אתגר יצירה חדש-כוס קפה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אתגר יצירה חדש-כוס קפה

שלום לכולם,
עבר מעל חודש מהאתגר הקודם והפעם האתגר שלנו קשור לכוס קפה...
א.עם מי הייתם רוצים להיפגש ולשתות קפה?
זה יכול להיות אדם מסביבתכם וזה יכולה להיות דמות מספר או סרט.
ב.היכן הפגישה תתקיים? תארו את המקום, מה יש בסביבה?
ג.מדוע בחרתם להיפגש עם האדם הזה?
ד.מה תגידו לו בפגישה?על מה תשוחחו?

אנו סקרנים...שתפו אותנו

לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר

no on3

New member
אני רוצה להפגש לכוס קפה עם ...

עצמי מהעתיד, או מכל זמן אחר ...

זה יכול להיות בכל מקום, ובכל זמן ..

לא בשביל הקפה ולא בשביל לשוחח, אלא בשביל לשמוע, לשמוע את מה שיש לעצמי לומר לעצמי ...
רק לשבת ולהקשיב לעצמי ... לשמוע את כל מה שיש לעצמי לומר

היי סה"ר

תודה שאתם נותנים לי להשתמש בפלטפורמה שלכם, בפורום תמיכה נפשית למבוגרים.
אני משתדל לא להפריע ולא לקחת תשומת לב מיותרת.
מקווה שזה ימשך ככה ואני לא יעשה בעיות

ביי

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
פגישה של עצמי עם עצמי

היי no no 3 ,
האפשרות שהצעת לא עלתה בדעתינו והאמת :למה לא?
"רק לשבת ולהקשיב לעצמי..." זו בהחלט אפשרות שיכולה לקסום לרבים...
עצמי של היום משוחח עם עצמי של העבר או העתיד,כמה תובנות אפשר להשמיע זה לזה...כמה מילות עידוד והעצמה, חיזוק ותמיכה.
תודה על השיתוף הזה ותודה על התמיכה שאתה מעניק למשתתפים האחרים כאן ובפורום מבוגרים
,
לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר

יש סיפור של בורחס
על אדם שחלם בצעירותו שהוא פוגש את עצמו כשהוא מבוגר, ואחר כך בבגרותו הוא נכנס לתוך אותו חלום ופוגש את עצמו כשהוא צעיר.

shi12345678

New member
אוי הבושה

יש לי חברה מאוד טובה ואיתה הייתי רוצה להיפגש, הבעיה שמניסיון קודם אני יןדעת שלא אצליח להוציא מהפה אפילו מילה אחת. אנחנו לומדות יחד בזמן השיעור מתקשרות וגם מתקשרות במייל אבל אני מתה מבושה בזמנים אחרים.
&nbsp
אם לא הייתי מתה מבושה הייתי רוצה לבוא אליה הביתה ושהיא תשב על הספה ואני אשכב ואשים את הראש שלי על הרגלים שלה. מעבר לזה אין צורך בכלום.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תן לי שקט

shi12345678 יקרה,
שומעת מדברייך כמה החברה משמעותית עבורך..
כמה היית רוצה אולי שהקשר יהיה יותר קרוב..אולי עצם הנוכחות שלה יכולה לתת לך שקט.. ויחד עם זאת הבושה עוצרת מבעדך..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה פגישה לקפה עם החברה יכולה להיות עבורך חוויה מחזיקה, שתרגישי בה מוכלת, גם אם רק תניחי עליה את הראש בלי לדבר..
תודה על השיתוף,
שלך,
מתנדבת סה"ר

עובדת ההשמה
אהבת חיי, עכשיו היא פסיכולוגית. אפגוש אותה בתל אביב, בין בניינים ומדשאות. אגיד לה שאני מצטער על מה שהיה, שאני מאד מעריך אותה וחושב שהיא מאד נחמדה ואשמח מאד לדבר אתה לפעמים. אספר לה שאני כותב שירים וממציא שפות, ואשאל אותה מה היא קוראת בזמן האחרון ומה היא עושה בעבודתה. אשוחח אתה על ספרות. אם נישאר בקשר קרוב תקופה ממושכת, אציע לה נישואין.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
קפה מחזק

פילוסוף יקר

קראנו על הפגישה שהיית מדמיין עם עובדת ההשמה שלך,
נשמע שאתה מתמלא בביטחון ומחשבות מעודדות על השיחה ביניכם,
מודים לך על השיתוף, מזמינים אותך להמשיך ולספר על הפגישה שלך,
הרגשות שעולים אצלך וכל מה שביניהם..
שלך
מתנדב סה"ר

געגוע חזק
כל הזמן, לאישה הנהדרת הזאת ולשפע החמידות שהשפיעה עליי בלי הרף, לרגעים הטובים שהיו לנו ביחד בטיפול, לצחוקים, אישה נערצת בשבילי.
&nbsp

ויחד עם כל שתרמה לי
אני נזכר באכזריות של הפסיכולוג שעבד בשבילי ביחד אתה, והציק לי במשך שנים בדיבור כדי שלא ארצה אתה קשר. אדם רע, אף שהיה גאון כמטפל. הזיק קשה לשיחות שלי עם אנשים.
&nbsp
&nbsp

no on3

New member
וואו, אתה מאוהב ?

