שיר על מלחמה

שיר על מלחמה
לא, לא, לא תנצחו אותי
לא מנצחים אותי כל כך מהר.
לא, לא, לא תנצחו אותי
לא מנצחים אותי כל כך מהר!

לא שמים עליכם
לא שמים עליכם
לא שמים עליכם
שמים עליכם פס לבן נגד התיקן
לא רוצים אתכם פה בבניין!

אני יותר טוב ואנצח את כולם. את כל המרציבים, המאיימים, הצועקים, המקללים והבוגדים בקשרים. את כל האנשים החומרניים והטיפשים שנטפלים אליי.

יש לי עיסוקים יותר חשובים
משטויות של אנשים שמתנהגים אליי לא יפה. אתעלם ואצפצף על כולם. אם יצעקו, אדרוש לא לצעוק. אם יגעו בי, אפנה לצוות ולמשטרה.

מרציבים = מרביצים
עכשיו פחות אבל יש התנהגות אלימה, רודפים ומאיימים ולא מזמן מישהו התנפל עליי ונשך אותי קשה בזרוע והענישו אותו.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
איזור מלחמה

היי פילוסוף יקר,
מדבריך נשמע שלא פשוט לך מסביב...
התחושה שאולי ניסית לשתף אותנו בה היא תחושה של סכנה...
אולי תחושה של חוסר הבנה מצד האנשים סביבך ואף אלימות.
אתה מנסה להשאר בתחום הרוחני ולא להיגרר לחומרנות כמו אי קטן בים סוער מסביב.
מדבריך נשמע שהגורמים האחראים מענישים את מי שמתנהג כלפיך באלימות.
אני מקווה שעושים שם פעולות נוספות כדי לתת כלים לפתרון סכסוכים בדרכים שאינן אלימות ושהרוחות יירגעו.
אנחנו כאן איתך תמיד ואתה מוזמן להמשיך לשתף.
שולחת חיבוק ואיחולים ללילה שקט ורגוע,
מתנדבת סה"ר

תודה
אני חושב שעכשיו האלימות נגדי פחתה כי גם אני נהייתי פחות תוקפני ואלים ויותר עדין. עדיין יש רגעים שאנשי הכפר מרגיזים אותי ואני נמצא מתפרץ בגללם בצעקות. המלחמה שלי בחברה קשה אבל אני מניח שהיא למטרה טובה, כדי שיעריכו את הרוחניות המיוחדת שלי. אני חושב שאני לא צריך להילחם, אבל קשה כי לפעמים אנשים מרגיזים. למשל היום ביום סוף עבודה שאלתי חבר מה קרא בזמן האחרון כי הוא קורא לפעמים ספרים על סוריה ועל פוליטיקה, ובתגובה צעק עליי לעזוב אותו ומה אני רוצה ממנו שאני שואל אותה שאלה כל הזמן כשאני יודע שהוא לא קורא ספרים. אני מתעניין ודוחים אותי. אמנם יש אנשים שיותר אוהבים לדבר אתי. יש גם הרבה חברים ואנשים שלא עונים לי כשאני פונה אליהם, וגם שמשקרים לי בכל מיני ענייניים. כפר קשה.

אנשים עשו לםי דברים רעים במשך השנים
כי אני פילוסוף רוחני ומיוחד, וגם אני עשיתי דברים רעים ואני מצטער עליהם, אז התחלתי להרגיש שכולם נגדי ורוצים להזיק ולהציק לי ושאני צריך להילחם, ופיתחתי מין מגננה פילוסופית אסרטיבית נגד החברה שיצרה לי עימותים קשים. אצטרך למצוא דרך לחזור להיות עדין. אולי צריך לדבר בצורה פשוטה.
&nbsp
&nbsp

אני צריך להפסיק להילחם בחברה
אין לי סיבה להילחם, הכול אשליה. יש לי חיים טובים ואוכל לחיות עם אנשים בשלום. אבל אנשים מתנהגים בטיפשות, ולא משנה איך תהיה איתם. קשה עם העולם הזה, קשה לא להילחם כדי לשפר ולתקן אותו.
&nbsp
&nbsp

למעלה