לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2955929,559 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה בגיל ההתבגרות

פורום אהבה בגיל ההתבגרות נועד לכל בני הנוער אשר חווים אהבה בפעם הראשונה ואף לאלו אשר ``מנוסים`` בכך. גיל ההתבגרות הוא, ללא ספק, אחת התקופות הנפלאות בחיים בה אנחנו עוברים הרבה. אחד הדברים הוא אהבה, אהבה ראשונה, ולעיתים בגיל הזה גם מערכת יחסים רצינית ראשונה. בפורום ננסה לעזור אחד לשני, נדון על אהבה ויחסים בגיל ההתבגרות, רומנטיקה, איך עושים ומה עושים במצבים מסויימים ונחלוק סיפורי אהבה אישיים. את כל זה נעשה כמובן עם שמירה על הכללים:
1) הודעות אישיות אסורות! בשביל הודעות אישיות קיימת מערכת המסרים של תפוז, אימייל, אייסיקיו וכו´. הודעות מסוג זה ימחקו.
2) הודעות הצפה אסורות! הודעות כגון: משעמם לי, בואו לצ´ט, מי כאן? וכו´ ימחקו!
3) קללות וריבים בפורום אסורים! הפורום זה לא מקום להתכסחויות ולכן הודעות שכאלו ימחקו, ואף ינקטו צעדים חמורים יותר. 
בעזרתכם ובעזרתנו, הפורום יהיה מקום שכיף לכתוב בו ולכן אנחנו מקווים שתהנו מהשהות שלכם בו.

אודות הפורום אהבה בגיל ההתבגרות

פורום אהבה בגיל ההתבגרות נועד לכל בני הנוער אשר חווים אהבה בפעם הראשונה ואף לאלו אשר ``מנוסים`` בכך. גיל ההתבגרות הוא, ללא ספק, אחת התקופות הנפלאות בחיים בה אנחנו עוברים הרבה. אחד הדברים הוא אהבה, אהבה ראשונה, ולעיתים בגיל הזה גם מערכת יחסים רצינית ראשונה. בפורום ננסה לעזור אחד לשני, נדון על אהבה ויחסים בגיל ההתבגרות, רומנטיקה, איך עושים ומה עושים במצבים מסויימים ונחלוק סיפורי אהבה אישיים. את כל זה נעשה כמובן עם שמירה על הכללים:
1) הודעות אישיות אסורות! בשביל הודעות אישיות קיימת מערכת המסרים של תפוז, אימייל, אייסיקיו וכו´. הודעות מסוג זה ימחקו.
2) הודעות הצפה אסורות! הודעות כגון: משעמם לי, בואו לצ´ט, מי כאן? וכו´ ימחקו!
3) קללות וריבים בפורום אסורים! הפורום זה לא מקום להתכסחויות ולכן הודעות שכאלו ימחקו, ואף ינקטו צעדים חמורים יותר. 
בעזרתכם ובעזרתנו, הפורום יהיה מקום שכיף לכתוב בו ולכן אנחנו מקווים שתהנו מהשהות שלכם בו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
כללי הפורום
לא רוצים שהודעתכם תופיע בעמוד הראשי? סמנו בתחתית ההודעה: ''נא לא לפרסם את ההודעה בעמוד הראשי''
המשך >>

לצפיה ב-'התייעצות , קצת לא קשור.'
התייעצות , קצת לא קשור.
<< ההודעה הנוכחית
18/06/2011 | 21:19
51
5
היי אני בן עוד מעט 16 ...
אני מעשן ...
אני רוצה לומר לאמא שהיא גם מעשנת אבל אני מתבייש , מפחד וממש חושש...
איך לומר לה :/ אני מאוד מפחד...
מה לדעתכם תהיה התגובה ?
איך לומר זאת לחברים ולידידות?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אל תעשן בכלל! מניסיון!'
אל תעשן בכלל! מניסיון!
18/06/2011 | 21:41
7
2
למה אתה צריך לומר לידידות וחברים?
פשוט שלוף סיגריה ותעשן.

בטור בן אדם שמעשן המממ כבר המממ 5 שנים משהו כזה... מעשן הכל! נרגילה,סיגריות,סיגרים,מקטרת!
תעזוב את כל העסק הזה עכשיו, עדיף לך תתעסק בספורט.

תרשם לחדר כושר בכסף של הסיגריות.

