שרשור "היתי בהופעה"

jony543

New member
../images/Emo45.gif

השיר שהכי היה חסר לי בהופעה!!!! בין השירים האהובים עליי של הפלויד וsheep אני בכלל לא מת עליו אם הוא היה מנגן dogs ככה לפני הדארק סייד זה היה מושלם בכל מקרה הופעה נדירה!!!!

שלום חן

New member
עזבו אתכם...

ווטרס לא יכול לבצע את DOGS כמו גילמור, הוא היה צריך לבצע את PIGS.

שלום חן

New member
את חוויותי רשמתי בתיעוד היום בפורום

אז הנה זה שוב. גבירותיי ורבותיי... היה בן זונה זה התחיל כבר בנסיעה להופעה כשהעליתי שלושה טרמפיסטים בנחשון וביחד האזנו לשירים של הפלוייד. בחניה שמעתה מכל מכונית את ה- DARK SIDE... THE WALL ועוד מהרפרטואר של הפלויד, כלומר אין מצב שלא הייתה נכנס לאוירה וזה החל כבר מהחניה. ב- 15:30 בערך חיפשתי את הבלון הליום ולא מצאתיו אבל בזוית העין קלטתי את האיש והאגדה "צנעני" שיחד איתו ועוד בחור מאילת שכל הזמן חשב איך באותו הליה הוא מגיע לאילת,ובחורה גרמניה מסטולית, שבמקום להנות בגרמניה מהמונדיאל, היא באה לענות בין שישים אלף צופים בנווה שלום, העברנו את הזמן בדיבורי סרק, דיברי תורה מפיו של צנעני, הרבה צחוקים ועידכוני מונדיאל ומשעמם לא היה, וצנעני אם אתה קורא שורות אלה תודה רבה על הזמן שהעברנו ביחד ואתה בחור לא רציני כלל וכלל, FORZA ITALIA. בשעה 17:00 ניכנסנו וכמו שצנעני אומר היינו מרחק יריקה מווטרס, רוב הזמן עמדנו האוירה באמת הייתה נעימה ומיודדת חוץ מתקרית קטנה שכמעט הובילה לקטטה ואיזה בחור מסטול שהחליט באמצע ההופעה להטיל את מימיו על בחורה נחמדה, איך צנעני קולט את הדברים האלה. מופעי החימום היו עינוי, מלבד משינה, שחבל שהם שרו רק שני שירים, מיכה שיטרית דומה לדב גריזלי הוא שמן בצורה מגעילה, ולא מספיק העינוי של מופעי החימום שוקי וויס מודיעה שעקב הפקקים ההופעה תתאחר, חוצפה ישראלית, וב-21:20 הם עלו היה אקסטזה בפתיחה עם השיר In The Flesh הביצועים של Have a cigar ו- Sheep היו מדהימים הביצוע ל- Set the Controls for the Heart of the Sun הייתה מיוחדת. לא היה לכם תחושה ליפני fletcher memorial שהוא הולך להתעלף בבמה? אחרי רבע שעה של הפסקה ובה התישבתי לראשונה אחרי עמידה ממושכת הוא חזר עם הצד האפל האכזבה היחידה לא רק מהמסרים הפוליטיים שהוא רמז עליהם, ולא יכסתי חשיבות עליהם, אדון ווטרס, שילמנו לשמוע אותך לא את המלווים שלך, חצי הופעה של הצד האפל הזזתה את הפה והוא לא הוציא מארש אפילו. והפינלה Another Brick In The Wall ו- Comfortably Numb פינלה ענק להופעה ענקית. הסאונד, התאורה ומופעי הפירוטכניקה היו מדהימים, לא בסדר גודל כמו ההופעות של פ"פ או גילמור, אבל, היו טובים. זהו בסה"כ נהניתי, אנצור את ההופעה בליבי, תודה לך צנעני על הזמן על דיברי התורה שהטפתה שם,סבלנו, הזענו, הסרחנו אבל ידעתי שאחרי המקלחת הכל היה שווה, גופי כואב, אני לא יכול להזיז את הראש, הגב, הרגליים הכל כואב אבל הלב שמח. שבת שלום

bentzi55

New member
ולחשוב שאני מעריץ אותם רק שנה..

