שרשור "היתי בהופעה"

oribarak

New member
we dont need no bagrut belashon

עזבו אתכם דעות, הסיפור מההתחלה מעניין...לכאלה שלא רוצים לקרוא חפירות, אני אסמן מאיפה מתחיל הקטע על המופע עצמו. חלק 1: לפני הכניסה הגענו ב4 לאחר עיכובים מיותרים אך מצחיקים מאוד, החניה היתה מאוד מהירה , והגענו למקום...ישר אני וגל הלכנו לשער 2 לחפש את חברי הפורום היקרים, ראינו אותם, צנעני הרגיש רוסי ואיים עלי, תמר היתה שם ומגל ואבקי ועומר וציף ששכבה חצי מתה(כן אני ראיתי אותך!!), ועוד..(סליחה מי ששכחתי, לא ישנתי), עמדנו איתם קצת, ואז הלכנו עם אבא של גל לעמוד בתור לשער 3..השעה היתה 5 וקצת, כשחיים אתגר וצלם צילמו כתבה , ואז הצלם צילם אותנו וצרחנו...לאחר מכן השומר הודיע על פתיחת השערים, ברגע פתיחת השערים, דחפו אותנו כמו מטורפים, עד שאני וגל הצלחנו להיכנס פנימה, וראינו מחזה מדהים! פרק 2: בתוך שדה החומוס המוןןןן אנשים רצים כמו מטורפים וצורחים"ווטרסס ווטרסס", מחזה שאני לא אשכח בחיים...ואחות של גל חשבה שצריך לעשות את זה גם, והחלה לרוץ, אז רצנו אחריה כדי לא לאבד אותה, ובזכותה הגענו ממש 20 מטר מהבמה אם לא פחות...במרכז, התמקמנו שמנו שמיכות, וקבענו טרטוריה, בנתיים הלכתי לשירותים(מסע מפרך עד מאוד!), והחזרה היתה סיוט...השעה היתה 20 ל6, וקבעתי עם יערה בשער 6 בשעה הזו...באתי לשם, ויערה חיכתה לי, אדומה מתמיד, עם עוד בנאדם מגניב שקוראים לו רן. שניהם באו איתי לטרטוריה שלנו, שבנתיים הספיקו לתפוס, אבל התמקמנו קצת יותר...ידא ידא ידא(סיינפלד), שמיק הגיעה אלינו, והציגה לנו את סקינר השתיין והמגולח, ואת דארק סייד אוף דה ניב המגניב... פרק 3: טאקי וברקע מוזיקה ערבית שמיק הגאונה הביאה טאקי, והתיישבנו במעגל ושיחקנו קצת...כמובן שהיתי הכי טוב, אבל הכי טוב, אני פשוט גאון טאקי, ומיכה שטרית עלה לבמה...המוזיקה ליוותה אותנו, היה ממש יפה, אני אוהב אותו, ומוזיקה ערבית... לאחר עוד כמה סיבובי ניצחון בטאקי, שוקי אמר שיש לו הפתעה, שמעתי שמישהו אומר"משינה" וקמתי כמו מטורף(המשחק התבטל), ומשינה הגדולים עלו לבמה ועשו הופעת אנפלאגד חביבה מאוד...יערה הפליאה והכירה את כל המילים של"אני ואתה", לא חשבתי שיש מישהו שמכיר. לאחר מכן עלה דיוויד ברוזה, האיש והאגדה, והגיטרה הספרדית, דה מי קולו...זיין קצת ת'שכל, היה מדי פעם יפה, מדי פעם הוא הגזים עם הפוזה, אבל היה יפה. שמיק הלכה בשלב מסויים לפגוש "חברים" ולא חזרה...לא נסלח לך לעולם שמיק. פרק 4:ההופעה כל כמה זמן יערה הזכירה לי עוד כמה זמן מתחילה ההופעה..כמה דקות לפני שהיא התחילה, גל שהיה בצד השני , בא לידי וליד יערה, שבנתיים שנינו הספקנו לרדת על תפוח כזה גדול(תפוח יא זבל), וזה אפילו מתועד.. ואז זה הגיע, הלהקה עלתה לבמה, רוג'ר עולה לבמה, אני ויערה באטרף, הוא צורח "are you ready??hynz zvy dry " ואני ויערה צורחייייייים כמו מטורפים...