לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1046710,467 עוקבים אודות עסקים

פורום פינק פלויד

Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon...(Eclipse, 1973)All in all it's just another brick in the wall...(Another Brick in the Wall, 1979)And what exactly is a dream? And what exactly is a joke?(Jugband Blues, 1968)פינק פלויד היתה (עודנה?) להקת רוק בריטית. או, אולי, אלו היו שתי להקות. או אף שלוש. הראשונה היתה להקת רוק פסיכדלי, בהנהגתו של רוג'ר "סיד" בארט, שפרצה לתודעת הקהל בשנת 1967, עם שירים שהיו שילוב של תמימות ילדותית, אנרכיה מוסיקלית, הומור ועצב, במידה שווה. הלהקה השניה שנקראה "פינק פלויד" היתה קולקטיב שניגן מוסיקת אווירה נסיונית, אוונגרדית, אינטלקטואלית. היא הקליטה פסי-קול לסרטים אמנותיים והופיעה בפני קהל אירופאי בורגני שהאזין לה ברחש.והלהקה השלישית, שנועדה בשם "פינק פלויד", היתה להקת איצטדיונים בהנהגתו של ג'ורג' "רוג'ר" ווטרס, שהנפיקה, בשנות השבעים, אלבומים שנמכרו בעשרות מיליוני עותקים בכל רחבי העולם, והיתה ידועה בהופעות גרנדיוזיות, בהן שימשו אפקטים של אור וצליל בתפקיד המרכזי. (גרסה מצומצמת של להקה זו, בהנהגתו של דייויד גילמור, המשיכה לפעול עד אמצע שנות התשעים). פורום זה נועד לדון בשלושת (ארבעת?) הפנים של הפינק פלויד – על תהפוכותיה, הצלחותיה, מריבותיה, מוזרויותיה – והמוסיקה שנתנה לעולם. הפורום פתוח לכל מי שמתעניין בלהקה – בין אם הם אוהדים ותיקים המכירים את כל אלבומיה, או מאזינים חדשים, הרוצים לדעת עוד. ציףציףמנהלת הפורום

אודות הפורום פינק פלויד

Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon...(Eclipse, 1973)All in all it's just another brick in the wall...(Another Brick in the Wall, 1979)And what exactly is a dream? And what exactly is a joke?(Jugband Blues, 1968)פינק פלויד היתה (עודנה?) להקת רוק בריטית. או, אולי, אלו היו שתי להקות. או אף שלוש. הראשונה היתה להקת רוק פסיכדלי, בהנהגתו של רוג'ר "סיד" בארט, שפרצה לתודעת הקהל בשנת 1967, עם שירים שהיו שילוב של תמימות ילדותית, אנרכיה מוסיקלית, הומור ועצב, במידה שווה. הלהקה השניה שנקראה "פינק פלויד" היתה קולקטיב שניגן מוסיקת אווירה נסיונית, אוונגרדית, אינטלקטואלית. היא הקליטה פסי-קול לסרטים אמנותיים והופיעה בפני קהל אירופאי בורגני שהאזין לה ברחש.והלהקה השלישית, שנועדה בשם "פינק פלויד", היתה להקת איצטדיונים בהנהגתו של ג'ורג' "רוג'ר" ווטרס, שהנפיקה, בשנות השבעים, אלבומים שנמכרו בעשרות מיליוני עותקים בכל רחבי העולם, והיתה ידועה בהופעות גרנדיוזיות, בהן שימשו אפקטים של אור וצליל בתפקיד המרכזי. (גרסה מצומצמת של להקה זו, בהנהגתו של דייויד גילמור, המשיכה לפעול עד אמצע שנות התשעים). פורום זה נועד לדון בשלושת (ארבעת?) הפנים של הפינק פלויד – על תהפוכותיה, הצלחותיה, מריבותיה, מוזרויותיה – והמוסיקה שנתנה לעולם. הפורום פתוח לכל מי שמתעניין בלהקה – בין אם הם אוהדים ותיקים המכירים את כל אלבומיה, או מאזינים חדשים, הרוצים לדעת עוד. ציףציףמנהלת הפורום
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-' שרשור "היתי בהופעה" '
שרשור "היתי בהופעה"
<< ההודעה הנוכחית
23/06/2006 | 11:10
363
68
חברים, שרשרו את חוויותיכם לכאן.

התיאורים, הביקורות, הזכרונות, התמונות, ההגיגים - כולם יועלו לעמוד ההופעה שאפתח לצורך כך.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'עכשיו חזרתי הביתה מההופעה'
עכשיו חזרתי הביתה מההופעה
23/06/2006 | 01:34
7
ואני שמח לפתוח את השרשור של חוויות מההופעה
לצערי יש בגרות בבוקר אז אני לא יכול לכתוב...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חזרתי מההופעה - חלום שהתגשם'
חזרתי מההופעה - חלום שהתגשם
23/06/2006 | 01:37
6
חזרתי מההופעה  - ב-DSOTM כבר בכיתי מעוצמת החוויה. כאילו חיכיתי 20 שנה שמשהו כזה יקרה וזו היתתה פנטזיה שתגשמה.

מבחינת השירים וה-Show עצמו אין משהו שלא ראינו בקליפים ובסיבוב הקודם שלו- כמובן מדהים בטופ שבטופ.

אני נרגש מדי בכדי לתאר את רמת ההתרגשות והריגוש
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ווטרס'
ווטרס
23/06/2006 | 11:20
7
3
אי אפשר לתאר אפילו את ההרגשה שאחרי ההופעה
או את ההרגשה בזמן ההופעה.

רצף של התרגשות ועוד התרגשות.

אכזבה אחת קטנה שלא יצא לי לעמוד קצת יותר קרוב (עמדתי מול הבמה בין מושבי ה-VIP, כלומר בדיוק על הקו ביניהם מול הבמה)
זה אמנם לא כזה רחוק
אבל שום דבר לא יכול להיות מספיק קרוב.

האכזבה הזאת אבל לא הרסה לי את ההנאה וההתרגשות מההופעה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'פלטצ'ר הוא מThe Final Cut'
פלטצ'ר הוא מThe Final Cut
23/06/2006 | 17:04
1
3
אפשר לנחש לפי האופי של המילים
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אה, לא הכרתי שום שיר מהfinal Cut'
אה, לא הכרתי שום שיר מהfinal Cut
24/06/2006 | 02:24
2
דוקא היו שירים שקטים , היתה לי היתלבטות בדוכן של האוזן , אם לקנות את אנימלז (שהומלץ לי כאן) או את הפיינל קאט .
שיפ היה קשה לשמיעה בעיני (וגם חבר שלי אמר לי לא לקנות) גם בהופעה וגם במרתון רוג'ר ווטרס (היה ביום שישי לפני שבוע ? או במוצ"ש?)
אז קניתי את הפיינל קאט ,
הזהירו אותי בחדר עשרים פלוס בצ'אט המיתקדם ,
שאם אני קונה ושומע את הפיינל קאט , אני אשתגע .
בפברואר 2006 זה היה הפייפר .
אם יעברו שבועיים , אחרי הרבה השמעות של הפיינל קאט , ואני אהיה עדיין בסדר יחסית , אז יהיה טוב .

זה נושא לדיון חדש , כל ההשמעות של כל האלבמים של פינק פלויד , והשפיות ,
דווקא דיברנו גם על זה בפקק האינסופי בדרך למופע .
(בערך 3 שעות בפקק) .
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הארלי'
הארלי
23/06/2006 | 19:22
2
2
היה באמת ענק הא?

לא להאמין שיצא לנו לראות אותו מולנו עושה את השירים האלו.

נראה לי שזה היה בלתי אפשרי להפגש שם עם מישהו חחחח
הגעתי לשם עם 2 האחים שלי והם כל הזמן גררו אותי לכל מקום
ואני רק רציתי לעמוד ולרקוד!

שמח לשמוע שגם נהנית! זה בהחלט חוויה לכל החיים
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תשמע'
תשמע
23/06/2006 | 21:48
1
2
פשוט יש לי צמרמורת ואני לא יודע מה להגיד לך

מוזר לגמרי

צריך לעכל את ההופעה הזאת זמן מה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'צריך לישון איזה 3 יממות כדי לעכל.'
צריך לישון איזה 3 יממות כדי לעכל.
24/06/2006 | 02:27
2
אני עדיין לא חזרתי מההופעה .
אני אחזור ממנה , רק אחרי שאני אכתוב את הפוסט הארוך שלי .
ביקשתי 2 בקשות היום מאלוהים .
מקווה שזה יתגשם לפני שהשחר יפציע .
יש לי עוד המון דברים לעשות הלילה .
חסכים .
והרוב זה לא מול המחשב .
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הייתי שורה ראשונה'
הייתי שורה ראשונה
24/06/2006 | 03:07
3
לא הייתי מתפשרת על פחות, ידעתי שלהזמין וי איי פי זו טעות. וגם לנסוע בהסעות של ההופעה אז יצאתי מהבית בשמונה וחצי בבוקר הייתי שם שעות לפני חמש אבל זה היה עדיף מלהיתקע בפקקים ולחטוף עצבים לפני אירוע במימדים כאלה. כשהוא ביצע את in the flesh זו היתה התגשמות חלום. המעמד הזה... הרגשתי את החום של הלהבות מהשורה הראשונה והייתי בהלם שנמשך גם עד עכשיו. קצת התאכזבתי מהפלייבק, במיוחד בcomfortably numb אבל הביצועים של השירים היו מעולים בהתחשב בכך שרוג'ר כבר בן 63. הביצוע של the great gig in the sky היה הרבה יותר טוב מאשר בדיסק, עם כל הכבוד לקלייר ויש כבוד... הסאונד, סנואי וייט אין... פשוט לשמוע עכשיו את השירים ולאכול סרטים זכיתי להיות בהופעה של רוג'ר ווטרס ולצפות מהשורה הראשונה... עכשיו צריך להתחיל לעכל...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני רק רוצה לבכות'
אני רק רוצה לבכות
23/06/2006 | 11:22
4
או לצחוק.כבר לא יודעת
הגעתי לשורה ראשונה,היה מדהים היה מרגש היה הכל,סגירת מעגל.

כל כך מתגעגעת-היה פשוט מעולה!

שבת שלום לכולם יקיריי!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'Dogs היה יכול להיות שיא ההופעה'
Dogs היה יכול להיות שיא ההופעה
23/06/2006 | 11:24
7
5
אם הוא היה מחליף את SHEEP בDOGS ההופעה לטעמי הייתה נראית אחרת לגמרי.
הסולו גיטרה באמצע היה מפיל את הקהל.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'נכון!!!!!!!'
נכון!!!!!!!
23/06/2006 | 14:18
3
2
לא שאני מזלזל בSHEPS אבל DOGS זה הקטע נכי ענק באלבום אבל גם SHEPS גם לי לבכות!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'sheep'
sheep
23/06/2006 | 14:51
2
5
לצפיה ב-'מההה'
מההה
23/06/2006 | 17:04
1
2
עפ"י דיברי ווטרס...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-''
23/06/2006 | 17:08
4
לצפיה ב-''
23/06/2006 | 17:02
1
השיר שהכי היה חסר לי בהופעה!!!!
בין השירים האהובים עליי של הפלויד
וsheep אני בכלל לא מת עליו
אם הוא היה מנגן dogs ככה לפני הדארק סייד
זה היה מושלם
בכל מקרה הופעה נדירה!!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-''
24/06/2006 | 04:07
3
לצפיה ב-'עזבו אתכם...'
עזבו אתכם...
24/06/2006 | 16:22
3
ווטרס לא יכול לבצע את DOGS כמו גילמור, הוא היה צריך לבצע את PIGS.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אלוהים שלח לנו מלאך בשם רוג'ר'
אלוהים שלח לנו מלאך בשם רוג'ר
23/06/2006 | 03:23
2
4
שמעו יש לי ווידוי קטן.
אני לא מעריץ גדול של פינק פלויד.
אני לא מכיר את כל השירים ובטח שלא יודע אותם בעל פה.
למעשה אבא שלי הוא שליט הפינק פלויד בבית.
וגם אחותי מכירה לא פחות ממני.
ובכל זאת באתי כי זאת הופעה של פעם בחיים וחוויה של פעם בחיים.
ואם לא הייתי הולך כל חיי הייתי מצטער על הפספוס הזה.
אז באתי ואני מוכרח להודות.
לא חשבתי שאהנה ככה!
אני מן איש הופעות כזה שהיה במאות הופעות בחייו.
אבל דבר כזה לא ראיתי מימיי!
איזה הפקה,איזה סאונד,איזה סראונד,איזה אפקטים,איזה נגנים,
והכי חשוב: איזה רוג'ר
כל כך צנוע,כל כך תמים,כל כך נהנה מהמוסיקה שהוא עושה.
כל כך נהנה להיות כאן בניגוד לרוב האמנים בעולם.
רואים שהוא בא כי הוא רוצה ולא כי לחצו עליו או משהו כזה.
כל כך בא לתרום.
שמעתי כבר על הרבה אמנים שבאו ל24 שעות וסתלקו ישר אחרי המופע.
אבל הוא בא גם לחוש את הארץ,לעשות מעשים טובים,לנסות לקדם שלום.
הוא באמת מלאך.
והקהל כל כך העריך אותו,ראו את זה.
אני אישית מאוד התרשמתי מהאיש.
והכי חשוב.
הוא גרם לי להתאהב במוסיקה הזאת.
אם לפני זה הייתי מן אחד מהצד שמכיר את THE WALL וקצת מTHE DARK CIDE עכשיו אני פשוט רוצה לשמוע כל שיר ושיר שלהם.
בTHE DARK CIDE התאהבתי טוטאלית בהופעה הזאת.
בדרך חזרה שמענו אותו וכל כך התענגתי עליו.
טוב חוויות אספר יותר מאוחר או מחר.
אבל אני מוכרח להודות שבחיים שלי לא נהנתי ככה.
תודה לרוג'ר על הכל.
הגענו לפיסגה.
אין יותר גבוה מזה :)
לילה טוב לכולם...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'Side* לא ? הצד האפל של הירח 2006.'
Side* לא ? הצד האפל של הירח 2006.
24/06/2006 | 00:49
2
אני מקווה שיהיה לי זמן כמו שתיכננתי לכתוב על זה פוסט=רשומה=טור בבלוג שלי (שנידמה לי שכבר כתבתי על פינק פלויד מנקודת מבט אישית 2 פוסטים בבלוג היחידי שיש לי בתפוז, מאז אוקטובר? 2005? )

לפני 24 שעות , רצתי כמו מטורף בין האוטובוסים , כדי להספיק לטרמפ חזרה ,
הרגשתי כמו בסרט גם בקטע הזה , הכל היה כ"כ מלאכותי .

בהחלט אפשר לעשות על היום הזה , ה22.6.2006 יום חמישי , סרט ישראלי , מנקודת מבט אישית , וגם מנקודת מבט גלובלית ישראלית .

טוב , אני אפ0יק בינתיים כאן . יש לי עוד לילה ארוך .
אני מאמין שזאת רק ההתחלה .
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'פשר להגיד עליו הרבה דברים'
פשר להגיד עליו הרבה דברים
24/06/2006 | 08:29
2
אבל צנוע הוא לא , הוא נע בין נרקיסיזים ואגו טריפ - וטוב שכך .
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'החגיגה נגמרה...'
החגיגה נגמרה...
23/06/2006 | 04:19
5
5
עכשיו כשכל ה-hype הסתיים וכולנו נחזור לשגרת החיים נטולת הציפייה לההופע אפשר לסכם:
כן, הייתי במופע :)
ולמרות הפקקים האינסופיים, הלחץ בכניסה, העובדה שפיספסתי את השניות הראשונות בזמן שקניתי חולצה, המבטים הזועמים וסינוני הקללות בעודי מפלס את דרכי בין ים של אנשים לנקודה שבה אני מזהה את תווי פניו של ווטרס ושאר בעיות....
פשוט נהנתי מכל שניה.
ווטרס נתן הופעה מדהימה, מלאת אנרגיה וסחף (למרות שבחלק מהשירים ראו את ה-play back). הלהקה שלו ובמיוחד הגיטריסט עשו עבודה מעולה וניגנו את השירים בצורה נאמנה למקור.
Dark Side היה מושלם!!!
אולי קצת התאכזבתי מהאפקטים הויזואלים שהיו סבירים כי ציפיתי לקצת יותר, והסאונד שהיה יכול להיות יותר חזק.

כמה highlights:
1. הקטע ב-in the flesh כשרוג'ר צועק and that one is a jew (הקהל הגיב בהתאם)
2. WYWH - אין על השיר הזה, כל מילה אוצר
3. SOYCD - הנגינה עם סיד ברקע הוסיפה הרבה רגש
4. כל Dark Side אבל לטעמי Time היה פשוט לא מהעולם הזה...

סה"כ, money very well spent.
ההופעה הזו תשאר חקוקה אצלי בזכרון לעוד הרבה שנים
ותודה לרוג'ר ווטרס על שהגיע לארצנו הקטנטונת (למרות בלבולי המוח הפוליטיים).
איזה לילה מטורף!!!

אשמח לתגובות, לילה טוב
פינק פלויד >>
לצפיה ב-' כל מילה'
כל מילה
23/06/2006 | 04:23
1
3
השיא של ההופעה היה ללא ספק ITF

את הרשמים שלי אני כבר אעלה מאוחר יותר....
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לדעתי השיא של ההופעה'
לדעתי השיא של ההופעה
23/06/2006 | 12:24
2
היה סוף הדארק סייד, בעיקר Colour וEclipse.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'עושה רשום שהעובדה הזאת חקוקה גם'
עושה רשום שהעובדה הזאת חקוקה גם
23/06/2006 | 04:30
1
2
בחשבון הבנק שלך.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לי ולעוד 54 אלף אנשים, מה הנקודה?'
לי ולעוד 54 אלף אנשים, מה הנקודה?
23/06/2006 | 11:06
2
לצפיה ב-'Time באמת היה מצוין !! '
Time באמת היה מצוין !!
23/06/2006 | 11:58
2
גם אחד השירים האהובים עליי וגם הביצוע שלו היה מדהים
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23/06/2006 | 04:30
6
2
אין, היה פשוט ע-נ-ק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הגעתי לשמה בערך ב-14:30 אחרי ארוחה קלה באבו גוש.
הצלחתי לעשות חילופי שערים כך שנכנסו דרך שער 10.
הצטופפנו כמו חיות לקראת פתיחת השערים, וברגע שהם נפתחו דפקנו ריצה לבמה, ומצאתי מקום לא רע בכלל... שורה 8 פחות או יותר ממש מול העיגול, אולי אתם זוכרים את האיש הגדול עם השמשייה הירוקה.

החימום היה פשוט נוראי. אולי חוץ ממשינה, אבל מה הקשר בין מיכה שטרית, לדייויד ברוזה שמנסה לעשות פוזות אך ללא הצחלה ולרוג'ר????

טוב, לא נורא, ממש כמה דקות לפני ההופעה היו 2 ילדים שיכורים ממש ממש מעצבנים שכל הזמן דחפו את הקהל, ואז באה איזו אחת ממש מעצבנת שכל הזמן צעקה לי באוזן ולקחה לשיכור את המשקפי שמש וזרקה אותם. כך נגמר הפרק איתם.

ואז, שומעים את הפתיחה של In The Flesh באותו רגע הייתי המום!!!!!!!! אני רואה את רוג'ר ווטרס... כן כן, אני רואה אותו!!!!!!!!!!!

אני עייף מידי בשביל להעביר את החוויה שלי, אבל אני פשוט מאושר ... היה פשוט מדהים, לא התאכזבתי בכלל...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אחי הייתי מאחוריך!'
אחי הייתי מאחוריך!
23/06/2006 | 12:06
3
1
וואי השיכור ההוא היה פשוט זוועה!
וגם האישה ההיא היתה מעצבנת
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אתה היית בחברה שהיה להם שרפרף?'
אתה היית בחברה שהיה להם שרפרף?
23/06/2006 | 13:52
2
5
לצפיה ב-'לא..'
לא..
23/06/2006 | 15:06
זאת היתה אחותי איתם...
הייתי מימין להם
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לא..'
לא..
23/06/2006 | 15:06
זאת היתה אחותי איתם...
הייתי מימין להם
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'גם אני ראיתי ת'שיכורים'
גם אני ראיתי ת'שיכורים
23/06/2006 | 14:20
1
בהתחלה הם ניסו להגיע למקדימה דרך האזור שלנו ואז כמה בריונים דחפו אותם אחושרמוטה ואז הם הלכו לנסות ממקום אחר
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אגלה לך סוד....?'
אגלה לך סוד....?
24/06/2006 | 16:30
1
היה לי כרטיס לשער 5 אבל נכנסתי בשער 1 (לא היה שם איש לעומת שאר השערים שאנשים מחצו אחד את השני) והסדרן לא אמר כלום, כך שמצאתי את עצמי בשורה השלישית מול המסך העגול מרחק יריקה מווטרס.
אפרופו דיויד ברוזה, תודה שהוא אמן על הגיטרה ואיזה פצצה השיר "באנו לכאן מתחת לשמים".
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'את חוויותי רשמתי בתיעוד היום בפורום'
את חוויותי רשמתי בתיעוד היום בפורום
23/06/2006 | 11:33
2
אז הנה זה שוב.

גבירותיי ורבותיי...

היה בן זונה
זה התחיל כבר בנסיעה להופעה כשהעליתי שלושה טרמפיסטים בנחשון וביחד האזנו לשירים של הפלוייד.
בחניה שמעתה מכל מכונית את ה- DARK SIDE... THE WALL ועוד מהרפרטואר של הפלויד, כלומר אין מצב שלא הייתה נכנס לאוירה וזה החל כבר מהחניה.
ב- 15:30 בערך חיפשתי את הבלון הליום ולא מצאתיו אבל בזוית העין קלטתי את האיש והאגדה "צנעני" שיחד איתו ועוד בחור מאילת שכל הזמן חשב איך באותו הליה הוא מגיע לאילת,ובחורה גרמניה מסטולית, שבמקום להנות בגרמניה מהמונדיאל, היא באה לענות בין שישים אלף צופים בנווה שלום, העברנו את הזמן בדיבורי סרק, דיברי תורה מפיו של צנעני, הרבה צחוקים ועידכוני מונדיאל ומשעמם לא היה, וצנעני אם אתה קורא שורות אלה תודה רבה על הזמן שהעברנו ביחד ואתה בחור לא רציני כלל וכלל, FORZA ITALIA.
בשעה 17:00 ניכנסנו וכמו שצנעני אומר היינו מרחק יריקה מווטרס, רוב הזמן עמדנו האוירה באמת הייתה נעימה ומיודדת חוץ מתקרית קטנה שכמעט הובילה לקטטה ואיזה בחור מסטול שהחליט באמצע ההופעה להטיל את מימיו על בחורה נחמדה, איך צנעני קולט את הדברים האלה.
מופעי החימום היו עינוי, מלבד משינה, שחבל שהם שרו רק שני שירים, מיכה שיטרית דומה לדב גריזלי הוא שמן בצורה מגעילה, ולא מספיק העינוי של מופעי החימום שוקי וויס מודיעה שעקב הפקקים ההופעה תתאחר, חוצפה ישראלית, וב-21:20 הם עלו היה אקסטזה בפתיחה עם השיר In The Flesh הביצועים של Have a cigar ו- Sheep היו מדהימים הביצוע ל- Set the Controls for the Heart of the Sun הייתה מיוחדת.
לא היה לכם תחושה ליפני fletcher memorial שהוא הולך להתעלף בבמה?
אחרי רבע שעה של הפסקה ובה התישבתי לראשונה אחרי עמידה ממושכת הוא חזר עם הצד האפל האכזבה היחידה לא רק מהמסרים הפוליטיים שהוא רמז עליהם, ולא יכסתי חשיבות עליהם, אדון ווטרס, שילמנו לשמוע אותך לא את המלווים שלך, חצי הופעה של הצד האפל הזזתה את הפה והוא לא הוציא מארש אפילו.
והפינלה Another Brick In The Wall ו- Comfortably Numb פינלה ענק להופעה ענקית.
הסאונד, התאורה ומופעי הפירוטכניקה היו מדהימים, לא בסדר גודל כמו ההופעות של פ"פ או גילמור, אבל, היו טובים.
זהו בסה"כ נהניתי, אנצור את ההופעה בליבי, תודה לך צנעני על הזמן על דיברי התורה שהטפתה שם,סבלנו, הזענו, הסרחנו אבל ידעתי שאחרי המקלחת הכל היה שווה, גופי כואב, אני לא יכול להזיז את הראש, הגב, הרגליים הכל כואב אבל הלב שמח.

שבת שלום

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הסיפור המשונה שלי'
הסיפור המשונה שלי
23/06/2006 | 05:03
1
יצאתי מהתחנה המרכזית בתל אביב בשעה 17:50 בתקוות שווא להגיע לרמלה ולתפוס את הקו לנווה שלום.
האוטובוס יצא באיחור ואני פשוט המשכתי לנסוע איתו עד לצומת נחשון, שם אמר לי הנהג, כל מי שבא להופעה ירד. לאחר הזדחלות אימים של שעתיים, החלטתי לרדת מהאוטובוס ולהתחיל ללכת ברגל את שאר 12 הק"מ הנותרים עד לנווה שלום. בשלב מסויים הבנתי שאני הולך לאחר, אז פשוט רצתי 10 וחצי ק"מ בנעלי עור כבדות סוליה.
הגעתי כ-5 דקות לפני שהבחור עלה לבמה, ואמרתי לחבר שלי שהיה שם כבר מהצהריים שאולי נקפוץ שניה לאמבולנס, כי נהיו לי יבלות בגודל של אצבע, בכל רגל... ואז הוא עלה... שמתי חזרה את הנעלים והתחלתי לרוץ לכיוון הבמה. זרמתי בין האנשים שם, והגעתי פחות או יותר לקו של עמוד התאורה של הספוטים, ומשם ראיתי את המופע.

בחיי שהחוויה המדהימה הזאת הייתה שווה כל שניה של כאב, לראות אגדה חיה מופיעה על במה כמה עשרות מטרים ממך, ובאיכות שכזו....
אני נותן להופעה 9.5 בסולם שלי, ואני מוריד מבחינתי רק על השיר הקיטש שהוא כתב על המשפחה בביירות שנתנה לו לישון אצלה. האווירה, הצלילים, הקלאסיקה...

צילמתי כמה תמונות שאני אעלה בהמשך ואת רוב DARK SIDE צילמתי בוידאו במצלמה הקטנטנה שלי...

היציאה משם גם לקחה משהו כמו 3 וחצי שעות, כששעתיים מתוך זה היו למצוא את האוטו של חבר שלי. אבל הכל תם ונשלם, ואני מרוצה. ואתם?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'רשמים'
רשמים
23/06/2006 | 01:29
6
2
אחת ההפקות הגדולות אי פעם. אמנם נראה לי שההופעות של פינק פלויד יותר בומבסטיות, אך ההרכב של ווטרס הוא פשוט מעולה, והביצועים היו כמעט מושלמים (למעט פיספוסים קטנים, כמו כניסת הבאס-תופים ב Another Brick in the Wall, ועוד איזה אחת פה ושם. צוות הנגנים נשמע לטעמי יותר טוב מאיך שיצא לי לשמוע את פינק פלויד לאחרונה. מעניין היה לראות איך ווטרס מחלק את משימת השירה בין הנגנים (חצי מהמופע שר הגיטריסט בעצם, ושיר נוסף הקלידן, אף על פי שנשמעו מעולה). הייתי גם רוצה בדיעבד יותר נוכחות של Snowy White בקטעי הסולו, כאשר במופע זה שימש יותר כגיטריסט רית'ם. הבעיה היחידה שאני יכול להצביע עליה הינה המקום עצמו אשר לטעמי לא היה אידאלי לצפיה, כאשר המוני אנשים מולך וזוית המדרון מתונה כל מה שנותר הוא לנסות לעמוד על קצה האצבעות וזה חבל. עוד נקודה לרעה היתה בחירת המחממים למופע, שכן מה יש למאזיני פלוייד וקבל מנה של מוזיקה בערבית או את ברוזה ההיפר אקטיבי ?? Way too much. שורה תחתונה - מי שלא בא הפסיד מופע משובח !
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'יכול להיות שהפסדתי....'
יכול להיות שהפסדתי....
23/06/2006 | 02:06
4
2
אבל החוצפן השמאלן עם כל התעמולה שלו נגד ישראל הוציאו את כל החשק מלשלם מחיר כו יקר להופעה שלו!!!
רק עם מטומטם כמו שלנו מכניס לכיסו של שונא ישראל (פעם ראשונה שלו בישראל....הוא לא היה מוכן להגיע לארץ כבושה קודם לכן) למעלה מ- 25,000,000 ש"ח.
שילך להופיע בשכם או בעזה נראה אותו!!!

ולגבי המיקום....אני מקווה שאני לא צריך להרחיב...למה הוא התקיים שם!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'טוב שחסכת מעצמך'
טוב שחסכת מעצמך
23/06/2006 | 02:37
2
2
רפי שכל צריכים ללכת להופעות של נינט. תודה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'יש משהו בדבריה'
יש משהו בדבריה
23/06/2006 | 03:05
1
2
ולא ממש ברור למה סיווגת אותה כרפת שכל.
העברת המופע לנווה שלום. מילא. אבל הפוליטיזציה של המופע זעקה בכמה וכמה הזדמנויות, ולא היתה במקומה. אני משלם לשמוע מוסיקה ולא מסרים פוליטיים כאלה או אחרים - במיוחד כשהנושא כל כך רגיש וטעון בארץ כמו שלנו.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הסבר - למה "רפי שכל"'
הסבר - למה "רפי שכל"
24/06/2006 | 15:46
3
מכיוון שרק רפי שכל שומעים בבית מוזיקת מחאה אך מוחאים כלפי האומן כיוון שהוא בעצמו מייצר מוזיקה שכזו. אז תשמעו את נינט, תלכו להופעות שלה ותפסיקו לבלבל בביצים.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-' במקום הודעות שנמחקו'
במקום הודעות שנמחקו
23/06/2006 | 11:40
2
לצערי, הדיון גלש להעלבות וכינויי גנאי כלפי גולשים, ולכן נמחקה ההודעה הפוגענית - ועמה כל ההודעות ששורשרו אליה.

