לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2198121,981 עוקבים אודות עסקים

פורום פעם בחיים

הפורום הרשמי של הסדרה "פעם בחיים". סדרת דוקו-דרמה מרגשת עם נגיעות הומור ודרמה, המוציאה אמנים ישראלים מוכרים מסביבתם הטבעית, וממקמת אותם במקומות מנוגדים לחלוטין לאופיים. במשך שבועיים שהו האמנים בבית המשפחה המאמצת 24 שעות ביממה, נטמעים בה, חיים את אורח חייה ומביאים לתוכה את מי ומה שהם. יעל בר זוהר וקרין מגריזו בשבט ההאמר באפריקה, אסי וליאור דיין מתנקים באמירים, יעל גולדמן במעצר בית עם יעקב אלפרון, מושיק עפיה ושלומי סרנגה בטכניון וקובי אריאלי וקובי אוז בכפר ברטעה על קו התפר. בואו לדבר על הכוכבים ועל התהליכים המעניינים שהם עוברים ואל תשכחו לצפות: ימים א'-ה' בשעה 21:30 בערוץ 5 בYES

אודות הפורום פעם בחיים

הפורום הרשמי של הסדרה "פעם בחיים". סדרת דוקו-דרמה מרגשת עם נגיעות הומור ודרמה, המוציאה אמנים ישראלים מוכרים מסביבתם הטבעית, וממקמת אותם במקומות מנוגדים לחלוטין לאופיים. במשך שבועיים שהו האמנים בבית המשפחה המאמצת 24 שעות ביממה, נטמעים בה, חיים את אורח חייה ומביאים לתוכה את מי ומה שהם. יעל בר זוהר וקרין מגריזו בשבט ההאמר באפריקה, אסי וליאור דיין מתנקים באמירים, יעל גולדמן במעצר בית עם יעקב אלפרון, מושיק עפיה ושלומי סרנגה בטכניון וקובי אריאלי וקובי אוז בכפר ברטעה על קו התפר. בואו לדבר על הכוכבים ועל התהליכים המעניינים שהם עוברים ואל תשכחו לצפות: ימים א'-ה' בשעה 21:30 בערוץ 5 בYES
x
הודעה מהנהלת הפורום

לאתר של ``החיים על פי Y``
שיר הפתיחה של ``החיים על פי Y`` הוא Flash Flash ומבוצע על ידי Terry Poison
המשך >>

