שרשור "היתי בהופעה"

חרטושה

New member
הייתי אומרת מה בדיוק צריך לעשות

לגברים שמנפנפים באיבריהם המוצנעים בפומבי (ופומבי כולל גם כבישים מהירים) -אבל נראה לי שזה יותר ממה שהפורום יוכל לסבול.

THC MaN

New member
יאא חבר שלי הוא הראשון

איזה מגניב אמרנו שהוא יהיה מפורסם וכולם ידברו על זה.. הוא זה שהתחיל עם הכל!!

Eldarch

New member
זה מגניב בעינייך?! זה מתחת לכל

ביקורת אפשרית נורמלית שהייתי כותבת פה.. הייתי משתמשת בהרבה מילים בוטות אבל נראה לי שזה נוגד את חוקי הפורום אז אני אסכם ואגיד- חוצפן!!! אנשים כאלו עדיף שישארו בבית ושישתינו על עצמם.

THC MaN

New member
נו מה גם בוודסטוק כולם היו כבדים?

כולם פה כבדים.. אני מניח שאתם חלק מאוד קטן מתוך הקהל הגדול והיפה שהיה שם.... תרגעו חבר'ה תקבלו אחרים באהבה לא לחפש כל הזמן מה רע ומה מגעיל.. תסתכלו על זה שהיה מצחיק והייתה אחווה מאוד מצחיקה שכולם השתינו ביחד בזמן שהם עם חיוך על הפנים בגלל שנגמר המופע... אני מדמיין את עצמי עומדים לכם שם עם פנים זעופות ואומרים "אוף החוצפנים האלה".. כאילו וואי מה הבאס.. תזרמו.. הייתה הופעה ממש טובה, היה ריח של חשיש חזק מהקהל (בכל הארץ נגמר היירק אה?) היו אנשים טובים, הייתה אוירה של וודסטוק.... על מה אפשר להתלונן?!

זה מגעיל

ואני לא מקבלת את זה באהבה, אלא בגועל. אני לא מבינה גברים שיכולים להשתין בפרהסיה, מול אלפים. כמו חיות.

Eldarch

New member
למה אני צריכה לקבל באהבה אנשים

שמשתינים על גדרות שאנשים אחרים יבואו וישענו עליהם, במופע עם כזאת חשיבות? אנשים כאלה הורסים לי את האווירה הכללית! מבחינתי זה לא דברים שראוי לעשות.. נכון היו אנשים טובים, הופעה טובה, אחווה..אז חבל להרוס הכל בשביל שתן.

Gigolo Aunt

New member
מ-ד-ה-י-ם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני עד עכשיו לא מעקל אני מתגעגע למופע כאילו חברה שלי זרקה אותי אני חייב לחוות את זה שוב... in the flash היה רגע השיא לדעתי היה פשוט מצמרר , אני לא יכול להפסיק לחשוב או לדבר על ההופעה , אני ממש עצוב

Lilac Wine

New member
גם אני עצובה,כל כך!

ואני שומעת את in the flesh?ברמקולים שלי וזה לא שווה להופעה החיה,אהההההההההההההההההההההה היה מושלם!!!

