פינת השידוכים של הפורום

רוצי12

New member
בשמחה

שלום ענת. אני אשמח לכוון אותך- אני מכיר את האזור טוב, וחוץ מזה אני ממש צריך טרמפ

אבוללה69

New member
מרחק בין צומת לטרון למתחם ההופעה.

אנשים אני נוסע באוטובוס 470 הישיר מבאר שבע לירושלים, אחת מהתחנות של האוטובוס הוא לטרון, השאלה שלי היא מה המרחק בין המתחם לבין לטרון? מרחק הליכה? נסיעה? כמה קילומטר זה בערך? תודה רבה dark side..

gunreddy

New member
הסעה???? אני נואש

אין פה אף אחד מהצפון?????? בשבילי ועוד חבר???? אם מישהו מוכן להסיע (אנחנו נישתתף בדלק) שיגיב

האם אתה יכול להגיע לאחת הערים

מהן יש הסעה מאורגנת? הסתכל בטבלה של החברה המארגנת את הנסיעות (יש לינק בעמוד המופע, בצד שמאל של עמוד בפורום, בצבע אדום).

KiteRunner

New member
אם יהיו הסעות מטבריה או מכרמאל?

מתי יפרסמו את זה. אין זמן!

total delirious

New member
אוף אין לי הסעה להופעה!

אני לא מבין את זה... מה אין קווי אוטובוס רגילים שמגיעים לנווה שלום?? רק אוטובוסים בהסעות מיוחדות??

GentlyWeeps

New member
בטח שיש, אבל לא לנווה שלום

יוצאים אוטובוסים מתחנות מרכזיות בכל מיני ערים, למשל אפשר לקחת אוטובוס מתל אביב לירושלים ומשם לקחת אוטובוס שיעצור קרוב ללטרון..משם כבר מסתדרים ברגל או מונית

total delirious

New member
הסעות למישהו מראשון-ת"א??

פליזזז קנו לי כרטיס מתנה לשם ואני לא יודע איך להגיע עכשיו להופעה :( אני מוכן להשתתף כמובן בדלק וכו'!

Harleydude

New member
באר-שבע

אני מחפש טרמפ שיוצא מאזור ב''ש, יש מישהו או מישהי?

pilpilonet5

New member
אני מגיעה בתחבורה ציבורית

יש לי נסיעות חינם ככה שמיותר לשים דלק ולנסוע כל כך רחוק וההסעות המאורגנות יגיעו הרבה יותר מאוחר מהשעה שאני מתכננת להגיע. אני מגיעה לבד מקרית שמונה. מי שמתכנן לנסוע בבוקר בתחבורה ציבורית מהצפון בכיף...

NatanU

New member
מקום אחד מקרית שמונה...

עם השתתפות בדלק כמובן 0523713916

pilpilonet5

New member
יוצאת על האוטובוס של 8 וחצי לי"ם

כמובן שלא. אמרתי שיש לי נסיעות חינם. חוץ, אני לא סומכת על אנשים שלא בטוח שיכירו את הדרך/שאני לא מכירה על הנהיגה שלהם. אוטובוס חינם על הבוקר והגעה בראש שקט...

למעלה