שרשור "היתי בהופעה"

שלום חן

New member
שימו לב...

עם החץ האדום זה צנעני. עם החץ הכחול זה הבחור שהזכרתי מאילת. החץ הצהוב ומוקף בעיגול צהוב לבוש בחולצה אדומה זה אני. שלושתינו כנראה עם תשומת הלב לבחורה הגרמניה לפנינו. ועם החץ הכתום סתם איזה בחור שמיסטל אותנו עם ג'ו...ט, אבל סתם.

new revolution1

New member
איפה השירשור הזה?

עיינתי בשירשור הזה ובעמוד הראשי ולא מצאתי.. איפה זה ציף?

itaikuskus

New member
ציף

שכחי ממה שאמרתי על סקינרד, להופעה כזאת הייתי רוצה לקחת תבחורה... כל כך הרבה סיפורים מאתמול, אבל זה יהיה רק אחד מיני רבים. הכל נאמר. אני לא אשכח את אתמול.

The Walrus

New member
ציף

למה את לא כותבת את החוויות שלך?? ואגב, אני כותב לFleeting Glimpse. אחרי זה אני יעלה לפה. בקיצור: היה מדהים.

נראה לך שיש לי זמן לכתוב? ../images/Emo6.gif

הגעתי הביתה ב-4. ישנתי עד 9, ומאז אני רק עובדת בפורום. אני אגיע לזה רק בשעות הערב, נראה לי. יש הרבה מה לכתוב, ונראה לי שזה יהיה בשני חלקים: 1. ההופעה עצמה. 2. הסיוט מסביב.

melodynoa

New member
כ"כ התאכזבתי! לא ראיתי במה בכלל,

בקושי מסכים, הם היו נמוכים מדי, וקטנים. בשביל 375 ש"ח הייתי מצפה לראות קצת במה, ולא ראיתי בכלל, אני לא נמוכה, 170, חבר שלי ממרומי 188 שלו נהנה, אני הייתי בין ג'וינטים שעושים לי בחילות, אפילו את המסכים בקושי הצלחתי לראות. המופע האורקולי היה מעולה, אבל לא היה לי מושג מה הולך על הבמה, כי רק בהדרנים צילמו את הבמה על המסכים, רוב המופע המסכים הראו וידאו, ולפעמים הראו תקריבים של ווטרס. היה לי רושם שהיתה הפקה ענקית, אבל אני לא יכולה להגיד כי לא ראיתי, והסאונד היה איכותי, אבל חלש מדי, ולרוב שמעתי את האנשים שלידי מדברים, דבר שלא צריך להיות... ההסעות היו פשוט חרפה!!! הגענו בתחילת השיר הראשון של ווטרס, אבל אין לי כח לדבר על זה. לסיכום היתה חוויה גרועה.

Elinor BC

New member
שזה לא לתאר, אין לי מילים עדין

בכלל. ויותר מזה, לא להאמין שעמדתי שורה ראשונה ע-ל הברזלים, אמצע-ימין לא יאמן לא יאמן לא יאמן חלום שהתגשם אין לי מילים לתאר פשוט היה כל כך מדהים ברמות שפשוט ואו ואו ואו רשמית אני יכולה לומר שזאת ה-הופה ה-כי טובה שהייתי בה בכל חיי(והייתי בהמון הופעות) ואיך שהוא ווטרס כן יצר לי אווירה של פינק פלויד יש לו הרכב מדהים דווקא. וחוצמזה מהכמות שלה ומהזמרות ששרות כמעט הכל ולא שומעים את ווטרס איכשהוא הרגשתי שזה עדין פינק פלויד היה מדהים וזהו אירוע של ישכח לעולם אוח, תודה רבה ווטרס ותודה ציף על ההסעה(ותרגישי טוב)

אלינור, את מקבלת "מספיק בקושי"

על תאור ההופעה. אבל אני מוכנה לתת לך מועד ב'. בבקשה תכתבי בהרחבה על כל מה שראית וחווית - ואני יודעת שחווית, כי סיפרת לי בדרך חזרה. אז קחי אוויר, ותכתבי.

