שרשור "היתי בהופעה"

m i n i me

New member
רשמים

אחת ההפקות הגדולות אי פעם. אמנם נראה לי שההופעות של פינק פלויד יותר בומבסטיות, אך ההרכב של ווטרס הוא פשוט מעולה, והביצועים היו כמעט מושלמים (למעט פיספוסים קטנים, כמו כניסת הבאס-תופים ב Another Brick in the Wall, ועוד איזה אחת פה ושם. צוות הנגנים נשמע לטעמי יותר טוב מאיך שיצא לי לשמוע את פינק פלויד לאחרונה. מעניין היה לראות איך ווטרס מחלק את משימת השירה בין הנגנים (חצי מהמופע שר הגיטריסט בעצם, ושיר נוסף הקלידן, אף על פי שנשמעו מעולה). הייתי גם רוצה בדיעבד יותר נוכחות של Snowy White בקטעי הסולו, כאשר במופע זה שימש יותר כגיטריסט רית'ם. הבעיה היחידה שאני יכול להצביע עליה הינה המקום עצמו אשר לטעמי לא היה אידאלי לצפיה, כאשר המוני אנשים מולך וזוית המדרון מתונה כל מה שנותר הוא לנסות לעמוד על קצה האצבעות וזה חבל. עוד נקודה לרעה היתה בחירת המחממים למופע, שכן מה יש למאזיני פלוייד וקבל מנה של מוזיקה בערבית או את ברוזה ההיפר אקטיבי ?? Way too much. שורה תחתונה - מי שלא בא הפסיד מופע משובח !

Silvernaor

New member
עכשיו חזרתי הביתה מההופעה

ואני שמח לפתוח את השרשור של חוויות מההופעה לצערי יש בגרות בבוקר אז אני לא יכול לכתוב...

dy2000

New member
חזרתי מההופעה - חלום שהתגשם

חזרתי מההופעה - ב-DSOTM כבר בכיתי מעוצמת החוויה. כאילו חיכיתי 20 שנה שמשהו כזה יקרה וזו היתתה פנטזיה שתגשמה. מבחינת השירים וה-Show עצמו אין משהו שלא ראינו בקליפים ובסיבוב הקודם שלו- כמובן מדהים בטופ שבטופ. אני נרגש מדי בכדי לתאר את רמת ההתרגשות והריגוש

אלוהים שלח לנו מלאך בשם רוג'ר../images/Emo189.gif

שמעו יש לי ווידוי קטן. אני לא מעריץ גדול של פינק פלויד. אני לא מכיר את כל השירים ובטח שלא יודע אותם בעל פה. למעשה אבא שלי הוא שליט הפינק פלויד בבית. וגם אחותי מכירה לא פחות ממני. ובכל זאת באתי כי זאת הופעה של פעם בחיים וחוויה של פעם בחיים. ואם לא הייתי הולך כל חיי הייתי מצטער על הפספוס הזה. אז באתי ואני מוכרח להודות. לא חשבתי שאהנה ככה! אני מן איש הופעות כזה שהיה במאות הופעות בחייו. אבל דבר כזה לא ראיתי מימיי! איזה הפקה,איזה סאונד,איזה סראונד,איזה אפקטים,איזה נגנים, והכי חשוב: איזה רוג'ר
כל כך צנוע,כל כך תמים,כל כך נהנה מהמוסיקה שהוא עושה. כל כך נהנה להיות כאן בניגוד לרוב האמנים בעולם. רואים שהוא בא כי הוא רוצה ולא כי לחצו עליו או משהו כזה. כל כך בא לתרום. שמעתי כבר על הרבה אמנים שבאו ל24 שעות וסתלקו ישר אחרי המופע. אבל הוא בא גם לחוש את הארץ,לעשות מעשים טובים,לנסות לקדם שלום. הוא באמת מלאך. והקהל כל כך העריך אותו,ראו את זה. אני אישית מאוד התרשמתי מהאיש. והכי חשוב. הוא גרם לי להתאהב במוסיקה הזאת. אם לפני זה הייתי מן אחד מהצד שמכיר את THE WALL וקצת מTHE DARK CIDE עכשיו אני פשוט רוצה לשמוע כל שיר ושיר שלהם. בTHE DARK CIDE התאהבתי טוטאלית בהופעה הזאת. בדרך חזרה שמענו אותו וכל כך התענגתי עליו. טוב חוויות אספר יותר מאוחר או מחר. אבל אני מוכרח להודות שבחיים שלי לא נהנתי ככה. תודה לרוג'ר על הכל. הגענו לפיסגה. אין יותר גבוה מזה :) לילה טוב לכולם...

maor1010

New member
החגיגה נגמרה...