אני יתן לך כמה סיבות.
קודם כל זה מסריח! בנות לא אוהבות את זה!!! זה ממש לא כיף להתנשק עם מאפרה! מניסיון! אלה אם כן אתה אוהב פופקורן שרוף! כי זה הטעם שיש לזה.
אני לדוגמה אם אני יוצא עם מישהי לא מעשן יום שלם! רק בשביל שלא יהיה ממני ריח! זה מגעיל!
ד''א אני גם מעדיף לא לצאת עם מעשנת (אני לא שולל אני מעדיף שלא). כי גם אז זה מגעיל!
זה בזבוז כסף! זה כולל גם אלכוהול וג'נקפוד! וזה לא בריא!

אתמול לדוגמה חברים שלי סחבו אותי לפאב... הוצאתי שם קרוב ל 80 שקל... כסף לא משחק פה תפקיד חשוב כי כסף לא חסר...
סתם לצורך הדגמה... במחיר הזה הייתי יכול להזמין לעצמי תקליט מחו''ל.
היה שווה את זה? ממש לא.

בריאות!
לא מזמן הפסקתי לעשן לחודשיים התחלתי לרכב על אופניים... כל המרחק שהייתי עושה שהייתי מעשן הייתי עושה אותו ביותר קלות וכימעט ולא התנשפתי כמו שהיתי מתנשף שהייתי מעשן.

ואז חזרתי לעשן וכבר אחרי הסיגריה הראשונה הרגשתי מאווד כבד בראות.
אני כבר לא מדבר איתך על ריצה.

בלי סיגריות אתה ישן הרבההה יותר טוב! 6 שעות ביום מספיק לך מעל ומעבר! עם סיגריות אפילו 8 אתה קם ואתה מרגיש עייף ואתה לא ישן טוב גם בלילה.

רוצה לעשן בכל זאת? תעשן סיגרים! עולה קצת יותר אבל ממש לא מסריח כמו סיגריות!

אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'ספורט לא מעניין'
ספורט לא מעניין
18/06/2011 | 21:49
5
3
ספורט לא מעניין אותי כ״כ עכשיו...

אני מעדיף סיגריות אבל אין לי מושג איך לומר להורים... החברים שלי ממש יתפלאו עליי שאני מעשן אז אני מתבייש לומר להם .... זאת הסיבה ...
אשמח לשמוע סיפורים תגובות והצעות לעיניין!!!!!
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'חבל מאוד.'
חבל מאוד.
18/06/2011 | 21:55
4
2
אתה תצטער על זה עוד כמה שנים. רוב האנשים מצטערים (אם אתה שואל אותי אז אני לא מצטער)
אני אוהב לעשן. זה כיף. אבל זה מונע ממך הרבה דברים אחרים כפיים.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'צודק...'
צודק...
18/06/2011 | 22:05
3
2
גם אני מעשן , זה טוב לי , זה כייף לי , נכון זה מונע דברים אחרים אבל בחירה שלי...
בכל זאת אני רוצה לדעת איך לומר לאמא שלי , שהיא גם מעשנת כבדה יחסית שאני התחלתי לעשן ורוצה להמשיך?
האם אני אוכל לשבת איתה כמו בן אדם ולעשן יחד איתה ,?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'טוב זה הדבר היחידי שלא...'
טוב זה הדבר היחידי שלא...
18/06/2011 | 22:08
2
2
תגיד בשביל מה אתה מעשן? זתומרת למה התחלתה לעשן בכלל?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'...'
...
18/06/2011 | 22:13
1
3
התחלתי עם חברים ולאט לאט התמכרתי לזה.... היום אני מעשן קבוע ....
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'חבל מאוד.'
חבל מאוד.
18/06/2011 | 22:25
1
לצפיה ב-'מה איתך אנדרי? עדיין מעשן?'
מה איתך אנדרי? עדיין מעשן?
18/06/2011 | 23:26
2
ומסכימה איתך, זה פשוט הרגל מגעיל שבאמת חבל להיכנס אליו יותר מדי חזק.
אני ניסיתי כמה פעמים ולא אהבתי, נורא הגעיל אותי הטעם, הריח.. הכל. היה לי קשה להבין איך אפשר להתמכר לדבר כזה. אני בטוחה שאחרי עוד כמה ניסיונות הייתי מתחילה להבין, אבל אני מעדיפה לעצור עוד בשלב בו אני חושבת שזה גועל נפש. חבל להכניס ראש בריא למיטה חולה.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת מה להגיד לך'
אני לא יודעת מה להגיד לך
18/06/2011 | 22:05
2
4
אתה עושה טעות
אתה סתם מעשן, לא כי זה טעים לך, אתה מכור
תפסיק עכשיו ומיד..
אתה כולה בן 16!!!!!!!!!