Elinor BC

New member
הנה מועד ב', קדימה המורה תבדקי :)

אז מאיפה אפשר להתחיל מהאירוע ההיסטורי הזה, שמבחינתי יחקק בזיכרוני לעד, עד לקבר, וללא ספק, הוא היה ה-אירוע המשמעותי בחיי עד כה. עד לפני שבועיים הייתי בטוחה שהוא עוד יבטל את ההופעה ולא יקרה, אפילו במחשבותי עבר בי הרעיון לבטל את הכרטיס, בשל כל ההמולה והבדיחה הפוליטית שעשו מההופעה הזאת, ברמות שעד כדי כך זה הגעיל אותי. אבל לא, שאני אבטל? מה פתאום לא באמת היה לי אומץ להפסיד את זה. (פרסומת סמויה לסיליט באנג, יש לי אחוזים וזה. חחחח ,
) אז תנו לי להגיד, זו הייתה החלטה מס' 2 הכי חכמה שעשיתי כשלא ביטלתי את הכרטיס. כאשר ההחלטה מס' 1 הכי חכמה שעשיתי היה לצאת מהבית בשעה 11 ולהגיע בשעה 2 בצהריים, ללא כל פקק, ללא כל לחץ, ללא כל שום דבר.(ושוב תודה רבה לציף ומקווה שאת מרגישה יותר טוב). לשבת ליד שער מס' 2 ולחכות בסובלנות עד השעה 5 ו2 דקות בצהריים, כשהשערים נפתחו, הייתי הבחורה ה4 בערך שנכנסה(וטוב שהיו הפרדות בין בנים לבנותף :] רק היה יותר טוב). ואיך שנכנסתי התחלתי לרוץ, בעודי רואה עוד אלפים על גבי אלפים רצים רצים רצים. אבל מה. הצלחתי. הגעתי לשורה ראשונה !!!!!!!!! לברזלים ! אז קודם כל היה השוק, ששורות הVIP נדפקו רצינית ****! 700 שקלים על כיסאות מרוחקים מהבמה, ועוד בנויים בצורה רעה. ובכלל זה היה כל כך נורא, פשוט עבדו על האנשים שמה בעינים. בכל מקרה, באסה להם. וזהו. השוק השני היה שאשכרה הגיע למרכז-ימין של הבמה, על הברזלים , עמדתי במשך 7 שעות! מ5 עד 12, לא זזתי, לא נעתי, לא כלום. המקום הכי מדהים שהייתי יכולה לבקש, ועוד בהופעה כזאת . בהופעת החלום שלי. ולא רק זה, אני בשונה מאחרים, הייתי מרווחת, לא דחפתי, לא נדחפתי, לא הייתי רעבה וצמאה(כי להכל דאגתי מראש והייתי מצויידת כיאה), לא התעלפתי(שזה הכי חשוב למעשה)- היה כואב לי לראות כל פעם שפינו מישהו מקידמת הבמה(אפילו כמה אנשים שהכרתי =/) הייתה לי צביטה בלב. ההופעה הזאת בחלקית הייתה מאורגנת ממש רע. האנשים שהתעלפו שמה זה היה זוועה , היו צריכים לדאוג למים ניגשים בכל הקהל של ה60 אלף.