הגיטריסט סנואי ווייט יופיע בישראל

rozgil

New member
הגיטריסט סנואי ווייט יופיע בישראל

הגיטריסט סנואי ווייט יופיע בישראל הגיטריסט הבריטי, סנואי ווייט, שניגן בעברו ב-"Thin Lizzy" וכנגן תגבור של ה"פינק פלויד",ליווה את רוג'ר ווטרס בהופעתו ההיסטורית בנווה שלום, יופיע ב-27 במרץ במועדון הרידינג 3 בתל אביב, ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- הגיטריסט סנואי ווייט יופיע בישראל הגיטריסט הבריטי, סנואי ווייט, שניגן בעברו ב-"Thin Lizzy" וכנגן תגבור של ה"פינק פלויד", יופיע ב-27 במרץ במועדון הרידינג 3 בתל אביב אור ברנע פורסם: 02.02.10, 09:06 הגיטריסט הבריטי, סנואי ווייט, יגיע לישראל ויופיע ב-27 במרץ במועדון הרידינג 3 בנמל תל-אביב. ווייט היה הגיטריסט של להקת "Thin Lizzy" בסוף שנות ה-70 ותחילת ה-80 ובמשך תקופה מסוימת שימש כגיטריסט תגבור של "פינק פלויד". 100 כרטיסים ראשונים ייצאו היום (ג') במחיר של 199 שקלים באתר המופע, ולאחר מכן יעמוד מחיר כרטיס על 219 שקלים. ביקורו האחרון של ווייט בישראל היה לפני כשלוש שנים וחצי, אז ליווה את רוג'ר ווטרס בהופעתו ההיסטורית בנווה שלום. מלבד העבודה עם "פינק פלויד" ו-"Thin Lizzy", ווייט בן ה-61 לקח חלק בקריירות הסולו של חברי "פינק פלויד", הקלידן ריצ'ארד רייט וכאמור גם רוג'ר ווטרס. כמו כן, מאז תחילת שנות ה-80 הוציא אלבומי בלוז ורוק רבים כאמן סולו. לישראל הוא צפוי להגיע עם להקתו "פרויקט הבלוז של סנואי ווייט". רגע לפני ביקורו הקודם בישראל, סיפר ווייט בראיון ל-ynet על העבודה לצד רוג'ר ווטרס ונזכר כיצד גייסו אותו ל"פינק פלויד" בשנות ה-70: "הם חיפשו גיטריסט נוסף להופעה חיה, וחבר שלי שהיה גם חבר של קייט בוש שגרה ברחוב שלי, סיפר ללהקה אודותיי. המנהל שלהם יצר איתי קשר וביקש ממני להצטרף אליהם. אני זוכר שקפצתי לאולפן והם בדיוק היו עסוקים בהקלטות של האלבום 'אנימלס'. משם המשכתי איתם למסע הופעות".

rozgil

New member
ליווה את רוג'ר ווטרס בהופעתו בישראל,בנוה שלום

rozgil

New member
שימש כנגן תגבור של ה"פינק פלויד":

מלבד העבודה עם "פינק פלויד" ווייט בן ה-61 לקח חלק בקריירות הסולו של חברי "פינק פלויד", הקלידן ריצ'ארד רייט וכאמור גם רוג'ר ווטרס. כמו כן, מאז תחילת שנות ה-80 הוציא אלבומי בלוז ורוק רבים כאמן סולו. לישראל הוא צפוי להגיע עם להקתו "פרויקט הבלוז של סנואי ווייט". רגע לפני ביקורו הקודם בישראל, סיפר ווייט בראיון ל-ynet על העבודה לצד רוג'ר ווטרס ונזכר כיצד גייסו אותו ל"פינק פלויד" בשנות ה-70: "הם חיפשו גיטריסט נוסף להופעה חיה, וחבר שלי שהיה גם חבר של קייט בוש שגרה ברחוב שלי, סיפר ללהקה אודותיי. המנהל שלהם יצר איתי קשר וביקש ממני להצטרף אליהם. אני זוכר שקפצתי לאולפן והם בדיוק היו עסוקים בהקלטות של האלבום 'אנימלס'. משם המשכתי איתם למסע הופעות".

למעלה