זה מעליי אגב צודק,
זה מגעיל, בנות לא אוהבת את זה..
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אני נהנה'
אני נהנה
18/06/2011 | 22:16
1
2
אני נהנה וזה עושה לי טוב לעשן סבבה?!
אני רוצה לעשן עוד כמה שנים .... אני פשוט לא יודע איך לומר להורים .... בבקשה תשובות ענייניות
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'התשובות הענייניות באמת...'
התשובות הענייניות באמת...
18/06/2011 | 22:25
2
לצפיה ב-'נגד עישון'
נגד עישון
18/06/2011 | 22:18
2
אני הבנאדם הכי אנטי עישון\מעשנים\סיגריות וכל הבא ליד.
לדעתי זה הדבר הכי מגעיל שבנאדם יכול להתחיל לעשות מתוך סקרנות או רק בגלל שזה "מגניב" וכולם מעשנים.
עישון מציג בפני אופי חלש של בנאדם, בנאדם שלא יכול להגיד לעצמו 'לא' כשהו עצמו יודע עד כמה זה לא בריא.
ואין לי בעיה להגיד למישהו שמעשן לידי ללכת רחוק....מאוד רחוק...

אבל אני לא באה לשפוט אותך- זו דיעה שלי.

לגבי אמא שלך...אמא שלי גם מעשנת (למרות שהמווון פעם זרקתי\החבאתי לה את הסגריות). היא אמרה לי דבר אחד "אם תתחילי לעשון- תגידי לי. אני לא יכולה להגיד לך לא לעשון כי אני בעצמי מעשנת ואני זו שמביאה לך את הדוגמה".
זה ידוע שהילדים מחקים את ההורים כי הם המודל שלהם. לאו דווקא שזה בא במודע או לא- אבל הם מאוד משפיעים בייחוד אם הם מעשנים מאז שאתה ממש ממש ממש קטן (מאז שנולדת למשל).
זה תלוי איך ההורה מראה לך את העישון. אמא שלי תמיד הייתה אומרת שזו הייתה הטעות הכי גדולה שלה, שעישון זה דבר רע- מה גם שהיא חלתה בעבר אבל עכשיו היא בריאה, ברוך ה'!
יש הורים שרק מעשנים ומראים את זה לכל העולם 'הא- אני מעשן'.
וזה גם קשור בחברה שלך...אבל על כל פנים...
אם אמא שלך מעשנת- אין לה הרבה סיבות לכעוס עלייך חוץ מ"אל תעשה את הטעות שלי". היא תכעס יום יומיים (אוליי פחות), אבל יעבור לה כי היא תבין שגם היא איפשהו טעתה קצת בגלל שהיא מעשנת ליידך...

על כל פנים...בהצלחה עם לספר לאמא שלך...ותחשוב טוב טוב(!!!!!!!!!!!!!!!) על העישון- כי זה ממש סתם והחיים הרבה יותר יפים ממקל טבק דלוק :)
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'עזוב ת'סיגריות...'
עזוב ת'סיגריות...
18/06/2011 | 22:23
1
3
עדיף לך להפסיק עם הסיגריות לפני שתהיה מכור! או שאתה כבר מכור?
קיצר, עדיף לך להפסיק- אתה בטוח יודע כמה זה מזיק. וכמה כסף זה מבזבז לך. וכמה מגעיל זה ומסריח.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אני כבר מכור....'
אני כבר מכור....
19/06/2011 | 04:11
2
אני כבר מכור ....  ואני רוצה לספר לאמא... אמרתי לה פעם אחת והיא אמרה לי שזה לא בריא .... והיא חושבת כזה שאני מעשן לא כל יום... איך אפשר להסביר לה שאני כן מעשן כל יום ?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אתן לך זווית כלשהי לחשוב על העניין'
אתן לך זווית כלשהי לחשוב על העניין
18/06/2011 | 23:23
5
אני לא אגיד לך "סיגריות זה חולרה, פיכסה, תפסיק".

