לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1045310,453 עוקבים אודות עסקים

פורום פינק פלויד

Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon...(Eclipse, 1973)All in all it's just another brick in the wall...(Another Brick in the Wall, 1979)And what exactly is a dream? And what exactly is a joke?(Jugband Blues, 1968)פינק פלויד היתה (עודנה?) להקת רוק בריטית. או, אולי, אלו היו שתי להקות. או אף שלוש. הראשונה היתה להקת רוק פסיכדלי, בהנהגתו של רוג'ר "סיד" בארט, שפרצה לתודעת הקהל בשנת 1967, עם שירים שהיו שילוב של תמימות ילדותית, אנרכיה מוסיקלית, הומור ועצב, במידה שווה. הלהקה השניה שנקראה "פינק פלויד" היתה קולקטיב שניגן מוסיקת אווירה נסיונית, אוונגרדית, אינטלקטואלית. היא הקליטה פסי-קול לסרטים אמנותיים והופיעה בפני קהל אירופאי בורגני שהאזין לה ברחש.והלהקה השלישית, שנועדה בשם "פינק פלויד", היתה להקת איצטדיונים בהנהגתו של ג'ורג' "רוג'ר" ווטרס, שהנפיקה, בשנות השבעים, אלבומים שנמכרו בעשרות מיליוני עותקים בכל רחבי העולם, והיתה ידועה בהופעות גרנדיוזיות, בהן שימשו אפקטים של אור וצליל בתפקיד המרכזי. (גרסה מצומצמת של להקה זו, בהנהגתו של דייויד גילמור, המשיכה לפעול עד אמצע שנות התשעים). פורום זה נועד לדון בשלושת (ארבעת?) הפנים של הפינק פלויד – על תהפוכותיה, הצלחותיה, מריבותיה, מוזרויותיה – והמוסיקה שנתנה לעולם. הפורום פתוח לכל מי שמתעניין בלהקה – בין אם הם אוהדים ותיקים המכירים את כל אלבומיה, או מאזינים חדשים, הרוצים לדעת עוד. ציףציףמנהלת הפורום

אודות הפורום פינק פלויד

Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon...(Eclipse, 1973)All in all it's just another brick in the wall...(Another Brick in the Wall, 1979)And what exactly is a dream? And what exactly is a joke?(Jugband Blues, 1968)פינק פלויד היתה (עודנה?) להקת רוק בריטית. או, אולי, אלו היו שתי להקות. או אף שלוש. הראשונה היתה להקת רוק פסיכדלי, בהנהגתו של רוג'ר "סיד" בארט, שפרצה לתודעת הקהל בשנת 1967, עם שירים שהיו שילוב של תמימות ילדותית, אנרכיה מוסיקלית, הומור ועצב, במידה שווה. הלהקה השניה שנקראה "פינק פלויד" היתה קולקטיב שניגן מוסיקת אווירה נסיונית, אוונגרדית, אינטלקטואלית. היא הקליטה פסי-קול לסרטים אמנותיים והופיעה בפני קהל אירופאי בורגני שהאזין לה ברחש.והלהקה השלישית, שנועדה בשם "פינק פלויד", היתה להקת איצטדיונים בהנהגתו של ג'ורג' "רוג'ר" ווטרס, שהנפיקה, בשנות השבעים, אלבומים שנמכרו בעשרות מיליוני עותקים בכל רחבי העולם, והיתה ידועה בהופעות גרנדיוזיות, בהן שימשו אפקטים של אור וצליל בתפקיד המרכזי. (גרסה מצומצמת של להקה זו, בהנהגתו של דייויד גילמור, המשיכה לפעול עד אמצע שנות התשעים). פורום זה נועד לדון בשלושת (ארבעת?) הפנים של הפינק פלויד – על תהפוכותיה, הצלחותיה, מריבותיה, מוזרויותיה – והמוסיקה שנתנה לעולם. הפורום פתוח לכל מי שמתעניין בלהקה – בין אם הם אוהדים ותיקים המכירים את כל אלבומיה, או מאזינים חדשים, הרוצים לדעת עוד. ציףציףמנהלת הפורום
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'עזרה-סיד בארט+גילמור '
עזרה-סיד בארט+גילמור
<< ההודעה הנוכחית
13/02/2010 | 09:07
13
91
מישהו אולי יודע על שני דברים שהיו:
1-לפני שנה או יותר הייתה הופעה בלונדון של כל מיני אומנים שביצעו סיד בארט ,הופעה ששיחזו את נושא הצלליות והשקופיות שהיו באותן שנים.אני יודע שזו הייתה הופעה מדהימה משהו יודע עם זה יצא ב דיוידי או על גבי דיסק רגיל.
2-הייתה הופעה גם לפני שנה ומשהו שגילמור ביצע בעצמו את אימא לב האטום ויש אפילו קטע של שתי דקות ביוטיוב,חייב להשיג את ההופעה הזו .