אנא רעננו את זכרונכם בקריאת תקנון הפורום. תודה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'גמני חושב שהרעיון דוחה'
גמני חושב שהרעיון דוחה
23/06/2006 | 05:09
2
כאחד שרכש בשנות השבעים את התקליט המדובר ולאחריו את כל מה שהלהקה הוציאה
כאחד שאת החומה ראה בקולנוע אולי 17 פם ומכיר בעפ כל מילה שם
כאחד שכזה
אך טבעי היה שאתייצב למופע
אבל הדברים שנאמרו ונעשו עי ווטרס במת מוגזמים ומדהים לראות כמה מוכנים לשלם ולעבור מדורי גיהנום כדי להתעלם מההקשר

שדות החומוס...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ולחשוב שאני מעריץ אותם רק שנה..'
ולחשוב שאני מעריץ אותם רק שנה..
23/06/2006 | 11:38
5
3
אני שומע פניק רק, ויש לי מנהג כזה לשמוע את דארק סיד במלואו פעם בשבוע לפחות :P

באתי להועפה מלא התרגשות עם חיוך רחב על הפנים, וכשהתחיל המופע הייתי כל כך מאושר וכולי היה רעידות.
המופע היה מצוין! חוץ מטעות אחת בBRAIN DAMGE שהוא שכח לשיר הכל עבר חלק,
הסאונד היה חלומי!
השיר היחדיי שמתי לב שהיה לווטרס פלייבק זה היה שיין און, וגם שמתי לב לזה בסוף המופע, כשבכללל אמרו לי שבחלק מהשירים יש פלייבק, כי התפלאתי איך הוא שר אותו , כשב2001 וITF הוא זייף בצור מטורפת.

בקיצור היה אדיר!
בקרוב תמונות
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'משהו אחרון'
משהו אחרון
23/06/2006 | 11:42
1
בניגוד לכולם געתי ממש מהר הביתה בתוףך שעתיים
כשביום גיל לוקח 3 שעות 0(לילה אז למי איכפת לנוסע 170.. אח שלי דפוק :P)
לא היה כלב על כביש 6
תבינו שאני גר באיזור נהלל זה עוד אחיר חיפה
הייתי בפקק חצי שעה בערך
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בShine on לא היה פלייבק.'
בShine on לא היה פלייבק.
23/06/2006 | 12:05
2
1
הרוב מדברים על Sheep וFletcher. דרך אגב, מישהו שם לב שהוא פיספס שורה אחת בPerfect Sense? פשוט לא שר אותה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אבל איך הוא שר אותו טוב?'
אבל איך הוא שר אותו טוב?
23/06/2006 | 12:48
1
1
הרי באין דה פלאש הוא מנסה רואים שהוא מנסה והוא לא מצליח!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'פיתוח קול. אימונים.'
פיתוח קול. אימונים.
23/06/2006 | 13:09
1
הוא עצמו אמר שהוא מאוד ישתדל לשיר יותר טוב הפעם.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'זה לא שהיה פלייבק'
זה לא שהיה פלייבק
23/06/2006 | 17:18
4
פשוט לא תמיד *הוא* שר את השיר...
לפעמים הגיטריסט/הקלידן שרו...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הגשמתי חלום'
הגשמתי חלום
23/06/2006 | 11:40
1
היה מדהים, אפקטים אדירים, מי שהצליח להשתחל מקדימה גם נהנה מראות טובה כי הבנתי שמאחורה היה פחות מוצלח. לי אישית לא הפריע הפלייבק של רוג'ר, להרה טובה וזמרות מעולות. בקיצור רק שבחים למארגנים חוץ מהקטע של הפקקים בסוף אבל לדברים טובים צריך להתאזר בסבלנות
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היה מדההההים!!!'
היה מדההההים!!!
23/06/2006 | 04:34
4
3
אבל האיכות של הסאונד
מה לעשות בארץ יש עוד לאן לשאוף...

הLead guitar פשוט הפיל אותי
הוא מצוין!!!
אבל עם גלימור היה בא הייתי מוכן לשלש את הסכום של הכרטיס

הפירוטכניקה מדהההההההההההההימה!

החימום מה אני יגיד לכם אין קשר
חבל שלא הביאו את שליחי הבלוז או משהו כזה...
ודיוויד ברוזה פשוט חולה נפש אבל הוא תותח
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כ-54,000 בני אדם צפו במופע. 2,000 נ'
כ-54,000 בני אדם צפו במופע. 2,000 נ
23/06/2006 | 05:20
3
2
כ-54,000 בני אדם צפו במופע. 2,000 נוספים התגודדו מחוץ

http://news.walla.co.il/?w=//928471
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'וידיאו : חובה לצפות - ערוץ 10 !!!'
וידיאו : חובה לצפות - ערוץ 10 !!!
23/06/2006 | 05:25
1
2
וידיאו : ההופעה של ווטרס חסמה את כבישי גוש דן

http://news.walla.co.il/?w=/3850/928361
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מיקי חיימוביץ מעצבנת אותי'
מיקי חיימוביץ מעצבנת אותי
26/06/2006 | 12:40
2
השדרנית (ככה קוראים לה לא?)
מה כבר המשטרה יכולה לעשות? זה הכבישים שלנו והפקק היה בלתי נמנע. אם המשטרה היתה מספקת אולי הסעות חינם מכל הארץ היה יורד העומס אבל גם זה בספק.

רואים שהיא מנסה בכוח לדלות הצהרות או סקופ, מנסה להכניס אותו לפינה שלא קיימת וזה נראה ממש עלוב.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'"אין לי מילים לתאר את האושר הזה"'
"אין לי מילים לתאר את האושר הזה"
23/06/2006 | 05:34
3
3
אחד מהימים הכי מאושרים בחיי אין ספק..אני באמת מאושר...
חויה שאני אקח לכל החיים..
מדהים! ענק!
סאונד שלא יאמן (ולא היה צריך 4 אוזניים)
פרוטכניקה ואפקטים באמת ברמה הכי גבוהה
והכי חשוב - המוזיקה!
המוזיקה הכי טובה שיש!
אני באמת מודה למי שהלכתי איתו, הייתה חויה...

בוקר טוב לכולם!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בהדרן .....-הרגשתי שאני נמצא ב-:'
בהדרן .....-הרגשתי שאני נמצא ב-:
23/06/2006 | 05:46
2
1
הופעה של "החומה" בברלין (1990)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תוכלו שוב(במשך השבוע הקרוב) לשמוע'
תוכלו שוב(במשך השבוע הקרוב) לשמוע
23/06/2006 | 05:57
1
1
את ההופעה מאתמול  !!!

באתר האינטרנט של רשת ב' (המצורף לכאן ) : http://bet.iba.org.il/
תוכלי לשמוע /להאזין במשך שבוע שלם !!! (בתוכניות המוקלטות ) - את הופעתו של ווטרס מאתמול
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לא מוצא את זה שם...'
לא מוצא את זה שם...
23/06/2006 | 06:17
1
איפה זה שם בדיוק?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הייתי בהופעה. '
הייתי בהופעה.
23/06/2006 | 11:46
1
והיה מדהים.

עמדתי ליד הVIP מצד שמאל (יחסית לקהל) ויחד עם חבר ניסיתי להיכנס פנימה יותר, לאיזור בין הVIP-ים, אבל היה כ"כ עמוס שם שפשוט ויתרנו.

למרות זאת, היה לנו קו ראייה ישיר אל הבמה. מרחוק אמנם, אבל זה מה יש.

הסאונד בדארק סייד הפיל אותי מהרגליים, למרות שיחסית לאלה שעמדו ממש באמצע לא קיבלתי את כולו.

איפה אתם עמדתם?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כתבתי תגובה ארוכה ...'
כתבתי תגובה ארוכה ...
23/06/2006 | 11:47
1
1
אבל היא נמחקה לי...

אז אני רק אכתוב את השיאים החיוביים והשליליים...

שיא הלחץ:
התארגנתי על טרמפ להופעה עם חבר שלי. דוד שלו הסיע אותנו והוא יכל לצאת רק ב6. אז יצאנו בשש מרחובות. בלי פקקים לוקח להגיע מרחובות לאיזור המופע משהו כמו חצי שעה. אז ציפיתי שהיו פקקים ונגיע תוך שעה וחצי בערך. ככה שלא נורא, להגיע ב7 וחצי זה סבבה, עוד אפשר להידחף לקדימה בלי בעיה כל-כך...עוברים את צומת נחשון, שואלים שוטר עוד כמה זמן הוא מעריך הפקקים- והוא בתשובה חיננית ואלגנטית "חצי שעה". איזה חצי שעה ואיזה נעליים? עוד שעתיים היינו שם!!! במקום הערכה שלי של שעה וחצי היינו שם שלוש שעות!!!! והיוקטעים שפשוט עמדנו 10 דקות בלי לזול אפילו מטר!!! ההופעה הייתה אמורה להתחיל ב20:30 והנחתי שהיא תתחיל בסביות 21:00 כי אנחנו בישראל. מגיע 20:45 ועוד לא נכנסו לחניה. אני מתחיל להילחץ, ואני אומר לכם שהייתי על סף דמעות!!! כל האנשים שהיו איתי באוטו לא היו מטורפים על פינק-פלויד כמוני. אחד היה אבא בן כ50-60 שכבר ראה מספיק הופעות רוק שלו בחיים, אז לא היה אכפת לו לאחר קצת. השני לא כל-כך היכר את פינק-פלויד אבל בא כי היו כרטיסים בהנחה, ובכל זאת- " we dont need no education!" . והשלישי היה אחד ששמע בעיקר את הדיסקים הגדולים ואהב את הגיטרות בעיקר, ופינק-פלויד זאת לא הלהקה הכי מועדפת עליו. אז אני שם על סף דמעות שאנחנו מאחרים!!! והאחרים לא הבינו אותי בכלל :< למה אני כל-כך לחוץ. ואז הגענו לחנייה , חנינו בסביבות השעה 21:10 בחנייה. אני מתחיל לרוץ למופע- ושלושתם אומרים לי- חכה רגע, לאן אתה ממהר. ואני מתעצבן לי. עכשיו גם היו עוד אנשים שהם היו צריכים לחכות להם מחוץ לשטח המופע כי היו להם את הכרטיסים שלהם. אז חשבתי שנצטרך לחכות להם עוד זמן, אבל לא היה אכפת לי כל-כך, אני נכנס גם אם הם לא נכנסים איתי. בהפתעה, הם אפילו היו שם כמה דקות לפנינו. אני נכנס ושומע מוזיקה לא מוכרת אז יש שני תרחישים:

א)שזאת הרצועה של The final cut שאני לא כל-כך מכיר. ואז זה אומר שפספסתי את כל ההתחלה (די הגיוני אם המופע התחיל באמת בזמן...)

ב)עדיין לא התחיל. פחות הגיוני, כי זה כבר היה איחור של כמעט שעה...

אבל, בישראל כמו בישראל, הגעתי בזמן. האיש הראשון שאני רואה בשטח המופע אני שואל אותו "הוא עוד לא התחיל נכון?" כי עדיין לא ראיתי את הבמה. והוא אומר לי לא. אז אני נהיה שמח!!! ואז משהו כמו עשר שניות אחרי ששאלתי אותו הוא עולה לבמה!!! ווהוווו!!! אני מאושר!!! הגעתי בדיוק בזמן!!! ואז אפילו עוד הצלחתי להידחף למרחק מכובד מהבמה!!!

ואז אחרי ההפסקה אני מתחי ללזוז עוד קצת קדימה, ואז אני עוצר, מתחיל DSOTM ואני רואה מלפני ילד צעיר בגובהי בערך, עם שיער מוכר ומבנה גוף מוכר. ואז אני עולה על הזהות של הבן-אדם!!! החניך הטיפש שלי בכיתה ח' מהצופים, שידעתי שהוא בא להופעה אבל לא חשבתי על זה בכלל, מלפני :P והאח הגדול שלו לידו :P היה ממש מצחיק :P וזהו. זה הסיפור בעיקרו.

שיאים חיוביים:

DSotM היה מעולה. Shine on you crazy diamond  ו have a cigar היו גם כן מעולים, והרגש ב shine on ... וההדרן היה מעולה.

אווירה מעולה, וכיף.

שיאים שליליים:

נעזוב לרגע בצד את בעיית הפקקים. שטח מטומטם. הזווית מתונה מדי וקשה לראות. צריך לעמוד על האצבעות וגם אז בקושי רואים משהו. יצאתי עם רגליים תפוסות.

הרכבת שהוספה ב On the Run והאילתור לקראת סוף any colour you like . שנייהם היו מבחינת יציאת חובה שהאלבום לא מבוצע בדיוק כמו שהוא בדיסק. וממש לא היו במקום. הרכבת - דוקוא רעיון נחמד, אבל ביצוע גרוע. העריכה פשוט לא הייתה טובה. האילתור של דייויד קילמינסטר- ממש לא במקום.any colour you like זה שיר מיוחד. הג'אמינג בין הקלידים לגיטרה מעולה, וכדי לאלתר בקטע הזה כמו שצריך ולא להרוס אותו צריך להיות אשף אשפי האילתור על הגיטרה. הוא מנגן לא רע, אבל כנראה שאילתורים זה לא הקטע החזק שלו. או שהיו נותנים לסנואי וייט לאלתר או שהיו משאירים את זה כמו שזה.

סנואי וייט היה על פרופיל נמוך מדי. לקח מאט מדי סולואים והפך להיות בעצם רית'ם גיטר. וזה חבל, כי הוא מנגן טוב.

והרצועה המתבכיינת מ The final cut והשירים החדשים של ווטרס. לא במקום. ממש לא באווירה של המופע. אחרי כל הקצב וההתרגשות שמקבלים מ Set the controls ו Soycd ו Have a cigar והרגש של WYWH , כל הלהיטים האלה, ככה לפתוח ברצועה משמימה שבכלל לא מתאימה לאווירה של המופע? לא משהו. כאילו "אני יכול לסחוב הופעה רק מהחומרים שלי(The final cut הוא די שלו, ולא ממש פינק-פלוידי) ולא צריך את שאר הפלויד בשביל זה. החומרים שלי לבד לא פחות טובים". חבל. ממש לא מתאים. חוץ מ the fletcher memorial home םשוט השתעממתי.

אבל, אחרי הכל, הייתה הופעה מעוללללללללללללללהההה!!!!!!!!! נהניתי מכל שנייה (כמעט- הרצועה המשמימה- לא משהו). היה שווה כל אגורה שהוצאתי (או ההורים שלי) וכל שניה שחיכית בפקקים (או שמא יש לומר 6 שעות?)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-' '
23/06/2006 | 12:50
3
לצפיה ב-'היה מדהים...'
היה מדהים...
23/06/2006 | 11:49
1
אי אפשר לתאר
בהחלט ישאר בזיכרון לתמיד
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לסיכום'
לסיכום
23/06/2006 | 10:30
13
1
זו היתה ההופעה האחרונה שאני הולך לראות אומן בינ"ל בארץ
הקהל הישראלי עדיין לא יודע לקבל/להערך/ ל ה ת נ ה ג  בסוג כזה של הופעות

וכן, הייתי במספיק הופעות בחו"ל בשביל לומר זאת

יום נעים
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'למה? מה קרה?'
למה? מה קרה?
23/06/2006 | 11:51
3
לצפיה ב-''
23/06/2006 | 12:02
2
1
היית מספיק בהופעות בארץ? .
בד"כ הקהל מלא ערסים שדוחפים אחד את השני ודורכים על אנשים שנופלים .
אני חושבת שהייתה אווירה ממש טובה בקהל וראו שהקהל העריך את רוג'ר.
אבל מעניין אותי לדעת למה אתה אומר ההפך?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מסכים עם זה'
מסכים עם זה
23/06/2006 | 12:29
1
אני כל הזמן התפלאתי שלא דוחפים אותי
ושכולם רגועים
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני'
אני
23/06/2006 | 15:11
2
הייתי מוקף בחורה של מסוממים נחמדים.
רוג'ר נותן לכולם אווירה של וודסטוק 2006
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'רגע, זה איום? '
רגע, זה איום?
23/06/2006 | 12:04
1
לצפיה ב-'חח אל תלך..'
חח אל תלך..
23/06/2006 | 12:11
1
1
אל תשכח שיש לנו עוד הרבה מה ללמוד כאן על להרים הופעות בסדר גודל כזה
ולך תשנה את המנטליות בארץ...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לא צריך לשנות את המנטליות של העם'
לא צריך לשנות את המנטליות של העם
23/06/2006 | 12:27
2
זה חלום באספמיה,זה לא יקרה בקרוב.
צריך לשנות את הגישה שלנו,אי אפשר לשנות העולם
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'למה? הקהל היה בסדר, חוץ מ..'
למה? הקהל היה בסדר, חוץ מ..
23/06/2006 | 14:16
1
2
היה אחד שיכור רצח, אולי מסומם, והוא כל הזמן נתקל באנשים, וצעק דברים, אבל הוא לא הפריע, כי הוא היה שיכור נחמד.. חייך כל הזמן, וסיפר כמה הוא אוהב את פינק פלויד וכאלה.. אבל חוץ ממנו, לא נתקלתי באף אחד שלא ידע לקבל/להערך/להתנהג בסוג כזה של הופעה..
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הקהל היה בסדר חוץ מ...'
הקהל היה בסדר חוץ מ...
23/06/2006 | 17:05
1
בֵּבֵּר וחבורתו הקולנית והלא מפותחת שכנראה קיבלו כרטיסים בחינם מאיזה ועד עובדים והחליטו שגם אם אין מקום לידנו הם יעמדו שם וכל ההופעה יצעקו מה הביאו אותנו לפה, אין פה דשא, לא רואים, מה זה הקולות של החיות, הקליטו את זה בכפר? כאילו זו הפעם הראשונה בחייהם שהם שומעים שירים של פינק פלויד וזה לא ממש מעניין אותם... זה לא היה אכפת לי שהם מפגרים וקולניים אם זה לא היה מפריע לי להנות מהמופע... אבל באמת שזה קצת קשה לשמוע מה רוג'ר מספר על בירות כשמישהו צועק לי ליד האוזן "בבר, בבר", ואשתו מספרת לחברים שלה בדיוק בטלפון בצעקות רמות שלא רואים ושהם ליד המנוף השמאלי.

בכל מקרה, אחרי החלק הראשון עברנו הרחק מבבר וחבורתו למקום קרוב יותר לבמה ומצאנו לנו חברה טובה בין סטלנים והיה פשוט מדהים.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חלאס'
חלאס
23/06/2006 | 16:53
2
1
הכי קל תמיד להשמיץ את הישראלים. לא פלא שאחר כך יוצא לנו שם של מפלצות בחו"ל.

נכון,אנשים לא היו 100% בסדר,השאירו הרבה זוהמה, נדחפו- אבל בכל מה שקשור בהופעה עצמה הקהל היה בסדר גמור,ואני מאמינה שווטרס הרגיש את האנרגיות המדהימות שעברו בו.

אם לא נאה לך, באמת שאל תבוא...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-' תגובה ל-another girl'
תגובה ל-another girl
23/06/2006 | 21:11
אפרופו ליכלוך ודחיפות, מתמונות וחוויות ששמעתי מסיבובי הופעות של מדונה למשל, גם שם בתור להופעה ובאולמות עצמם היה הרבה ליכלוך שהקהל השאיר ובהופעות פתוחות אנשים גם נצמדו מאוד אחד לשני...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הודעת תגובה עתידית:אחרי האיחוד של ג'נסיס שיבו'
הודעת תגובה עתידית:אחרי האיחוד של ג'נסיס שיבו
24/06/2006 | 02:17
1
שיבואו לארץ בסוף 2009(לפי מיתקדם.נט) , גם הפינק פלויד יתאחדו ויגיעו לארץ
(הובטח בפורום עשרים פלוס במהלך 2005 שזה יקרה בינואר 2007)
אז אני מצפה גם שפול מקארטני יגיע לארץ מתי שהוא,
וכמו רוג'ר ופינק פלויד , וג'נסיס ,
אז גם אולי אפשר לקוות שהביטלס יתאחדו חלקית ? ויגיעו לארץ ?
פול , רינגו , וצאצאים של ג'ון(ג'וליאן שון) ולא יודע אם יש צאצאים של ג'ורג' (זה דיון לפורום הביטלס אם אצליח להגיע שוב לקצת עד סוף 2006)

סליחה אם הגזמתי.
השעה ....
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בטח אתה רגיל ש....'
בטח אתה רגיל ש....
24/06/2006 | 16:59
1
יושבים שם בחו"ל ברגליים משולבות, נינוחים, מזמזמים את השירים ברקע, לא צועקים, אוחזים ידיים אחד עם השני, מדליקים מצתים, לא כמונו חיות, ברברים, שמתרגשים כשאומן כמו ווטרס (מי הוא בכלל ראיתי יותר טובים מימנו) מגיע סוף סוף לארץ הקודש והוא ווטרס בחר במקום בעיתי ובלתי אפשרי להופעה.
אני בטוח שאם ההופעה הייתה מתקיימת בפארק הירקון, הרבה עוגמת נפש היתה נמנעת מאיתנו.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הייתי בהופעה (: והייה מדהיםם'
הייתי בהופעה (: והייה מדהיםם
23/06/2006 | 11:55
5
4
הגענו בסביבות 1 למתחם תפסנו מקום בשער וחיכינו...
להפתעתי הם דייקו ופתחו את השערים ב5 בדיוק
רצנו לתפוס מקום, ותפסנו אחלה מקום שורה רביעית בערך
לאלו שאומרים שהייה סאונד חרא, כנראה הייתם רחוק מאוד.. כי איפו שאנחנו היינו הייה סאונד מטורף, הרגשנו תבאסים בבטן
החימום הייה דיי משעמם, משינה איכזבה אבל בכל זאת הפתעה יפה
החלק הראשון - אפקטים מרשימים מאוד סאונד טוב מאוד soycd לפי דעתי הייה השיא, לא אהבתי תקטע של הקומיקס עם הלבנונים האלה, הטיף לנו בכח.
dark side- אין מילים רוג'ר פשוט יודע להופיע, בכל זאת גילמור חסר.
הדרן - גם, מרשים מאוד במיוחד comfortbaly numb עם כל האפקטים והאש.
בקיצור הייתה הופעה מדהימה בחזור קצת פקקים אבל לא נורא
מקווה שכולם נהנו, למרות שראיתי כבר כמה קיטורים (:
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מסכים עם הרוב '
מסכים עם הרוב
23/06/2006 | 12:22
2
לצפיה ב-'העיקר שנהנית, מה?'
העיקר שנהנית, מה?
23/06/2006 | 12:53
2
לצפיה ב-'כן, נהניתי, ומיכולות הארגון סבלתי'
כן, נהניתי, ומיכולות הארגון סבלתי
23/06/2006 | 13:09
1
2
לצפיה ב-'אני חושב ש...'
אני חושב ש...
24/06/2006 | 17:29
צריך לקחת את הדברים בפרופורציות שהרי נווה שלום זה מקום שקשה לארגן שם מופע וזה לא באשמת אף אחד אלה באשמת ווטרס ודעותיו הטפשיות.
לדעתי כן צריך להצדיע לכולם על מה שעשו במקום הזה, מלבד ההסעות איך שהבנתי.
אגב, אין תגובות על מראהוא של בנו של ווטרס שנראה כמו חבר להקת זי.זי.טופ.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הייתי שורה שלישית!!!! שלישית!!!'
הייתי שורה שלישית!!!! שלישית!!!
23/06/2006 | 11:58
2
אני פשוט לא מאמין!  נדחפתי ונדחפ תי, עד שפיסלתי לי  דרך לשורות הראשונות (לא שזה היה ממש שורות, כן) ועמדתי מאחורי 2 אנשים גבוהים שאת הבמה יכולתי לראות רק בחלקים קטנים וחשבתי שאני עוד דקה פשוט יורה בהם.
ואז הגיע הרגע...ילד שעמד מלפני, שניה של חוסר תשומת לב ואני כבר תפסתי את מקומו! :)
באותו הרגע עמדו מלפני 2 אנשים, לא יותר ולמזלי הם היו נמוכים.
ראיתי את הבמה מצויין! ממש את כולה.
בשיר הראשון והאחרון בכיתי...
הייתי ממש  נסער כל ההופעה, צעקתי, מחאתי כפיים, אפילו הנפתי דגל ישראל קטן..
אם הייתי יודע שאני אהנה כ"כ גם היית משלם 500 ואפילו יותר.
אה כן, וגם קניתי פוסטר :)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אז זה אתה שהניף את הדגל'
אז זה אתה שהניף את הדגל
23/06/2006 | 18:51
1
ישראל עם הציור יש המנסרה של DARK SIDE?!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לא, זה היה מישהו אחר..שלי היה קטן..'
לא, זה היה מישהו אחר..שלי היה קטן..
24/06/2006 | 12:54
2
לצפיה ב-'יווואוואיויוויויויוווו!!!!!!!!!!!!!'
יווואוואיויוויויויוווו!!!!!!!!!!!!!
23/06/2006 | 12:09
איזה סאונד!!!!!!!!!!
איזו תאורה!!!!!!!!!!
איזו הופעה מצויינת!!
אני לא מאמין שהוא עשה את SET THE CONTROLS FOR THE HEARTH OF THE SUN ואת BRING THE BOYS BACK HOME שאלו שירים שאני ממש אוהב!
ובשיר שהיה הקרנה של קומיקס מאחורה עוד שנייה בכיתי!
וואואוו איזה הופעה אני שמח שלקחתי חלק בזה!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'איך אפשר'
איך אפשר
23/06/2006 | 17:59
לשיר עם פלייבק כשהשיר מתחיל עם גיטרה?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היה אדיר! כ"כ נהנתי! (זהירות חפירה)'
היה אדיר! כ"כ נהנתי! (זהירות חפירה)
23/06/2006 | 12:19
2
הסיפור של "למה אני חושבת שקרה לי נס" הוא קצת ארוך.
היה לי כרטיס ביד מלפני חודשים ונאלצתי להחזיר אותו כי אמא שלי אילצה אותי (היום הייתה הבגרות בלשון, יחסית מוקדם בבוקר).
אבל אז, ביום חמישי בבוקר חברה שלי התקשרה אלי ושאלה אותי אם אני רוצה לבוא, אמא שלה לא יכלה לבוא והיה לה כרטיס פנוי.
כמובן שלא ידעתי מה לענות לה. ברור שרציתי, אבל האם יכולתי?
התקשרתי אל אמא שלי שעשתה לי ריגשי לא ללכת. ואז התקשרתי אל מישהו שמבין קצת יותר את מצב העניינים והוא אמר לי כן ללכת. וסביר להניח שזה כל מה שהייתי צריכה.
אז התקשרתי אל חברה שלי ואמרתי לה לא למכור אותו לאף אחד.

וכך קרה, שב16:30 יצאתי מת"א עם כרטיס של רוג'ר ביד ושמחה שבלתי תתואר בלב.

אני חייבת לציין שהרואד טריפ (במהירות ממוצעת של 30 קמ"ש) היה די נחמד. באמת לא כזה מעיק כמו שחשבתי.
התנועה זרמה באופן יחסי, וזאת גם הייתה הפעם הראושנה שחיים שלי שנסעתי במכונית עם גג נפתח. ()

ואז הגענו, נכנסתי למתחם ופשוט אושר עצום הציף אותי! כשהתחילה ההופעה לא יכולתי לדבר, אני חושבת שכמעט התעלפתי לעיתים.
אולי לא ראיתי הרבה (עכברית שכמוני), אבל ראיתי מספיק :) והיה אוויר מאד נעים. (אולי בגלל הג'וינט שמישהו לפני עישן? )

זאת הייתה חוויה של פעם בחיים ואני ממש מאושרת שהלכתי בסוף :)

בחניה, כמה אנשים (אחד מהם שיכור, מאד) התחילו ללכת מכות, זה היה די רציני (אני מצאתי את זה די משעשע).
כשאבא של החברה שלי עזר לאחד מהם לחפש את המשקפיים שלו הוא הוא שאל אותו למה הוא הרים עליו כיסא, למרות שהשני ניסה להרביץ לו.
הוא הגן על עצמו בטענה שהכיסא היה עשוי פלסטיק. (הידד)

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בבקשה תישארי בפורום!!!'
בבקשה תישארי בפורום!!!
24/06/2006 | 19:52
1
1
אעעע עידית! Don't leave me now!!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני נשארת!!! התגעגעתי אליכם!'
אני נשארת!!! התגעגעתי אליכם!
24/06/2006 | 22:49
הפורום הכי ביתי בתפוז
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'נו, גם אני הייתי בהופעה.'
נו, גם אני הייתי בהופעה.
23/06/2006 | 12:23
18
1
הזמנתי הסעה באחת מחברות ההסעות הפרטיות, ובאתי לתחנת האיסוף בנתניה חצי שעה מוקדם יותר - רק כדי להיות בטוחה... בסופו של דבר, הנהג איחר בשעה, ויצאנו רק ב19:15. הפקקים היו נוראיים כל כך, שעקפנו אותם, נסענו עד אשדוד וחזרנו צפונה לנווה שלום. בשלב מסויים, כשהיינו כבר די קרובים, יצאתי מהאוטובוס והלכתי ברגל - איחרתי קצת, אבל לפחות הגעתי בזמן לShine on You Crazy Diamond. מהחלק הראשון של ההופעה לא נהניתי עד כדי כך, אבל החלק השני היה נפלא. העדפתי שלא להידחס בין האנשים, ומצאתי מקום מאחורה, קרוב למזנונים - אמנם לא יצא לי לראות את ווטרס כל כך, וסביר שהסאונד היה טוב יותר בפנים - אבל איך שהוא, נראה שזה היה נוח יותר.
היה טוב מאוד. היו המון תקלות, וגם בגלל האיחור לא הצלחתי למצוא את החברים שקבעתי אתם. אני מניחה שלי אישית היה יכול להיות טוב יותר, אבל נגד ההופעה עצמה אין לי תלונות.

איך התנהגו אנשים בIn The Flesh? ? הצדעות והכל? תמיד תהיתי איך הקהל הישראלי יעשה את זה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היו הצדעות...'
היו הצדעות...
23/06/2006 | 12:34
2
היו המון שעשו את הסימן עם ה-2 אגרופים שעושים מהם X

אבל עדיין זה היה ממש טוב, ואיך שהוא אמר and that one looks jewish כולם התחילו להריע...

