אתגר יצירה חדש- 6

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אתגר יצירה חדש- 6

שלום לכולם,
היום בחרנו בתרגיל כתיבה מאוד נפוץ בארץ ובעולם :
סיפור חיי בשש מילים!!!
למי שקשה לכתוב את סיפור חייו בשש מילים ניתן לכתוב סיפור,כל סיפור בשש מילים. נשמע קל? שתפו אותנו בסיפורים שלכם

לילה טוב ושקט,
משפחת סה"ר

מלו22

New member
סיפור חיי ב- 6 מילים

נשואה + 3, סבלתי מאב סכיזופרני, כעת אני מתמודדת עם בת שהיא רווקה בת 37, משכילה, יפיפיה. בני בן ה- 34, נשוי+תינוקת, ובתי הקטנה, בזוגיות. מלבד הבת הבכורה, שאנו מתמודדים עם מצבה, נוקטת בניתוקים של קשרים עם המשפחה, עם חברות, עם המשפחה המורחבת. היא סובלת מבדידות ומחוסר רצון להתפשר. כעת היא מתמיימרת לחפש זוגיות, אך לפי דעתי מי שמעונין נוקט גם בניסיונות לחפש עיצות בעזרת מאמן, קב' תמיכה, או כל דבר שיכול לעזור במציאת בן זוג. היא לא מעונינת בשום עזרה מכל סוג שהוא. עושה רושם שהיא רוצה להתצטרף לחדר כושר, (לא עושה חשבון למראה חיצוני שלה).
אני כעת מחפשת עבודה, כיוון שאני מבוגרת קשה קצת למצוא. עבודתי האחרונה נמשכה כ- 7.5 שנים. וכעת אני מובטלת.
זה הכל בגדול.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
סיפור חייך-תודה על השיתוף

היי יקירה,
נשמע מדבריך שיכולת לכתוב ספר על חייך...
מורכב לגדול עם אב המתמודד עם מחלת נפש ובטח לא פשוט לראות את ההתמודדויות של ביתך הבכורה, לנסות מצד אחד לייעץ ולעזור ומצד שני לא להתערב מדי ולאפשר לה עצמאות.
תודה על השיתוף שלך ואנחנו כאן וגם בצ'אט עד חצות בכל יום מתשע בערב(חוץ מיום שישי).
לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר

סיפור חיי
נאהבתי, התפלספתי, סבלתי, אהבתי, נלחמתי ונשלמתי.
&nbsp
&nbsp
שיר:
כל ערב, בדיוק בשש
פוסעים גברים ישראליים עצובים
עם חליפה עשויה מעצב
ליד הקיר בצלליות מנומסות
כאילו כבר מתו
לא יודעים את מטרתם
מכבים בשקט את נר אהבתם
ונעלמים
&nbsp
&nbsp
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תודה על 6 מילים המספרות את סיפורך

6 מילים אשר מכילות עולם ומלואו, אהבה ,סבל אך גם השלמה.
תודה על האומץ לשתף.
מתנדבת סה"ר

אולי משהו מעוות בגישה שלי
אין סיבה ברורה שאדבר רק על תחביבים כל הזמן, הרי יש נושאים כלליים ונושאים אישיים וצריך לדבר קודם על הכלליים ואחר כך על האישיים. אפשר להגיד להאמין לנו רק כשאפשר להציג סיבה טובה לכך שחשוב לנו שיאמינו לנו, כנראה עדיף פשוט להפחית ככל האפשר את השקר כדי למנוע אי הבנות בין אנשים. נמאס לי להתחכם ולהתפלסף. אולי דווקא דיבור פשוט מתאים להשלמה ואולי אף ישפר את העולם, ואולי הגישה שלי דווקא יפה. הרי אנשים מבוגרים מדברים בשפה יפה ומתעניינים ברצינות זה בחיים של זה.

סגולה12

New member
המממ

חרא וקקי מכוער עטוף בורוד מקסים למדיי
חרא וקקי זה כאילו מילה אחת אז נא להתחשב
חחח

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מתחשבים...7 מילים שהן כאילו 6

היי יקירה,
בחרת להתמקד בורוד המקסים למדי ולראות את החיובי למרות שיש קשיים...
תודה על השיתוף,
מתנדבת סה"ר

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ברוכה השבה

היי יקירה,
חודשים רבים לא כתבת כאן (כך זה מרגיש,אולי אני טועה...)
תודה על השיתוף של סיפור חייך.
שש מילים שגורמות למחנק...
ממעמקי הכאב והשחור יש תהליך של מאבק וצמיחה כמו אותו עוף חול העולה מהלהבות.
שולחת אליך חיבוק חם ומכיל, את יודעת שאנו כאן בשבילך בתהליך הצמיחה עם כל העליות והמורדות

לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר

למעלה