עכשיו כשכל ה-hype הסתיים וכולנו נחזור לשגרת החיים נטולת הציפייה לההופע אפשר לסכם: כן, הייתי במופע :) ולמרות הפקקים האינסופיים, הלחץ בכניסה, העובדה שפיספסתי את השניות הראשונות בזמן שקניתי חולצה, המבטים הזועמים וסינוני הקללות בעודי מפלס את דרכי בין ים של אנשים לנקודה שבה אני מזהה את תווי פניו של ווטרס ושאר בעיות.... פשוט נהנתי מכל שניה. ווטרס נתן הופעה מדהימה, מלאת אנרגיה וסחף (למרות שבחלק מהשירים ראו את ה-play back). הלהקה שלו ובמיוחד הגיטריסט עשו עבודה מעולה וניגנו את השירים בצורה נאמנה למקור. Dark Side היה מושלם!!! אולי קצת התאכזבתי מהאפקטים הויזואלים שהיו סבירים כי ציפיתי לקצת יותר, והסאונד שהיה יכול להיות יותר חזק. כמה highlights: 1. הקטע ב-in the flesh כשרוג'ר צועק and that one is a jew (הקהל הגיב בהתאם) 2. WYWH - אין על השיר הזה, כל מילה אוצר 3. SOYCD - הנגינה עם סיד ברקע הוסיפה הרבה רגש 4. כל Dark Side אבל לטעמי Time היה פשוט לא מהעולם הזה... סה"כ, money very well spent. ההופעה הזו תשאר חקוקה אצלי בזכרון לעוד הרבה שנים ותודה לרוג'ר ווטרס על שהגיע לארצנו הקטנטונת (למרות בלבולי המוח הפוליטיים). איזה לילה מטורף!!! אשמח לתגובות, לילה טוב

BogN

New member
וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אין, היה פשוט ע-נ-ק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הגעתי לשמה בערך ב-14:30 אחרי ארוחה קלה באבו גוש. הצלחתי לעשות חילופי שערים כך שנכנסו דרך שער 10. הצטופפנו כמו חיות לקראת פתיחת השערים, וברגע שהם נפתחו דפקנו ריצה לבמה, ומצאתי מקום לא רע בכלל... שורה 8 פחות או יותר ממש מול העיגול, אולי אתם זוכרים את האיש הגדול עם השמשייה הירוקה. החימום היה פשוט נוראי. אולי חוץ ממשינה, אבל מה הקשר בין מיכה שטרית, לדייויד ברוזה שמנסה לעשות פוזות אך ללא הצחלה ולרוג'ר???? טוב, לא נורא, ממש כמה דקות לפני ההופעה היו 2 ילדים שיכורים ממש ממש מעצבנים שכל הזמן דחפו את הקהל, ואז באה איזו אחת ממש מעצבנת שכל הזמן צעקה לי באוזן ולקחה לשיכור את המשקפי שמש וזרקה אותם. כך נגמר הפרק איתם. ואז, שומעים את הפתיחה של In The Flesh באותו רגע הייתי המום!!!!!!!! אני רואה את רוג'ר ווטרס... כן כן, אני רואה אותו!!!!!!!!!!! אני עייף מידי בשביל להעביר את החוויה שלי, אבל אני פשוט מאושר ... היה פשוט מדהים, לא התאכזבתי בכלל...

itai 20

New member
היה מדההההים!!!

אבל האיכות של הסאונד מה לעשות בארץ יש עוד לאן לשאוף... הLead guitar פשוט הפיל אותי הוא מצוין!!! אבל עם גלימור היה בא הייתי מוכן לשלש את הסכום של הכרטיס הפירוטכניקה מדהההההההההההההימה! החימום מה אני יגיד לכם אין קשר חבל שלא הביאו את שליחי הבלוז או משהו כזה... ודיוויד ברוזה פשוט חולה נפש אבל הוא תותח

mayamel

New member
אכזבה!- כנסו...

1. המתחם ללא דשא- עפר ואבנים. 2. הרמקולים- סראונד גרוע. 3. המסכים הצדדים אמורים להראות את המתרחש על הבמה למי שרחוק. 40% מהזמן נראו אפקטים וסרטונים. גם כשהראו את הבמה בקטעי הסולו של הגיטריסט התמקדו רק בגיטרה וכשהוא שר סולו לא הראו אותו בכלל כך שהייתי צריכה לנחש שהוא שר. בסולו של המתופף בפתיחה של TIME לא הראו אותו בכלל. הרגשתי שרק ווטרס על הבמה. המסכים הצדדים צריכים להראות רק את הבמה וכל משתתפיה ולא סרטונים בשביל זה יש את המרקע האחורי. 4. מיקום לא נוח-פקקים נוראים רק בארבע בבוקר חזרנו.