ווי זה היה מבין ההיי-לייטס של ההופעה לדעתי.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מצחיק.'
מצחיק.
23/06/2006 | 12:46
1
תמיד תהיתי אם הקהל הישראלי יעשה פטישים, או לא. XD
חבל שלא הייתי שם. הגעתי רק בSet the Controls. אני מקווה שיהיה וידאו כל שהוא של ההופעה, כדי לראות את מה שפיספתי.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
23/06/2006 | 13:03
הגעתי למתחם בשעה 4. יצאתי מהמרכז ב- 2:40. לא נורא...
התמקמתי מול שער 2 וכשפתחו את השערים אני ובן דוד שלי פתחנו בריצת אמוק מטורפת לכיוון הבמה. הגענו למרחק של 30 מטר בדיוק מול מרכז הבמה ולא זזנו משם עד סוף ההופעה. הסאונד מן היו 10 מטר מאחורינו...זה גם היה בדיוק תחילת השיפוע, ככה שראיתי מעולה את כל הבמה.
Have a Cigar היה מדהים! הסולו בסוף היה מטמטם... קצת התאכזבתי ש SOYCD היה בגרסה מקוצרת, אבל עדיין היה לא מהעולם הזה...
Sheep הפתיע אותי לטובה. לא ידעתי שזה שיר כל כך טוב להופעות.
הקהל היה סבבה (לפחות באיזור שלי) .
DSOTM - ביצוע מעולה, הרגשתי שאני לא על הקרקע בכלל... אין דאגות...
CN היה שיא ההופעה, צמרמורת אחזה בי בכל הגוף...
יצאתי חזרה בשעה 2:30, כשהתנועה נרגעה יחסית. הגעתי ב- 3:30 למרכז. היה שווה לחכות. שמעתי שהיו כאלה שנתקעו כמה שעות בחזור, ולי לא היה כוח לגז-ברקס אחרי העמידה הממושכת...
ולסיום- אנקדוטה:
אביב גפן עבר ליידי כאחד העם כדי לתפוס מקום טוב בהופעה... רק שתבינו את הפרופורציות...

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הינה תמונה נורמאלית שהצלחתי להביא'
הינה תמונה נורמאלית שהצלחתי להביא
23/06/2006 | 12:43
6
4
למרות החום שבישל אותי למוות
למרות שכמעט נחנקתי בין האנשים בשורות הראשונות [וראיתי הכל כ"כ טוב חיחי]
ולמרות היציאה מהחניה שלקחה שעתיים+

היה כ"כ טוב !!!!!!!!! פשוט.. חוויה בלתי נשכחת. לא רציתי ללכת \:

אז הינה תמונה מהנסיונות הכושלים שלי לצלם אותו - לא בדיוק מוצלחת..
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'עוד'
עוד
23/06/2006 | 13:08
1
לצפיה ב-'יש שרשור תמונות למטה.'
יש שרשור תמונות למטה.
23/06/2006 | 13:11
2
לצפיה ב-'אני הייתי פה -->'
אני הייתי פה -->
23/06/2006 | 13:20
3

אם מישהו מעוניין בעוד תמונות שיגיד לי..

יש עוד כמה תמונות לא רעות בכלל [:
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'יש שרשור תמונות למטה, אתה יודע.'
יש שרשור תמונות למטה, אתה יודע.
23/06/2006 | 13:21
1
1
כי כבר אמרתי לך.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אוקי סליחע.'
אוקי סליחע.
23/06/2006 | 13:33
ואני נקבה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תמונה מדהימה!! סוף סוף!'
תמונה מדהימה!! סוף סוף!
23/06/2006 | 14:41
1
לצפיה ב-'זה פשוט היה דפוק.'
זה פשוט היה דפוק.
23/06/2006 | 15:26
7
2
הקטע עם ההצדעות, והיו הרבה לידי שהצדיעו.
מוציאים אותנו אידיוטים.. ג'יז. הערצה עיוורת אינדיד.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'למה שיוציאו אותנו אידיוטיםםם'
למה שיוציאו אותנו אידיוטיםםם
23/06/2006 | 19:02
6
2
גאד דאמט כולם בעולם עושים את זה! אז מה הבעיה עם זה זה גם קטע מחאתי וזה מה שהוא רוצה להעביר!
חוץ מזה מה הבעיה עם שיתוף פעולה בין הקהל לאומן בזמן הופעה? זה עושה את ההופעה הרבה יותר טובה!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מה שהוא רוצה להעביר?...'
מה שהוא רוצה להעביר?...
24/06/2006 | 00:25
1
1
הכוונה הייתה להציג את זה בצורה שלילית, אתם יודעים.

אפשר לשתף פעולה. אני לא אוהבת את זה. ההצדעה מאוד לא מוצאת חן בעיני. זה לא נראה לי כמו הרעיון הכי טוב לשיתוף פעולה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הכוונה היא מחאה ולי אישית'
הכוונה היא מחאה ולי אישית
24/06/2006 | 02:14
זה מראה כמה אנשים נסחפים מהר ועצם זה שהצדעתי זה גרם לי לחשוב שאולי אנשים נסחפים בקלות עד תטירוף חושים וחוץ מזה זה העצים לי את החוויה! הרגשתי כמו בהופעה של החומה!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כי זו התופעה שהוא מחה נגדה.'
כי זו התופעה שהוא מחה נגדה.
24/06/2006 | 13:06
3
אנשים פשוט הולכים עיוור אחרי כריזמה. [היטלר?]
ואת/ה, למרות שידעת שהוא מבזה את התופעה הזאת ואני מניחה שגם ראית את הסרט, בכל זאת בחרת להצדיע.
להעצים את ההרגשה יכלת ע"י שירה, או להרים ידיים, או וואטאבר.
אבל להצדיע דווקא בשיר הזה?..
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אז במה נצדיע בורה??'
אז במה נצדיע בורה??
24/06/2006 | 13:37
2
זה השיר שמדבר על הפאשיזם...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הצדעה היא באמת לא במקום'
הצדעה היא באמת לא במקום
24/06/2006 | 13:48
1
זה חיקוי של ההתנהגות הפשיסטית, נגדה יוצא ווטרס. נראה לי שכל המצדיעים למיניהם פשוט לא מבינים במה מדובר.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני דווקא עשיתי את סה'
אני דווקא עשיתי את סה
24/06/2006 | 15:34
במיוחד בגלל זה! וזה גם תרם לחוויה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'סיפור מטורף...'
סיפור מטורף...
23/06/2006 | 12:37
4
1
אני לא קניתי כרטיס להופעה, לא היה לי כסף וגם היתה לי בעיה אידיאולוגית ללכת להופעה של אותו אומן ששר את money ואת welcome to the machine ן- have a cigar ולשלם לו 400 שקל בשביל מפגן פירוטכניקה יוקרתי, אבל אין מה לעשות- גיבור ילדותי מגיע לארץ ואני לא יפספס את זה.
הצלחנו לדלג על הפקקים דרך שבילי עפר והליכה בשדות החומוס, ולמבה הפלא בכניסה לא נתנו לנו להיכנס בלי כרטיס... אז עמדנו בחוץ, מצאנו מקום טוב וכשהוא עלה כמעט השתנתי במכנסיים מרוב התרגשות.
עמדו איתנו בחוץ עוד כמה עשרות אנשים שנראו קצת מתוסכלים אז ניסיתי להלהיב אותם ולהגיד להם שאנחנו המעריצים האמיתיים של פינק פלויד והוא בגד בכל הערכים שלו ושהתאוות בצע הצליחה לנצח אפילו את רוג'ר ווטרס האומן האנרכיסט.
אבל ההופעה התחילה, והיה מדהים.
אחד הקטעים הקשים ביותר בהופעה היה כשב- soycd הוא שם תמונות וסרטים של סיד על המסך- איך הוא לא מתבייש להתמש במניפולציות האלה ולנצל את סיד כגימיק מסחרי, כעוד אפקט לצד הלפידים והזיקוקי דינור?! לי, בתור מעריץ גדול של סיד היה קשה עם זה. באיזה שהוא שלב הגיעו מראיינים מערוץ עשר וראיינו אותנו, צעקתי את כל מה שאמרתי לפני זה (שאנחנו המעריצים האמיתיים וכו') ואז כולם מחאו כפיים.... אני מקווה ששידרו את זה. ואז קרה הנס הגדול של החיים שלי- באמצע דארק סייד, ולמרבה האירוניה בדיוק כש-money התחיל, יצאה אישה אחת החוצה, רצתי אליה ושאלתי אותה אם אפשר את הכרטיס, שומר אדיוט אחד התקרב ובגיחוך ציני ומרוצה מעצמו אמר "זה לא יעזור לך" כמעט הורדתי לו סטירה ואז היא אמרה "אה, אולי יש לנו כרטיס שלא השתמשנו בו" כמעט בכיתי, אמרתי לה שיש לה סיכוי לשנות לי את החיים עכשיו ואז... היא הוציאה כרטיס... רצתי מהר על פני השומר ההמום ושחיתי בין האנשים עד שהגעתי קרוב לבמה ואחר כך אני כבר לא זוכר כל כך... אכסטאזה מטורפת... לא הייתי בתוך הגוף שלי...
גם היה ממש נחמד ללכת אחרי ההופעה, פול פריקים מסתובבים עם חולצות פרחים, בחורות יפות, כאילו אנחנו על מדשאות וודסטוק!
זהו, עוד לא יצאת מהשוק...- שבת שלום!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני שמחה שהצלחת להכנס'
אני שמחה שהצלחת להכנס
23/06/2006 | 13:02
השאלה שהעלית לגבי השימוש בדימויים של סיד היא מעניינת, ואולי יש מקום לדון בה, בנפרד, לאחר שנרגע מחוויות המופע. תזכיר לי את זה אחר כך.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חחחחחחח מעריץ אמיתי אה?!'
חחחחחחח מעריץ אמיתי אה?!
23/06/2006 | 16:34
מושפע חזק אתה אחי אה? חחח יפה יפה ברוח טובה!!! שמח שנהנהת אחי!! אתה יכול רק להסביר לי כאילו אני לא כזה מכיר אותו כאילו מה במה הוא מאמין על מה הוא מוכה? מה הוא השנתה איך הוא היה פעם? ספר לי קצת שאני יבין מה קורה איתו ועם הלהקה הזאת!!! תודה רבה שבת שלום!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-' לפני רגע ראיתי אותך בערוץ 10'
לפני רגע ראיתי אותך בערוץ 10
23/06/2006 | 21:05
1
1
לצפיה ב-'איך אני משיג את זה?!'
איך אני משיג את זה?!
25/06/2006 | 00:37
אולי הקלטת או שיש על האינטרנט?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני חזרתי בארבע'
אני חזרתי בארבע
23/06/2006 | 12:44
19
3
היה מדהיםםםםםםםם היינו שורה ראשונה והרמנו את השלט ill see you on the dark side of latroon וכל הצלמים צילמו ואותנו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3266394,00.html וווטרס צחק מזה והיה מדהיםםםם אני בהיי מטורף!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מגל, אתה חייב לתת כאן תמונה'
מגל, אתה חייב לתת כאן תמונה
23/06/2006 | 13:01
4
1
שלכם עם השלט. צילמתם את עצמכם, נכון?

אני מצטערת רק שהייתי חולה מדי, מכדי לצלם בעצמי.

אבל תעלו תמונה, ומוקדם ככל האפשר.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כן אבל רואים בוואי נט את השלט'
כן אבל רואים בוואי נט את השלט
3
1
לצפיה ב-'כן, אבל אנחנו לא יכולים להשתמש'
כן, אבל אנחנו לא יכולים להשתמש
23/06/2006 | 13:03
2
1
בתמונה שלהם כאן, מפאת זכויות היוצרים.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אז אחרי שאפתח את התמונות אני'
אז אחרי שאפתח את התמונות אני
23/06/2006 | 13:40
אסרוק אותה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אבל אותי לא שאלו אם רוצים'
אבל אותי לא שאלו אם רוצים
23/06/2006 | 18:59
3
שאני יפורסם באינטרנט זה לא גם עובר על חוקים?? (לא שאני מתנגד..(: )
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'עמדתי לידך!!'
עמדתי לידך!!
2
אפילו הרמתי קצת את השלט.
זוכר את הילד שרצה להשתין בתוך הכוס? חחחחחח
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כן יש מצבב'
כן יש מצבב
24/06/2006 | 03:23
בטח שאני זוכר! אני הרמתי אותו כי הוא כמעט בכה כבר! חחחחח היה ממש מצחיק! "אני לא יכול להשתין שאתם מסתכלים עליי אני מתרגש מזה תסתובבו!"
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חחחחחחחח זה היית אתה?'
חחחחחחחח זה היית אתה?
24/06/2006 | 17:49
גם אני הייתי לידך.. הבחורה שנמחצה ע"י כל איש נתון שהיה לידה ואמרה לך שתגיד לסדרן שאתה לא ממרגיש טוב ואז הוא יוציא אותך..
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'יא דפוק זה אתה עם השלט מקדימה?'
יא דפוק זה אתה עם השלט מקדימה?
23/06/2006 | 15:19
10
1
כמה הצקת לאנשים מאחורה זה לא יאומן... באיזשהו שלב נרגעת והורדת אותו אבל כבר חשבנו שם לזרוק עליך משהו
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אתה רציני ?!'
אתה רציני ?!
23/06/2006 | 15:34
7
2
כי אם כן, התבטאויות כאלו אינן ראויות בפורום, וראה את התקנון.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'האמת אני רציני אבל מתנצל על הניסוח'
האמת אני רציני אבל מתנצל על הניסוח
23/06/2006 | 15:40
6
1
בוא נכתוב מחדש : "היה איזה אחד שהציק ל20 איש מאחורה כשהוא הניף איזשהו דגל שגם ככה ווטרס לא רואה והסתיר לנו בדיוק את ווטרס עד שכבר הגענו כל כך קרוב. למזלי האגואיסט הנ"ל נרגע לאחר שקיבל צרחות מחצי קהל ברגע שהיה שקט"

מצטער על הניסוח הקודם
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'וזה ניסוח יותר טוב?'
וזה ניסוח יותר טוב?
23/06/2006 | 15:47
4
1
למה הוא אגואיסט? בגלל שהוא טרח שעות בהכנת פוסטר (יפה מאוד, אגב), ורצה שווטרס יראה אותו?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כי הוא הסתיר ליותר מ20 איש'
כי הוא הסתיר ליותר מ20 איש
23/06/2006 | 15:52
3
1
ששילמו בדיוק את אותו המחיר
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אתה מדבר על הדגל של החומה,'
אתה מדבר על הדגל של החומה,
2
2
ניראלי.
מגל החזיק שלט אחר [תסתכל בכתבה בוואי נט.]
ראיתי את מה שאתה מדבר עליו, והוא באמת לא הפסיק עם הדגל שם.. את השלט של מגל בכלל לא ראיתי.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כן כנראה שדיברתי על שלט אחר'
כן כנראה שדיברתי על שלט אחר
23/06/2006 | 18:20
1
1
דיברתי באמת על משהו עם חומה וזה..
עכשיו ראיתי מה זה הדרק סייד אוף לטרון וזה דווקא יפה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תודה חחחח'
תודה חחחח
23/06/2006 | 18:57
1
התפלאתי באמת כי אף אחד לא אמר להוריד ההפך אמרו להרים חחחח וכל אחד רצה לתפוס חלק מזה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'זה לא היה דגל...'
זה לא היה דגל...
23/06/2006 | 16:07
1
אז בוא נבכה... מישהו הרים שלט לשתי שניות כל כמה זמן והסתיר לי אוי אוי אויייי היית צריך להיות שורה ראשונה
וחוץ מזה אף אחד לא אמר לנו להוריד את זה כולם מאחורינו אמרו לנו מתי להרים את זה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'העלנו אותו לכמה שניות בכל פעם זה'
העלנו אותו לכמה שניות בכל פעם זה
23/06/2006 | 16:04
1
היה במכוון כדי לא להסתיר וגם אמרתי להם לא להרים יותר מדי אבל אנשים התפרעו והרימו את זה עד למעלה... חפיף לא נורא
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מה שציף אמרה..'
מה שציף אמרה..
24/06/2006 | 00:57
ובכל אופן זה לא הייתי אני..
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'In the Flesh בפתיחה היה אחד השיאים'
In the Flesh בפתיחה היה אחד השיאים
23/06/2006 | 12:51
1
של ההופעה.  

מישהו יודע באיזה שירים היה פלייבק?

עמדתי רחוק מאוד מהבמה (הגעתי 10 דקות לפני שהוא עלה לבמה) ולא הצלחתי להבחין מתי הוא השתמש בפלייבק.
לרגעים מסוימים נדמה היה שכל ההופעה היא פלייבק אחד גדול כי הביצוע היה פשוט מצויין - ציפיתי לקולו הצרוד והשחוק של ווטרס וכל כך שמחתי לשמוע את הביצועים המוצלחים, שלא עניין אותי בכלל אם זה פלייבק או לא.

נדמה היה ש- Leaving Beirut היה קצר מהרגיל, לא?

איזו הופעה מטורפת, איזו התרגשות, לא חושב שאי פעם עברה עלי כזו צמרמורת שנמשכה ברציפות כל כך הרבה שעות.

זו היתה זכות גדולה לראות אותו מופיע, ועוד בישראל.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'התמונות שהצלחתי להוציא מההופעה'
התמונות שהצלחתי להוציא מההופעה
23/06/2006 | 13:22
11
2
הצלמה שלי לא הייתה משהו, לכן חצי מהתמונות שהוצאתי יצאו מטושטשות או שחורות, לכן ערכתי סלקציה חריפה, ואני אעלה לכאן את התמונות הנורמאליות. (הייתי בין השורות הראשונות, משתלם להגיע ב13:00 לאיזור).
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חמיום 2'
חמיום 2
23/06/2006 | 13:23
7
5
לצפיה ב-'חימום 3'
חימום 3
23/06/2006 | 13:24
6
2
לצפיה ב-'חימום 4'
חימום 4
23/06/2006 | 13:24
5
1
לצפיה ב-'חימום 5'
חימום 5
23/06/2006 | 13:25
4
1
לצפיה ב-'חימום 6'
חימום 6
3
2
לצפיה ב-'שימו לב...'
שימו לב...
24/06/2006 | 17:57
2
1
עם החץ האדום זה צנעני.
עם החץ הכחול זה הבחור שהזכרתי מאילת.
החץ הצהוב ומוקף בעיגול צהוב לבוש בחולצה אדומה זה אני.
שלושתינו כנראה עם תשומת הלב לבחורה הגרמניה לפנינו.
ועם החץ הכתום סתם איזה בחור שמיסטל אותנו עם ג'ו...ט, אבל סתם.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'סליחה התמונה'
סליחה התמונה
24/06/2006 | 17:58
1
5
לצפיה ב-'*מוחה דמעה* צנעני. ;;'
*מוחה דמעה* צנעני. ;;
24/06/2006 | 19:26
6
לצפיה ב-'יש שרשור תמונות למטה'
יש שרשור תמונות למטה
2
1
אנא העלה את התמונות שם, ולא כאן. תודה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'איפה השירשור הזה?'
איפה השירשור הזה?
24/06/2006 | 17:53
1
1
עיינתי בשירשור הזה ובעמוד הראשי ולא מצאתי.. איפה זה ציף?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-''סתכלי בטאגליינס'
'סתכלי בטאגליינס
24/06/2006 | 18:09
2
לצפיה ב-'ציף'
ציף
23/06/2006 | 13:31
3
2
שכחי ממה שאמרתי על סקינרד, להופעה כזאת הייתי רוצה לקחת תבחורה...

כל כך הרבה סיפורים מאתמול, אבל זה יהיה רק אחד מיני רבים. הכל נאמר.
אני לא אשכח את אתמול.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'נראה לך שאני אוותך לך כל כך בקלות?'
נראה לך שאני אוותך לך כל כך בקלות?
23/06/2006 | 13:33
2
1
קח אוויר, ותכתוב את חוויותיך.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ציף'
ציף
23/06/2006 | 13:36
1
1
למה את לא כותבת את החוויות שלך??

ואגב, אני כותב לFleeting Glimpse. אחרי זה אני יעלה לפה. בקיצור: היה מדהים.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'נראה לך שיש לי זמן לכתוב? '
נראה לך שיש לי זמן לכתוב?
23/06/2006 | 13:46
3
הגעתי הביתה ב-4. ישנתי עד 9, ומאז אני רק עובדת בפורום.

אני אגיע לזה רק בשעות הערב, נראה לי.

יש הרבה מה לכתוב, ונראה לי שזה יהיה בשני חלקים:
1. ההופעה עצמה.
2. הסיוט מסביב.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כ"כ התאכזבתי! לא ראיתי במה בכלל,'
כ"כ התאכזבתי! לא ראיתי במה בכלל,
23/06/2006 | 13:35
3
בקושי מסכים, הם היו נמוכים מדי, וקטנים.

בשביל 375 ש"ח הייתי מצפה לראות קצת במה, ולא ראיתי בכלל, אני לא נמוכה, 170, חבר שלי ממרומי 188 שלו נהנה, אני הייתי בין ג'וינטים שעושים לי בחילות, אפילו את המסכים בקושי הצלחתי לראות. המופע האורקולי היה מעולה, אבל לא היה לי מושג מה הולך על הבמה, כי רק בהדרנים צילמו את הבמה על המסכים, רוב המופע המסכים הראו וידאו, ולפעמים הראו תקריבים של ווטרס.

היה לי רושם שהיתה הפקה ענקית, אבל אני לא יכולה להגיד כי לא ראיתי, והסאונד היה איכותי, אבל חלש מדי, ולרוב שמעתי את האנשים שלידי מדברים, דבר שלא צריך להיות...

ההסעות היו פשוט חרפה!!! הגענו בתחילת השיר הראשון של ווטרס, אבל אין לי כח לדבר על זה.

לסיכום היתה חוויה גרועה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'שזה לא לתאר, אין לי מילים עדין'
שזה לא לתאר, אין לי מילים עדין
23/06/2006 | 13:39
3
1
בכלל.
ויותר מזה, לא להאמין שעמדתי שורה ראשונה ע-ל הברזלים, אמצע-ימין
לא יאמן
לא יאמן
לא יאמן

חלום שהתגשם
אין לי מילים לתאר פשוט
היה כל כך מדהים
ברמות שפשוט
ואו
ואו
ואו

רשמית אני יכולה לומר שזאת ה-הופה ה-כי טובה שהייתי בה בכל חיי(והייתי בהמון הופעות)
ואיך שהוא ווטרס כן יצר לי אווירה של פינק פלויד
יש לו הרכב מדהים דווקא. וחוצמזה מהכמות שלה ומהזמרות ששרות כמעט הכל ולא שומעים את ווטרס
איכשהוא הרגשתי שזה עדין פינק פלויד

היה מדהים
וזהו אירוע של ישכח לעולם

אוח, תודה רבה ווטרס

ותודה ציף על ההסעה(ותרגישי טוב)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אלינור, את מקבלת "מספיק בקושי"'
אלינור, את מקבלת "מספיק בקושי"
23/06/2006 | 13:49
2
1
על תאור ההופעה. אבל אני מוכנה לתת לך מועד ב'. בבקשה תכתבי בהרחבה על כל מה שראית וחווית - ואני יודעת שחווית, כי סיפרת לי בדרך חזרה.

אז קחי אוויר, ותכתבי.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הנה מועד ב', קדימה המורה תבדקי :)'
הנה מועד ב', קדימה המורה תבדקי :)
23/06/2006 | 21:58
1
1
אז מאיפה אפשר להתחיל מהאירוע ההיסטורי הזה, שמבחינתי יחקק בזיכרוני לעד, עד לקבר, וללא ספק, הוא היה ה-אירוע המשמעותי בחיי עד כה.

עד לפני שבועיים הייתי בטוחה שהוא עוד יבטל את ההופעה ולא יקרה, אפילו במחשבותי עבר בי הרעיון לבטל את הכרטיס, בשל כל ההמולה והבדיחה הפוליטית שעשו מההופעה הזאת, ברמות שעד כדי כך זה הגעיל אותי.

אבל לא, שאני אבטל?
מה פתאום
לא באמת היה לי אומץ להפסיד את זה.
(פרסומת סמויה לסיליט באנג, יש לי אחוזים וזה. חחחח , )

אז תנו לי להגיד, זו הייתה החלטה מס' 2 הכי חכמה שעשיתי כשלא ביטלתי את הכרטיס.
כאשר ההחלטה מס' 1 הכי חכמה שעשיתי היה לצאת מהבית בשעה 11 ולהגיע בשעה 2 בצהריים, ללא כל פקק, ללא כל לחץ, ללא כל שום דבר.(ושוב תודה רבה לציף ומקווה שאת מרגישה יותר טוב).

לשבת ליד שער מס' 2 ולחכות בסובלנות עד השעה 5 ו2 דקות בצהריים, כשהשערים נפתחו, הייתי הבחורה ה4 בערך שנכנסה(וטוב שהיו הפרדות בין בנים לבנותף :] רק היה יותר טוב).
ואיך שנכנסתי התחלתי לרוץ, בעודי רואה עוד אלפים על גבי אלפים רצים רצים רצים.

אבל מה.

הצלחתי.

הגעתי

לשורה ראשונה !!!!!!!!!

לברזלים !

אז קודם כל היה השוק, ששורות הVIP נדפקו רצינית ****! 700 שקלים על כיסאות מרוחקים מהבמה, ועוד בנויים בצורה רעה.
ובכלל זה היה כל כך נורא, פשוט עבדו על האנשים שמה בעינים.
בכל מקרה, באסה להם. וזהו.

השוק השני היה שאשכרה הגיע למרכז-ימין של הבמה, על הברזלים , עמדתי

במשך 7 שעות! מ5 עד 12, לא זזתי, לא נעתי, לא כלום.

המקום הכי מדהים שהייתי יכולה לבקש, ועוד בהופעה כזאת . בהופעת החלום שלי.

ולא רק זה, אני בשונה מאחרים, הייתי מרווחת, לא דחפתי, לא נדחפתי, לא הייתי רעבה וצמאה(כי להכל דאגתי מראש והייתי מצויידת כיאה), לא התעלפתי(שזה הכי חשוב למעשה)- היה כואב לי לראות כל פעם שפינו מישהו מקידמת הבמה(אפילו כמה אנשים שהכרתי =/) הייתה לי צביטה בלב.

ההופעה הזאת בחלקית הייתה מאורגנת ממש רע. האנשים שהתעלפו שמה זה היה זוועה , היו צריכים לדאוג למים ניגשים בכל הקהל של ה60 אלף.(אני בטוחה שזה אפשרי למקם עמדות גבוהות יותר של מים). ולא רק בקידמה... אבל זה גם ראוי לשבח, וכל הכבוד על העניין. בכלל היה לנו מאבטח אחלה ומזה נחמד!

אז כמו שאמרתי, משעה 5 ו3 דקות למעשה, עמדתי שמה זקופה ונחושה , ורק חיכתי כבר לווטרס.

ב21:15 הוא עלה.

וכאן אין צורך אפילו לספר מה עבר לי בגוף ובראש ובמחשבה ובכלל כשזה קרה.

לא האמנתי שאני בכלל שם

לא האמנתי שזה קורה

הייתי בטוחה שזה עוד אחד מהחלומות שלי

הייתי מאושרת וב"היי" עד הגג פשוט

וכאן הכל התחיל,

מהרגע שהמוזיקה התחילה, הכל חילחל לתוכי, למעמקי נשמתי.

עד ההפסקה, עד אחרי ההפסקה, עד סוף המופע, עד אחרי המופע, עד בדרך לחניה, עד בחניה, עד במכונית, עד בדרך, עד שהגגעתי לת"א ואז הביתה, עד שנרדמתי על המיטה, עד שקמתי, עד שהתעוררתי, עד עכשיו.

מילים לתאר, באמת שאין לי הרבה.

מדהים

מרגש

חלום של פעם בחיים שהתגשם

אקסטזות מטורפות

קסם

אורגזמות על חושיות וללא סוף

צמרמורות בכל הגוף

כל אחת מהמילים הללו, עוזרות, אבל לא מספיק , כדי להעביר את המסר והתחושה והחוויה שאני חוייתי בכל שהותי מרגע ההגעה עד לרגע עזיבתי

ועד לעכשיו

אני רק יכולה להגיד

תודות לכל האנשים שבזכותם הגעתי למופע הזה בכלל(לשוקי וויס שעשה את זה ובגדול ושדה של חומוס התברר כלא רע בכלל(לפחות לדעתי) חוץ מהחום הנוראי, ולאבאמא שקנו לי את הכרטיס והרשו לי ללכת למופע(למרות שזה נראה שזה בכלל מהכסף שלי), ולמנהלת הפורום פ"פ החביבה(ציף) שהסיעה אותי הלוך ושוב מת"א לת"א, ולכל ההנהלה, ולשומר אחד מדהים שהיה מולי בכל ההופעה, והוא היה פשוט נחמד ומקסים.)

והכי חשוב, לכל האנשים החשובים שאם לא הייתי איתם בהופעה, זה בטח לא היה אותו דבר.(מגל וכל החמולה סביב).

היה לי הכי מדהים שבעולם

ואני ממש מצטערת בשם אחרים לאלה שלא הגיעו מסיבות שלא תלויות בהם

אבל בעיקר מרחמת על אלה שבחרו לא להגיע, כי אני יכולה להגיד שזאת הטעות מס' אחת שהם עשו.

לי זה ייזכר לעד

לי זה יהיה חקוק לעד

לי זה פשוט הגשים חלום.

ואני הכי שמחה שאפשר להיות.

הכל יצא לטובה . כלום לא התפקשש, הכל הלך חלק ונקי.

ו-ווטרס

עכשיו באמת

אתה מוזמן לעשות לי ילד

(לא באמת, תמיד העדפתי את גילמור בין כה וכה, הוא יותר יפה...)

אני אעלה תמונות בהמשך השבוע.

אלינור :)

שמאוד

מאוד

מאוד

מאוד

מאושרת

ועדיין לא מאמינה שזה קרה, ורק חושבת שעוד שניה אמא מעירה אותה לקום לבי"ס.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-''
24/06/2006 | 13:49
לצפיה ב-'ציף, לא כתבת לנו איך הייתה לך'
ציף, לא כתבת לנו איך הייתה לך
23/06/2006 | 13:54
2
1
ההופעה...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני אגיע לזה רק בערב.'
אני אגיע לזה רק בערב.
23/06/2006 | 13:59
1
1
לצפיה ב-'סבבה, אבל תזכרי שאנחנו מחכים '
סבבה, אבל תזכרי שאנחנו מחכים
23/06/2006 | 14:06
1
לצפיה ב-'נאמ.'
נאמ.
23/06/2006 | 13:55
4.5 שעות אחרי הסיום הייתי תקועה בחנייה ולא הצלחנו לזוז מטר.
ועוד הינו בין הראשונים שיצאו.

