שרשור "היתי בהופעה"

ליטן א

New member
יומן מסע...

בשבילי היום התחיל בשעה 14:00. אבא שלי מכין סנדויצ'ים (עם פסטרמה, ירקות ומיונז, למתעניינים) עכשיו רק שתבינו איך הולך אילן היוחסין הפלוידי אצלנו בבית.. אבא שלי, בתקופתו, קנה תקליטי ויניל של פינק פלויד, ואח שלי (שגדול ממני ב- 7 שנים), בתקופתו, "ירש" ממנו את זה. אני, כשהגעתי לתקופת תיכון, ירשתי מאח שלי את כל הדיסקים שאח שלי קנה כשהוא התבגר... אני בספק אם אחותי הקטנה (ב- 6 שנים), שמחוברת לדור ה"עכשווי", תידבק ממני בקדחת המשפחתית... בכל מקרה, בחזרה ללו"ז. בשעה 14:30 יצאנו לכיוון הרכבת, ומשם נסענו שנינו לתל אביב. בתל אביב, בשעה 16:20 חיכו לנו אח שלי וידידה טובה שלי שהצטרפה אלי למופע.. כל הדרך מצפון תל אביב, עד לטרון - לקחה 3 שעות... (אבל כולם כמעט הכירו אתמול את החוויה, אז אין מה להרחיב) בדרך, התחלנו לראות שילוט "למופע" (עם תמונה ענקית של המנסרה).. ליד אחד השלטים, אם מישהו שם לב, היה תלוי שלט קטן, בגודל דף A4 רגיל, שרשום עליו עם טוש "למסיבה של רחל". עכשיו הבנו למה כל הפקקים בכביש 1. כולם פשוט נסעו למסיבה של רחל. מי זאת הרחל הזאת, ולמה כולם צריכים להגיע למסיבה שלה, דווקא ביום של רוג'ר ווטרס...??? הגענו בשבע וחצי למתחם, שמענו כבר בחניה את משינה, נכנסנו למתחם, וגיליתי לי את וודסטוק-ישראל 2006. פאנקיסטים, רוקיסטים, כל בחור שני שלא היה עם חולצה של פינק פלויד, היה עם חולצה קרועה או עם סרט על הראש, היו כמה עם חולצת "אחרי לסרבנים", ושלושה אנשים לידי העבירו ביניהם איזה צינגלה קטן. החלטנו לא להתקדם יותר מדי קדימה, בכל זאת ידידה שלי בגובה 1.55... אז היינו בערך מתחת לרמקולים התלויים על המנופים (ליד ה VIP). עוד 35-40 דקות מהרגע שברוזה סיים את ההופעה שלו, ועד שהתחילה ההופעה עצמה (ועוד קוראים לזה מופע חימום.. אז בשביל מה צריך את זה אם יש אח"כ כמעט 40 דקות להתקרר חזרה...) אבל כשזה התחיל... וואו.. פשוט כל הגוף רעד כשווטרס פרט על הגיטרה החשמלית את האקורדים הראשונים של "In The Flesh"... וכל הקהל מת להתחיל לשיר עם ווטרס, ואז פתאום הוא מגלה שמנגנים שם לא את "ITF?" אלא את "INF!"... ויש קטע רגיעה מיד אחרי הגיטרות.. הייתה אכזבה מסויימת, אבל היא מיד הסתיימה עם תרועות (טפשיות..) כשווטרס שר "And that one look Juwish".... ב Set the controls הבחור שלידי הדליק עוד צינגלה.. ב Have a Cigare, בחור אחר שעמד משמאלי, הדליק סיגר קובני משובח... את החלק הראשון ווטרס העביר בצורה מאוד מאוד פוליטית... הפוליטיקה נשפכה לו פשוט מכל המקומות, כולל מהבס... מילא לשיר את The Fletcher Memorial, אבל אח"כ את השיר שלו על ביירות, ואת Perfect Sence... ועוד לסיים את כל העסק עם Sheep.. משאיר קצת טעם של "המטיף בא להגיד לנו מה לעשות.." (איך אמר אחד בחדשות אתמול.. "שיעשה את ההופעה הזאת בשדרות, ואז נדבר..") אבל לא ניכנס יותר לפוליטיקה.. החלק השני - מדהים. פשוט מדהים! אין מילים. הכל היה מדהים, פשוט חילחל לעצמות.. אבל שני השירים שהכי עשו לי את זה, היו The Great Gig (איזה ביצוע של הבחורה.. וואו!) ו Any Colours... פשוט מדהים (אבל שוב, הכל היה מדהים בחלק הזה..) בהדרן - אחחחח.. איזה ביצועים. ענק. פשוט ענק. למרות שבאמת אי אפשר לשים שום דבר אחרי Comftorbly Numb, כי זה הגיע לרמת ביצוע של שלמות, ואין כמו השיר הזה בשביל לסיים את המופע, אבל אני דווקא הייתי שם את The Trial, נותן לווטרס קצת להתפרע, ומסיים בזיקוקים תוך צעקות "Tear down the wall!", אני חושב שזה היה הרבה יותר מתאים לכל הקונספט של החלק הראשון.. אבל אין לי טענות בכלל להדרן.. חזרנו בריצה למכונית (שדאגנו לפני שנכנסנו לסמן אותה בצורה מושלמת, ויצאנו מבין הראשונים.. פשוט ברחנו לכולם מהפקקים) עצרנו בבית הפנקייק, ירדנו על סטייק בפיתה וקינחנו בפנקייק עם אוכמניות... ונסענו הביתה.. חזרתי הביתה לקריות בשעה 3:30 בלילה (עשינו גם עצירה בחיפה בשביל להוריד את ידידה שלי..) לסיכום - פשוט וואו. שווה כל אגורה וכל דקת המתנה בפקק העצום הזה...