וכולם באטרףףף ובאקסטזה, ואני לא יכול לתאר ת'הרגשה שהיתה לי באותו רגע...כל שניה עשיתי ליערה"את קולטת איפה אנחנו?את קולטת את זה?", כלום צרחו את המילים, הזיקוקים, הכול...לאחר 2 שירים, עם ציון של 10 מתוך 10 לסט דה קונטרולס, היה שקט...ואז הקלידים התחילו עם שיין און, כרגיל אני ויערה באטרף, זה היה כל כך מרגש...צרחנו את המילים, וזה היה פשוט יפה...חבל שדילגו על כמה סולואים, רק תדעו, לחלוק עם יערה שירים מרגשים, זה הדבר הכי כיפי בעולם... יאדה יאדה יאדה, הגיע פרפקט סנס, שיר שאני אישית ממש אוהב, ומשומה אני היחידי שידע ת'מילים בגוש שלנו...ואז השירים מהפיינל קאט, שיערה הפליאה להכיר את כל המילים של בית הזיכרון של פלטצ'ר...יאדה יאדה יאדה, sheep, ביצוע מגניב(אני מעדיף דוגס), ואז היתה ההפסקה, וכולם התייבשו במהירות הבזק, ואני ויערה מצאנו את עצמנו עומדים כמו מוגבלים...היא הצליחה להתקפל, ואני היתי צריך לשבת על הרגל של רן כדי לשרוד..ואז הגיעו חבורה של חארות שהקימו אותי כדי לעבור, עמדתי על ברכיים כפופות והם דוחפים אותי, סלייחה יערה על הכאבי ברכיים שעשיתי לך בטח... ואז התופים מתחילים לדפוק...כולם קמים בבת אחת, הטירוף אוחז את כולנו, וזה מתחיל...הצד האפל של הירח! ההתרגשות והכול...אני לא אפרט על כל שיר, אני אציין לטובה את טיים, ואת מאני, ואת any color you like, ואת הסוף..שהיה ממש טוב, וצרחנו ת'מילים ביחד עם כולם, וזו היתה אחוות פינק פלויד אחת גדולה... לאחר מכן ההדרן...vera, היה ממש חמוד, ברינג דה בויס, ואז המסוקים..התחלנו לשיר את זה, זה היה טירוף, ואז התחיל we dont need no education, ככה כולם צרחו, ואני שומע אנשים מסביבי צורחים"על הזין בגרותתת לא צריך בגרותתת"...וגם אני היתי מביניהם, והיה כל כך טוב, וכל כך התפרקות...וכמו ילד פולני טוב הלכתי לעשות בגרות אחרי שמרדתי. קומפטרבלי נאמב...וזה נגמר, ביצוע מררגש, עם אש ששרפה לי את הפנים, וזהו..נגמרה ההופעה ההמון עוד שניה דרס אותנו, נפרדתי פרידה מאוד מהירה ומאוד עצובה מיערה...אני חייב לציין שהיה יותר מדי כיף איתה בהופעה, וכולכם תקנאו, היא היתה מעלה לכם את המופע בכמה רמות...יערה כולנו סוגדים לך חזרנו לחניה, הדלקנו ת'אוטו, לקח לנו שעה וחצי לצאת מהחניה, וב3 היתי בבית.. הבגרות הלכה סביר, הרגשתי ממש רע...אני מקווה ל80 פלוס.. נקודות לזכות המופע: למופע היתה הפקה אדירה, אין ספק שזו הפקה בינלאומית נרחבת, שוקי מלך. יערה היא נקודה אחת גדולה לזכות המופע הזה! התנהלות של המשטרה בתוך המתחם היתה מעולה, נמנעו רמיסות וכאלה הקהל היה מעולה, שר את הכול, חבל שמדי פעם לא ידע מתי לקפוץ ומתי להישאר רגוע.. נקודות נגד המופע: אין לי, מצטער החוויה של החיים שלי