למזלי הגעתי בדיוק בזמן להופעה של רוג'ר (יצאנו ברבע ל5 מכפר סבא).

בהתחלה היה לי מקום גרוע וממש התאכזבתי אבל דוד שלי לא ויתר ואמר שלאחיינית שלו יהיה מקום שאני אוכל לראות את הבמה!

ואכן סודר לי מקום נהדר קרוב לVIP מול המסך ויכלתי לעמוד ולראות את הבמה בלי לקפוץ כמו טיש שלא נדבר שהביאו לי משקפת מה שגרם לי לחשוב שווטרס היה 2 מטר ממני!!!

לסיכום,
היה מדהייייייייייייייייייייייים!

שנה הבאה- גילמור.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בתור מישהי ששמעה את ההופעה רק'
בתור מישהי ששמעה את ההופעה רק
23/06/2006 | 13:57
דרך הרדיו-התגובות שלכם כלכך מרגשות, אני יושבת וקוראת אותם עם חיוך אמיתי. זה נשמע באמת הכי מדהים שיכול להיות.

ריגש אותי מאוד שב in the flesh כשרוג'ר שר את השורה:
"And that one looks Jewish"
אז הקהל צרח בטירוף וזה היה כלכך כייף לשמוע את זה.

יפה לראות כמה שרוג'ר שוחר שלום ואת התמימות האמיתית שלו אבל אני אישית לא אוהבת אנשים שמעבירים ביקורת נוקבת על ישראל לפני שהם חיים פה אפילו שבוע.

בקיצור אל תתנו לחוויה הזאת להישכח ממכם כלכך מהר
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'דיוויד ברוזה יא מעפן'
דיוויד ברוזה יא מעפן
23/06/2006 | 13:50
4
1
למי הוא שר? את מי אתה מעניין?
אפילו לחמם הוא לא יודע
הוא עושה בידור או מה?
ולמה משינה עשו 2 שירים כולה?
חרא!
בכל זאת העיקר רוג'ר
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אותי הוא ממש הצחיק'
אותי הוא ממש הצחיק
23/06/2006 | 13:52
1
בעיקר בקטע של: ועכשיו אתם ....
ו4 אנשים שרו....
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כן, העיקר שנהנית, מה?'
כן, העיקר שנהנית, מה?
23/06/2006 | 13:54
1
לצפיה ב-'מה?!'
מה?!
23/06/2006 | 15:22
1
1
אמרתם לי זאת ההופעה של דייויד ברוזה... אז בשביל מה באתי?!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-':)'
:)
24/06/2006 | 04:33
3
לצפיה ב-'איזה צירוף מיקרים ,גם את ם הייתם?'
איזה צירוף מיקרים ,גם את ם הייתם?
23/06/2006 | 13:58
1
לצפיה ב-'נמחק לי כל מה שכתבתי ...'
נמחק לי כל מה שכתבתי ...
23/06/2006 | 14:29
1
אני אכתוב אחר כך שוב...
דווקא היה מעניין...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הייתי ראיתי ו...ככה'
הייתי ראיתי ו...ככה
23/06/2006 | 14:01
1
קודם כל צילמתי סרט שלם ולא יודע איך ומה ייצא מקווה שיהיה משהו מעניין להראות לכם יש גם גילמור שלא ראיתם עדיין...

אז ככה.בחודש אחד ראיתי כמעט פלויד שלם-גילמור רייט וווטרס...
ההגעה הייתה סיוט אבל רק עד שמצאתי זוג מתוק שלקח אותי ואז עשינו קיצור והגענו מהר מאוד רק שכבר היה מאוחר.
להיות שם באמת היה משהו שהזכיר את שנות השישים ותמיד חלמתי להיות חלק ממשהו כזה-פריקים שאנטים ילדות פרחים יחפות אוכל סיגריות וגם סיגריות אחרות...(אני ראיתי אז אי אפשר להתכחש)...
כשהגעתי רציתי לקנות ישר חולצה וחוברת אבל ההופעה התחילה אז שמרו לי בצד ונכנסתי.
הויאיפי היה מביש.למה לשלם 700 שח שכל ילד שיש לו כרטיס רגיל יכל להגיע ממש עד לבמה בזמן שאני הייתי איזה 100 מטר ממנה???
בכל אופן לא היה סדר וכל אחד ישב איפה שרצה בלי שורות או כיסאות ואני ישבתי בצד שמאל למעלה.מאחורי היה "קדם הופעה" שאחת החליטה לשחזר ימים אחרים מפסטיבלים אחרים והורידה את החולצה ועל חזייה היא לא ככ שמעה...:)
אבל אחר כך היא התאוששה...:)
בכל אופן.את in the flash ראיתי מבחוץ וכשישבתי הוא התחיל את mother.באתי עם דגל של החומה...:)
לרוב היה צליל סראונד מדהים שייצר חוויה על חושית ממש...היו טיפה גיטרות צורמות אבל לא רציני.
הביצועים היו יפים וטובים רק שבעיני היה חסר המופע של הפלויד עם הלייזרים הפיצוצים וכל זה...
הביצוע של ה dark side היה טוב אבל רחוק רחוק מהביצוע של הפלויד ב 94...
בסך הכל היה ענק וסוחף רק שלא אהבתי את הדעות הפוליטיות והמסרים למיניהם וצעקתי בוז לשיר "חיים בבירות" כי הוא לא ראוי לטעמי.
מה שכן ולמרות הכל-ווטרס איננו הסולן של הפלויד-אלא גילמור.התרגשתי מעמם המעמד והאירוע וגם מחלק מהשירים אבל לא כמו עם גילמור שאצלו הכל מהלב הכל רגשי הוא פשוט חי את מה שהוא מנגן ושר.אצל ווטרס הכל נראה מכני כאילו שהוא בא לעבודה עובד ואומר שלום-למרות שיש רגעים שיש תחושות אחרות.
ביציאה מהמופע הייתה התנפלות הסטרית על המזכרות וזוגתי הפתיע בפריצה בין כולם והביאה לי את מה ששמרו לי מלפני המופע.
היציאה הייתה הדבר הכי מזעזע שראיתי.אלפי אנשים לא יודעים איפה ולאן ואף אחד לא יודע לענות.אחרי חצי שעת הליכה הגענו לחניון אחרי עוד שעת הסתובבות מצאנו אוטובוסים ומאז עברו ארבע שעות!!!!עד שזזנו זה היה מטורף היה נהג מעורער בנפשו כנראה והנוסעים עלו וירדו וכשסוף סוף נסענו בסביבות 4 בבוקר עוד היו מאות אנשים אבודים בלי הסעה וכיוון...

אבל היה שווה...:)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הדבר הכי יפה שראיתי בחיים...'
הדבר הכי יפה שראיתי בחיים...
23/06/2006 | 14:27
וואוו...
היה כ-י-ף--! מהמם, חוץ מהקטע של החימום מה זה היה לעזאזל??
וואי כמה עברתי עם האנשים שהייתי איתם ביומיים האחרונים, רבנו צעקנו בכינו השתוללנו כמעט ומכרנו כרטיסים כבר... שנאנו פתאום אחד את השני שנאת מוות וחיכינו כבר שזה יגיע ואז לא נראה יותר אחד את השני (נסענו יחד, היינו כמה אנשים מאילת, ת"א, נס ציונה.. ועוד, אז היינו יומיים לפני כולם יחד במלון...) ובדרך, רבנו על כל מה שאפשר... ואז ברגע האדיר הזה שהוא עלה למה והתחיל...  כמה דקות אחרי זה אנחנו מוצאים את עצמנו עומדים מחובקים ושרים, שמחים, מאושרים, שכחנו את הכעס, שכחנו את המריבות.... ולא הפסקנו להנות מההופעה... כל רגע היה שווה, זה יה פשוט אדיר, ואיזה יופי של הפקה הרימו שם... אין הכל היה מושלם
היתי מפרטת את כל החוויו אבל אני מתה לישון, אבל מי שהיה יודע....

יאללה שיהיה לנו אחלה סוף שבוע.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היה מעולה'
היה מעולה
23/06/2006 | 14:15
1
הסאונד היה מדהים (!!!), המסכים רק הוסיפו לאווירה.

זה היה בדיוק כמו שציפיתי ואפילו מעבר. מבינה שהיה סיפור ביציאה (מישו אמר פקקים?) אבל לנו זה היה פחות מורגש, באנו על האופנוע :)

ההדרן היה מעולה.
הכי נהנתי  מ the great gig in the sky היא ריגשה אותי לגמרי. (בעצם, נהנתי מכל השירים. כוווולם!)

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הסיפור שלי'
הסיפור שלי
23/06/2006 | 14:34
קודם אני חדש פה אז אני יציג את עצמי אני מעין ברגמן בן 24 מרחובות בן לאבא עם חנות תקליטים ואספן נחשב מאוד של הפינק פלויד אז בתור אחד שבאמת גדול עם הלהקה מהיום שהוא נולד וראה על ברכיי אבא שלו את THE WALL בגיל 3 אני רק רוצה להגיד שלא הפסקתי לבכות כול ההופעה מהתרגשות! הייתה פשוט הופעה מדהימה אהבתי מאוד שהוא עשה גם קטעים ישנים שלזה לא ציפיתי כמו Fletcher Memorial וגם set the controls to the heart of the sun שזה בכלל היה ענק!!! מקווה שהוא יבוא מתישהו עוד פעם בחיים האלה.....
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'באתי להופעה למרות הבגרות בלשון'
באתי להופעה למרות הבגרות בלשון
23/06/2006 | 14:38
1
ואני לא מצטערת על זה! היה פשוט כ"כ כיף ומדהים... נהנתי מכל רגע...
ובכלל לא הייתי עייפה היום בבגרות אפילו שישנתי שעתיים בלילה...

קצת התבאסתי מאיפה שעמדתי אבל עדין יכלתי לראות אותו אז לא נורא

כל מי שלא בא הוא פראיר!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אז חשבתם שאולי אתם הולכים למופע..'
אז חשבתם שאולי אתם הולכים למופע..
23/06/2006 | 13:45
4
1
אחים ואחיות יקרים,

אתמול קצת אחרי תשע התחילה החוויה המטורפת ביותר שחוויתי מאז ומעולם.

הפסקול של החיים שלי שהחל בקסטות מוקלטות ותקליטים חורקים בגיל 16 , המוזיקה המופלאה המרגשת והנוגעת שליוותה אותי בכל כך הרבה רגעים שמחים ועצובים , הגיע אלי בפעם הראשונה באופן הכי חי ואמיתי שיכול להיות.

מרגע שהתחילה ההופעה אחזה אותי ואת האנשים היקרים שעמדו לידי התרגשות אדירה של דמעות שמחות , ריקוד , שירה, צעקה , אושר. האיש שהיה על הבמה שהסתתר תמיד מאחורי הקול הארסי והמסונכרן ניצב עכשיו מולי , שר את השירים , נתן את כל הלב, הרגיש כל מילה ומילה שהוא שר והביע.

למרות ששמעתי את המוזיקה הזאת יותר מכל מוזיקה אחרת, זה נהיה פתאום אחר, חדש ומלא השראה. המילים, המוזיקה, הצליל שתוקף לך את הלב בכינון ישיר הביאו לי פרספקטיבה אחרת ליצירה.

התחלה נפלאה אם פינק ISNT WELL וIF I HAVE MY WAY I WOULD HAVE ALL HAVE YOU SHOT ואחר כך MOTHER שהזכיר את אמא שלי האהובה והדואגת, ופתאום מגיעים הצלילים בקסומים של SHINE ON שהם צלילי הפלויד הראשונים שלי. המעבר שלי ממוזיקת פופ טיפשית לסוג יצירה מורכב ואקספרסיבי. הצלילים היפים והנוגים ביותר בעולם, אמנם גרסא מקוצרת אבל הגיוני לגמרי להופעה חיה. ואחר כך CIGAR הקלאסי והתפללתי שהוא ימשיך לרדיו ההוא ואחריו WISH YOU והרדיו מגיע , והגיטרה המופלאה נכנסת והוא דוהר קדימה לשיר המופת הזה. והקהל ? הו הקהל כולו באקסטזה מוחלטת של טוהר שר יחד איתו WE JUST 2 LOST SOULS SWIMING IN A ... 'WHAT HAVE WE FOUND THE SAME OLD FEARS ... WISH U WERE HERE
הלב שלי בקושי הצליח לעמוד בזה אבל הגוף שלי כולו היה אקסטטי ושמח.

ואחר כך המשיך לשירים היפים של FINAL CUT נתן את הנשמה ואת הקול. שר באופן נפלא את כל הניואנסים של הקטעים והשחפים שצרחו מעל ראשינו היו ממש אמיתיים. אחר כך הוא סיפר על טיול שעשה ועל משפחה לבנונית שהצילה אותו והוא הקדיש לה שיר סמלי בהקשר לטרוף האמריקאי שהופך את כל המוסלמים לאויבים. בכלל כל הקטע הפוליטי הוא פשוט מטורף. יש אנשים בישראל שהפכו לפרנואידים אמיתיים. מגיע לכאן אדם שמתנגד בכל מאודו לאלימות , הרוצה בכל ישותו שאנשים משני הצדדים יחיו בשקט , וכאן יש כאלה שהופכים אותו לתואם בן לאדן. איך אנשים יכולים להגיע לשפל מדרגה כזה שאומן שתומך בדו קיום ומייחל ליום שבו לא יהרגו עוד אנשים יכול להרגיז מישהו. האם יש אנשים שרוצים שיהרגו אנשים ? קטע מאד לא ברור. האיש אומן וגם במהלך השיר על הלבנונים הופיעו בקליפ התמונות של בן לאדן וסאדם חוסיין כאנשים שצריכים להיות נעולים במקום סגור.

אחר כך הוא סיים את החלק הראשון בשיר מתוך ANIMALS שמבחינתי תמיד היה קצת פחות טוב.(עניין של טעם)

הפסקה- כל האנשים סביבי היו פשוט מאושרים. צבטתנו אחד את השני כדי להיות בטוחים שזה אמיתי, והיה בלתי נתפס שאחרי כל זה אנחנו עוד צפויים לקבל את כל הירח בופעה חייה. הייתי שמח לנצור את הרגע הזה של האושר וההמתנה לחלק השני . זה היה רגע מאד מאד חזק.

המשך בתגובה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בית המקדש של הרוק -המשך'
בית המקדש של הרוק -המשך
23/06/2006 | 14:13
3
ואז הוא שוב עלה עם הלהקה המצוינת שניגנה את הקטעים בצורה מושלמת יחסית להופעה חיה. המלווים שרו את גילמור בלי שמץ פגיעה ביצירה.

על דארק סייד קשה להכביר מילים פשוט לעמוד שם ולנשום את האוויר פנימה ולא לפחד להרגיש. משפחה אחת גדולה עומדת ביחד ושרה את המילים המורכבות והלא פשוטות האלה אל הבמה. המוזיקה הקליפים הקלאסיים שראינו רק בוידאו השעונים שצלצלו פתאום על כל המתחם והביאו את התופים שהביאו את הגיג הגדול בשמיים בביצוע מדהים של זמרת מלאת רגש . באותם רגעים הרגש באמת עמד לצאת משליטה.

ואז MONEY בגרסא ארוכה מלאת גיטרות וחצוצרה מצוינת שהפכה את השיר לחגיגה אדירה. בכל פעם תפסתי את עצמי ואמרתי רוג'ר ווטרס שר את זה כאן מולי . האיש שהמציא וכתב ושר את זה כל כך הרבה פעמים בבית ובדמיון שלי עומד עכשיו מולי מנגן שר , חי את המוזיקה שלו. אפילו שאחרים שרו את המילים במיקרופון הוא שר יחד איתם לעצמו. אוי רוג'ר, כמה כישרון ולב באדם אחד.

כמו בתקליט הכל התחיל להיבנות לקראת הקרשנדו. US AND THEM שיר מהפנט במוסיקה שלו ובמעבר ביו המקצבים, פשוט היתה אוירה מחשמלת באוויר מין צמרמורת קולקטיבית AND AFTER ALL WE ONLY ORDINARY MAN .
ואז המטורף על הדשא המוזיקה הבלוזית שמתחילה לבעבע מתחת לתודעה שלך לקראת הליקוי המלא ALL THAT YOU TOUCH ALL THAT YOU SEE...זה היה שיא מטורף של יצירה שמגיעה לסיומה הגרנדיוזי והנשגב BUT THE SUN IS ECLIPSED BY THE MOON הקהל לא יודע את נפשו , צועקים שורקים מוחאים כף, ובעיקר מרגישים עמוק עמוק , מוצצים את הרגע לזכרון חיים מופלא.

ואז הוא יורד , והקהל בטירוף למרות שאנשים עמדו על הדשא (דשא?) שעות וישבו באוטו עוד כמה שעות אף אחד לא הולך לשום מקום. התחושה היא כאילו כל שיר כל קטע שנקבל הוא מתנה מופלאה שאין לה תחליף.

הוא עולה עם WE DONT NEED NO והצמרמורת מיד חוזרת. כולם ביחד שרים את השיר הזה שהפך עם השנים לקצת מאוס אבל אתמול הוא קיבל משמעות וחיים חדשים כשכל הקהל שר ביחד את ההימנון של דורות שלמים, בקריאה לחופש מחשבתי ליצירה ולסיום האכזריות המדכאת של המערכת הממסדית.
ואחר כך ורה לין הגיעה כולל הצפצוף , קטע קצת הזוי אבל מרגש כשכל הקהל שר יחד איתו, לקראת הפסטיבל האירוני של BRING THE BOYS.. והכל חותר לקראת השיא של COMFTABLY NUMB ביצוע ארוך מושקע מדהים שמשאיר טעם לעוד ועוד, גם הלביורים המיוחדים בפסגת הבמה שפלטו חום של אש אמיתית הוסיפו לתחושה הבורקת.

ואז הכל נדם המוזיקה האורות המסכים עם הקליפים המיוחדים תם ומושלם.
רוג'ר מודה לקהל ואומר: הייתם קהל נהדר , בשבילו זו ודאי עוד הופעה הגם שהיא מיוחדת במיקומה, אבל עבור האנשים הטובים שהיו שם איתי זה היה ערב למזכרת. בכל פעם שנשמע מעתה את השירים האלה יגיע אותו רעד מיוחד עם זכרון מתוק וחם מהלילה היפה והחד פעמי שעבר עלינו אתמול.

SET THE CONTROLS FOR THE HEART OF THE SUN

באהבה

קופ
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'וואו'
וואו
23/06/2006 | 15:11
1
עשה לי צמרמורת לקרוא את מה שכתבת
זה בדיוק מה שאני מרגיש רק לא יכול לתאר במילים

לקרוא את מה שכתבת ריגש אותי שוב כמו ההופעה אתמול
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תודה אח יקר שלי'
תודה אח יקר שלי
23/06/2006 | 16:33
1
לצפיה ב-'נהנתי לקרוא '
נהנתי לקרוא
23/06/2006 | 15:28
ממש הוצאת לי את המילים מהפה...!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אכזבה!- כנסו...'
אכזבה!- כנסו...
23/06/2006 | 04:54
37
5
1. המתחם ללא דשא- עפר ואבנים.
2. הרמקולים- סראונד גרוע.
3. המסכים הצדדים אמורים להראות את המתרחש על הבמה למי שרחוק. 40% מהזמן נראו אפקטים וסרטונים. גם כשהראו את הבמה בקטעי הסולו של הגיטריסט התמקדו רק בגיטרה וכשהוא שר סולו לא הראו אותו בכלל כך שהייתי צריכה לנחש שהוא שר. בסולו של המתופף בפתיחה של TIME לא הראו אותו בכלל.
הרגשתי שרק ווטרס על הבמה. המסכים הצדדים צריכים להראות רק את הבמה וכל משתתפיה ולא סרטונים בשביל זה יש את המרקע האחורי.
4. מיקום לא נוח-פקקים נוראים רק בארבע בבוקר חזרנו.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בקיצור...פריירית ועוד שילמת'
בקיצור...פריירית ועוד שילמת
23/06/2006 | 04:57
2
3
מחיר שמכסה שלוש הופעות מעולות של אמנים ראויים!!!
אני אישית חזיתי זאת מראש...שדה חומוס ועוד במישור לא יכול להפוך למדשאה בחודש אחד....
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מזל שטעית'
מזל שטעית
23/06/2006 | 10:00
1
זה לא היה מישור וגם מי שמרוחק יכל לראות את הבמה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אהא'
אהא
23/06/2006 | 12:39
2
לא יכולת להגיע ואתה מקנא
אז אתה מנסה למצוא תירוצים למה טוב שלא באת
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אויש בולשיט'
אויש בולשיט
23/06/2006 | 05:00
אני מסתכלת על זה בתור חוויה!
אז היה עפר וקצת אבנים.

אז היו פקקים...

פקיים היה ברור שיהיה, ואין דרך להמנע מזה.

אני הייתי באתר ההופעה כבר ב9 בבוקר,
זו חוויה לכל דבר, עם, למרות, ובגלל הכל!:)
אני נהניתי.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'נכון שהניווט היה די גרוע'
נכון שהניווט היה די גרוע
23/06/2006 | 05:02
אבל בתור אחד שעמד די קרוב לבמה נהנתי מאד מכל רגע.
היה מדהים והייתי משלם כפול
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אמממ....'
אמממ....
23/06/2006 | 06:48
1
3
מי שעמד באיזור המרכז של המקום קיבל סאונד מדהים לפנים, בצדדים זה היה פחות טוב.
בקשר לפקקים - ווטרס הזה באמת טמבל שהוא החליט להעביר את ההופעה למקום שלא ערוך לזה בכלל, ובעיקר שוקי וייס וכל מי שהיה לו חלק בזה.
בגללם אלפי אנשים שמעריצים שנים את רוג'ר לא יכלו לראות אותו, או שראו רק את סוף ההופעה - פשוט זלזול במעריצים. לדעתי הוא צריך למסור התנצלות.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לא חשבת על האפשרות לצאת מוקדם יותר?'
לא חשבת על האפשרות לצאת מוקדם יותר?
24/06/2006 | 01:02
4
לצפיה ב-'זו כבר סתם בכיינות'
זו כבר סתם בכיינות
23/06/2006 | 06:55
1
קצת קשה לשלוט במתחם ולגדל בו דשא בלילה
חוץ מזה שזה לא היה בן אבנים זה לא היה לא נוח

היה אחלה סאונד את חולמת

המסכים אמורים להראות את המתרחש בבמה אך הם גם הראו סרטונים מין הסתם כי מדובר בווטרס וזה חלק מהמופע
זו עוד סיבה שהם שם במיוחד בשביל הסרטונים
אי אפשר להביא 10 מסכים אחד בשביל כל  נגן ואחד בשביל סרטונים
אבל אני כן אסכים איתך שהיה צילום גרוע
באמת הצלם דחף את המצלמה רק לגיטרה ולא התמקד מספיק בנגנים ובאמת הייתה עבודת צילום לא משהו
אבל הי זה מופע מי רוצה לראות צילום זה כמו לשלם 375 שקל כדי לראות הופעה של ווטרס בטלוויזיה

וכשמכניסים מעל ל50 אלף איש למקום אחד...יהיו פקקים
דהההה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כן היו פקקים ...'
כן היו פקקים ...
23/06/2006 | 06:58
1

3 וחצי שעות מתל אביב...יצאנו ב 5 והיגענו ב 8.30

אבל....היה מופע ענק עם סאוונד היה נפלא!

גם אלו שעמדו כמוני בשורות הדי אחרונות ההנאה הייתה מושלמת.

שדה תירס? חומוס? מה זה משנה? מי שהתעסק בסלעים ובכל מסביב, בטח לא נהנה.

לדעתי לא הייתה בארץ מופע כזה טוב עד היום, למרות הפקקים והבלגן בפיזור.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מה ההתגשות.'
מה ההתגשות.
23/06/2006 | 07:46
שמעתי את ההופעה ברדיו,זה נשמע כמו תקליט,אני מצפה מההופעה על במה להיות ספונטנית.נראה לי שהפלי בק והסמפלים חגגו שם.מה זה משנה שווטרס היה שם,גם זמר בלתי מוכר בעליל עם כל הטכנולוגיה היה מחכה בדיוק את התקליט.
יותר מידי אנשים שיצאו 4 שעות לפני ההופעה הגיעו אחרי תחילתה,בני משפחתי שהיו במופע חזרו אחרי 05.00 בבוקר,מרוטי עצבים.
חבל.....
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אכזבה זה עניין של ציפיות'
אכזבה זה עניין של ציפיות
23/06/2006 | 08:29
9
1
אני אחת מאותם "זקנים" ( מחר אהיה בת 45, תודה) שהלכו למופע, ולא האמינו שזה קורה להם.

כמעט ולא ראינו, אבל שמענו מצויין. הסאונד היה חלש משחשבנו שצריך להיות, אבל איכותו היתה מצויינת.

אז חלק מהשירה היתה פלייבק, וחלק מהתפקידים הושרו על-ידי אחרים, ובחלק מהשירים שמענו כמה קשה לו להגיע לצלילים הגבוהים - אבל, ראבק, אנחנו בהופעה של רוג'ר ווטרס...

כולנו ידענו שהמתחם לא יהיה עם דשא רך ונעים, בדיוק בגלל זה הבאנו שמיכות וכסאות.

בעניין הפקקים: מי חשב שלא יהיו פקקים היסטריים ? דיברו על זה בלי הפסקה במשך שבוע שלם. לכן הגענו ממש מוקדם באחת בצהריים וחיכינו כמו כולם באווירה וודסטוקית לגמריי שהעלתה חיוך ענק על פנינו, למרות השמש הקופחת.

עשינו חשבון שאם המופע יסתיים ב- 23:30, בטח נגיע הביתה ב- 3 לפנות בוקר - וככה בדיוק היה.

בשורה התחתונה - זה קונצרט הרוק המשובח ביותר והמאורגן ביותר שהיה בישראל.

שוקי וייס, חמי סל, גיורא פורטר, שמיילך - כולם אנשים מקצועיים מאד והם הצליחו להרים הפקה ענקית, שלטעמי האישי אף אחד חוץ מההרכב הזה לא היה מצליח להרים.

את הכרטיס של ההופעה הזאת, אני מוסיפה לכרטיסים של כל ההופעות שהייתי בהן (ובחיי שהייתי בהרבה), ופעם בטח אראה אותו לנכדים שלי
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני איתך.... היה מדהים.'
אני איתך.... היה מדהים.
23/06/2006 | 09:40
2
המוזיקה שהיתה פס הקול של חיי.
אני לא מצפה ממי שלא באמת אוהב את המוזיקה להיות סלחן לזוטות.
הרי ברור שתמיד יהיו פלגמטים שיעדיפו לחפש את חצי הכוס הריקה... וכאן היתה בקושי לגימה ריקה לטעמי.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בטח שמי שהיה בהתחלה נהנה מהסאונד'
בטח שמי שהיה בהתחלה נהנה מהסאונד
23/06/2006 | 15:58
1
מי שהיה מאחור הרגיש בזה. כמה אנשים שעמדו איתי אמרו את זה גם.
אז אם כל הכבוד למי שהיה בהתחלה אין מה להגיב כאן על עניין הסאונד.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לכולם יש זכות להגיב על עניין הסאונד'
לכולם יש זכות להגיב על עניין הסאונד
23/06/2006 | 16:07
שאני מבינה שלא היה מאוזן בכל חלקי המתחם. להערכתי - הבלתי מקצועית - בגלל שהם לא העריכו נכון כמה אנשים יבואו (היינו, יותר מהמצופה). אבל זו רק השערה פרועה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היית שם ולא נפגשנו '
היית שם ולא נפגשנו
23/06/2006 | 09:59
2
קודם כל מזל"ט לך יקירתי , אחלה מתנת יומולדת קיבלת, לא
אשרייך שהגעת באחת, אני יצאתי עם השרוך מגבעתיים בערך ב-16:15, וכשהגענו ישר לתחילת החימום, בערך ב- 18:30, הרגשנו ממש ממוזלים מאוד , בהשוואה לאלה שהשתרכו בפקקי הענק אחרינו...
דווקא החזרה הלכה יותר מהר וב- 1:45 כבר היינו בבית...

לגבי המופע - ללא ספק חווייה אדירה. גם אם הרבה יותר נח לשבת בבית על כורסה נוחה  מול המערכת והרמקולים לא הייתי מחמיץ הזדמנות כזו.
אפילו השרוך, שהתקשה בעמידה ממושכת על הרגליים ורטן קלות פה ושם יצא מרוצה .
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תאר לעצמך...'
תאר לעצמך...
23/06/2006 | 12:19
1
ואני דווקא חיפשתי אותך בעניין אחר (אבל אתה לא מתחבר למסנג'ר).

איך הצלחתם להגיע הביתה כל כך מוקדם ?

השרוך מבין שזכה לחוויה של once in alifetime?

דרך אגב, אני יודעת בדיוק מה צריך להיות המופע הבא ששוקי וייס יביא ארצה - רוצה לבוא איתנו ?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'talk to me...'
talk to me...
23/06/2006 | 12:35
לרוב המסנג'ר דווקא כן פעיל, אבל אשלח במסר גם מספרי .

השרוך מבין טוב מאוד, והתעורר לפני כרבע שעה עם חיוך מרוח ...
אבל אולי אצלו זה לא "פעם בחיים" - אמנם ווטרס לא בן 18 אבל השרוך דווקא כן .

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך '
מסכימה איתך
23/06/2006 | 10:55
1
אחד הערבים המאושרים בחיי.
אפילו הפקק בדרך היה חלק מן החוויה.
מבחינתי חשתי אתמול קצת ב"מעמד הר סיני"
היה מעולהההההההה!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'רק ביציאה מהחניייה'
רק ביציאה מהחניייה
24/06/2006 | 00:58
יצא לי לשמוע את הצד האפל, החומה חלק ראשון ופעמיים את הפיינאל קאט (שבעניי הוא הטוב ביותר).
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'דבר ראשון מזל"ט!'
דבר ראשון מזל"ט!
23/06/2006 | 19:11
דבר שני נשמע כאילו היית בעוד הופעות של הפלויד? או שאני טועה?
אם כן, אני בטוח שאנשים פה ישמחו לקבל מידע וחוויות על הופעות אלו(אם היו).

:)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הופעה מדהימה -אבל הפקה ישראלית'
הופעה מדהימה -אבל הפקה ישראלית
23/06/2006 | 09:52
1
הסאונד היה מדהים-חווית הסאונד הייתה מושלמת.