לצפיה ב-'פרק אחרון'
פרק אחרון
21/12/2006 | 13:42
9
16
לצפיה ב-'למשתתפי פעם בחיים היקרים'
למשתתפי פעם בחיים היקרים
21/12/2006 | 08:41
9
תודה על עונה יפה ומרגשת .על זה שחשפתם מולינו הצופים את הלב היפה שקיים בפנים  - בתוך כל אחד מכם
יעל  בר זוהר היקרה  - את יפה בצורה שאין מילים לתאר  , את חכמה ומקסימה אבל הכי הכי !! את טובה ותדעי לך ששבית אותי לליבך , תודה.
קרין המקסימה - את עדינה אבל שורדת יפה  - כשעזבת את המשחק התגלתה בחורה מדהימה ויפה ומוכשרת מאין כמוה - בהצלחה בהמשך הדרך
שלומי ומושיק - תודה על ההומור והשירה היפה ולשלומי - כל הכבוד על הראש הפתוח - אתה בחור מאוד חכם וחבל שאתה לא משקיע באקדמיה כי יש לך המון פוטנציאל.
קובי וקובי - כל הכבוד על הראש הפתוח והלב הגדול - ריגשתם אותנו והצלחתם לפתוח לנו בלב מקום אמיתי לתקשור עם ערבי ישראל. תודה גם למשפחת עאדל
אסי וליאור היקרים - אסי  - אתה בתחילת העונה חשפת את ליבך בכנות וביושר  וריגשת אותי מאוד. הקשר בינך ובין ליאור הוא אמיתי ומרגש ולדעתי הוא מספיק חזק בשביל לעזוב את כל השטויות מאחורה ולו רק בשביל הבן שלך ולהתרכז בגאוניות שלכם בנושא כתיבה וקולנוע.
ליאור היקר - אתה בחור יפה חכם , טוב לב והומוריסט. אנא פתח ליבך לקבל אהבה - אתה עוד תתמוטט מאהבה כה רבה . יש לך את כל הזכות לקבל כל שתרצה . אני אישית חושבת שאתה בחור מדהיםץ
משפחת אלפרון - קיבלתם את יעל בצורה הכי חמה ואוהבת . אם נשאיר את ההיסטוריה והעיסוק של יעקב בצד אתם משפחה נהדרת ויש להמון בתי אב במדינת ישראל ללמוד מההתנהלות שלכם - ראויה להערצה!!!
אהובה יקרה  - את אישה יפה יקרה ומדהימה  , ריגשת אותי עד דמעות כמעט בכל פרק - אין סוף לאהבה שלך ואין קץ לנתינה - תבורכי על מי שאת ועל משפחתך המדהימה שהקמת ותמשיכי לשמור על המשפחה בציפורנייך . אוהבת אותך מאוד כאילו והיית אימי שלי.
יעל גולדמן החמודה - עשית את מלאכתך בברכה והענקת למשפחה את מלוא ליבך , את יפה ומוכשרת , קלאסית ואצילה ושימרי על כך. לפעמים בראיונות האחרונים את קצת בזה לעיסוק המשפחה - עצה שלי היא שתמעיטי לעשות כך ותתרכזי בטוב! במה שאת זכית להכיר , באנשים עצמם ויהי דרכך ברוכה .
שוב תודה לכם על עונה נהדרת
יהי דרכיכם  ברוכה..
ענת
פעם בחיים >>
לצפיה ב-'חשוב מאוד!'
חשוב מאוד!
21/12/2006 | 10:27
2
3
מישהו יודע איך אני יכול להשיג את הפרק האחרון של "פעם בחיים"?
פספסתי את זה וזה מאוד חשוב לי.....
פעם בחיים >>
לצפיה ב-'הנה כנס לפה.....'
הנה כנס לפה.....
<< ההודעה הנוכחית
21/12/2006 | 20:15
3
http://www.flix.co.il/tapuz/YesPaam/showVideo.asp?m=1219384
פעם בחיים >>
לצפיה ב-'שרשור הפרק האחרון'
שרשור הפרק האחרון
21/12/2006 | 13:38
1
3
הפרק שודר אתמול - באפיק 5 - ערוץ "Yes ישראלי", רק ללקוחות YES,
במסגרת השעה 21:30 - אחרי 'Y בעשר' - פרק אחרון בהחלט.

ספרו איך היה.
פעם בחיים >>
לצפיה ב-'שידורים חוזרים בערוץ 22'
שידורים חוזרים בערוץ 22
21/12/2006 | 13:39
6
במסגרת "רשת" - במהלך שנת 2007.
פעם בחיים >>
לצפיה ב-'חבל שנגמר'
חבל שנגמר
21/12/2006 | 14:35
2
היתה עונה נהדרת  נהנתי מכל פרק במיוחד ממושיק עפיה  שלומי סרנגה אסי וליאור דיין שפשוט קרעו אותי מצחוק
גם אצל שאר המשתתפים היו קטעים נחמדים ומצחיקים
בקיצור אחלה תוכנית אחלה עונה
אני מקווה ש YES
יצלמו גם עונה שלישית
פעם בחיים >>
לצפיה ב-'הייייי'
הייייי
22/12/2006 | 12:08
1
1
ראיתי שיש בפליקסים כול מיני קטעים מכול העונה
אבל פספסתי את כול העונה מההתחלה עד הסוף ויש רק קטעים
אולי מי שהקליט יוכל לשים את כול העונה שם שאני אוכל גם להנות
פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
יום טוף:)
פעם בחיים >>

הודעות אחרונות

15:45 | 31.12.06 rock0
15:52 | 21.12.06 דומדומית
12:58 | 21.12.06 שיידי ראנקס 10
12:42 | 21.12.06 reedgreenwhait
18:49 | 20.12.06 הכי בעננים
10:59 | 20.12.06 reedgreenwhait
17:21 | 16.12.06 אוריאל ט
20:46 | 15.12.06 reedgreenwhait
16:08 | 10.12.06 אני הבובה החמודית

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