fairy26

New member
הצד המואר של החיים

קראתי המון חוויות על ההופעה , חלקן טובות או פחות טובות.. לי יש רק דברים טובים לספר!! הגעתי להופעה עם שני אנשים מדהימים שפגשתי אחרי שפרסמתי הודעה בפורום , "אני ופולי " החמודה ו"אליגר" התותח, "אני ופולי" הציעה עוד יום קודם שנצא מוקדם מאד לדרך כדי לא להתקע בפקקים ואכן כך עשינו ,הגענו למקום ב 2 בערך בלי פקקים ובלי בעיות , וחיכינו לפתיחת שערים ..במקום היתה אווריה מדהימה של כל המקדימים מן וודסטוק כזה הרגישו את ההתרגשות ואחווה באוויר ,ממש הרגשתי שאני חוזרת להודו לכמה שעות (שם ההרגשה היתה דומה), ב 16:30 בערך כבר אנשים נעמדו ליד השערים וחיכו להיכנס ,אני נכנסתי בערך ב 17:15 וגיליתי ש"אני ופולי" ואליגר" כבר מצאו מקום מעולה ממש באמצע כמה מטרים לפני הסואנד מן, שם פגשתי גם את "חי טובסקי" שכבר חלק את רישומיו מההופעה, ההופעת חימום היתה לא קשורה לכלום ,היא התנגנה כמו מוסיקת רקע עד שהאומן האגדי יעלה, מהרגע שרוג'ר עלה היה מדהים , מן התעלות רוחנית כזאת , היו רגעים ששמתי לב שכחתי את עצמי לגמרי פשוט מדיטציה מתמשכת .. הייתי חלק מהצורחים ב IN THE FLASH כשהוא צעק את השורה עם ה JUWS , SOYCD היה מדהים ,הייתי חנוקה מדמעות ולא האמנתי שאני אחיה לראות את זה ..(זאת אחת מיצירות המופת שקיימות לדעתי), במחצית השניה כשהתחילו לשמוע את פעימות הלב בהתחלה וכולם השמיעו קולות של שחפים היה גדול, והקטע של הזמרת אחרי השעונים (מצטערת אני מכירה את הדיסקים אבל אף פעם לא הסתכלתי על השמות של השירים) היה פשוט מעולה , כמובן שקניתי חולצה למזכרת מאחת מהחוויות הגדולות ביותר שעברתי ב 28 שנות חיי, הדרך הביתה לא היתה מפרכת לקח לנו 20 דקות לצאת מהאתר ,אבל זה היה מובן לגמרי מהרגע שהגענו לכביש 1 הכל הלך חלק, לדעתי הארגון היה מעולה והכל (מהצד שלי לפחות) טיקטק לגמרי , בדרך כמובן ששמענו את הדיסק WISH U WHERE HERE כדי להנציח עוד כמה דקות מההופעה. אני רוצה להגיד תודה ל"אני ופולי" שכמעט התעלפה מהתרגשות ו"אליגר" שרוב ההופעה החזיק את הראש בין הידיים כלא מאמין.. ו"חי טובסקי" שאשכרה מכיר ושר כל תו ותו בכל השירים , עשיתם לי את ההופעה אני כ"כ שמחה שנסעתי איתכם וראיתי איתכם את ההופעה , לא ניראה לי שיכולתי למצוא אנשים טובים יותר.. היה לי פשוט כייף!!!!!!! נ.ב "אני ופולי", אם את קוראת שורות אילו, תודה על השיחה שלנו על התבטאות בכתב... ענת

Raz Bob Marley

New member
היה פשוט אלוהי!