(אני בטוחה שזה אפשרי למקם עמדות גבוהות יותר של מים). ולא רק בקידמה... אבל זה גם ראוי לשבח, וכל הכבוד על העניין. בכלל היה לנו מאבטח אחלה ומזה נחמד! אז כמו שאמרתי, משעה 5 ו3 דקות למעשה, עמדתי שמה זקופה ונחושה , ורק חיכתי כבר לווטרס. ב21:15 הוא עלה. וכאן אין צורך אפילו לספר מה עבר לי בגוף ובראש ובמחשבה ובכלל כשזה קרה. לא האמנתי שאני בכלל שם לא האמנתי שזה קורה הייתי בטוחה שזה עוד אחד מהחלומות שלי הייתי מאושרת וב"היי" עד הגג פשוט וכאן הכל התחיל, מהרגע שהמוזיקה התחילה, הכל חילחל לתוכי, למעמקי נשמתי. עד ההפסקה, עד אחרי ההפסקה, עד סוף המופע, עד אחרי המופע, עד בדרך לחניה, עד בחניה, עד במכונית, עד בדרך, עד שהגגעתי לת"א ואז הביתה, עד שנרדמתי על המיטה, עד שקמתי, עד שהתעוררתי, עד עכשיו. מילים לתאר, באמת שאין לי הרבה. מדהים מרגש חלום של פעם בחיים שהתגשם אקסטזות מטורפות קסם אורגזמות על חושיות וללא סוף צמרמורות בכל הגוף כל אחת מהמילים הללו, עוזרות, אבל לא מספיק , כדי להעביר את המסר והתחושה והחוויה שאני חוייתי בכל שהותי מרגע ההגעה עד לרגע עזיבתי ועד לעכשיו אני רק יכולה להגיד תודות לכל האנשים שבזכותם הגעתי למופע הזה בכלל(לשוקי וויס שעשה את זה ובגדול ושדה של חומוס התברר כלא רע בכלל(לפחות לדעתי) חוץ מהחום הנוראי, ולאבאמא שקנו לי את הכרטיס והרשו לי ללכת למופע(למרות שזה נראה שזה בכלל מהכסף שלי), ולמנהלת הפורום פ"פ החביבה(ציף) שהסיעה אותי הלוך ושוב מת"א לת"א, ולכל ההנהלה, ולשומר אחד מדהים שהיה מולי בכל ההופעה, והוא היה פשוט נחמד ומקסים.) והכי חשוב, לכל האנשים החשובים שאם לא הייתי איתם בהופעה, זה בטח לא היה אותו דבר.(מגל וכל החמולה סביב). היה לי הכי מדהים שבעולם ואני ממש מצטערת בשם אחרים לאלה שלא הגיעו מסיבות שלא תלויות בהם אבל בעיקר מרחמת על אלה שבחרו לא להגיע, כי אני יכולה להגיד שזאת הטעות מס' אחת שהם עשו. לי זה ייזכר לעד לי זה יהיה חקוק לעד לי זה פשוט הגשים חלום. ואני הכי שמחה שאפשר להיות. הכל יצא לטובה . כלום לא התפקשש, הכל הלך חלק ונקי. ו-ווטרס עכשיו באמת אתה מוזמן לעשות לי ילד (לא באמת, תמיד העדפתי את גילמור בין כה וכה, הוא יותר יפה...) אני אעלה תמונות בהמשך השבוע. אלינור :) שמאוד מאוד מאוד מאוד מאושרת ועדיין לא מאמינה שזה קרה, ורק חושבת שעוד שניה אמא מעירה אותה לקום לבי"ס.