אני שומע פניק רק, ויש לי מנהג כזה לשמוע את דארק סיד במלואו פעם בשבוע לפחות :p באתי להועפה מלא התרגשות עם חיוך רחב על הפנים, וכשהתחיל המופע הייתי כל כך מאושר וכולי היה רעידות. המופע היה מצוין! חוץ מטעות אחת בBRAIN DAMGE שהוא שכח לשיר הכל עבר חלק, הסאונד היה חלומי! השיר היחדיי שמתי לב שהיה לווטרס פלייבק זה היה שיין און, וגם שמתי לב לזה בסוף המופע, כשבכללל אמרו לי שבחלק מהשירים יש פלייבק, כי התפלאתי איך הוא שר אותו , כשב2001 וITF הוא זייף בצור מטורפת. בקיצור היה אדיר! בקרוב תמונות

bentzi55

New member
משהו אחרון

בניגוד לכולם געתי ממש מהר הביתה בתוףך שעתיים כשביום גיל לוקח 3 שעות 0(לילה אז למי איכפת לנוסע 170.. אח שלי דפוק :p) לא היה כלב על כביש 6 תבינו שאני גר באיזור נהלל זה עוד אחיר חיפה הייתי בפקק חצי שעה בערך

The Walrus

New member
בShine on לא היה פלייבק.

הרוב מדברים על Sheep וFletcher. דרך אגב, מישהו שם לב שהוא פיספס שורה אחת בPerfect Sense? פשוט לא שר אותה.

bentzi55

New member
אבל איך הוא שר אותו טוב?

הרי באין דה פלאש הוא מנסה רואים שהוא מנסה והוא לא מצליח!

The Walrus

New member
פיתוח קול. אימונים.

הוא עצמו אמר שהוא מאוד ישתדל לשיר יותר טוב הפעם.

Crazy Diamond85

New member
זה לא שהיה פלייבק

פשוט לא תמיד *הוא* שר את השיר... לפעמים הגיטריסט/הקלידן שרו...

Giant20

New member
הגשמתי חלום

היה מדהים, אפקטים אדירים, מי שהצליח להשתחל מקדימה גם נהנה מראות טובה כי הבנתי שמאחורה היה פחות מוצלח. לי אישית לא הפריע הפלייבק של רוג'ר, להרה טובה וזמרות מעולות. בקיצור רק שבחים למארגנים חוץ מהקטע של הפקקים בסוף אבל לדברים טובים צריך להתאזר בסבלנות

The Albatross

New member
הייתי בהופעה. ../images/Emo9.gif

והיה מדהים. עמדתי ליד הVIP מצד שמאל (יחסית לקהל) ויחד עם חבר ניסיתי להיכנס פנימה יותר, לאיזור בין הVIP-ים, אבל היה כ"כ עמוס שם שפשוט ויתרנו. למרות זאת, היה לנו קו ראייה ישיר אל הבמה. מרחוק אמנם, אבל זה מה יש.
הסאונד בדארק סייד הפיל אותי מהרגליים, למרות שיחסית לאלה שעמדו ממש באמצע לא קיבלתי את כולו. איפה אתם עמדתם?

FuryUri

New member
כתבתי תגובה ארוכה ...