oribarak

New member
we dont need no bagrut

עזבו אתכם דעות, הסיפור מההתחלה מעניין...לכאלה שלא רוצים לקרוא חפירות, אני אסמן מאיפה מתחיל הקטע על המופע עצמו. חלק 1: לפני הכניסה הגענו ב4 לאחר עיכובים מיותרים אך מצחיקים מאוד, החניה היתה מאוד מהירה , והגענו למקום...ישר אני וגל הלכנו לשער 2 לחפש את חברי הפורום היקרים, ראינו אותם, צנעני הרגיש רוסי ואיים עלי, תמר היתה שם ומגל ואבקי ועומר וציף ששכבה חצי מתה(כן אני ראיתי אותך!!), ועוד..(סליחה מי ששכחתי, לא ישנתי), עמדנו איתם קצת, ואז הלכנו עם אבא של גל לעמוד בתור לשער 3..השעה היתה 5 וקצת, כשחיים אתגר וצלם צילמו כתבה , ואז הצלם צילם אותנו וצרחנו...לאחר מכן השומר הודיע על פתיחת השערים, ברגע פתיחת השערים, דחפו אותנו כמו מטורפים, עד שאני וגל הצלחנו להיכנס פנימה, וראינו מחזה מדהים! פרק 2: בתוך שדה החומוס המוןןןן אנשים רצים כמו מטורפים וצורחים"ווטרסס ווטרסס", מחזה שאני לא אשכח בחיים...ואחות של גל חשבה שצריך לעשות את זה גם, והחלה לרוץ, אז רצנו אחריה כדי לא לאבד אותה, ובזכותה הגענו ממש 20 מטר מהבמה אם לא פחות...במרכז, התמקמנו שמנו שמיכות, וקבענו טרטוריה, בנתיים הלכתי לשירותים(מסע מפרך עד מאוד!), והחזרה היתה סיוט...השעה היתה 20 ל6, וקבעתי עם יערה בשער 6 בשעה הזו...באתי לשם, ויערה חיכתה לי, אדומה מתמיד, עם עוד בנאדם מגניב שקוראים לו רן. שניהם באו איתי לטרטוריה שלנו, שבנתיים הספיקו לתפוס, אבל התמקמנו קצת יותר...ידא ידא ידא(סיינפלד), שמיק הגיעה אלינו, והציגה לנו את סקינר השתיין והמגולח, ואת דארק סייד אוף דה ניב המגניב... פרק 3: טאקי וברקע מוזיקה ערבית שמיק הגאונה הביאה טאקי, והתיישבנו במעגל ושיחקנו קצת...כמובן שהיתי הכי טוב, אבל הכי טוב, אני פשוט גאון טאקי, ומיכה שטרית עלה לבמה...המוזיקה ליוותה אותנו, היה ממש יפה, אני אוהב אותו, ומוזיקה ערבית... לאחר עוד כמה סיבובי ניצחון בטאקי, שוקי אמר שיש לו הפתעה, שמעתי שמישהו אומר"משינה" וקמתי כמו מטורף(המשחק התבטל), ומשינה הגדולים עלו לבמה ועשו הופעת אנפלאגד חביבה מאוד...יערה הפליאה והכירה את כל המילים של"אני ואתה", לא חשבתי שיש מישהו שמכיר. לאחר מכן עלה דיוויד ברוזה, האיש והאגדה, והגיטרה הספרדית, דה מי קולו...זיין קצת ת'שכל, היה מדי פעם יפה, מדי פעם הוא הגזים עם הפוזה, אבל היה יפה. שמיק הלכה בשלב מסויים לפגוש "חברים" ולא חזרה...לא נסלח לך לעולם שמיק. פרק 4:ההופעה כל כמה זמן יערה הזכירה לי עוד כמה זמן מתחילה ההופעה..כמה דקות לפני שהיא התחילה, גל שהיה בצד השני , בא לידי וליד יערה, שבנתיים שנינו הספקנו לרדת על תפוח כזה גדול(תפוח יא זבל), וזה אפילו מתועד.. ואז זה הגיע, הלהקה עלתה לבמה, רוג'ר עולה לבמה, אני ויערה באטרף, הוא צורח "are you ready??hynz zvy dry " ואני ויערה צורחייייייים כמו מטורפים...