אני חדש כאן בפורום וכיף לעשות את הופעת הבכורה אחרי הופעה כזאת מדהימה של רוג'ר ווטרס
אז ככה, הנה הדעות שלי על ההופעה: כל דקה שהייתי בפקקים המעצבנים האלה, כל שקל שהוציאתי על ההופעה הזאת- היה שווה בשביל ה- 3 שעות המדהימות האלה. רגע השיא בשבילי היה שווטרס ביצע את Another Brick In The Wall (Part II), שבחיים שלי לא חלמתי שאני אשמע את זה בלייב- התפרצות רגשות אדירה היה לי. הביצוע של "דארק סייד" היה פשוט נפלא. הביצועים של השירים לא נפלו מהמקור והיו מאוד מרגשים וסוחפים- הביצוע של האלבום כלל מלא רגעי קסם מדהימים ונהדרים. פשוט לשמוע ולהתענג. הביצועים של Time, Money ובעיקר של Eclipse פשוט היו מצמרירות שיער- ביצועים נהדרים ומופלאים. והגיטרות. אחחח הגיטרות. דייב קילמינסטר וסנואי וייט היו נהדרים ורגעי הסולו שלהם היו פשוט מדהימים. זה הורגש בעיקר בביצוע של Money, שקיבל כל כך הרבה אימוציות ואקסטרה כוח כאשר שניהם נגנו את סולו הגיטרה המדהים שיש בשיר. פשוט לשמור בכספת. קילמינסטר פשוט שיחק אותו ובענק בהופעה הזאת, והדוגמה הכי טובה לכך היא שב- Breath הקול שלו היה ממש דומה לזה של גלימור- הגיטריסט המקורי והמדהים של פינק פלויד. אבל לכל זה היית גם התחלה מצוינית ומרגשת. עד כה דיברתי רק על החלק השני של ההופעה(ביצוע של "דארק סייד" ועוד הדרן של עוד מס' שירים של הפלויד). ההתחלה היית נהדרת שהניפה רף ציפיות אדיר להמשך המופע- בזכות הביצוע המופלא ל- In The Flesh. התפאורה לכל המופע היית מאוד מרשימה ויפה, וכל הקליפים שהוקרנו על המסכים היו נפלאים שהוסיפו לאווירה המדהימה שהיית שם- שהשיא הגיע שהוקרן על המסכים תמונתו של סיד בארט, כותב השירים הראשי של הפלויד בתחילת דרכם, שעזב את הלהקה בעקבות איבוד שפיאתו(יותר מדי סמים...), ההתרגשות העצומה של כל העניין הזה היה בעיקר בגלל שתמונתו הוקרנה לצלילי המוזיקה המדהימה של Shine on You Crazy Diamond, שהוקדש במקור לבארט. רגע מאוד קסום ומרגש- וגם השיר נוגן בצורה נפלאה. מאוד התרגשתי ש- Wish You Were Here התחיל להתנגן ברקע, זה בין השירים הכי האוהבים עלי של הפלויד- וזה היה רגע מאוד משמח מבחינתי לשמוע את זה בלייב. השיר בוצע בצורה מצוינית ומופתית- בדומה מאוד למקור. משם ווטרס עבר לנגן כמה שירים מהאלבום The Final Cut(זה היה אחרי WYWH, נכון? אני זוכר את זה די במעורפל- אני לא ממש זוכר איזה דיסק בא קודם, אבל אני חושב ש- WYWH נוגן קודם כל). השירים היו מאוד נעימים לאוזן, אולם אני לא ממש מת על האלבום הזה- הוא בין הכי פחות טובים של הפלויד לטעמי. אחרי זה הוא עבר לשיר כמה שירי סולו שלו, ואיך אני אומר את זה בעדינות- השירים האלה היו פשוט מעפנים וממש לא מעניינים. השיר(אין לי מושג איך קוראים לו) שמילותיו הוקרנו על המסכים היה פשוט גרוע- אבל זה כנראה רק כדאי להעביר את המסר לשלום ושבכל מקום יש אנשים טובים, או משהו כזה. בקיצור- בלה בלה בלה. ללא ספק זה היה נקודת השפל של ההופעה, ואני אישית מאוד התאכזבתי מהשירים האלה של ווטרס- מזל שזה היה יחסית קצר, ורוב ההופעה היה אך ורק פינק פלויד! ווטרס לבד זה לא אותו דבר. הוא צריך את הפלויד כדאי להוציא מימנו את המיטב. סתם מס' דקות מבוזבזות. אבל אחרי הדקות המיותרות האלה הגיע שעה של הנאה מושלמת עם הופעה מדהימה, שכמו שכתבתי קודם, בביצוע של דארק סייד ועוד כמה שירים מהאלבום המופתי, ה"חומה". הסוף של ההופעה היה מדהים, הרבה בזכות גם התפאורה המרשימה שהיית, עם האש וכל שאר הדברים הנוצצים, אבל בעיקר בגלל Comfortably Numb, שווטרס נתן ביצוע מלא ברגשות ובאימוציות מדהימות. הסוף של השיר עם הגיטרות בין קילמינסטר ו-וייט היה פשוט תאווה לעיניים- ללא ספק בין קטעי השיא של ההופעה. מגיע שאפו לשניהם על הופעה מצוינית, שאני לא בטוח עם גיטריסטים אחרים היו יכולים לעשות את אותו הדבר ולהפיק את הטוב ביותר. אני מוריד את הכובע בפני ווטרס ושאר ההרכב שלו על הופעת הרוק הכי מרשימה שנראית בישראל ועל ההופעה הטובה ביותר שנראית בישראל- ללא ספק רגע היסטורי מבחינת התרבות בישראל, ורגע שיא מבחינת הרוק בישראל(אלא אם כן, מקרטני או גילמור יאילו בטובם לבוא לארץ). לקח לי בערך 3 שעות להגיע הביתה, אבל חזרתי מרוצה ומאוד מסופק ממהופעה שהיה לי אליה ציפיות רבות, ו-ווטרס כמובן לא איכזב.

