שרשור "היתי בהופעה"

Molchansky

New member
וואו

עשה לי צמרמורת לקרוא את מה שכתבת זה בדיוק מה שאני מרגיש רק לא יכול לתאר במילים לקרוא את מה שכתבת ריגש אותי שוב כמו ההופעה אתמול

yanivop

New member
דיוויד ברוזה יא מעפן

למי הוא שר? את מי אתה מעניין? אפילו לחמם הוא לא יודע הוא עושה בידור או מה? ולמה משינה עשו 2 שירים כולה? חרא! בכל זאת העיקר רוג'ר

אומי5

New member
אותי הוא ממש הצחיק

בעיקר בקטע של: ועכשיו אתם .... ו4 אנשים שרו....

THC MaN

New member
מה?!

אמרתם לי זאת ההופעה של דייויד ברוזה... אז בשביל מה באתי?!

deePink

New member
נאמ.

4.5 שעות אחרי הסיום הייתי תקועה בחנייה ולא הצלחנו לזוז מטר. ועוד הינו בין הראשונים שיצאו. למזלי הגעתי בדיוק בזמן להופעה של רוג'ר (יצאנו ברבע ל5 מכפר סבא). בהתחלה היה לי מקום גרוע וממש התאכזבתי אבל דוד שלי לא ויתר ואמר שלאחיינית שלו יהיה מקום שאני אוכל לראות את הבמה! ואכן סודר לי מקום נהדר קרוב לVIP מול המסך ויכלתי לעמוד ולראות את הבמה בלי לקפוץ כמו טיש שלא נדבר שהביאו לי משקפת מה שגרם לי לחשוב שווטרס היה 2 מטר ממני!!!
לסיכום, היה מדהייייייייייייייייייייייים! שנה הבאה- גילמור.

Buttercup p

New member
בתור מישהי ששמעה את ההופעה רק

דרך הרדיו-התגובות שלכם כלכך מרגשות, אני יושבת וקוראת אותם עם חיוך אמיתי. זה נשמע באמת הכי מדהים שיכול להיות. ריגש אותי מאוד שב in the flesh כשרוג'ר שר את השורה: "And that one looks Jewish" אז הקהל צרח בטירוף וזה היה כלכך כייף לשמוע את זה. יפה לראות כמה שרוג'ר שוחר שלום ואת התמימות האמיתית שלו אבל אני אישית לא אוהבת אנשים שמעבירים ביקורת נוקבת על ישראל לפני שהם חיים פה אפילו שבוע. בקיצור אל תתנו לחוויה הזאת להישכח ממכם כלכך מהר

אומי5

New member
נמחק לי כל מה שכתבתי ...

אני אכתוב אחר כך שוב... דווקא היה מעניין...

flowerboy69

New member
הייתי ראיתי ו...ככה

קודם כל צילמתי סרט שלם ולא יודע איך ומה ייצא מקווה שיהיה משהו מעניין להראות לכם יש גם גילמור שלא ראיתם עדיין... אז ככה.בחודש אחד ראיתי כמעט פלויד שלם-גילמור רייט וווטרס... ההגעה הייתה סיוט אבל רק עד שמצאתי זוג מתוק שלקח אותי ואז עשינו קיצור והגענו מהר מאוד רק שכבר היה מאוחר. להיות שם באמת היה משהו שהזכיר את שנות השישים ותמיד חלמתי להיות חלק ממשהו כזה-פריקים שאנטים ילדות פרחים יחפות אוכל סיגריות וגם סיגריות אחרות...(אני ראיתי אז אי אפשר להתכחש)... כשהגעתי רציתי לקנות ישר חולצה וחוברת אבל ההופעה התחילה אז שמרו לי בצד ונכנסתי. הויאיפי היה מביש.למה לשלם 700 שח שכל ילד שיש לו כרטיס רגיל יכל להגיע ממש עד לבמה בזמן שאני הייתי איזה 100 מטר ממנה??? בכל אופן לא היה סדר וכל אחד ישב איפה שרצה בלי שורות או כיסאות ואני ישבתי בצד שמאל למעלה.מאחורי היה "קדם הופעה" שאחת החליטה לשחזר ימים אחרים מפסטיבלים אחרים והורידה את החולצה ועל חזייה היא לא ככ שמעה...:) אבל אחר כך היא התאוששה...:) בכל אופן.את in the flash ראיתי מבחוץ וכשישבתי הוא התחיל את mother.באתי עם דגל של החומה...:) לרוב היה צליל סראונד מדהים שייצר חוויה על חושית ממש...היו טיפה גיטרות צורמות אבל לא רציני. הביצועים היו יפים וטובים רק שבעיני היה חסר המופע של הפלויד עם הלייזרים הפיצוצים וכל זה... הביצוע של ה dark side היה טוב אבל רחוק רחוק מהביצוע של הפלויד ב 94... בסך הכל היה ענק וסוחף רק שלא אהבתי את הדעות הפוליטיות והמסרים למיניהם וצעקתי בוז לשיר "חיים בבירות" כי הוא לא ראוי לטעמי. מה שכן ולמרות הכל-ווטרס איננו הסולן של הפלויד-אלא גילמור.התרגשתי מעמם המעמד והאירוע וגם מחלק מהשירים אבל לא כמו עם גילמור שאצלו הכל מהלב הכל רגשי הוא פשוט חי את מה שהוא מנגן ושר.אצל ווטרס הכל נראה מכני כאילו שהוא בא לעבודה עובד ואומר שלום-למרות שיש רגעים שיש תחושות אחרות. ביציאה מהמופע הייתה התנפלות הסטרית על המזכרות וזוגתי הפתיע בפריצה בין כולם והביאה לי את מה ששמרו לי מלפני המופע. היציאה הייתה הדבר הכי מזעזע שראיתי.אלפי אנשים לא יודעים איפה ולאן ואף אחד לא יודע לענות.אחרי חצי שעת הליכה הגענו לחניון אחרי עוד שעת הסתובבות מצאנו אוטובוסים ומאז עברו ארבע שעות!!!!עד שזזנו זה היה מטורף היה נהג מעורער בנפשו כנראה והנוסעים עלו וירדו וכשסוף סוף נסענו בסביבות 4 בבוקר עוד היו מאות אנשים אבודים בלי הסעה וכיוון... אבל היה שווה...:)