Splinter1

New member
הקהל (טוב,חלק ממנו)

באמת שהיה מדהים והכל. מה שהפריע לי,בחלק מהמופע עד שזזתי קצת,זה הקהל. יש אנשים שחושבים שהם באו לעמוד בתור לאיזו מסיבה ובמקום לעמוד ולראות את המופע עסוקים בלהידחס ולדחוף. עצבן אותי במיוחד בנאדם אחד שהוא וזוגתו הביאו כסאות מתקפלים,דבר נחמד לאללה בשביל הזמן שלפני המופע,רק שאותו אגואיסט לא חשב שזה יהיה נחמד אם הוא יקפל אותם בזמן המופע !#% במשך כל המופע הדפקט השאיר את אותם שני כסאות וגם כשביקשנו ממנו יפה שיקפל אותם סירב וזה היה כל כך תקוע שם ומה זה הפריע .... מילא .. שירקב.. חחח ובקשר לסמים כמובן שהיה מלא אבל הכי מצחיק היה כשכמה חברה לידי דפקו באנג ובאמת,תוך עשרים שניות פתאום חוצה אותנו ניצב מחוז ירושלים ועוד קצין במשטרה :))

psycho killer1

New member
גם אותי אותו אדם עיצבן ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

ליד המנוף השמאלי, באמצע כל האנשים הוא מחליט שאשתו צריכה לשבת. ועוד בחוצפה חוסם לאנשים אחרים את הדרך כאשר ניסו לעבור אותו. מעבר לזה, מעל ומעבר. לא האמנתי שאני אזכה לראות את זה קורה ועוד כאן, בארץ הקטנה שלנו, רוג'ר ווטרס על במה מבצע את האלבום המדהים, DSOTM. פשוט חוויה שלא אשכח לעולם.

Emily N

New member
פשוט מדהים!

קודם כול המון תודה לשירה(חרטושה) ולסלע וגם על חברה טרמפ ומוזיקה פשוט נפלאה(!!!) באוטו בדרך למופע, בזכותה כול הפקקים היו כמעט ולא מורגשים!! אין אני סוגדת לך:] טוב ועכשיו למופע. עד שהוא לא פתח את המופע לא האמנתי שזה באמת הולך לקרות, ואז קלטתי רוגר ווטרס בישראל וזו הולכת להיות הופעה מטורפת.. אין לי מילים, גדול!!! הייתי בין שני מתחמי ויפים מול הבמה, ראיתי לא הכי טוב אבל לא נורא, האווירה הייתה חמה ומטורפת, לא היו דחיפות בקהל..כולם שרו:] היתרגשתי נורא כמעט בכול השירים, ביצועים טובים, אהבתי את הקול ושירה של גטריסט עם התלתלים:] הכי הכי היתרגשתי ב Set The controls for the heart Of the sun , shine on, time ובכלל כול אלבום דארק סייד, MOTHER,PERFECt SENCE וויש יו, ממש אהבתי את The fletcher Memorial Home! ואת כול הדרן כמובן!!!מדהים! אפקטים נהדרים וסאונד.. הספקתי לקנות חולצה למזכרת:]] דרך חזרה הייתה די סבל, בהתחלה החזיקו אותנו באוטובוס, ואז הבנו שהרבה יותר מהר יהיה ללכת ברגל. אחרי זה חיפשנו פול זמן את המכונית, אבל איזה אושר היה כשמצאנו אותה:] חיסרון בולט הוא שלא הייתה קליטה בפלאפונים. הגעתי הביתה ב4 בבוקר חצי ישנה:] טוב, היתגשם לי חלום! חוויה לכול החיים!! תודה רוג'ר!