woodstack

New member
היה מטורף בחיים לא נראה שוב דבר כזה

יצאנו ברבע לעשר בבוקר מקרית ביאלךיק והגענו באיזה 12 ככה לשם לא היה פקקים לא כלום והיה מיליון חניה ואני כחובב מושבע של וודסטוק הרגשתי אנרגיות של וודסטוק כולם אנשים נחמדים יושנים בחולות והרגשה כללית נפלאה.איך שפתחו את שערים דפקתי ריצת אמוק לקדמת הבמה והיתי בין ה8 שורות הראשונות כשרוגר במרחק סמוחטה ממני. בתגובה לBogN כה גם אני ראיתי את השיכור באתי לדפוק לו פצצה לפנים וגם אני היתי ליד השמשיה הירוקה. איזה התעלות נפש היתה במופע במיוחד בTIME המדהיםם. קיצר אירוע שלא ישכח כמה אנשים כמה סבלנות למרות שהיתי צריך לחזור לאיפה שהייתי אחרי האוכל וההשתנות נדחפתי בין איזה 2000 אנשים ואף אחד לא התעצבן במיוחד. אם רק כל המדינה היתתה ככה.

holo

New member
מסביב להופעה וההופעה:

יצאנו מהבית (אני, משפחתי ואורי) בשעה 2 וחצי כשבאמצע הדרך אח שלי שואל את אבא שלי אם הוא לקח את הכרטיסים. בלימה פתאומית. (סתם, לא בלימה, אבל חתיכת הלם של אבא שלי). שכחנו לקחת את הכרטיסים. אוקיי, אז חזרנו הביתה (עוד 20 דקות נסיעה) ולקחנו את הכרטיסים. למזלנו עוד לא התחילה הפקקים. הגענו לאזור לקראת השעה 4, שם פגשנו את בן דודה שלי, ואז הלכנו לפגוש את אנשי הפורום- אבקי, אלינור, מגל, אנוריזם, צנעני, נועם ועומר. ההתרגשות התחילה לבצבץ לקראת פתיחת השערים. בכלל, מה שגרם לי לרוב ההתרגשות, היו כל ההכנות מסביב למופע. לראות כל כך הרבה אנשים ששומעים פינק פלויד, להיות נוכח במעמד כזה, ועוד עם כל המשפחה (חוץ מאמא). אני בטוח שלאחותי הקטנה (עוד מעט 13) זאת הייתה חתיכת בומבה לא צפויה, כאחת שבשבילה זאת ההופעה החיה הראשונה בחיים. היא ממש התרגשה. בקיצור, לא נבלבל את השכל. נפתחו השערים, ואז כולם פתחו בתחרות ריצה לעבר הבמה (ואחותי מקדימה אותנו ב 100 מטרים, כאילו היא גרה במקום). תפסנו מקום מושלם- כ-20 מטר מאמצע הבמה. הקמנו התנחלות ובהמשך הצטרפו אלינו יערה(שנשארה איתנו עד הסוף), שמיק ולאונרדו (שכחתי את השם). מיד כולם הקימו התנחלויות ברחבי השדה, קרוב לבמה. וזו הייתה אחת החוויות הכי כיפיות שהיתה לי. ממש כמו בוודסטוק- כולם בפאנן ובשאנטי, שוכבים על הדשא ועושים אווירה שמחה (טוב נו, חוץ מהשיכור שהתעלף ממש לידי). אגב, אני ומשפחתי היקרה היינו עם הכסא הקטן, שעליו עמדה אחותי כל ההופעה, ואני זה שצילמתי רוב הזמן. הופעות החימום היו נחמדות מאוד, ההופעה של מיכה שטרית עם הנגנים הערבים הייתה מיוחדת ונעימה. עד שהגיע לו מר ברוזה, הוא, הגיטרה המעצבנת שלו, והפוזה הבלתי נפסקת. לעזאזל, הוא חושב שהוא אלוהים או משהו. בעצם לא, את התואר הזה נשאיר לאדון שיבוא מאוחר יותר
. אז הבחור עם הגיטרה הקלאסית סיים להשוויץ עם הגיטרה שלו לקראת 8 בערב. כבר התחיל להחשיך, האווירה השתנתה, המתח וההתרגשות צפו באוויר. עברה שעה, כבר חושך, וזה מתחיל. ההופעה אדון רוג'ר ווטרס ולהקתו עולים לבמה, נהנה מכל רגע של הערצה מצד הקהל, שמנפח לו את האגו למימדים חדשים. ואז, ההופעה מתחילה. הפתיחה (הצפויה מראש) של ITF הייתה מצוינת, על אף שכבר שמעתי את הביצוע שלה. אנרגטית, מקפיצה- פתיח מצוין להופעה גדולה. רוג'ר מתהלך לו עם הבס, נהנה מכל רגע של שירה, במיוחד כשהקהל הישראלי מתחיל להריע ולשיר בקול שווטרס צועק: And that one looks Jewish. משהו שדי אירוני, כי בעצם יש בשיר קונוטציה של נאציזם ואנטישמיות. אחרי רצף שירים מייגעים על מלחמה, וכמה גיבובי שטויות של רוג'ר ווטרס על השלום בניסיון תמים לשנות את העולם ולהראות שהוא צדיק, הגיעה ההפסקה. ההפסקה, זה התיעוד הכי טוב לכמה אנשים היו שם. פשוט לא יאמן, לא היה מקום אפילו לשבת וכולם נמעכו על כולם. אחרי 20 דקות של שתיקה, זה הגיע. תמונה של ירח על המסך העגול, ופעימות לב מתקרבות. השיא של ההופעה, לדעתי(ואני חושב שלדעתי כולם) היה החלק השני של המופע, עם הביצוע המצוין של הצד האפל של הירח. הביצוע לרוב השירים היה טוב מאוד, וממש דומה למקור. אהבתי את הביצוע החי ל OTR, ול ACYL(כל צבע שתרצה). וכמובן, הביצועים ללהיטים מהאלבום היו טובים, הגיטריסט ממש לא איכזב כמו שציפיתי. הוא ניגן דומה למקור, דפק סולואים כמו שצריך עם הטלקאסטר שלו, ושר יפה במאני. רצף השירים שבא אח"כ בהדרן הקפיץ את הקהל על הרגליים, וכולנו התחלנו לשיר שאנחנו לא צריכים חינוך (כן כן, ולמחרת קמתי ב8 בבוקר בשביל בגרות בלשון, חתיכת צבוע שכמוני). ההדרן הצפוי של CN ריגש את כולם והקהל התחיל לצעוק את המילים. היה מדהים, עד כמה שהשיר הזה חרוש.