אבל כל עניין ההפקה גרוע -לא יושעים אצלינו איך להתארגן בשביל לקלוט 55,000 איש - יצאתי ב 17:00  מראשל"צ- הגעתי למופע ב 8:30
והדרך בחזרה שעתיי וחצי עד ת"א.

ההסעות חזרה לחניונים היו על הפנים -כולם ישבו באוטובוסים (שלא היו מסומנים ובעצם אף אחד לא היה בטוח שהאוטובוס מביא אותו לחניון). האוטובוסים לא יכלו לזוז , האנשים באוטובוס שבסוף התייאשו  - עשו את הדרך הארוכה לחניון ברגל.

כשכבר הגיעו לחניון מסתבר שאין שום סימונים בחניון וראיתי עשרות אנשים שאין להם מושג איך למצוא את הרכב.

בנוסף חוסר הקליטה הסלולרית באזור  , תקע את כולם ולא הייתה אפשרות לתקשר ולמצוא אחד את השני - מי שאיבד את החברים שלו באזור (והיו הרבה כאלו) היה נואש...

בקיצור רוג'ר -מוזיקאי ענק ,הופעה גדולה - רק מה תמיד אנחנו צריכים את התזכורת שאנחנו בישראל ולקבל את חוסר האירגון הזה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'טוב, הבלאגן עם הסלולריים היה'
טוב, הבלאגן עם הסלולריים היה
23/06/2006 | 13:41
החסרון היחיד בכך שההופעה לא היתה בחסות של חברה סלולרית כלשהי

(ובכל זאת, הופעת Sold-Out בפריפריה ללא חסות של חברה סלולרית גדולה? מרשים ביותר)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'גם בוודסטוק התנאים היו גרועים..'
גם בוודסטוק התנאים היו גרועים..
23/06/2006 | 10:46
הסאונד לא היה הכי טוב בעולםף
לפעמים שמעו גיטרה אחת יותר ואחת פחות,

אבל תזכרי ששם היו חצי מיליון אנשים,
ופה רק 50 אלף...

ווודסטוק בעייני שינה המון דברים.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'שום אכזבה'
שום אכזבה
23/06/2006 | 10:52
אני לא מבינה למה תמיד אחרי אירוע גדול אנשים צריכים לחטט בדברים הרעים
ההופעה הייתה מצויינת!
ברור שהיה פקקים, מה ציפית? ראית את כמות המכוניות?
גם אם היו עושים את ההופעה בפארק הירקון כמות הפקקים הייתה זהה אם לא יותר גרועה

ההופעה הייתה מצויינת ונהנתי כמו שמזמן לא נהנתי
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הדבר ה יחיד שבאמת אכזב אותי'
הדבר ה יחיד שבאמת אכזב אותי
23/06/2006 | 11:00
4
2
היה הקהל....כן. הקהל הישראלי- הבהמתי כתמיד, שלא חושב על אף אחד מלבד על עצמו שמתפרע ומסתמם ואז הורס לכולם, שיושב ולוקח לעצמו את כל המקום למרות שאנשים יודעים שזה תופס לאחרים את המקום, ולא תוכל להיות תנועה עם הישיבה.
הקהל הישראלי מבייש אותי. כן זאת הצהרה קשה אבל זה נכון.. ובאמת שכמעט נהרסה לי החוויה בגללו, אבל ווטרס הצליח בכל זאת לרגש אותי עד שנשכח מה קרה לפני כן.אבל לא נסלח.
אני מעדיפה ללכת למופע היסטורי בחו"ל, אומנם הוא לא יחשב להיסטוריה ישראלית אבל לפחות האנשים יהיו מתורבתים ולא חייתיים.  אז כן הייתי עם המשוגעים מקדימה, זה לא אומר שטיפת הנימוס האחרונה צריכה להשטף ולהזרק לים.

רוג'ר ווטרס בא מסיבות פוליטיות. נו ברור למה ציפיתם?! הבחור העביר את המופע הגדול בארץ למקום שכוח אל בגלל סיבות פוליטיות, נראה לכם באמת שהוא לא היה שוטף אנשים במסרים?! זה הקטע שלו, מאז ומעולם. אני לא מצדיקה אותו, אבל וואלה נשכח, ההופעה פשוט הייתה שווה את זה, והמסרים שלו? כנראה שהוא ילך לקבר עם אותה דעה, טפשית, ילדותית, נאיבית וחסרת כל בסיס אמיתי. רוג'ר לא חי את המציאות הישראלית הוא קורא אותה בעתונים בינלאומיים. גם אני מאמינה בשלום-הלוואי והוא יגיע יום אחד, אבל יש גבול לתמימות הזו..אף אחד לא חף מפשע. כולם כובשים גם העם הבריטי וגם האמריקאי, גם הפלשטינאים וגם הישראליים, בני אדם הם זן נדיר ודפוק בשכל. היה שם משפט באחד הקטעים -death is a good solution, no men-no probelm
לא במילים האלה בדיוק אבל המסר הובן. נו שיהיה לו לבריאות, אני נהנתי מהשואו, הוא היה היסטרי לחלוטין, הגוף רעד, והצלילים התנגנו וחדרו לנשמה. היה טוב וטוב שהיה, לחלוטין היסטורי,, אז די לעשות את עצמנו מסכנים, אם הוא לא היה רוצה, הוא לא היה פה, הוא לא בשלב הזה בקריירה שבו הוא צריך להתחנן להופעות,...אז בואו נגיד תודה, ונעריך.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'באירופה הקהל לא צורך סמים'
באירופה הקהל לא צורך סמים
23/06/2006 | 12:30
1
1
זה עניין ידוע. גם במופעי רוק בארה"ב ובדרום אמריקה, אנשים לא מעשנים גראס, יושבים יפה על כסאות ולא דוחפים בכלל.

לא נעים לי לגלות לך, אבל במקומות אחרים בעולם מתנהגים בבהמיות גדולה יותר, בהרבה פחות נימוס וכמות הסמים גדולה פי מאה.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'המשפט הוא ציטוט של יוזף סטאלין.'
המשפט הוא ציטוט של יוזף סטאלין.
זה היה חלק מהוידאו ארט ב-The Fletcher Memorial Home
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
23/06/2006 | 18:41
את המשפט "שיושב ולוקח לעצמו את כל המקום למרות שאנשים יודעים שזה תופס לאחרים את המקום, ולא תוכל להיות תנועה עם הישיבה."

אם הכוונה לבמהלך ההופעה עצמה,אני מבינה למה זה מציק וממרמר. אם הכוונה ללפני כן-צריך לזכור שאנשים נכנסו לשם יותר מ-4 שעות לפני כן,וודאי לא ציפית שהם יעמדו במשך כל הזמן הזה כשלא ממש הייתה צפיפות מהגיהנום מסביבם...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היה ענק!'
היה ענק!
23/06/2006 | 11:09
1
הסאונד היה מצויין
פעם ראשונה שאני הולך להופעה ונהנה מסאונד מצויין ואפילו לא יוצא עם כאב אוזניים.
זה הסאונד הכי טוב שהיה אי פעם בהופעה בארץ.

רוג'ר ווטרס היה מצויין
והגיטריסט קילימנסרו או איך שקוראים לו היה גם מצויין ונכנס לנעלי גילמור בצורה מצויינת (למרות שאף פעם לא יוכלו להחליף את גילמור)

בחיים שלי לא נהניתי ככה, חיכיתי לזה מגיל 4
וזה היה שווה כל שקל מהכרטיס!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'זה לא יכול להיות הסאונד הכי טוב'
זה לא יכול להיות הסאונד הכי טוב
23/06/2006 | 17:33
שהיה בהופעה בארץ, כיוון שסאונד בחוץ לא יכול להשתוות לסאונד בתוך אולם.

והסאונד היה טוב רק למי שהיה קרוב לבמה
בשאר המקומות היה חלש והבאלאנס היה גרוע למי שעמד קצת בצד.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אכזבה-אבל לא רק מהסיבות שלך'
אכזבה-אבל לא רק מהסיבות שלך
23/06/2006 | 11:31
1.הסאונד היה טוב, אבל חלש מאוד.
שמעו את המסויקה ואת השירה והליווי, אבל שמעו חזק יותר את הקהל.
אני ישבתי גם מאחור, שם ישבו והקשיבו, והמוסיקה נשמעה חלש, ועמדתי גם קצת למטה יותר ושם כולם שרו ולא שמעתי את המוסיקה.
הסינכרון של אנשי הקול לא היה מושלם,ולעיתים גם האפקטים של הסראונד הפריעו למוסיקה.
2.מסכים איתך לגבי המסכים.
הוידאו ארט היה מצוין, אבל הראו פחות מדי את הבמה והמסכים בצדדים היו נמוכים מדי.
3.בחירת השירים החצי הראשון הייתה גרועה.
היו שירים כמעט רק שקטים, ולמרות ששירים של הפלויד זה לא סתם"שירים שקטים" זה לא עזר לי במיוחד להתעורר אחרי יום עבודה ארוך ועמידה ארוכה בפקקים, וגם לא להכניס אותי ממש לאוירה(אבל זה כבר תוצאה של בחירת השירים+ווליום נמוך).
4.מחירים.
המחירים של האוכל היוגבוהים מדי. על ההמבורגר המאפן של זוגלובק שבסופר מוכרים אותו ב10 ש"ח לקחו אתמול 20.
אבל ככה זה תמיד באירועים כאלה...

*לא מבין את ההערות והטענות על משטח ישיבה והתנועה.
משטח הישיבה היה בסדר גמור לטעמי, גם אם לא טרחו ליטוע שם דשא שירכך את המגע של הקרקע עם ישבני הענוג.
ואגב, נקודה למחשבה-יש לא מעט אנשים אלרגים לדשא(כמוני), אולי זה גם היה שיקול של ההפקה?
לגבי התנועה, אין מה לעשות, בכל מקום שיגיעו אליו 55,000 איש יהיו פקקים,גם בהופעה של דפש בפארק יהיו פקקים.
אני לקחתי את זה מראש כחלק מהחויה,צריך להתאמץ קצת בשביל לראות את הדבר הכי קרוב לדבר האמיתי-להקת הפינק פלויד.
ובכלל,כל פעם שתתבאסו על דבר X או דבר Y בהופעה,תחשבו על זה-אתמול ראיתם חתיכת היסטוריה מוסיקלית!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אנשים תפסיקו לקטר!!! '
אנשים תפסיקו לקטר!!!
23/06/2006 | 11:49
1
לא רציתם לבוא לא הייתם חייבים.
באתם, קחו את זה בתור חוויה, גם הפקקים, המחירים המוגזמים והעובדה "המזעזעת" שהתחת כאב מאבן וחצי .
אני אישית מאוד נהנתי מההופעה אני לא יכולה לתאר כמה! והפקקים ולחזור הבייתה לקראת 4-5 היה שווה את זה . וגם לשבת קצת על החול היה שווה את זה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אפשר לבקש לראות במה ב 375 ש"ח??'
אפשר לבקש לראות במה ב 375 ש"ח??
23/06/2006 | 13:41
1
לצפיה ב-'את צודקת בהכל'
את צודקת בהכל
23/06/2006 | 13:56
אבל בכל זאת
היה אדיר!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'באמת חבל'
באמת חבל
23/06/2006 | 15:42
חוסר הדשא על המתחם היה פשוט נוראיי. כל כך הציק לי שבגלל שלא היה דשא לא הייתי יכול ל... ל... שום דבר.
מה זה בכלל מפריע??????

הרמקוליים היו מצויינים ואיך שהאפקטים באו מאחורה וכל הקהל הסתובב!!
ואין צורך להבתכיין על כל דבר נוסף
אני חושב שהיה מושלם
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'נו יופי'
נו יופי
23/06/2006 | 16:59
1. אני לא מבינה- מה ציפית- היה ידוע וברור מראש שההופעה נערכת בשדה בנווה שלום, ולא בפארק הירקון.
2. מה? הסאונד היה מטורף,על מה את מדברת?
3. לא חייבים להראות אותו כל הזמן. הקליפים והסרטונים היו חלק בלתי נפרד מההופעה ולדעתי זה הוסיף לה עומק ורגש. מאוד בטעם.
4. ע"ע 1.מי שלא התאים לו,היה יכול לבטל ולקבל את הכסף בחזרה בלי בעיות. אני לא מסכימה עם ההחלטה שלו ושל ההפקה,ויש לי ביקורת ל זה אבל שוב-באתי להופעה בידיעה מלאה לגבי המקום ומה שעלול לחכות לנו שם,ולכן גם לא התאכזבתי. לדעתי ההופעה הייתה כל כך מעולה,שפשוט היה שווה לעבור את כל היום בשביל זה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'דווקא גם בהדרן'
דווקא גם בהדרן
23/06/2006 | 15:29
הייתה פוליטיקה. שהוא צעק "BRING THE BOYS BACK HOME!"...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הקהל (טוב,חלק ממנו)'
הקהל (טוב,חלק ממנו)
23/06/2006 | 15:25
1
1
באמת שהיה מדהים והכל.
מה שהפריע לי,בחלק מהמופע עד שזזתי קצת,זה הקהל.
יש אנשים שחושבים שהם באו לעמוד בתור לאיזו מסיבה ובמקום לעמוד ולראות את המופע עסוקים בלהידחס ולדחוף.
עצבן אותי במיוחד בנאדם אחד שהוא וזוגתו הביאו כסאות מתקפלים,דבר נחמד לאללה בשביל הזמן שלפני המופע,רק שאותו אגואיסט לא חשב שזה יהיה נחמד אם הוא יקפל אותם בזמן המופע !#%
במשך כל המופע הדפקט השאיר את אותם שני כסאות וגם כשביקשנו ממנו יפה שיקפל אותם סירב וזה היה כל כך תקוע שם ומה זה הפריע .... מילא .. שירקב..

חחח ובקשר לסמים כמובן שהיה מלא אבל הכי מצחיק היה כשכמה חברה לידי דפקו באנג ובאמת,תוך עשרים שניות פתאום חוצה אותנו ניצב מחוז ירושלים ועוד קצין במשטרה :))
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'גם אותי אותו אדם עיצבן '
גם אותי אותו אדם עיצבן
24/06/2006 | 01:42
2
ליד המנוף השמאלי, באמצע כל האנשים הוא מחליט שאשתו צריכה לשבת.
ועוד בחוצפה חוסם לאנשים אחרים את הדרך כאשר ניסו לעבור אותו.

מעבר לזה, מעל ומעבר.
לא האמנתי שאני אזכה לראות את זה קורה ועוד כאן, בארץ הקטנה שלנו, רוג'ר ווטרס על במה מבצע את האלבום המדהים, DSOTM.
פשוט חוויה שלא אשכח לעולם.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'פשוט מדהים!'
פשוט מדהים!
23/06/2006 | 15:26
קודם כול המון תודה לשירה(חרטושה)
ולסלע וגם  על חברה טרמפ ומוזיקה פשוט נפלאה(!!!) באוטו בדרך למופע, בזכותה כול הפקקים היו כמעט ולא מורגשים!!
אין אני סוגדת לך:]
טוב ועכשיו למופע.
עד שהוא לא פתח את המופע לא האמנתי שזה באמת הולך לקרות, ואז קלטתי רוגר ווטרס בישראל וזו הולכת להיות הופעה מטורפת..
אין לי מילים, גדול!!! הייתי בין שני מתחמי ויפים מול הבמה, ראיתי לא הכי טוב אבל לא נורא, האווירה הייתה חמה ומטורפת, לא היו דחיפות בקהל..כולם שרו:]
היתרגשתי נורא כמעט בכול השירים, ביצועים טובים, אהבתי את הקול ושירה של גטריסט עם התלתלים:] הכי הכי היתרגשתי ב
  Set The controls for the heart Of the sun , shine on, time
ובכלל כול אלבום דארק סייד, MOTHER,PERFECt SENCE וויש יו, ממש אהבתי את
The fletcher Memorial Home! ואת כול הדרן כמובן!!!מדהים!
אפקטים נהדרים וסאונד..
הספקתי לקנות חולצה למזכרת:]]
דרך חזרה הייתה די סבל, בהתחלה החזיקו אותנו באוטובוס, ואז הבנו שהרבה יותר מהר יהיה ללכת ברגל. אחרי זה חיפשנו פול זמן את המכונית, אבל איזה אושר היה כשמצאנו אותה:]
חיסרון בולט הוא שלא הייתה קליטה בפלאפונים.
הגעתי הביתה ב4 בבוקר חצי ישנה:]
טוב, היתגשם לי חלום!  חוויה לכול החיים!! תודה רוג'ר!

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חוויות מההופעה:'
חוויות מההופעה:
23/06/2006 | 15:31
יצאתי מהבית בשעה 13:15 לכיוון הרכבת לתל אביב הגעתי לתל אביב ב-15:30 והלכתי לחפש את מסוף טרום טיסה של אל על לנקודת ההסעה המאורגנת של "בדרך שלך", הייתי עם אח שלי וחיכינו להסעה שלא הגיעה, היה בלאגן כזה של אנשים שלא היו להם כרטיסים להסעה כמונו כי הם הזמינו בפקס דרך האינטרנט והיו רק 4 אוטבוסים בשעה בחצי!!! מחדל רציני!!!
היו אנשים שחיכו לאוטבוס שהובטח בשעה  15:00!!!
כל שעה שעברה התווספו עוד אנשים, עד שהגיע הנס שלי ושל אח שלי, נהג מונית אחד עצר ושאל מי רוצה הסעה לנווה שלום, בלי להסס משכתי את אח שלי למונית שילמתי 160 שקל לשנינו העיקר שנגיע!!!
עלו עוד 2 אנשים מתל אביב למונית וכך יצאנו ב-17:30 הגענו לשם עם כל הפקקים ועבירות תנועה של הנהג בשמונה בדיוק!!!
הנהג אמנם "עשה עלינו קופה" אבל לפחות הגענו!!!
חיכינו עד התחלת ההופעה פילסנו את הדרך לבמה ועמדנו ממנה במרחק מטרים ספורים, אנחנו אנשים נמוכים ורזים ובגלל זה היה לנו יתרון!!!
ראינו שם אנשים שהתמסטלו...אדם אחד מסטול שלבש חולצה של ווסטוק!!!
וזקנים המומים שלא האמינו שהם שם!!!
ההופעה הייתה מדהימה, את הבמה ראינו לפרקים, הבאתי משקפת כך שראיתי מקרוב את הפרצופים שווטרס עושה...
היו קטעים שהיו לי דמעות בעיניים במיוחד בשיר שראו על המסכים את הגלקסיות והכוכבים SHYCD, בכבשים כל הקהל סביבי עשה "מממממהההה"....
כולם צרחו את המילים כשהצד האפל התחיל וראו את התמונה של הירח במסכים חיפשתי את הירח בשמיים והוא לא היה!!! מוזר!!!
בשיר "זמן "וכסף" התחרפנתי לגמרי התחלתי לקפוץ כמו מטורפת!!! וגם "בחומה", האפקטים של האש והזיקוקים היו אדירים...
כשההופעה נגמרה פגשנו את חבר של אח שלי והלכנו לחנייה ברגל...
הגענו בחמש וחצי בבוקר הביתה עייפים אך מרוצים!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היה אדיר'
היה אדיר
23/06/2006 | 15:34
9
3
הביצוע לדארק סייד, הקטעים מהחומה (חוץ מ-Bring the Boys Back Home שהיה רועש מדי), קטעים מ-WYWH והכי טוב Set the Controls. את Sheep פחות אהבתי, הייתי מעדיף שיבצע את Dogs או Pigs. הסאונד היה חזק מדי בשיר הזה עד שהתכופפתי בין האנשים (וגם כי כאבו לי הרגליים). קטעי הסולו שלו (שכוללים את הפיינל קטא) היו משעממים נורא וזכו לקיתונות של בוז מצדי (במיוחד המחוות הפוליטיות).
העברת המופע לנווה שלום הייתה מיותרת ומשפילה - אני עוד החלצתי להגיע ב-2 וחצי הביתה, אחרים נתקעו בפקקים והגיעו ב-4 בבוקר. מופעי החימום היו דווקא די בסדר, מיכה שטרית היה מאוד טוב, דייויד ברוזה גיטריסט אדיר אבל משך את זה יותר מדי. משינה היוו הפתעה טובה.
כל הקטע הפוליטי הזה עיצבן אותי, אנשים באו כדי ליהנות והוא מתחיל לדבר ולא סותם את הפה על פוליטיקה וכמה נוראה חומת ההפרדה. כאילו שהוא מבין, כאילו שהוא חי פה. עדיף שישתוק במקרה כזה. גם גילמור והפלוידים האחרים כנראה תומכים בדעה שלו, אבל להם יש לפחות שכל לא לומר כלום. אני רק מקווה שצו המעצר יצא נגדו, זה יהיה מצחיק. זה יחזיר לו קצת על ה"מחווה" לכבודנו. צריך להגיש תביעה משותפת נגד תושבי נווה שלום בגלל העברת המופע למקום האידיוטי הזה שלהם. נקווה שהם סבלו מהרעש של המופע, זה לפחות ילמד אותם לקח לא לדחוף את האף שלהם (Don't MEDDLE).
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ואני מאוד מקווה שתושבי נווה שלום'
ואני מאוד מקווה שתושבי נווה שלום
23/06/2006 | 15:45
7
2
נהנו מהמופע, שלא לדבר על הפרסום חינם שקיבלו ממנו.

ההחלטה להעביר את המופע לנווה שלום היתה של ווטרס בלבד. דבריך כלפי התושבים במקום מריחים לי כגזענות. ביום אחר, אולי הייתי מוחקת את ההודעה, בשל כך (תפוז אוסרים על התבטאויות גזעניות).

אשמח לראות מופעים בנווה שלום גם בעתיד - אם התושבים יהיו מוכנים לוותר על שדות החומוס שלהם, ואם יתגברו על הבעיות הלוגיסטיות הכרוכות בהגעה למקום.

אגב, דייויד גילמור הופיע בהפגנות בתמיכה בוענונו. וניק מייסון הקליט שיר אנטי-ישראלי באחד מאלבומי הסולו שלו. נכון שהשיר לא באמת שלו, והוא לא כתב אותו, אבל הוא חתום עליו. ווטרס הוא חתלתול לעומתם.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מבחינת מקום, המקום מעולה...'
מבחינת מקום, המקום מעולה...
23/06/2006 | 15:55
3
אולי לארגן מעט שיפוע למען אלה שעומדים מאחור.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'זה לא גזענות'
זה לא גזענות
23/06/2006 | 18:47
5
2
אין לי בעיה שיישוב כלשהו יוקם במטרה לסמל דו-קיום, אבל מעצבן אותי שהם פנו לווטרס להעביר את המקום אליהם במחאה נגד גדר ההפרדה. אף מילה לא הוזכרה בנוגע לטרור. זה מה שמעצבן אותי, אז כעונש אני מאחל להם את מה שכתבתי.
לא ידעתי שגם הפלוידים האחרים התבטאו נגד ישראל. נקווה שלפחות אכפת להם מהשועלים.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הם לא פנו אליו'
הם לא פנו אליו
23/06/2006 | 18:53
4
2
היתה פניה אליו מגורמים פלסטיניים שבקשו ממנו לבטל את המופע. הוא סרב. על נווה שלום הוא שמע לפני שנים, אולי משוקי ווייס אפילו. ווטרס היה זה שהחליט להעביר את המופע לשם.

צר לי, אבל ההתבטאות שלך לגבי "ללמד אותם לא לדחוף את האף שלהם" מזכירה לי תקופות אפלות בהיסטוריה, בהן דברים אלו הופנו כלפינו, היהודים. דבריך בהודעה הנוכחית רק מחזקים את הרושם הזה: "בתור עונש"....

מעבר לכך, אני מציעה שאם אתה רוצה להמשיך את השיחה איתי, נעשה זאת במסרים.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני אסביר לך'
אני אסביר לך
23/06/2006 | 18:58
2
2
ההתבטאויות האלה אולי מזכירות לך תקופות אפלות, אבל הפניה שלי היא לא רק כלפי התושבים הערבים שם. היא גם כלפי התושבים היהודים שם. התייחסתי במידה שווה כלפי התושבים היהודים והערבים שם. גם היהודים וגם הערבים שם מעצבנים אותי מאוד וב-ynet איחלתי להם דברים שאני לא אזכיר כא - אבל במידה שווה.
אפשר לומר להיפך, שדווקא היהודים שם מעצבנים אותי יותר.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'זה לא משנה'
זה לא משנה
23/06/2006 | 19:17
1
2
אתה רואה אותם כ"הם" - זרים, שונים, מאיימים. כך בדיוק התייחסו ליהודים בגולה.

אולי כדאי שתאזין לשיר Us and Them? גם אם הוא פשטני - כמו שירים "פוליטיים" רבים של ווטרס, יש בו עדיין גרעין של אמת.

ומעבר לכך, מדוע שלא תבקר במקום, תכיר את האנשים? אם הם לא יהיו זרים לך, לא תתבטא יותר באלימות כלפיהם - גם אם לא תסכים עם דעותיהם ואורח חייהם.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'"זרים, שונים, מאיימים"'
"זרים, שונים, מאיימים"
23/06/2006 | 20:52
3
הם לא עם אחר (חלק מהם כן), הם קבוצה שמעצבנת אותי. אני לא מסכים עם הדעות שלהם ואני יוצא נגדם "באלימות" כי בגללם ווטרס העביר את המופע. גם אם הם לא ביקשו ממנו, כל העסק הזה הוא יחצ"נות פוליטית-כלכלית שבמרכזה עומד גרעין של אידיאולוגיה שאני לא מסכים איתו. העסק הזה גרם גם להרבה טרטור, פקקים, הפסד כספי של דלק - דבר אחד מוביל לאחר. ווטרס ניסה לקדם את נווה שלום - עכשיו, כשרואים שזה היה מיותר - אני שופך עליהם קיתונות של זעם (וגם בוז).
פינק פלויד >>
לצפיה ב-' לציף'
לציף
24/06/2006 | 03:17
1
לצפיה ב-'מה כואב לשדרני הרדיו,'
מה כואב לשדרני הרדיו,
23/06/2006 | 16:09
2
לעיתונאים ולכותבי הטוקבקים ברשת שרוג'ר ווטרס מביע את דעותיו הפוליטיות? מה, הם ציפו שהוא יעלה עם חולצה כתומה, רובה ויפרט מדוע הוא מאמין ברעיון ארץ ישראל השלמה? הרי אם הוא היה עושה כך גם אז הייתה ביקורת...

דעותיו ידועות וכל אדם שמאזין לשיריו מספיק זמן אמור להבין את זה.
אני שמח שהוא לא עלה על במה בת"א, שר את מיטב הלהיטים ועשה מוזיקה נטו למען הנאת הקהל.
עם כל הפקקים והבעיות אני מרוצה מהרעיון שהיה מאחורי ההופעה ומקווה שכל אותם אנשים שהתמרמרו פה לפני ההופעה על כל מה שפירטתי לא באו ועכשיו הם יושבים בבית ומקללים את עצמם. לרוג'ר ווטרס, כמו לכל אדם, הזכות להחזיק בדעות פוליטיות ואם הוא מעוניין בכך גם להתבטא.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בעצם הניצב ההוא נראה לי היה'
בעצם הניצב ההוא נראה לי היה
23/06/2006 | 15:42
1
מפקד משטרת התנועה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'....'
....
23/06/2006 | 15:52
2
2
הגעתי להופעה עם ידידה באוטו.
בדיוק בירידה מכביש שלוש לכיון נווה שלום, ראינו את נועם(afon) רץ לכיווננו וצועק "קח ואתי טרמפ בבקשה! אני מתחנן!"
סתם לא, הוא לא התחנן, אבל לקחתי אותו ועוד שניים מחבריו.
הורדנו אותם ובנתיים החנתי את האוטו קרוב לאזור המופע- היתה השקעה בהכנת החניונים, אך לא יותר מדי, קצת לא מסודר אבל היה בסדר.
ואז המשכנו לעבר שער 1- מפגש פורום פינק פלויד בשעה אחת שער אחד.
היו להפתעתי שתי הפתעות:
1. היו יחסית המון אנשים לשעה מוקדםת זו. לא ציפיתי לכל כך הרבה אנשים כל כך מוקדם.
2. לא הרבה הגיעו לשער 1 להפגש, וקצת חבל,לא נורא.
כשהגענו לשער 1 והבנו שיש יותר מדי שמש, נטלי ונועם הלכו לפלח כחול כזה, גדר כדי שנוכל להקים סככה מפני השמש עם הסמיכה שהיתה.
אחרי שהקמנו את המחסה, ציף ואבקי ובן דודו(?), ללא בלונים- שראיתי אותם עפים דקות לפני שהם הגיעו.
ומאז ועד המופע ישבנו שם במחצית הצל עד השעה 16:00 בערך.
בדרך הגיע גם צנעצני, אלינור מגל גל ואורי.
בסביבות השעה 16:00 הלכתי לאוטו כדי לשים שם דברים לא נחוצים, והתיישבנו באוטו איזה חצי שעה שעה בקור של המזגן, קצת להתרענן לפני ההופעה.
כשחזרנו בדיוק פתחו את השערים.
אז נעמדו כדקה ונכנסנו פנימה.
בטח יש פה כמה אנשים, שראיתי אותם שרצו את הריצה של החיים שלהם בדקות הראשונות כשפתחו את השערים - מטורפים.
נכנסו פנימה, והחלטנו שלא ננסה להדחס כי גם היינו צריכחם להפגש עם אחים שלי יותר מאוחר.
אז הלכנו לדוכן של החולצות והדיסקים, ראינו, התרשמנו, והחלטנו שנחזור לשם בסוף ההופעה.
ואז התקדמנו לכיוון איזור הבמה.
התיישבנו בדיוק מתחת לרמקולים התלויים הימניים.
מקום מעולה!
לא רחוק מדי
מקום בדיוק בשביל הסאונד המעולה שהיה בהופעה.
כשהעה הפכה להיות כבר 7 - 8 התחלתי לדוג לאחים שלי, שהיו תקועים בפקקים בדרך.
בסופו של דבר אחי הצליח להשחיל את עצמו אליי. והאח השני נשאר מאחור.
היינו במקום ההוא עד להפסקה.
ואז עשינו טעות
היינו צמאים אז יצאנו החוצה כדי לקנות מים.
עד שיצאנו וקנינו, שמענו את דפיקות הלב, אז תחלנו להכנס פנימה, וראינו שזה לא הולך כל כך טוב- גם בגלל שהיה די תפוף כבר, וגם בגלל המבוגרים שהיו שם, שלא סבלו את החוצפה הזאת לדבריהם.
אז נשארנו במקום פחות טוב, מבחינת הסאונד בגלל הדיליי וגם בגלל האנשים -
מי מנסה לעזאזל לשיר את GGITS!?!?!?!
הוא כל כך הרס לי את זה...
והאמת לא רק את זה, כל מיני שירים, אוף!
אחר כך, הלכנו לאכול להרגע.
ואז נפגשתי עם אחי השני - והוא יצא לדרכו הביתה(היתה לו דרך ארוכה ללכת עד לאוטו, הוא פשוט עזב את האוטו במקום כלשהו והתחיל ללכת באמצע כל הפקקים).
אני בנתיים השתכנעתי מחבר שהמחירים של החולצות  לא כאלה בשמיים, אז הלכתי לקנות לי מזכרת.
כשעמדתי בין כל ההמולה, פגשתי את אבקי שביקש ממני לקנות לו חולצה גם.
אחרי איזה 10 דקות בתור, הצלחתי להגיע למבוקשי.
נתתי למוכרת 200 החזירה לי 50
נתתי לאבקי את ה50 והוא החזיר לי 20.
אז אבקי! בפעם הבאה שאני רואה אותך, אני רוצה את ה5 שקל שלי בחזרה!!!