חוויות מההופעה:

יצאתי מהבית בשעה 13:15 לכיוון הרכבת לתל אביב הגעתי לתל אביב ב-15:30 והלכתי לחפש את מסוף טרום טיסה של אל על לנקודת ההסעה המאורגנת של "בדרך שלך", הייתי עם אח שלי וחיכינו להסעה שלא הגיעה, היה בלאגן כזה של אנשים שלא היו להם כרטיסים להסעה כמונו כי הם הזמינו בפקס דרך האינטרנט והיו רק 4 אוטבוסים בשעה בחצי!!! מחדל רציני!!! היו אנשים שחיכו לאוטבוס שהובטח בשעה 15:00!!! כל שעה שעברה התווספו עוד אנשים, עד שהגיע הנס שלי ושל אח שלי, נהג מונית אחד עצר ושאל מי רוצה הסעה לנווה שלום, בלי להסס משכתי את אח שלי למונית שילמתי 160 שקל לשנינו העיקר שנגיע!!! עלו עוד 2 אנשים מתל אביב למונית וכך יצאנו ב-17:30 הגענו לשם עם כל הפקקים ועבירות תנועה של הנהג בשמונה בדיוק!!! הנהג אמנם "עשה עלינו קופה" אבל לפחות הגענו!!! חיכינו עד התחלת ההופעה פילסנו את הדרך לבמה ועמדנו ממנה במרחק מטרים ספורים, אנחנו אנשים נמוכים ורזים ובגלל זה היה לנו יתרון!!! ראינו שם אנשים שהתמסטלו...אדם אחד מסטול שלבש חולצה של ווסטוק!!! וזקנים המומים שלא האמינו שהם שם!!! ההופעה הייתה מדהימה, את הבמה ראינו לפרקים, הבאתי משקפת כך שראיתי מקרוב את הפרצופים שווטרס עושה... היו קטעים שהיו לי דמעות בעיניים במיוחד בשיר שראו על המסכים את הגלקסיות והכוכבים SHYCD, בכבשים כל הקהל סביבי עשה "מממממהההה".... כולם צרחו את המילים כשהצד האפל התחיל וראו את התמונה של הירח במסכים חיפשתי את הירח בשמיים והוא לא היה!!! מוזר!!! בשיר "זמן "וכסף" התחרפנתי לגמרי התחלתי לקפוץ כמו מטורפת!!! וגם "בחומה", האפקטים של האש והזיקוקים היו אדירים... כשההופעה נגמרה פגשנו את חבר של אח שלי והלכנו לחנייה ברגל... הגענו בחמש וחצי בבוקר הביתה עייפים אך מרוצים!!!

Liorking

New member
היה אדיר

הביצוע לדארק סייד, הקטעים מהחומה (חוץ מ-Bring the Boys Back Home שהיה רועש מדי), קטעים מ-WYWH והכי טוב Set the Controls. את Sheep פחות אהבתי, הייתי מעדיף שיבצע את Dogs או Pigs. הסאונד היה חזק מדי בשיר הזה עד שהתכופפתי בין האנשים (וגם כי כאבו לי הרגליים). קטעי הסולו שלו (שכוללים את הפיינל קטא) היו משעממים נורא וזכו לקיתונות של בוז מצדי (במיוחד המחוות הפוליטיות). העברת המופע לנווה שלום הייתה מיותרת ומשפילה - אני עוד החלצתי להגיע ב-2 וחצי הביתה, אחרים נתקעו בפקקים והגיעו ב-4 בבוקר. מופעי החימום היו דווקא די בסדר, מיכה שטרית היה מאוד טוב, דייויד ברוזה גיטריסט אדיר אבל משך את זה יותר מדי. משינה היוו הפתעה טובה. כל הקטע הפוליטי הזה עיצבן אותי, אנשים באו כדי ליהנות והוא מתחיל לדבר ולא סותם את הפה על פוליטיקה וכמה נוראה חומת ההפרדה. כאילו שהוא מבין, כאילו שהוא חי פה. עדיף שישתוק במקרה כזה. גם גילמור והפלוידים האחרים כנראה תומכים בדעה שלו, אבל להם יש לפחות שכל לא לומר כלום. אני רק מקווה שצו המעצר יצא נגדו, זה יהיה מצחיק. זה יחזיר לו קצת על ה"מחווה" לכבודנו. צריך להגיש תביעה משותפת נגד תושבי נווה שלום בגלל העברת המופע למקום האידיוטי הזה שלהם. נקווה שהם סבלו מהרעש של המופע, זה לפחות ילמד אותם לקח לא לדחוף את האף שלהם (Don't MEDDLE).

