פינת השידוכים של הפורום

Ivory Flower

New member
שם באיזור, במתחם או בשדות

אני די בטוחה שאנחנו לא היחידות עם התכנון הזה.

סנדי ש

New member
מישהו מגיע להופעה עם אופניים?

אני מעוניין להגיע להופעה ברכיבה (מכפר סבא), הבעיה העיקרית שלי היא איפה להשאיר את האופניים כך שלא יגנבו אותן. בנוסף, אם מישהו מעוניין להצטרף לרכיבה- בכיף. יש הצעות?

סנדי ש

New member
אתה מוזמן לבוא בשחיה

נ.ב. "i've got a bike, you can ride it if you like..." but don't forget to give it back

rozgil

New member
לצערי אני לא כול כך טוב בשחיה....

אשמח להצעות אחרות........ יום טוב..................

The Walrus

New member
יש דבר כזה מגניב

עם ארבע גלגלים, ועם דבר כזה עגול שמסתובב... אה, כן, קוראים לזה מכונית! נסה את זה. (אם אין לך נסע אוטובוס\מונית).

YoniCrazy

New member
אתם יכולים לנסות לשחות בירושלים ../images/Emo11.gif

כי הרי יש שם חוף ים גדול.

תשמעי, אני לא רוצה להיות נביא זעם,

אבל הבעיה העיקרית שלך תהיה להשמר מפגיעת מכונית בכבישי הגישה לאתר; יהיו שם מאות, ואולי אלפי מכוניות, מוניות ואוטובוסים; את סתם תסכני עצמך. מקווה שתחליטי להגיע באיזשהו כלוב ממונע, למען בטיחותך

meir1067

New member
מישהו רוצה לרכב ממודיעין להופעה?

אני במקרה חבר בפורום אופניים וגר במודיעין וחולה פינק פלויד - חשבתי שאפשר לחבר את שלושת הנתונים הללו כדי לעקוף את ההזוועה המסתמנת בנושא הפקקים. אם יש פרטנר/ים/ות לעניין צרו קשר עם מאיר בוקאי 0544-309930

Fanch

New member
../images/Emo24.gif היה שם חיבוק

אם מישהו מעוניין שיצור איתי קשר במסרים. יום טוב ושיהיה לנו יום כיף כיף כיף מחרררררררר!!!

new revolution1

New member
שאלה..

מישהו מהפורום שבא להופעה נוסע לכיוון הצפון אחרי ההסעה ויוכל להקפיץ אותי?

eizen16

New member
מחפש מעריצה של פינק פלויד

העונה לשם "שירי בלומין".(בלומין שם נעורים סביר להניח שכבר התחתנה) היינו ביחד בתיכון ובתנועת מחנות העולים לפני 20 שנה +- בקרית מוצקין. מעניין אם היא נכנסת לפורום או תהיה מחר בהופעה. מישהו שמע אולי אפילו היא תקרא את המודעה. שלחי מסר שירי.

Benn Is Kane

New member
יש הסעות מאורגנות מחיפה?

אני מאמין שיש, אבל לא יודע עליהם. אז אם יש, אפשר פרטים? מאיפה יוצאים, מתי, כמה עולה, מתי חוזרים וכו'. תודה מראש, ג'יני.

balki80

New member
טרמפ להופעה ו/או פרטנר לצפייה

אני מחפש טרמפ להופעה, מאיזור תל-אביב, ומאחר ואני מגיע לבדי בהופעה אני מחפש גם מישהו או מישהי להעביר איתם את הזמן (הרב?) עד להופעה..(יש גבול לכמות הבדיחות שאני יכול לספר לעצמי). הקטע של הטרמפ די דחוף, מטעמים מובנים. דרך אגב, אני בן 25, מאיזור תל-אביב.

bLAck hALo

New member
מחפשת טרמפ לחזור בלבד

אני ממש זקוקה להסעה אחרי המופע. אני גרה ביבנה אז אזור אשדוד/רחובות/יבנה לאחת מהערים הללו יהיה נהדר.

למעלה