וכולם באטרףףף ובאקסטזה, ואני לא יכול לתאר ת'הרגשה שהיתה לי באותו רגע...כל שניה עשיתי ליערה"את קולטת איפה אנחנו?את קולטת את זה?", כלום צרחו את המילים, הזיקוקים, הכול...לאחר 2 שירים, עם ציון של 10 מתוך 10 לסט דה קונטרולס, היה שקט...ואז הקלידים התחילו עם שיין און, כרגיל אני ויערה באטרף, זה היה כל כך מרגש...צרחנו את המילים, וזה היה פשוט יפה...חבל שדילגו על כמה סולואים, רק תדעו, לחלוק עם יערה שירים מרגשים, זה הדבר הכי כיפי בעולם... יאדה יאדה יאדה, הגיע פרפקט סנס, שיר שאני אישית ממש אוהב, ומשומה אני היחידי שידע ת'מילים בגוש שלנו...ואז השירים מהפיינל קאט, שיערה הפליאה להכיר את כל המילים של בית הזיכרון של פלטצ'ר...יאדה יאדה יאדה, sheep, ביצוע מגניב(אני מעדיף דוגס), ואז היתה ההפסקה, וכולם התייבשו במהירות הבזק, ואני ויערה מצאנו את עצמנו עומדים כמו מוגבלים...היא הצליחה להתקפל, ואני היתי צריך לשבת על הרגל של רן כדי לשרוד..ואז הגיעו חבורה של חארות שהקימו אותי כדי לעבור, עמדתי על ברכיים כפופות והם דוחפים אותי, סלייחה יערה על הכאבי ברכיים שעשיתי לך בטח... ואז התופים מתחילים לדפוק...כולם קמים בבת אחת, הטירוף אוחז את כולנו, וזה מתחיל...הצד האפל של הירח! ההתרגשות והכול...אני לא אפרט על כל שיר, אני אציין לטובה את טיים, ואת מאני, ואת any color you like, ואת הסוף..שהיה ממש טוב, וצרחנו ת'מילים ביחד עם כולם, וזו היתה אחוות פינק פלויד אחת גדולה... לאחר מכן ההדרן...vera, היה ממש חמוד, ברינג דה בויס, ואז המסוקים..התחלנו לשיר את זה, זה היה טירוף, ואז התחיל we dont need no education, ככה כולם צרחו, ואני שומע אנשים מסביבי צורחים"על הזין בגרותתת לא צריך בגרותתת"...וגם אני היתי מביניהם, והיה כל כך טוב, וכל כך התפרקות...וכמו ילד פולני טוב הלכתי לעשות בגרות אחרי שמרדתי. קומפטרבלי נאמב...וזה נגמר, ביצוע מררגש, עם אש ששרפה לי את הפנים, וזהו..נגמרה ההופעה ההמון עוד שניה דרס אותנו, נפרדתי פרידה מאוד מהירה ומאוד עצובה מיערה...אני חייב לציין שהיה יותר מדי כיף איתה בהופעה, וכולכם תקנאו, היא היתה מעלה לכם את המופע בכמה רמות...יערה כולנו סוגדים לך חזרנו לחניה, הדלקנו ת'אוטו, לקח לנו שעה וחצי לצאת מהחניה, וב3 היתי בבית.. הבגרות הלכה סביר, הרגשתי ממש רע...אני מקווה ל80 פלוס.. נקודות לזכות המופע: למופע היתה הפקה אדירה, אין ספק שזו הפקה בינלאומית נרחבת, שוקי מלך. יערה היא נקודה אחת גדולה לזכות המופע הזה! התנהלות של המשטרה בתוך המתחם היתה מעולה, נמנעו רמיסות וכאלה הקהל היה מעולה, שר את הכול, חבל שמדי פעם לא ידע מתי לקפוץ ומתי להישאר רגוע.. נקודות נגד המופע: אין לי, מצטער החוויה של החיים שלי