holo

New member
לסיכום:

אני לא אתחיל להתלונן על דברים שהרגיזו אותי(כמו התמונות של סיד בארט על המסך, שהפך למותג ממוסחר בשביל רוג'ר ווטרס). אבל אני רק אגיד, שבסופו של דבר זאת הייתה הופעה מצויינת, ולמרות שכבר ראיתי קליפים מהופעות חיות שלו, ושהרוב היה די צפוי, זאת תמיד חוויה מרגשת להיות נוכח בהופעה בסדר גודל כזה, עם כל האפקטים, התאורה, הקרבה לבמה, הבסים החזקים, וכמובן, 50 אלף אנשים ששרים איתך את השירים של הלהקה שאתה הכי אוהב בעולם, הלהקה ששינתה את עולם המוזיקה שלך, ושאתה עד היום שומע אותה ומעריך כמעט כל דבר שעשו. שום דבר לא יכול לתעד את זה בוידיאו. מה שכן, הצילום של ההופעה והעיסוק במצלמה קצת פגע לי בחוויה של ההופעה, ואני ממש מצטער על זה. יש לי הרבה תמונות וכמה סרטונים, שאולי אני אעלה אותם בקרוב ל YouTube. ועכשיו, אני אלך לישון, מאחר ונאלצתי ללישון 5 שעות ולקום ישר אל הבגרות בלשון. יהיה טוב.

אגב, איך היתה הבחינה?

ומה שלום אורי? הוא היה מודאג מאוד מהבחינה, אני זוכרת.

oribarak

New member
תודה על הדאגה ציף

אני מצפה ל80 פלוס..הרגשתי ממש רע במהלך הבחינה...אבל שטויות.. דרך אגב יש לי סיקור למטה!

