הודעת פרישה

../images/Emo10.gif הודעת פרישה

חברים, לצערי בתקופה האחרונה עבודתי העלתה הילוך, וכעת אין לי זמן אפילו לישון, לאכול ולהתקלח כמו שצריך, לא כל שכן לנהל את הפורום. מאחר שלהערכתי מצב זה ימשך עוד זמן לא מועט, אני נאלצת להפרד מהפורום, לאחר 5+ שנות ניהול. נכון לעכשיו, אין מי שיקח את ההנהלה במקומי. הנהלת תפוז מסרה לי כי בהעדר מנהל, הפורום ייסגר. חבל מאוד אם זה יקרה, כי הפורום מהווה מקור מעולה למידע על הלהקה, במיוחד לצעירים המגלים אותה לראשונה. לכן אני פונה בזאת למי שמעוניינים לנהל את הפורום, לפנות אלי בדחיפות. יותר משניהול פורום הוא השקעה, זהו כיף גדול, וחוויה שאני יכולה להמליץ עליה בלב שלם. אין צורך בהכשרה מיוחדת, או אף ידע נרחב במיוחד. אהבת מוסיקה וראש פתוח הם הקריטריונים העיקריים. אם לא למען החברה, אז לפחות בכדי להעלות חיוך על פניי בימים עגומים ולחוצים אלו - אל תתנו לפורום להסגר.... צביה

flowerboy69

New member
אני מוכן לקחת אותו אלי בחום

כבר זמן רב שאיני כותב פה אבל אני עוקב תמיד וראיתי איך מזמן הפורום נדם בלי תנועה כמעט בלי אנרגיות חדשות.המון דברים קורים מסביב-ההופעות של ווטרס עם החומה ושמועות(שבינתיים אמרו שאינם נכונות )על אלבום לגילמור ומלא דברים חדשים שיוצאים ושאמורים לצאת.אני חושב שכאחד האספנים הבכירים בארץ(ובכלל?) שלהם אני יכול לעשות פה משהו ולעורר קצת אם כי אני מודה מראש-אינני מכיר את הפרטים הקטנים כמו ציףציץ אבל עדיין... זה יהיה עדיף מאשר לסגור לא? חוץ מזה-תמיד היה לי חלום לנהל פורום של הפלויד משלי... אז-אם יסכימו וירצו-אני מוכן לנסות ממני למי ששכך!!! flowerboy69 ילד הפרחים ליאור

movie man

New member
וואו, זו הודעה דרמתית

אין מישהו שמזוהה עם הפורום הזה יותר ממך, אני אבדוק אם אני אוכל לקבל ניהול על עוד פורום כי אסור שהפורום הזה יסגר!!!

וואו. הפתעה.

מה אני אגיד? תודה על ההשקעה שלך פה
הפקתי מהפורום הזה הרבה מידע לגבי הלהקה

warster7

New member
... ../images/Emo10.gif

גם אני לא כותב פה כבר הרבה זמן, אבל עדיין עוקב. תודה על הכל :)

flowerboy69

New member
תפוז פנו אלי ו...

אמרו לי שכביכול בגלל שזמן רב לא הייתי פה עלי "להוכיח שאני יכול לכתוב יום יום". אני ראיתי בזה דיי העלבה זו צורה מאוד צרה ושטחית להביט על הדברים.כאדם שהפלויד הם חלק עצום בחייו אני חושב שצריך לתת לי הזדמנות ולא לבחון אותי מבחני כניסה. אני באמת שלא מתכוון לנסות ולהוכיח כלום.24 שנות אהבה לפלויד ו15 שנות אספנות אומרים הכל בעיני. אם ירצו לתת לי הזדמנות-יראו את השינוי שאני תכננתי עוד ממזמן. אם לא אז שיהיה בהצלחה לראוי ביותר. כבר מזמן שהמקום ריק וקר.בזמנו הוא היה בית חם ומרתק ומלא חדשים ופעילות ומידע. אני רוצה להחזיר אותו לידיו היפים(ימי פומפיי העליזים...) בינתיים השגתי לאוסף שלי דבר שעד כה ראיתי רק בתמונות ובסרטים... התקליטון apples and oranges מצרפת עם העטיפה המקורית! זה באמת חלום בעיני... :)

flowerboy69

New member
חח זה דיי מדהים בעיני ש...

מנהלת הפורום הודיע על פרישה ובקושי יש 2 הודעות על זה.זה בעיני מראה עד כמה משהו רע עובר על הפורום.בימיו הטובים הודעה כזו כבר הייתה סוחטת עשרות תגובות קורעות לב... ההודעות היחידות שנכנסות הם פרסומות למסחטות הכסף של הופעות ה tribute כשכל יום יומיים צצות להם להקות חדשות שמופיעות עם החומרים הישנים וה"בטוחים" של הפלויד. remember when you were young?you shine like the sun..."

flowerboy69

New member
טוב אין ברירה...