גיל, השרשור הזה נועד לחוויות מהמופע

ולא לקישורים חיצוניים. העלה את זה בבקשה בשרשור התמונות.

rozgil

New member
(כן,נכון-לכן שמתי את זה בשרשוראחר)

דרך אגב........-עד איזה שעה חיכיתם בשער אם "בלוני האליום" ??? אני הגעתי די מאוחר .....(בגלל הפקקים).......לכן לא הספקתי לראות אותכם בן 60,000 הצופים !!! אם כמה חברי פורום נפגשתם בתחילת המופע ? (ליד שער 1 !!!)

wommer

New member
היינו במקום המגש עד

השעה 4 וחצי עם מאהל קטן הבלונים עפו כבר בשעה 2 ככה.

foofam

New member
עכשיו תורי../images/Emo70.gif

אז יצאתי ב15:20 מביתי בחיפה, יחד עם אח שלי וחברה שלו. אספנו מישהו בדרך, ויצאנו... אספנו עוד מישהו בגלילות, ואז הגיעו הפקקים. לא עשינו איזהשהם צעדים דרסטיים בשביל לזרז את ההגעה... רק שמענו קצת מהאוסף שלי בדרך
הגענו למתחם ההופעה ב19:30 בערך, האוטובוסים עבדו מצוין, כמו השוטרים בכניסה לשערים. אז התפצלנו לשערים (מזל שהיינו 2,4,5 ולא 1,6,12...), וזה עבר מהר מאוד. התפלאתי שבכלל לא נגעו בי, שום בדיקה גופנית (אולי כי בכלל לא היה לי תיק?).ההרגשה הזאת, לחצות את השערים... הכל שלך. מפה - שום דבר לא יכול להחזיר את הגלגל אחורה. אנחנו בפנים. פגשנו אנשים, אבל לא התמקמנו עדיין. אחרי כמה בירות, עמבונגרים וחולצות, שביחד כמעט הכפילו את המחיר של הכרטיס (מישהו מוכן להסביר לי למה לעזאזל מכרו שם את ON AN ISLAND של גילמור?
לא שיש לי התנגדות, אבל ווטרס, בכל זאת). נכנסנו לתוך הקהל, והתמקמנו מעט לפני המנוף הימני, מאחורי האיש שעבד על המקרן
אנשים נחמדים, שהפכו בסוף ההופעה לחברים בנפש. היינו בזוית מעולה כדי לראות את כל הלימוזינות הנכנסות לבמה. מסתבר שגם לווטרס יש שאטלים
אז הוא עלה על הבמה. כל מילה מיותרת, וגם אם אתם רוצים, לא הייתי יכול לתאר את זה במילים. כנ"ל שאר ההופעה. זאת היתה התעלות רוחנית, וזה כבר ממש היה הערצה עיוורת. אז פחות שמתי לב לאומנות, כי ידעתי שזה כל כך אומנותי. לא התעמקתי בפרטים הקטנים, רק נהנתי, ושרתי, והחכמתי, וגם הסברתי לידידי שהיו ליידי מה זה Perfect Sense, מסתבר שהייתי אחד היחידים שהגיע -אחרי- הפתיחת שהכיר את השיר
הפירוטכניקה היתה מעולה, וגם אהבתי את העמודי תאורה האלה שהיו על הבמה והחליפו צבעים. זמרות הליווי ביצעו את תפקידן על הצד הטוב ביותר. גם הסקסופוניסט שכבר הוכיח את עצמו. אהבתי גם את הסרטונים השונים ששימשו כתפאורה, וגם הצילום היה מקצועי למדי. החוויה היתה מלאה. אה, רק עוד מילה אחת על הסאונד. הוא היה איכותי, ואפילו איכותי מדי. כמעט השתנתי במכנסיים מפחד ששמעתי עדר של כבשים רודף אחרי בSHEEP, וכמעט ריסקתי את השעון שלי מעצבים בTIME. לדעתי עמדתי במיקום המושלם, ליד הרמקולים על המנוף. וככה עבר לו חלק אחד של ההופעה, לא היה לי (ורק לי, כמעט, מכל הסובבים אותי) מקום לשבת, אז עמדתי. ובעיקר - התכוננתי נפשית לבא עלינו לטובה. אז הנה, זה בא. ושוב - המילים קטנות מכדי לתאר את האורגזמה הגברית שחוויתי שם