ואני מאוד מקווה שתושבי נווה שלום

נהנו מהמופע, שלא לדבר על הפרסום חינם שקיבלו ממנו.
ההחלטה להעביר את המופע לנווה שלום היתה של ווטרס בלבד. דבריך כלפי התושבים במקום מריחים לי כגזענות. ביום אחר, אולי הייתי מוחקת את ההודעה, בשל כך (תפוז אוסרים על התבטאויות גזעניות). אשמח לראות מופעים בנווה שלום גם בעתיד - אם התושבים יהיו מוכנים לוותר על שדות החומוס שלהם, ואם יתגברו על הבעיות הלוגיסטיות הכרוכות בהגעה למקום. אגב, דייויד גילמור הופיע בהפגנות בתמיכה בוענונו. וניק מייסון הקליט שיר אנטי-ישראלי באחד מאלבומי הסולו שלו. נכון שהשיר לא באמת שלו, והוא לא כתב אותו, אבל הוא חתום עליו. ווטרס הוא חתלתול לעומתם.

wommer

New member
מבחינת מקום, המקום מעולה...

אולי לארגן מעט שיפוע למען אלה שעומדים מאחור.

Liorking

New member
זה לא גזענות

אין לי בעיה שיישוב כלשהו יוקם במטרה לסמל דו-קיום, אבל מעצבן אותי שהם פנו לווטרס להעביר את המקום אליהם במחאה נגד גדר ההפרדה. אף מילה לא הוזכרה בנוגע לטרור. זה מה שמעצבן אותי, אז כעונש אני מאחל להם את מה שכתבתי. לא ידעתי שגם הפלוידים האחרים התבטאו נגד ישראל. נקווה שלפחות אכפת להם מהשועלים.

הם לא פנו אליו

היתה פניה אליו מגורמים פלסטיניים שבקשו ממנו לבטל את המופע. הוא סרב. על נווה שלום הוא שמע לפני שנים, אולי משוקי ווייס אפילו. ווטרס היה זה שהחליט להעביר את המופע לשם. צר לי, אבל ההתבטאות שלך לגבי "ללמד אותם לא לדחוף את האף שלהם" מזכירה לי תקופות אפלות בהיסטוריה, בהן דברים אלו הופנו כלפינו, היהודים. דבריך בהודעה הנוכחית רק מחזקים את הרושם הזה: "בתור עונש".... מעבר לכך, אני מציעה שאם אתה רוצה להמשיך את השיחה איתי, נעשה זאת במסרים.

Liorking

New member
אני אסביר לך

ההתבטאויות האלה אולי מזכירות לך תקופות אפלות, אבל הפניה שלי היא לא רק כלפי התושבים הערבים שם. היא גם כלפי התושבים היהודים שם. התייחסתי במידה שווה כלפי התושבים היהודים והערבים שם. גם היהודים וגם הערבים שם מעצבנים אותי מאוד וב-ynet איחלתי להם דברים שאני לא אזכיר כא - אבל במידה שווה. אפשר לומר להיפך, שדווקא היהודים שם מעצבנים אותי יותר.

זה לא משנה

אתה רואה אותם כ"הם" - זרים, שונים, מאיימים. כך בדיוק התייחסו ליהודים בגולה. אולי כדאי שתאזין לשיר Us and Them? גם אם הוא פשטני - כמו שירים "פוליטיים" רבים של ווטרס, יש בו עדיין גרעין של אמת. ומעבר לכך, מדוע שלא תבקר במקום, תכיר את האנשים? אם הם לא יהיו זרים לך, לא תתבטא יותר באלימות כלפיהם - גם אם לא תסכים עם דעותיהם ואורח חייהם.

