אתגר יצירה חדש
ימי קורונה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אתגר יצירה חדש
ימי קורונה

שלום לכולם,
היום אתגר היצירה קשור לקורונה.
דמיינו שאתם הסטוריונים וספרו על הקורונה ממרחק של זמן(עשר / חמישים / מאה שנים) - מה יהיו ההשפעות שלה על העולם? על החיים כאן בארץ?

אנו מאחלים לכם בריאות וחג פסח שמח

מתנדבת סה"ר

סיפור
בכוכב רחוק הקרוי כדור הארץ, חיו ממש עד לפני מאה שנים בדיוק, במשך אלפי ומיליוני שנים, יצורים חביבים וחכמים שקראו לעצמם בני אדם. הם פיתחו תרבות יפה ומעניינת. לפני מאה שנה, הגיע לכוכב נגיף קטלני בשם קורונה. הוא התפשט חיש מהר על פני כל הכוכב וקטל לנצח את כל יציריו, בני האדם ובעלי החיים הפרימיטיביים יותר. מאז הכוכב ריק לנצח מחיים, וגם כל הצמחים מתו כי אין מי שינשים אותם. רק זיכרונות נשארו מאותה תרבות נהדרת.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מה יישאר מהאנושות אחרי הקורונה

פילוסוף רוחני333 יקר,
יכולה רק לתאר לעצמי שאולי הסיפור (וגם השיר שכתבת) משקפים מעט מהפחדים שלך לגבי הקורונה.. שאולי הנגיף יהרוג את האנושות כולה עד שכדור הארץ יישאר ריק.. שכל הניסיונות לשמור על סטירליות עם מסיכות וכפפות לא יועילו.. והן רק מעצימות את תחושת הבדידות..
יחד עם זאת שומעת ביצירותיך את הכמיהה להשאיר כאן חותם, שיכירו ויזכרו את התרבות שלנו..
תודה על שיתוף הסיפור והשיר..
שלך,
מתנדבת סה"ר

תודה ומזל שזה רק סיפור
אני לא ממש מאמין שהקורונה תכחיד את כל האנושות, היו לנו הרבה מגיפות נוראות בהיסטוריה והתגברנו עליהן. אני מקווה שהרעיון לסיפור יפה. אני בעיקר פוחד שאני אמות ואחר כך פוחד שמכריי ימותו מהקורונה.
&nbsp
&nbsp

שיר על אהבתי לשפה העברית
המלים בעברית
פשוטות ובסיסיות
צבועות בגוני טבע ראשוניים וחזקים
חודרות לראשי הילדים הצמאים
כאור בראשית, כספר קבלה זוהר
ילדים משחקים עם העברית
ושוקעים בנדנדת העבר
ואלוהים מציץ מריק שחור קטן
שכמו מאיים על העולם