אני לא בעד סיגריות בכלל, אבל אני גם לא מהטיפוסים שיקפצו עליך ויזדעזעו עד עמקי נשמתם שאתה מעשן.
אממה, אולי כדאי שתחשוב קצת הלאה.
עכשיו זה לא מפריע לך, אבל אני יכולה לספר לך על אבא שלי, שבגילך הוא גם התחיל לעשן סתם עם החבר'ה ועם חברה שלו שגם הייתה מעשנת, הוא בהתחלה עשה את זה מתוך הנאה וכי אהב את זה.
היום עברו כבר 30 שנה והוא מכור בלי תקנה. הוא מעשן ביום רגיל **לפחות** קופסה וחצי, הוא עבר כמה וכמה אירועי לב, וניסה כמה פעמים להיגמל (הוא אפילו נגמל לשנתיים מסיגריות פעם אחת!), אבל תמיד הוא חזר לעשן. הבריאות שלו בזבל, יש לו קול צרוד מאוד והנשימה שלו ממש כבדה גם במצב מנוחה. בחודשים האחרונים הוא מנסה להיגמל מסיגריות, ובעקבות התהליך גמילה הוא אוכל הרבה מאוד ולא מסוגל להפסיק להכניס דברים לפה, הוא חייב תמיד להכניס אוכל/סוכריות/מסטיקים/קיסמים לפה, אחרת הוא מתחרפן.
הוא מחזיק כבר איזה חצי שנה בלי סיגריות, אבל אני בכלל לא בטוחה שזה ימשיך ככה. אני מאוד מקווה, אבל כבר קרה בעבר שהוא הפסיק לכמה שנים וחזר לזה כאילו כלום.

הנקודה היא שעכשיו אולי זה סתם בשביל הכייף, אבל על אף העובדה שאתה עוד צעיר- תנסה קצת לחשוב קדימה. אני לא אומרת שאתה צריך להתייחס לסיגריות בצורה ילדותית כאילו שאכטה אחת מיידית תהפוך אותך למכור (כמו שאוהבים למכור לנו תמיד בבי"ס כדי לגרום לנו להירתע מעישון), אבל באמת תחשוב פעמיים אם אתה רוצה להפוך את זה להרגל.
אז אם אתה ממש רוצה- תעשן פעם בכמה זמן עם החברה, סבבה. אבל לקנות לעצמך סיגריות בצורה תדירה? בעיניי זאת פשוט החלטה מודעת להכניס ראש בריא למיטה חולה.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אני רוצה לעשן '
אני רוצה לעשן
19/06/2011 | 18:08
22
3
באמת שאני רומה להמשיך לעשן בשנים הבאות... יש לי כוח רצון חזק !! ואוכל להפסיק

כיצד לומר לאמא שתתן לי לעשן בחוץ או בחדר?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אבל....למה אתה רוצה להמשיך לעשן?'
אבל....למה אתה רוצה להמשיך לעשן?
19/06/2011 | 21:27
18
11
לצפיה ב-'כי..'
כי..
20/06/2011 | 15:17
17
4
זה מאוד מרגיע אותי, אני נהנה ככה לעשן עם חברים/ חברות ...
יותר מחצי מהעולם מעשנים אז מה , כולם טיפשים?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'מרגיע...'
מרגיע...
20/06/2011 | 16:12
3
זה לא מרגיע, זה פשוט הרגל שמעוצבנים לעשן כי זה מעסיק אותך במשהו אחר ולא סיבת הכעס שלך...

וכן הם טיפשים.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'לא לא'
לא לא
21/06/2011 | 00:04
1
3
מעשנים הם ממש לא טיפשים. זה מובן שזה התמכרות ומאוד קשה להגמל.

אבל לרצות להמשיך לעשן- כשאתה כנראה יודע כמה מזיק זה לגוף הרגיש שלך....זה כן דיי טיפשי...

באמת אל תמשיך... לא שווה את זה....
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'לא הבנתם'
לא הבנתם
21/06/2011 | 07:35
7
לא הבנתם אותי....
אני מעשן כבר המון זמן , התמכרתי לצערי... לא יכול בלי סיגריות בבצפר , בלי סיגריות עם קפה .... קשה....