Kola86

New member
הדבר הכי יפה שראיתי בחיים...

וואוו... היה כ-י-ף--! מהמם, חוץ מהקטע של החימום מה זה היה לעזאזל?? וואי כמה עברתי עם האנשים שהייתי איתם ביומיים האחרונים, רבנו צעקנו בכינו השתוללנו כמעט ומכרנו כרטיסים כבר... שנאנו פתאום אחד את השני שנאת מוות וחיכינו כבר שזה יגיע ואז לא נראה יותר אחד את השני (נסענו יחד, היינו כמה אנשים מאילת, ת"א, נס ציונה.. ועוד, אז היינו יומיים לפני כולם יחד במלון...) ובדרך, רבנו על כל מה שאפשר... ואז ברגע האדיר הזה שהוא עלה למה והתחיל... כמה דקות אחרי זה אנחנו מוצאים את עצמנו עומדים מחובקים ושרים, שמחים, מאושרים, שכחנו את הכעס, שכחנו את המריבות.... ולא הפסקנו להנות מההופעה... כל רגע היה שווה, זה יה פשוט אדיר, ואיזה יופי של הפקה הרימו שם... אין הכל היה מושלם היתי מפרטת את כל החוויו אבל אני מתה לישון, אבל מי שהיה יודע.... יאללה שיהיה לנו אחלה סוף שבוע.

היה מעולה

הסאונד היה מדהים (!!!), המסכים רק הוסיפו לאווירה. זה היה בדיוק כמו שציפיתי ואפילו מעבר. מבינה שהיה סיפור ביציאה (מישו אמר פקקים?) אבל לנו זה היה פחות מורגש, באנו על האופנוע :) ההדרן היה מעולה. הכי נהנתי מ the great gig in the sky היא ריגשה אותי לגמרי. (בעצם, נהנתי מכל השירים. כוווולם!)

mb13

New member
הסיפור שלי

קודם אני חדש פה אז אני יציג את עצמי אני מעין ברגמן בן 24 מרחובות בן לאבא עם חנות תקליטים ואספן נחשב מאוד של הפינק פלויד אז בתור אחד שבאמת גדול עם הלהקה מהיום שהוא נולד וראה על ברכיי אבא שלו את THE WALL בגיל 3 אני רק רוצה להגיד שלא הפסקתי לבכות כול ההופעה מהתרגשות! הייתה פשוט הופעה מדהימה אהבתי מאוד שהוא עשה גם קטעים ישנים שלזה לא ציפיתי כמו Fletcher Memorial וגם set the controls to the heart of the sun שזה בכלל היה ענק!!! מקווה שהוא יבוא מתישהו עוד פעם בחיים האלה.....

באתי להופעה למרות הבגרות בלשון

ואני לא מצטערת על זה! היה פשוט כ"כ כיף ומדהים... נהנתי מכל רגע... ובכלל לא הייתי עייפה היום בבגרות אפילו שישנתי שעתיים בלילה... קצת התבאסתי מאיפה שעמדתי אבל עדין יכלתי לראות אותו אז לא נורא כל מי שלא בא הוא פראיר!!!

למעלה