אז חשבתם שאולי אתם הולכים למופע..

אחים ואחיות יקרים, אתמול קצת אחרי תשע התחילה החוויה המטורפת ביותר שחוויתי מאז ומעולם. הפסקול של החיים שלי שהחל בקסטות מוקלטות ותקליטים חורקים בגיל 16 , המוזיקה המופלאה המרגשת והנוגעת שליוותה אותי בכל כך הרבה רגעים שמחים ועצובים , הגיע אלי בפעם הראשונה באופן הכי חי ואמיתי שיכול להיות. מרגע שהתחילה ההופעה אחזה אותי ואת האנשים היקרים שעמדו לידי התרגשות אדירה של דמעות שמחות , ריקוד , שירה, צעקה , אושר. האיש שהיה על הבמה שהסתתר תמיד מאחורי הקול הארסי והמסונכרן ניצב עכשיו מולי , שר את השירים , נתן את כל הלב, הרגיש כל מילה ומילה שהוא שר והביע. למרות ששמעתי את המוזיקה הזאת יותר מכל מוזיקה אחרת, זה נהיה פתאום אחר, חדש ומלא השראה. המילים, המוזיקה, הצליל שתוקף לך את הלב בכינון ישיר הביאו לי פרספקטיבה אחרת ליצירה. התחלה נפלאה אם פינק ISNT WELL וIF I HAVE MY WAY I WOULD HAVE ALL HAVE YOU SHOT ואחר כך MOTHER שהזכיר את אמא שלי האהובה והדואגת, ופתאום מגיעים הצלילים בקסומים של SHINE ON שהם צלילי הפלויד הראשונים שלי. המעבר שלי ממוזיקת פופ טיפשית לסוג יצירה מורכב ואקספרסיבי. הצלילים היפים והנוגים ביותר בעולם, אמנם גרסא מקוצרת אבל הגיוני לגמרי להופעה חיה. ואחר כך CIGAR הקלאסי והתפללתי שהוא ימשיך לרדיו ההוא ואחריו WISH YOU והרדיו מגיע , והגיטרה המופלאה נכנסת והוא דוהר קדימה לשיר המופת הזה. והקהל ? הו הקהל כולו באקסטזה מוחלטת של טוהר שר יחד איתו WE JUST 2 LOST SOULS SWIMING IN A ... 'WHAT HAVE WE FOUND THE SAME OLD FEARS ... WISH U WERE HERE הלב שלי בקושי הצליח לעמוד בזה אבל הגוף שלי כולו היה אקסטטי ושמח. ואחר כך המשיך לשירים היפים של FINAL CUT נתן את הנשמה ואת הקול. שר באופן נפלא את כל הניואנסים של הקטעים והשחפים שצרחו מעל ראשינו היו ממש אמיתיים. אחר כך הוא סיפר על טיול שעשה ועל משפחה לבנונית שהצילה אותו והוא הקדיש לה שיר סמלי בהקשר לטרוף האמריקאי שהופך את כל המוסלמים לאויבים. בכלל כל הקטע הפוליטי הוא פשוט מטורף. יש אנשים בישראל שהפכו לפרנואידים אמיתיים. מגיע לכאן אדם שמתנגד בכל מאודו לאלימות , הרוצה בכל ישותו שאנשים משני הצדדים יחיו בשקט , וכאן יש כאלה שהופכים אותו לתואם בן לאדן. איך אנשים יכולים להגיע לשפל מדרגה כזה שאומן שתומך בדו קיום ומייחל ליום שבו לא יהרגו עוד אנשים יכול להרגיז מישהו. האם יש אנשים שרוצים שיהרגו אנשים ? קטע מאד לא ברור. האיש אומן וגם במהלך השיר על הלבנונים הופיעו בקליפ התמונות של בן לאדן וסאדם חוסיין כאנשים שצריכים להיות נעולים במקום סגור. אחר כך הוא סיים את החלק הראשון בשיר מתוך ANIMALS שמבחינתי תמיד היה קצת פחות טוב.(עניין של טעם) הפסקה- כל האנשים סביבי היו פשוט מאושרים. צבטתנו אחד את השני כדי להיות בטוחים שזה אמיתי, והיה בלתי נתפס שאחרי כל זה אנחנו עוד צפויים לקבל את כל הירח בופעה חייה. הייתי שמח לנצור את הרגע הזה של האושר וההמתנה לחלק השני . זה היה רגע מאד מאד חזק. המשך בתגובה