אמרתי לאמא , היא חושבת שאני מעשן מידיי פעם ולא כ׳׳כ מכור , אבל לצערי אני כן...
אז היא לא מרשה לי לעשן מחוץ לבית ( בחצר ) או בחדר שלי
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'טיפשים בריבוע'
טיפשים בריבוע
21/06/2011 | 09:24
13
4
כל מי שמעשן הוא פשוט טיפש. וזאת משום שאם אדם נורמלי מודע לכך שזו סכנת מוות הוא לא ימשיך בזה. להיות מודע זה לא רק לדעת זה גם לפעול לפי אינסטינקט השימור העצמי. אבל אתה עדיין רחוק מזה אז אומר לך דבר כזה:

תספר לאימא שלך בצורה כזו שהיא תבין שזו עובדה. בהתחלה יכאב לה כי היא על אחת כמה וכמה יודעת מה טומן העישון לנער צעיר. תסביר לה שאתה מבין שהיא לא אוהבת את העובדה שאתה מעשן קבוע אך זו עובדה ועליך גם להגיע אתה למצב שהיא תבין גם שלא רק שאתה מתכוון להמשיך לעשן אלא שגם למנוע ממך או לשכנע אותך להפסיק אין טעם. הקלף החזק שלך הוא תקשורת יעילה עם האימא. רצוי מאוד שתדבר איתה ותסביר לה את כל מה שעל הלב.

לדעתי נתתי לך את התשובה הכי טובה כאן.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'וזה נחמד מאוד שאתה קורא לאבא שלי טיפש.'
וזה נחמד מאוד שאתה קורא לאבא שלי טיפש.
22/06/2011 | 09:46
12
2
לצפיה ב-'תתבגר'
תתבגר
24/06/2011 | 14:41
11
4
להיות טיפש במדינת ישראל של היום זה כבוד גדול ובדרך מסוימת אני אפילו מקנא.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אפילו סליחה לא מגיעה לי? לא הסבר? כלום?'
אפילו סליחה לא מגיעה לי? לא הסבר? כלום?
24/06/2011 | 16:24
10
1
לפחות תעבוד על תירוץ שאני ארגיש שאתה משקיע.

לי אישית לא נעים שקוראים לאבא שלי טיפש.
ומצד אחד הכינוי שלך הוא פותטנציאל ומצד שני אתה אומר שאני צריך להתבגר.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אתה לא בכיוון הנכון'
אתה לא בכיוון הנכון
25/06/2011 | 12:20
9
6
לא סליחה ולא הסבר, איני חייב לך דבר. נתתי לך כיוון - איך ומה לעשות בדרך הכי טובה. אם אתה מעדיף להתרכז בעלבון ובכינוי שלי - אז כנראה עוד לא התבגרת.

תתעודד, תחשוב לעומק על מה שאמרתי לגבי המעשנים הטיפשים. כן, זה כבוד להיות טיפש בישראל. כי רק כך אתה יכול ליהנות מהאלכוהול והסיגריות. מבלי לחשוב רחוק מידי על העתיד של הגוף שלך. אני - למה אני מקנא? פשוט מאוד: אילו הייתי טיפש הייתי יכול ליהנות כמוך מהסיגריות, נרגילות, בירה ויין... אבל לצערי איני יכול ליהנות מכל אלה ולכן אני מקנא בך בדרך מסוימת.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'על מה אתה מדבר? לא נתת לי שום כיוון! '
על מה אתה מדבר? לא נתת לי שום כיוון!
25/06/2011 | 13:04
8
1
מה פתאום איך ומה לעשות בדרך הכי טובה? אתה מדבר כאילו אני זה שמעשן! תסתכל על הכינוי שלי, אני לא ענן מקדימה.
אני לא מעשן, ולא שותה!
ועכשיו אחרי שהבנת, תענה כמו שהיית אמור.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אם כף'
אם כף
25/06/2011 | 18:54
לצפיה ב-'אם כך, אז אתה כלל לא קשור'
אם כך, אז אתה כלל לא קשור
25/06/2011 | 18:56
6
אני לא קראתי לאבא שלך טיפש. אין דבר כלשהו אישי נגדך או אבא שלך. אתה ראית את התגובה שלי לענן מקדימה כעלבון אישי - וזאת טעות לעשות. קח את החיים בקלות, תשתה משהו קר ותאכל משהו טעים ותראה איך מצב הרוח שלך יעלה.