Liorking

New member
"זרים, שונים, מאיימים"

הם לא עם אחר (חלק מהם כן), הם קבוצה שמעצבנת אותי. אני לא מסכים עם הדעות שלהם ואני יוצא נגדם "באלימות" כי בגללם ווטרס העביר את המופע. גם אם הם לא ביקשו ממנו, כל העסק הזה הוא יחצ"נות פוליטית-כלכלית שבמרכזה עומד גרעין של אידיאולוגיה שאני לא מסכים איתו. העסק הזה גרם גם להרבה טרטור, פקקים, הפסד כספי של דלק - דבר אחד מוביל לאחר. ווטרס ניסה לקדם את נווה שלום - עכשיו, כשרואים שזה היה מיותר - אני שופך עליהם קיתונות של זעם (וגם בוז).

מה כואב לשדרני הרדיו,

לעיתונאים ולכותבי הטוקבקים ברשת שרוג'ר ווטרס מביע את דעותיו הפוליטיות? מה, הם ציפו שהוא יעלה עם חולצה כתומה, רובה ויפרט מדוע הוא מאמין ברעיון ארץ ישראל השלמה? הרי אם הוא היה עושה כך גם אז הייתה ביקורת... דעותיו ידועות וכל אדם שמאזין לשיריו מספיק זמן אמור להבין את זה. אני שמח שהוא לא עלה על במה בת"א, שר את מיטב הלהיטים ועשה מוזיקה נטו למען הנאת הקהל. עם כל הפקקים והבעיות אני מרוצה מהרעיון שהיה מאחורי ההופעה ומקווה שכל אותם אנשים שהתמרמרו פה לפני ההופעה על כל מה שפירטתי לא באו ועכשיו הם יושבים בבית ומקללים את עצמם. לרוג'ר ווטרס, כמו לכל אדם, הזכות להחזיק בדעות פוליטיות ואם הוא מעוניין בכך גם להתבטא.

wommer

New member
....

