כנסו...שיעור לחיים!!!

• פותח הנושא hhh
  • פורסם בתאריך

hhh

New member
כנסו...שיעור לחיים!!!

לדעתי העונה הזו הרבה יותר יפה מהעונה הקודמת!! משפחת אלפרון להגיד לכם תאמת:לפני שראיתי תסדרה חשבתי שאתם סתם עבריינים ותאמת פחדתי מכם... אבל עכשיו אני ראיתי שאתם משפחה נהדרת!!! יעקב-אתה איש מקסים!!!באמת אני מעריצה אותך ואת הדרך שבה אתה מראה למשפחה שלך שלא משנה מה יקרה אתה תמיד איתם!!! אהובה-קודם כל את מאוד יפה!!!דבר שני אני נורא רציתי להגיד לך שאני מאוד אוהבת אותך ולמדתי המון!!!!למדתי שקודם כל באה משפחה!!! אלעד-קודם כל אתה מאוד חתיך!!!!!
דבר שני אני למדתי ממך משהו שאני אקח איתי למשך כל החיים!!!!אני למדתי מהשיר שלך(דרך אגב מעריצה את השיר איך קוראים לשיר?)למדתי המון!!!למדתי שלא משנה מה יקרה ומה קורה אתה תמיד תישאר אתה!!!אתה תמיד תהיה מי שאתה לא משנה אם יש לך בעיות במשפחה או בחברה אתה תמיד תישאר אתה!!תודה!!! דרור-ראיתי איך אתה עוזר למשפחה שלך ובמיוחד משמש כעזרה ליעקב!!!אני מעריצה אותך על כך!!!!! כל שאר המשפחה-קודם כל לכולכם יש פרצוף מדהים!!אתם נורא יפים הלוואי עליי...אם אתם רואים תהודעה הזו בבקשה תרשמו בחזרה בפורום!!! אוהבת אתכם המון....קרן!!!!
נ.ב.-גם כל שאר האנשים שהשתתפו בעונה הזאת הם אנשים מדהימים!!!

אלה444

New member
משפחת פשע-אלפרון

יעקב אלפרון אחראי לכמה פשעים מהחמורים במדינה. משפחת פשע שמנסה לשחק אותה ... אמל'ה.....רק שלא "יסמנו " אותי.......

YonimiCh

New member
הלו הלו

לדעתי עומר הכי גבר(למרות שלא רואים אותו בסדרה)

למעלה