יום טוב ושבוע טוב שיהיה
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אם אתה כותב משהו כללי, אתה לא יכול להתייחס'
אם אתה כותב משהו כללי, אתה לא יכול להתייחס
25/06/2011 | 19:04
5
לזה כמו תגובה לבן-אדם אחד בלבד.
בדיוק כמו שאם אני כותב (רק לצורך הדוגמה) כל הכושים תאבי בצע למישהו כושי אחד, אתה לא יכול לצפות שמישהו שמישהו אחר לא ייעלב מזה.
כתבת "כל מי שמעשן הוא פשוט טיפש" ועכשיו כתבת "אני לא קראתי לאבא שלך טיפש" למרות שקודם הבהרתי את העובדה שאבא שלי מעשן.
זה שאתה כתבת שכל מי שמעשן טיפש במקום לכתוב "ענן מקדימה, אתה טיפש" זו הטעות שלך ואתה צריך לקחת אחריות על מה שכתבת כי אנשים כן יכולים להיעלב וזה גם לגיטימי לגמרי.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'הדוגמה שלך - אין בה צורך'
הדוגמה שלך - אין בה צורך
25/06/2011 | 21:16
4
וזאת מכיוון שהטענה שלי לא באה לגנות גזע, לאום או דת. אני מגנה את האנשים שצורכים סמים (וביניהם טבק, אלכוהול וסמים אחרים). יש לי קרובי משפחה שמעשנים ושותים (לפעמים כלומר). ואם זה לא מנחם אותך אז תכתוב על זה רשומה בבלוג או רשומה בפורום ואני כבר אגיב מתישהו.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'וזה לא משנה את העובדה שקראת לאבא שלי טיפש'
וזה לא משנה את העובדה שקראת לאבא שלי טיפש
25/06/2011 | 21:26
3
במקום או לעמוד מול הדברים שלך ולומר, כן! אני חושב שאבא שלך טיפש למרות שאני לא מכיר אותו אלא רק יודע שהוא מעשן או לחלופין לומר שאתה מבקש סליחה אתה:
חושב שאני מישהו אחר
אחרי שאמרתי שאני לא הוא אומר שאני לא קשור
ועכשיו אומר הדוגמה שלך לא טובה, פשוט תכתוב על זה בבלוג/בפורום.
אולי פשוט תתן תשובה, חד משמעית ונורמלית?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'זאת לא עובדה'
זאת לא עובדה
26/06/2011 | 22:05
2
1
עובדה היא שאני מצאתי את עצמי במצב שאני מגיב לאיזושהי פרובוקציה (שלך). ומאוד רצוי שזה ייפסק. אתה כנראה אדם אוהב ויכוח על כלום. אני לעומת זאת אוהב להיות ברור (עד כמה שאפשר). ואני מקווה שאני ברור גם הפעם.
- אתה יודע מה, אתן לך חומר למחשבה. אם אתה כל כך רוצה שאבא שלך יפסיק להיות טיפש ויהפוך לחכם, אז מדוע אתה לא אומר לי  - אבא שלי מעשן והוא אינו טיפש. הוא חכם... כי.... יש לך את ההזדמנות להוכיח לי ולכל העולם, אם תרצה, שלעשן זה משהו חכם לעשות. שזה מראה על חכמה, על בגרות, על סגנון או אפילו על מסורת עתיקת יומין.

לעומת זאת, אתה מחפש אותי ומנסה להוציא ממני משהו שלמעשה לעולם לא תצליח. כי אתה לא מעניין אותי. כי מלכתחילה לא הייתי אמור להגיב אלך אלא זאת טעות שעשיתי. מבין?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'לא נפגעתי רק נגררתי'
לא נפגעתי רק נגררתי
27/06/2011 | 14:35
כלומר נגררתי לשיחה ללא מטרה. הבנתי אותך ואאלץ לקבל את דבריך כמו שהם. בדיוק כפי שכתבת אותם. יחד עם כל סימני הפיסוק והסוגריים. ואין לי מה להוסיף על כך.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'"יש לי כוח רצון חזק!! ואוכל להפסיק"'
"יש לי כוח רצון חזק!! ואוכל להפסיק"
20/06/2011 | 15:44
2
3
עשה לי טובה! ככה זה אולי נראה לך עכשיו אבל כשזה באמת יזיק לך אתה לא תוכל להפסיק, אבל אתה לא תגיד "אני לא יכול להפסיק", אתה תגיד "אני לא רוצה להפסיק".
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'חח הוא כבר אומר את זה'
חח הוא כבר אומר את זה
21/06/2011 | 10:47
4
תסתכל בהודעות שלו

"יש לי כוח רצון חזק!"