בבקשה עזרה
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'לא נראה לי שגילמור ביצע את השיר לבדו אי פעם'
לא נראה לי שגילמור ביצע את השיר לבדו אי פעם
13/02/2010 | 15:43
4
55
פשוט כי הוא שונא את הקטע הזה לגמרי..
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'כנראה שכן'
כנראה שכן
13/02/2010 | 17:32
2
51
http://www.youtube.com/watch?v=U4mrwqL7IL4
פינק פלויד >>
לצפיה ב-''
13/02/2010 | 18:58
12
לצפיה ב-'אני יודע מה אני שואל'
אני יודע מה אני שואל
13/02/2010 | 18:46
26
לצפיה ב-'ממה שאני מבין...'
ממה שאני מבין...
18/02/2010 | 19:26
7
37
1-ההופעה הזו היא אולי ההופעה שנעשתה לזכרו של סיד בארט ב2007 ששם כל מיני אמנים בצעו את שיריו של סיד כולל הפלויד ווטרס-בנפרד.זה הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו.
2-לא מדוויק.הייתה איזו הופעה שכחלק ממנה בוצע הקטע atom heart mother אבל גילמור לא ניגן אותה אלא היה אורח שם ומי שאירגן את ההופעה היה רון גיסין
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'ההופעה של atom heart mother'
ההופעה של atom heart mother
20/02/2010 | 14:15
6
27
הייתה מוקדשת אך ורק ל ATOM HEART MOTHER ואני זוכר אפילו את היום שפרסמו שתהיה הופעה כזו (לא מזמן) והוא הופיע ביחד עם להקת טריביוט איטלקית שמנגנת את הפלויד וביחד עם RON GESSIN וכל מי שבא להופעה בא בשביל לשמוע את ATOM HEART MOTHER.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אני גם זוכר שדיברו על זה אבל לא נראה לי'
אני גם זוכר שדיברו על זה אבל לא נראה לי
20/02/2010 | 16:56
5
13
הגיוני שההופעה "הוקדשה" לזה אבל באמת לא זוכר במדוייק.אני ינסה למצוא את המידע על זה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'אלה שתי הופעות נדירות'
אלה שתי הופעות נדירות
20/02/2010 | 18:36
4
14
לגבי אמא לב האטום זה ברור שגילמור ביצע אותה (יש קטעים ביוטיוב).זו אחת היצירות החשובות והמיוחדות  שלא בוצע ע"י גילמור מזה שנים רבות.
חייבים להשיג את זה.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'מהאתר של דוויד'
מהאתר של דוויד
21/02/2010 | 02:38
3
15
לך ל LIVE DATES, 2008

2008

* June 15, 2008: UK – LONDON

CADOGAN HALL
      5 Sloane Terrace
      London SW1

זה ההופעה הזאת
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'שוב...אני זוכר שדיברו על זה וזוכר ש...'
שוב...אני זוכר שדיברו על זה וזוכר ש...
21/02/2010 | 15:51
2
12
גילמור לקח חלק בזה אבל...לא מוצא כרגע את הסיפור המלא...
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'טוב מצאתי...'
טוב מצאתי...
21/02/2010 | 16:13
1
18
אז ככה.מדובר ב 2 לילות שנקראו atom heart mother שאירגן רון גיסין באולם cadogan באנגליה ב14 ו 15 ליוני 2008
ממה שהבנתי הערב היה בנוי מ2 חלקים.בחלק הראשון רון גיסין ביצע כל מיני אילתורים ודברים שלו.בחלק השני שנקרא "הסיפור של של אטום ארט מאדר" הוא ביצע את היצירה.
בערב הראשון היא בוצעה על ידי להקת tribute מאיטליה יחד עם תזמורת ומקהלה.הגרסה הייתה 27 דקות.
בערב השני שוב-חלק ראשון היה אילתורים של גיסין.חלק שני היה ביצוע היצירה על ידי אותה להקה-mun floyd ובינהם כאמן אורח גילמור עם גיטרת הblack strat הידועה שלו...
זה מה שמצאתי.
פינק פלויד >>
לצפיה ב-'תודה על העזרה'
תודה על העזרה
24/02/2010 | 08:42
25

הודעות אחרונות

22:53 | 06.03.10 rozgil
21:15 | 03.03.10 איריסאשוח
12:03 | 02.03.10 קרני דהן
19:29 | 27.02.10 שלומי סרעפת
04:32 | 24.02.10 rozgil
01:36 | 21.02.10 Stoned Junglist
22:16 | 18.02.10 lusaka
00:38 | 16.02.10 להקת קדחת
08:07 | 13.02.10 DICKPARRY

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