mosh_the_ant

New member
הופעה של פעם בחיים

תמיד אמרתי שאני מוכן לשים 1000 ש"ח על כרטיס בשביל לראות את ההופעה ואתמול זה התגשם- כל התנאים הבשילו לנס שקרה אתמול לי היה כרטיס ולחברה שלי לא, גם לאחי לא. חברתי שתחיה לא רצתה להוציא על זה כסף. אתמול היא נזכרה שהיא רוצה לבוא. אבא של חבר נתן לנו כרטיס ב280 ואחי לקח אותו. אחרי שניסיתי להשיג עוד כרטיס בכל דרך אפשרית - הכנתי אותה שאולי היא לא תלך (כלומר בטוח שלא) יצאנו ב15.40 מהבית - (אני גר 25 דקות מנווה שלום) הפקקים התחילו על כביש 1 . אין לחץ -רק חם. כל פעם שרואים את השלט של ההופעה רטט של התלהבות עובר בכל הגוף - מהבוקר אני שר לעצמי " הולכים לראות את רוג'ר , הולכים לראות את רוג'ר" ועכשיו זה קורה !! הגענו בחמש בערך וראינו את העבודה הענקית שעשו שם ההפקה בארגון המקום והמשטרה על הסדר היחסי. (בכל חור היו אנשים ורק ליד השוטרים היה ריק..חחח) הדהים אותי שכל הזמן המוני אנשים יוצאים מהאוטבוסים והזרם של האנשים לא מספיק ! השערים בולעים עוד ועוד אנשים וזה לא נגמר ! הלכתי לחפש כרטיסים -כמובן שלא היה בקופה) אנחנו עומדים אובדי עצות ופתאום מישהו שואל -מי מוכר ? אלו מאחורינו אומרים - כן אני מוכר ! מה!?? , רגע אני רוצה! אררגגג . מסתבר שהיה שם אחד עם כרטיס נוסף ושילמתי עליו 375 ש"ח ולא שקל יותר - כמה בלאדי נהדר היה הרגע הזה !! זה רגע שהגורל עצמו עיצב - השגה של שני כרטיסים (אחד בהנחה והשני מחיר מלא) זה רגע שהיה צריך לקרות. (בכל מקרה אמרנו שאם זה מזוייף היא לוקחת אותו..) אחרי נס הכרטיסים עדיין נשאר לנו 4 שעות לשרוף. שתינו בירה ,אכלנו ביגלה. הרשת הסלולרית קרסה באיזה שלב- לך תמצא מישהו בטירוף שהיה שם. בפוקס נפגשנו עם חברתי. ונכנסנו - כל הקטע עם השערים היה שטויות - נכנסנו כולנו בשער 7 . פחדתי שלא ירשו להכניס מצלמות - וגם זה התברר כשטות. אני מצטער שלא הבאתי את המצלמה הדיגי. צילמתי 6 פילמים כאילו אין מחר ואין מי שיצטרך לפתח אותם... לצערי היתי רחוק מדי מהבמה . העניין הוא שתכננתי לקנות עדשת זום כדי לקלוט את העניינים יותר טוב. שמח שלא קניתי - ככה יצא לי לקנות את הכרטיסים לאחי ולחברתי. ההופעה התחילה ושני האונות שלי חושבות שהם מצלתיים מעוצמת העונג וההתרגשות. פסקול החיים שלי מושר לנגד עיניי. למי אכפת מכסף,כאבי רגליים, אבק בכמות מסחרית וצפיפות.? עם הכמות העצומה של האנשים שהיו שם התחלתי לדמיין שאני בוודסטוק, רק שבמקום לההתגל'ץ על הבוץ בערום אני אוכל אבק במקום שתתנקם בי יום למחרת נקודות זמן בהופעה: הסאונד והסראונד היו ברמה נדירה מאוד (ממה שאני מכיר), (מאוחר יותר סיפר לי מישהו שמי שעמד מאחורי הרמקולים התלויים היה חוויה שונה לגמרי מבחינת סאונד - ההיפוך הגמור שלה) מי היה עם בלון ? הייתה אחת בשורה לידנו עם בלון הליום אדום .. אפילו צילמתי את כל "גוש" האנשים שהיו שם.. אני אעלה כשיתאפשר היה שם איזה אחד שלא הפסיק לזוז כמו מטוטלת - חירפן אותי- הסתיר לי כל רגע מסך אחר היו 3 בנות שלא הפסיקו לצרוח כמו בהמות לידנו התחשק לי לבעוט בהם עד למנזר שמתי לב שהיה לו קשה להמשיך לשיר באיזה שלב את השירים הוא גם קיצר כמה שירים, לא שר מילים או שורות. השירים מתוך פיינל קאט היו נדירים בעוצמתם. השיר והקומיקס שכתב על בוש והמשפחה בבירות - היה יכול לעבור בכל ארץ אחרת חוץ מכאן . זה נראה ונשמע כמו WISHFULL THINKING ממוחו הקודח של רוג'ר וסרמן חברנו הטוב. הצחיק אותי שכתבו - נתראה בהופעה של דפש מוד , ואני אומר לעצמי - אממ, כן,בטח, אופטימי . הגעתי ב2 וחצי בלילה הביתה - זה היה סופו של ערב גדול מהחיים שספק אם יחזור בשנים הקרובות

wommer

New member
שבת...

נצטרך לחכות לסיכומם של הדתיים עד לצאת השבת...

למעלה