משם, הדרך נהייתה מגעילה הביתה, נעמדנו איזה שעתיים וחצי בפקקים ועוד איזה חצי שעה שעה נסיעה הביתה.
אז נסכם בכמה נקודות:

פלוסים:
+ הסאונד היה מעולה!
+ ווטרס לא איכזב עם הקול שלו כמו בperfect sence או fletcher memorial שבאחד השירים האלה הוא נראה כאילו הוא עומד להתאלף.
+ לפגוש כמה מהאנשים מפה היה נחמד ביותר!
+ לראות את ווטרס ולהגשים חלק מהחלום....
+ אני ציפיתי ליותר תגובות שמאלניות מצדו של ווטרס, אבל הופתעתי לטובה כשהו לא דיבר יותר מדי על שלום ושיט. ועל זה מגיע לו 'צלש"ון'

מינוסים:
- חוסר ארגון של ההפקה בעניין הדרכים.
- מחירים מופקעים של המים בתוך המתחם.
- סאונד לא טוב במקומות מסויימים.
- הופעות החימום:
עם כל הכבוד שלי למשינה(ואין בכלל כבוד), לא היה מגיע להם להיות שם.
ובכללי ההופעות היו מעצבנות מתישות.
ועם כל הכבוד לדיויד ברוזה, ופה יש כבוד, היה משעמם, ובחיים אל תנסה להיות מעניין מול קהל כזה.
-היה חסר קצת פירוטכניקה.
היו קטעים שכל כך מגיע שם איזה זיקוק או שניים שיעצים את עליית השיא והמתח בשיר או משו. חבל.

כמה דברים חשבבים אחרונים:
** זה שכל הקהל ואחות התעצבן על זה שמאחרים בכמה דקות את המופע זה ממש מעצבן.
אם אתם הייתם תקועים בפקקים, כשאתם יודעים שבעוד חמש דקות ווטרס עולה לנגן הייתי ממש מתעצבנים.
אז עוד חמש דקות סבלנות לא הורגות אף אחד!
** ציף! את אדם מדהים.
קחי קצת מנוחה, תרגעי, אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב, כי את מול לא נראית כל כך טוב. ):
אני מקווה שנהנת ציף!
**

טוב, אני מקווה שכולם נהנו!
כי אני נהנתי.
ובשנה הבאה עם פינק פלויד הבנויה?
או לפחות רק גילמור גדול על במה קטנה :)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לגבי הפקקים'
לגבי הפקקים
23/06/2006 | 16:11
1
1
אמרו לאנשים לבוא יותר מוקדם!
אני צריך לסבול איחור של המופע כי יש אנשים שלא מקשיבים?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ונגיד'
ונגיד
23/06/2006 | 16:44
1
שאתה אדם שעובד?
ולא נתנו לך חופשה אתמול???
במקרה הזה אחי היה אתמול והם יכלו לצאת רק ב5 וחצי.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ח השמן מהכתבה על ההופעה ברוץ 10'
ח השמן מהכתבה על ההופעה ברוץ 10
23/06/2006 | 16:06
2
השמן מהכתבה על ההופעה בערוץ עשר אני מכיר אותו!(זה שאמר שזאתאורגזמה רוחנית)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מישהו יכול לתת את רשימת השירים??'
מישהו יכול לתת את רשימת השירים??
23/06/2006 | 16:19
3
1
הרשימה המדוייקת של ההופעה, בעזרתה אני אוכל גם לכתוב תגובה ארוכה על ההופעה המעולה ללא ספק!
תודה מראש...!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'באתר הרשמי שלו'
באתר הרשמי שלו
23/06/2006 | 19:08
2
יש כבר סיכום לגבי ההופעה בישראל ואת רשימת השירים למופע של שנת 2006
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'בבקשה :)'
בבקשה :)
24/06/2006 | 02:31
1
1
חלק ראשון:
1)in the flesh
2)mother
3)set the controls
4)Shine On You Crazy Diamond
5)Have A Cigar
6)Wish You Were Here
7)southampton dock
8)fletcher memorial
9)perfect sense
10)leaving beirut
11)sheep

חלק 2: (The Dark Side Of The Moon)

12)Speak To Me
13)Breathe
14)On The Run
15)time
16)The Great Gig In The Sky
17)Money
18)Us And Them
19)Any Coulour You Like
20)Brain Damage
21)Eclipse

הדרן:
22)The Happiest Days Of Our Lives
23)Another Brick In The Wall Part 2
24)Vera
25)Bring The Boys Back Home
26)Comfortably Numb

אגב ניב אני הבחור ששמיק הכירה לך טיפה לפני ההופעה.
אגב אני בטוח שראיתי אותך איפשהו ואני לא מצליח להיזכר איפה.
באיזה עוד פורומים אתה כותב?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
24/06/2006 | 03:29
1
פעם הייתי כותב בפורומים בתפוז....
מאביב גפן, משינה, בין תיכון לצבא, שמיניסטים(כשהייתי שמיניסט)
הומור שחור, חנונים וכל מיניי...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'רשמים משורה עשירית בהופעה'
רשמים משורה עשירית בהופעה
23/06/2006 | 16:43
4
1
* הלהקת חימום על הפרצוף. לא קשורה ולא קצת להופעה. עם כל הכבוד לווטרס ולדעות הפוליטיות שלו, צריך גם עניין של טעם וטאקט, וזה הרתיח אותי מאוד.

* משינה הפתעה מעולה, חבל שנשארו ל2 שירים, שאחד מהם הוא לא שלהם בכלל.

* דיוויד ברוזה מזעזע. חושב שהוא ווטרס עצמו ונכנס לטריפים מההופעה שלו. "מתחת לשמיים" לא היה מזעזע יותר ממה שהוא נוגן אתמול. במיוחד עם הילד האוטיסט שהוא העלה לבמה.

* שוקי וייס חצוף. "אנחנו מתנצלים על העיכוב, ווטרס ביקש שההופעה תתעכב כדי שכולם יספיקו". ישראלים מטומטמים, תצאו בזמן מהבית ולא תתקעו בפקקים. זה רק מראה שמשתלם לאחר.

* ההופעה עצמה הייתה מעולה, אין מילים לתאר, ואני חושב שכל מה שנאמר לפניי בהחלט נכון.

* הפקקים אחרי ההופעה - מזעזע ברמות. ההופעה הסתיימה ב12 בלילה בדיוק, יצאנו (אני וחבר) מאיזור ההופעה רק ב01:45 וזה גם בלחץ וצפירות מכוניות.
זה רק מראה עד כמה הארץ לא ערוכה להתמודד עם הופעה ברמה כזאת. אני רק מתאר לעצמי מה היה קורה אילו ההופעה באמת הייתה מתקיימת בפארק הירקון

* לגבי הקהל עצמו - מלבד כמה חבר'ה שהעבירו ג'ויינטים (הרבה חבר'ה) וכמויות האלכוהול העצומות שנשפכו שם, והמים המסריחים שהעבירו בכוסות מהשורה הראשונה, הקהל עצמו היה די סולידי. כמובן שהיו את הערסים של אחרי ההפסקה בהופעה שבאו להידחף, שזאת חוצפה בפני עצמה, אבל בסה"כ היה סבבה לגמרי. לזכור להבא להביא יותר מ2 בקבוקי מים.

* לגבי הVIP - לא מבין בשביל מה אנשים קנו את זה. מה כל כך מרגש לראות אותו 65 מטרים מהבמה? אולי כבר עדיף להישאר בבית ולשמוע אותו ב88FM או לחלופין לראות אותו בכתבה בערוץ 22?

* הכניסה להופעה - כמובן שהיותי מתורגל בדחיפות ועומס רב כמו עדר סוסים עזרה לי, אבל כזה עומס וכזה שרירותיות של המאבטחים (להחליט לפתוח את הכניסה בשער דווקא בצד הנגדי לזה שמעדתי, ולא באמצע, שיהיה טוב לכולם), אפשר להגיד שישראלים דיי ברברים. ולא דיי, אלא יותר מדיי ברברים. לא פלא ששונאים אותנו באירופה ובעולם, ואני לא מדבר על אנטישמיות בלי סיבה.

* המזנונים - היות והיינו בין הראשונים להיכנס להופעה (למרות שזאת חוצפה שלא כל השערים נפתחו באותו זמן, חלק באיחור של עד 10 דקות, למשל שער 2), לא היה לי זמן לקנות אפילו בקבוק מים כיוון שרצתי ישר לבמה. שמעתי ממקורות מוסמכים ויודעי דבר שבקבוק חצי ליטר של מים - 10 שקלים (!?!?!??!?!) ושכוס קולה 10 שקלים (!?!?!?!?) המבורגר - 15 ש"ח (WFT!?!?!??!)... כרגיל, ישראלים.

ושאלה אחרונה לסיום - מישהו יודע איפה אני יכול לקנות חולצה מההופעה? ממש ממש ממש בא לי אחת תלויה על הקיר. תודה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה..'
מצטרף לשאלה..
23/06/2006 | 18:09
1
2
או אולי איזה פוסטר?(שמעתי שיש כאלו שקשורים להופעה)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מכרו שם בדוכנים'
מכרו שם בדוכנים
23/06/2006 | 19:02
1
לצפיה ב-'אני קניתי כרטיס לוי.אי.פי'
אני קניתי כרטיס לוי.אי.פי
23/06/2006 | 23:56
כי אם לא הייתי בוי.אי.פי לא הייתי בכלל.

בכלל, אני כן מבינה את מי שקנה וי.אי.פי, כי גם אם אפשר להדחף ולהגיע קרוב לבמה, לא כל אחד יכול, והרי מישהו חייב להיות מאחורה, ומאחורה לא ראו כלום. מהוי.אי.פי ראו יחסית טוב.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'סלח לי...'
סלח לי...
24/06/2006 | 12:15
לא כולם אשמים שאחרו. הרבה מאתנו הזמנו הסעה מחברות פרטיות שירקו לנו בפרצוף והגיעו שעות מאוחר מדי.
אני חושבת שמן הראוי היה שלא יתחילו בלעדינו. אנחנו לא אשמים.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היינו חלק מההיסטוריה!!!'
היינו חלק מההיסטוריה!!!
23/06/2006 | 16:59
1
החוויה שהכי ריגשה אותי במופע הזה, היתה שרוג'ר ישב על הכיסא בביצוע
של השיר "the fleecher memorial home" ולקח לו כמה רגעים טובים למצוא את האוויר להתחיל בגלל שכבר קשה לו והרגשתי איך שהוא נלחם עם הקושי ומתעקש לעשות בשבילנו את כל מה שהוא יכול....ופשוט פחדתי שהוא לא יצליח.
במסכים הראו תקריב של הפנים שלו ודמעות עמדו לי בעיניים, הוא ממש נאבק למצוא את הדרך לעשות את זה....ואז כמו לוחם הוא פשוט התחיל ודימעה אחת כבר לא עצרה את עצמה....וגם עכשיו דמעות עומדות לי בעיניים שאני כותב את זה, כי אין לי דרך להסביר איך אני כל כך מעריץ את הבן אדם הזה, שהביא אל העולם שלנו מוזיקה שלא תהיה עוד.... ואני כל כך שמח שידענו לבוא עד לאן שלא יקח אותנו ולתת לו בחזרה מעט ממה שהוא נתן לנו....משהו שקורה פעם בהיסטוריה כולה....
רוג'ר וו'טרס... תודה!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-''
23/06/2006 | 17:55
2
לצפיה ב-'טוב וזה הסיפור שלי...'
טוב וזה הסיפור שלי...
23/06/2006 | 17:01
2
1
לא יודע אם תאמינו לזה אבל לקחנו מונית מחולון ממש ליד הבניין שאני גר בו לנווה שלום, הנה אמר "לאן אתם צריכים?" אמרנו "למנזר לטרון"
בדרך לשדה החומוס שמענו מהמכוניות אנשים מאזינים לשלל אלבומי הלהקה, והיו כאלה שהסתכלו עלינו בצורה מוזרה בהבעה של "מי הנהג מונית הדפוק שמסיע אנשים עד לפה?!". בהמשך נהג המונית שלא ידע איפה זה נווה חומוס התקשר לחבר שלו ושאל אותו איפה זה נווה שלום והוא אמר לו "אתה התשגעת?! יש פקק לא נורמלי לדרך לשם, מדברים על זה כבר שבועיים!!" בכל מקרה, בסוף הגענו והוא לקח לנו 120 ש"ח וכל אחד היה צריך לשלם 30 ש"ח, היינו ארבעה..
ישר כשהגענו בערך ב6 הלכנו לצד שמאל של הבמה  ונכנסו אל הקהל והתמקמנו מצויין..

המופע התחיל שרתי את כל השירים יחד עם כולם וזו הייתה הרגשה מדהימה, ועד עכשיו הקול שלי צרוד מהצעקות...
הכל היה מושלם, גם הקטעי סולו של ווטרס, עמדתי ממש ממש קרוב לבמה והרגשתי את חום הלהבות בשיפ.. היה מדהים... ההופעה הכי גדולה שהייתי בה בחיים שלי, היה רגע בו ווטרס התקרב לקדמת הבמה ממש קרוב לאיפה שאני עמדתי ונופפתי לו לשלום והוא נופף לעברי חזרה!!!
לא קניתי שם כלום, לא אוכל לא שתייה, הרגשתי את הרעב רק אחרי שנגמרה ההופעה, ומהמכוניות אני עדיין שומע את האנשים פשוט יושבים עדיין לא נוסעים ושומעים פינק פלויד,
ראוי לציין שבמקום שאני עמדתי בו לא היו דחיפות, וכל האנשים סביבי היו ממש מתורבתים וממש נחמדים, וגם לא הייתה הרבה צפיפות, בחיים לא נהניתי ככה..
וגם אמא שלי ראתה אותי בטלויזיה בחדשות ערוץ 2:P
ועוד באותו יום סיימתי את הבגרות האחרונה שלי אי פעם בתיכון, ולא הייתה דרך יותר טובה לסיים את התקופה הזו...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-''
23/06/2006 | 17:17
2
לצפיה ב-'כפרעלייך '
כפרעלייך
23/06/2006 | 18:25
3
לצפיה ב-'יש לי שלושים חולצות למכירה'
יש לי שלושים חולצות למכירה
23/06/2006 | 17:12
1
סתם לא, אבל זה עבד נכנסתם....

הייתי 20 מטר מהבמה ,במקום המדיוק כדי שבפול זום אני רואה רק את ווטרס ,ובמינימום זום אני רואה את רוב הנגנים ,צילמתי 58 תמונות ,הרבה מהן בהימורים שונים מקווה שיצאו טובות.
כמה חבר'ה שאני לא מכיר בכלל שימשו לי חצובות ,עם מרפק בכתף ,ואחד גם הרים אותי על הכתפיים כדי שאוכל לצלם ,ביקשתי ממנו להיסתובב וחטפתי שוק ממה שיש מאחורה.
ריצוף אנושי שלא רואים את סופו (ואני רגיל להפגנות ימין).

אין ספק שהוא ממוסחר ושר דברים שמזמן הפסיק להאמין בהם (כמה הוא לקח על המופע?),הוא דיבר קצת על שלום כאילו הוא יודע משהו על מה שקורה פה.
למי אכפת ?
זה שינה משהו?
הרי כדי להצדיק את המשך מכירת הדיסקים שלו הוא חייב לשחק אותה אמן של שלום,בתחלס הוא אמן של מופעים בובסתיים עם קהל שאוהב מוזיקה מאוד טובה ומופעים בילתי נשכחים.
אומנם לא אהבתי את דיבורי השלום שלו(קודם שישלים עם שאר הלהקה) ,אבל  נהנתי מכל השאר .

מבחינת הקהל היה נפלא (והריח המתוק מכל הכיוונים....),אהבתי שלמרות שכולנו באנו לראות ולשמוע את ווטרס ,נתנו פידבקים מעולים למלווים ובעיקר למלוות שלו .
כמעט בלי דחיפות ועם הרבה כיף ענק של כולם יחד.
היה אדיר.

ולסיום מילה טובה לחזירים  אאא למשטרה (וזה נדיר אצלי ) שבאמת השקיעו בלהמעיט עד כמה שאפשר את העומסים ולשמור על הסדר (חסמו קטע כביש גדול לטובת באי המפוע בלבד).
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הופעה בינונית'
הופעה בינונית
23/06/2006 | 17:23
1
אכזבה גדולה
חצי מופע היה פלייבק
אפשר לקרוא לזה שואו יותר ממופע רוק

אם הייתי רוצה ללכת לשואו הייתי הולך לראות את מדונה היא עושה את זה יותר טוב ממנו
אכזבה זו המילה לרוג'ר ווטרס
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ההתרשמות שלי'
ההתרשמות שלי
23/06/2006 | 17:25
9
1
עם כל ההמתנה של החודשים, העמידה בפקק בכניסה למתחם והסיוט שהיה ביציאה, זה היה שווה את זה ואני לא מצטער אפילו לרגע אחד.

רמת ההתרגשות זינקה ברגע שרק ראיתי את רוג'ר על הבמה ושמעתי את צלילי In The Flesh שאני כ"כ אוהב. לראות אותו, את רוג'ר, על במה בישראל, ממש מול העיניים שלי.
בהמשך קצת התייבשתי עד שהגיעו השירים מ-The Final Cut.
לפי דעתי הלהקת ליווי הייתה נהדרת ומאוד התרשמתי מהגיטריסט שפחות או יותר מילא את מקומו של גילמור.
הצד האפל, ההדרן... וואו.

הייתי דיי מופתע מההתנהגות של הקהל שהייתה דיי סבירה יחסית לקהל ישראלי.
כשיצאתי ממתחם ההופעה חיפשתי את השאטלים לחניה שדובר עליהם ולא ראיתי אפילו אחד. פתאום התחילו לעבור לידי, אחד אחרי השני, אוטובוסים מפוצצים באנשים. החלטתי להשתמש בחוש הניווט שלי והתחלתי ללכת לחניה ברגל. הדרך הייתה קצרה ופשוטה ונעזרתי באנשים שהלכו לפניי.
מצאתי את האוטו בתוך עשר דקות ויצאתי מהחניה שלי. שעה וחצי-שעתיים, זה בערך הזמן שבו המתנתי על קו אורך של 20 מטר.
טוב שגיסי בא איתי ויכולנו להתחלף, כבר הרבה זמן לא הייתי עייף ככה. וכביש 6, עם כל הסלידה שלי ממנו, הדהים אותו ברמת היעילות שלו.

כמו שאמרתי בהתחלה, כל הפלוסים עולים על המינוסים. ולכל הממורמרים על כך שרוג'ר הוא אדם עצמאי שמחזיק בדעות משלו, אני שמח שלא הגעתם ותמשיכו להתעלם מליריקה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'והקטע עם השירותים...'
והקטע עם השירותים...
23/06/2006 | 17:38
8
3
הכל מתנהל טוב ויפה, אנשים עושים את צרכיהם כמו בני-אדם מתורבתים שירותים כימיים, עד שאחד הגברים מחליט שלא בא לו והוא משתין על הפיגמנט השחור שעל הגדרות. כמובן שכל חבריו המתורבתים מתלהבים מהרעיון ובאים אחריו. כך חצי מהזכרים שבקהל השתינו על הגדרות שעליהן אנשים נשענו וזה נראה טבעי והגיוני לכולם.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'סליחה'
סליחה
23/06/2006 | 17:54
1
1
מצטער על זה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הייתי אומרת מה בדיוק צריך לעשות'
הייתי אומרת מה בדיוק צריך לעשות
23/06/2006 | 18:19
1
לגברים שמנפנפים באיבריהם המוצנעים בפומבי (ופומבי כולל גם כבישים מהירים) -אבל נראה לי שזה יותר ממה שהפורום יוכל לסבול.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'יאא חבר שלי הוא הראשון'
יאא חבר שלי הוא הראשון
23/06/2006 | 19:37
5
1
איזה מגניב
אמרנו שהוא יהיה מפורסם וכולם ידברו על זה..

הוא זה שהתחיל עם הכל!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'זה מגניב בעינייך?! זה מתחת לכל'
זה מגניב בעינייך?! זה מתחת לכל
23/06/2006 | 20:52
4
1
ביקורת אפשרית נורמלית שהייתי כותבת פה..
הייתי משתמשת בהרבה מילים בוטות אבל נראה לי שזה נוגד את חוקי הפורום אז אני אסכם ואגיד- חוצפן!!!
אנשים כאלו עדיף שישארו בבית ושישתינו על עצמם.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'נו מה גם בוודסטוק כולם היו כבדים?'
נו מה גם בוודסטוק כולם היו כבדים?
24/06/2006 | 13:03
3
1
כולם פה כבדים.. אני מניח שאתם חלק מאוד קטן מתוך הקהל הגדול והיפה שהיה שם.... תרגעו חבר'ה תקבלו אחרים באהבה לא לחפש כל הזמן מה רע ומה מגעיל.. תסתכלו על זה שהיה מצחיק והייתה אחווה מאוד מצחיקה שכולם השתינו ביחד בזמן שהם עם חיוך על הפנים בגלל שנגמר המופע...
אני מדמיין את עצמי עומדים לכם שם עם פנים זעופות ואומרים "אוף החוצפנים האלה".. כאילו וואי מה הבאס.. תזרמו..

הייתה הופעה ממש טובה, היה ריח של חשיש חזק מהקהל (בכל הארץ נגמר היירק אה?) היו אנשים טובים, הייתה אוירה של וודסטוק.... על מה אפשר להתלונן?!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'זה מגעיל'
זה מגעיל
24/06/2006 | 13:14
1
ואני לא מקבלת את זה באהבה, אלא בגועל. אני לא מבינה גברים שיכולים להשתין בפרהסיה, מול אלפים. כמו חיות.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היה ריח של שתן האמת.'
היה ריח של שתן האמת.
24/06/2006 | 14:41
אותם אנשים שהשתינו על הגדרות משתינים בצד הדרך.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'למה אני צריכה לקבל באהבה אנשים'
למה אני צריכה לקבל באהבה אנשים
24/06/2006 | 15:30
שמשתינים על גדרות שאנשים אחרים יבואו וישענו עליהם, במופע עם כזאת חשיבות?
אנשים כאלה הורסים לי את האווירה הכללית!
מבחינתי זה לא דברים שראוי לעשות..
נכון היו אנשים טובים, הופעה טובה, אחווה..אז חבל להרוס הכל בשביל שתן.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מ-ד-ה-י-ם'
מ-ד-ה-י-ם
23/06/2006 | 18:02
1
אני עד עכשיו לא מעקל אני מתגעגע למופע כאילו חברה שלי זרקה אותי אני חייב לחוות את זה שוב... in the flash היה רגע השיא לדעתי היה פשוט מצמרר , אני לא יכול להפסיק לחשוב או לדבר על ההופעה , אני ממש עצוב
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'גם אני עצובה,כל כך!'
גם אני עצובה,כל כך!
23/06/2006 | 19:29
ואני שומעת את in the flesh?ברמקולים שלי
וזה לא שווה להופעה החיה,אהההההההההההההההההההההה היה מושלם!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ואיך שכחתי להזכיר'
ואיך שכחתי להזכיר
23/06/2006 | 18:05
את הזמרות ליווי אני מאוהב
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הצד המואר של החיים'
הצד המואר של החיים
23/06/2006 | 18:38
1
קראתי המון חוויות על ההופעה , חלקן טובות או פחות טובות..
לי יש רק דברים טובים לספר!!
הגעתי להופעה עם שני אנשים מדהימים שפגשתי אחרי שפרסמתי הודעה בפורום ,
"אני ופולי " החמודה ו"אליגר" התותח,  "אני ופולי" הציעה עוד יום קודם שנצא מוקדם מאד לדרך כדי לא להתקע בפקקים ואכן כך עשינו ,הגענו למקום ב 2 בערך בלי פקקים ובלי בעיות , וחיכינו לפתיחת שערים ..במקום היתה אווריה מדהימה של כל המקדימים מן וודסטוק כזה הרגישו את ההתרגשות ואחווה באוויר ,ממש הרגשתי שאני חוזרת להודו לכמה שעות (שם ההרגשה היתה דומה), ב 16:30 בערך כבר אנשים נעמדו ליד השערים וחיכו להיכנס ,אני נכנסתי בערך ב 17:15 וגיליתי ש"אני ופולי" ואליגר" כבר מצאו מקום מעולה ממש באמצע כמה מטרים לפני הסואנד מן, שם פגשתי גם את "חי טובסקי" שכבר חלק את רישומיו מההופעה,
ההופעת חימום היתה לא קשורה לכלום ,היא התנגנה כמו מוסיקת רקע עד שהאומן האגדי יעלה,
מהרגע שרוג'ר עלה היה מדהים , מן התעלות רוחנית כזאת , היו רגעים ששמתי לב שכחתי את עצמי לגמרי פשוט מדיטציה מתמשכת ..
הייתי חלק מהצורחים ב IN THE FLASH כשהוא צעק את השורה עם ה JUWS ,
SOYCD היה מדהים ,הייתי חנוקה מדמעות ולא האמנתי שאני אחיה לראות את זה ..(זאת אחת מיצירות המופת שקיימות לדעתי),
במחצית השניה כשהתחילו לשמוע את פעימות הלב בהתחלה וכולם השמיעו קולות של שחפים היה גדול, והקטע של הזמרת אחרי השעונים (מצטערת אני מכירה את הדיסקים אבל אף פעם לא הסתכלתי על השמות של השירים) היה פשוט מעולה ,
כמובן שקניתי חולצה למזכרת מאחת מהחוויות הגדולות ביותר שעברתי ב 28 שנות חיי,
הדרך הביתה לא היתה מפרכת לקח לנו 20 דקות לצאת מהאתר ,אבל זה היה מובן לגמרי מהרגע שהגענו לכביש 1 הכל הלך חלק, לדעתי הארגון היה מעולה והכל (מהצד שלי לפחות) טיקטק לגמרי ,
בדרך כמובן ששמענו את הדיסק  WISH U WHERE HERE כדי להנציח עוד כמה דקות מההופעה.
אני רוצה להגיד תודה ל"אני ופולי" שכמעט התעלפה מהתרגשות ו"אליגר" שרוב ההופעה החזיק את הראש בין הידיים כלא מאמין.. ו"חי טובסקי" שאשכרה מכיר ושר כל תו ותו בכל השירים ,  עשיתם לי את ההופעה אני כ"כ שמחה שנסעתי איתכם וראיתי איתכם את ההופעה , לא ניראה לי שיכולתי למצוא אנשים טובים יותר.. היה לי פשוט כייף!!!!!!!
נ.ב
"אני ופולי", אם את קוראת שורות אילו, תודה על השיחה שלנו על התבטאות בכתב...

ענת

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היה פשוט אלוהי!'
היה פשוט אלוהי!
23/06/2006 | 18:52
1
אני חדש כאן בפורום וכיף לעשות את הופעת הבכורה אחרי הופעה כזאת מדהימה של רוג'ר ווטרס
אז ככה, הנה הדעות שלי על ההופעה:

כל דקה שהייתי בפקקים המעצבנים האלה, כל שקל שהוציאתי על ההופעה הזאת- היה שווה בשביל ה- 3 שעות המדהימות האלה.

רגע השיא בשבילי היה שווטרס ביצע את Another Brick In The Wall (Part II), שבחיים שלי לא חלמתי שאני אשמע את זה בלייב- התפרצות רגשות אדירה היה לי.

הביצוע של "דארק סייד" היה פשוט נפלא. הביצועים של השירים לא נפלו מהמקור והיו מאוד מרגשים וסוחפים- הביצוע של האלבום כלל מלא רגעי קסם מדהימים ונהדרים. פשוט לשמוע ולהתענג.
הביצועים של Time, Money ובעיקר של Eclipse פשוט היו מצמרירות שיער- ביצועים נהדרים ומופלאים.
והגיטרות. אחחח הגיטרות. דייב קילמינסטר וסנואי וייט היו נהדרים ורגעי הסולו שלהם היו פשוט מדהימים. זה הורגש בעיקר בביצוע של Money, שקיבל כל כך הרבה אימוציות ואקסטרה כוח כאשר שניהם נגנו את סולו הגיטרה המדהים שיש בשיר. פשוט לשמור בכספת.
קילמינסטר פשוט שיחק אותו ובענק בהופעה הזאת, והדוגמה הכי טובה לכך היא שב- Breath הקול שלו היה ממש דומה לזה של גלימור- הגיטריסט המקורי והמדהים של פינק פלויד.

אבל לכל זה היית גם התחלה מצוינית ומרגשת. עד כה דיברתי רק על החלק השני של ההופעה(ביצוע של "דארק סייד" ועוד הדרן של עוד מס' שירים של הפלויד).

ההתחלה היית נהדרת שהניפה רף ציפיות אדיר להמשך המופע- בזכות הביצוע המופלא ל- In The Flesh.
התפאורה לכל המופע היית מאוד מרשימה ויפה, וכל הקליפים שהוקרנו על המסכים היו נפלאים שהוסיפו לאווירה המדהימה שהיית שם- שהשיא הגיע שהוקרן על המסכים תמונתו של סיד בארט, כותב השירים הראשי של הפלויד בתחילת דרכם, שעזב את הלהקה בעקבות איבוד שפיאתו(יותר מדי סמים...), ההתרגשות העצומה של כל העניין הזה היה בעיקר בגלל שתמונתו הוקרנה לצלילי המוזיקה המדהימה של  Shine on You Crazy Diamond, שהוקדש במקור לבארט. רגע מאוד קסום ומרגש- וגם השיר נוגן בצורה נפלאה.
מאוד התרגשתי ש-  Wish You Were Here התחיל להתנגן ברקע, זה בין השירים הכי האוהבים עלי של הפלויד- וזה היה רגע מאוד משמח מבחינתי לשמוע את זה בלייב. השיר בוצע בצורה מצוינית ומופתית- בדומה מאוד למקור.

