פינת השידוכים של הפורום

Anuerysm

New member
אני אגיע אליך באוטובוס

הכי נוח לי להגיע עם הקוים 82 ו66 אחד מהם קרוב אליך אולי?

אפרופו שידוכים :) האם אהיה היחידי

בכל הקהל שתהיה לראשו כיפה ??????
שמא אהיה הכי זקן ???
שמא כל המפזזים והמפזזות מסביב יהיו בגילאי הילדים שלי ??
אולי אהיה הכי לבד ???
בכל מקרה יש לי 2 מקומות ממרכז תל אביב - יציאה ב 15:30 .
הכל טוב !!!!!!!

Anuerysm

New member
לא

יש גם אותי בין החובשי כיפה וגם את אבקי וצנעני ויש הרבה זקנים

יהיו הרבה משני הסוגים

אני מצפה לראות טווח גילאים גדול במופע - אחד הדברים שהכי יחממו לי את הלב, בתור "זקנה". אף אחד לא יהיה לבד (חוץ ממני).

thezanani

New member
does anybody....

וכל החרא הזה עכשיו? תארו לכם שיהיה שם אתיופי.

מר בלום

New member
אני מגיע עם זוג חברים

...ועם אבא שלה, שהוא כבר כבר סבא ותיק + כמה מעקפים. כך שלא. לא נראה לי שתהיה הכי זקן....

שלום חן

New member
קריאה אחרונה לנוסעים....

לנווה שלום מאשקלון צומת סילבר לכיוון קריאת מלאכי לצומת ראם הלו היא מסמיה ולנווה שלום 4 מקומות פנויים. בתוכנית הרבה מוזיקה של הפלויד או תוכניתו של דידי הררי. שעת יציאה 13:30 מאשקלון אחרי שאני יוציא את ביתי מהגן. למעונינים נא ליצור קשר באישי שעת הגעה מוערכת לשער 1 לציף ולחברה 14:30-15:00.

Lucifer Chen

New member
מישהו נוסע במקרה בהסעה המאורגנת

מאשדוד? אם כן, זה היה דווקא נחמד, אני פשוט נוסעת לבד ופוגשת את ידידים שלי שם, ולמרות שאני אוהבת לנסוע לבד עם המוזיקה שלי, יהיה נחמד לדעת אם מישהו כאן גם.. במקרה.. איכשהו..

wommer

New member
אם את רוצה

אני מגן יבנה, ויש מצב שאני יוצא מוקדם עם אוטו. אז דברי איתי במסרים, אני אודיע לך מה קורה.

Lucifer Chen

New member
כבר הזמנתי כרטיס להסעה,

וכדי לבטל צריך התרעה של 14 יום לפני, לפי החישובים שלי.. כדי לבטל חסרים לי 10 ימים [: בכל אופן, תודה [:

GentlyWeeps

New member
שאלה בקשר למקום...

אם אני יורדת בצומת לטרון, ללכת ברגל לנוה שלום זה הרבה הליכה?

חרטושה

New member
אפשרי בהחלט לדעתי, אם כי לא קצר

אני מעריכה משהו בין חצי שעה לארבעים דקות הליכה, תלוי בקצב, תלוי מאיפה את מתחילה ללכת. יש לך הליכה של 3 ק"מ וקצת בערך.

ענתגניס

New member
שאלה אני חסרת חוש כיוון לחלוטין

יש מישהו שמגיע מהרצליה או רמה"ש שאפשר ליסוע אחריו? או אולי משהו שמכיר את הדרך בטוח ורוצה להצטרף. הכל טוב רק לא לסמוך על חוש הכיוון שלי. תודה . ענת

למעלה