איך יעל גולדמן לא פוחדת?

איך יעל גולדמן לא פוחדת?

יעקב אלפרון הוא אדם מאוד מסוכן... למרות שבאמצעות התוכנית מנסים לעשות לו שיפור תדמיתי. אסור לשכוח שהאדם הזה עירב את בנו בקטטה נוראית... איזה אבא לוקח את הילד שלו למפגש עבריינים? מה זה כמו לקחת את הילד שלך לעבודה? לא יודעת למה יעקב אלפרון יושב במעצר בית וגם לא יודעת אם זה מוצדק... אבל להסתובב איתו חשופה כשהוא מטרה ברורה בעולם התחתון... ברררררררררררר פחד אלוהים!!!

זבולון91

New member
אלפרון הוא גבר../images/Emo70.gif

התייחס ליעל גולדמן מאוד יפה זאת משפחה טובה ולא צריך רק להתייחס לסטיגמות שהחברה יצרה להם!!!יעקב אלפרון אזרח למופת

זבולון!!! שלום!!!../images/Emo24.gif../images/Emo68.gif

כמה זמן לא ראיתי אותך!!! מה שלומך? גם אתה רואה את פעם בחיים? אתה זוכר אותי? יאאאאאאאא איזה התרגשות!!!!

ממש מפחיד! יעל גולדמן מסתכנת בחטיפה

באמת צריך לחשוב על זה. עכשיו שיעל גולדמן יודעת מה קורה לאלפרון בבית מישהו בעולם התחתון יכול לחטוף אותה בשביל מידע. מפחיד! אני לא הייתי מסתכנת כך!

almamya1

New member
מה נראה לכם

שיעקב אלפרון הוא אדם טיפש שיכניס אליו הביתה אדם זר ויעביר לו מידע חסוי ? מה הוא מפגר ?תחשבו בהיגיון המשפחה הזו פועלת שנים הם משפחה חזקה וגדולהובחורה אחת שתכנס אליהם הביתה לא תחסף לסודות מדינה וכל העיניין הזה של אדם מסוכן מציעה לכם לא לשפוט כל כך מהר אולי הוא פושע אבל זה לא עושה אותו אדם רע יש אנשים בממשלה שלנו הרבה יותר מסוכנים ממנו ומהם אף אחד לא מפחד.

מסכים איתך בכל מילה

והשם אלפרון המשטרה עשתה את השם יותר מהמשפחה עצמה עובדה תפסו את הבן שלו עם סכין באוטו עשו כתבה בגודל חצי עמוןד מעניין כמה אנשים תופסים היום עם סכינים ואפילו לא מזכירים את זה

נטלי 100

New member
תגובה הגיונית..

או מנסה להיות אחת כזו... אם עד עכשיו לא קרה לה כלום.. אז אני מאמינה שהכל טוב.. הצילומים של הסדרה נגמרו ממש מזמן (עוד בחופש הגדול..) אז אין סיבה שהיא תפגע חס וחלילה מהשהיה אצלו... יומנפלא

OOתמי OO4

New member
נמנמ...

הבת שלו איתי בבית הספר והיא בכיתה א' ולחברה שלי יש אחות בכיתה שלה והיא כל הזמן מאיימת על תלמידים מכה בכוונה ועוד כל מיני!!!!!!! ברררר....

אללק אלפרון גדול מקוה בעתיד להצטרף

להצטרף למשפחתו ולעסקיו הכשרים בעזרת ה' ואללק נהיה גדולים כמו אל קפונה

למעלה