עד שיבינו מי צריך לקבל את העיניי נים לידיים אני מתכוון להתחיל לעורר קצת את הפורום!אני עכשיו בדרך לבי"ח(לידה) אבל כשאשוב אכתוב פה...

flowerboy69

New member
פניתי...

בינתיים הם עושים לי "שרירים" במקום לראות את התמונה הרחבה ולהתפשר-וחבל. בכל אופן שיעשו כרצונם אני בטוח לא אפול על רגלי ואתחנן...

DICKPARRY

New member
אני מקווה שאין לך בעיה עם הופעות

הTRIBUTE מכוון שזה אחלה דבר שקורה פה בארץ .ויש פה להקות טובות שעושות זאת .לקרוא לזה מסחטות כסף ?

flowerboy69

New member
תראה...

מי כמוני אוהב את נושא הtribute כאספן יש לי המון אלבומי tribute מכל העולם וגם הקלטות בדיסקים ודיוידי של להקות שקיימות בעולם שמבצעות את השירים של הפלויד. בעיני יש מעט מאוד להקות באמת טובות שעושות עבודה ראוייה ומצדיקות את עצמם. אני מאמין שכל מי שעושה את זה עושה את זה קודם כל מתוך אהבה ללהקה ורצון לנגן את השירים שלהם ודרך כך לאמר את תודתו ללהקה. אני חושב אבל שבאיזה שהוא מקום זה כבר הפך למשהו אחר בארץ-כשכל הזמן קמות עוד ועוד להקות שמבצעות את השירים האלה ויוצרות להם הופעות משלהם עם השירים. בעיני אם להקה עושה מוזיקה מקורית וגם כדרך אגב עושה שירים של הפלויד אז זה דבר אחד.כשלהקות קמות במטרה אך ורק להופיע עם השירים האלה...לא יודע אבל אני לא אוהב את זה. יש איזו להקה שפעם אמרו שהם ה"פלויד החדשים"-mostly autumn הלהקה הזו הייתה מופיעה עם שירי הפלויד מתוך הדצעה ואהבה ללהקה אך הם היו גם להקה עצמאית ויצרו מוזיקה משלהם ואלבומים משלהם. מצחיק זה שבעיני כשהם היו מבצעים את הפלויד-בעיני זה היה דיי בינוני ולא מרגש במיוחד אבל המוזיקה המקורית שלהם הייתה מצויינת ויש להם באמת כמה קטעים מדהימים. בכל אופן... בכללי אני אוהב את התופעה הזו-רק שלא יגזימו אה... בכלל-לדעתי צריך לעשות פסטיבל גדול בו כל הלהקות האלה יופיעו בערב אחד-או אפילו במשך כמה ימים-וכל להקה תבצע כמה שירים מתקופה אחרת של הלהקה-וככה להל תהיה הזדמנות לראות את הלהקות האלה בצורה מסודרת להכיר אותם ובכלל להנות ממן מסע בזמן דרך המוזיקה...

afon

New member
צביה

תודה רבה על שנים של השקעה. כל טוב בהמשך ותישארי באזור :)

DICKPARRY

New member
צביה את כלכך תחסרי לנו ,ולי באופן אישי

חבל פשוט חבל שבחורה עם ידע כלכך נרחב עוזבת אותנו .וכולי תקווה שמישהו בכל זאת יוכל להכנס לתפקיד ולעשות אותו כמו שציףציף עשתה אותו. בכל אופן בהצלחה לציףציף

RoieL

New member
ציףציף !

נכנסתי לתפוז פעם ראשונה אחרי המון המון זמן וראיתי בעמוד הראשי את הודעת הפרישה שלך (הפורום היה במועדפים) לצערי מאילוצי זמן לא יצא לי לגלוש פה לאחרונה וגם לא יצא לי בזמן הקרוב אבל בשנה וחצי - שנתיים שביליתי פה היית ללא ספק המנהלת הטובה ביותר מבין כל הפורומים שבהם הייתי שותף באופן קבוע מלאת ידע ונכונות לשתף חבל מאוד שאת פורשת ואסור שהפורום ייסגר. הוא זה שהכניס לי את פינק פלויד בהילוך גבוה, התרגומים של ציפציפ לליריקה של ווטרס בעצם גרמו לי להתחבר גם לצד הלירי שזה צד שכגיטריסט וקלידן אני פחות שם אליו לב בד"כ כשמדובר בשירים באנגלית (והרי בפינק פלויד הוא סופר חשוב, להבדיל מלהקות כמו דיפ פרפל) והוא צריך להיות פה בשביל אנשים כמו אני לפני מס' שנים. אני לא פעיל פה וגם אין לי זמן להציע את עצמי אבל אני אצדיע מאוד למי שיקח את הפורום על עצמו. ושוב, תודה ענקית לך צביה על השנים הללו, פינק פלויד זו להקה שלגמרי שינתה לי את החיים ואת התפיסה למוזיקה, ואמנם הפוש הראשוני היה מאמא שלי אבל גם לך היה חלק בכך שהלהקה הפכה להיות כ"כ חשובה לי ובצימאון שלי לידע. תודה
והמון בהצלחה בהמשך

למעלה