הגעתי להופעה עם ידידה באוטו. בדיוק בירידה מכביש שלוש לכיון נווה שלום, ראינו את נועם(afon) רץ לכיווננו וצועק "קח ואתי טרמפ בבקשה! אני מתחנן!" סתם לא, הוא לא התחנן, אבל לקחתי אותו ועוד שניים מחבריו. הורדנו אותם ובנתיים החנתי את האוטו קרוב לאזור המופע- היתה השקעה בהכנת החניונים, אך לא יותר מדי, קצת לא מסודר אבל היה בסדר. ואז המשכנו לעבר שער 1- מפגש פורום פינק פלויד בשעה אחת שער אחד. היו להפתעתי שתי הפתעות: 1. היו יחסית המון אנשים לשעה מוקדםת זו. לא ציפיתי לכל כך הרבה אנשים כל כך מוקדם. 2. לא הרבה הגיעו לשער 1 להפגש, וקצת חבל,לא נורא. כשהגענו לשער 1 והבנו שיש יותר מדי שמש, נטלי ונועם הלכו לפלח כחול כזה, גדר כדי שנוכל להקים סככה מפני השמש עם הסמיכה שהיתה. אחרי שהקמנו את המחסה, ציף ואבקי ובן דודו(?), ללא בלונים- שראיתי אותם עפים דקות לפני שהם הגיעו. ומאז ועד המופע ישבנו שם במחצית הצל עד השעה 16:00 בערך. בדרך הגיע גם צנעצני, אלינור מגל גל ואורי. בסביבות השעה 16:00 הלכתי לאוטו כדי לשים שם דברים לא נחוצים, והתיישבנו באוטו איזה חצי שעה שעה בקור של המזגן, קצת להתרענן לפני ההופעה. כשחזרנו בדיוק פתחו את השערים. אז נעמדו כדקה ונכנסנו פנימה. בטח יש פה כמה אנשים, שראיתי אותם שרצו את הריצה של החיים שלהם בדקות הראשונות כשפתחו את השערים - מטורפים. נכנסו פנימה, והחלטנו שלא ננסה להדחס כי גם היינו צריכחם להפגש עם אחים שלי יותר מאוחר. אז הלכנו לדוכן של החולצות והדיסקים, ראינו, התרשמנו, והחלטנו שנחזור לשם בסוף ההופעה. ואז התקדמנו לכיוון איזור הבמה. התיישבנו בדיוק מתחת לרמקולים התלויים הימניים. מקום מעולה! לא רחוק מדי מקום בדיוק בשביל הסאונד המעולה שהיה בהופעה. כשהעה הפכה להיות כבר 7 - 8 התחלתי לדוג לאחים שלי, שהיו תקועים בפקקים בדרך. בסופו של דבר אחי הצליח להשחיל את עצמו אליי. והאח השני נשאר מאחור. היינו במקום ההוא עד להפסקה. ואז עשינו טעות היינו צמאים אז יצאנו החוצה כדי לקנות מים. עד שיצאנו וקנינו, שמענו את דפיקות הלב, אז תחלנו להכנס פנימה, וראינו שזה לא הולך כל כך טוב- גם בגלל שהיה די תפוף כבר, וגם בגלל המבוגרים שהיו שם, שלא סבלו את החוצפה הזאת לדבריהם. אז נשארנו במקום פחות טוב, מבחינת הסאונד בגלל הדיליי וגם בגלל האנשים - מי מנסה לעזאזל לשיר את GGITS!?!?!?! הוא כל כך הרס לי את זה... והאמת לא רק את זה, כל מיני שירים, אוף! אחר כך, הלכנו לאכול להרגע. ואז נפגשתי עם אחי השני - והוא יצא לדרכו הביתה(היתה לו דרך ארוכה ללכת עד לאוטו, הוא פשוט עזב את האוטו במקום כלשהו והתחיל ללכת באמצע כל הפקקים). אני בנתיים השתכנעתי מחבר שהמחירים של החולצות לא כאלה בשמיים, אז הלכתי לקנות לי מזכרת. כשעמדתי בין כל ההמולה, פגשתי את אבקי שביקש ממני לקנות לו חולצה גם. אחרי איזה 10 דקות בתור, הצלחתי להגיע למבוקשי. נתתי למוכרת 200 החזירה לי 50 נתתי לאבקי את ה50 והוא החזיר לי 20. אז אבקי! בפעם הבאה שאני רואה אותך, אני רוצה את ה5 שקל שלי בחזרה!!!
משם, הדרך נהייתה מגעילה הביתה, נעמדנו איזה שעתיים וחצי בפקקים ועוד איזה חצי שעה שעה נסיעה הביתה. אז נסכם בכמה נקודות: פלוסים: + הסאונד היה מעולה! + ווטרס לא איכזב עם הקול שלו כמו בperfect sence או fletcher memorial שבאחד השירים האלה הוא נראה כאילו הוא עומד להתאלף. + לפגוש כמה מהאנשים מפה היה נחמד ביותר! + לראות את ווטרס ולהגשים חלק מהחלום.... + אני ציפיתי ליותר תגובות שמאלניות מצדו של ווטרס, אבל הופתעתי לטובה כשהו לא דיבר יותר מדי על שלום ושיט. ועל זה מגיע לו 'צלש"ון' מינוסים: - חוסר ארגון של ההפקה בעניין הדרכים. - מחירים מופקעים של המים בתוך המתחם. - סאונד לא טוב במקומות מסויימים. - הופעות החימום: עם כל הכבוד שלי למשינה(ואין בכלל כבוד), לא היה מגיע להם להיות שם. ובכללי ההופעות היו מעצבנות מתישות. ועם כל הכבוד לדיויד ברוזה, ופה יש כבוד, היה משעמם, ובחיים אל תנסה להיות מעניין מול קהל כזה. -היה חסר קצת פירוטכניקה. היו קטעים שכל כך מגיע שם איזה זיקוק או שניים שיעצים את עליית השיא והמתח בשיר או משו. חבל. כמה דברים חשבבים אחרונים: ** זה שכל הקהל ואחות התעצבן על זה שמאחרים בכמה דקות את המופע זה ממש מעצבן. אם אתם הייתם תקועים בפקקים, כשאתם יודעים שבעוד חמש דקות ווטרס עולה לנגן הייתי ממש מתעצבנים. אז עוד חמש דקות סבלנות לא הורגות אף אחד! ** ציף! את אדם מדהים. קחי קצת מנוחה, תרגעי, אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב, כי את מול לא נראית כל כך טוב. ): אני מקווה שנהנת ציף! ** טוב, אני מקווה שכולם נהנו! כי אני נהנתי. ובשנה הבאה עם פינק פלויד הבנויה? או לפחות רק גילמור גדול על במה קטנה :)

גיל מ

New member
לגבי הפקקים

אמרו לאנשים לבוא יותר מוקדם! אני צריך לסבול איחור של המופע כי יש אנשים שלא מקשיבים?

wommer

New member
ונגיד

שאתה אדם שעובד? ולא נתנו לך חופשה אתמול??? במקרה הזה אחי היה אתמול והם יכלו לצאת רק ב5 וחצי.

למעלה