הערה מתאגיד בנקאי ב BDI

דוידי41

New member
הערה מתאגיד בנקאי ב BDI

אני אתחיל מהסוף..
האם אפשר להסיר הערה כזו לאחר שיש לי אישור מהבנק עצמו שאין לו יותר דרישות ממני?

לסיפור המעשה:
לאשתי ולי יש משכנתא בבנק לאומי וביקשנו להגדילה, קיבלנו סירוב בעקבות הערה מתאגיד בנקאי.
לא הבנו במה מדובר כי מעולם לא קיבלתי שום פנייה או מכתב או כל דבר אפילו לא מה BDI עצמם, ביקשנו להוציא דוח BDI והבנו שיש הערה מ 02/2014, בדקנו בהיסטוריה שלנו וראיתי שזה קשור להלוואת בלון שלקחתי מבנק פועלים.

בשנת 2014 לקחתי הלוואת בלון מבנק פועלים (לי יש חשבון בלאומי) מנהל קרן ההשתלמות של החברה שבה עבדתי למטרת סיום הבנייה של הבית החדש שלנו.
אני זוכר בוודאות ששאלתי את הנציגה בסניף פועלים בת"א האם עלי לעשות משהו ביום שבו קרן ההשתלמות משתחררת כדי להסדיר את החוב, אמרה שלא כי הם מנהלים את הקרן והחתימו אותי על מסמך שאומר שהם יכולים לגרוע לזכותם את סכום החוב ביום פרעון הקרן.
למעשה זה לא קרה ואני שלא שמתי לכך לב וחשבתי לתומי שהסכום "שנפל" אצלי בחשבון הוא לאחר קיזוז החוב שימח אותי מאד.
במהלך 2014 התקשרו אלי ממחלקת הגביה של בנק פועלים ושאלו מה קורה עם החוב, הבנתי מהר במה מדובר ובאותו הרגע סגרנו על החזר בתשלומים כמובן עם ריבית.
האיש לא ציין בפני שהם הגישו הערה ל BDI או לעו"ד או הוצאה לפועל, כלום!
היום מתברר לי שהם פשוט לא טרחו לחפש אותי ופשוט "הענישו" אותי ברשיום ב BDI

1. אני לא מבין איך יכול להיות שאני לא יודע מכזה דבר, למדינה יש את הפרטים שלי ואני מקבל מכתבים מכל משרדי הממשלה השונים כל הזמן איך ייתכן שלא קיבלתי העתק של ההערה שנרשמה לי
2. האם אין חוק שמחייב את המעירים לעדכן אותי בכל מחיר, כדוגמת זימון לבית משפט, על ידי החתמה של הזימון?
3. האם יש משהו שאני יכול לעשות על מנת להסיר את ההערה הזו?

itzikzo

New member
BDI

שלום דוידי
הייתי באותו מצב שלך ולא עזר לי מאומה. היות וזה היה לפני כמה שנים אני לא זוכר בדיוק אבל יש תקופה נניח שנתיים וזה נמחק לבד. תבדוק את זה

למעלה