משם ווטרס עבר לנגן כמה שירים מהאלבום The Final Cut(זה היה אחרי WYWH, נכון? אני זוכר את זה די במעורפל- אני לא ממש זוכר איזה דיסק בא קודם, אבל אני חושב ש- WYWH נוגן קודם כל).
השירים היו מאוד נעימים לאוזן, אולם אני לא ממש מת על האלבום הזה- הוא בין הכי פחות טובים של הפלויד לטעמי.
אחרי זה הוא עבר לשיר כמה שירי סולו שלו, ואיך אני אומר את זה בעדינות- השירים האלה היו פשוט מעפנים וממש לא מעניינים.
השיר(אין לי מושג איך קוראים לו) שמילותיו הוקרנו על המסכים היה פשוט גרוע- אבל זה כנראה רק כדאי להעביר את המסר לשלום ושבכל מקום יש אנשים טובים, או משהו כזה. בקיצור- בלה בלה בלה. ללא ספק זה היה נקודת השפל של ההופעה, ואני אישית מאוד התאכזבתי מהשירים האלה של ווטרס- מזל שזה היה יחסית קצר, ורוב ההופעה היה אך ורק פינק פלויד!
ווטרס לבד זה לא אותו דבר. הוא צריך את הפלויד כדאי להוציא מימנו את המיטב. סתם מס' דקות מבוזבזות.

אבל אחרי הדקות המיותרות האלה הגיע שעה של הנאה מושלמת עם הופעה מדהימה, שכמו שכתבתי קודם, בביצוע של דארק סייד ועוד כמה שירים מהאלבום המופתי, ה"חומה".

הסוף של ההופעה היה מדהים, הרבה בזכות גם התפאורה המרשימה שהיית, עם האש וכל שאר הדברים הנוצצים, אבל בעיקר בגלל Comfortably Numb, שווטרס נתן ביצוע מלא ברגשות ובאימוציות מדהימות. הסוף של השיר עם הגיטרות בין קילמינסטר ו-וייט היה פשוט תאווה לעיניים- ללא ספק בין קטעי השיא של ההופעה. מגיע שאפו לשניהם על הופעה מצוינית, שאני לא בטוח עם גיטריסטים אחרים היו יכולים לעשות את אותו הדבר ולהפיק את הטוב ביותר.

אני מוריד את הכובע בפני ווטרס ושאר ההרכב שלו על הופעת הרוק הכי מרשימה שנראית בישראל ועל ההופעה הטובה ביותר שנראית בישראל- ללא ספק רגע היסטורי מבחינת התרבות בישראל, ורגע שיא מבחינת הרוק בישראל(אלא אם כן, מקרטני או גילמור יאילו בטובם לבוא לארץ).

לקח לי בערך 3 שעות להגיע הביתה, אבל חזרתי מרוצה ומאוד מסופק ממהופעה שהיה לי אליה ציפיות רבות, ו-ווטרס כמובן לא איכזב.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היה מטורף בחיים לא נראה שוב דבר כזה'
היה מטורף בחיים לא נראה שוב דבר כזה
23/06/2006 | 19:00
יצאנו ברבע לעשר בבוקר מקרית ביאלךיק והגענו באיזה 12 ככה לשם לא היה פקקים לא כלום והיה מיליון חניה ואני כחובב מושבע של וודסטוק הרגשתי אנרגיות של וודסטוק כולם אנשים נחמדים יושנים בחולות והרגשה כללית נפלאה.איך שפתחו את שערים דפקתי ריצת אמוק לקדמת הבמה והיתי בין ה8 שורות  הראשונות כשרוגר במרחק סמוחטה ממני. בתגובה לBogN כה גם אני ראיתי את השיכור באתי לדפוק לו פצצה לפנים וגם אני היתי ליד השמשיה הירוקה. איזה התעלות נפש  היתה במופע במיוחד בTIME המדהיםם. קיצר אירוע שלא ישכח כמה אנשים כמה סבלנות למרות שהיתי צריך לחזור לאיפה שהייתי אחרי האוכל וההשתנות נדחפתי בין איזה 2000 אנשים ואף אחד לא התעצבן במיוחד. אם רק כל המדינה היתתה ככה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מסביב להופעה וההופעה:'
מסביב להופעה וההופעה:
23/06/2006 | 19:01
3
יצאנו מהבית (אני, משפחתי ואורי) בשעה 2 וחצי כשבאמצע הדרך אח שלי שואל את אבא שלי אם הוא לקח את הכרטיסים. בלימה פתאומית. (סתם, לא בלימה, אבל חתיכת הלם של אבא שלי). שכחנו לקחת את הכרטיסים. אוקיי, אז חזרנו הביתה (עוד 20 דקות נסיעה) ולקחנו את הכרטיסים. למזלנו עוד לא התחילה הפקקים.

הגענו לאזור לקראת השעה 4, שם פגשנו את בן דודה שלי, ואז הלכנו לפגוש את אנשי הפורום- אבקי, אלינור, מגל, אנוריזם, צנעני, נועם ועומר.
ההתרגשות התחילה לבצבץ לקראת פתיחת השערים. בכלל, מה שגרם לי לרוב ההתרגשות, היו כל ההכנות מסביב למופע. לראות כל כך הרבה אנשים ששומעים פינק פלויד, להיות נוכח במעמד כזה, ועוד עם כל המשפחה (חוץ מאמא).
אני בטוח שלאחותי הקטנה (עוד מעט 13) זאת הייתה חתיכת בומבה לא צפויה, כאחת שבשבילה זאת ההופעה החיה הראשונה בחיים. היא ממש התרגשה.

בקיצור, לא נבלבל את השכל. נפתחו השערים, ואז כולם פתחו בתחרות ריצה לעבר הבמה (ואחותי מקדימה אותנו ב 100 מטרים, כאילו היא גרה במקום).
תפסנו מקום מושלם- כ-20 מטר מאמצע הבמה. הקמנו התנחלות ובהמשך הצטרפו אלינו יערה(שנשארה איתנו עד הסוף), שמיק ולאונרדו (שכחתי את השם).

מיד כולם הקימו התנחלויות ברחבי השדה, קרוב לבמה. וזו הייתה אחת החוויות הכי כיפיות שהיתה לי. ממש כמו בוודסטוק- כולם בפאנן ובשאנטי, שוכבים על הדשא ועושים אווירה שמחה (טוב נו, חוץ מהשיכור שהתעלף ממש לידי).
אגב, אני ומשפחתי היקרה היינו עם הכסא הקטן, שעליו עמדה אחותי כל ההופעה, ואני זה שצילמתי רוב הזמן.

הופעות החימום היו נחמדות מאוד, ההופעה של מיכה שטרית עם הנגנים הערבים הייתה מיוחדת ונעימה.
עד שהגיע לו מר ברוזה, הוא, הגיטרה המעצבנת שלו, והפוזה הבלתי נפסקת. לעזאזל, הוא חושב שהוא אלוהים או משהו. בעצם לא, את התואר הזה נשאיר לאדון שיבוא מאוחר יותר.

אז הבחור עם הגיטרה הקלאסית סיים להשוויץ עם הגיטרה שלו לקראת 8 בערב. כבר התחיל להחשיך, האווירה השתנתה, המתח וההתרגשות צפו באוויר. עברה שעה, כבר חושך, וזה מתחיל.

ההופעה
אדון רוג'ר ווטרס ולהקתו עולים לבמה, נהנה מכל רגע של הערצה מצד הקהל, שמנפח לו את האגו למימדים חדשים.
ואז, ההופעה מתחילה. הפתיחה (הצפויה מראש) של ITF הייתה מצוינת, על אף שכבר שמעתי את הביצוע שלה. אנרגטית, מקפיצה- פתיח מצוין להופעה גדולה. רוג'ר מתהלך לו עם הבס, נהנה מכל רגע של שירה, במיוחד כשהקהל הישראלי מתחיל להריע ולשיר בקול שווטרס צועק: And that one looks Jewish.
משהו שדי אירוני, כי בעצם יש בשיר קונוטציה של נאציזם ואנטישמיות.

אחרי רצף שירים מייגעים על מלחמה, וכמה גיבובי שטויות של רוג'ר ווטרס על השלום  בניסיון תמים לשנות את העולם ולהראות שהוא צדיק, הגיעה ההפסקה. ההפסקה, זה התיעוד הכי טוב לכמה אנשים היו שם. פשוט לא יאמן, לא היה מקום אפילו לשבת וכולם נמעכו על כולם.

אחרי 20 דקות של שתיקה, זה הגיע. תמונה של ירח על המסך העגול, ופעימות לב מתקרבות.
השיא של ההופעה, לדעתי(ואני חושב שלדעתי כולם) היה החלק השני של המופע, עם הביצוע המצוין של הצד האפל של הירח. הביצוע לרוב השירים היה טוב מאוד, וממש דומה למקור. אהבתי את הביצוע החי ל OTR, ול ACYL(כל צבע שתרצה). וכמובן, הביצועים ללהיטים מהאלבום היו טובים, הגיטריסט ממש לא איכזב כמו שציפיתי. הוא ניגן דומה למקור, דפק סולואים כמו שצריך עם הטלקאסטר שלו, ושר יפה במאני.
רצף השירים שבא אח"כ בהדרן הקפיץ את הקהל על הרגליים, וכולנו התחלנו לשיר שאנחנו לא צריכים חינוך (כן כן, ולמחרת קמתי ב8 בבוקר בשביל בגרות בלשון, חתיכת צבוע שכמוני).
ההדרן הצפוי של CN ריגש את כולם והקהל התחיל לצעוק את המילים. היה מדהים, עד כמה שהשיר הזה חרוש.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לסיכום:'
לסיכום:
23/06/2006 | 19:03
2
1

אני לא אתחיל להתלונן על דברים שהרגיזו אותי(כמו התמונות של סיד בארט על המסך, שהפך למותג ממוסחר בשביל רוג'ר ווטרס).
אבל אני רק אגיד, שבסופו של דבר זאת הייתה הופעה מצויינת, ולמרות שכבר ראיתי קליפים מהופעות חיות שלו, ושהרוב היה די צפוי, זאת תמיד חוויה מרגשת להיות נוכח בהופעה בסדר גודל כזה, עם כל האפקטים, התאורה, הקרבה לבמה, הבסים החזקים, וכמובן, 50 אלף אנשים ששרים איתך את השירים של הלהקה שאתה הכי אוהב בעולם, הלהקה ששינתה את עולם המוזיקה שלך, ושאתה עד היום שומע אותה ומעריך כמעט כל דבר שעשו. שום דבר לא יכול לתעד את זה בוידיאו.

מה שכן, הצילום של ההופעה והעיסוק במצלמה קצת פגע לי בחוויה של ההופעה, ואני ממש מצטער על זה. יש לי הרבה תמונות וכמה סרטונים, שאולי אני אעלה אותם בקרוב ל YouTube.

ועכשיו, אני אלך לישון, מאחר ונאלצתי ללישון 5 שעות ולקום ישר אל הבגרות בלשון. יהיה טוב.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אגב, איך היתה הבחינה?'
אגב, איך היתה הבחינה?
23/06/2006 | 19:24
1
1
ומה שלום אורי? הוא היה מודאג מאוד מהבחינה, אני זוכרת.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תודה על הדאגה ציף'
תודה על הדאגה ציף
23/06/2006 | 19:47
1
אני מצפה ל80 פלוס..הרגשתי ממש רע במהלך הבחינה...אבל שטויות..
דרך אגב יש לי סיקור למטה!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הופעה של פעם בחיים'
הופעה של פעם בחיים
23/06/2006 | 19:04

תמיד אמרתי שאני מוכן לשים 1000 ש"ח על כרטיס בשביל לראות את ההופעה ואתמול זה התגשם- כל התנאים הבשילו לנס שקרה אתמול
לי היה כרטיס ולחברה שלי לא, גם לאחי לא.  חברתי שתחיה לא רצתה להוציא על זה כסף. אתמול היא נזכרה שהיא רוצה לבוא.
אבא של חבר נתן לנו כרטיס ב280 ואחי לקח אותו. אחרי שניסיתי להשיג עוד כרטיס בכל דרך אפשרית - הכנתי אותה שאולי היא לא תלך (כלומר בטוח שלא)
יצאנו ב15.40 מהבית - (אני גר 25 דקות מנווה שלום) הפקקים התחילו על כביש 1 . אין לחץ -רק חם. כל פעם שרואים את השלט של ההופעה רטט של התלהבות עובר בכל הגוף - מהבוקר אני שר לעצמי " הולכים לראות את רוג'ר , הולכים לראות את רוג'ר" ועכשיו זה קורה !!

הגענו בחמש בערך וראינו את העבודה הענקית שעשו שם ההפקה בארגון המקום והמשטרה על הסדר היחסי. (בכל חור היו אנשים ורק ליד השוטרים היה ריק..חחח)
הדהים אותי שכל הזמן המוני אנשים יוצאים מהאוטבוסים והזרם של האנשים לא מספיק ! השערים בולעים עוד ועוד אנשים וזה לא נגמר !
הלכתי לחפש כרטיסים -כמובן שלא היה בקופה) אנחנו עומדים אובדי עצות ופתאום מישהו שואל -מי מוכר ? אלו מאחורינו אומרים - כן אני מוכר !
מה!?? , רגע אני רוצה! אררגגג  . מסתבר שהיה שם אחד עם כרטיס נוסף ושילמתי עליו 375 ש"ח ולא שקל יותר - כמה בלאדי נהדר היה הרגע הזה !!
זה רגע שהגורל עצמו עיצב - השגה של שני כרטיסים (אחד בהנחה והשני מחיר מלא) זה רגע שהיה צריך לקרות.  (בכל מקרה אמרנו שאם זה מזוייף היא לוקחת אותו..)
אחרי נס הכרטיסים עדיין נשאר לנו 4 שעות לשרוף. שתינו בירה ,אכלנו ביגלה.
הרשת הסלולרית קרסה באיזה שלב- לך תמצא מישהו בטירוף שהיה שם.
בפוקס נפגשנו עם חברתי. ונכנסנו - כל הקטע עם השערים היה שטויות - נכנסנו כולנו בשער 7
.
פחדתי שלא ירשו להכניס מצלמות - וגם זה התברר כשטות. אני מצטער שלא הבאתי את המצלמה הדיגי. צילמתי 6 פילמים כאילו אין מחר ואין מי שיצטרך לפתח אותם...  לצערי היתי רחוק מדי מהבמה . העניין הוא שתכננתי לקנות עדשת זום כדי לקלוט את העניינים יותר טוב. שמח שלא קניתי - ככה יצא לי לקנות את הכרטיסים לאחי ולחברתי.

ההופעה התחילה ושני האונות שלי חושבות שהם מצלתיים מעוצמת העונג וההתרגשות. פסקול החיים שלי מושר לנגד עיניי. למי אכפת מכסף,כאבי רגליים,  אבק בכמות מסחרית וצפיפות.?

עם הכמות העצומה  של האנשים שהיו שם התחלתי לדמיין שאני בוודסטוק, רק שבמקום לההתגל'ץ על הבוץ בערום אני אוכל אבק במקום שתתנקם בי יום למחרת

נקודות זמן בהופעה:

הסאונד והסראונד היו ברמה נדירה מאוד (ממה שאני מכיר),
(מאוחר יותר סיפר לי מישהו שמי שעמד מאחורי הרמקולים התלויים היה חוויה שונה לגמרי מבחינת סאונד - ההיפוך הגמור שלה)

מי היה עם בלון ? הייתה אחת בשורה לידנו עם בלון הליום אדום .. אפילו צילמתי את כל "גוש" האנשים שהיו שם.. אני אעלה כשיתאפשר

היה שם איזה אחד שלא הפסיק לזוז כמו מטוטלת - חירפן אותי- הסתיר לי כל רגע מסך אחר
היו 3 בנות שלא הפסיקו לצרוח כמו בהמות לידנו התחשק לי לבעוט בהם עד למנזר

שמתי לב שהיה לו קשה להמשיך לשיר באיזה שלב את השירים
הוא גם קיצר כמה שירים, לא שר מילים או שורות.
השירים מתוך פיינל קאט היו נדירים בעוצמתם.  

השיר והקומיקס שכתב על בוש והמשפחה בבירות - היה יכול לעבור בכל ארץ אחרת חוץ מכאן . זה נראה ונשמע כמו WISHFULL THINKING ממוחו הקודח של רוג'ר וסרמן חברנו הטוב.

הצחיק אותי שכתבו - נתראה בהופעה של דפש מוד , ואני אומר לעצמי - אממ, כן,בטח, אופטימי .

הגעתי ב2 וחצי בלילה הביתה - זה היה סופו של ערב גדול מהחיים שספק אם יחזור בשנים הקרובות
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'איפה הסיכום של צנעני, איפה.'
איפה הסיכום של צנעני, איפה.
23/06/2006 | 19:07
1
3
לצפיה ב-'שבת...'
שבת...
23/06/2006 | 19:14
1
נצטרך לחכות לסיכומם של הדתיים עד לצאת השבת...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-''
23/06/2006 | 21:43
1
מקווה שהצלחת בלשון!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הסיפור בפעם השניה אפילו יותר מרגש'
הסיפור בפעם השניה אפילו יותר מרגש
23/06/2006 | 23:39
3
לצפיה ב-'סרטון באורך 7 ד' מההופעה אתמול :'
סרטון באורך 7 ד' מההופעה אתמול :
23/06/2006 | 19:24
4
3
וידיאו (של 7 דקות ) מההופעה של רוג'ר ווטרס אתמול :

http://msnvideo.msn.co.il/video/default.aspx?g=cded3661-8b9d-4ed3-aab1-4c03f38a922a
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'גיל, השרשור הזה נועד לחוויות מהמופע'
גיל, השרשור הזה נועד לחוויות מהמופע
23/06/2006 | 19:36
3
2
ולא לקישורים חיצוניים. העלה את זה בבקשה בשרשור התמונות.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'(כן,נכון-לכן שמתי את זה בשרשוראחר)'
(כן,נכון-לכן שמתי את זה בשרשוראחר)
23/06/2006 | 19:41
2
2
דרך אגב........-עד איזה שעה חיכיתם בשער אם "בלוני האליום" ???
אני הגעתי די מאוחר .....(בגלל הפקקים).......לכן לא הספקתי לראות אותכם בן 60,000 הצופים !!!

אם כמה חברי פורום נפגשתם בתחילת המופע ? (ליד שער 1 !!!)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'היינו במקום המגש עד'
היינו במקום המגש עד
23/06/2006 | 20:54
1
השעה 4 וחצי עם מאהל קטן
הבלונים עפו כבר בשעה 2 ככה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מקום המפגש*'
מקום המפגש*
23/06/2006 | 21:32
3
לצפיה ב-''
23/06/2006 | 20:33
לצפיה ב-'אממממממממממממממממממממממ'
אממממממממממממממממממממממ
23/06/2006 | 21:31
חשבתי מה לכתוב
הגעתי למסקנה שרוב בני התמותה לא יצליחו לתאר את החוויה
פשוט משהו לא מהעולם הזה.

כמה דברים מעבר.
החניה הייתה פשוט בזיון
עמדנו שם בתור במשך שעתיים שלמות
רק בתוך החנייה

לא מבין איך אישרו לעשות את זה שם אבל לפי מה שהבנתי יש סבירות שלא ממש הייתה ברירה ושיכול להיות שלא הייתה הופעה בכלל.

בכל מיקרה
לא נתתי לזה לקלקל את המצברוח :)

סה"כ באמת חוויה מדהימה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אין מה לומר רק אושר '
אין מה לומר רק אושר
23/06/2006 | 21:37
בגיל 16 כשפעם ראשונה שמעתי תקליט של DARK SIDE OF THE MOON היה לי עצוב כי לא אזכה לחוויה לעולם.

למרות שאת PINK FLOYD אני לא אזכה לשמוע כ PINK FLOYD אבל לא יכולתי לבקש ליותר מזה.

האושר.............
היה כלכך הרבה אושר!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'וואו וואו וווווווווווווואו =]'
וואו וואו וווווווווווווואו =]
23/06/2006 | 22:43
היה פשוט מדהים.
כל דקה ודקה, הלב שלי דפק בטירוף
כשהגעתי לשם עוד לא עיכלתי, כשהוא עלה לבמה עוד לא עיכלתי כשנגמר עוד לא עיכלתי אני עדיין לא מעכלת חח
אעעא אוף אני לא מאמינה שזה כבר מאחורי :(.
מי יתן ונזכה לראות עוד הופעות מדהימות שכאלה, סאונד מושלם, מוזיקה מושלמת, האחחחחח אין לי מילים לתאר

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חדשה פה'
חדשה פה
23/06/2006 | 22:59
וכתבתי די הרבה על ההופעה המדהימה בבלוג שלי
http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=elina002
אבל בקיצור היה מדהים!!!!!!!!!!!!!
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מישהו יכול בבקשה לרשום את'
מישהו יכול בבקשה לרשום את
23/06/2006 | 23:14
3
רשימת השירים שהיתה בהופעה? רק את הלא מוכרים יותר, של רוגר, או שם של הדיסק? תודה
היה באמת מדהים, אני זוכר לטובה בעיקר את הסקסופוניסט שהיה פשוט מעולה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'סליחה..זה לא השרשור המתאים לזה'
סליחה..זה לא השרשור המתאים לזה
23/06/2006 | 23:19
לצפיה ב-'בבקשה :)'
בבקשה :)
24/06/2006 | 02:32
1
חלק ראשון:
1)in the flesh
2)mother
3)set the controls
4)Shine On You Crazy Diamond
5)Have A Cigar
6)Wish You Were Here
7)southampton dock
8)fletcher memorial
9)perfect sense
10)leaving beirut
11)sheep

חלק 2: (The Dark Side Of The Moon)

12)Speak To Me
13)Breathe
14)On The Run
15)time
16)The Great Gig In The Sky
17)Money
18)Us And Them
19)Any Coulour You Like
20)Brain Damage
21)Eclipse

הדרן:
22)The Happiest Days Of Our Lives
23)Another Brick In The Wall Part 2
24)Vera
25)Bring The Boys Back Home
26)Comfortably Numb
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
24/06/2006 | 13:50
1
לצפיה ב-'אני עוד בשוק(טוב כמובן)'
אני עוד בשוק(טוב כמובן)
23/06/2006 | 23:22
1
איך שהתחיל IN THE FLESH קיבלתי כזו בומבה לפנים מהזיקוקים והסאונד!!!
תפסתי לי מקום די טוב(15-20 מטר מהבמה מצד ימין בקו ישר מהרמקולים של הבאס).
כן...הייתי בקו ישר מהרמקולים של באס(זה גם נקרא סאב וופר?) והבאסים היו מטורפים, הרגשתי איך השיערות רועדות.
תראו, די סבלתי...מהחום, מהדוחק בכניסה ומהגב התחתון שכמעט גמר אותי מכאבים במשך רוב המופע.
אבל היו דברים שפיצו על זה כמו האווירה,ההרמוניה עם האנשים הטובים שהיו שם וכמובן רוג'ר והלהקה הטובה שנתנו לנו בראש!!
אני שומע את המוזיקה,רואה אותו באינטרנט ובטלויזיה ושומע מאבא שלי שהוא מכיר אותו(אבא שלי לא ממש היה חסיד של פינק פלויד) ומסתכל על זה בתור אגדה, משהו נשגב מעיני, ופתאום אני רואה את זה חי על הבמה במרחק של בערך 20 מטר ממני! מצטער אבל זה לא ממש נתפס....
קיצר, "נהנתי" תהייה מילה עלובה למדי להגיד, זה היה הרבה יותר עמוק מזה.
אגב,תגידו, זה רק אני או שהחימום היה ממש מעיק??
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'שמע זה עדיף על שלא יהיה חימום בכלל.'
שמע זה עדיף על שלא יהיה חימום בכלל.
24/06/2006 | 05:55
2
לצפיה ב-'שיניתי חתימה'
שיניתי חתימה
24/06/2006 | 00:33
היי, אני לא כותבת כאן הרבה, אבל כן פעילה ב"תפוז".
לפני שלושה שבועות הוספתי לחתימה עוד שלושה שבועות זה קורה...
לאחר יומיים שיניתי את זה לעוד שלושה שבועות פחות יומיים זה קורה...
מכץ עוד 3 ימים שיניתי ל עוד שבועיים ויומיים...
כך כל הזמן שיניתי, מעין טבלת ייאוש שכזאת, וכך גם במסנג'ר.

החתימה שלי מהבוקר היא...
"היה חם, לקח לי שעתיים לצאת מהחנייה, הרגליים שלי הורגות אותי... אבל זה היה שווה כל רגע"
ובאמת כך!
באיזשהוא שלב, מרוב התרגשות, הלב שלי דפק כ"כ מהר שהייתי בטוחה שעוד דקה הוא יתפוצץ ויתפזר לכל עבר , לא יכולתי לנשום.
אבל ידעתי שלפחות עכשיו גם אם אני אמות, אני אמות מאושרת.

תודה לך רוג'ר על המופע
תודה לך רוג'ר על החוויהוכמו שאומרים אצלנו:
אל תאמר ביי ביי, אמור להתראות
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הסיכום שלי (אם מישהו יקרא בכלל):'
הסיכום שלי (אם מישהו יקרא בכלל):
24/06/2006 | 00:52
1
בכל זאת, עוד מעט 300 תגובות.

אני לא אתלונן על הפקקים ועל המשטרה כי אני חושב שהם עשו את המיטב וגם ביקשו במפורש להגיע מוקדם.
אני לא אדבר על המחירים של הכרטיסים כי המחירים הם כאלה בכל העולם ולא רק של רוג'ר ווטרס. חוץ מזה שהייתי משלם גם 5000 שקל.

אני לא אדבר על כל הפוליטיקה שהוא הכניס (למרות שאני מאוד לא מסכים איתו) כי זכותו להביע דעה, זאת אמנות וכל מי שמכיר את פינק פלויד אמור לדעת טוב מאוד שהוא אמן פוליטי.

אחרי שהבעתי את מחאתי נגד כל מביעי המחאה הקוטרים הישראלים אפשר לדבר על ההופעה.

חוץ ממופע חימום שהיה די מביך (אבל משום מה כל דבר רע שקרה לי באותו יום ממש לא הזיז לי) הכל היה מושלם.

IN THE FLESH היה מטורף, אין כמו שיר כזה לפתיחה של הופעה.
רצועת פיינל קאט שלא כללה את THE GUNNERS DREAM למרבה הצער עוררה בי צמרמורת (כמעט כמו דארק סייד)

SET THE CONTROLS היה מדהים, למרות שהסאונד קצת איכזב אותי, היה קטעים כאלה שצרמו באוזן. PERFECT SENSE היה אלוהי, גם ממש אהבתי את הסרט שהוא שם. וכמו שמישהו כתב פה, גם אני הייתי היחיד באזור שלי שהכיר את המילים וצרחתי את זה לבד כמו מטורף (:

דארק סייד .. פעם ראשונה שממש נהנתי לשמוע את  ON THE RUN ההתחלה של TIME הייתה מדהימה עם הסאונד הקוודרופוני הזה (:
US AND THEM היה מדהים. הכל היה מדהיים !!!!

BRING THE BOYS BACK HOME היה ביצוע יפה גם. והפירוטכניקה בכל ההופעה הייתה מטורפת. האש בקומפורטובלי נאמב הייתה ממש חמה (:

היה קצת משעשע לראות שכולם חיים בסרט של וודסטוק, אבל זה נחמד בסך הכל.
הסוף היה ממש עצוב (: אני כל כך מקווה שזה לא הסיבוב האחרון שלו. אני חייב עוד הופעה אחת כזאת לפחות.

בקיצור - הרגע היפה בחיי. עכשיו אפשר למות בשקט.
וחבל מאוד מאוד שלא היה את EVERY STRANGER EYES ורק בסוף ההופעה שמו את הדיסק.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אז נראה לי שאני היחיד'
אז נראה לי שאני היחיד
24/06/2006 | 01:02
שגם שרו מסביבו את perfect sense...

bring the boys back home נוגן בעוצמה כזאת שגם כבדי שמיעה היו סותמים את האוזניים. אבל זה היה מגניב.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'רואים אותי בסרטון שנענע'
רואים אותי בסרטון שנענע
24/06/2006 | 01:53
פרסמו עכשיווו נארףףףףףף אשכרה אהבו את השלט שלנו!!
מראיינים אותי וכדאי לראות סרטון מצוין
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אין מילים, פשוט לא יאומן'
אין מילים, פשוט לא יאומן
24/06/2006 | 02:02
אני סך הכל בן 17, התחלתי לשמוע פינק פלויד סך הכל חודשיים לפני שהכריזו על ההופעה של ווטרס בארץ, ובכל זאת, ההתלהבות שהרגשתי כשגיליתי את זה היא משהו שקשה לתאר. אם אני נהנתי כל כך מההופעה אחרי כשאני שומע את האלבום פחות משנה, קשה לי לדמיין איך זה לשמוע את ההופעה אחרי 30 שנה של ציפייה. משהו שלא היה ולא יהיה שוב בארץ. מי שלא היה שם צריך לאכול את עצמו מקנאה. אהבתי בעיקר את In The Flesh, Have A Cigar, Sheep, Us And Them ובכלליות כל דארק סייד. אבל הדובדבן שבקצפת היה יחסית בתחילת המופע- Shine. למרות שקשה לי לסלוח על כמה שקיצרו אותו ועל הקטעים המדהימים שהורידו, היו לי דמעות בעיניים כששמעתי את השיר בלייב.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חוויותי מההופעה'
חוויותי מההופעה
24/06/2006 | 02:36

נכתב יום אחרי

ראשית כל לטעמי היה אדיר
ארבע השעות של הפקקים +  5  שעות בשמש + שעה לחפש ת'אוטו כמו
עכברים במעבדה לא הוציאו לי את החיוך מהפרצוף.