"לא יכול..התמכרתי...קשה"

כוח רצון עלק
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אם אתה מתבייש אז אני מניחה שיש סיבה'
אם אתה מתבייש אז אני מניחה שיש סיבה
19/06/2011 | 22:42
2
לצפיה ב-'אני מבין אותך'
אני מבין אותך
19/06/2011 | 23:26
1
4
גם אני הייתי מתבייש להגיד שאני טיפש
ההצעה הכי טובה זה פשוט להגיד את זה וזהו, או שפשוט תנסה להחכים ותפסיק לעשן.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'!'
!
20/06/2011 | 07:56
1
לצפיה ב-'אוקי,'
אוקי,
20/06/2011 | 21:00
1
להפסיק לעשן אני לא אגיד לך, כי גם אני מעשנת אז מי אני שאטיף מוסר?

אז.. מה הבעיה פשוט לבוא לאמא ולהגיד לה אמא אני מעשן אוהב את זה ולא רוצה להפסיק..? מה היא כבר תגיד? אתה בן 16, מחוץ לבית רוב היום, נפגש עם חברים.. אין לה באמת שליטה על מה שאתה עושה כל דקה ביום.. היא כבר לא יכולה להגיד "לא מרשה".
היא כן יכולה לא להרשות סיגריות בבית, אבל באמת שלא מעבר.

לגבי חברים, דווקא איתם אמורים להרגיש הכי בנוח והכי עצמך, לא?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'פשוט תגיד.'
פשוט תגיד.
21/06/2011 | 02:37
2
אם אתה מספיק גבר כדי לרשום כאן בפורום שאתה רוצה לעשן ומודע לכל הנזקים שאתה גורם לעצמך, אז אתה צריך גם להיות מספיק בטוח בבחירה שלך כדי להגיד את זה לאמא שלך. ההססנות שלך גורמת לי לפקפק בכך שאתה שלם עם הבחירה שלך, אבל זה כבר עניין שאתה צריך לבדוק עם עצמך.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אני בעד לספר את האמת,ודע לך שאמא שלך '
אני בעד לספר את האמת,ודע לך שאמא שלך
21/06/2011 | 09:59
1
תדע או שכבר יודעת,גם אם לא תספר לה.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אתה מתבייש כי אתה בטח יודע שאתה לא צריך לעשן'
אתה מתבייש כי אתה בטח יודע שאתה לא צריך לעשן
21/06/2011 | 10:02
3
1
למה לך להכניס רעל לגוף שלך שיהרוג אותך לאט לאט? זה מוות ביסורים...

טוב, לפחות אתה ואמא שלך תוכלו למות ביחד מסרטן ריאות או משהו. תהנה
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'במקום ....'
במקום ....
21/06/2011 | 10:13
2
3
במקום לאחל אחד לשני ברכות מוות ... אולי תעזרו לי להפסיק...
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'אם אתה רוצה להפסיק פשוט תפסיק.'
אם אתה רוצה להפסיק פשוט תפסיק.
21/06/2011 | 10:56
1
זה יהיה קשה, אין ספק, אבל אם אתה נחוש להפסיק אתה תצליח. ואפשר גם להתייעץ עם רופא, יש תרופות וטיפולים שעוזרים. הגוף בעצם עובר תהליך של גמילה, כמו שנרקומנים עוברים תסמונת גמילה, בהתחלה הגוף לא יכול בלי זה, אבל אחרי תקופה שאתה "נקי" זה משתפר.
אתה יכול לרתום לזה גם את אמא שלך, תוכלו לעזור אחד לשני, לעודד אחד את השני ולהפסיק לעשן ביחד.
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'מה שסרנדיפיטי אמרה וגם'
מה שסרנדיפיטי אמרה וגם
23/06/2011 | 09:47
1
אולי ייעוץ פסיכולוגי יכול לעזור?
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'התמכרות לעישון היא'
התמכרות לעישון היא
21/06/2011 | 10:52
1
כמו כל התמכרות = איבוד שליטה.
בגילך הצעיר והרענן לאבד שליטה זה עצוב מאוד מאוד.
זה מלמד ( כמו שכבר כתבו לך ) על חולשה באישיותך ואטימות להבין מה אתה עושה.
בכל פרסומת לסיגריות ועל כל קופסה - כבר הרבה שנים - כתוב כמה מזיק העישון וגם למה. ולמה העישון אינו מזיק ????????
תפסיק לזלזל בעצמך כבן אדם.
זו אכן בושה לעשן ולכן אתה מתבייש לספר. בתוך-תוכך אתה ודאי מבין שזה רע-רע-רע-רע מאוד !

