שרשור "היתי בהופעה"

Another Girl

New member
לא הבנתי

את המשפט "שיושב ולוקח לעצמו את כל המקום למרות שאנשים יודעים שזה תופס לאחרים את המקום, ולא תוכל להיות תנועה עם הישיבה." אם הכוונה לבמהלך ההופעה עצמה,אני מבינה למה זה מציק וממרמר. אם הכוונה ללפני כן-צריך לזכור שאנשים נכנסו לשם יותר מ-4 שעות לפני כן,וודאי לא ציפית שהם יעמדו במשך כל הזמן הזה כשלא ממש הייתה צפיפות מהגיהנום מסביבם...

Molchansky

New member
היה ענק!

הסאונד היה מצויין פעם ראשונה שאני הולך להופעה ונהנה מסאונד מצויין ואפילו לא יוצא עם כאב אוזניים. זה הסאונד הכי טוב שהיה אי פעם בהופעה בארץ. רוג'ר ווטרס היה מצויין והגיטריסט קילימנסרו או איך שקוראים לו היה גם מצויין ונכנס לנעלי גילמור בצורה מצויינת (למרות שאף פעם לא יוכלו להחליף את גילמור) בחיים שלי לא נהניתי ככה, חיכיתי לזה מגיל 4
וזה היה שווה כל שקל מהכרטיס!

זה לא יכול להיות הסאונד הכי טוב

שהיה בהופעה בארץ, כיוון שסאונד בחוץ לא יכול להשתוות לסאונד בתוך אולם. והסאונד היה טוב רק למי שהיה קרוב לבמה בשאר המקומות היה חלש והבאלאנס היה גרוע למי שעמד קצת בצד.

okmn

New member
אכזבה-אבל לא רק מהסיבות שלך

1.הסאונד היה טוב, אבל חלש מאוד. שמעו את המסויקה ואת השירה והליווי, אבל שמעו חזק יותר את הקהל. אני ישבתי גם מאחור, שם ישבו והקשיבו, והמוסיקה נשמעה חלש, ועמדתי גם קצת למטה יותר ושם כולם שרו ולא שמעתי את המוסיקה. הסינכרון של אנשי הקול לא היה מושלם,ולעיתים גם האפקטים של הסראונד הפריעו למוסיקה. 2.מסכים איתך לגבי המסכים. הוידאו ארט היה מצוין, אבל הראו פחות מדי את הבמה והמסכים בצדדים היו נמוכים מדי. 3.בחירת השירים החצי הראשון הייתה גרועה. היו שירים כמעט רק שקטים, ולמרות ששירים של הפלויד זה לא סתם"שירים שקטים" זה לא עזר לי במיוחד להתעורר אחרי יום עבודה ארוך ועמידה ארוכה בפקקים, וגם לא להכניס אותי ממש לאוירה(אבל זה כבר תוצאה של בחירת השירים+ווליום נמוך). 4.מחירים. המחירים של האוכל היוגבוהים מדי. על ההמבורגר המאפן של זוגלובק שבסופר מוכרים אותו ב10 ש"ח לקחו אתמול 20. אבל ככה זה תמיד באירועים כאלה... *לא מבין את ההערות והטענות על משטח ישיבה והתנועה. משטח הישיבה היה בסדר גמור לטעמי, גם אם לא טרחו ליטוע שם דשא שירכך את המגע של הקרקע עם ישבני הענוג. ואגב, נקודה למחשבה-יש לא מעט אנשים אלרגים לדשא(כמוני), אולי זה גם היה שיקול של ההפקה? לגבי התנועה, אין מה לעשות, בכל מקום שיגיעו אליו 55,000 איש יהיו פקקים,גם בהופעה של דפש בפארק יהיו פקקים. אני לקחתי את זה מראש כחלק מהחויה,צריך להתאמץ קצת בשביל לראות את הדבר הכי קרוב לדבר האמיתי-להקת הפינק פלויד. ובכלל,כל פעם שתתבאסו על דבר X או דבר Y בהופעה,תחשבו על זה-אתמול ראיתם חתיכת היסטוריה מוסיקלית!

frikin shin

New member
אנשים תפסיקו לקטר!!! ../images/Emo3.gif

לא רציתם לבוא לא הייתם חייבים. באתם, קחו את זה בתור חוויה, גם הפקקים, המחירים המוגזמים והעובדה "המזעזעת" שהתחת כאב מאבן וחצי
. אני אישית מאוד נהנתי מההופעה אני לא יכולה לתאר כמה! והפקקים ולחזור הבייתה לקראת 4-5 היה שווה את זה
. וגם לשבת קצת על החול היה שווה את זה

Itai8

New member
אחי הייתי מאחוריך!

וואי השיכור ההוא היה פשוט זוועה! וגם האישה ההיא היתה מעצבנת

THC MaN

New member
גם אני ראיתי ת'שיכורים

בהתחלה הם ניסו להגיע למקדימה דרך האזור שלנו ואז כמה בריונים דחפו אותם אחושרמוטה ואז הם הלכו לנסות ממקום אחר

באמת חבל

חוסר הדשא על המתחם היה פשוט נוראיי. כל כך הציק לי שבגלל שלא היה דשא לא הייתי יכול ל... ל... שום דבר. מה זה בכלל מפריע?????? הרמקוליים היו מצויינים ואיך שהאפקטים באו מאחורה וכל הקהל הסתובב!! ואין צורך להבתכיין על כל דבר נוסף אני חושב שהיה מושלם

Another Girl

New member
נו יופי

1. אני לא מבינה- מה ציפית- היה ידוע וברור מראש שההופעה נערכת בשדה בנווה שלום, ולא בפארק הירקון. 2. מה? הסאונד היה מטורף,על מה את מדברת? 3. לא חייבים להראות אותו כל הזמן. הקליפים והסרטונים היו חלק בלתי נפרד מההופעה ולדעתי זה הוסיף לה עומק ורגש. מאוד בטעם. 4. ע"ע 1.מי שלא התאים לו,היה יכול לבטל ולקבל את הכסף בחזרה בלי בעיות. אני לא מסכימה עם ההחלטה שלו ושל ההפקה,ויש לי ביקורת ל זה אבל שוב-באתי להופעה בידיעה מלאה לגבי המקום ומה שעלול לחכות לנו שם,ולכן גם לא התאכזבתי. לדעתי ההופעה הייתה כל כך מעולה,שפשוט היה שווה לעבור את כל היום בשביל זה.

שלום חן

New member
אגלה לך סוד....?

היה לי כרטיס לשער 5 אבל נכנסתי בשער 1 (לא היה שם איש לעומת שאר השערים שאנשים מחצו אחד את השני) והסדרן לא אמר כלום, כך שמצאתי את עצמי בשורה השלישית מול המסך העגול מרחק יריקה מווטרס. אפרופו דיויד ברוזה, תודה שהוא אמן על הגיטרה ואיזה פצצה השיר "באנו לכאן מתחת לשמים".

The Walrus

New member
לדעתי השיא של ההופעה

היה סוף הדארק סייד, בעיקר Colour וEclipse.

frikin shin

New member
Time באמת היה מצוין !! ../images/Emo45.gif

גם אחד השירים האהובים עליי וגם הביצוע שלו היה מדהים

למעלה