אבל היא נמחקה לי... אז אני רק אכתוב את השיאים החיוביים והשליליים... שיא הלחץ: התארגנתי על טרמפ להופעה עם חבר שלי. דוד שלו הסיע אותנו והוא יכל לצאת רק ב6. אז יצאנו בשש מרחובות. בלי פקקים לוקח להגיע מרחובות לאיזור המופע משהו כמו חצי שעה. אז ציפיתי שהיו פקקים ונגיע תוך שעה וחצי בערך. ככה שלא נורא, להגיע ב7 וחצי זה סבבה, עוד אפשר להידחף לקדימה בלי בעיה כל-כך...עוברים את צומת נחשון, שואלים שוטר עוד כמה זמן הוא מעריך הפקקים- והוא בתשובה חיננית ואלגנטית "חצי שעה". איזה חצי שעה ואיזה נעליים? עוד שעתיים היינו שם!!! במקום הערכה שלי של שעה וחצי היינו שם שלוש שעות!!!! והיוקטעים שפשוט עמדנו 10 דקות בלי לזול אפילו מטר!!! ההופעה הייתה אמורה להתחיל ב20:30 והנחתי שהיא תתחיל בסביות 21:00 כי אנחנו בישראל. מגיע 20:45 ועוד לא נכנסו לחניה. אני מתחיל להילחץ, ואני אומר לכם שהייתי על סף דמעות!!! כל האנשים שהיו איתי באוטו לא היו מטורפים על פינק-פלויד כמוני. אחד היה אבא בן כ50-60 שכבר ראה מספיק הופעות רוק שלו בחיים, אז לא היה אכפת לו לאחר קצת. השני לא כל-כך היכר את פינק-פלויד אבל בא כי היו כרטיסים בהנחה, ובכל זאת- " we dont need no education!" . והשלישי היה אחד ששמע בעיקר את הדיסקים הגדולים ואהב את הגיטרות בעיקר, ופינק-פלויד זאת לא הלהקה הכי מועדפת עליו. אז אני שם על סף דמעות שאנחנו מאחרים!!! והאחרים לא הבינו אותי בכלל :< למה אני כל-כך לחוץ. ואז הגענו לחנייה , חנינו בסביבות השעה 21:10 בחנייה. אני מתחיל לרוץ למופע- ושלושתם אומרים לי- חכה רגע, לאן אתה ממהר. ואני מתעצבן לי. עכשיו גם היו עוד אנשים שהם היו צריכים לחכות להם מחוץ לשטח המופע כי היו להם את הכרטיסים שלהם. אז חשבתי שנצטרך לחכות להם עוד זמן, אבל לא היה אכפת לי כל-כך, אני נכנס גם אם הם לא נכנסים איתי. בהפתעה, הם אפילו היו שם כמה דקות לפנינו. אני נכנס ושומע מוזיקה לא מוכרת אז יש שני תרחישים: א)שזאת הרצועה של The final cut שאני לא כל-כך מכיר. ואז זה אומר שפספסתי את כל ההתחלה (די הגיוני אם המופע התחיל באמת בזמן...) ב)עדיין לא התחיל. פחות הגיוני, כי זה כבר היה איחור של כמעט שעה... אבל, בישראל כמו בישראל, הגעתי בזמן. האיש הראשון שאני רואה בשטח המופע אני שואל אותו "הוא עוד לא התחיל נכון?" כי עדיין לא ראיתי את הבמה. והוא אומר לי לא. אז אני נהיה שמח!!! ואז משהו כמו עשר שניות אחרי ששאלתי אותו הוא עולה לבמה!!! ווהוווו!!! אני מאושר!!! הגעתי בדיוק בזמן!!! ואז אפילו עוד הצלחתי להידחף למרחק מכובד מהבמה!!! ואז אחרי ההפסקה אני מתחי ללזוז עוד קצת קדימה, ואז אני עוצר, מתחיל DSOTM ואני רואה מלפני ילד צעיר בגובהי בערך, עם שיער מוכר ומבנה גוף מוכר. ואז אני עולה על הזהות של הבן-אדם!!! החניך הטיפש שלי בכיתה ח' מהצופים, שידעתי שהוא בא להופעה אבל לא חשבתי על זה בכלל, מלפני :p והאח הגדול שלו לידו :p היה ממש מצחיק :p וזהו. זה הסיפור בעיקרו. שיאים חיוביים: DSotM היה מעולה. Shine on you crazy diamond ו have a cigar היו גם כן מעולים, והרגש ב shine on ... וההדרן היה מעולה. אווירה מעולה, וכיף. שיאים שליליים: נעזוב לרגע בצד את בעיית הפקקים. שטח מטומטם. הזווית מתונה מדי וקשה לראות. צריך לעמוד על האצבעות וגם אז בקושי רואים משהו. יצאתי עם רגליים תפוסות. הרכבת שהוספה ב On the Run והאילתור לקראת סוף any colour you like . שנייהם היו מבחינת יציאת חובה שהאלבום לא מבוצע בדיוק כמו שהוא בדיסק. וממש לא היו במקום. הרכבת - דוקוא רעיון נחמד, אבל ביצוע גרוע. העריכה פשוט לא הייתה טובה. האילתור של דייויד קילמינסטר- ממש לא במקום.any colour you like זה שיר מיוחד. הג'אמינג בין הקלידים לגיטרה מעולה, וכדי לאלתר בקטע הזה כמו שצריך ולא להרוס אותו צריך להיות אשף אשפי האילתור על הגיטרה. הוא מנגן לא רע, אבל כנראה שאילתורים זה לא הקטע החזק שלו. או שהיו נותנים לסנואי וייט לאלתר או שהיו משאירים את זה כמו שזה. סנואי וייט היה על פרופיל נמוך מדי. לקח מאט מדי סולואים והפך להיות בעצם רית'ם גיטר. וזה חבל, כי הוא מנגן טוב. והרצועה המתבכיינת מ The final cut והשירים החדשים של ווטרס. לא במקום. ממש לא באווירה של המופע. אחרי כל הקצב וההתרגשות שמקבלים מ Set the controls ו Soycd ו Have a cigar והרגש של WYWH , כל הלהיטים האלה, ככה לפתוח ברצועה משמימה שבכלל לא מתאימה לאווירה של המופע? לא משהו. כאילו "אני יכול לסחוב הופעה רק מהחומרים שלי(The final cut הוא די שלו, ולא ממש פינק-פלוידי) ולא צריך את שאר הפלויד בשביל זה. החומרים שלי לבד לא פחות טובים". חבל. ממש לא מתאים. חוץ מ the fletcher memorial home םשוט השתעממתי. אבל, אחרי הכל, הייתה הופעה מעוללללללללללללללהההה!!!!!!!!! נהניתי מכל שנייה (כמעט- הרצועה המשמימה- לא משהו). היה שווה כל אגורה שהוצאתי (או ההורים שלי) וכל שניה שחיכית בפקקים (או שמא יש לומר 6 שעות?)