ושוב לעניין ההתמכרות.
דווקא עכשיו שאתה צעיר ורענן השתמש בכוחך הרב לבחירות טובות ונאות.
מלא את ראשך בתוכן איכותי ומעניין.
עישון - ועוד עם החבר'ה - סימן לריקנות מחשבתית מאוד. על איזה שטויות אתם מקשקשים באותן פגישות ??????
אילו תובנות יוצאות לך מפגישות אלו.
הרי פגישות אלו מיועדות "להרוג את הזמן" בריקנות-בכלום-במאומה.
אתה לא אוהב ספורט, לדבריך. כמובן - אין אפשרות להתמכר לעישון ולאהוב ספורט. העישון, כפי שאמרו לך כבר כאן, מדלדל את הכושר הגופני ופוגע באיכות הנשימה. בטח שאינך יכול לאהוב ספורט.
אבל כל ילד קטן - ובוודאי גם אתה היית כך - רץ וקופץ ומתגלגל ומתגלש ומטפס ומתהפך.... - כמה אתה עושה זאת היום בגילך הכה צעיר ורענן, שאמור להיות מלא מרץ נעורים.
אז החבר'ה יושבים באיזשהו מקום בישיבה ובתנוחה גם שמזלזלת בגוף ובסובבים, מתמרחים איכשהו ומרוקנים עוד ועוד את המוח מתוכן ראוי על-חשבון מילויו בעשן סיגריות ודומיהן.
תאכל יותר פרות ורקות רעננים, פחות ג'אנק פוד. גם קפה אינו בריא ומזיק לבריאות.
תתחיל לחשוב בריא ולפעול בהתאם. בהדרגה תוכל לצאת מההתמכרות בדרך בריאה לעתיד בריא.
גם התמכרות לכסיסת ציפורניים דומה ולשתיית קוקה קולה ותוססים אחרים.
כל התמכרות מלמדת על חולשה כלשהי ומכאן סימן שעליך לחזק משהו בך באישיותך ולא להתעקש על עישון כי "סבבה, זה כייף לך ולחבריך".......
איזה תירוץ עלוב ועצוב.
קח עצמך ברצינות ותתחיל להשתפר.
תנסה להיזכר מה באמת אהבת ורצית לעשות בילדותך המוקדמת - כל עוד היית בסדר, למשל עוד בגן. מה באמת אהבת וחלמת להמשיך לעשותו. אני בטוחה שיימצא משהו רציני שהפסקת (כי אולי הפריעו לך) ושוב אל אותו עניין ותגשים עצמך באמת בחייך היקרים .
בהצלחה בכייף ובסבבה אמתיים ובריאים,
שלומית נצח
אהבה בגיל ההתבגרות >>
לצפיה ב-'למר ענן'
למר ענן
21/06/2011 | 11:27
4
לפי איך שזה ניראה אתה לא ילד אתה כבר מתחיל להבין מה טוב ומה לא. אני בטוח שאתה לוקח בחשבון שזה הוצאה כלכלית שצריכה לבוא ממך ומהדמי כיס שאתה מקבל או עם אתה עובד. לפחות אני מקווה שאתה לא גונב. ושעם גדלת בסביבה מעשנת אז זה החינוך שתפסת ככה שקשה לבוא אליך בטענות. מעבר לזה אני יכול רק להגיד לך להכניס נרגילה הביתה או שאחד החבר'ה שלך יקנה לך יעני מתנה לבית נרגילה ואז דבר יתגלגל לדבר וההורים כבר יבינו. מה שכן אני מקווה לטובתך שזה לא בא על חשבון דברים אחרים או הלימודים. עוד דבר שעליך להיות מוכן אליו הוא שעם תופסים אותך מעשן במקום ציבורי תתכונן להיפרד מסכומים לא קטנים של כסף. ולגבי להשיג את הסיגריות אחרי שאמא/אבא יודעים תקווה שהם אלו שיקנו לך אותם מאשר תסתבך עם אנשים אחרים.
אהבה בגיל ההתבגרות >>

הודעות אחרונות

17:39 | 01.10.17 אורחים בפורום
15:06 | 10.09.17 BABYJEAN
13:11 | 17.10.14 אורחים בפורום
05:33 | 12.10.14 Big White
15:53 | 09.10.14 morush1004
11:07 | 09.10.14 אורחים בפורום
00:33 | 03.10.14 אורחת קבועה6
02:09 | 25.09.14 משי סגול
08:47 | 23.09.14 אורחת קבועה6
17:53 | 21.09.14 אורחים בפורום
14:20 | 19.09.14 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