האהבה שלך אליה היא רצינית ... ומאוד מעניינת
אתה מרשה לי להתעניין ולשאול שאלות ?

כל כך הרבה זמן ואתה עדיין חושב עליה בכזאת ערגה, מעניין אם היה לכם רגע אינטימי כלשהו או שזה היה קשר מקצועי מוחלט.

מעניין איך אתה מרגיש לגבי הקשר הזה, אם אתה חושב שזה מגביל אותך או שזה בונה אותך.

וואו, בחיים לא ראיתי בנאדם פרוד שמאוהב ככה ... האם אתה חושב שהיא יכולה למצוא מישהו יותר טוב ממך ?

ההתעניינות שלי כנה ולא באה מרצון לפגוע או "לעזור" אלא מתוך התעניינות להכיר אותך וללמוד עליך ... במה אתה מוכן לשתף ועד כמה ...

אני לא מאוהב בה
אלא אוהב אותה אהבה אמתית כאדם, וכבר הרבה מאד שנים אני מוכן להתחתן אתה כי היא אחד האנשים הכי חשובים לי בחיים ואני רוצה אתה קשר רגשי חזק וקרוב ככל האפשר. אני חושב שהיא אהבת חיי והכרתי אותה היטב במשך 4 שנים בטיפול. מעולם לא אהבתי אישה כמו שאהבתי אותה. עכשיו יש לי חברה טובה שאני אוהב מאד והיא אותי, אבל האישה שטיפלה בי ורק טיפלה בי ולא הייתה אתי בקשר אחר היא אישה נהדרת ומיוחדת במינה שאין כמוה ולכן אני אוהב אותה מאד ובדרך מיוחדת והיא חשובה לי ואני חושב עליה ומתגעגע אליה. היא לא רוצה שום קשר אתי, אף לא ידידות פשוטה ואני עצוב מאד בגלל זה. יותר מעשרים שנה עברו ואני עדיין עצוב שהקשר הזה לא התממש. בינתיים היו לי הרבה חברות אבל תמיד שמרתי אמונים אמתיים לאהבה אליה. כמו שהבנתי עכשיו היא נשואה אבל בלי ילדים, ונדמה לי שכבר הרבה שנים היא נשואה, אבל אילו רצתה לפחות להתיידד אתי ולדבר אתי לפעמים הייתי הרבה יותר מאושר.

ונמאס לי ממה שאנשים עושים מזה
הרבה אנשים לא מבינים ולא מאמינים לי שאני מאד אוהב אותה אהבה מאד אמתית, מדברים לא יפה על רגשותיי אליה ואף מקללים אותה. מתייחסים לאהבתי האמתית והיפה כל כך אליה כמו לאובססיה או היקשרות. ממש מעליב. גם הפסיכולוג דיבר אליי ככה על קשריי עם נשים ועם אנשים, העליב אותי והפחיד אותי. לא אסלח לו ותמיד אזכור לטובה את הרגעים הנהדרים שהיו לי עם אותה מטפלת אדירה ונהדרת שאין כמוה בכל היקום, אף שאמי שונאת אותה ולא רוצה לשמוע עליה.
&nbsp

קשה להאמין
היא כבר כמעט שלושים שנה לא רוצה לשמוע ממני אף מלה, ואני אוהב אותה ועצוב. אולי היא בכלל לא חושבת עליי. אולי יקרה נס ופעם תרצה אותי.
&nbsp
&nbsp

no on3

New member
יש לי כמה מילים

אני יכול להגיב יותר.
נחמד לדעת שהתגובות שלי מעניינות אותך

לפעמים אני לא יכול להגיב, ולפעמים כן

לא נורא, אני שמח לדעת
שאהבת שאגיב לך. הנושא שעליו דיברתי חשוב לי מאד מבחינה רגשית, ולכן אשמח לקבל עוד הזדהות והבנה למורכבות הרגשית שבה אני נמצא כבר הרבה שנים והמשפיעה עלי כמעט יותר מכל דבר אחר.
&nbsp

no on3

New member
רק טוב לפילוסוף היקר

אני זוכר שכתבת "שום מילה על מה שכתבתי ?"
ברור שאתה משתף בנושא שמאוד חשוב לך

אני מצטער אם אני לא רגיש לפעמים,
לפעמים אני לא יכול להגיב ...
היום יכלתי להגיב יותר

אני לא מטפל, אני לא יודע אם התגובות שלי מועילות לך,
אני מצליח להזדהות חלקית, כי אין לי מקרה דומה בדיוק לשלך, אני יכול להזדהות רק מתוך הנסיון הדל שלי בנושא ...

אני כן מתעניין בך, ואני יכול להזדהות עם התחושות שלך שיכולות להיות משותפות גם עם דברים שלא כוללים התאהבות, כמו היחס של הסביבה להתאהבות שלך ... או חוסר היכולת שלך למצוא מענה לקטיעה של הקשר הזה.

בסופו של דבר זה החלטה שלך במה לשתף ואיך לנווט את השיחה ... אתה יכול להשתמש בסקרנות ובאכפתיות שיש לי כלפיך.

לפעמים אני לא יכול לתקשר כמו שתקשרתי היום
כי בסך הכל אני סתם אפס שקרן
כי אני סתם זבל רפש אשפה שלא שווה כלום

למעלה