לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תביעות בנקים

מטרת הפורום לתת מענה בסיסי לשאלות בנושא דיני הבנקאות, כאשר דיני הבנקאות משיקים גם לתחומי משפט נוספים. בפורום זה תוכלו להתעניין ולשאול בנושאים הקשורים, בין היתר, בתביעות ע"י/נגד בנקים, התנהלות מול הבנק, החזרת שיקים וכו'.
אין לכלול בהודעות/שאלות פרטים מזהים ואבקש להתנהל בשפה יפה ומכובדת, בדרך ארץ תוך כיבוד הזולת.
המידע המופיע/ניתן בפורום זה הוא כללי בלבד ואין בו כדי להוות יעוץ משפטי ו/או חוו"ד משפטית. יש לקבל עצה מקצועית לפני ביצוע כל פעולה/מהלך הנסמך על דברים הנכתבים כאן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות בנקים

מטרת הפורום לתת מענה בסיסי לשאלות בנושא דיני הבנקאות, כאשר דיני הבנקאות משיקים גם לתחומי משפט נוספים. בפורום זה תוכלו להתעניין ולשאול בנושאים הקשורים, בין היתר, בתביעות ע"י/נגד בנקים, התנהלות מול הבנק, החזרת שיקים וכו'.
אין לכלול בהודעות/שאלות פרטים מזהים ואבקש להתנהל בשפה יפה ומכובדת, בדרך ארץ תוך כיבוד הזולת.
המידע המופיע/ניתן בפורום זה הוא כללי בלבד ואין בו כדי להוות יעוץ משפטי ו/או חוו"ד משפטית. יש לקבל עצה מקצועית לפני ביצוע כל פעולה/מהלך הנסמך על דברים הנכתבים כאן

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפרום דיני בנקים

המשך >>

לצפיה ב-'שלום רב. בנק לא הודיע לי על סגירת ח-ן משותף בבעלותי, '
שלום רב. בנק לא הודיע לי על סגירת ח-ן משותף בבעלותי,
<< ההודעה הנוכחית
03/01/2017 | 04:09
3
32
אימי ז''ל ואחי. הם מעולם לא שלחו לי חומר כי לא ביקשתי. סמכתי על אימי ואחותי. הפקידה האישית של אימי אמרה לי (בטלפון) ב-2009 שהם סגרו את החשבון כי היה שם מעט מאוד כסף ולא רצו שנשלם סתם עמלות (?!)

בכל מקרה אין ראיה לכך כי זה היה בטלפון. לא נראה לי שהשיחה מוקלטת

מכתב רשמי יש רק מ-2015. ברצוני לתבוע את הבנק על כך. ברור לי כיום שזו היתה קנוניה קשה של אחותי אשר פתחה ח-ן אחר באותו סניף כדי למשוך כספים רבים שלא אדע

מתי חלה התיישנות. נודע לי ששסופרים מהרגע שגיליתי את הנושא וזה היה ב-2011 כלומר מ-2011 יש ראיות

האם זה נכון?

תודה
תביעות בנקים >>
לצפיה ב-'החשבון האחר נפתח בלעדי. ברור לי שפתיחת הח-ן החדש היה מעשה '
החשבון האחר נפתח בלעדי. ברור לי שפתיחת הח-ן החדש היה מעשה
03/01/2017 | 04:38
13
הונאה של אחותי כדי למשוך כספים כדי שלא אדע !!!
תביעות בנקים >>
לצפיה ב-'שלום רב. בנק לא הודיע לי על סגירת ח-ן משותף בבעלותי'
שלום רב. בנק לא הודיע לי על סגירת ח-ן משותף בבעלותי
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2017 | 13:46
1
24
תקופת ההתיישנות בעיקרון היא 7 שנים (יש מקרים בייחוד בביטוח בהם ההתיישנות קצרה יותר) , מהיום בו קרה המקרה או מהיום בו יכלת לדעת עליו.
תביעות בנקים >>
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
05/01/2017 | 01:30
3

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד רז נפתלי יליד 1969, בעל רשיון לעריכת דין בישראל משנת 1997. בעל תואר ראשון במשפטים (LLB ) מאוניברסיטת שפילד, אנגליה משנת 1996. התמחות במשרד ח. צדו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