בית המקדש של הרוק -המשך

ואז הוא שוב עלה עם הלהקה המצוינת שניגנה את הקטעים בצורה מושלמת יחסית להופעה חיה. המלווים שרו את גילמור בלי שמץ פגיעה ביצירה. על דארק סייד קשה להכביר מילים פשוט לעמוד שם ולנשום את האוויר פנימה ולא לפחד להרגיש. משפחה אחת גדולה עומדת ביחד ושרה את המילים המורכבות והלא פשוטות האלה אל הבמה. המוזיקה הקליפים הקלאסיים שראינו רק בוידאו השעונים שצלצלו פתאום על כל המתחם והביאו את התופים שהביאו את הגיג הגדול בשמיים בביצוע מדהים של זמרת מלאת רגש . באותם רגעים הרגש באמת עמד לצאת משליטה. ואז MONEY בגרסא ארוכה מלאת גיטרות וחצוצרה מצוינת שהפכה את השיר לחגיגה אדירה. בכל פעם תפסתי את עצמי ואמרתי רוג'ר ווטרס שר את זה כאן מולי . האיש שהמציא וכתב ושר את זה כל כך הרבה פעמים בבית ובדמיון שלי עומד עכשיו מולי מנגן שר , חי את המוזיקה שלו. אפילו שאחרים שרו את המילים במיקרופון הוא שר יחד איתם לעצמו. אוי רוג'ר, כמה כישרון ולב באדם אחד. כמו בתקליט הכל התחיל להיבנות לקראת הקרשנדו. US AND THEM שיר מהפנט במוסיקה שלו ובמעבר ביו המקצבים, פשוט היתה אוירה מחשמלת באוויר מין צמרמורת קולקטיבית AND AFTER ALL WE ONLY ORDINARY MAN . ואז המטורף על הדשא המוזיקה הבלוזית שמתחילה לבעבע מתחת לתודעה שלך לקראת הליקוי המלא ALL THAT YOU TOUCH ALL THAT YOU SEE...זה היה שיא מטורף של יצירה שמגיעה לסיומה הגרנדיוזי והנשגב BUT THE SUN IS ECLIPSED BY THE MOON הקהל לא יודע את נפשו , צועקים שורקים מוחאים כף, ובעיקר מרגישים עמוק עמוק , מוצצים את הרגע לזכרון חיים מופלא. ואז הוא יורד , והקהל בטירוף למרות שאנשים עמדו על הדשא (דשא?) שעות וישבו באוטו עוד כמה שעות אף אחד לא הולך לשום מקום. התחושה היא כאילו כל שיר כל קטע שנקבל הוא מתנה מופלאה שאין לה תחליף. הוא עולה עם WE DONT NEED NO והצמרמורת מיד חוזרת. כולם ביחד שרים את השיר הזה שהפך עם השנים לקצת מאוס אבל אתמול הוא קיבל משמעות וחיים חדשים כשכל הקהל שר ביחד את ההימנון של דורות שלמים, בקריאה לחופש מחשבתי ליצירה ולסיום האכזריות המדכאת של המערכת הממסדית. ואחר כך ורה לין הגיעה כולל הצפצוף , קטע קצת הזוי אבל מרגש כשכל הקהל שר יחד איתו, לקראת הפסטיבל האירוני של BRING THE BOYS.. והכל חותר לקראת השיא של COMFTABLY NUMB ביצוע ארוך מושקע מדהים שמשאיר טעם לעוד ועוד, גם הלביורים המיוחדים בפסגת הבמה שפלטו חום של אש אמיתית הוסיפו לתחושה הבורקת. ואז הכל נדם המוזיקה האורות המסכים עם הקליפים המיוחדים תם ומושלם. רוג'ר מודה לקהל ואומר: הייתם קהל נהדר , בשבילו זו ודאי עוד הופעה הגם שהיא מיוחדת במיקומה, אבל עבור האנשים הטובים שהיו שם איתי זה היה ערב למזכרת. בכל פעם שנשמע מעתה את השירים האלה יגיע אותו רעד מיוחד עם זכרון מתוק וחם מהלילה היפה והחד פעמי שעבר עלינו אתמול. SET THE CONTROLS FOR THE HEART OF THE SUN באהבה קופ

למעלה