ריקו`

New member
הסיפור המשונה שלי

יצאתי מהתחנה המרכזית בתל אביב בשעה 17:50 בתקוות שווא להגיע לרמלה ולתפוס את הקו לנווה שלום. האוטובוס יצא באיחור ואני פשוט המשכתי לנסוע איתו עד לצומת נחשון, שם אמר לי הנהג, כל מי שבא להופעה ירד. לאחר הזדחלות אימים של שעתיים, החלטתי לרדת מהאוטובוס ולהתחיל ללכת ברגל את שאר 12 הק"מ הנותרים עד לנווה שלום. בשלב מסויים הבנתי שאני הולך לאחר, אז פשוט רצתי 10 וחצי ק"מ בנעלי עור כבדות סוליה. הגעתי כ-5 דקות לפני שהבחור עלה לבמה, ואמרתי לחבר שלי שהיה שם כבר מהצהריים שאולי נקפוץ שניה לאמבולנס, כי נהיו לי יבלות בגודל של אצבע, בכל רגל... ואז הוא עלה... שמתי חזרה את הנעלים והתחלתי לרוץ לכיוון הבמה. זרמתי בין האנשים שם, והגעתי פחות או יותר לקו של עמוד התאורה של הספוטים, ומשם ראיתי את המופע. בחיי שהחוויה המדהימה הזאת הייתה שווה כל שניה של כאב, לראות אגדה חיה מופיעה על במה כמה עשרות מטרים ממך, ובאיכות שכזו.... אני נותן להופעה 9.5 בסולם שלי, ואני מוריד מבחינתי רק על השיר הקיטש שהוא כתב על המשפחה בביירות שנתנה לו לישון אצלה. האווירה, הצלילים, הקלאסיקה... צילמתי כמה תמונות שאני אעלה בהמשך ואת רוב DARK SIDE צילמתי בוידאו במצלמה הקטנטנה שלי... היציאה משם גם לקחה משהו כמו 3 וחצי שעות, כששעתיים מתוך זה היו למצוא את האוטו של חבר שלי. אבל הכל תם ונשלם, ואני מרוצה. ואתם?

גיל מ

New member
"אין לי מילים לתאר את האושר הזה"

אחד מהימים הכי מאושרים בחיי אין ספק..אני באמת מאושר... חויה שאני אקח לכל החיים.. מדהים! ענק! סאונד שלא יאמן (ולא היה צריך 4 אוזניים) פרוטכניקה ואפקטים באמת ברמה הכי גבוהה והכי חשוב - המוזיקה! המוזיקה הכי טובה שיש! אני באמת מודה למי שהלכתי איתו, הייתה חויה... בוקר טוב לכולם!

ZiViBlues

New member
לסיכום

זו היתה ההופעה האחרונה שאני הולך לראות אומן בינ"ל בארץ הקהל הישראלי עדיין לא יודע לקבל/להערך/ ל ה ת נ ה ג בסוג כזה של הופעות וכן, הייתי במספיק הופעות בחו"ל בשביל לומר זאת יום נעים

יכול להיות שהפסדתי....

אבל החוצפן השמאלן עם כל התעמולה שלו נגד ישראל הוציאו את כל החשק מלשלם מחיר כו יקר להופעה שלו!!! רק עם מטומטם כמו שלנו מכניס לכיסו של שונא ישראל (פעם ראשונה שלו בישראל....הוא לא היה מוכן להגיע לארץ כבושה קודם לכן) למעלה מ- 25,000,000 ש"ח. שילך להופיע בשכם או בעזה נראה אותו!!! ולגבי המיקום....אני מקווה שאני לא צריך להרחיב...למה הוא התקיים שם!!!

../images/Emo45.gif כל מילה

השיא של ההופעה היה ללא ספק ITF את הרשמים שלי אני כבר אעלה מאוחר יותר....

בקיצור...פריירית ועוד שילמת

מחיר שמכסה שלוש הופעות מעולות של אמנים ראויים!!! אני אישית חזיתי זאת מראש...שדה חומוס ועוד במישור לא יכול להפוך למדשאה בחודש אחד....

rozgil

New member
בהדרן .....-הרגשתי שאני נמצא ב-:

הופעה של "החומה" בברלין (1990)

frikin shin

New member
../images/Emo4.gif

היית מספיק בהופעות בארץ?
. בד"כ הקהל מלא ערסים שדוחפים אחד את השני ודורכים על אנשים שנופלים
. אני חושבת שהייתה אווירה ממש טובה בקהל וראו שהקהל העריך את רוג'ר. אבל מעניין אותי לדעת למה אתה אומר ההפך?

Molchansky

New member
../images/Emo45.gifמסכים עם זה

אני כל הזמן התפלאתי שלא דוחפים אותי ושכולם רגועים

FunkyMonk

New member
אני

הייתי מוקף בחורה של מסוממים נחמדים. רוג'ר נותן לכולם אווירה של וודסטוק 2006

למעלה