kikoman11

New member
הייתי בהופעה :) והייה מדהיםם

הגענו בסביבות 1 למתחם תפסנו מקום בשער וחיכינו... להפתעתי הם דייקו ופתחו את השערים ב5 בדיוק רצנו לתפוס מקום, ותפסנו אחלה מקום שורה רביעית בערך לאלו שאומרים שהייה סאונד חרא, כנראה הייתם רחוק מאוד.. כי איפו שאנחנו היינו הייה סאונד מטורף, הרגשנו תבאסים בבטן החימום הייה דיי משעמם, משינה איכזבה אבל בכל זאת הפתעה יפה החלק הראשון - אפקטים מרשימים מאוד סאונד טוב מאוד soycd לפי דעתי הייה השיא, לא אהבתי תקטע של הקומיקס עם הלבנונים האלה, הטיף לנו בכח. dark side- אין מילים רוג'ר פשוט יודע להופיע, בכל זאת גילמור חסר. הדרן - גם, מרשים מאוד במיוחד comfortbaly numb עם כל האפקטים והאש. בקיצור הייתה הופעה מדהימה בחזור קצת פקקים אבל לא נורא מקווה שכולם נהנו, למרות שראיתי כבר כמה קיטורים :)

דןטאון

New member
אני מקווה שמישהו הסב את תשומת לבו

של האדון ווטרס, ש- 95% מהקהל שלו היו יהודים, ו-4.99% משאר הקהל היו תיירים. וככככככככל אלו עמדו שעות מטורפות (אני לא יכולתי להרשות לעצמי יום חופש מהעבודה, ולכן יצאתי יחסית מאוחר, רק ב- 16:15, מתל אביב, ועמדתי עד 21:00 בפקקים, ואחר כך נתקעתי בחניון א' המזורגג עד 03:00, ועד שהגעתי הביתה סגרתי 9 שעות של שכרון חושים באוטו) בשביל אורגיית השלום המזוייפת של הקשקשן הזה. האיש אמן גדול אבל גם אדיוט לא קטן, עם זיבולי השכל שלו על החומה. למה מה קרה? מסביב לבית שלו אין גדר שמפרידה בינו ובין הרחוב? ואת הדלת שלו הוא לא סוגר בבוקר כשהוא יוצא ל-SHOPING? אני רוצה לראות את רוג'ר "אציל הנפש" ווטרס מסתובב עם עמך פורטו ריקו במצעד האחווה במנהטן, או מרשה לקבוצות של שחורים "אפרו אמריקנים" להיכנס למתחם של הבית שלו בשכונת היוקרה בה הוא גר. ולא שתגידו שהאפרו האלו באו לרצוח אותו. אז הייתה הופעה שווה ביותר, נהניתי מכל רגע. אבל אסור לתת להנאה הזו להתנגש עם הארגון המזעזע של האמרגנות ומשטרת ישראל, שלא הייתה אפילו מסוגלת לבודד את השאטלים שלה שיסעו כדי להביא את האנשים לרכבים שלהם. והשוטרים עמדו שם כמו נאדות נפוחים, רוב השוטרים שהסתובבו שם היו עם IQ של סוליית שקפקף. משום מה נראה לי שלארגן מופע עם 200,000 צופים בכל מקום אחר בעולם המערבי יותר קל מאשר 50,000 ישראלים.

למעלה