כמה דברים ששמתי לב:
*רוג'ר ווטרס דומה לריצ'רד גיר  
*הוא לפעמים עושה פרצופים ממש מפחידים כולל את הקטע שהוא פותח את העיניים.
*המסיבת עיתונאים כשהוא הגיע לנתב"ג הייתה משונה והיה מצחיק איך שהוא הוריד את המשקפיים ואח"כ עמד ושתק.
*לפני flecher memorial הוא לקח כל כך הרבה אוויר ועשה פרצוף כאילו הוא הולך לקבל התקף לב. בשביל מה בכלל, יש לו פלייבק.
* היו כמה סרטונים מוזרים על המסך העגול כמו הצורות הגיאומטריות בהתחלה לפני אין דה פלש. אהבתי את המוח המסתובב בbrain damage
*on the run, sheep,in the flesh,set the controls, brain damage, eclipse היו מבחינתי השיאים
* אהבתי את החיוך שלו כשבhave a cigar הוא ראה שאנחנו שרים נכון משפט קשה.
* חלום שהתגשם. עכשיו רק נשאר לי החלום לשמוע ביצוע חי לpros and cons of hitchicking אבל עם מגבלות הקול של ווטרס והביקוש של הציבור לכזאת הופעה נראה לי שזה יישאר חלום.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'its was so good'
its was so good
24/06/2006 | 02:49
1
לצפיה ב-'הייתי בהופעה, היה מדהים'
הייתי בהופעה, היה מדהים
24/06/2006 | 04:19
אין לי מילים, גם עכשיו אני עדיין המום. כל ההופעה הייתי פעור פה :)
והנוף היה מדהים מהVIP
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'חוויה שלא אשכח לעולם'
חוויה שלא אשכח לעולם
24/06/2006 | 09:08
היי, אני לא כותבת בפורום בד"כ אבל קוראת מידיי פעם ועכשיו הרגשתי צורך לכתוב על ההופעה. לא האמנתי שאזכה ליום הזה, פינק פלויד ואני זה סיפור אהבה של כמעט 15 שנה וביום חמישי הגשמתי חלום.
ההופעה היתה מושלמת בעיניי. התרגשתי כמו ילדה קטנה (ואני כבר לא..) ב shine on בכיתי ממש (אי אפשר לעמוד בפני המוזיקה הזו שכאילו אלוהים נגע בה) ובשאר ההופעה פשוט חוויתי התעלות של ממש כמו שרק מוזיקה של הפינק פלויד יכולה לעשות. מאז יום חמישי אני בעננים...
זהו, עכשיו אפשר למות בשקט..
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מחזה נדיר בהופעה<==='
מחזה נדיר בהופעה<===
24/06/2006 | 09:18
1
רק לי זה היה נראה מחזה נדיר בהופעה (ולפניה) לראות כמעט 60,000 ישראלים
ואפילו אחד לא מדבר בפלאפון ?
פינק פלויד >>
לצפיה ב-':) זה סגלל שלא הייתה קליטה'
:) זה סגלל שלא הייתה קליטה
24/06/2006 | 11:18
למרות שהיה איזה איש אחד מאחורי שכל כמה דקות התקשר לאישתו ונתן לה לשמוע (ואני שואלת את עצמי: הם לא שמעו על רדיו?!)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הופעה מצוינת!'
הופעה מצוינת!
24/06/2006 | 11:06
פחדתי שמה הוא טיאכזב אותי עם הקול הצרוד שלו שהיה לו בלייב 8, אבל הוא שר מעולה ועשה ביצועים מטריפים ובמיוחד לדארק סייד שפשוט היפנט אותי לכל הדרך, מצאתי את עצמי מחייכת מאוזן לאוזן
הקטעים המעצבנים היו ההופעות חימום שפשוט יבשו לי את הצורה (חוץ ממשינה שהיו מעולים) ובמיוחד דיוויד ברוזה שחשבתי שאני אמות עד שיסיים את השירים שלו
ועוד קטע מעצבן ומכעיס היה עם ההסעות חזרה שפשוט לא הגיעו! אני, מגל, אור ותום הסתובבנו שעות כדי למצוא אותם ויאצנו מהאתר באיזה 4 וחצי בבוקר עם הקפצה של אבא של מגל.
אההה והפסדתי את הבגרות, אני ניגשת למועד חורף

ואחרי הכל, עם כל הבלאגנים והציפייה שסוף סוף הוא יופיע, זה היה שווה את הכל ונהניתי בטירוף והתחברתי לחבר'ה מגניבים: אור ותום- אחלה בחורים ועוד כמה חבר'ה שפגשנו בזמן שחיכינו שיפתחו את המיתחם, וכמובן מגל המפורסם שבזכות הקשרים שהיו לו החיים שלנו הפכו ליותר קלים ונוחים.
וזהו.. מקווה שכולם נהנו.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אפילו לא הופעה רעה'
אפילו לא הופעה רעה
24/06/2006 | 11:18
5
כי זו לא הייתה הופעה בכלל.
אין לי ענין להוכיח שהביקור של ווטרס היה רע - אני שמח בשביל כל מי שנהנה והתרגש.
יחד עם זה, חשוב להבהיר שמה שהיה בנווה שלום בכלל לא היה הופעת רוק.
זה היה ערב של שירה בציבור, עם פסקול ידוע מראש בלי שום חריגות מגירסת האולפן, חוץ מהצליל שהיה נחות - זה בלתי נמנע בהופעה חיה.
מישהו יכול למצוא הבדל בין מה שהיה בנווה שלום, לבין סתם התכנסות של 50 אלף חובבי פינק פלויד עם הקרנה של וידאו קליפים על המסך? אם לדייק, היו שלושה הבדלים:
1. ביצוע פתטי וחסר של Shine on
2. פתיחה חובבנית עד להביך של Time
3. הקטע עם השיר של ווטרס על המשפחה שאירחה אותו. עדיף כבר דיוויד ברוזה.

חוץ מזה, לא הייתה שם הופעה. לא היה רגע ספונטני אחד, לא היה אילתור, לא היו מוסיקאים שניסו לעשות מוסיקה. סתם חבורה של נגנים מהדרג השני ומטה, שעשו קאבר לא מרשים לפינק פלויד. ווטרס ניסה לעשות קצת Show עם תנועות ידיים וכאלה, אבל זה יצא ממש עלוב - האיש פשוט לא שואומן, מה לעשות, אף פעם לא היה.

אני מאושר שהלכתי ושאני יכול להגיד שראיתי את ווטרס בהופעה חיה, אבל באותה מידה הוא היה יכול סתם לעמוד שם ולמכור נקניקיות.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'זה שאתה לא מכיר'
זה שאתה לא מכיר
24/06/2006 | 11:51
4
את ווטרס - שמים לב.

האיש ידוע כאחד שלא עושה שואו.
האיש ידו שעושה רק עניין של סרטים, זיקוקים כלומר פירוטכניקה.
והסאונד?
היה פיגוז, ואם תשים לב, 99 אחוז מהאנשים שרושמים פה,  בשרשורפלצת הזה, רשמו שהסאונד היה מעולה.
אז כנראה קרה אחד מהמקרים:
1. היית מחוץ למעגלי הרמקולים, ולכן שמעת בדיליי.
2. באת להופעה כאילו וואלה, ווטרס, "אוף מאכזב, טוב אין לי כוח להנות, יאללה מתי ייגמר החרא הזה"...

גם מהדברים שלך לא מובן אם בכלל היית בהופעה, כי אם לא היית בהופעה, אין מה לדבר בכלל - כי הסאונד ברדיו היה חרא לחלוטין לפי מה ששמעתי.

בכל אופן, פינק פלויד מעולם לא היו אנשים של שואו, סתכל על גילמור כשהו מנגן -  ידיים על הגיטרה, עומד במקום, לא זז, הוא מרוכז בשירה ובגיטרה.
ווטרס קצת יותר מקצין - אם למשל בחומה הוא עשה קצת משחק.

אבל הפלויד הסתמכו המון הפירוטכניקה על מנת להעביר שואו לקהל, הם לא העבירו שואו דרכם.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אתה קורא אותי כמו ספר פתוח'
אתה קורא אותי כמו ספר פתוח
24/06/2006 | 12:21
3
לא הייתי מגדיר את עצמי טוב יותר.

רק כמה תיקונים קטנים, בשוליים:
* עמדתי 15 מטר מהבמה, ראש מעל כל מי שמסביבי. שמעתי מצוין, ראיתי נפלא.
* בהזדמנות נוכל להתחרות, מי יודע יותר על ווטרס. אני מעריץ אותו כבר 23 שנים וקורא מה שאני רק יכול עליו.
* הייתי בשתי הופעות של PF בלי ווטרס, כך שיש לי קנה מידה להשוואה לפירוטכניקה. מה שהיה בנווה שלום לא מדגדג את קצה הקרסוליים של הופעות גילמור וחבריו בשנות ה 90
* זה שידוע שווטרס לא מופיע טוב, לא משנה את העובדה שהוא לא מופיע טוב. הלוגיקה הזו נכונה אפילו בתחום הפינק פלויד.
* גילמור זז או לא זז - אלה הגדרות ריקות מתוכן. גם קלפטון לא זז כשהוא מופיע ואנשים סוגדים לשואו שלו, בון ג'ובי זז והוא פתטי. יש דברים שקשה למדוד - הוא שזה עובד או שלא. אצל גילמור זה עובד נפלא, ווטרס, כאיש במה, עלוב.
* כתבתי שהסאונד נחות ביחס למה שמקבלים באולפן, והדגשתי שזה בלתי נמנע בהופעה חיה. הכוונה הייתה שקיבלנו את הפסקול של האולפן, עם סאונד פחות טוב, אבל בלי ערך מוסף של הופעה חיה.

חוץ מזה שלא הבנת מילה ממה שכתבתי, התגובה שלך מדוייקת להפליא.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הציפיות שלך מופרזות לא?'
הציפיות שלך מופרזות לא?
24/06/2006 | 12:50
1
למה ציפית? שווטרס ישתנה לטובת הישראלים ויתן את הופעת החיים שלו?... או שיהיו אפקטים שטרם נראו בשום מקום אחר?...

אני מראש לא הנחתי שאני הולך לראות מופע רוק גרנדיוזי. לצפות ממנו לשחזר בגילו ובמצבו את ההופעות המושקעות שהיו בעבר זה נראה לי מוגזם. הוא גם לא זקוק לזה (בניגוד לגילמור וחבריו שהתאמצו להמחיש שיש חיים אחרי ווטרס, בעיקר בכל הקשור להופעות).

בכל מקרה, אי אפשר להגיד על ווטרס שהוא עלוב כאיש במה, גם אם יש טובים ממנו בעניין הזה.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ציפיות מוקדמות לא קשורות לנושא'
ציפיות מוקדמות לא קשורות לנושא
24/06/2006 | 13:10
כתבתי כאן רק שמה שהיה בנווה שלום, לא היה הופעה.
יש לזה הרבה סיבות. לא התווכחתי על הסיבות.
יש כל מיני דרכים להתמודד עם זה. לא פסלתי את הדרכים האלה.

יש הרבה אנשים, ואני בכללם, שבאו על סיפוקם מעצם זה ששראו את הגאון מקרוב, ושמעו אותו מדבר על במה. הייתי שמח אם היה בהופעה משהו מעבר לעובדה ההיסטורית הזו, אבל מה לעשות, לא היה. פשוט וידאו קליפ חי, ארוך מדי וצפוי מדי. אפשר היה לצאת אחרי הפתיחה היפה של In the Flesh (אבל אני חיכיתי עד Time ורק אז חתכתי החוצה).
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'המממ'
המממ
24/06/2006 | 17:14
חח לא הבנתי אם התעצבנת עלי או הסכמת איתי... לא יודע.. :)

אני לא מבין עדין למה אתה חושב שהצליל היה נחות... מבחינת הופעה, וגם מבחינת מוזיקה בכללי, היה מעולה.
אם תוכל לפרט למה לא היה טוב, אז אשמח אם תסביר... :)
אם כבר מדברים על איכות סאונד, אצל גילמור וחבריו, היתה איכות סאונד מעולה, ממש כמו באולפן או מעבר לה?(וזה כולל את הפרטרים: באולם או בחוץ? סראונד או לא?)

אני בטוח שגילמור אחד(גדול) יכול לעשות שינוי רב להופעות של ווטרס.
אבל מה שהיה בנווה שלום, היה מעולה, מלא שואו ומלא גרנדיוזיות.
ואני לא מבין למה לא נהנת.

כשדיברתי על גילמור, התכוונתי לכך שהוא לא מתחיל לטייל בבמה, מוסיף תנועות ידיים וכו, הוא עומד ושקוע בנגינה שלו, אני אוהב את זה, זה מוסיף לרעיון שהוא הגיטריסט הטוב ביותר בעולם מבחינתי.
ולהפך, ווטרס כן ניסה לשלהב את הקהל.
אבל ווטרס זה ווטרס, ושיר שהוא כתב, ספק שהוא ישנה אותו - כמו שאתה שם לב, השיר היחיד שקיבל שינוי היה set the controls, וכל ההבטחות שדארק סייד יהיה בסאונד שונה וכו ירדו לטימיון...
אז אתה לא יכול לצפות לפס קול שונה מווטרס.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני לא אוהבת את רוג'ר ווטרס'
אני לא אוהבת את רוג'ר ווטרס
24/06/2006 | 12:18
1
לא מתחברת למוסיקה שלו (חוץ מ"החומה")
ובכל זאת הלכתי למופע....

צברתי חוויות לא מעטות.
הצד האפל שלי
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'how i wish u where here'
how i wish u where here
24/06/2006 | 15:40
וובכן להופעה של ווטרס היתי אמורה להגיע לבד אבל בסופו של דבר הגעתי להופעה עם חברה,היינו תקועות בפקקים כמעט חמש שעות....
שכבר הגענו לנווה שלום  ווטרס כבר היה על הבמה ושר את "in the flesh" רצנו לעבר השערים וסוף סוף נכנסנו להופעה שאני אישית חיכיתי לה שנים,בכל מקרה בכל מקרה אחרי כמה שערים חברה שלי החליטה שהיא רוצה להכנס ולהיות מקדימה מה שלא כל כך התאים לי בעודי קוראת לה ואומרת לה חכי היא נעלמה לי בין ההמון והשאירה אותי מאחור....בכל מקרה נותרתי אני הסוטול שלי,רוג'ר ווטרס ועוד 55 אלף איש זרים מסביבי ובאמת שהיה לי כיף אדיר להיות שם,האוירה,ההתרגשות שהיתה באויר ההופעה עצמה והסאונד הנפלא שהיו שם באמת הצליחו לקחת אותי למקומות נהדרים.....
(מראש אני מתנצלת על הקיטשיות שאני אומרת לספר לכם פשוט זה מה שבאמת הרגשתי)
בכל מקרה שהגיע השיר "wish u where here"-פתאום רגש עצום של בדידות התחיל לחלחל לי בגוף ותאמינו או לא בין 55 אלף איש הצלחתי להרגיש בודדה כמו שלעולם לא הרגשתי בחיי....
חשבתי לעצמי כמה נפפלא יכול היה להיות עם היה לי מישהו לחבק עכשיו לחלוק איתו את השיר המדהים הזה....
how i wish u whre here"-i felt  like i rally  wished the love i dont
have would be there
בכל מקרה היתה חוייה בלתי נשכחת אני בחיים לא ישכח את ההופעה הזאת....
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'שאני אנסה?'
שאני אנסה?
24/06/2006 | 17:56
13
1
אני לא יודעת עד כמה אוכל להעלות על הכתב דברים ברורים... אבל ננסה.

נחלק את הדברים לשני חלקים:

א) הבאסה והקלאסה - זה החלק שבו אני מקטרת על כל המרעין-בישין שנפלו בחלקי, ובתור פיצוי מעלה הגיגים אודות הקהל הישראלי.

ב) חומוס out, ווטרס in - זה החלק שבו אני מנסה להזכר במופע, בהצלחה חלקית.

אלו מכם שנמאס להם מקיטורים, ומצבי הבריאותי והגיגיי לא מעניינים אותם, יכולים להמשיך ישר לחלק ב' שיועלה בהמשך.

הבאסה

הייתי חולה. לקראת השעה 12, כאשר אלינור, אליאב (avki), בן דודו Aneurysmועדי הגיעו אלי ע"מ שאסיעם למופע, התחלתי להרגיש רע, רע מאוד. קלקול קיבה, שמקורו או מאייס-קפה של יוטבתה ששתיתי בערב הקודם, או מארוחת ערב מזרחית שאכלתי במסעדה ביפו יומיים קודם לכן - המז"פ טרם הכריע בסוגייה -  עשה בי שמות. בטני כאבה, חומי עלה, גופי הצטמרר, זזתי בקושי, קרקרתי במקום לדבר, ובאופן כללי הרגשתי שאני נמסה.

החבר'ה התחילו לעשות קולות של הברזה. "אולי נדפיס את הלו"ז של ההסעות המאורגנות?" הציעה אלינור ביעילות. "מתי הם יוצאים ממסוף ארלוזורוב?". אבל לא אשה כמוני תיסוג. הבטחתי להיות בשער 1 בשעה 13:00, ואנחנו נהייה שם, גם אם אמות על ההגה בדרך.  

עצרנו בקניון השכונתי. בעוד אני גונחת לרוקחת בסופרפארם שתתן לי "קל-בטן", הלך אליאב להביא בלונים. "תביא כמה מנופחים, ותיקח כמה רזרביים, לא מנופחים", ביקשתי. הוא חזר עם שלושה בלוני הליום - שניים ורודים ואחד כחול. יש עדים.

החלטתי שאני מסוגלת לנהוג בכל זאת, ויצאנו לדרך. הגענו לנווה שלום ללא בעיות, וללא פקקים. אליאב, אלינור ו-aneurysm דהרו קדימה, בעוד עדי ואני משתרכות לאיטנו מאחור. כאשר הישגנו אותם, ליד שער 3, הבלונים כבר נעלמו.
"איפה הבלונים?"
"אמממ... עפו".
"ואיפה הרזרביים?"
"אמממ..."

פגשנו את מגל, שעבד על השלט היפה שלו, והמשכנו לעבר שער 1, כפי שהבטחתי. שם היו כבר afon, Ivory Flower, wommer ועוד כמה. afon הקים סככה מאולתרת ואני נשכבתי תחתיה כאבן שאין לה הופכין, בתנוחה בלתי אפשרית, מייחלת למוות מהיר. בשלב כלשהו, בין גניחה לערפול חושים, ניסה afon להתקיל אותי בשאלות טריוויה על הפלויד ("מה היה שם אשתו השלישית של ווטרס?") וראיתי במטושטש את צנעני, גל (holo) ואורי (oribarak) כאשר הגיעו.

בארבע וחצי קיפלנו את המחנה, ועד פתיחת השערים בחמש נשענתי על הברזלים ויללתי כמו תינוקת. אחרי המעבר בשער, רוב האנשים רצו קדימה. אני רצתי לשירותים. אחסוך מכם את התיאורים. למזלי, דילן וניל יאנג היו פס קול מרגיע, ברגעים קשים אלו.

אח"כ קניתי חולצה של הטור (זו עם המנסרה הצבעונית) ודידיתי לעבר קדמת הבמה. לא מצאתי את החבר'ה, ולכן עליתי למושבי בטריבונת ה-VIP. התחילו מופעי החימום. זימזמתי במקביל, לא ממש מקשיבה. עד תחילת המופע הצלחתי לדבר בנייד עם afon, שברח מקידמת הבמה בגלל הצפיפות; עם בן (crazy diamond 84) שהגיע מאוחר ולא מצא אותנו, ועם Shakty, שחשבתי שהוא צריך לשבת כמה שורות מלפניי, אך התברר שהוא נמצא בעצם בטריבונה הנגדית, בצד השני של המתחם. יופי.

וכך ישבתי שם, מורמת מעם, פשוטו כמשמעו - בגובה 20 מ' בערך? - חולה, גלמודה, ומרחמת על עצמי (אבל לא בקנה מידה של ווטרס).

אבל אז, התחיל המופע.

כמה הגיגים על הקהל הישראלי, ודילמות אחרות

אז למה ישבתי ב-VIP בכלל?. אגב, הטיפוסים שראו בטלוויזיה, אלו שהגיעו במסוק - הם ישבו לידי. מה לי ולשכמותם?. כאן טמונה הדילמה הבלתי פתורה - נקרא לה דילמת ציףציף: אם כסף איננו מגבלה, האם עדיף להמעך בתוך הקהל, ולא לראות כלום (כי את רק 149 ס"מ), אך לחוש את האנרגיות הפיצוציות של קהל במופע רוק, ולהיות בעצמך חלק מהמופע, או לשבת בניחותא במרומי הטריבונה, באוויר הקריר, עם מראה ישיר של הבמה (אם כי קצת מרחוק, בשביל קצרת-רואי כמוני), וסאונד יותר מסביר - אך מנותקת מהעם ומהאקשן?.

הקהל בטריבונה היה ברובו מורכב מ"מבוגרים", בגילאי 30-60. היתה התלהבות מהמופע בקרבם, אבל זו היתה התלהבות מאופקת, מנומסת. אז למרות שהת.ז. שלי טוענת שאני שייכת לקבוצת הגיל הזו, אני עדיין מאמינה באתוס של הרוק - היינו שהזיעה, הקפיצות, הבאסים שעוברים דרך חוט השדרה, ההתמזגות עם המוסיקה והקשר הישיר עם האמן - זה עצם העניין. וזה גם, לטעמי, אחת החוויות החזקות שבכלל ניתן לחוות בחיים. אבל יש לזה מחיר.

בנסיבות אותו היום, ספק אם הייתי מחזיקה מעמד ללא המושב. אבל, השאלה היא עקרונית. איכשהו, צריך למצוא את שביל הזהב.

והקהל למטה? אמנם לא הייתי שם, בתוכם, אבל מאסת האנשים הענקית - יש תמונות, והן יועלו לאחר שיפותחו - נראתה לי בסדר גמור. האווירה, כפי שאמרו כאן כמה אנשים, וגם Shakty, היתה "וודסטוקית": כמעט ללא אלימות, ללא הפרעה למהלך המופע. למרות הביקורות שהועלו כאן - על שיכור או שניים, ודחיפות פה ושם, והלכלוך, שאני יכולה להעיד עליו - הקהל הישראלי הוא, בעיקרו, אחד הקהלים הטובים בעולם. לא רק בגלל רמת האלימות, הנמוכה יחסית בארץ בהופעות, יחסית לחו"ל, אלא גם - אולי בעיקר - בגלל שהקהל בא באמת בשביל המוסיקה, בשביל האומן, ולא בשביל הפוזה. אנשים הכירו את מרבית השירים, מילה במילה, ותיקשרו עם הלהקה על הבמה, פירגנו להם בענק, ידעו להחמיא להם כאשר ביצעו שיר בצורה טובה. בקיצור, יצרו אווירה מעולה, מעל ומעבר למה שציפיתי מהם.

יש לי הרגשה - ותגידו לי אם אתם מסכימים או לא - שהנגנים על הבמה קלטו את זה, ומאוד התרגשו. זה בא לידי ביטוי בהתבטאויות הספונטניות של ווטרס - ממנו לא ציפיתי כלל לדבר, כיוון שהוא לא אדם תקשורתי במיוחד, וגם לא אוהב חריגות מהלו"ז, ובתגובות של זמרות הליווי והנגנים לתשואות שקיבלו.
ווטרס, שאיננו אדם שמחצין רגשות (אלא אם הן בשירים שלו) לא רק הודה - תודה כנה, מהלב - לקהל שבא, ואמר כמה זה היה חשוב לו, וכמה הקהל נפלא (נכון שזו קלישאה, אבל לי הוא נשמע כנה ואף נרגש) - הוא גם הבטיח לחזור: "אנחנו חייבים לחזור לכאן!" היו מילותיו.

אפילוג

אז נכון שלקח שעה עד שמצאתי את האוטו. ומערכת הטלפונים קרסה, ושלחנו מסרים זה לזה עד שמצאנו כולנו אחת את השני, ועוד מי יודע כמה זמן עד שיצאנו מהחניה, והתחלנו לנסוע, והרגשתי שאני נרדמת על ההגה, והחזקתי מעמד עד פאתי ת"א, שאז הרמתי ידיים ונתתי לעדי לנהוג עד מרכז העיר, שם הורדנו את אלינור ואת עדי (אליאב נסע עם אחותו), ואז נהגתי כסהרורית ברחובות העיר בחיפוש אחר מונית עבור Aneurysm הצעיר, בעוד אני תוהה הכיצד הורים לילד כה רך בשנים מרשים לו להסתובב לבד בשלוש בבוקר בעיר זרה, ואז חזרתי הביתה, והלכתי לישון. ולא היתה לי בגרות בבוקר.

ואת מה שאני זוכרת מהמופע, אעלה בחלק ב'.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'יפה כתבת.'
יפה כתבת.
24/06/2006 | 18:32
1
אני ראיתי את הבלונים עפים, ולא הייתי בטוח שזה שלכם :)
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מתי הוא אמר שהוא חייב לחזור לפה?'
מתי הוא אמר שהוא חייב לחזור לפה?
25/06/2006 | 00:12
1
3
לצפיה ב-'לקראת סוף ההופעה'
לקראת סוף ההופעה
25/06/2006 | 16:29
1
משהו כמו "הייתם קהל נהדר. אנחנו חייבים לחזור לכאן". הוא היה ממש נרגש כשאמר את זה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-''
25/06/2006 | 09:56
4
לצפיה ב-'דווקא אני לא מסכימה בקשר לקהל'
דווקא אני לא מסכימה בקשר לקהל
25/06/2006 | 12:38
2
1
ממש לא נהניתי ממנו.
אולי כי שבועיים לפני כן הייתי בהופעה של סטינג, ישבתי בשורה השלישית בערך החל מפתיחת השערים, ובמשך 4 שעות כל מה שעשינו היה לדבר עם מי שישב סביבנו, לתת ולקבל אוכל מאנשים שאני בכלל לא מכירה ואפילו לעזור להם להכין שלטים. ובמהלך המופע, שפחדתי שאני לא אראה בו כלום או אחנק למוות, אנשים שמעולם לא פגשתי לפני כן דאגו שאני אראה טוב ואצליח לנשום, ואפילו שאלו אותי תוך כדי המופע אם אני בסדר.

וכאן, לעומת זאת, ברגע שרציתי להגיע לחברה שלי, שעמדה בערך שורה מלפניי, אף אחד לא נתן לי לזוז מחשש שאתפוס את מקומו הקדוש (נמוכה, כבר הזכרתי?), כולם רק דחפו וקיללו, ובאיזשהו שלב החלטתי שיהיה נכון פשוט לזוז קצת הצידה במקום לעמוד שורה רביעית מול הבמה, כדי לא להחנק למוות ולהנות מקהל נחמד יותר. החלטה נבונה ביותר, אינ חייבת לציין. רק חבל שבדרך, כשרציתי לעבור (החוצה! החוצה!!) אף אחד לא טרח לזוז כדי שאני אוכל לדלג מעליו או משהו כזה. פשוט בהו בי במבט של - "מה את רוצה מהחיים שלי? רוצה לעבור? תעברי! אינ לא זז בשבילך!" והפכו אפילו את המשימה לפנות להם מקום למשהו כמעט בלתי אפשרי.

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני מצטערת לשמוע על כך'
אני מצטערת לשמוע על כך
25/06/2006 | 16:33
1
2
הנחתי שעיקר הדוחק יהיה באמת בחלק הקדמי. נועם (afon) אף ברח משם - וזאת לאחר שהוא היה זה שהנהיג את ההסתערות קדימה לעבר הבמה, עם פתיחת השערים!

לדעתי, מדובר בהפליה חמורה ושרירותית של נמוכים, ועל המחוקק ליתן על כך את הדעת, ויפה שעה אחת קודם!  

פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הו, אי כבר מזמן טענתי שצריך להיות'
הו, אי כבר מזמן טענתי שצריך להיות
25/06/2006 | 16:52
חוק שקהל צריך לסדר לפי גובה.
זה באמת הכי הוגן, ככה כולם יצליחו לראות טוב!

מה שאני באה להגיד, זה שגם בקדמת הבמה יכול להיות נחמד, כמו שחוויתי לפני שבועיים וחצי. וגם שם היו עשרות אלפי אנשים.
פשוט שם האנשים היו נחמדים יותר.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'גם אני לא אהבתי את ABITW 2 ...'
גם אני לא אהבתי את ABITW 2 ...
26/06/2006 | 10:16
3
אבל מסיבה אחת.

אין לי בעיה עם השיר. בהופעות הוא ממש כיפי, וסתם כיף לשמוע אותו.זה לא שאני לא סובל אותו, אבל אני גם לא מת עליו.

אבל שכל הקהל שר את השיר הזה בטירוף יותר מכל שיר אחר, זה כאילו שהם אומרים: "זה השיר היחידי שאנחנו מכירים!!! יאאההה!!! בואו נצרח!!!". וכמה ששאר ההופעה הייתה טובה, אני מפחד שזה הוריד קצת מהערך של הקהל הישראלי בעייני ווטרס , ואולי הוריד את הסיכוי לעוד הופעה...

בואו נקווה שלא כך חשב ווטרס...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'איזה תקוות (:'
איזה תקוות (:
26/06/2006 | 12:48
2
גם אני כמו כולם מקווה שאולי רוג'ר ווטרס אהב אותנו יותר מכולם כי היינו הקהל הכי טוב ואולי הוא יעבור לגור כאן ולהופיע בקיסריה פעמיים בשבוע (:

אבל בואו נרגע קצת. אני מאמין שהישראלים הם באמת הקהל הכי טוב,
אבל יש לי גם הרגשה שזה הסיבוב ההופעות האחרון שלו בחיים ):
והתקוות האלה נשמעות קצת ילדותיות.

וד"א - כמו שהוא נהנה מהקהל הוא גם התאכזב אני מניח מזה שצהל הרג אזרחים ומזה שמלא אנשים חיפשו על מה לתבוע אותו, ויש כאלה שאפילו תבעו אותו.בקיצור, אני חושב שקבלת הפנים הייתה גרועה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ווטרס הבטיח לחזור לכאן'
ווטרס הבטיח לחזור לכאן
26/06/2006 | 13:01
1
במהלך ההופעה הוא אמר "אנחנו חייבים לחזור לכאן" (באנגלית), מה שלפחות מרמז על כך שזה לא הסיבוב האחרון שלו.

ובכלל, הוא נהנה יותר מדי מההופעות (ומהצומי, לא לשכוח) מכדי לפרוש.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'הוא באמת אמר את זה?'
הוא באמת אמר את זה?
26/06/2006 | 23:29
לא שמתי לב בכלל
ולכאן=ישראל?
תודה