיוויתי למשהו בסגנון של אפוקליפטו וזה היה פשוט ניסיון לחיקוי זול ולא יוצלח. הסרט המפתיע של השנה:28 שבועות אחרי! מפתיע כמה שהוא היה טוב
שחקן השנה: ויגו מורטנשן וג'ון הדר. שחקנית השנה: כריסטינה ריצ'י במאי השנה:רוברט זמקיס ולסיום- לאיזה סרטים ואירועים בקולנוע אתם מחכים ב-2008? סוויני טוד, לא ארץ לזקנים, be kind rewind, באטמן החדש, הסרט בבימויו של בן אפלק וכיכובו של קייסי אפלק, קונג פו פנדה, אני לא שם, ג'ונו,

למעלה