והנה, הוא יורד מהבמה, ורק קטע אחד הפריע לי. הוא ירד בידיעה מוחלטת שהוא הולך לעלות להדרן, גם אם הקהל ישתוק. אז הוא אפילו בקושי אמר שלום. לא יפה, לא ציפיתי מבריטי שכמוהו. והנה, הוא עלה. התמונה של ורה לין הוסיפה מאוד, בעיקר כי למורה שלי לאנגלית קוראים ורה
(אפרופו תמונות - שמתם לב שבFLETCHER סטאלין ממש דומה לעמיר פרץ
), ובCN נגמרו לי הסוללות וזה היה עצוב נורא (תסתכלו בשרשור התמונות...), אבל למי אכפת - למי שלא שילם בשביל המופע הקסום הזה, לא מגיע גם לראות תמונות
(ועם אלה שנשארו בחוץ הסליחה). ואז זה נגמר. ואני עדיין לא מעכל.ואז התחילה הנהירה החוצה, והשקופית "להתראות בפארק הירקון ב3.8", יופי שוקי ווייס. ואז יצאנו, כולנו, בריאים ושלמים ברוך השם, בניגוד לאותם 31 אנשים שהתעלפו (אחד ממש לידינו), ואז ראיתי מחזה משעשע למדי. עשרות אוטובוסים, שנראו יותר כמו קרונות בסרט שואה זול, עומדים במעגל, במה שנראה כמו המחזה לסיפור של אתגר קרת "הלילה בו מתו האוטובוסים". אף אחד מהם לא זז. אפילו נהג אחד נרדם על ההגה... אז שאלנו שוטרים איך מגיעים לחניון א', וגילינו שזה הרבה יותר מהר לזחול את זה 60/6 מאשר לחכות לאוטובוס. אז הלכנו, עם יציאת מצריים, ואז חצינו את כביש 3. זה מעולם לא היה בטוח יותר לחצות כביש של 4 מסלולים
ואז הגענו לאוטו, ואז היו הפקקים, ואני נרדמתי... ואז התעוררתי, מחלום כפול. אחד היה שישנתי, ואחד היה בזמן ההופעה, חלום שהתגשם. אז אני מקווה שמישהו קרא עד לכאן, ואתם מוזמנים להגיב ולקטול

אממממממממממממממממממממממ

חשבתי מה לכתוב הגעתי למסקנה שרוב בני התמותה לא יצליחו לתאר את החוויה פשוט משהו לא מהעולם הזה. כמה דברים מעבר. החניה הייתה פשוט בזיון עמדנו שם בתור במשך שעתיים שלמות רק בתוך החנייה לא מבין איך אישרו לעשות את זה שם אבל לפי מה שהבנתי יש סבירות שלא ממש הייתה ברירה ושיכול להיות שלא הייתה הופעה בכלל. בכל מיקרה לא נתתי לזה לקלקל את המצברוח :) סה"כ באמת חוויה מדהימה

LinkTree

New member
אין מה לומר רק אושר ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בגיל 16 כשפעם ראשונה שמעתי תקליט של DARK SIDE OF THE MOON היה לי עצוב כי לא אזכה לחוויה לעולם. למרות שאת PINK FLOYD אני לא אזכה לשמוע כ PINK FLOYD אבל לא יכולתי לבקש ליותר מזה. האושר............. היה כלכך הרבה אושר!

שמיקי

New member
וואו וואו וווווווווווווואו =]

היה פשוט מדהים. כל דקה ודקה, הלב שלי דפק בטירוף כשהגעתי לשם עוד לא עיכלתי, כשהוא עלה לבמה עוד לא עיכלתי כשנגמר עוד לא עיכלתי אני עדיין לא מעכלת חח אעעא אוף אני לא מאמינה שזה כבר מאחורי :(. מי יתן ונזכה לראות עוד הופעות מדהימות שכאלה, סאונד מושלם, מוזיקה מושלמת, האחחחחח אין לי מילים לתאר

elina002

New member
חדשה פה

וכתבתי די הרבה על ההופעה המדהימה בבלוג שלי http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=elina002 אבל בקיצור היה מדהים!!!!!!!!!!!!!

el00

New member
מישהו יכול בבקשה לרשום את

רשימת השירים שהיתה בהופעה? רק את הלא מוכרים יותר, של רוגר, או שם של הדיסק? תודה היה באמת מדהים, אני זוכר לטובה בעיקר את הסקסופוניסט שהיה פשוט מעולה

בבקשה :)

חלק ראשון: 1)in the flesh 2)mother 3)set the controls 4)Shine On You Crazy Diamond 5)Have A Cigar 6)Wish You Were Here 7)southampton dock 8)fletcher memorial 9)perfect sense 10)leaving beirut 11)sheep חלק 2: (The Dark Side Of The Moon) 12)Speak To Me 13)Breathe 14)On The Run 15)time 16)The Great Gig In The Sky 17)Money 18)Us And Them 19)Any Coulour You Like 20)Brain Damage 21)Eclipse הדרן: 22)The Happiest Days Of Our Lives 23)Another Brick In The Wall Part 2 24)Vera 25)Bring The Boys Back Home 26)Comfortably Numb

nadavkrv

New member
אני עוד בשוק(טוב כמובן)

איך שהתחיל IN THE FLESH קיבלתי כזו בומבה לפנים מהזיקוקים והסאונד!!! תפסתי לי מקום די טוב(15-20 מטר מהבמה מצד ימין בקו ישר מהרמקולים של הבאס). כן...הייתי בקו ישר מהרמקולים של באס(זה גם נקרא סאב וופר?) והבאסים היו מטורפים, הרגשתי איך השיערות רועדות. תראו, די סבלתי...מהחום, מהדוחק בכניסה ומהגב התחתון שכמעט גמר אותי מכאבים במשך רוב המופע. אבל היו דברים שפיצו על זה כמו האווירה,ההרמוניה עם האנשים הטובים שהיו שם וכמובן רוג'ר והלהקה הטובה שנתנו לנו בראש!! אני שומע את המוזיקה,רואה אותו באינטרנט ובטלויזיה ושומע מאבא שלי שהוא מכיר אותו(אבא שלי לא ממש היה חסיד של פינק פלויד) ומסתכל על זה בתור אגדה, משהו נשגב מעיני, ופתאום אני רואה את זה חי על הבמה במרחק של בערך 20 מטר ממני! מצטער אבל זה לא ממש נתפס.... קיצר, "נהנתי" תהייה מילה עלובה למדי להגיד, זה היה הרבה יותר עמוק מזה. אגב,תגידו, זה רק אני או שהחימום היה ממש מעיק??

למעלה